Спасибо за видео. Очень познавательно. Немного ещё со звуком поработать бы. Особенно, если автор на этом контенте зарабатывает. Ехал в авто. Чтобы понимать, что говорит автор - нужно смотреть на него, иначе много слов не разбираешь. Уточню, что на других каналах при просмотре в этом же авто проблем не возникало.
Мені неподобається, те що дуже великий акцент є на дитинстві. Типи прив'язаності людина може формувати і в дорослому віці. Просто, як мінімум це дуже фруструє. Навіть, коли стосунки наприклад нормальні. Типу, людина яка окей в стосунках, може відчувати що вона не така через нав' язливу думку, що от дитинство травмуюче і. т. д. Це ж запитання, до психологів, а які в них типи прив' язаності? І які були раніше? До речі, навіть психологи, насправді росли у батьків часто токсичних, вихованих в СССР, або мали певний травмуючий досвід. І дуже цвкаво які вони. Просто потрібно відмежовувати, що негативний досвід можна відфільтрувати і пропрацювати. Іноді і без психолога. Іноді з психологом. Це потрібно враховувати і що тип прив'язаності, людина може міняти. Я вважаю що більше незалежності, повинно бути в психологів від досвіду і більше акцент на конкретних змінах які потрібні.
Немає неправильних (всі типи через певні причини сформувались, щоб вберегти від надмірного стресу на той час). Швидше в дорослому віці є ті, які ТЕПЕР допомагають або не допомагають будувати стосунки)
Дякую вам😊
Дякую за українськомовний контент 💙💛
🙏Дякую за відгук!
Дякую Вам
Отак дивлюсь вже котрий Ваш випуск підряд, і плакати хочеться 😢 від того що змінити когось (партнера) майже неможливо, себе так, а когось.....
Дякую за інформацію! Зрозуміло і доступно в розумінні, ви молодець! ❤️
Дякую Вам! 💚
Спасибо за видео. Очень познавательно. Немного ещё со звуком поработать бы. Особенно, если автор на этом контенте зарабатывает.
Ехал в авто. Чтобы понимать, что говорит автор - нужно смотреть на него, иначе много слов не разбираешь. Уточню, что на других каналах при просмотре в этом же авто проблем не возникало.
Мені неподобається, те що дуже великий акцент є на дитинстві. Типи прив'язаності людина може формувати і в дорослому віці.
Просто, як мінімум це дуже фруструє. Навіть, коли стосунки наприклад нормальні.
Типу, людина яка окей в стосунках, може відчувати що вона не така через нав' язливу думку, що от дитинство травмуюче і. т. д.
Це ж запитання, до психологів, а які в них типи прив' язаності?
І які були раніше?
До речі, навіть психологи, насправді росли у батьків часто токсичних, вихованих в СССР, або мали певний травмуючий досвід.
І дуже цвкаво які вони.
Просто потрібно відмежовувати, що негативний досвід можна відфільтрувати і пропрацювати.
Іноді і без психолога. Іноді з психологом.
Це потрібно враховувати і що тип прив'язаності, людина може міняти.
Я вважаю що більше незалежності, повинно бути в психологів від досвіду і більше акцент на конкретних змінах які потрібні.
Чи можливо перебудувати тип прив'язаності в себе чи дитини 12 років?
Можливо, але для цього потрібна мотивація в себе і в дитини та доброзичливе підтримуюче середовище)
Мар'яно, розкажуть які причини зазвичай приводять до інших трьох "неправильних" привязаностей? І як з ними жити?
Немає неправильних (всі типи через певні причини сформувались, щоб вберегти від надмірного стресу на той час). Швидше в дорослому віці є ті, які ТЕПЕР допомагають або не допомагають будувати стосунки)
Третій рік в особистій терапії і Ваші відео допомагають підкріплювати знання, я відчуваю радість та вдячність, хотілося б більше схожого контенту.🎉