FUŠEŘÍ ? ZTRACENÉ ZABĚRY JAK SE DA ZNIČIT AUTO postrach majitelu vozidel Volkswagen Caravelle T4

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 авг 2024
  • NOVINKA PRO MAJITELE AUT SLUŽBA : KONTROLA VOZU PŘED PŘEVZETÍM ZE SERVISU VICE NA NAŠEM FACU
    Pokud mě chcete podpořit tak můžete zde:
    streamlabs.com...
    www.facebook.c...
    www.mojedilna.cz?ARV
    www.autolaky-h...
    Klepnutím na tlačítko Zaplatit pomocí tlačítka Paypal a dokončením transakce potvrzujete, že jste právoplatným vlastníkem účtu, které jste v této transakci darovali, a nelze je stáhnout / účtovat zpět. Donáte není povinný, a proto se ujistěte, že vám peníze nebudou chybět!

Комментарии • 13

  • @PROSAJP
    @PROSAJP 2 года назад +3

    Ahoj já mám dodneška v hlavě toho favorita Robina ,jo to byla pěkná práce oprava lemů , perfektní lak ,jsi šikovnej a pustíš se do všeho ,jo ta 603 to byla hrůza ten klempíř

  • @matuslalik1643
    @matuslalik1643 2 года назад +2

    Tak je humus fuserina Radko inak pekne video len tak dalej :)

  • @amperak
    @amperak 2 года назад +5

    Hej to je marsakr. takhle bych auto neudělal ani sobě, natož někomu za peníze.
    Hele, když vyprávíš na konci, mluv víc nahlas nebo to zesil ve filmoře, si nebyl pomalu ani slyšet.

  • @RadecekZ
    @RadecekZ 2 года назад +7

    Dobrý řemeslníky abys hledal mikroskopem. Nejen automechaniky.

  • @liborolsar4078
    @liborolsar4078 2 года назад +2

    Na to se nedá nic říct. Vždy to má těžší ten co to musí spravovat. V tomto případě majitel videa. A pak zákazník při placení.

  • @SeriouslyEpic
    @SeriouslyEpic 2 года назад +1

    No a teď, kolik to celý stálo? :D

  • @myckymouse9548
    @myckymouse9548 Год назад

    Děláš video ze to borci nemají provarene plechy a pek do toho mlatis a ono to drží ,ale nic proti tobe

  • @vaclavkadlec1477
    @vaclavkadlec1477 2 года назад +1

    to už nemám slov🤢