Різдво - це не про гучність і масштабність. Це про надію, про віру в краще, про любов, яка здатна підтримати навіть у найтемніші часи. І якщо зібратися разом, запалити свічку, з'їсти шматочок святкової випічки - це наш спосіб пам’ятати, що навіть зараз є місце для маленької радості, для людяності. У нас немає запасного життя, щоб прожити його заново. Ми живемо тут і зараз. І в наших силах, навіть у таких умовах, зберегти в серці тепло, нагадати собі й близьким, що світло завжди сильніше за темряву.
Був такий пляцок і давно,моя мама мало його записано у своєму зошиті для випічки. Не раз його випікала. Так шо ви не пишіть дурниць,якщо не знаєте такого рецепту.
Люди, які часто залишають прискіпливі коментарі, можуть мати різні причини для такої поведінки. Ось кілька можливих пояснень: • Бажання виглядати розумними або компетентними. Деякі люди використовують критику, щоб продемонструвати свої знання чи підкреслити свій інтелект. Вони вірять, що прискіпливість дозволить їм виділитися. • Незадоволення або роздратування. Внутрішнє незадоволення власним життям чи емоційний стан можуть провокувати людину на негативну поведінку в інтернеті чи реальному житті. • Соціальні мережі як платформа для розрядки. Анонімність або дистанція, яку створюють соцмережі, дає деяким людям відчуття свободи, щоб висловлюватися різкіше, ніж вони б це робили віч-на-віч. У багатьох випадках така поведінка більше говорить про саму людину, ніж про об'єкт критики.
🙂 А ви вже вирішили, який пляцок будете пекти на свята?
Дякую за чудовий рецепт, виглядає неймовірно 🤗😋
Дякуємо 🫠
🤗 Мммм... смакота 😋👍
Так дуже смачно 🤩
E minunatà❤
Thanks 😊
Щиро дякую ❤️ за цей рецепт! Обов'язково спробую приготувати. Дуже сподобався ваш сливовий пиріг! Бажаю вам натхнення і процвітання вашому каналу!😊🤗
Щиро дякуємо, за такі приємні слова ❤️ Спокійного та гарного Вам дня!
@@shvydkotasmachno дякую ❤️, навзаєм!
Дякую!❤
Дійсно, ще з дитинства пам'ятаю, як сирний крем варили у кастрюльці; помішувати потрібно було, щоб не пригоріло😊
Саме так) Або готували на паровій бані 😊
В нас теж вже космічна ціна на яйця! 60 -80грн десяток!
Дякую. Я тру масло з мукою. Так робила моя мамця і мене навчила.😊😉
Цікаво❤...
Якщо форма 25×35 то потрібно збільшувати інгредієнти?
Так, потрібно. Ми використовували форму розміром 18х28 см.
@shvydkotasmachno 1,5 порції робити?
@КрістінаМадяр так, а точніше всі інгредієнти потрібно перемножити на 1,74
@@shvydkotasmachno дякую за пораду😘
Будь ласка ❤️ Вдалої випічки 😊
Може і смачний , але який пляцок, яке свято.? Як тільки подумаєш про наших захисників, як вони там, то нічого не хочеться.
Різдво - це не про гучність і масштабність. Це про надію, про віру в краще, про любов, яка здатна підтримати навіть у найтемніші часи. І якщо зібратися разом, запалити свічку, з'їсти шматочок святкової випічки - це наш спосіб пам’ятати, що навіть зараз є місце для маленької радості, для людяності.
У нас немає запасного життя, щоб прожити його заново. Ми живемо тут і зараз. І в наших силах, навіть у таких умовах, зберегти в серці тепло, нагадати собі й близьким, що світло завжди сильніше за темряву.
Гарний рецепт, дякую, але ж в цій відсталій чехії яйця мають космічну ціну...
То чого ти в цій відсталій Чехії смердиш. А зарплата там також відповідна.
Такого пляцка стародавнього не було,не пишіть дурниць!
Був такий пляцок і давно,моя мама мало його записано у своєму зошиті для випічки. Не раз його випікала. Так шо ви не пишіть дурниць,якщо не знаєте такого рецепту.
Люди, які часто залишають прискіпливі коментарі, можуть мати різні причини для такої поведінки. Ось кілька можливих пояснень:
• Бажання виглядати розумними або компетентними. Деякі люди використовують критику, щоб продемонструвати свої знання чи підкреслити свій інтелект. Вони вірять, що прискіпливість дозволить їм виділитися.
• Незадоволення або роздратування. Внутрішнє незадоволення власним життям чи емоційний стан можуть провокувати людину на негативну поведінку в інтернеті чи реальному житті.
• Соціальні мережі як платформа для розрядки. Анонімність або дистанція, яку створюють соцмережі, дає деяким людям відчуття свободи, щоб висловлюватися різкіше, ніж вони б це робили віч-на-віч.
У багатьох випадках така поведінка більше говорить про саму людину, ніж про об'єкт критики.