Масло Топлене. Масло ГХІ.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 16 июл 2024
  • 0:00 Релігійний та обрядовий зміст Масла ГХІ. Аюверда, як антинаукова течія
    2:15 Ефект Плацебо
    5:00 Анонс відео з виробництва 3-х видів Топленого Масла
    7:00 Масло Вершкове і Топлене - що корисніше?
    8:00 Переваги топленого масла - зберігання, смаження, без білків і лактози
    11:03 Опис трьох видів Топленого масла

Комментарии • 170

  • @andriyyarchak2021
    @andriyyarchak2021 28 дней назад +25

    Нарешті хтось отрезвив релігійних фататиків масла гхі ))) Моя бабуся топила масло тільки по одній причині - зберігання!!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +6

      Так, на жаль сьогодні знову стало актуально(((

    • @schtriht
      @schtriht 25 дней назад

      @@MAXforewer Вы всё смешали до кучи. Есть продукт питания. Есть топлёное масло, которое усваивается организмом человека иначе, можете проверить. Обычное масло даёт выделение жиров на поверхности кожи при употреблении в качестве продукта питания.. Гхи не даёт выделения жиров на поверхности кожи. Последнее актуально для людей с жирной кожей, особенно в летнее время, тем более при отсутствии воды. Вот вам и Индия. Никакого фанатизма. Сами проверяйте, какое топлёное масло в этом варианте лучше. Пусть биохимики поясняют , а кушающим масло важен результат.
      Третий момент , который широко используется в официальной медицине. Масло транспортное вещество и существует масса масел в аптеке от облепихового до шиповника. Скорее всего топлёное масло не наилучший вариант для этого , но в Аюрведе и не настаивают на том , что это абсолют, просто добавляют в пищевой продукт определённые свойства. Ну а фанатики везде появляются.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  25 дней назад +1

      @@schtriht Вітаю! "... Вы всё смешали до кучи..." - якщо в сенсі того, що передав інформацію під різними кутами зору, то так. Згідно із опрацьованими мною джерелами інформації. Абсолютно не наполягаю на істину в останній інстанції. Про Аюрведу, як АНТИНАУКОВУ течію - висновок не тільки мій, як Ви розумієте. Нехай дійсно профільні спеціалісти займаються - я Дилетант в цьому питанні. І про це кілька раз зауважив. Якщо крім "... выделения жиров на поверхности кожи..." маєте ще якусь підтверджену інформацію (до речі, можна посилання на джерело?) - із задоволенням прочитаю Ваш наступний допис. І дякую за цей)

    • @schtriht
      @schtriht 25 дней назад +1

      @@MAXforewer я проверял гхи очень давно на себе, ещё при СССР. Сутки-двое каждый может проверить на себе без научных авторитетов.Это обычный потребительский выбор продукта Ничуть не отличающийся от ваших дегустаций. Совсем не научный. Потребители пускай и пробуют , если им важен такой момент. Ну а свойства масел для аюрведы действительно здесь обсуждать не совсем правильно.Просто научно подтверждённые и произведённые облепиховые масла не работают так , как сделанные антинаучно в Забайкалье. Потребителям иногда виднее , что и как.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  25 дней назад

      @@schtriht Так, на власних висновках не наполягаю

  • @ben1694
    @ben1694 28 дней назад +16

    Дякую за цікаве відео, з нетерпінням чекаю п'ятницю. Слава нашим захисникам!!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      Героям Слава!

  • @afanasevaira9493
    @afanasevaira9493 28 дней назад +9

    Користь в тому, що в маслі ГХІ немає лактози і казеїну. А це дуже важливо для людей з лактозною непереносимістю і тих, кому не можна вживати казеїн.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +8

      Вітаю! Ви абсолютно праві - про це кілька раз наголосив. Хоч це швидше не "користь" в чистому розумінні, а відсутність "шкоди". Але і сам процес нагрівання масла свою лепту вносить - це недобре. Дякую за допис

  • @Yuliya-rx2ge
    @Yuliya-rx2ge 28 дней назад +9

    Один твердий бал на користь топленого масла - чудово підходить для смаження👍. Взагалі, при високотермічній обробці підходять самі насичені жири (вони стабільні) той же смалець чи масло топлене. Якщо зануритись глибше, при виготовленні топленого масла головне повністю відділити білкову фазу, саме при її смаженні утворюються гетероциклічні аміни, які мають канцерогенні властивості, саме вони й димлять (можуть напряму пошкоджувати днк клітин) Краще їсти свіжим, але ж французькі соуси такі смачні😊 Якщо один чи два рази на місяць, то можна)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Вітаю! Ваші дописи радують душу, дають їжу для розуму і прикрашають наш канал. Щиро дякую)))

    • @Yuliya-rx2ge
      @Yuliya-rx2ge 27 дней назад +2

      ​@@MAXforewer Вам дякую, цікаві теми розкриваєте з професійної точки зору. Доповню, Ви вже згадували тут, що важливо топлене масло з непротермінованого вершкового масла готувати. Щоб не було сумнівів): якщо вже окислений мж (він же штаф в маслі), зворотньої дії вже не буде при топлені, викидайте без жалю з чистою совістю.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +1

      @@Yuliya-rx2ge Очевидно! Щиро дякую)

    • @Yuliya-rx2ge
      @Yuliya-rx2ge 27 дней назад +3

      п Максиме, іноді очевидні нам речі для когось стають вселенським відкриттям, гадаю Ви теж з таким зустрічаєтесь😊
      тому навіть, коли заїжджена тема, не зайвий раз нагадати людям, інформації багато різної лунає, та й іноді без спец знань розібратись майже не реально..
      Гарного дня!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +4

      @@Yuliya-rx2ge Ви знову категорично праві) Я частіше цитує трохи інший вислів: - Найважче доводити людям саме ОЧЕВИДНІ речі;)

  • @Traume-qu1fk
    @Traume-qu1fk 28 дней назад +12

    Як завжди,цікавий ефір,вподобайка,щоб більше людей про вас почули👍

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      Вітаю! Щиро дякую за таку підтримку) Хорошого вечора)

  • @Alex-px8pd
    @Alex-px8pd 28 дней назад +12

    Вітаю, дякую за випуск, ніколи не розумів топлене масло, але кожному своє;)

  • @sergiyostap
    @sergiyostap 28 дней назад +10

    Дякую за працю,щє хотілось би більше почути про масло 72%

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +7

      Вітаю! До Вас увага особлива;) Але що саме цікавить? Більше води і сухого залишку, менше жиру у порівнянні з 82%. Смачніше свіжим, зате гірше зберігається... Уточніть, що ще? Дякую

    • @user-dz7hy4nb1w
      @user-dz7hy4nb1w 28 дней назад +2

      Дякую, мені теж цікаво було

  • @olegkolot8913
    @olegkolot8913 28 дней назад +7

    За відсилки у кулінарію і методи приготування дуже дякую!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Будь ласка - у пятницю на біс із відео)

  • @user-vu5ut5tg3r
    @user-vu5ut5tg3r 27 дней назад +5

    Дуже дякую! Масло витоплюю вже років 20... але не маю на увазі релігійне чи лікувальне значення, бо я атеїстка, а тому, що t* задимлення вища ніж у свіжому маслі. Витоплюю "щадящим" способом - розтоплюю на воді та охолоджую к холодильнику. Утворюється масляна крига, зливаю асю воду и цю "кригу" витоплюю, збираючи піну. На денці каструлі залишається той самий некорисний білок, його дуже мало при такому способі витоплювання. Є ще більш "щадящий" спосіб коли повторюють розтоплювання у воді та охолодження, знову те саме повторюють 3 рази, заміняючи воду... та це вже занадто... я писала якось, що топлене масло тепер не має такого красивого яскравого жовтого кольору... причина мені не зрозуміла (експериментувала з різними ТМ, в т.ч. з Рошеном). Може жаліють аннато? Дуже чекаю п'ятниці! Доброго настрою та удачі!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +2

      Вітаю! Так, "Масляна крига" - це якраз той самий "народний" метод, про який я згадував. Є варіації, але суть одна. Водяна баня - один з можливих варіантів. З приводу кольору - вища температура і довше топите, то буде жовтіше і смачніше. Фарбник до масла додають по факту не всі виробники. Дякую за допис і до пятниці)

    • @user-vu5ut5tg3r
      @user-vu5ut5tg3r 27 дней назад +2

      @@MAXforewer Дякую за відповідь, ще хочу сказати про франуузів, вперше таке чую, що посипають крихтами від сміття після витоплювання масла..
      це ж є канцерогеном та дуже шкідливо. Дуже люблю французьку кухню та горіховий аромат у топленому маслі, але ніколи не довожу до такого стану, не забуваючи про канцерогени... затишного вечора... До п'ятниці.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад

      @@user-vu5ut5tg3r Дякую, на взаєм! Гляньте в мережі - купа французів, купа рецептів, молочні білки карамелізовані... ну не сміття!;)

  • @user-op6xz6gi3m
    @user-op6xz6gi3m 28 дней назад +4

    Я не гурман! Наше свіженьке масличко мені дуже смакує! 😊 Цікава лекція. Про таке масло я і не чула.😮 Дякую!❤

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      Вітаю! І щиро дякую за Вашу ПОСТІЙНУ підтримку)

  • @Iren65UK
    @Iren65UK 27 дней назад +2

    Дозвольте ще один коментар на кшталт масла гхі .
    Сестра мого чоловіка вийшла заміж за індуса , тож я часто спілкувалася з ним з кулінарних питань . Шрі дуже вправний кулінар ( помер від серцевого нападу , нажаль ) ніколи не думав і не казав що гхі - щось особливе або з лікувальними властивостями . Для них це звичайний жир , на якому готують . Без пієтєта .
    Використання дуже залежить від місцини проживання . В деяких - це рідкість , бо нема чим годувати корів . А в інших - як у нас олія , найпоширеніший жир.
    Спілкувалася із друзями їх сім'ї - вони згадували те гхі , як українці сало на чужині. 😂
    Якось так .🤷‍♀️🤗

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад +1

      Вітаю! Щиро дякую за цікавий і розлогий допис. Спілкувався з індусами з Британії - та сама історія)

  • @ludmilakuznetsova4117
    @ludmilakuznetsova4117 28 дней назад +10

    Дякую. Трохи здивували. Я була впевнена ,що топлене масло корисніше.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +7

      Вітаю! Сам сподівався знайти ХОЧ ЩОСЬ, що на це вказувало. Найшов "епідемію інфарктів" серед індусів Великої Британії - однозначний висновок лікарів " щоденне вживання топленого масла". Корисніше для тих, хто не може їсти свіже (лактоза чи молочний білок). Можна смажити і довго зберігати. Все. Як зустрінете щось особливе - напишіть будь ласка. Дякую

    • @ludmilakuznetsova4117
      @ludmilakuznetsova4117 28 дней назад +4

      Вірю вам ,як спеціалісту.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +5

      @@ludmilakuznetsova4117 Щиро дякую! Хоч саме цим продуктом на виробництві не займався. Але припускаю, що на комбінатах топити будуть не саме свіже масло. Самі розумієте, чому - важче розкрити джерело сировини(((

    • @user-slava444ucraini
      @user-slava444ucraini 28 дней назад +4

      ​@MAXforewer ну хоч смажити можна і то добре

    • @elenaelena2920
      @elenaelena2920 28 дней назад +2

      Дякую за таку корисну інформацію !

  • @olga.shuprova
    @olga.shuprova 25 дней назад +1

    Дякую Вам! Я завжди відносилась да топленого масла, як до топленого.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  23 дня назад +1

      Вітаю! Я теж;)

  • @Alex-px8pd
    @Alex-px8pd 28 дней назад +9

    Вітаю, дякую за випуск, люблю класичне вершкове, топлене ніколи не розумів, але кожному своє;)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +5

      Вітаю! Топлене масло "відчув" на Кавказі - там жарко і вони топлять його регулярно. І у кашах, і у лавашах, і на кебабах... Смак яскравий - явно в бік французів топили)))

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

      Його їдять, тільки треба знати як і з чим, а не намагатися зрозуміти.

  • @iloname5007
    @iloname5007 28 дней назад +9

    Дякую, дуже цікаво

  • @user-slava444ucraini
    @user-slava444ucraini 28 дней назад +12

    Купа блогерів розповідають про користь цього масла, ну просто вау ефект. Завжди підозрювала, що це надумано. Дякую.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +4

      Вітаю! Наголошую на субєктивності власного дослдження. Нічого наукового для підтвердження не знайшов. Може хтось знає - хай поділиться з нами)

    • @user-slava444ucraini
      @user-slava444ucraini 26 дней назад +1

      @@MAXforewer досвід і проф.знання це далеко не суб'єктивна думка:)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  25 дней назад +1

      @@user-slava444ucraini Дякую! Я завжди на фундаментальну освіту фізика спираюсь і на критичне мислення;)

  • @user-tu8is2uo4d
    @user-tu8is2uo4d 27 дней назад +4

    Дуже цікаво, дякую!

  • @Iren65UK
    @Iren65UK 27 дней назад +2

    Дякую ! 👍
    Дуже пізнавально буде почути і побачити способи приготування .
    Раніше часто топила масло , навіть з вершків фермерських ( до війни) . Зараз все ,,б'є" по кишені .
    Топлене масло використовувала для смаження найчастіше . На ньому нічого не горить , а смак всього ( овочів , риби , м'яса ) - особливий .
    Вершкове свіже - на канапки , а топлене - в будь-що для смаку і аромату ! Хоч трішки .😋😊
    Сина навчила ще коли він служив за контрактом в 2007 -10 ( жив в частині , та готував мвйже завжди сам ) , тепер без топленого масла він не буває . В Європі це не позбавляє інших речей , буденність .
    А в нас дорого . Особливо зараз .
    Та я ладна на позбавлення всіх смачних речей , аби нарешті вибити ту руйнівну погань з нашої землі !
    Буде потім чому порадіти ! ☺️✌️🇺🇦

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад +1

      Шановна Пані! Немає чого додати - підписуюсь під Вашими словами! Дякую

  • @user-te1rj5rd5c
    @user-te1rj5rd5c 26 дней назад +1

    Дякую Вам. Дуже важливу справу робите. Продовжуйте, будь ласка, випускати такі корисні для споживачів відео.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  25 дней назад

      Щиро дякую за підтримку! В міру сил і можливостей - продовжимо)

  • @igorpochepetsky895
    @igorpochepetsky895 28 дней назад +8

    Вітаю. Дякую за Вашу роботу!

  • @deferrdeferr
    @deferrdeferr 28 дней назад +7

    Дякую за цікаве відео 👍💙💛

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Дякую за підтримку)

  • @user-ir4yp5ms8r
    @user-ir4yp5ms8r 28 дней назад +7

    Ви чаклун))) сьогодні роздумувала над цим маслом та яка користь з нього. Дякую💖тема цікава.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      ))) Отаке воно - поле електромагнітне! Чи гравітаційне.. ХВИЛІ! Одним словом))) Дякую

  • @user-mt1lh8vq3f
    @user-mt1lh8vq3f 26 дней назад +1

    Так просто і так цікаво. От що значить професіоналізм. Дякую.😊

  • @Alehandro2012
    @Alehandro2012 26 дней назад +1

    Дякую за цікаве та інформативне відео!

  • @Jastore
    @Jastore 26 дней назад +1

    Купляв я після Звенигори твердий сир вже 2 рази.
    Перший раз пачку Шостка - Український 160г.
    Другий Комо - Традиційний 150г нарізаний.
    Прекрасні сири)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  25 дней назад +2

      Вітаю! Вкотре дякую за інформацію - пишіть, мені важливо. Так, Шостка і КОМО - серед найкращих в Україні. Чекаємо на повернення якості Звенигородки.

  • @mironovychmiron5817
    @mironovychmiron5817 28 дней назад +5

    Дякую.Вам за працю

  • @Iren65UK
    @Iren65UK 27 дней назад +1

    Писала попередні коменти в процессі перегляду відео , а дійшла до суті і - погоджуюсь з вами на всі 100% ! 👌
    🤝☺️

    • @Iren65UK
      @Iren65UK 27 дней назад +1

      А про ті ,,сухарики" , мабуть не хочуть патякати , щоб мати якийсь секретик.
      Сестра вже більше 15 років живе у Франції , теж близька до кулінарії , але смаки змінила кардинально . Все легке , повітряне , з великою кількістю свіжої зелені і фруктів , сир замість м'яса . І десерти. Малюпусенькі , але завжди ! 😉

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад +1

      Бачите, а я навпаки - від повного захвату з французької кухні поступово зсуваюсь в бік італійської. Якраз кухні "ФРЕШ", у порівнянні з більш важкою і соусною кухнею Франції;)

  • @Vlad038
    @Vlad038 28 дней назад +5

    Вітаю! Колись готував масло гхі за першим способом (довгим нагріванням) - не сподобалося воно мені, звичне смачніше. Індуси, напевно, з дитинства до нього звикли, їм воно смачне, а нам краще звичне. Але цікаво, що то за французький рецепт - чекаю п'ятниці. ☺️

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +3

      Вітаю! Так, хоч вже про все і розповів - але в пятницю ще й покажу)

  • @user-hx5id2qw2g
    @user-hx5id2qw2g 28 дней назад +2

    Дякую 😊, тільки хотіла просити щоб Ви в ефірі наглядно показали як стопити масло правильно❤

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +3

      Вітаю! Вибачайте, не гарантую. Адже це мій перший такий буде досвід. Розказати - так. Спробую Бернуазет для себе зробити ідальним - побачимо;)

  • @user-xc2rb6xy1o
    @user-xc2rb6xy1o 28 дней назад +4

    Дякую,цікаво

  • @user-nw5ob5qk7g
    @user-nw5ob5qk7g 27 дней назад +3

    Дуже корисна інформація.Особливо про щебінь 😅.

  • @user-oh8kx7jr1r
    @user-oh8kx7jr1r 27 дней назад +2

    Дякую за цікаве відео

  • @mama_T55
    @mama_T55 26 дней назад +2

    Дякую Вам ❤

  • @dariyaivanytska8417
    @dariyaivanytska8417 27 дней назад +2

    На топленому маслі добре смажити. Не горить.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад

      100%! Але ж і на рослинному раф/дез можна. І додати вершкового до нього теж;)

  • @user-vz9ql1km6r
    @user-vz9ql1km6r 26 дней назад +1

    Дякую за цікавий ефір ❤Так я теж наслухалась ,що масло топлене корисно в тому ,що коли смажити на ньому він не виділяє концераген ,як на соняшниковом маслі .Дійсно ,коли смажеш на топленом нічого не горить і приємний аромат.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад +1

      Вітаю! З цим не посперечаєшся! Якщо не згадувати, що для "хорошого" смаження його вже перед цим часто "погано посмажили")

  • @isabellak5166
    @isabellak5166 28 дней назад +7

    Перша. ❤❤❤❤❤

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      Вітаю! Сьогодні сто відсотків! Щиро дякую за увагу) Майте хороший вечір)

  • @ramesse4169
    @ramesse4169 28 дней назад +2

    О, а це дуже цікава тема! Дякую за інформацію!❤ ( Чекаю на "топлений" майстер-клас!)😊 ( до речі, а розкажіть ще про "вихід" продукту, наскільки "вигідно" топити масло, дякую)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Вітаю! Всі пишуть, що вигідніше, ніж купувати промисловий. Але промислового дуже мало і порівнювати важко. Якщо робите самі - все просто. Вартість масла 82% помножити на 0,82 (видалили воду і сухий нежировий залишок) * 0,9 (втрати і нагрів). Орієнтовна ціна за 1 кг.

  • @vitaliyka1254
    @vitaliyka1254 28 дней назад +6

    Якщо не помиляюсь то Аюрведа.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад

      Так, вибачте за обмовку

  • @user-dz7hy4nb1w
    @user-dz7hy4nb1w 28 дней назад +5

    Гхі логічно не можуть мати нічого корисного через дуже тривале нагрівання.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +4

      Мені теж так здається.

  • @user-mg5hx6sk5u
    @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

    Ніколи не чув про чудодійність топленого масла, знайомий тільки з прикладної сторони в кулінарії.З появою мультиварок дуже просте приготування. Афганці майже ним одним користуються, бо традиція й холодильників нема.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад

      Абсолютно! Краще - ворого хорошого. Тим більше, що "не факт, що краще")

  • @kosta._.
    @kosta._. 27 дней назад

    НормальОК

  • @Alex.Adametz
    @Alex.Adametz 28 дней назад +3

    Якось трапилося на очі дослідження, в якому вивчали - чому в індійців, що живуть в Британії, значно вищий рівень серцево-судинних захворювань, ніж у корінних британців. Виявилося, справа в тому самому маслі гхі, яке їдять індійці. Що цікаво, в самій Індії вживання масла гхі взагалі не дає зростання рівня серцево-судинних захворювань. Чи гхі, приготоване в Британії, є якимось неправильним, чи може саме поєднання гхі із британською дієтою, а не типово індійською - залишилося за кадром.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +3

      Ви знаєте - я теж натрапив на такі публікації. мова йшла практично про "епідемію" інфарктів з цієї причини. До речі, зробив те саме припущення, що і Ви;) Дякую

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

      Може від туманів і хмарного неба вищий рівень серцево-судинних захворювань, індусів скоро 1,5 мільярда.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +1

      @@user-mg5hx6sk5u Слухайте, зростання населення відбувається на разі в найбідніших країнах. Це факт! Отже більше впливає рівень життя і культури населення. Ну і доступність контрацептивів. Кліматичні умови вторинні в даному питанні. На мою думку

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

      @@MAXforewer так, багато чого впливає. І релігія, й психоемоційний стан суспільства і ще про що ми не здогадуємося.

  • @user-mg5hx6sk5u
    @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +2

    Взагалі корова священна тварина для всіх, тільки багато людей про це не здогадуються.

    • @utin-ujlo
      @utin-ujlo 27 дней назад

      Кажуть, що 2/3 людей в різній мірі генетично не пристосовані до вживання молочної продукції від корів...

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +1

      Веганам Ви про це не доведете. Справа кожного, особиста. В Україні ХЛІБ завжди стояв на першому місці - історично край хліборобів.

    • @Oleg-zu8nr
      @Oleg-zu8nr 27 дней назад

      ​@@MAXforewer це більшовики нав'язали. До них святими були вареники з творогом

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

      @@utin-ujlo може бути, але корова рятує від голоду всіх, а хто зовсім не пристосований до неї, того коза.

  • @elenaelena2920
    @elenaelena2920 28 дней назад +3

    Будь ласка, підкажіть, чи є принципова різниця між маслом 82% і 73 %, бо часто чую, що 73% то взагалі не масло.
    Чи є у вас відео, присвячене саме цій відмінності ?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +2

      Вітаю! Принципової - немає! Згідно Державних Стандартів від 60 до 82 - МАСЛО! Відео на каналі є. Даю посилання: ruclips.net/video/xNpzBja992k/видео.html

    • @elenaelena2920
      @elenaelena2920 27 дней назад +1

      @@MAXforewer дякую

  • @user-js4xr2vj7t
    @user-js4xr2vj7t 25 дней назад +1

    5:04 Доброго дня.
    У п'ятницю- це сьогодні ?

  • @Oleg-zu8nr
    @Oleg-zu8nr 27 дней назад +2

    Масло травяного откорма будет всегда полезнее масла сое-пшеничного откорма. Если не на уровне витамин, то на уровне качества топлива для клеток

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +2

      Так, мені так теж здається. Хоч я не спеціаліст в даній темі

    • @Yuliya-rx2ge
      @Yuliya-rx2ge 27 дней назад +1

      Хімічна формула молочного жиру константа не залежно від раціону худоби (до виробничої обробки), відноситься до одної групи твердих насичених жирів Вітамінний склад сировини (молока) напряму залежить від різноманітного раціону харчування. Вигодовування лише на траві дає більш бідніше по елементному складу молоко, не кажучи про різке зниження частки жиру в ньому, на противагу збалансованому.

    • @Oleg-zu8nr
      @Oleg-zu8nr 27 дней назад +2

      @@Yuliya-rx2ge Не константа. Композиция водорода другая. Масса масла травяного откорма значительно меньше обычного, это связано с меньшим количеством нейтронов в изотопной композиции водорода. В каком-то больше дейтерия (+1 нейтрон), в каком-то трития (+2 нейтрон). Чем больше дополнительных нейтронов в структуре водорода, тем труднее митохондрии работать и создавать энергию

    • @Yuliya-rx2ge
      @Yuliya-rx2ge 27 дней назад

      ​@@Oleg-zu8nr
      Оце так..
      Закономірно, що вага частки жиру значно менша при збідненому раціоні.
      Ізотопи водню - дейтерій, трітій - дуже рідкісні в природі.
      мж залишається мж при любому вигодовуванні в одній групі насичених жк. З однією хімічною формулою. Все інше фантазії.

    • @Yuliya-rx2ge
      @Yuliya-rx2ge 27 дней назад

      З племінною худобою на дієті бізнес не рентабельний. Їх мітохондрії перестануть виробляти достатньо АТФ При відсутності певного набору амінокислот/жк в раціоні масла вже точно не дадуть.

  • @Jastore
    @Jastore 28 дней назад +2

    В Індії взагалі молочні продукти відносять до рослинних а не тваринних😂

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +3

      Ой... Я не бував, тільки Вєтнам, Малайзія, Таїланд із найближчих. Але дружина всіляки жахи розповідала про "сангігієну". по типу, як при дорозі, прямо на дорозі на камінчику тісто замішують, а люди ходять, ногами вітер створюють і муку здуває. А жіночка згорне до купи - і далі мішає. Там же і жарять-смажать-печуть. Коротко - жахи різні. Зрозуміло - касти досі різні

  • @Alex-px8pd
    @Alex-px8pd 28 дней назад +2

    Другий 😄

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Дякую! Теж гра. Чомусь згадав старого з бородою...: - Не важко бути у дівчини першим! Важко - ОСТАННІМ! Практично неможливо;)

    • @Alex-px8pd
      @Alex-px8pd 28 дней назад

      @@MAXforewer Правда життя;)

  • @doctor_Web
    @doctor_Web 28 дней назад +2

    Аюверда это же Аюрведа?)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Так! З цим ведучим... знову обмовився? Вибачаюсь

  • @Topiariy
    @Topiariy 28 дней назад +1

    А можна зробити масло 100% жиру?

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Чому ні? В сенсі 99 і 9 в періоді;) Як правило і так вище 99% у всих виходить

  • @starik_Evgenych
    @starik_Evgenych 28 дней назад +2

    Здравствуйте.
    Как-то, в далёком и беззаботном 2013 году, мы производили монтаж окошек у человека, который накормил нас гречкой с топлёным Яготинским маслом. Могу сказать одно - какая гадость, эта ваша заливная рыба. Это был первый, и пока что последний, раз, когда я ел этот продукт. В тот раз не получилось обойтись без его поедания, по причине того, что человек сразу перемешал гречку с этим продуктом. Топлёное молоко могу пить литрами в день, масло люблю, но ем редко, а топлёное масло оказалось такой гадостью. Возможно, причина была в сочетании с гречкой? Правда, я отдельно нюхал заводскую ёмкость с этим маслом и ощущения были такие же отвратительные.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      Вітаю! Радий бачити Ваш допис) Маю подібний досвід з дитинства з Шоколадним маслом - малим травонувся КОНКРЕТНО! Років 20 на нього дивитись не міг. Справедливості ради все таки скажу, що промислове топлене масло не рекомендую купувати. Як і у випадку з шоколадним, легко маскувати його дефекти. Як морозиво - бажано чистий Пломбір, білий, без наповнювача. Повірте французам - може бути ЕКСТРА смачно) Спробую у пятницю їх повторити;)

    • @Alex.Adametz
      @Alex.Adametz 28 дней назад +1

      Це, мабуть, дуже персональне. Особисто мені смак і запах топленого Яготинського подобається, я б таке їв - але фіг знайдеш зараз. Хіба що в інтернеті з доставкою. Ну простіше вже "нормальне" масло купляти.

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +2

      причина была в тому, що треба дивитися що кладуть в гречану кашу коли її готує незнайома людина. Другого разу замовляйте рисову. 😄

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад

      @@MAXforewer ще один продукт цеха санітара. Останнього разу бачив в продажу ще в тому столітті топлене вагове.

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  27 дней назад +1

      @@Alex.Adametz Погоджуюсь

  • @doctor_Web
    @doctor_Web 28 дней назад +1

    Ага, а ещё те же самые учёные говорят что мухоморы ядовиты, а мы произошли от обезьян в процессе эволюции)
    И Вы забыли упомянуть про ноцебо, что там наука об этом говорит?)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +2

      По порядку. Мухомори є різні - є і ядовиті, наскільки мені відомо. Є ті, що їли вікінги-берсеркери. Якісь топче Пєлєвін, щось продають в Амстердамі... Стосовно походження від мавп - більшість вчених на сьогодні не підтримують цю гіпотезу. Як мінімум "в лоб". Так само, як більшість вчених-фізиків вірять в "ідею Бога", як вищої сутності матерії. Або щось подібне;) Стосовно Ноцебо - не бачу сенсу ще й її обговорювати. По-перше, набагато менша статистика, а по-друге - відповідаю Вам з поваги як нашому постійному гнлядачу. Глибокої компетенції в даному питання не маю. Ще, мало не забув - у неділю на семінарі розповідав, що ЄДИНІ існуючі ВЧЕНІ - це фізики. Інші ні. І пояснював чому. Можете самі прочитати про це у вступі до Берклєєвського курсу з ФІЗИКИ (МТІ). Майте хороший вечір)

    • @doctor_Web
      @doctor_Web 28 дней назад +1

      @@MAXforewer в Амстердаме то не мухоморы)
      Спасибо за развернутый ответ, несмотря на то что не со всем согласен, продолжать дискуссию здесь не буду!
      Уж лучше как-нибудь при личной встрече за рюмкой чая) похоже Ваши глубочайшие познания одной "молочкой" не ограничиваются!
      Нижайший поклон от викинга-берсеркера из Полтавы)

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      @@doctor_Web Взагалі не наполягаю на власному розумінні в цьому питанні. Не експерт. Буде нова інформація - із задоволенням зміню його. Полтаві - вітання! Батько з Миргородщини, а робота в Решетилівці була особливо плідна в свій час. І, до речі! Тоді я нарешті зрозумів, які насправді мають бути ГАЛУШКИ! Дякую Вам

    • @doctor_Web
      @doctor_Web 27 дней назад +1

      @@MAXforewer и Вам)

    • @user-mg5hx6sk5u
      @user-mg5hx6sk5u 27 дней назад +1

      @@MAXforewer так, мухомори є добрі їстівні, умовно їстівні і смертельно отруйні. Це таке узагальнене поняття в біології, але кожен окремий вид має свою назву.

  • @Orel_ivan
    @Orel_ivan 26 дней назад

    Це відписка ви щось не в свою тему полізли! Масло топиться для приготування їжі. Мазерфарм роблять нормальне масло, секрет в тому що. Корів з якого робиться це масло просто не вбивають. Ви наче якийсь атеїст, займайтесь дегустацією і наукою, не лізьте в релігію

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  26 дней назад +1

      До побачення! Не кажіть, що мені робити, і я не скажу, куди Ви маєте іти.

    • @Orel_ivan
      @Orel_ivan 26 дней назад

      @@MAXforewer взаємно

  • @nickborzov4521
    @nickborzov4521 28 дней назад +1

    дякую за вашу цікаву і необхідну працю !!!

    • @MAXforewer
      @MAXforewer  28 дней назад +1

      Щиро дякую за підтримку)