Давно обурює те,що держава допускає існування виробництва їстівного ЛАЙНА.У свідомих громадян Це викликає зневагу до держави і ненависть до виробника . Дякую за вашу працю.
Вітаю! Емоційно розумію. АЛЕ! Всі багаті держави світу, і США і Європи, як Ви пишите "... допускає існування виробництва їстівного ЛАЙНА...". Це ФАКТ. Єдине, за чим слідкують Державні органи, щоб Ви не завдали своєму здоров*ю шкоди більше, ніж дозволяють місцеві лікарі. А свідомі громадяни намагаються ЛАЙНО не купувати. На жаль, у багатьох свідомих громадян України грошей вистачає лише на означені Вами продукти. Дякую за розуміння
Вітаю! І я Вам дякую за підтримку. Щодо якості молока - то в цьому ж і сенс! Неякісне молоко від населення могло би стати більш якісним від КООПЕРАТИВІВ! Але не стало((((((((((
Ще колись дуже давно, коли був на 4-5 курсі універа й качався в залі, то я рахував дуже прискіпливо скільки тваринного білка їм. Грошей тоді не було багато й я порахував що 1г білка з сиру (творога) коштує дешевше ніж 1 г з курячого філе (це на той час) + сир непорібно готувати. Отже вирішив на час замінити м ясо (яке їв постійно й багато) на сир. Кількість білка тваринного була однакова що з м яса що с сиру. Цей мій експеримент показав, що силові у залі не падали, як росли так й росли, навіть тоді я більше всього спрогресував у жимі лежачи, став почувати себе енергійніше, й якось виглядати краще. З тих пір вже більше 13 років як джерело тваринного білка - молочка а м ясо їм тільки у гостях дуже рідко. Не знаю був би такий ефект як би тварин на м ясо не вирощували у 2 рази швидше але якось мені молочка більше підходит з тих пір багато експериментів проводив. ПС - якщо хтось почне писати про гемове залізо й анемію, то одразу кажу що медичні дослідження прохожу регулярно, гемглобін високий(як у спортсменів), жалізо у норме а головне ферітин (депо заліза) у нормі.
Вітаю! Ви дуже серйозна людина і Ваш підхід до здоров*я заслуговує на повагу. Хочу тільки нагадати дві речі - краще засвоюється ФЕРМЕНТОВАНИЙ білок (зрілі сири), або НЕФЕРМЕНТОВАНІ МОЛОЧНІ "білки крові" (альбумін-глобулін). Друге - це і є по суті концентрати сивороткових білків. І щиро дякую за Ваш досвід)
@@MAXforewer В данному випадку мені на здоров я було все одно я тоді думав про м язи. Тут є 2 проблеми. 1. Якщо ми беремо твердий сир, то щоб набрати денну норму білка потрібно багато цього продукту + до білка отрімаю багато жирів, хоч насиченні демонізуються але все ж вигодить все одно багато. 2. Наскільки я розумаю то продуктів з цими білками не так багато, наприклад сама сировотка? Й скільки треба її випити щоб була норма білка? Дуже багато, тобто не варіант. А білки в порошках й концентрати, які не знаходяться в продукті, ні я знаю медичні дослідження на цю тему, й я уникаю цього. Тому для мене сир 9% оптимальне джерело білка, твердий сир звичайно їм але не в великих кількостях.
@@Jastore мені з Германії привозять хандкезе (Handkäse), буває до 40% білка й до 1% жиру. Його виготовляють зі знежиреного кисломолочного сиру (творог) додаванням соди і солі.. Потім витримують. На вигляд як желе холодця. Буває сам по собі з насінням кмину, або з різними пліснявами.. Я раніше робив пошук по торговій марці того сиру і начебто мені траплявся подібний нашого виробника, але зараз не виходить. Певно пан Залізняк знає було таке в нас, чи ні.
@@МихайлоБуц-ю4г Дякую за інфу але я знежирений не їм. По перше колись їв - несмачно, по друге інсуліновий індекс без жиру високий(у мене ріпа на жирному куди меньше чим на знежиреному), по третє читав книгу Вестона Прайска, якщо коротко, то кальций без жиру не заскоюється, сам по собі насичений жир допомагает кальцію їти в кістки, а же у жирі вітаміни к, д, а, без яких кальцій не діє. Вестон Прайс проводив такі експерименти, він був стоматологом,й на знежиреному молочі не виходило покращити стан зубів.
Вже досить багато років тому на курсі менеджменту нас вчили, что найкращий результат переговорів, угоди чи будь-якої взаємодії - це "win-win situation". Але зараз вважається, що компроміс це омана, обмежувач зростання та маніпуляція яка заздалегідь не дає досягнути бажаного результату. Тож треба відстоювати свою точку зору та позицію і добиватися найкращого, не боячись можливих наслідків
Ну так, абсолютно вірно. З іншого боку, компроміс, як рішення ТИМЧАСОВЕ, можна зустріти скрізь і завжди. Важливо за тимчасовістю не забувати МЕТИ. Це з одного боку. А з іншого - МЕТА теж може змінюватись із часом. Менеджеру потрібно весь час реагувати - це і є зміст його професії. Управління ЗМІНАМИ. Щиро дякую
Красно дякую за важливу інформацію щодо продуктів, які ми споживаємо! На мій погляд пересічного споживача та професійного юриста, нечесно перед споживачами та несправедливо щодо виробників інших продуктів харування, що сир із додаванням рослинних жирів згідно із законодавством України називається "сирним продуктом" (цілком правильно), проте ковбаса без м'яса все одно називається "ковбасою". Обман споживача від того, що він формально не заборонений законом, не перестає бути обманом.
Так, дякую за думку. Це Ви ще соєвий "сир" ТОФУ не згадали. Чи масло стояло імпортне на полицях "оселедцеве", на базі олії. Але як на мене - так, головне щоб відповідав СКЛАД. Хто свідомий - прочитає, кому не цікаво ...
Що Ви - можна і не таке. В срср це прописували напряму для ковбас ліверних (по памяті 2 гатунку). Ну а з технологіями - чого тільки в стан емульсії не переведеш( Дякую Вам
@@Jastore А ви приходьте нарешті до тями. Сала їм... Пан ведучий за вас все на початку ролика каже. Не вплітайте сюди війну і політику!!! Коментуйте по суті ролика та теми. Юрод.
Дякую за вашу роботу. Теж колись була в шоці, що можна додовати в сввже тісто старий хліб. А хліб вже давно не купую - печу сама. Виростила закваску і маю завжди смачний хліб. Хоча за справжньою паляницею українського дуже сумую.
Вітаю! Дуже корисний, хоча і шокуючий (до певної міри) випуск. Ще років з 10 тому моя 90-літня тітонька казала про куряче м'ясо, яке не таке, як треба, бо "у зубах не застряє". А зараз вже і свинина такої ж структури. Ковбасу і сосиски купую вкрай рідко, бо мало смакують. Краще щось готувати власноруч із м'яса, яке селяни продають. Домашня ковбаса, як то кажуть, "пальцем пихана")) - що може бути смачніше?! Правда, купити "правильне" м'ясо стає все складніше(( Вельми дякую Вам за роботу. Охоче прослухаю курс.
Вітаю та дякую, тема цікава;) Сам дуже рідко споживаю ковбасні вироби, але відварити сосиску, або сардельку та гірчичкою зверху, то виходить смачно, до речі, не так давно їв сардельки ТМ Добров, в принципі їх продукт мені сподобався, але ж не зловживаю;) Стосовно масла, то вже якась інтрига, чекаю з нетерпінням;)
Дуже цікаво було послухати Вашу думку щодо якості та складу ковбас. Я дуже ретельно обираю мʼясо, а це якось одного разу купила в відомій торговельній мережі готовий шашлик з кулінарії. Мене вразила текстура мʼяса, вона нагадувала вату. Звикла купувати в селян, споживати те саме сільське,яке потрібно достатньо довго готувати до мʼякості. Ще раз переконалась, що, незважаючи на технологічний розвиток, певна частина традиційних методів працюють набагато краще, ніж новітні.
Шановний пане Максиме,дякую за те що розповідаєте нам споживачам технічні, цікаві моменти. У мене є питання, чому продукт вищого гатунку,а сировина в ній першого?🤯 Це тільки у нас таке?
Так, це нормально - адже вищий сорт швидше про БІЛЬШЕ мяса і МЕНШЕ додатків. Гатунок мяса не обовязково має бути ТІЛЬКИ вищий. Зверніть увагу на дописувача, що Вам відповів - компетентний спеціаліст. У нього багато дописів;) Дякую
Дякую за випуск! Я помітив поганий вплив глютена на себе (не алергія, але краще без нього) і стараюсь його не вживати. Але нещодавно зустрів інформацію, що глютен може міститись і в молочці. Чи так це? В яких саме продуктах? І наскільки там його багато. З минулого Вашого випуску зрозумів що від творога краще відмовитись через трансглютаміназу.
Якщо будете проїздом в Миргороді рекомендую відвідати м'ясний павільйон крафтових ковбас "Два кума", що на центральному ринку. Дуже смачні в них ковбаси із натурального м'яса. Навіть "домашня ковбаса" схожа на ту, що готуємо вдома.
@@MAXforewer в Миргороді, сімейне виробництво, на фесбук віддають свинячу шкіру з самовивізом, пропонували послуги копчення для населення раніше. Креативні, є ковбаса "Москва палає".
З приводу часточок у ММО - -2 зуба через те що у сирокопченій ковбасі трапились досить великі тверді частки кістки, причому один був досить довгий і ввіткнувся у десну аж. І до того ж це була не дешева ковбаса, десь біля 400 грн за кг. А з приводу фірмових мереж - дуже часто у супермаркетах навіть без акції продукція дешевша ніж у фірмових магазинах
Вітаю! Про мережі - так, я пояснював чому так буває. Про ММО - НІ, оберіть інший варіант. 99,999 - це реально шматочок кісточки з м*яса. В ММО таке технологічно не буває - дуже дрібно роблять. Тим більше у сирокченій ковбасі. Значить - із мяса. Питання - з якого саме??? Дякую
Яке гарне питання, у мене як раз закінчився курс "Конфліктології" у ВНЗ й позавчора здавав залік з неї :). Мені розказували, що орієнтація на якнайповніше задоволення інтересів усіх учасників конфліктної ситуації є СПІВРОБІТНИЦТВО, тобто коли сторони все обговорюють та шукають спільне розв'язання. Бо у компромісі можуть бути не враховані приховані інтереси сторін.
Ну так - компроміс, це коли кожна сторона чимось незадоволена, чимось поступається. Елльїха Голдрат ввів термін "проривне рішення" - воно потрібне для досягнення... Вже є правильні відповіді;)
Дякую за зрівняння рецептур, за інформацію. Тепер буду вибирати, чим харчуватись. Про добавку до фаршу тіста старого непроданого хліба чую вперше. Шокована.Знаю, що додають трошки залишеного попереднього замісу для зростання структури щоб не так крихти розсипались.Про це одна спеціалістка підказала виробникам-аматорам кооперативної пекарні.За це вони їй подарували свої хлібобулочні вироби, бо продажі у кіосках збільшились. А як на мене, то нехай краще розсипається, аніж травитися старими заквасками без дріжджів, як колись на таке натрапила в супермаркетах ( бо не вказують дату випічки).// Пані Вікторію поздоровляю з відзнакою, бажаю нових знань.//😮)))
Дуже дякую! Ви мали рацію: я шокована. Зі всіх коментарів про питання з минулого відео я була впевнена, що точно "ні"... Тільки в залишках не розпроданої продукції. Шок. Шок. Це треба пережити... І постає питання: то чим годувати сім'ю, щоб не цим і де його брати??? Риторичне, але раптом відповідь є - буду рада і вдячна(((
Дивіться, є речі, де у Вас є ВИБІР, а є такі, де немає. Оскільки з натуральним зараз розібратись важко, то залишається тільки два критерії максимально СВІЖЕ і з мінімальною кількістю ОБРОБКИ (мінімально процесоване). Далі вже самі обираєте
@@MAXforewer дякую за відповідь. За страшну, але чесну( Хоч корову та свиней заводь, чесслово (я точно ще не готова, але з такою інформацією варто подумати)
@@ЕленаПостриган-ц3п Так. Єдине, що треба розуміти - в Україні ситуація по факту далеко не найгірша. Навіть в Європі. Просто українці купують більше ДЕШЕВИХ виробів. Вся різниця
@@MAXforewer але з Ваших же слів: дешевше - не завжди менш якісне. І склад на упаковці не рятує, нажаль( Я взагалі більш сирна (і рибна) людина, не настільки по м'ясу, а от сім'я полюбляє весь спектр. Тому й жахає, що навіть "свіже м'ясо" є з таким собі "підвохом" (про ковбаси/сосиски вже навіть мовчу) Та мене сьогодні багато чого в країні відправляє в нокаут, а Вам я дуже завдячую за інформацію!
Керував філіалом полтавського м'ясокомбінатах у Києві на початку 2000 х. Продукція була чудова. Мережі дозволяли собі зробити продукцію забуваючи ї ї на рампі на неділю. Керівництво комбінатах ставилось до мого підрозділу по скотськи,
Так, несправедливість і справедливість є в підручниках в розділі Мотивація. Ставлення до людей, командний дух - витягували з прірви одних, і занурювали в неї інших. Ніколи не розумів цих, останніх(
Компроміс - найгірше рішення, бо не задовольняє вимог жодної із сторін, тому будь-яке суперечливе рішеня буде краще за компромісне. Лекцію буде дуже корисно послухати! Сподіваюся аудиторія знайдеться.
Тепер прям вимагаю назву виробника та магазину де можна пррдбати пристойну варену ковбасу за 160 грн у 2024 році. ))) Або хоча б відео дегустації) З приводу питання. Компроміс вважається поганим рішенням, бо він вимагає поступок з обох сторін, та фактично є тимчасовим засобом. А от яким словом замінюють... Хай буде "домовленність"
Компроміс це уникнення зростання, залишатись в зоні комфорту. Потрібен агресивний маркетинг, експансія. В процесі експансії компанія завойовує певну територію - захоплює нових клієнтів, нову долю ринку, розширює географію присутності тощо.
Вітаю! Це щось дуже енергійне і агресивне - видно з трендових ідей. А нас вчили про "проривні рішення" і КОНСЕНСУС. Те, що називають "WIN-WIN". Дякую за версію
Компроміс може призвести до неповного вирішення проблеми. Це може призвести до довгострокових проблем, якщо корінна причина конфлікту не буде вирішена. Коли люди відчувають, що їхні потреби не були повністю враховані, це може негативно вплинути на їхню мотивацію та ентузіазм. Це може призвести до зниження продуктивності та творчості. Якщо компроміс використовується як єдиний спосіб вирішення конфліктів, це може призвести до того, що люди будуть очікувати його у майбутньому, навіть коли є кращі рішення. Тим самим компроміс може призвести до того, що люди будуть зациклюватися на "середньому". Це може ускладнити інновації та розвиток нових підходів. У деяких випадках компроміс може використовуватися для маніпулювання людьми. Це може призвести до недовіри та погіршити стосунки між людьми. Альтернативи компромісу: Спільний пошук рішень. Замість того, щоб йти на компроміс, люди можуть намагатися знайти рішення, яке буде вигідним для всіх сторін. Це може потребувати більше часу та зусиль, але може призвести до більш стійкого та задовільного результату.
Вітаю пана Максима ! Пропозиція ! > пропоную об'єднати зусилля по створенню підприємства, шо буде включати ЕКОферму (на основі агробіоценозу), переробку, громадське харчування + доставка. Мій фах > зооінженер, ще біолог (не вчитель)
Пане Ігор, вітаю! Справа в тому, що ЕКОферми Є. Є й з власною переробкою. І доставкою. В чому саме ідея? Якщо в агробіоценозі, то про яку конкретну тварину мова? Адже, наприклад, навіть таке на перший погляд просте використання молочної сироватки для годування свиней збиває їм "режим харчування". А я тут точно не спеціаліст. Дякую за те, що поділились ідеєю - може когось зацікавить.
@@MAXforewer вгадали > сироватка. Можливо, вона в когось і збиває їхній режим, але я спостерігав, як свині "пухли" від неї. І Ви розумієте, шо якість м'яса такої "опухшої" свинини буде "дещо" відмінною від тої, де застосовувались "хімічні" комбікорма. А в поєднанні з зеленою масою та пивною дробиною - це буде просто бомбою.
@@MAXforewer розрахунок > приплід від 12 свиноматок за рік буде , по бідності, 200 поросят. Для їх "відгодівлі" потрібно 72 кози з продуктивністю 4,2 L молока/доба. ...
@@igorischenko4336 ))) Дякую. Я не вгадую - я ЗНАЮ, бо маю певний ДОСВІД. На жаль, в тому числі в царині Маркетингу. Для роботи бізнес-плану потрібні економічні розрахунки (цифри і калькуляції). А для планування - перш за все розуміння двох речей: СОБІВАРТІСТЬ і ЦІНА реалізації. Маєте?
Тут важко узагальнювати - є виключення. Але в більшості при виробництві цього виду продукціїї застосовують вимочування мяса у розсолах з додаванням різної хімії. Так простіше, дешевше і термін довший. Дякую
Я перестав вживати м'ясні відвари після порад лікаря який готував космонавтів до польотів. Відвик швидко і зараз навіть відраза до них, особливо з кісток.Без різниці чим те "м'ясо" відгодовували чинять шкідливу дію на організм.
Ну нічого собі у Вас лікарі знайомі!!! Знаєте, якось зробив відвар із спецій (перці і лаврик) і коріння (цибуля, морква, селера, петрушка). Сіль, цукор. Це, щоб потім супчик з пельменями зробити. Попробував. Спіймав себе на думці, що можна і без пельменів;)
@@MAXforewer не знайомий, з екрана телебачення. Було таке, продавали бульйон в одному місці прямо в склянках, але лікар заточений на фізичний стан, а не способи отримання задоволення. Казав що якщо дуже вже кортить, перший відвар злийте, а на другому готуйте. Це ж філософське питання для людини вибирати польоти в космос, чи смакоту.
@@МихайлоБуц-ю4г Ну так) Я он обрав польоти в космос (аерофізика і космічні дослідження) - а в підсумку опинився у харчовій промисловості. Шляхи Господні...;) В сКиєві біля метро Хрещатик прямо на Хрещатику була пиріжкова. Пиріжки - і прямо офіційно на ціннику КІСТКОВИЙ БУЛЬОН
Щодо сучасної м'ясосировини повністю згоден. Я з дитинства(кожного літа) працював на свинокомплексі нашого господарства, там налічувалось близько 25 тис голів свиней. Звісно бачив чим годують поголів'я. Найбільша ,,хімія'' була це м'ясокісткова мука. А зараз проїзджаєш мимо свинокомплексів, а звідти запах не свинячої, вибачте, сечі, а хімкомбінату якогось. І дійсно навіть структура мязових волокон на преміксному м'ясі відрізняється від того, що вигодоване на натуральних кормах. Навіть на базарах зараз процентів 95 продається преміксне м'ясо.
Зараз пропагується прийняття рішення по стратегії Win-Win, коли начебто обидві сторони залишаються задоволені. А при компромісі вважається, что обидві сторони залишаться незадоволені результатом, так як підуть на поступки в ключових моментах.
Вітаю! Я торкався цього питання у трилогії про Мережі на каналі - відео свіжі. Можете переглянути. Коротко - платять швидко, торгуються коректно, Антимонопольне Законодавство не порушують. Контракти як правило взагалі тристоронні можуть бути (США) - виробник, мережа і логістична компанія.
Дякую за єфір дуже потрібні такі єфіри тепер боюсь куплять сарделі с сиром дуже були смачні ятрань фірми молчна та лікарська ковбаса але ці дієтичні ковбаси жирні і непрємно рахне свинкою чому?❤❤❤
Компроміс пропонує кожній із сторін поступитися чимось власним задля досягнення загальної мети. Але існує інша форма, коли сторони досягають згоди створюючи нову якість, і це договір
Я б не сказав, що МХП монополіст на ринку курятини, можливо в обсягах цифри про щось таке і кажуть, але в торгових мережах представлені і інші марки, наприклад Епікур, в регіонах взагалі на ринках в основному продукція від малих птахофабрик або фермерів які тримають до тисячі курей. Нікому не навʼязую, але мені особисто наша ряба поки найкраще смакує, особливо крильця, тільки не треба брати готові мариновані їхні брендові бо маринад там на любителя, краще замаринувати самому, рецептів купа
Наша Ряба і МХП в цілому - це перлина українського бізнесу. Це навіть немає сенсу коментувати. А монопольне становище на ринку - це зло і шкода для економіки і ринку. Поєднувати має Антимонопольне Законодавство. До речі, технолог писав про ВЖЕ МОНОПОЛІЮ саме по ММО. Я не зрозуміло передав - вибачаюсь. Але і по курятині все йде туди ж. І повірте - Вам же за монополії буде гірше. Ціни виростуть. Дякую
Емульсійна ковбаса - це геніальний винахід 20-го сторіччя. Він дозволяє глибше перероблювати м'ясну сировину. (В певних межах, звичайно. Але треба пробувати на смак).
Вітаю! Вам видніше;) Але армянська Кюфта в Єревані мені здалась "ну майже" емульсійною! І точно - смачною і здоровою альтернативою вареній ковбасі) Навіть більше - домашнім аналогом. Що Ви думаєте?
@@smartly11 " Але що нездорового в ковбасі, яка зроблена з тваринної сировини, води та приправ?" - це ецепт Кюфти))) Дуже апетитно. Ну і Лікарської ковбаси, схоже;)
@@MAXforewer на мою непопулярну думку ковбаса тільки кінська (Махан), все інше ковбасні вироби схожі на неї за складом, способом виготовлення чи формою..
Привіт, СИР НАЗАВЖДИ. Очень интересно послушать Вас. Я беру сосиски высшшего сорту, проверяю, жарю на сковородке с яйцом. Если сосиска при жарке вывернулась на изнанку, думаю, что норм. Так проверяли при ссср. Процветания каналу. Слава ЗСУ! 💙💛❤
Вітаю і щиро дякую за Ваш досвід. Я розповідав, що "тест на жарку" ковбаси (сосиски) досі використовують продажники на заводах. Мусить залишитись ПРУЖНЬОЮ!!! Коли показують недоліки власним виробничникам. Також казав, що це УМОВА НЕОБХІДНА, але не достатня. Тобто Ваш тест досі актуальний. Ще раз дякую)
Бо компроміс це коли всі сторони не досягають бажаного. Може привести до не ефективної роботи обох. Якщо не виходить win-win, то краще хай одна сторона отримає те, що хоче.
Тезис о более низкой цене при наличии своего сырья и своей торговой сети не выдерживает критики. Это отдельные бизнесы и они тоже должны приносить прибыль владельцу. Определенную синергию полный цикл дает, но никак не может снизить стоимость продукции в разы.
Вітаю! Не можу з Вами повністю погодитись. Власна сировина дає певну можливість маневру при перепадах цін на ринку та таки ГАРАНТУЄ вищу якість. Про мережу власну - навіть не буду коментувати. Просто - Ви помиляєтесь, а бізнес-кейсів занадто багато, щоб дискутувати. Я особисто був задіяний в кейсі Житомирського комбінату. Пара якість-ціна працює разом, що очевидно і не потребує чиєїсь критики. Дякую за допис
Стратегія win-win (перемога без програвших, симбіоз взаємовигідної співпраці) прийшла на заміну компромісу. Компроміс- це досягнення згоди шляхом взаємних поступок, де кожна сторона чимось жертвує.
Давно обурює те,що держава допускає існування виробництва їстівного ЛАЙНА.У свідомих громадян Це викликає зневагу до держави і ненависть до виробника . Дякую за вашу працю.
Вітаю! Емоційно розумію. АЛЕ! Всі багаті держави світу, і США і Європи, як Ви пишите "... допускає існування виробництва їстівного ЛАЙНА...". Це ФАКТ. Єдине, за чим слідкують Державні органи, щоб Ви не завдали своєму здоров*ю шкоди більше, ніж дозволяють місцеві лікарі. А свідомі громадяни намагаються ЛАЙНО не купувати. На жаль, у багатьох свідомих громадян України грошей вистачає лише на означені Вами продукти. Дякую за розуміння
Наша держава вже настільки все зарегулювала, що нехай вже відпочине.
@@KravchenkoIgor Теж так вважаю
Ну так риночок порішав
Супер,Ви молодці!
Давайте більше інформації про продукти!
Виходить і працюємо,і воюємо!
Бо неякісною їжею дуже добре можна вбивати...((
Вітаю! Дякую за МУДРИЙ допис! Завжди просив команду не забувати, що нашу працю люди несуть до рота!
Дякую вам за цікаві пояснення!Слухаю всі ваші випуски...😊
Щиро дякую! Це реально надихає. Особливо в цей складний час
Дякую за професійний розбір теми. Чудова нагода розширити свій кругозір.
Будь ласка. і дякую за відгук і підтримку)
Дякуємо вам, Максиме, що ви створили нетрадиційний блог.
Щодо молока від населення, то це проблема з якістю...
Вітаю! І я Вам дякую за підтримку. Щодо якості молока - то в цьому ж і сенс! Неякісне молоко від населення могло би стати більш якісним від КООПЕРАТИВІВ! Але не стало((((((((((
Як завжди цікаво та познавально. Дякую за вашу працю!
Дякую за підтримку
По совісті, на етикетках виробники мали б вказувати "Виріб кістково шкіромісткий" ...Але ж....😅
Вітаю! По-перше, вказують так, як в усьому світі. По-друге - Ви праві, якщо застосувати вимоги до молочки;)
Ви ще вимагайте писати, що "Виріб колись бігав, але не дуже швидко."
Для цих потреб є зазачений Склад:
Вказують так, що треба з мікроскопом читати. @@MAXforewer
Ще колись дуже давно, коли був на 4-5 курсі універа й качався в залі, то я рахував дуже прискіпливо скільки тваринного білка їм. Грошей тоді не було багато й я порахував що 1г білка з сиру (творога) коштує дешевше ніж 1 г з курячого філе (це на той час) + сир непорібно готувати. Отже вирішив на час замінити м ясо (яке їв постійно й багато) на сир. Кількість білка тваринного була однакова що з м яса що с сиру. Цей мій експеримент показав, що силові у залі не падали, як росли так й росли, навіть тоді я більше всього спрогресував у жимі лежачи, став почувати себе енергійніше, й якось виглядати краще. З тих пір вже більше 13 років як джерело тваринного білка - молочка а м ясо їм тільки у гостях дуже рідко. Не знаю був би такий ефект як би тварин на м ясо не вирощували у 2 рази швидше але якось мені молочка більше підходит з тих пір багато експериментів проводив.
ПС - якщо хтось почне писати про гемове залізо й анемію, то одразу кажу що медичні дослідження прохожу регулярно, гемглобін високий(як у спортсменів), жалізо у норме а головне ферітин (депо заліза) у нормі.
Вітаю! Ви дуже серйозна людина і Ваш підхід до здоров*я заслуговує на повагу. Хочу тільки нагадати дві речі - краще засвоюється ФЕРМЕНТОВАНИЙ білок (зрілі сири), або НЕФЕРМЕНТОВАНІ МОЛОЧНІ "білки крові" (альбумін-глобулін). Друге - це і є по суті концентрати сивороткових білків. І щиро дякую за Ваш досвід)
@@MAXforewer В данному випадку мені на здоров я було все одно я тоді думав про м язи.
Тут є 2 проблеми.
1. Якщо ми беремо твердий сир, то щоб набрати денну норму білка потрібно багато цього продукту + до білка отрімаю багато жирів, хоч насиченні демонізуються але все ж вигодить все одно багато.
2. Наскільки я розумаю то продуктів з цими білками не так багато, наприклад сама сировотка? Й скільки треба її випити щоб була норма білка? Дуже багато, тобто не варіант. А білки в порошках й концентрати, які не знаходяться в продукті, ні я знаю медичні дослідження на цю тему, й я уникаю цього.
Тому для мене сир 9% оптимальне джерело білка, твердий сир звичайно їм але не в великих кількостях.
@@Jastore мені з Германії привозять хандкезе (Handkäse), буває до 40% білка й до 1% жиру. Його виготовляють зі знежиреного кисломолочного сиру (творог) додаванням соди і солі.. Потім витримують. На вигляд як желе холодця. Буває сам по собі з насінням кмину, або з різними пліснявами.. Я раніше робив пошук по торговій марці того сиру і начебто мені траплявся подібний нашого виробника, але зараз не виходить. Певно пан Залізняк знає було таке в нас, чи ні.
@@МихайлоБуц-ю4г Дякую за інфу але я знежирений не їм. По перше колись їв - несмачно, по друге інсуліновий індекс без жиру високий(у мене ріпа на жирному куди меньше чим на знежиреному), по третє читав книгу Вестона Прайска, якщо коротко, то кальций без жиру не заскоюється, сам по собі насичений жир допомагает кальцію їти в кістки, а же у жирі вітаміни к, д, а, без яких кальцій не діє. Вестон Прайс проводив такі експерименти, він був стоматологом,й на знежиреному молочі не виходило покращити стан зубів.
@@МихайлоБуц-ю4г спасибо зи информацию об этом сыре!
Дякую, ви відкриваєте нам очі. Успіхів у вашій роботі.
Щиро дякую
Вітаю. Дякую за Вашу роботу!
Відповідь-можливо, «оптимізація»!
Вітаю! Нас вчили - консенсус;) Так і живем)
Дякую за працю, дуже пізнавально. Дивлюсь всі випуски😮
Вітаю! Щиро дякую - ідеалу немає меж, будемо покращуватись)
Спасибі вам за вашу важливу роботу !
Дякую дуже!
Дуже дякую за відео!
Навіть подумати не могла, що курку можна за місяць виростити
Ну так, а свині за три місяці? Мене вже не дивує...
Щиро дякую за вашу працю, дуже радію,що знайшла ваш канал,тепер дивлюсь всі випуски. Всього вам найкращого🙏💙💛🇺🇦
Вітаю! Приємно читати такі теплі слова - щиро дякую)
Було цікаво послухати!!! Дякую!!!
Дякую щиро! Вже близько - нас стало 68)
Дякую! Курс прослухаю із задоволенням !
Вітаю! Дякую - залишилось трьох бажаючих всього дочекатись)
Дякую,було цікаве відео. Буде ще одна додаткова причина,чому краще магазинські ковбаси та сосиски краще менше споживати
Є таке(
Вже досить багато років тому на курсі менеджменту нас вчили, что найкращий результат переговорів, угоди чи будь-якої взаємодії - це "win-win situation". Але зараз вважається, що компроміс це омана, обмежувач зростання та маніпуляція яка заздалегідь не дає досягнути бажаного результату. Тож треба відстоювати свою точку зору та позицію і добиватися найкращого, не боячись можливих наслідків
Ну так, абсолютно вірно. З іншого боку, компроміс, як рішення ТИМЧАСОВЕ, можна зустріти скрізь і завжди. Важливо за тимчасовістю не забувати МЕТИ. Це з одного боку. А з іншого - МЕТА теж може змінюватись із часом. Менеджеру потрібно весь час реагувати - це і є зміст його професії. Управління ЗМІНАМИ. Щиро дякую
Дивлюсь майже всі ваші відео, дуже цікаво! Дякую за вашу працю, чекаю наступні огляди.😊
Щиро дякую! Сподіваюсь, що гірше не стаємо. Маєте ідеї для покращення - пишіть)
Дякую за відповіді на складні питання простими словами. Якщо курс буде за таким принципом - двома руками за.
Вітаю! Так, по іншому не вийде - вже не перевчусь) Нас 66
Красно дякую за важливу інформацію щодо продуктів, які ми споживаємо! На мій погляд пересічного споживача та професійного юриста, нечесно перед споживачами та несправедливо щодо виробників інших продуктів харування, що сир із додаванням рослинних жирів згідно із законодавством України називається "сирним продуктом" (цілком правильно), проте ковбаса без м'яса все одно називається "ковбасою". Обман споживача від того, що він формально не заборонений законом, не перестає бути обманом.
Так, дякую за думку. Це Ви ще соєвий "сир" ТОФУ не згадали. Чи масло стояло імпортне на полицях "оселедцеве", на базі олії. Але як на мене - так, головне щоб відповідав СКЛАД. Хто свідомий - прочитає, кому не цікаво ...
Дякую Вам за щирість!Ваші відео дуже корисні!
Бажаю Вам процвітання,удачі та доброго здоров'я!
Вітаю! Щиро дякую і бажаю всього на взаєм!
Дякую вам за вашу роботу. Я особисто, ковбас майже не їм, та було цікаво
Вітаю! Якщо не маєте харчової "залежності" - то навіть добре)
Дуже потрібний інформативний канал . Дякую !❤
Дякую Вам!
Дякую. Так приємно було, коли вгадала. Хотіла видалити свій коментар, не думала що з м'ясом таке можна робити. 🎉
Що Ви - можна і не таке. В срср це прописували напряму для ковбас ліверних (по памяті 2 гатунку). Ну а з технологіями - чого тільки в стан емульсії не переведеш( Дякую Вам
Вітаю, дякую за відео. Все тече, все міняється.
Вітаю! Так і є
Дякую!
Дякую Вам
Дякую за Вашу працю! Дуже цікаве та пізнавальне відео.
Дякую за оцінку)
Дякую. Дуже важливо
Дякую за відгук)
Пане Максим, з великою повагою повчуся у Вас
Дякую, нас 65)
Дякую за цікавий огляд.
Дякую за відгук)
Велика подяка нашим славним воїнам ! Слава ЗСУ !
Героям Слава!
@@Vulgarium лікуйтесь будь ласка трохи
@@Jastore А ви приходьте нарешті до тями. Сала їм... Пан ведучий за вас все на початку ролика каже. Не вплітайте сюди війну і політику!!! Коментуйте по суті ролика та теми. Юрод.
@@Jastore п.н.х
Низький уклін і ВСЯ можлива від нас допомога на фронт!
дякую вам
Дякую
Дякую за вашу роботу. Теж колись була в шоці, що можна додовати в сввже тісто старий хліб. А хліб вже давно не купую - печу сама. Виростила закваску і маю завжди смачний хліб. Хоча за справжньою паляницею українського дуже сумую.
Так, і я теж - за хлібом з свого Київського дитинства... І за теплими бубликами з гарячим молоком на Хрещатику - мій перший "ресторан")))
Дякую вам за вашу працю. Хочу прослухати ваш курс.
Дякую - нас 75)
Вітаю! Дуже корисний, хоча і шокуючий (до певної міри) випуск.
Ще років з 10 тому моя 90-літня тітонька казала про куряче м'ясо, яке не таке, як треба, бо "у зубах не застряє". А зараз вже і свинина такої ж структури.
Ковбасу і сосиски купую вкрай рідко, бо мало смакують. Краще щось готувати власноруч із м'яса, яке селяни продають. Домашня ковбаса, як то кажуть, "пальцем пихана")) - що може бути смачніше?!
Правда, купити "правильне" м'ясо стає все складніше((
Вельми дякую Вам за роботу. Охоче прослухаю курс.
Дякую за такий цікавий допис. Немаж чого додати - так і є. Тепер знаєте чому. Про курс - нас вже 86)
Дякую за дуже цікаву інформацію! Что с человеком ни делай, он упорно ползет на кладбище... (М. Жванецкий)
))) Так, а хто живе на 5 років довше - той проводить їх в спортзалі! Але ж не в труні... ;) Вінже - КЛАСИК!
Дякую ❤
І я Вам!
Вітаю та дякую, тема цікава;)
Сам дуже рідко споживаю ковбасні вироби, але відварити сосиску, або сардельку та гірчичкою зверху, то виходить смачно, до речі, не так давно їв сардельки ТМ Добров, в принципі їх продукт мені сподобався, але ж не зловживаю;)
Стосовно масла, то вже якась інтрига, чекаю з нетерпінням;)
Так, трохи обновили Рейтинг - і не дарма, як виявилось;)
Дякую Вам ❤
Дякую. Приємно
Дуже цікаво було послухати Вашу думку щодо якості та складу ковбас. Я дуже ретельно обираю мʼясо, а це якось одного разу купила в відомій торговельній мережі готовий шашлик з кулінарії. Мене вразила текстура мʼяса, вона нагадувала вату. Звикла купувати в селян, споживати те саме сільське,яке потрібно достатньо довго готувати до мʼякості. Ще раз переконалась, що, незважаючи на технологічний розвиток, певна частина традиційних методів працюють набагато краще, ніж новітні.
Вітаю, що сказати - навіть те, що Ви просто УВАЖНО і РЕТЕЛЬНО обираєте, вже ПРАЦЮЄ! Не всі навіть замислюються при виборі, на жаль
Дякуємо за роботу.
На взаєм)
Так, цікаво послухати курс про менеджмент.
Дякую, вже зовсім скоро - на 87)
Дякую!
Жах, я багато про що навіть не могла подумати...
Курка за місяць...
Я теж(
Для мене достатньо перегляду двох-трьох відео і ... я або підписуюсь, або ... pardon... 🤷♀️
Дякую за вашу роботу 👋🤗✌️
Дякую за відгук)
Так цікаво послухати курс
Дякую - зовсім трошки лишилось - нас вже 80)
Шановний пане Максиме,дякую за те що розповідаєте нам споживачам технічні, цікаві моменти. У мене є питання, чому продукт вищого гатунку,а сировина в ній першого?🤯
Це тільки у нас таке?
Тому що рецептура така, якийсь відсоток допустимий.
Так, це нормально - адже вищий сорт швидше про БІЛЬШЕ мяса і МЕНШЕ додатків. Гатунок мяса не обовязково має бути ТІЛЬКИ вищий. Зверніть увагу на дописувача, що Вам відповів - компетентний спеціаліст. У нього багато дописів;) Дякую
Дякую
Дякую вам за такі корисні відео
Дякую за оцінку
Також бажаю прослухати курс.
Дякую! Вже близько - нас 73)
Дякуємо...
На взаєм)
Дякую за випуск! Я помітив поганий вплив глютена на себе (не алергія, але краще без нього) і стараюсь його не вживати. Але нещодавно зустрів інформацію, що глютен може міститись і в молочці. Чи так це? В яких саме продуктах? І наскільки там його багато. З минулого Вашого випуску зрозумів що від творога краще відмовитись через трансглютаміназу.
Глютен у всіх круп'яних та мучних,
Вітаю! З усією повагою - про глютен маю тільки дуже поверхневі знання. І невістку в США - яка його точно не переносить(
Якщо будете проїздом в Миргороді рекомендую відвідати м'ясний павільйон крафтових ковбас "Два кума", що на центральному ринку. Дуже смачні в них ковбаси із натурального м'яса. Навіть "домашня ковбаса" схожа на ту, що готуємо вдома.
Дякую за запрошення. А скажіть, виробництво де саме розташовано?
Ви ж розумієте, що крафтові ковбаси - це спроба зробити продукт подорожче? Ніяк не засуджую цей підхід, але і технології там трохи інші.
@@smartly11 найдорожча ковбаса в них 360 грн/кг
@@user-vn9gy7iy8zтак фарш ммо продається на всіх базах великими паками, не дорого.
бо цільним м'яском багато не заробиш
@@MAXforewer в Миргороді, сімейне виробництво, на фесбук віддають свинячу шкіру з самовивізом, пропонували послуги копчення для населення раніше. Креативні, є ковбаса "Москва палає".
З приводу часточок у ММО - -2 зуба через те що у сирокопченій ковбасі трапились досить великі тверді частки кістки, причому один був досить довгий і ввіткнувся у десну аж. І до того ж це була не дешева ковбаса, десь біля 400 грн за кг. А з приводу фірмових мереж - дуже часто у супермаркетах навіть без акції продукція дешевша ніж у фірмових магазинах
Вітаю! Про мережі - так, я пояснював чому так буває. Про ММО - НІ, оберіть інший варіант. 99,999 - це реально шматочок кісточки з м*яса. В ММО таке технологічно не буває - дуже дрібно роблять. Тим більше у сирокченій ковбасі. Значить - із мяса. Питання - з якого саме??? Дякую
Яке гарне питання, у мене як раз закінчився курс "Конфліктології" у ВНЗ й позавчора здавав залік з неї :). Мені розказували, що орієнтація на якнайповніше задоволення інтересів усіх учасників конфліктної ситуації є СПІВРОБІТНИЦТВО, тобто коли сторони все обговорюють та шукають спільне розв'язання. Бо у компромісі можуть бути не враховані приховані інтереси сторін.
Ну так - компроміс, це коли кожна сторона чимось незадоволена, чимось поступається. Елльїха Голдрат ввів термін "проривне рішення" - воно потрібне для досягнення... Вже є правильні відповіді;)
Дуже хотів би послухати вашу точку зору щодо сучасного менеджменту.
Дякую - вже нас 75)
гарні теми піднімаєте
Дякую
Зважене рішення. (копроміс)
Вчать, що компроміс, це коли обидві сторони чимось поступаються. А от КОНСЕНСУС!;)
@@MAXforewer так саме це я і мав на увазі)))
Дякую за зрівняння рецептур, за інформацію. Тепер буду вибирати, чим харчуватись. Про добавку до фаршу тіста старого непроданого хліба чую вперше. Шокована.Знаю, що додають трошки залишеного попереднього замісу для зростання структури щоб не так крихти розсипались.Про це одна спеціалістка підказала виробникам-аматорам кооперативної пекарні.За це вони їй подарували свої хлібобулочні вироби, бо продажі у кіосках збільшились. А як на мене, то нехай краще розсипається, аніж травитися старими заквасками без дріжджів, як колись на таке натрапила в супермаркетах ( бо не вказують дату випічки).// Пані Вікторію поздоровляю з відзнакою, бажаю нових знань.//😮)))
Вітаю! Так, саме додавання більше половини переробки в деякі види хліба шокувало мене найбільше. Але це індивідуальне, можливо(
Дякую.дуже цікава та корисна інформація.по темі є питання.якщо у ковбаси не зчищається шкіра це порушення технології чи це каже про її якість?
Вітаю! Я така професія на комбінаті - терміст. Це його косяк, як правило;)
Дякую за відповідь.корисна інформація
Більше половини додають із старої партії? Оце реально шок😮
Увага! МОЖУТЬ додавати в окремі види і ДОДАЮТЬ! Не прямо у все підряд
Дуже дякую! Ви мали рацію: я шокована. Зі всіх коментарів про питання з минулого відео я була впевнена, що точно "ні"... Тільки в залишках не розпроданої продукції.
Шок. Шок. Це треба пережити...
І постає питання: то чим годувати сім'ю, щоб не цим і де його брати??? Риторичне, але раптом відповідь є - буду рада і вдячна(((
Дивіться, є речі, де у Вас є ВИБІР, а є такі, де немає. Оскільки з натуральним зараз розібратись важко, то залишається тільки два критерії максимально СВІЖЕ і з мінімальною кількістю ОБРОБКИ (мінімально процесоване). Далі вже самі обираєте
@@MAXforewer дякую за відповідь. За страшну, але чесну(
Хоч корову та свиней заводь, чесслово (я точно ще не готова, але з такою інформацією варто подумати)
@@ЕленаПостриган-ц3п Так. Єдине, що треба розуміти - в Україні ситуація по факту далеко не найгірша. Навіть в Європі. Просто українці купують більше ДЕШЕВИХ виробів. Вся різниця
@@MAXforewer але з Ваших же слів: дешевше - не завжди менш якісне. І склад на упаковці не рятує, нажаль(
Я взагалі більш сирна (і рибна) людина, не настільки по м'ясу, а от сім'я полюбляє весь спектр. Тому й жахає, що навіть "свіже м'ясо" є з таким собі "підвохом" (про ковбаси/сосиски вже навіть мовчу)
Та мене сьогодні багато чого в країні відправляє в нокаут, а Вам я дуже завдячую за інформацію!
@@ЕленаПостриган-ц3п Дякую
Спасибо за рассказ, но что о сосисках для детей, например? Мы привыкли, что если пишут "детское", то качество выше.
В принципі так і має бути. Звичайно, якщо виробник дотримується документації на продукт. Там є певні обмеження по сировині і додатках.
@@MAXforewer Дякую!
Керував філіалом полтавського м'ясокомбінатах у Києві на початку 2000 х. Продукція була чудова. Мережі дозволяли собі зробити продукцію забуваючи ї ї на рампі на неділю. Керівництво комбінатах ставилось до мого підрозділу по скотськи,
Так, несправедливість і справедливість є в підручниках в розділі Мотивація. Ставлення до людей, командний дух - витягували з прірви одних, і занурювали в неї інших. Ніколи не розумів цих, останніх(
Так, цікаво було б прослухати курс
Дякую - нас вже 84)
Дякую, дуже цікаво 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌭🌭🌭🌭🌭🌭🌭🌭🌭🌭
Щиро дякую)
Хочу прослухати
Вітаю! по неділям о 19-30 по Україні. В запису на каналі - див. трансляції
мій дід казав-..найкраща кубаса-це шкарпетка набита грішми!"
))) Ну так) А мясники кажуть інакше: - Найкраща риба - це КОВБАСА!;)
Хочу прослузати❤
Дякую - вже накс 72)
15:15 замість *компроміс*- баланс інтересів
Таки ні - баланс інтересів швидше синонім до компроміс. Як на мене. Відповідь - консенсус. Дякую
Компроміс - найгірше рішення, бо не задовольняє вимог жодної із сторін, тому будь-яке суперечливе рішеня буде краще за компромісне.
Лекцію буде дуже корисно послухати! Сподіваюся аудиторія знайдеться.
Дякую! Вже нас 83) Консенсус - ідеально;)
Тепер прям вимагаю назву виробника та магазину де можна пррдбати пристойну варену ковбасу за 160 грн у 2024 році. ))) Або хоча б відео дегустації)
З приводу питання. Компроміс вважається поганим рішенням, бо він вимагає поступок з обох сторін, та фактично є тимчасовим засобом. А от яким словом замінюють... Хай буде "домовленність"
Назву виробника-мережі перепитаю. Як і дату інформації;) Правильна відповідь - консенсус, або, як пише молодь - "WIN-WIN".
@@MAXforewer було і таке на думці) Дякую
Можна назвати "М'ясо кур модифікованих". 😂
На щастя, ковбасні вироби вживаємо рідко.
Вітаю! Широкуе поле для креативних назв. Як там у нас - "хоч горщиком, аби не в піч")
Компроміс це уникнення зростання, залишатись в зоні комфорту. Потрібен агресивний маркетинг, експансія. В процесі експансії компанія завойовує певну територію - захоплює нових клієнтів, нову долю ринку, розширює географію присутності тощо.
Вітаю! Це щось дуже енергійне і агресивне - видно з трендових ідей. А нас вчили про "проривні рішення" і КОНСЕНСУС. Те, що називають "WIN-WIN". Дякую за версію
Компроміс може призвести до неповного вирішення проблеми. Це може призвести до довгострокових проблем, якщо корінна причина конфлікту не буде вирішена. Коли люди відчувають, що їхні потреби не були повністю враховані, це може негативно вплинути на їхню мотивацію та ентузіазм. Це може призвести до зниження продуктивності та творчості. Якщо компроміс використовується як єдиний спосіб вирішення конфліктів, це може призвести до того, що люди будуть очікувати його у майбутньому, навіть коли є кращі рішення. Тим самим компроміс може призвести до того, що люди будуть зациклюватися на "середньому". Це може ускладнити інновації та розвиток нових підходів. У деяких випадках компроміс може використовуватися для маніпулювання людьми. Це може призвести до недовіри та погіршити стосунки між людьми.
Альтернативи компромісу: Спільний пошук рішень. Замість того, щоб йти на компроміс, люди можуть намагатися знайти рішення, яке буде вигідним для всіх сторін. Це може потребувати більше часу та зусиль, але може призвести до більш стійкого та задовільного результату.
Вітаю Вікторе! Прочитав від першого до останнього слова! Так чекав на термін КОНСЕНСУС (win-win). Завжди Вам вдячний за Ваші дописи)
Вітаю пана Максима !
Пропозиція ! > пропоную об'єднати зусилля по створенню підприємства, шо буде включати ЕКОферму (на основі агробіоценозу), переробку, громадське харчування + доставка. Мій фах > зооінженер, ще біолог (не вчитель)
Пане Ігор, вітаю! Справа в тому, що ЕКОферми Є. Є й з власною переробкою. І доставкою. В чому саме ідея? Якщо в агробіоценозі, то про яку конкретну тварину мова? Адже, наприклад, навіть таке на перший погляд просте використання молочної сироватки для годування свиней збиває їм "режим харчування". А я тут точно не спеціаліст. Дякую за те, що поділились ідеєю - може когось зацікавить.
@@MAXforewer вгадали > сироватка. Можливо, вона в когось і збиває їхній режим, але я спостерігав, як свині "пухли" від неї. І Ви розумієте, шо якість м'яса такої "опухшої" свинини буде "дещо" відмінною від тої, де застосовувались "хімічні" комбікорма. А в поєднанні з зеленою масою та пивною дробиною - це буде просто бомбою.
@@MAXforewer розрахунок > приплід від 12 свиноматок за рік буде , по бідності, 200 поросят. Для їх "відгодівлі" потрібно 72 кози з продуктивністю 4,2 L молока/доба. ...
@@MAXforewer взагалі > ЕКОферма може бути багатогалузевою, і зв'язки харчових ланцюгів можуть бути широко застосовані. Це як конструктор ЛЕГО.
@@igorischenko4336 ))) Дякую. Я не вгадую - я ЗНАЮ, бо маю певний ДОСВІД. На жаль, в тому числі в царині Маркетингу. Для роботи бізнес-плану потрібні економічні розрахунки (цифри і калькуляції). А для планування - перш за все розуміння двох речей: СОБІВАРТІСТЬ і ЦІНА реалізації. Маєте?
Хотіла б прослухати курс.
Дякую - нас вже 86)
Обов'язкова вподобайка каналу та подяка за контент, за для розвитку україномовного ютубу та особисто автора.
Щиро дякую)
замість компромісу використовують принцип "виграв виграв"
Так, по суті все вірно. Або як у нас в молодості казали - консенсус.
Хочу прослухати курс.
Дякую - нас вже 81)
До речі, яка ваша думка стосовно джерок і тому подібних делікатесів?
Тут важко узагальнювати - є виключення. Але в більшості при виробництві цього виду продукціїї застосовують вимочування мяса у розсолах з додаванням різної хімії. Так простіше, дешевше і термін довший. Дякую
Я перестав вживати м'ясні відвари після порад лікаря який готував космонавтів до польотів. Відвик швидко і зараз навіть відраза до них, особливо з кісток.Без різниці чим те "м'ясо" відгодовували чинять шкідливу дію на організм.
Ну нічого собі у Вас лікарі знайомі!!! Знаєте, якось зробив відвар із спецій (перці і лаврик) і коріння (цибуля, морква, селера, петрушка). Сіль, цукор. Це, щоб потім супчик з пельменями зробити. Попробував. Спіймав себе на думці, що можна і без пельменів;)
@@MAXforewer не знайомий, з екрана телебачення. Було таке, продавали бульйон в одному місці прямо в склянках, але лікар заточений на фізичний стан, а не способи отримання задоволення. Казав що якщо дуже вже кортить, перший відвар злийте, а на другому готуйте. Це ж філософське питання для людини вибирати польоти в космос, чи смакоту.
@@МихайлоБуц-ю4г Ну так) Я он обрав польоти в космос (аерофізика і космічні дослідження) - а в підсумку опинився у харчовій промисловості. Шляхи Господні...;) В сКиєві біля метро Хрещатик прямо на Хрещатику була пиріжкова. Пиріжки - і прямо офіційно на ціннику КІСТКОВИЙ БУЛЬОН
Хочу прослухати лекції про сучасний менеджмент в харчовій галузі.
Дякую, прийняв - 88)
Щодо сучасної м'ясосировини повністю згоден. Я з дитинства(кожного літа) працював на свинокомплексі нашого господарства, там налічувалось близько 25 тис голів свиней. Звісно бачив чим годують поголів'я. Найбільша ,,хімія'' була це м'ясокісткова мука. А зараз проїзджаєш мимо свинокомплексів, а звідти запах не свинячої, вибачте, сечі, а хімкомбінату якогось. І дійсно навіть структура мязових волокон на преміксному м'ясі відрізняється від того, що вигодоване на натуральних кормах. Навіть на базарах зараз процентів 95 продається преміксне м'ясо.
Вітаю! І дякую за Вашу історію - маю аналогічний досвід)
Зараз пропагується прийняття рішення по стратегії Win-Win, коли начебто обидві сторони залишаються задоволені. А при компромісі вважається, что обидві сторони залишаться незадоволені результатом, так як підуть на поступки в ключових моментах.
Що сказати... Як по мені - абсолютно вірно! Дякую
Доброго дня. А як у цивілізованому світі виробники працюють з мережами? Дуже цікаво. Дякую.
Вітаю! Я торкався цього питання у трилогії про Мережі на каналі - відео свіжі. Можете переглянути. Коротко - платять швидко, торгуються коректно, Антимонопольне Законодавство не порушують. Контракти як правило взагалі тристоронні можуть бути (США) - виробник, мережа і логістична компанія.
Дякую за єфір дуже потрібні такі єфіри тепер боюсь куплять сарделі с сиром дуже були смачні ятрань фірми молчна та лікарська ковбаса але ці дієтичні ковбаси жирні і непрємно рахне свинкою чому?❤❤❤
В першу чергу тому, що така рецептура і якість сировини
Win-win. Так як компроміс означає поступки з боку 2 сторін цих перемовин.
Вітаю! Категорично ТАК! Приємно, як багато мудрих людей на каналі) Дякую
Консенсус, Це коли домовились таким чином що обом сторонам буде однаково добре, а компроміс це коли обидвом сторонам однаково погано через поступки
Вітаю! На мій погляд - практично ідеальна відповідь. Багато правильних - подивлюсь, хто саме перший;)
Компроміс пропонує кожній із сторін поступитися чимось власним задля досягнення загальної мети.
Але існує інша форма, коли сторони досягають згоди створюючи нову якість, і це договір
Все ж таки більш вдалий термін - Консенсус. Про компроміс - абсолютно вірно)
Я б не сказав, що МХП монополіст на ринку курятини, можливо в обсягах цифри про щось таке і кажуть, але в торгових мережах представлені і інші марки, наприклад Епікур, в регіонах взагалі на ринках в основному продукція від малих птахофабрик або фермерів які тримають до тисячі курей. Нікому не навʼязую, але мені особисто наша ряба поки найкраще смакує, особливо крильця, тільки не треба брати готові мариновані їхні брендові бо маринад там на любителя, краще замаринувати самому, рецептів купа
Наша Ряба і МХП в цілому - це перлина українського бізнесу. Це навіть немає сенсу коментувати. А монопольне становище на ринку - це зло і шкода для економіки і ринку. Поєднувати має Антимонопольне Законодавство. До речі, технолог писав про ВЖЕ МОНОПОЛІЮ саме по ММО. Я не зрозуміло передав - вибачаюсь. Але і по курятині все йде туди ж. І повірте - Вам же за монополії буде гірше. Ціни виростуть. Дякую
Послухати цікаво було б.
Дякую. Нас вже 69 - ще трошки лишилось;)
Емульсійна ковбаса - це геніальний винахід 20-го сторіччя. Він дозволяє глибше перероблювати м'ясну сировину. (В певних межах, звичайно. Але треба пробувати на смак).
Вітаю! Вам видніше;) Але армянська Кюфта в Єревані мені здалась "ну майже" емульсійною! І точно - смачною і здоровою альтернативою вареній ковбасі) Навіть більше - домашнім аналогом. Що Ви думаєте?
@@MAXforewer Я не пробував кюфту. Але що нездорового в ковбасі, яка зроблена з тваринної сировини, води та приправ?
@@smartly11 " Але що нездорового в ковбасі, яка зроблена з тваринної сировини, води та приправ?" - це ецепт Кюфти))) Дуже апетитно. Ну і Лікарської ковбаси, схоже;)
@@MAXforewer на мою непопулярну думку ковбаса тільки кінська (Махан), все інше ковбасні вироби схожі на неї за складом, способом виготовлення чи формою..
Привіт, СИР НАЗАВЖДИ. Очень интересно послушать Вас. Я беру сосиски высшшего сорту, проверяю, жарю на сковородке с яйцом. Если сосиска при жарке вывернулась на изнанку, думаю, что норм. Так проверяли при ссср. Процветания каналу. Слава ЗСУ! 💙💛❤
Вітаю і щиро дякую за Ваш досвід. Я розповідав, що "тест на жарку" ковбаси (сосиски) досі використовують продажники на заводах. Мусить залишитись ПРУЖНЬОЮ!!! Коли показують недоліки власним виробничникам. Також казав, що це УМОВА НЕОБХІДНА, але не достатня. Тобто Ваш тест досі актуальний. Ще раз дякую)
Бо компроміс це коли всі сторони не досягають бажаного. Може привести до не ефективної роботи обох. Якщо не виходить win-win, то краще хай одна сторона отримає те, що хоче.
Пояснення - ок, суть - теж. Багато правильних відповідей - ще б одне слово "старорежимне"...)
Тезис о более низкой цене при наличии своего сырья и своей торговой сети не выдерживает критики. Это отдельные бизнесы и они тоже должны приносить прибыль владельцу. Определенную синергию полный цикл дает, но никак не может снизить стоимость продукции в разы.
Вітаю! Не можу з Вами повністю погодитись. Власна сировина дає певну можливість маневру при перепадах цін на ринку та таки ГАРАНТУЄ вищу якість. Про мережу власну - навіть не буду коментувати. Просто - Ви помиляєтесь, а бізнес-кейсів занадто багато, щоб дискутувати. Я особисто був задіяний в кейсі Житомирського комбінату. Пара якість-ціна працює разом, що очевидно і не потребує чиєїсь критики. Дякую за допис
Хочу прослухати курс
Вітаю! тепер нас 70)
0:30 це Ростислав Кравець 😅
)))))))) Я офіційно не підтверджую!)))) Але ж скажіть - це тільки він так підписників пресує?;)
хочу прослухати
Дякую, вже близько - нас 78)
Стратегія win-win (перемога без програвших, симбіоз взаємовигідної співпраці) прийшла на заміну компромісу. Компроміс- це досягнення згоди шляхом взаємних поступок, де кожна сторона чимось жертвує.
Вітаю! Абсолютно вірно - ми користуємось терміном консенсус. В тому самому сенсі.
Win - Win.
Так, по суті вірно. Ще б про компроміс по полицям;)