Текстова версія: docs.google.com/document/d/1thTxX9fFUfTErq41Zw42RCmPENMWIgcP6HfT0VaLYOY/edit?usp=sharing Презентація: docs.google.com/presentation/d/1taA_2Ie6uvFqI3J_g7Pabb_tkjDDVMXY90JBqLIEmvw/edit?usp=sharing Якщо у вас є додаткові питання то напишіть мені на пошту: pvs-14-help@s1ckret.com
Дякую :) Але я не супер спеціаліст, просто поділився української тим, що знайшов в англомовному просторі, коли допомагав другу з пошуком. Бажаю вдачного полювання на ПНБ :)
Вітаю. Коректніше буде замість «плями» та «дефекти» написати артефакти і замість 1,2,3 «рівень» вказати 1,2,3 «зона». У AGM є табличка з допусками кількості та розмірів артефактів в різних зонах в різних генераціях приладів. Не перший ролик ваш дивлюсь, висококласну роботу робите, дякуємо!
Дякую що помітили. Якась нестиковка. Чесно кажучи вже не пам'ятаю що таке ЕВІ і для чого воно 😅 Єдине що пам'ятаю що начебто Photonis вказує цей параметр в інших одиницях виміру ніж L3. І треба бути обережним і конвертувати їх при порівнянні
@@Atom-scan офіційно справжні ген3 в Україні купити не можна. Тільки нелегально, оскільки цей товар має заборону на експорт в США. Я купляв у якогось бариги, який мене обманув, бо я не знав багато що про пнб. Потім добивався від нього щоб обміняв мені на справжній. Але наразі ця людина вже не займається перепродажем. Пошукайте в інтернеті, телеграмі, на військових барахолках в телеграмі. Шукайте "pvs", "пнб", "прилад нічного бачення". Думаю знайдете щось нове. Головне пам'ятайте що у вас немає жодних офіційних гарантій на товар і будьте обережні!
@@Atom-scan Ось наприклад я пошукав в телеграмі і знайшов цей канал. Я там нічого не купляв. За достовірність не ручаючь. Треба перевіряти чи це гарний контакт. t.me/pvs14_7
@@ГОЛОС-ф6с З сайту AGW www.agmglobalvision.com/nv-thermal-imaging-how-does-it-works 3APW - Gen 3 Advanced Performance L3 or Elbit FOM 2000+ Auto-Gated white phosphor tube (P45) По опису крутий звір. Перевіряйте еоп щоб там було написано L3 або Elbit
@@ГОЛОС-ф6с A - Advanced (покращенна) P - Performance (потужність) W - White (білий) На мою думку перші дві букви це просто видумана назва. Щось типу моделі телефонів
Все рівно якесь мінімальне освітлення відбивається та щось є. Можете глянути відео, які прикріпленні в текстовій версії (прикріплений коментар на цьому відео). Там є приклади і порівняння
@@s1ckret Є, якщо десь позаду умовного поля в десятках кілометрів є містечко, світло добре відбивається від хмар. Хардкорніші умови коли хмар немає і густий ліс, тоді все сліпне. В мене є відео де в лісі в повній темряві під хмарами краще видно ніж днем, але є ньюанс , я був в місті )
Чоловіче, спершу, перед тим як розповідати про прилади нічного бачення, почитай про це на якихось американських сайтах чи проф форумах. Бо коли я чую слово сполучення «автогейтінг» та дуже рідкісні у ЕОПах 2-го покоління я ледве стримався. Доводжу до відома, так чисто на хвилинку. ЕОПи від Photonis є в принципі всі 2-го покоління, та майже всі вони мають навіть більш швидку функцію auto-gate ніж на деяких трійках. Photonis не виготовляє ЕОПи 3-го покоління!! Щодо характеристик ЕОПів, також дуже дилетантський підхід до тлумачення рівнів показників. SNR 24 це не середній це занизький. EBI все що до 2.0 рахується ОК все що до 1,5 це ідеал… вчи мат частину. Ти взагалі забув про photocathode sensitivity та gain, а це з найважливіших показників. Я вже мовчу про halo.
Дякую за коментар. Якщо у вас є час, то можете додати коментарі в текстову версію і я її виправлю. Також буду вдячний якщо ви більше розповісте в цьому коментарі на ютубі. Більше інформації це завжди корисно
чи могли б ви зробити відео про пнб? інформація зараз вкрай потрібна багатьом хлопцям, а в інтернеті з цим повний хаос-часто пишуть люди які і в руках не тримали ці прилади
@s1ckret для авіаціії ЕОПи йдуть автогейтові (пілот не має часу крутити налаштування), та з низьким показником HALO (бо прибори у кабіні менш засвічують)
Текстова версія:
docs.google.com/document/d/1thTxX9fFUfTErq41Zw42RCmPENMWIgcP6HfT0VaLYOY/edit?usp=sharing
Презентація:
docs.google.com/presentation/d/1taA_2Ie6uvFqI3J_g7Pabb_tkjDDVMXY90JBqLIEmvw/edit?usp=sharing
Якщо у вас є додаткові питання то напишіть мені на пошту:
pvs-14-help@s1ckret.com
Дякую за виконану працю ! Я би цю інформацію збирав би кілька місяців і не факт, шо розібрався так досконало.
Дуже дякую за детальне розʼяснення
Добряче треба було заморочитись в хорошому сенсі, щоб зібрати цю інформацію а потім доступно викласти.
Подякував за роботу.
Дуже вам дякую за корисний матеріал. Дуже допомогає при оберанні пнб.
Дякую за інформацію, неймовірно корисна
Титанічна робота ...я дуже довго шукав таку інформацію,, величезне дякую автору !!!!!!
Дякую :)
Але я не супер спеціаліст, просто поділився української тим, що знайшов в англомовному просторі, коли допомагав другу з пошуком.
Бажаю вдачного полювання на ПНБ :)
Добрий день. Ви допомагали другу обирати ПНБ. Чи можете сказати де в підсумку придбали?@@s1ckret
Мені п'ятдесят років. Хочу придбати для сина. Самостійно це зробити просто не реально. Чи не порадите саме надійного продавця?
Дякую
дякую за розгорнуте пояснення!
Побільше б таких відео! Дуже дякую ❤
Дуже інформативно, дякуємо!
Дякую ! Дуже змістовно 🤝
Вітаю. Коректніше буде замість «плями» та «дефекти» написати артефакти і замість 1,2,3 «рівень» вказати 1,2,3 «зона». У AGM є табличка з допусками кількості та розмірів артефактів в різних зонах в різних генераціях приладів. Не перший ролик ваш дивлюсь, висококласну роботу робите, дякуємо!
Інформація дуже корисна , дякую.
Дякую Вам за корисну інформацію!
ЕВІ вказаний рекомендований 0,6-1 на відео час 10:16 ,
а в таблиці Л3харіс вказано ЕВІ 2,5*10(-11) phot час на відео 25:55
Дякую що помітили. Якась нестиковка. Чесно кажучи вже не пам'ятаю що таке ЕВІ і для чого воно 😅
Єдине що пам'ятаю що начебто Photonis вказує цей параметр в інших одиницях виміру ніж L3. І треба бути обережним і конвертувати їх при порівнянні
на відео дрібна помилка час 17:05 написано 11729 а правильно 11769.
новачки можуть заплутатись, з повагою.
Дякую за уточнення
@@s1ckret порадьте будь ласка людей вяких можна купити якісні пнб
@@Atom-scan офіційно справжні ген3 в Україні купити не можна. Тільки нелегально, оскільки цей товар має заборону на експорт в США.
Я купляв у якогось бариги, який мене обманув, бо я не знав багато що про пнб. Потім добивався від нього щоб обміняв мені на справжній.
Але наразі ця людина вже не займається перепродажем.
Пошукайте в інтернеті, телеграмі, на військових барахолках в телеграмі. Шукайте "pvs", "пнб", "прилад нічного бачення". Думаю знайдете щось нове.
Головне пам'ятайте що у вас немає жодних офіційних гарантій на товар і будьте обережні!
@@Atom-scan Ось наприклад я пошукав в телеграмі і знайшов цей канал. Я там нічого не купляв. За достовірність не ручаючь. Треба перевіряти чи це гарний контакт.
t.me/pvs14_7
Дякую за вашу роботу!
Дуже пізнавально. Як раз обираю прилад для придбання
Нарешті нормальний відос для чайників, які хочуть розібратись у темі)
B/W може black ‘n’ white?
Авторе, а що скажеш про виробника AGM? Тобто якщо брати не самий дешевий його варіант, а AGM PVS-14 3AL1, наприклад?
Я руками його сам не тримав і не дивився, та 3AL1 точно буде краще за якийсь еоп другого покоління.
Чи краще за Harris - не знаю.
Друже, підкажи, що то за звір AGM PVS-14 3APW?
@@ГОЛОС-ф6с
З сайту AGW www.agmglobalvision.com/nv-thermal-imaging-how-does-it-works
3APW - Gen 3 Advanced Performance L3 or Elbit FOM 2000+ Auto-Gated white phosphor tube (P45)
По опису крутий звір. Перевіряйте еоп щоб там було написано L3 або Elbit
@@s1ckret а що означає в APW літера Р - Perfomance?
@@ГОЛОС-ф6с A - Advanced (покращенна) P - Performance (потужність) W - White (білий)
На мою думку перші дві букви це просто видумана назва. Щось типу моделі телефонів
@@s1ckret перевірте пошту
@@ГОЛОС-ф6с вітаю. відповів на пошті
У мене вибухнув мозок. В магазинах таких параметрів не вказують. Яким чином підбрати пристрій в україні?
В більшості випадків для ген3 - лотерея :)
Але можна дивитися на маркування самих ЕОПів і з них вивести приблизні показники по таблиці з відео
Якщо є густий ліс, немає місяця, немає зірок, звідки береться світло ? Є багато відео, де ніяке покоління не бачить в густому лісі.
Все рівно якесь мінімальне освітлення відбивається та щось є. Можете глянути відео, які прикріпленні в текстовій версії (прикріплений коментар на цьому відео). Там є приклади і порівняння
@@s1ckret Є, якщо десь позаду умовного поля в десятках кілометрів є містечко, світло добре відбивається від хмар. Хардкорніші умови коли хмар немає і густий ліс, тоді все сліпне. В мене є відео де в лісі в повній темряві під хмарами краще видно ніж днем, але є ньюанс , я був в місті )
ruclips.net/user/shortsYflS-63KCmc
B/W це Ч/Б
Чоловіче, спершу, перед тим як розповідати про прилади нічного бачення, почитай про це на якихось американських сайтах чи проф форумах. Бо коли я чую слово сполучення «автогейтінг» та дуже рідкісні у ЕОПах 2-го покоління я ледве стримався. Доводжу до відома, так чисто на хвилинку. ЕОПи від Photonis є в принципі всі 2-го покоління, та майже всі вони мають навіть більш швидку функцію auto-gate ніж на деяких трійках. Photonis не виготовляє ЕОПи 3-го покоління!!
Щодо характеристик ЕОПів, також дуже дилетантський підхід до тлумачення рівнів показників.
SNR 24 це не середній це занизький.
EBI все що до 2.0 рахується ОК все що до 1,5 це ідеал… вчи мат частину.
Ти взагалі забув про photocathode sensitivity та gain, а це з найважливіших показників. Я вже мовчу про halo.
Дякую за коментар. Якщо у вас є час, то можете додати коментарі в текстову версію і я її виправлю.
Також буду вдячний якщо ви більше розповісте в цьому коментарі на ютубі. Більше інформації це завжди корисно
В текстовій версії я прикріпив майже усі джерела що використовував
Шановні, є термінове питання. Чи підходить такий ПНВ для руху вночі на авто? Який кут огляду оптимальний?
@@kastet93 Не маю досвіду користування пнб при водінні. У Американського піхотинця (назва телеграм каналу) був пост про це. Пошукайте там
чи могли б ви зробити відео про пнб? інформація зараз вкрай потрібна багатьом хлопцям, а в інтернеті з цим повний хаос-часто пишуть люди які і в руках не тримали ці прилади
@s1ckret для авіаціії ЕОПи йдуть автогейтові (пілот не має часу крутити налаштування), та з низьким показником HALO (бо прибори у кабіні менш засвічують)