СИР на КУХНІ: 5 СПОСОБІВ + РІКОТТА (9 зразків магазинного молока). Бонус: Рецепт ІТАЛІЙСЬКОЇ РІКОТТИ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 авг 2024
  • Відео презентую домашнє виробництво СИРУ КИСЛОМОЛОЧНОГО і РІКОТТИ з 9 різних зразків МАГАЗИННОГО МОЛОКА. Описує 5 різних способів відігріти сир та досліджує два з них. Також містить РЕЦЕПТУРУ АВТЕНТИЧНОЇ РІКОТТИ, привезеної з Італії від популярного італійського виробника.
    Замовити нашу продукцію ТМ Золота лінія можна на сайті:
    zolota-liniya....
    Наша сторінка Facebook:
    / cheese.goldenline
    Наша сторінка Instagram:
    / cheese.golden_line

Комментарии • 189

  • @user-mg2hc3nh8s
    @user-mg2hc3nh8s 3 года назад +5

    Добрый день Максим! Я своим внукам, у меня их двое,вчера одному исполнилось 22 и второму через 2 месяца 6 лет, всегда готовила свой домашний сыр, из молока купленного на рынке у знакомых молочников.И готовила его так : Обязательно кипятила молоко, остужала до 38- 40 градусов, запускала сметану и на 8 часов в теплое место, одним словом делала йогурт или мацони и потом из него делала творожок. Творог получался безопасным для кормления деток с 6 месяцев.. И сама с удовольствием кушала, я как Вы, видя творог и вообще всё молочное глотаю слюну . Смотрю все Ваши видео и облизываюсь. Желаю Вам удачи, будьте здоровы. Жду новые видео.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Ваш рецепт принят! Детям, внукам, всем Вашим близким и родственникам - привет и наилучшие пожелания. Вам, плюс ко всему - поклон. Спасибо за поддержку)

  • @tatiana3108
    @tatiana3108 3 года назад +8

    👏🏻💐🙏 Чекали дуже, нарешті, є і смакота, і красота! Дякую Вам, цікаво й неперевершено усе, що робите! Bravo!!! 👏🏻🙏

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Ой Пані Тетяно - дякую, не передякую 😊 Та мені здавалось раніше, що кожна українська господарочка сир відігрівати вміє! А потім десь в компанії спілкуєшся - ОП - ПА - НА! Деякі думають, що і хліба батони на деревах родять 😂😂😂

    • @tatiana3108
      @tatiana3108 3 года назад +1

      @@MAXforewer Пане Максиме, так і є! А мені згадується, минуле, бідон молока 10 літрів, звісно черга, щоб придбати, й на морозі взимку також... Таке щастя було, поруч й назавжди, та й задоволення, коли сам зробиш, десь вісім літрів кисне, а два кип‘ятили, щоб було для каші та й какао, той що... Здоров‘я, натхнення та й успіху в усьому!!! З повогаю, Т.Р., 💐👏🏻🙏

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      @@tatiana3108 Дякую дуже, і я з бідончиком за молоком в черзі стояв))) Ви знаєте, щоб підтримати малозабезпечених українців, плюс, можливо, нагадати про їх "попередні уподобання, я у створеній нашою командою фірмовій мережі магазинів я організував торгівлю ваговим сиром кисломолочним і РОЗЛИВНИМ МОЛОКОМ-СМЕТАНОЮ! І що Ви думаєте? Відносно дуже небагато людей скористалось цією опцією. Ні, ті що купували - були дуже вдячні і раді. Але їх було НАБАГАТО МЕНШЕ, ніж ми очікували! Говорять про це багато хто, а як до справи - то купують фасоване з великими термінами. Така вже видно людська природа.

    • @tatiana3108
      @tatiana3108 3 года назад +1

      @@MAXforewer Перепрошую, бо відволікаю Вас, але не можу не відреагувати. Дуже добре, що Ви зі своєю
      командою пропонували споживачеві ще й таке, розливне, але це занадто, мабуть... Втрати часу, та все, чого додатково протребує цей вид задоволення споживача, та й ота загадкова людська природа, не варті таких зусиль!.. 🇺🇦🙏 Але бажання знайомства з якістю, бажання гарного смаку та й отримання задоволення від усих видів продукції ТМ «Золота Лінія» майже спонукали замислитись про подорож до столиці. 💐👏🏻

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      @@tatiana3108 Дякую за довіру)))

  • @azzauf
    @azzauf 3 года назад +3

    Добрий вечір, пане Максиме. Дякую за згадку) я тоді сир не підвішував, не знав. Просто стекла сироватка і можна вживати. Дружина робила домашній крем-сир. Щоправда із сметани з ряжанкою. Змішувала та залишала стікати. Знаю, що так роблять із йогуртом, його ще досолюють та сушать і виходить джамід. Це пан Дмитро має знати. Планував таке зробити, але все відкладаю, усе час не знайду, або йогурт з'їдаю)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Треба бути більш терплячим))) Будьте здорові)

  • @nataliabaibula2580
    @nataliabaibula2580 3 года назад +11

    хочу для всех поделиться секретом когда пеку пирожки с творогом то тру в творог один банан и творог не будет твердым а будет как масло

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Вот ведь банан-универсал! А нам с сыном супруга периодически взбивает коктейль молочный с разными фруктами, но банан для консистенции ВСЕГДА добавляет. Тогда он "держит форму" долго. Спасибо за Ваш секрет)

  • @user-jq1st5ny7x
    @user-jq1st5ny7x 3 года назад +5

    Очень познавательно и многое прояснилось. Теперь смелее покупаю в магазине. Спасибо за вашу работу

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Спасибо за оценку и поддержку канала. Не сомневайтесь, как минимум уровень требований к украинской молочной продукции ВЫШЕ, чем в Европе. И крупные НАШИ производители эти ПОВЫШЕННЫЕ требования четко соблюдают. Спасибо)

  • @user-ox6qq7eb6c
    @user-ox6qq7eb6c 3 года назад +9

    Спасибо, очень интересно и познавательно! Ваш канал развеивает все мифы о молочной продукции 😊 спасибо большое!!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +4

      Спасибо, что уловили самую суть! Если не мы, технологи и менеджеры отрасли - то кто тогда Вам расскажет? И за поддержку - отдельное СПАСИБО)

  • @user-hq5mf6oj5l
    @user-hq5mf6oj5l 3 года назад +2

    Пане Максиме, дякую
    за цікаві експерименти!
    У мене все набагато простіше. З банки базарного молока від надійного постачальника збираю вершок, майже півлітра, шматочок хліба зверху. Отака сметана, що можна банку перевертати. А з решти по настрою, чи то кисляк, чи бринза з закваскою мейто. Як кисляк не піде, то до морозильника, потім розморозити і підвісити на дверцятах на ніч. А з сироватки млинці.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую за Ваш "рецепт із шматочком" хліба"! Приймається) Дійсно, багато людей так робить - сир кисломолочний дозволяє. Хоча на виробництві сичужних сирів, а їх більшість, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ навіть близько із хлібом підходити - ДРІЖЖІ. Дякую за участь)

  • @user-dh7lg1cq7p
    @user-dh7lg1cq7p 3 года назад +6

    Максим!!! Браво!
    Поднял настроение))

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Мне только дай "поднять настроение" хорошему человеку - я "тут как тут"! 😉😉😉 Спасибо за поддержку)

  • @user-ir8rw9hn2v
    @user-ir8rw9hn2v 3 года назад +1

    В черговий раз після перегляду нового випуску на каналі переконуюсь в тому, що наша молочна культура і наші вітчизняні виробники є одними з найкращих у своїй справі. Вам Максиме величезне дякую за те, що популяризуєте саме вітчизняне молочне виробництво і його прекрасні смачні та корисні продукти, а те з якою легкістю це у вас виходить, взагалі є неперевершеним. Чудова робота і яскравий приклад професійного відношення до справи. Дякую Вам за вашу відданість своїй справі і що даєте можливість звичайним людям отримувати передову інсайдерську інформацію в молочній галузі від найкращих технологів України.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую за довіру і Вашу підтримку! Не підведу 😉

  • @veoxmeanirtomo8305
    @veoxmeanirtomo8305 3 года назад +3

    Дякую Вам, слухаю і вчуся. В 90-ті роки, коли рецепти були "десь і хтось підказав", а з продуктами, м"яко кажучи, було не дуже, ми робили сир кисломолочний так: молоку в картонних коробках давали підкиснути, потім ставили їх в каструлю з теплою водою і доводили воду до перших бульбашок на дні, вогонь виключали, давали вистигнути, а потім масу з коробок відціджували на марлю, підвісивши її до повного стікання сироватки. Моя сім"я - фанати української молочки.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Дякую Вам дуже! Не знаю, чи стане Ваш рецепт переможним, та ПЕРШИМ він вже став))) Дякую)

  • @user-eq2wc5tc3t
    @user-eq2wc5tc3t 3 года назад +4

    Спасибо за видео.Рецепт нашего сыра кисломолочного-мы с женой делаем сыр с козьего молока берём свежее молоко и доводим его до кипения и добавляем щепотку соль для усиления вкуса и щепотку лимонной кислоты,убираем кастрюлю с огня и остовляем остывать когда остыло сцеживаем через марлю и остовляем до полного выделения сыворотки с сыра на пару часов и вуаля творог готов.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +3

      Спасибо, принимается. На всякий случай уточняю: Вы сквашиваете свежее прокипячённое козье молоко лимонной кислотой? Правильно? А Вы не пробовали нагреть его вначале градусов до 60, и дать ночь простоять. А на следующий день можно все тоже самое? Предполагаю увеличение выхода творога и даже, возможно, улучшение вкуса. Но это я так - чисто теоретически))) Спасибо большое за участие)

    • @user-eq2wc5tc3t
      @user-eq2wc5tc3t 3 года назад +1

      Да всё верно сквашивания происходит с помощью лимон. кислотой.Пробывали и как вы рекомендуете просто это-то способ занимает больше времени а 😁😁😁,,,время деньги,,, 😁😁😁просто у нас двойня которой 9 месяцев и всё время уходит им а молочкой занимаемся по ночам.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      @@user-eq2wc5tc3t Ну Вы маньяки молочные - теперь мы вместе! 😉🤝👍

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад

      @@MAXforewer Теоретично? Вам щось відомо про кисломолочне бродіння? Ти точно зозуля.

    • @user-eq2wc5tc3t
      @user-eq2wc5tc3t 3 года назад +2

      @@MAXforewer Спасибо за контент.Покупали у вас масло и сыр Шевер,всё очень понравилось Детки кашу с вашим маслом лопают за обе щеки.Продолжайте в том же духе!!!

  • @user-iu4mx5om7q
    @user-iu4mx5om7q 3 года назад +3

    Фанат своєї справи!!! Браво!!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Один "дуже освідчений" менеджер навіть використав більш різке "ФАНАТИКИ". Я на цілих три секунди замислився... Вирішив не ображатись - на мій погляд це НАЙКРАЩИЙ КОМПЛІМЕНТ нам із соратниками. Дякую Вам за підтримку)

  • @nataliyagorkovska5931
    @nataliyagorkovska5931 3 года назад +4

    Доброго дня вам , на всi руки майстер ! З задоволенням додивилася вашу другу серiю , дочекалася бонуса , еее.... то не для мене . Вы мене спонукали на виробництво домашнього сиру , на ринку купила молоко провiрене бо на паску робила з нього парене молоко , яксть хороша, три лiтра сквасила , зiбрала стакан сметани вийшло + _ 700 гр , сиру , може б вишло бльше , але я перетопила кисляки , включила великий вогонь . Вiдтоплювала в банках у кастрюлi з водою . Але сир смачний i дешевше в два рази фермерського , а ще й сироватки два лiтра. А сметану я додала до 1 кг органiчного йогурту , заквасила , вiдтопила, вiдцiдила i вийшов дуже смачный сир типу фiладельфiя . Дякую вам за цiкаве вiдео , а вашi сири Золота лiнiя то взагал супер пупер ! Тльки доберуся в Украiну , зразу доберуся до вашоi Женеви ! Удачi вам у ваших трудах . Хух , забагато буков .

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      😂😂😂 Так букви ж якісні - най буде! Дякую, дякую, по інтернету біга цей рецепт "домашньої Філадельфії". Та по результату ніхто не порівнює з власне самою Філадельфією компанії Крафт. Чи Хохланд і таке інше. Розумієте, де тут собака порилась: щоб на хліб замість масла помазать - таке підійде! І смачно виходить - мови нема. Таких різновидів продукту у світі - вагон і причіп. Та "сучасна філадельфія" - це такий ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ крем-сир, що збивається до крему з вершками і цукром і на вінчику "стоїть!, а на торті - не тече. І на сусі-роллах за 10-20 хвилин від теплого рису структуру не змінить. Тож правильніше сказати, що Ви зробили смачний і корисний "домашній сирний крем". Що теж непогано) І дуже дякую за Ваші РОЗЛОГІ коментарі - я їх із задоволенням вивчаю))) Будьте здорові)

    • @nataliyagorkovska5931
      @nataliyagorkovska5931 3 года назад +1

      @@MAXforewer вам дякую , що придляете увагу коментаторам , дуже приемно . Та то я на рахунок Фiладельфii загнула , в Украiнi я робила з неi крем , та i так на хлiб до кави споживала iнколи , бо каву люблю з яскравими , вираженими сирами . В Туреччинi iмпортнi сири дуже дорогi , просто невиправдано накрученi цiни до такого , що хай Бог милуе , в порiвняннi навiть з Швейцарiею цiни втричi вищi . Яка там Фладельфiя . Переходимо на власне виробництво, хоча бы сякого такого сиру. Дуже тiшить . що в Украiнi е такi талановитi виробники якiсних сирiв ! Будьмо.

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      @@nataliyagorkovska5931 Будьмо, дякую)

  • @user-pf6pg1pb6m
    @user-pf6pg1pb6m 3 года назад +2

    Максим дякую за таку цінну пораду

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Будь ласка) Питайте, не соромтесь, як нас студентами вчили: - Якщо не пам'ятаєте чи не знаєте - знайте і пам'ятайте де подивитись. І кого спитати 😉 Дякую за підтримку)

  • @user-gn3dc7wm2f
    @user-gn3dc7wm2f 3 года назад +3

    Очень интересный выпуск.Благодарю!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Исследовательский - экспериментальный))) Спасибо за отзыв)

  • @svidlov
    @svidlov 3 года назад +7

    Дякую, надзвичайно цікаво, уявляю скільки на треба часу й сил на приготування стількох зразків)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Дякую за підтримку! Якщо іншої роботи немає - взагалі не важко! Але ж вона таки є!!! 😉😉😉

  • @user-hl1ks1np7x
    @user-hl1ks1np7x 3 года назад +3

    Дякуємо! Інформативно і з юмором. До речі, відкрили для себе кефір ТМ Молокія густий. Дуже гарний згусток, як колись був в скляній пляшці, не витрясеш. Але на смак гарний і трохи пощіпує язик. До речі, це нова ТМ чи просто я її раніше не помічала?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Певно не помічали, бо це одні з моїх улюбленців (Тернопільський молочний комбінат). Разом з Галичиною - два стовпа суцільномолочки Західної України. І конкуренти безкомпромісні))) До речі!!! Я теж Молокію відкрив саме по цьому кефіру!!! На жаль, вони жир змінили - тоді взагалі був 3,2%( Дякую за комент)

  • @user-xw8ft8hb8m
    @user-xw8ft8hb8m 3 года назад +3

    Дякую за цікавий та корисний контент, за вашу працю.Чекаю ідеальний рецепт💖

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Буде. Все життя попереду) Два - Сир кисломолочний і Рікотта. Дякую)))

  • @nataliabaibula2580
    @nataliabaibula2580 3 года назад +3

    очень люблю салат из брынзы помидор красного лука и заправить оливковым маслом можно дать зелень очень вкусно

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Если еще огурец и перец болгарский - будет близко к классическому Шопскому салату (Болгария). Точно вкусно и полезно)

  • @valeriazalizniak999
    @valeriazalizniak999 3 года назад +2

    класний випуск сьогодні 😍

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую, а як же "як і завжди"??? 🤣🤣🤣

  • @user-he5ls6zf6v
    @user-he5ls6zf6v 3 года назад +1

    Сир смачно тоді, коли не перетоплений. Ви спец, тому і смачний сир у вас. Купую молоко, сметану(збирання) і сир вже більше десяти років у однієї і тієї людини з села. Перевірений продавець це раз. А два те, що немає сепаратора у людини. А на базарі зараз дійсно не купиш нормального сиру. Дякую зв рецепт Рікотти.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Рецепт - це той, що внизу ТЕКСТОМ!!! Бо те, що я робив - це "видобування" альбуміну дивним способом. І таки Рікотту роблять із солодкої сироватки (з-під твердих і напівтвердих сирів). Дякую Вам)

  • @brovchenkoalex8659
    @brovchenkoalex8659 3 года назад +2

    👏👏👏👏👏👌👍👍👍👍ДЯКУЮ. Успіхів, здоров'я, натхнення 🤝🤝🤝✌😊

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую за підтримку) Вам - всього найкращого на взаєм)))

  • @OlegZhurbenko
    @OlegZhurbenko 3 года назад +4

    Дякую за такий контент!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Будь ласка і на здоров'я)

  • @nataliia1589
    @nataliia1589 3 года назад +2

    Дякую! Дуже цікаво.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +3

      Так, самому було прикольно. От тільки поки відварював все думав - якого дідька зразу 9 зразків брав??? 😂😂😂

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 3 года назад +1

    Дуже дякую, унікальний Ви наш)))

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Та на здоров'я, уважний та шановний)))

  • @user-cc8vd1xv4z
    @user-cc8vd1xv4z 3 года назад +3

    Я сироватку на маленькому вогні кип'ячу приблизно 10 хв. Остуджую до кімн.темп..Сир опускається на дно каструлі.І виливаю помаленьки на матеріал- (шифон )підвішую . Моя бабця так робила і я теж.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую, шифон таки краще за марлю для альбумінки))) А уточніть, будь ласка, сироватка з під якого сиру? Кисломолочного?

    • @user-cc8vd1xv4z
      @user-cc8vd1xv4z 3 года назад +1

      @@MAXforewerсироватка з під кисломолочного сиру

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      @@user-cc8vd1xv4z Круто! Нас із Вами двоє - не рахуючи бабусі) А з підсирної (твердого сиру) - кожен дурень може))) Дякую Вам за підтримку)

  • @oksanak103
    @oksanak103 3 года назад +1

    очень интересное видео! знала, что делают творог из молока магазинного, но впервые узнала, что из сыворотки можно еще что-то получить!))

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Да, из сыворотки производят (путем отваривания) в разных странах "сывороточные" сыры. Ведь в сыворотку уходит 20% самого ценного белка. Если его не "приклеивают" мясным клеем ТРАНСГЛЮТАМИНАЗА. Об этом грустном факте в ближайший вторник. Итальянская Рикотта самый знаменитый, но даже в Грузии делают свою "Рикотту" сотни лет - и очень даже вкусную;)

  • @denkrik9896
    @denkrik9896 3 года назад +1

    Дай Боже Здоров'я!
    Перший раз побачив, щоб у банці "відварювали" сир. Бабця завжди скисле молоко прям у баняку варила на маленькому вогні та дві - три краплі оцету додавала. Варила до утворення грудочок та на марлю відкидала на ніч. З ранку дуже смачні сирники давала. :)
    Дякую за відео!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Ваш рецепт №2! Дякую))) Банки-склянки - то таке... Якщо хочете дітей-онуків здивувати - то воду прокип'ятіть у паперовому контейнері. Чи яйце куряче спробуйте до широкогорлої пляшки затягнуть (у мене ніколи не виходило;))... Фізика рулить))) Вам - здоров'я і добрих друзів навколо)))

    • @denkrik9896
      @denkrik9896 3 года назад +1

      Дуже Дякую за включенная до списку номінантів, але прошу виключити! Бо це не є рецептом а просто спогад про Бабусю, за що Вам Дуже Вдячний! Бабуся робила з власного молока, а баняк для мене був дуже великий, але я був зовсім малий!
      Я, просто Дуже Вам Вдячний за приємні спогади та за Ваші намагання зробити Україну Найкращею! ;)

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      @@denkrik9896 Що ж, дякую і Вам за добрі слова і підтримку. З номінантів - викреслюю😀

  • @user-vn4ey5zm2k
    @user-vn4ey5zm2k 3 года назад +1

    Аж захотілося всі ці сири спробувати.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Простіше простого і легше легкого! Ми творці своєї долі. Дякую)))

  • @oleksiibasiuk2813
    @oleksiibasiuk2813 3 года назад +1

    Хочу підтвердити Ваші слова Максим що на сьогодні в Україні виробляють найкраще молоко. Воно найсмачніше. Звісно воно різне але краще ніж європейське. Ще Польща може мати схоже на смак молоко. А ось на жаль німецьке, австрійське, бельгійське та французьке молоко все якесь однакове і без вираженого молочного смаку в порівнянні з нашим більше нагадує мені щось не дуже схоже на молоко)) ну може у французького смак був трохи іншим, але дуже далекій від нашого молока. Я маю на увазі магазинне молоко. (Це моя субьєктивна думка) І в загалі крім Польщі я ні де не бачив молока в маркетах в холодильниках. А це означає що воно суперпастерізоване..

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Олексій - в точку!!! Біля 95% молока питного в Європі - саме УЛЬТРАПАСТЕРИЗОВАНЕ МОЛОКО. Так вийшло... На відміну від США і Канади, де не довіряють продукту, що так довго зберігається. Такі справи;)

    • @oleksiibasiuk2813
      @oleksiibasiuk2813 3 года назад

      @@MAXforewer Максиме тому наше краще))

    • @user-dz7hy4nb1w
      @user-dz7hy4nb1w 5 месяцев назад

      А я дуже люблю саме ультрапастеризоване, все решта дуже часто має якийсь неприємний присмак (Бог благословив/покарав мегачутливими рецепторами). Про домашнє взагалі мовчу. Пити неможливо.

  • @user-ju6dg4sh3r
    @user-ju6dg4sh3r 3 года назад +1

    Дякую за відео! Мені сподобалось на стільки, що руки вже чешуться зробити і кисломолочний сир і рікотту😉
    На одному диханні!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Нє, нє, нє - то не зовсім Рікотта! То альбумінний сир "а-ля Рікотта". Рікотта з солодкої сироватки))) Та процес затягує! Дякую дуже і сам чекаю на Лазанью)))

    • @user-ju6dg4sh3r
      @user-ju6dg4sh3r 3 года назад +1

      @@MAXforewer зрозуміла:)
      А Лазанья вже на цьому тижні😊

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      @@user-ju6dg4sh3r Вау, вау, вау!!! А то я ще не відійшов від ruclips.net/video/cTFWergMX9o/видео.html - ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ! Смакота)))

    • @user-ju6dg4sh3r
      @user-ju6dg4sh3r 3 года назад

      @@MAXforewer 🤗🤗🤗

  • @alyonaiv5554
    @alyonaiv5554 3 года назад +1

    Рікоту отримую так: сиворотку нагріваю до 90оС і додаю оцет 1ст л на 2л. Чудово виходить. Без молока та вершків.

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Дякую, приймається. А можете уточнить пару нюансів: з під якого сиру сироватка? І як-чим Ви її «дістаєте» після додавання оцту?

  • @user-zu7vz7tr4j
    @user-zu7vz7tr4j 3 года назад +3

    Пане Максиме, добрий вечір!
    А чи не зважували ви, скільки виходить сиру з пакету або пляшки?
    І, якщо в нежирному молоці більше білка, то й сиру має бути більше?
    Дякую!

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Я зважував, як і казав у випуску, та цифри приблизні - 5-6 л на 1 кг сиру. Сиру з нежирного молока більше не буде - сухих речовин більше в жирному молоці, жир теж складова - дякую)

    • @user-zu7vz7tr4j
      @user-zu7vz7tr4j 3 года назад

      @@user-cx5gh3yz1z Дякую!

    • @user-zu7vz7tr4j
      @user-zu7vz7tr4j 3 года назад

      @@user-cx5gh3yz1z Побіг попереду паровоза, ще не додивися, як запитав. А вже й до відповіді дойшов.

  • @user-hq3eo7jq2m
    @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +2

    Сир на конкурс:молоко відстоюю,частково знімаю вершки.Нагріваю до приблизно 35 град,Сквашую при кімн.темп протягом 5-6 год.(щоб сир не був кислий,сквашування важливо робити швидко до утворення згустка як щільний кисляк).Далі посудину з кисляком ставимо на водяну баню.Ріжемо лопаткою на кубики,ні в якому разі не перемішуємо.Нагріваємо на бані до темп.не вище 40 град.Не мішаємо,тільки злегка відділяємо від стінок посудини.Знімаю з плити,витримую на бані приблизно 1 год до ущільнення згустку (посудина накрита кришкою).Далі охолоджую теж на бані,і відціджую у мішку.Кисляк не мішаємо,тому сир виходить пошаровий,"слоїстий".Якщо молоко попередньо протомити до топленого молока,і далі -по технології-вийде смачний український брюност

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую за прекрасний рецепт! Пару питань на уточнення:
      1. Я правильно розумію, що молоко "домашнє", тобто сире-непастеризоване?
      2. При виробництві Вашого "українського брюноста" Ви так само до томленого молока жодних заквасок і ферментів не додаєте?
      В очікуванні на відповіді - дякую)

    • @user-hq3eo7jq2m
      @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +1

      @@MAXforewer 1.Молоко домашнє не пастеризоване.Якщо сепарувати-темп не вище45,щоб трішки бактерій залишилось.
      2.Томлене молоко сквашується набагато гірше,можна додати пару ложок сметани для прискорення

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      @@user-hq3eo7jq2m 😉 А я все думаю - і як це у Вас пряжене молоко без закваски сквашується??? Дякую за пояснення - тепер все на своїх місцях)))

    • @user-hq3eo7jq2m
      @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +1

      @@MAXforewer І ті вершки з плівкою(каймак!),які відстояться при томлінні молока,треба зняти-бо сир з гірчинкою може бути

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      @@user-hq3eo7jq2m Зрозуміло - все зафіксовано, дякую)

  • @user-tl9xh3jk6n
    @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +1

    Максим, и снова здравствуйте!!!)
    Нашла в нашем Ля Сильпо в Харькове молоко фирмы Злагода)! Хотела бы из ваших уст услышать об этом производстве, потому что при жирности 3.2 указан белок 3.2, и оно реально взбивается в стойкую пену, как мне нравится, что очень приятно удивило, и на вкус вкусное. Способ подачи- 2 л канистра из пластика, и стерилизованное написано, хранение до 18.06, по вкусу вкусное, плотное. Поставила на закваску простоквашу по вашему рецепту, хочу посмотреть как сквасится. Жду с нетерпением простоквашу и вашей информации и мнения о производстве, сырье их и технологии))) как всегда, заранее огромное вам спасибо!!!!

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      Здравствуйте, Оксана. Касательно Злагоды - я ни разу не был на этом Днепровском заводе. По продукции, по той, что пробовал, отношу их к заслуживающим доверия производителям ( вторая пятерка первой десятки). Завод из прошлого, с историей , в меру модернизированный. Пригласят - приеду. Сейчас у меня и так - Яготин, Галычина, Молокия репортажи. Завтра еду на производство сыра полутвердого и масла в Андрушевка ( Житомирская область). По поводу белка. Это АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНЫЙ ПОКАЗАТЕЛЬ фактического белка современных крупных ферм в Украине. А не те жалкие 2,9-3,0, что были лет 20-30 назад. В Яготине , например 3,2-3,3 это средний белок принимаемого сегодня молока. То же самое Молокия и Галычина. Жир 3,6-3,8%. Сырье подтянулось к мировым показателям. Одна проблема - переплюнуло их по цене🥲🥲🥲 Это наша общая 😢 Касательно пластиковой упаковки. Если не обсуждать вопросы экологии - это удобная тара и, например, в США практически каждый завод в неё разливает Молоко. И апельсиновый сок заодно - ох уж эти американцы😂😂😂 И на каждом Молоко заводе стоит линия по производству этих самых пластиковый емкостей. Как на Злагоде - не знаю пока. Может просто покупают, может дуют... спасибо за вопросы)))

    • @user-tl9xh3jk6n
      @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +1

      @@user-cx5gh3yz1z спасибо большое Максим! Если интересно,то с этого молока Простокваша получилась отменная, вчера вечером заквасила,и уже отведала, вкусно. Теперь попробую творог сделать благодаря вашему сюжету. Так что пока Злагода молоко в моём личном списке на первом месте, второй Польское Пятница UHT 3.2 жира, третье место Молокия 3.2 жира)))))

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      @@user-tl9xh3jk6n на здоровье - личный рейтинг самый объективный))) Сам проверял😉

  • @Odegda
    @Odegda 3 года назад +4

    Терпение нужно. Я просто беру наливаю чашку молока и булку с маком или повидлом и белок молочный уже точно от меня никуда не денется)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Да, сложно с Вами))) А как же рыбалка? Без терпения...😂😂😂

  • @mama1311n
    @mama1311n 3 года назад +2

    Готую не-то рікоту не-то маскарпоне (все одно смачно) так: пакет кефіру (беру Яготинський) на добу в морозилку, потім звільняю від упаковки, викладаю на марлю і чекаю поки розтане. Сир виходить кремовий, гладенький. Чи на хліб мажеш, чи ложкою їси. Один недолік - малувато.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую за рецепт - приймається) Я їх відношу до групи "рецепти з морозилки" - цікава тема))) Ще раз дякую)

    • @irynavolkova8578
      @irynavolkova8578 3 года назад

      Прикольно! Не знала, що так можна.

  • @KravchenkoIgor
    @KravchenkoIgor 3 года назад +1

    Максиме, розкажіть, будь ласка, про ферменти мікробіального походження та про хлорид кальцію у сирі. А то деякі блогери лякають людей цими назвами. Кажуть, якщо ферменти на основі грибів, то це погано.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Поставлю в план - нехай Леся Юр'ївна розповість, вона краще за мене знає. Буде зроблено і дякую за питання)

  • @nataliabaibula2580
    @nataliabaibula2580 3 года назад +2

    я использую алюминевую кастрюлю с толстым дном и нагреваю до такой температуры что могу поместить пальчик в жидкость и сразу сливаю на марлю в четыре слоя и подвешиваю на ночь главное не перетопить иначе сыр получится сухим

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Спасибо, принято)

    • @user-mg2hc3nh8s
      @user-mg2hc3nh8s 3 года назад +1

      Я поступаю также. Только на ночь не оставляю, чтобы он не получился твердым и сухим.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      @@user-mg2hc3nh8s И Вам спасибо) Хотя по моему скромному разумению главная угроза сухости - ПЕРЕГРЕВ.

  • @user-ir8rw9hn2v
    @user-ir8rw9hn2v 3 года назад +1

    Максиме пару питань:
    1) краще робити кисломолочний сир самому з молока чи купувати на ринку?
    2) якщо вам хочеться кисломолочного сиру то ви робите його самі чи купуєте на ринку чи в маркеті?
    3) як по своєму складу поживних речовин кисломолочний сир відрізняється від напівтвердих та твердих сирів?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      1) Пане Василь, немає одної відповіді. Якщо файна господиня і перевірене молоко (корова), і господиня ПОСТІЙНО РОБИТЬ СИР - то це може бути найкращий варіант. Та він погано лежить - недовго зберігається. Якщо треба постійно мати для іжі і кулінарії - краще заводський. І безпечно і смачно, хоч і по-іншому. А самому варто робити тільки тоді, на мій погляд, коли є можливість брати свіже домашнє (перевірене) молоко типу "у сусідки". І тоді після довгих експериментів Ви будете мати свій "ІДЕАЛЬНИЙ" сир. З магазинного пастеризованного молока я би взагалі не робив - а сенс? Правильніше тоді брати промисловий ГОТОВИЙ СИР! Про це мій наступний випуск.
      2) В маркеті 90-95%, коли буваю на базарі - то досить часто купую у жіночок, попередньо у всіх скуштувавши плюс півлітри сметани. На жаль, збираної давно в Києві не зустрічав. Хіба що у родичів на селах. Розумієте, залежить від того, де живеш. Урбанізація - вона така(
      3) Коротко: жир - майже такий же (липоліз більше у зрілих сирів), лактози (молочного цукру) - більше, бо не встигає ферментуватись, білок - свіжий НЕФЕРМЕНТОВАНИЙ, гірше засвоюється. Відповідно набагато менше амінокислот і вітамінів. Ну і головне: БАГАТО ВОЛОГИ (води) - в 2 рази більше ніж у напівтвердих, в 3-3,5 рази більше води, ніж у твердих (типу нашої Золотої Лінії, Пармезанів, тощо). Дякую за питання)

  • @user-xx5ys2fd1j
    @user-xx5ys2fd1j 3 года назад +2

    Дякую. Цікаво. Люблю молоко і всі продукти із молока. Але чомусь нам останнім часом розповідають що молочні продукти не добре вживати, особливо свіже молоко.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Є й така точка зору. Не дуже поширена - але є. Я до неї відношусь так само, як до походження людини від прибульців з космосу. Так само важко щось довести і сперечатись))) Тим більше - а раптом дійсно звідти??? 😂😂😂

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад

      У вас хвора підшлункова7 Печінка?

    • @user-xx5ys2fd1j
      @user-xx5ys2fd1j 3 года назад

      @@user-yi3gt1tq3y я нічого про особисте не говорила.. Я вживаю із задоволенням молоко і продукти. Читайте уважно.

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад +1

      @@user-xx5ys2fd1j Я мала на увазі те. що коли у Вас здорові підшлункова з печінкою. молочні продукти Вам вживати можна. і свіже молоко теж. А ті рекомендації, швидше всього, для людей з проблемами травлення. Отже не обмежуйте себе. якщо Ви не маєте проблем з здоров"ям. Смачного Вам, і будьте здорові.

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 3 года назад +1

    Вітаю!!!
    Якось вегани мені розповідали про те, що козеїн найстрашніший білок (смертельно небезпечний), а відповвдно, сир- найгірший продукт у світі. Як Ви вважаєте чи це відповідає дійсності, або це забобони?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +3

      Забобони класичні) Тисячі прикладів людей, що їли сир мало не щодня і прожили довше "середньостатистичного" вегана. Ба - і зараз живуть;) Тож особисто я відповідаю так: - Страшна отрута криється не в казеїні, а в звичайних огірках. Жоден солдат Великої Амії Наполеона, що куштував огірки - не вижив. Це історичний і медичний факт. От нехай спробують заперечити! Їх аргументи приблизно такого ж плану. Ну хіба що в широкому сенсі "Жити - шкідливо для здоров'я". Так ми з Вами в курсі, хіба ні? Все добре, що в міру! Також важливо враховувати індивідуальні особливості організму. Все інше - від лукавого. Дякую)

  • @user-hq3eo7jq2m
    @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +2

    Питання для технологів-як зробити ложковий йогурт?Чи треба обробляти насіння чіа перед внесенням в йогурт?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Передам, якщо тільки хто з насінням чіа справу мав. Бо Данон таки досить закрита організація. А ложковий йогурт - це просто "ЙОГУРТ ТЕРМОСТАТНИЙ". Я про нього розповідав. Дякую)

  • @nataliabaibula2580
    @nataliabaibula2580 3 года назад +2

    я добавляю в прокипяченое молоко две ложки сметаны и оно зе ночь закисает и оттапливаю творог

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Наталья, это замечательно) Но добавьте хоть пару слов о способе «оттапливания», пожалуйста. Спасибо)

  • @user-tl9xh3jk6n
    @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +2

    Максим, здравствуйте! Ещё возник вопрос ,если можно, о пастеризации молока. Можете рассказать И показать нам на производстве, при каких температурах оно реально пастеризуется) или происходит UHT обработка высокотемпературная мгновенная, в чём разница между этими процессами и как она отражается на вкусе и остаточной пользы молока) ? В чём разница в пастеризации молока в прямоугольных высоких пакетах, просто Тетра пакетах, пластиковых бутылках (неужели молоко прямо в пластике греют)? Мне как потребителю очень интересно с вашей подачи узнать такие ньюансы)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Оксана, спасибо за вопрос. Мне самому это кажется не очень интересным и я на это внимания не обращал. НО! Теперь обращу))) В ближайший вторник у меня приглашение посетить Андрушевский маслосырзавод Житомирской области (мой первый крупный комбинат в карьере, ТМ Золотава) - сниму обязательно для Вас) По сути: молочники используют различные способы тепловой обработки молока, кстати и называют их по разному даже в одних странах. Я выделяю три наиболее распространённых в нашей стране: термизация, пастеризация и ультрапастеризация. Хотя других режимов - громадье! Термизацию применяют для предварительной подготовки молока перед, собственно, пастеризацией. Она убивает существенную часть микрофлоры и позволяет молоку "достоять" до окончательной пастеризации перед переработкой на конечный продукт. Совмещение термизации и пастеризации приводит к повышению СОРТНОСТИ и СЫРОПРИГОДНОСТИ молока. Подробно механизм действия этого процесса я описал в выпуске "Почему не скисает магазинное молоко". В моей практике термизацию проводили при 62-67 градусов Цельсия, пастеризацию молока - 70-85 градусов Цельсия. При производстве масла сливочного для получения "Эффекта Вологодского (Парижского) масла" сливки пастеризуют при температуре до 115 градусов (смотрите соответствующие выпуски о масле сливочном на нашем канале). Оборудование я следующее: емкостные пастеризаторы (кастрюли, как у мелких крафтовиков), трубчатые пастеризаторы (апгрейд емкостных) и пластинчастые. Последние дают самый полный контроль над процессом и выводят аналитику на монитор (в прошлом веке - на самописцы))) Для сыра - только пластинчастые!!! Для масла и емкостные подходят - там "убить всю микрофлору" только приветствуется. Касательно ультрапастеризации. Эта, победившая в Европе технология, до сих пор пробуксовывает в той же Америке, Скандинавии, Англии, да и нашей стране тоже - Люди не доверяют таким длинным срокам хранения. Да еще и при комнатной температуре. Кстати, основной европейский аргумент, что "не надо тратиться на холод при хранении" - тоже выглядит неубедительно, не правда ли? Хотя действительно, потери от обработки по данным исследований незначительны (фолиевая кислота и частично некоторые витамины). Я считаю - вопрос недостаточно изучен. Иначе бы и сквашивалось близко к пастеризованному. А это не так. Опять таки, есть два способа - острым очищенным идеально паром (такие установки я встречал) и через нагретые поверхности (о таких только слышал). Температурный режим около 140 градусов, а на переработку идет только молоко ЭКСТРА класса, что приятно;).
      PS Действительно очень смешно наблюдать за телодвижениями производителей ультрапастеризованного молока, в том числе в нашей стране. Тот же лидер сегмента Люстдорф ( ТМ Селянське, ТМ На здоровье, ТМ Весела Бурьонка, ТМ Бурьонка....) из кожи вон лезет, чтобы один и тот же продукт представить линейкой из "РАЗНЫХ" продуктов, ТМ, упаковок, ..... а ГЛАВНОЕ - СРОКОВ ХРАНЕНИЯ!!! Т.е. указывают МЕНЬШИЙ СРОК в РАЗЫ, чем молоко реально будет выстаивать! И смех, и грех)))
      PS 2 Через неделю будет выпуск с производства Яготина - там мы стоим прямо возле оборудования ультрапастеризации с Чекалкиным. Но у Мэтра вечером были съемки на ТВ и мы "галопом по Европам". Короче - Чекалкин виноват))) Простите...

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      "В чём разница в пастеризации молока в прямоугольных высоких пакетах, просто Тетра пакетах, пластиковых бутылках (неужели молоко прямо в пластике греют)?" - На пакетах, посмотрите в месте открытия-разворачивания, указывают название упаковки. Если Вы имеете в виду разницу между пакетом тетра-пак и пюр-пак, то только первый предназначен для длительного хранения и имеет большее количество специальных слоев материала. Пластиковые бутылки, конечно же, никто не греет. Но розлив на асептических линиях (без доступа воздуха и бактерий) позволяет увеличивать срок хранения и на них. Спасибо, пастеризации обязательно посвящу время в будущем)

    • @user-tl9xh3jk6n
      @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +2

      @@MAXforewer Максим,Вам огромное спасибо за разъяснения!!!!!! Все теперь понятно!!!!) С огромным уважением к вашему труду и времени и удовольствием буду ждать следующих выпусков!!!)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      @@user-tl9xh3jk6n Спасибо большое за поддержку и мое хорошее настроение)))

    • @oksanak103
      @oksanak103 3 года назад +1

      @@MAXforewer у Вас ответы на комменты не менее интересны, чем видео))) я очень люблю молочку, и очень рада, что попала на Ваш канал и узнала много важной инфы, а главное, что у нас есть производители, которые не кормят нас пальмой!))) и я таки могу спокойно кушать творог со сметанкой! Огромная Вам благодарность за ваш канал

  • @user-hq3eo7jq2m
    @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +3

    Рецепт сиру на конкурс без закваски?Щоб самоквасом сквашувалось молоко?І рікотту,як правило,з підсирної сироватки роблять.Ви митець,з творожної

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      Звичайно!!! Повна свобода творчості)))

    • @user-hq3eo7jq2m
      @user-hq3eo7jq2m 3 года назад +1

      Продублюю за рікотту-з творожної сироватки теж можна робити рікотту?

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      @@user-hq3eo7jq2m Небажано - краще з солодкої підсирної. Та альбумін можна «витягти» і з неї теж - я довів)))

  • @nataliabaibula2580
    @nataliabaibula2580 3 года назад +2

    если использую молоко яготинське то я его не кипячу а чуть подогрею и сразу добавляю сметану закисляю и на второй день оттапливаю творог я очень люблю сыр в любом виде и могу не есть мяса но не могу не есть сыр

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Все - Вы сырный маньяк)))

  • @user-tl9xh3jk6n
    @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +1

    Спасибо большое за ваш эксперимент, труд и результаты, Максим! С огромным удовольствием и нетерпением жду новые сюжеты!!!!
    Вопрос возник- почему у украинского молока такой низкий белок? В основном у производителя 3 грамма это потолок, найти 3.1 и выше- это трудно выполнить) люблю взбитое молоко, коктейли делать, и тут Польское молоко выигрывает по белку ,и вкусу тоже. Там 3.1-3.3 гр белка запросто, и все взбивается,) можете рассказать,почему такой белок низкий)
    И ещё раз огромное спасибо за ваши обзоры рынка молочной продукции у нас в Украине!!!!)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      Последний раз был на польском заводе больше года назад - в Островии (около 100 км от Варшавы). Белок молока от фермерских коров - вот ровно в пределах Вами указанных 3,1-3,3. НО!!! Месяц назад смотрел технологический журнал на Яготине - молоко 3,2-3,3 и ниже не видел!!! При этом вспоминаю конец лихих 90% - действительно 2,9-3,1. Если 3,2 - счастье в дом! В смысле - на молокозавод. Потому, сказать, что "все поменялось" - это ничего не сказать! В первую очередь связано с изменением пропорции "молоко населения - молоко крупных производителей" Населенческое молоко упало в НЕСКОЛЬКО РАЗ!!! Крупные производители НАРАСТИЛИ объемы и за счет работы с поголовьем (селекция, корма и процессы) подняли белок практически до среднеевропейских показателей. Так что Ваша информация таки устарела. Но радоваться сильно я бы не стал. Вкус я комментировать не буду - он субъективен, и вкуснее нашего полтавского я ни в Америке, ни в Европе не встречал. Даже из Новой Зеландии и Финляндии образцы мой СУБЪЕКТИВНЫЙ контроль не прошли. Но это я такой - я помню детство, череду, помню запах хлева... Короче - еще тот "збочынець"))) А вот белок увеличивают либо через корма и добавки, включая "химические", либо через селекцию. В действительности - по обоим направлениям. Современная европейская корова - БИОРЕАКТОР для производства молока. 90% со стойла не выходят. Не уверен, что это "хорошо" для конечного потребителя. И мы встали на этот "цивилизационный" путь... Но это уже совсем другая история)))

    • @user-tl9xh3jk6n
      @user-tl9xh3jk6n 3 года назад +1

      @@MAXforewer Максим, мы с мужем в огромном удовлетворениии,если не сказать больше, от вашего такого развёрнутого ответа! Спасибо большое!!! Вы хотите сказать, что у наших молоко производителей поставщиков на молокозаводы молоко с более низким содержанием белка,я правильно понимаю?
      Тогда молоко для Барристы (кофеен) видела в маркете наше,и прибалтийские, там белок высокий, это искусственно повышен? Мы в зАхвате от ваших рассказов и роликов!!!!!! Скажите,как называется Полтавское молоко, которое вы упомянули? Очень хочу попробовать, я тоже помню свою деревню и корову бабушки, и хлеба горбушку с мёдом и кружка молока....мммммммм....

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +1

      @@user-tl9xh3jk6n " ...там белок высокий, это искусственно повышен?" - я не знаю на счет конкретного образца молока. Но я знаю 3-4 способа, как этого добиться добиться. От "подсгущения" молоко с помощью фильтрации и до добавления-растворения сухих белков (сухого молока). Это ЭЛЕМЕНТАРНО - технологии прошлого века.
      "Вы хотите сказать, что у наших молоко производителей поставщиков на молокозаводы молоко с более низким содержанием белка,я правильно понимаю?" - правильно. Но разница за последние десятилетия сократилась и стала несущественной - по крупным нашим хозяйствам это около 0,1% белка в молоке или относительная разница около 3% (0,1/3,3 = 0,03). И еще помните, что сам БЕЛОК никто не меряет - меряют АЗОТ. И весь мир молока "шуршит", чтоб удивить именно приборы, а не реальный белок нарастить (Меламиновый скандал). Есть даже такой отдельный термин небелковые азотистые соединения. Прибор показал - а результат в канализацию. К сожалению( Спасибо за вопросы)

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 3 года назад +2

    Чув що із сироватки роблять спортивний протеїн. Чи займаються цим наші молочні комбінати?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Ні, в Україні такого рівня продукт не виробляють. Там специфічні вимоги: здоровецька башта-сушка і великі обсяги сироватки до неї щоденно. Інакше - не працює. От якщо домовляться кілька виробників.... Наші роблять КСБ - концентрат сивороточного білка. По фіз-хімії схоже, по ціні, на жаль ні( Дякую за питання)

  • @viktorsarozhynskyi4452
    @viktorsarozhynskyi4452 3 года назад +1

    Кажется лукавицу с молокией перепутали.
    Сначала сыворотку лукавицы вылили в сито, а пробовали из дуршлага.
    А так, огромная благодарность за видео!

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      Перепутал, увидел - исправился😉 Там в верху экрана соответствующая надпись в этом месте. Все равно спасибо! Ну и простите, если что)

  • @helenstar473
    @helenstar473 3 года назад +2

    Пане Максим,а що скажете з приводу Злагоди? І ще питання. Чи не могли би Ви продегустувати глазуровані сирочки? Дуже хотілося б послухати Вашу думку.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +3

      "Злагода" - великий потужний і достойний виробник, більше зорієнтований на ринок Дніпра і Дніпропетровської області. Не самий-самий, але в моїй "десятці кращих" точно. Стосовно глазурованих сирочків - я їх дегустував. Якісні і смачні. А "Творожні батончики" - взагалі БІМБА! Та це - по СМАКУ! З точки зору здоров'я - будьте обережні і читайте склад. Відносьтесь до них так само, як до звичайних цукерок - просто із сиром кисломолочним. Це стосується не тільки сирків Злагоди - а цього виду продукції й усіх інших виробників. Я колись в офісі "пообідав" білоруськими зразками - то, вибачте дуже, 4 дні від закрепу страждав (як ніколи в житті). Це де-факто СИРКОВІ ЦУКЕРКИ - так до них і треба відноситись, і так давати споживати малечі. Дякую за питання)

    • @helenstar473
      @helenstar473 3 года назад +1

      @@MAXforewer дякую за те, що відповідаєте.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      @@helenstar473 Це наше (каналу) кредо! Наша "стеля" - 10.000 підписників. Вже скоро) Дякую за Ваші питання)

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад

      @@MAXforewer Вам до вподоби тільки зручні запитання?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Ви не задали питання. Ви вилили відро лайна і показали свою обмеженність і необізнаність. Тож не ... кажіть неправди. Даю Вам шанс: перечитайте свій перший коментар - ВИБАЧІТЬСЯ!!! І питайте хоч про молоко, хоч про космічні кораблі - це теж моя компетенція. А якщо ні - до побачення, більше відповідей не буде. Жіночко

  • @vitzes
    @vitzes 3 года назад +1

    Добрый день. Увидел рекламу вашего канала, подписался, очень понравился. Я из г. Херсона, мы с женой занимаемся кондитеркой и качество молочной продукции для нас очень важно. Хотел у Вас спросить сталкивались ли с продукцией Херсонского маслозавода (не Данон) и если да то какое Ваше мнение о ней. Они экспортируют масло в Корею и США, брали экспортную продукцию пока качество очень нравиться. А также очень интересно Ваше мнение о польской продукции ТМ Млековита, в сети маркеров в городе полки наводнила их продукция и цены приятно удивляют (на уровне с нашими производителями), молоко в литровой упаковке, а не наши любимые 0,....... Спасибо за Ваш труд, надеюсь на ответ.

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад +1

      По Вашему местному заводу - собственника знаю со школы, периодически общаемся. Говорит, что масло всегда делали чистое - верю. Хоть сам и не пробовал. На заводе я был с аудитом достаточно давно - лет 15 назад. Завод, конечно, «подубитый», но коллектив профессиональный и поддерживают его в рабочем состоянии. Специализировались в последнее время на крупнопористых сырах и сырных продуктах, в остальном - маленький локальный производитель. У директора - карт-бланш на управление предприятием. По Млековите. Один из крупнейших польских производителей. На примере его продукции можете сложить собственное впечатление о всей «Польше». Как не крути - ЕС. А Молоко у них дешевле, чем у нас. И это УБИВАЕТ украинских производителей. Спасибо за вопросы)

    • @vitzes
      @vitzes 3 года назад +1

      @@user-cx5gh3yz1z Спасибо за ответ. Жду новых видео.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      @@vitzes Спасибо за Ваш интерес, ДАЛИ БУДЕ)))

  • @user-ss8ji6go5y
    @user-ss8ji6go5y 3 года назад +5

    Потішили !!
    Це не правильно,але, НАЖАЛЬ, -сумна дійсність !!-- більшість контенту -- "👅 язиком " ворога !!
    Але -- як радісно чути рідною, УКРАЇНСЬКОЮ !!
    Та ще й така цікава тема !!
    👍🌼💐🌺❗

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +2

      Так, це свідоме рішення із повним розумінням зменшення кількості переглядів. Дивно, що цього не розуміють люди, які обвинувачують в "нещирості". Дякую за підтримку)

  • @user-ik6ko4yh2s
    @user-ik6ko4yh2s 3 года назад +1

    👍🙏

  • @user-yi3gt1tq3y
    @user-yi3gt1tq3y 3 года назад

    А корів таки вирізали. В нашому селі залишилося вже менше корівок два рази. ніж було раніше. Є села, де корів лишилися одиниці. Але є селяни, що почали тримати до двадцятип"яти корів. Шана таким людям, бо не холдингами єдиними.......

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Так, їм - ШАНА. А чорно роті - геть з мого каналу!

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад

      @@user-cx5gh3yz1z Людина, що робить мені, і таким як я антирекламу проганяє тепер мене зі свого каналу? Обзиває. і не нмагається побачити раціональне зерно в моїх словах. тому, що за своєю суттю, є нечесною людиною, що відносиття з неповагою до своїх як клієнтів. так і постачальників сировини, має бути готовою до страйку

  • @user-ml8nw2ey5m
    @user-ml8nw2ey5m 3 года назад +1

    💪💙💛🙏

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Дякую і на здоров'я)

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 3 года назад +1

    І ще одне питання. Зараз мені й моїй сім'ї подобається сир моцарела ТМ Золотий резерв, однак не подобається пакування, яке дуже не зручне. Цікаво чому виробник взяв саме такий вид пакування і чи можете Ви посприяти у зміні цього пакування на щось більш зручне? Або може є якісь правила зберігання сиру вдома?

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Дивіться, по-перше, не зважаючи на надпис - це не Моцарелла, а так званий піца-чіз ( напівсир - напів плавсир). Тобто технологічний продукт для плавління ( можете переглянути відповідні випуски про Моцареллу і піца-чіз на нашому каналі). Їх сулугуні - те саме «вид збоку». Тому й пакування таке. Якщо у Вас є побажання більш зручної упаковки - напишіть, інфу їм передам. Дякую)

  • @ndrijmatskiv4627
    @ndrijmatskiv4627 3 года назад +2

    Кислотність сироватки для рікотти трішки не та)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад

      Так, Ви абсолютно праві. Це в першу чергу, як на мене. Адже італійці використовують сироватку солодку, а сир кисломолочний накладає свої обмеження. Як Ви певно знаєте, її навіть сушать окремо та електродіаліз застосовують. Та в тому ж і ВИЩИЙ ПІЛОТАЖ - АЛЬБУМІНКУ з такої сировини забабахать 😉😉😉 Дякую за коментар)

  • @chemza5551
    @chemza5551 3 года назад +1

    Не совсем поняла - вы говорили, что магазинное молоко не скисает, так как в нем уничтожены все бактерии.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +4

      Таня - конечно! САМО - не скисает, бактерии - уничтожены! Именно так!!! А мы же с Вами "новых бактерий" добавили - (сметана, кефир, закваска) = наша с Вами новая бактериологическая закваска!!! Вот и оживили! Понимаете? А без закваски, само по себе - нет, не скисает. Скисать нечему)))

  • @user-yi3gt1tq3y
    @user-yi3gt1tq3y 3 года назад +2

    Чоловіче, я ніколи не була така зла. Який це сир продають під виглядом домашнього? Негайно попроси вибачення перед кожною господинею, що утримує корівку. Ви, нешановний цінник у магазині добре бачили? А закупівельну ціну молока з домогосподарства гарно знаєте? Ви знаєте не можете не знати. А жирність та плотність при закупівлі і при продажі однакова? Отож. То ти, нешановний хочеш сказати, що то було б вигідно?. Сором.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  3 года назад +3

      Це хто Вам таке право дав своє хамство і неосвіченість серед пристойних людей розорять??? Я свиней з Вами не пас, а молоко у ЧОРНОРОТИХ хазяйок не купую! До побачення, БЕЗСОРОМНИЦЯ)))

    • @user-yi3gt1tq3y
      @user-yi3gt1tq3y 3 года назад +2

      @@MAXforewer А Вам, хто дав право скуповлювати за копійки молоко у селян. і лити зі свого каналу бруд на їх голови? У мене чотири корови, і я НІКОЛИ, не фальсифікувала свою продукцію. НІКОЛИ, не лила бруд на конкурентів. Мої клієнти завжди задоволені. Я торгую тим, в що вкладаю любов. душу, вміння. Відностесь будьте такі ласкаві до сільських господинь з повагою, бо вони Ваші годувальники. І не бійтеся конкуренції з сільського двору. а поважайте сільський двір, і нехай це в оплаті за сировину виразиться. І не Вам, нешановний безсоромницею мене називати.

  • @blowballmusic4097
    @blowballmusic4097 3 года назад

    ЕслиПриКипяченииМолокоСвернулосьПолучилсясырРикотоНаверно

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Нет конечно😂😂😂 Вначале Вы увидите свернувшийся КАЗЕИН!!! А альбумин ( Рикотта) получится при длительном ОТВАРИВАНИИ! Спасибо)

  • @tarascheesemaker7742
    @tarascheesemaker7742 3 года назад +1

    ЦЕ НЕ РІКОТА

    • @user-cx5gh3yz1z
      @user-cx5gh3yz1z 3 года назад

      Ви праві - це альбумінний сир. Рецепт Рікотти з Італії хоч побачили???

  • @user-by5sz2ff4g
    @user-by5sz2ff4g 2 года назад +1

    Есть профессиональный вопрос. Что вы знаете про молочную фирму Гормолзавод 1 ,
    у которого молоко скисает за сутки, якобы нет "химии" (привлекает) и ещё продают Сировотку по 17 гривен за 1 литр в бутылке пластиковой ,как "молокия кефир". Кстати название какое-то "дурацкое". Там, что сидят и придумали вредители, агенты Кремля?
    Это мнение многих кого спрашивал. Идиотский бренд. Ассоциации с "Молофьёй", "Молоки" надеюсь знаете, что это. Хороший бренд "Славяночка", заметил, что его любят пророссийский электорат с "русскими корнями". "И вашим и нашим", мы славяне.
    Политика влияет на выбор покупки. "Галитчина" для украинцев-нац.патриотов, "руссаки" её не купят. Принципиально. Надо, что -то придумывать, что бы склеивать народ. Иначе -конец..
    Кстати посоветуйте заменить бренд "Молокия",типа на "Милки Уэй"- молочные реки и кисельные берега. "Галитчину" тоже заменить на менее политизированное.(Галитчина, "Нахтигаль"). Вы зарабатываете деньги или политикой занимаетесь бесплатно. Такое впечатление, что вредители придумывают названия.
    "Жду ответа, как соловей лета".!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  2 года назад

      " Что вы знаете про молочную фирму Гормолзавод 1" - очень маленькое предприятие, скорее ближе к "цеху". Оборудование почти новое, из Европы. Во главе опытный менеджер-молочник. На вопрос "почему продукция дорогая" - ответ "очень деньги нужны". Цена на сыворотку - иллюстрация неадекватности. Хотя... Одесса ведь;) По названиям и истории Украины - развивайтесь. Для начала уточните, сколько "проклятых бендеровцев" гитлеровцы расстреляли в Бабьем Яру. Успехов)

    • @user-by5sz2ff4g
      @user-by5sz2ff4g 2 года назад

      @@MAXforewer По поводу "Галитчины", дело не в географии, а в политизированности покупателей Украины. Это как Еврей будет покупать молоко "Палестина", "Арабеска"...Это
      про покупателей с российскими корнями, русской национальности, т е
      речь идёт о потере сегмента покупателей. Те украинцы у которых жена или муж русские, тоже про российски настроены и "Галитчина" для них не кошерный продукт и всегда не вкусный. Надеюсь, что я понятный.
      Может когда-нибудь мы доживём до времени когда к Галитчине будут относится как к БМВ (бомбили Россию) или как к Мерседесу (любимый авто Гитлера),но пока бренд не популярный и не "кошерный" и теряете деньги и инвесторов если в будущем выходить на Ай Пи О на биржу.
      По вопросу о гормолзаводе 1,спасибо за инфу. Но мне интересно качество молока, на предмет нахождения растительных жиров, безопасности для здоровья. Цена на сировотку явно завышена, я бывало покупал дешевле в 10 раз в мягком пакете. Говорят, что полезный напиток, для желудка и для людей с лишними килограммами.