_А сегодня, детки, поговорм о любви.Один вид любви - между мужчиной и женщиной - вы все знаете. Другой - между мужчиной и мужчиной - вам ещё рано. Третий - между женщиной и женщиной - вам не понять. Поэтому мы поговорим о том, что есть четвёртый вид любви - любовь советского народа к Коммунистической Партии._
у этой коммуни стической секты была теория "стакана воды" - комсомолец так же просто удовлетворяет свою сексуальную потребность, как стакан воды выпивает. По этой теории если комсомолец попросит комсомолку, то она одязана ему дать. Потому в комсомольцы шли самые отмороженные
Я в шоці, що мізогінія родом саме з середніх віків... До речі, якщо вже дійшло до гайпових тем, може, зробите випуск про історію фемінізму? Про витоки цих рухів
Почала засинати й побачила, яке бронзове небо бачили греки - як позеленілі мідні дахи у Львові. Загуглила фото окислена бронза - так вона може уходити в бірюзовий колір. Вау! Загугліть. Самі побачите - небо буває такого кольору.
Так небо і не синє. Блакитне, бірюзове, що цілком може зійти за окислену бронзу. Доречі часто стикаюся з людьми, які блакитний колір плутають із зеленим.
Яка я щаслива, що зараз ми можем говорити про жіночу сексуальність не тільки як про гріх чи божевілля. Все одно це якось не дуже виховано, говорити про жіночу сексуальність... але вже не так лячно 🤣
У моїй свідомості з давніх пір була дещо простіша картина: кохання, як почуття, принесли в Європу трубадури, трубадури позичили ці ідеї в арабів у хрестових походах, араби розвинули ці ідеї, відштовхуючись саме від "Пісні пісень". Цей твір -- це абсолютно про кохання чоловіка й жінки і нічого більше. Й твір цей дуже добре зроблений, й естетично, й з точки зору життєвої тканини. Не дивно, що "Пісня пісней", цей геніальний твір дав паростки в історії й, фактично, навчив людей романтичного кохання... з моєї точки зору. Інтерпретацію твору, як поезії любові народу Ізраїля й Бога, було проголошено в 11-му сторіччі, тобто майже півтори тисячі років після написання Пісні. Цієї інтерпретації ортодокси дотримуються й сьогодні.
@@ervinalden Схоже, самі автори не надто переймалися "перевірками". Нахапалися верхами, самі не зрозуміли, чого. Вийшла якась кособока маячня невігласа, або ж плітки про непізнане.
Я б все таки, панове, розділяв літературні церковні приписи та реальність середньовічного життя. :) Стосовно самих церковників та їхньої поведінки... скажімо так, важливі церковні посади, на кшталт абатів та епископів, отримували молодші сини шляхетських родів; це були здорові молоді лобуряки, яки виховувалися, як молоді паничі, тобто були навчені битися усіма належними видами зброї, полювати, пиячити, et cetera. Заступивши на церковну посаду ці "ієрархи" кохалися з дівчатами, їздили на лови, та що там - ходили на війну. Опосередкованим відображенням цього є такий персонаж пісні про Роланда, як архієпископ Турпен. Мирські володарі звертали увагу на подібний книжний "політес" іще менше. :) Тому на захист свого улюбленого історичного періоду можу сказати, що як заперечення сексуального життя в моралізаторській літературі, так і куртуазне платонічне кохання - це теми літературного, а не реального життя. :)
@@ervinalden правильно, тільки все ж таки слід зробити акцент на тому, що цією літературою не керувалися буквально, на відміну від інших джерел; в нас люблять побазікати про те, які темні, жорстокі та забобонні були середні віки. В тексті обговорень я вже помітив слова про "моральний закон, нав'язуваний владою", таке могла написати тільки людина, яка мало знайома з предметом. )) Звідси й уточнення.
@@layoshmiller Може й так в нас люблять в приклад ставити фільм 300 як кіно про справжніх Музчин, хоч царі спартанців та їх воїни практикували міждусобойчики ,а жінки були спільні.
Обожнюю такі теми, дякую Остапе, за викладений матеріал, чекатиму на продовження. Особливого шарму надає рекламна інтеграція з Love Space, дуже гармонійно вийшло.
Елліни не знали синього кольору, люди Середньовіччя не користувалися гаслом: "Бог - це любов"... Оце так поворот!😶 А ще виходить, що діалог Ромео та Джульєти перед вигнанням Ромео - це альба🤔 Дякую за чудову лекцію, ТПГ, ви - неймовірні!😘
Спочатку думала зупинити відео на пів слові, та зазначити, що були середньовічні твори, які описували платонічне кохання («Трістан та Ізольда», «Божественна комедія», «Роман про Троянду»). Проте додивилася до кінця, подумала, і мене просвітило. Тут не все так однозначно.
14:42 - спершу здалося, що то написано "Флюгеґейхаймен" якоюсь германською. Було б в тему. А відео, включно з інтеграцією клас:) Високу планку берете, не спиняйтеся далі!
Не перестаю дивуватись розмаїттю тем, які ви підіймаєте у своїх відео. Чи не було ідеї відео про ввдзеркалення сучасності у літературі (космос, ШІ, нейроінтерфейси і все таке).
19:25. Питання до перекладу, чи там треба справді використовувати слово "коханий"? В нас воно асоціюється також з сексуальним поривом, відповідно цьому тексту суто це слово дає більшого еротичного відтінку для сучасника. Чесного кажучи, я не бачу, що "притиснення", "повне задоволення", "розчинятися в комусь" є обов’язково сексуальним в характері. Цілком може бути, що ми самі вкладаємо в ті слова самі свій зміст, через те, що живемо в інші часи з іншою культурою, а не розуміємо текст у тому значенні, що намагався подати автор.
Японцы 1000 лет назад не были такими целомудренными в описании своих чувств. Их любовная лирика тех лет, как правило написанная женщинами, достойный драгоценный камень в ожерелье мировой литературы.
Довго не дивилася цей ролік, бо що цікавого можна у моєму віці дізнатися про почуття, якого ще й до того не було? Аж виявляється приблизно ВСЕ нове. Особливо вразила ідея кохання як хвороби у давніх греків. І це вони геть нічого не знали про фізіологію мізків!
На щастя, не всі церковники були настільки відірваними від життя, аби поділяти думку про одну-єдину дозволену позу. Один теолог 13 століття, здається, Альберт Магнус, склав ранжир поз за ступенем прийнятності, зокрема передбачалися пози для огрядних людей. Також він писав застереження чоловікам, аби ті не кидалися на жінок просто одразу, а для початку їх хоча би збуджували. Щодо перевірки готовності жінки - то вона описувалася у таких висловах і подробицях, що мимоволі закрадається думка: "Я зараз європейську Камасутру читаю чи то все ж працю середньовічного монаха?"
Мені згадалася українська народна пісня "Ішов Козак Потайком ". Там вже на світанні дівчина козакові каже: "- Ой, козаче утікай Та й на мене славоньки не пускай" Чим не альба це?
В Умберто Еко є роман «Ім’я Рози» (аудіокнига є на Толоці українською), де целібат постає під іншим кутом зору, не зрозумілим нинішнім людям, бо це була загроза для здоров’я монаха.
Сексуальність і хіть була створена Богом, щоб люди мали особливі відносини і прив‘язаність до своєї дружини, чи чоловіка. Проблеми виникають, коли секс стає не інструментом догоджання своїй половинці, а ціллю в житті.
Хіть -- то інструмент статевого добору, а він і є біологічною ціллю життя. Природі до сраки ваші другі половинки, головне розповсюдження генів. Ми мавпи з айфонами, яким продають релігійний сурогат. Gott ist gestorben, Gott Selbst ist tot.
@@ervinalden природі може й до сраки, але особливості роботи нашого мозку, які дають нам можливість мислити певним чином і надавати речам інколи досить складні значення теж "від природи". У мавп все трішки простіше.
18:44 Де саме про ці еротичні стосунки католицьких святих 11-14 сторіччя з потойбіччям можна прочитати? Чи є якась книга/статті які цю тему розкривають детально?
@@pidpilnahumanitarka зрозуміло, а саме в якій з книг? Чи усюди є потрішки інформації ? Я думав саме про якусь спецалізовану інформацію тільки на цю тему.
Дякую, Остапе! Особливо сподобалось те, як описано секс Ланселота і Джіневри (до речі, а ми так українською говорим - "Джіневра"?) - вишуканенько так ;) А ще я от маю православне виховання ( з елементами деякими ПГМ) і звичку читати літературу не за віком, тож якось як мала була, читала всяку псевдоправославну макулатурку, з якої довідалась, що св. Тереза і їй подібні... ммм... єретики і не дуже здорові люди. Через то католики - теж єретики. (Ну не тільки через те). А тут Ви розповідаєте, що зокрема католицькій містиці ми і зобов'язані Прекрасними Дамами. Цікаво!
Теж доволі нетабуйовано. На жаль, придворної поезії з тих пір майже не збереглося, тому ми знаємо тільки, що секс був більш-менш нормальною темою для обговорення.
Почитайте книгу Морозова "Весёлая эрата, секс и любовь в мире русского средневековья". Там, насколько я помню (давно читал), акцент делается на землях Московского царства, но и эпоха киевской Руси (и территория Украины соответственно) затрагивается.
@@Roman_H7 стріми не дивляться до кінця, і алгоритм ютубу вирішує, що контент не цікавий і наступне відео не пропонується на такому ж рівні як попереднє.
О так, цікаве і пізнавальне відео :) Хотілося б доповнити ще про народну творчість (пісні, приказки і т.д.), яка, напевно, у всіх народів теж сповнена прямими описами далеко не платонічного кохання :)
@@tanya.borealis звичайно :) Наприклад у наших краях є така: Йой, вучарю, вучарику, дай ми брынзы їсти, Та будеш ми по вечери на черево лізти. А є ще дуже багато не таких м'яких :)
0:58 з чого почалася Троянська війна? =========================== Впевнитись у цім дуже легко можуть Всі, хто хоче, бо між жінок найкраща Чарівна Єлена свого лишила Славного мужа. Поплила по сивому морю в Трою, Батька-матір рідних, дочку єдину - Всіх забула, всіх, в дурмані любовнім Розум згубивши. Бо жінок, які у житті сприймають Легко все, привабити також легко.
Наступного разу за промокодом Альба потрібно давати 10% знижку, а за промокодом як на 14:42 ще й подарунок при замовленні на певну суму. Тому що для пересічного нефілолога добряче так потрібно покохатися щоб його написати.
_А сегодня, детки, поговорм о любви.Один вид любви - между мужчиной и женщиной - вы все знаете. Другой - между мужчиной и мужчиной - вам ещё рано. Третий - между женщиной и женщиной - вам не понять. Поэтому мы поговорим о том, что есть четвёртый вид любви - любовь советского народа к Коммунистической Партии._
СЛАЙДИ! СЛАЙДИ!
Іронічно
у этой коммуни стической секты была теория "стакана воды" - комсомолец так же просто удовлетворяет свою сексуальную потребность, как стакан воды выпивает. По этой теории если комсомолец попросит комсомолку, то она одязана ему дать.
Потому в комсомольцы шли самые отмороженные
василий алибабаевич, але потрібно уточнити, коли саме це було - у двадцяті роки.
@@epicshawn360 І що це змінює?
Дякую Гуманітарці та Lovespace, що не побоялись колоборації!
Я в шоці, що мізогінія родом саме з середніх віків... До речі, якщо вже дійшло до гайпових тем, може, зробите випуск про історію фемінізму? Про витоки цих рухів
Ну в принципі античність також мізогінічна в дечому
Мiзогiнiя старше за середньовiччя.
По iсторii' фемiнизму жiнками написано книжки. Набираэте "iсторiя фемiнизму" - и вуаля
Це так цікаво. Добре, що ми говоримо про такі теми і поглиблюємо свої знання. Відео просто супер. У ведучого дуже спокійний голос
Мені так подобається твій ентузіазм на обличчі, коли ти кажеш про "одні з найвигадливіших покарань" 8:42
Дж. Боккаччо "Декамерон" - класний роман про середньовічну еротику)
Почала засинати й побачила, яке бронзове небо бачили греки - як позеленілі мідні дахи у Львові.
Загуглила фото окислена бронза - так вона може уходити в бірюзовий колір.
Вау!
Загугліть.
Самі побачите - небо буває такого кольору.
Вау!
Так небо і не синє. Блакитне, бірюзове, що цілком може зійти за окислену бронзу. Доречі часто стикаюся з людьми, які блакитний колір плутають із зеленим.
Дахи у Львові як сироти, на них важко дивитися без співчуття.
Тема цікава. Викладено як завжди чудово.
Обожнюю цю тему, тому що завжди когось щось зачіпає і черговий срач для розвитку каналу і збільшення кількості коментарів. Круто!
Клас! Захоплююча тема, відкрив для себе багато цікавого.
Яка я щаслива, що зараз ми можем говорити про жіночу сексуальність не тільки як про гріх чи божевілля. Все одно це якось не дуже виховано, говорити про жіночу сексуальність... але вже не так лячно 🤣
У моїй свідомості з давніх пір була дещо простіша картина: кохання, як почуття, принесли в Європу трубадури, трубадури позичили ці ідеї в арабів у хрестових походах, араби розвинули ці ідеї, відштовхуючись саме від "Пісні пісень". Цей твір -- це абсолютно про кохання чоловіка й жінки і нічого більше. Й твір цей дуже добре зроблений, й естетично, й з точки зору життєвої тканини. Не дивно, що "Пісня пісней", цей геніальний твір дав паростки в історії й, фактично, навчив людей романтичного кохання... з моєї точки зору. Інтерпретацію твору, як поезії любові народу Ізраїля й Бога, було проголошено в 11-му сторіччі, тобто майже півтори тисячі років після написання Пісні. Цієї інтерпретації ортодокси дотримуються й сьогодні.
Чудово про це писав Умберто Еко в "Імені рози".
Ага, жінка - то сосуд гріха, але молоді монахи - зовсім інша справа...
ви дуже круті, передивляюсь зараз всі ваші випуски від початку, дякую за вашу адекватність
Дуже доречний випуск, якраз з історії літератури вивчаємо Середньовіччя 😊
Неймовірне відео! Такий глубокий розбір теми, а якість то яка!
Вечір середи, секс, середньовіччя, ну що може бути краще?)
Його відсутність
Тільки все вище згадане , але в п'ятницю
Як завжди дуже цікаво і пізнавально.
Клас! Величезне вам дякую. Так круто все розкладаєте!
Оце корисно коли є посилання на джерела чи взагалі згадка про літературу .
Тобто без посилань ви не можете перевірити інформацію, яка вас зацікавила? Чи знайти щось додаткове? Які ледащі глядачи, все за вас робити.)
@@ervinalden так , це ознака рівня творців каналу . Я звідки знаю автора і саме ту книгу . Так що не треба умнічати
@@ervinalden Схоже, самі автори не надто переймалися "перевірками". Нахапалися верхами, самі не зрозуміли, чого. Вийшла якась кособока маячня невігласа, або ж плітки про непізнане.
Петя, ви неймовірні ! Китай неймовірний ! ❤❤❤ enjoy ❤❤❤
Я б все таки, панове, розділяв літературні церковні приписи та реальність середньовічного життя. :) Стосовно самих церковників та їхньої поведінки... скажімо так, важливі церковні посади, на кшталт абатів та епископів, отримували молодші сини шляхетських родів; це були здорові молоді лобуряки, яки виховувалися, як молоді паничі, тобто були навчені битися усіма належними видами зброї, полювати, пиячити, et cetera. Заступивши на церковну посаду ці "ієрархи" кохалися з дівчатами, їздили на лови, та що там - ходили на війну. Опосередкованим відображенням цього є такий персонаж пісні про Роланда, як архієпископ Турпен. Мирські володарі звертали увагу на подібний книжний "політес" іще менше. :) Тому на захист свого улюбленого історичного періоду можу сказати, що як заперечення сексуального життя в моралізаторській літературі, так і куртуазне платонічне кохання - це теми літературного, а не реального життя. :)
Він на 14 секунді відео говорить, що мова пуйде про літературу.
@@ervinalden правильно, тільки все ж таки слід зробити акцент на тому, що цією літературою не керувалися буквально, на відміну від інших джерел; в нас люблять побазікати про те, які темні, жорстокі та забобонні були середні віки. В тексті обговорень я вже помітив слова про "моральний закон, нав'язуваний владою", таке могла написати тільки людина, яка мало знайома з предметом. )) Звідси й уточнення.
@@ЮрийНерода "Моральний закон, нав'язуваний владою" -- то вже скорше до протестантів Нового Світу.
@@ervinalden абсолютно вірно, то вже зовсім інша тема.
@@ЮрийНерода таке не могла написати Людина, таке міг написати якийсь гендер!
Так, а про одностатеві стосунки у античності подетальніше. Я почекаю. Ну скоро вже?
Я так щоб позбавити цікавість ,скажу що імператор Траян полюбляв хлопчиків хоч офіційно мав жінку.
@@РостиславЖибак а Ви читали "12 кесарів" Светонія?
@@НесторовыйГлуздъ уривками і дуже давно, шукаю видання українською.
В античності цього було стільки, що сучасній толерантній Європі й не снилось. Ще й без педоістерії.
@@layoshmiller Може й так в нас люблять в приклад ставити фільм 300 як кіно про справжніх
Музчин, хоч царі спартанців та їх воїни практикували міждусобойчики ,а жінки були спільні.
Обожнюю такі теми, дякую Остапе, за викладений матеріал, чекатиму на продовження. Особливого шарму надає рекламна інтеграція з Love Space, дуже гармонійно вийшло.
Оце то тема) купа переглядів гарантована)👍
Шикарно, пікантно, сексуально. Дякую, Гуманітарочко, потішила)
Інтеграція приємна. І тепер мені цікаво, що ж там написано у першому варіанті промокоду.
«Флюґеґехаймен» із фільму «Євротур» 🤓 неправильно прочитане кодове слово для припинення розваг у компанії Wandersexx
Чекайте-чекайте, тобто серенади - це середньовічний аналог сучасного "U up?" ?
Елліни не знали синього кольору, люди Середньовіччя не користувалися гаслом: "Бог - це любов"... Оце так поворот!😶
А ще виходить, що діалог Ромео та Джульєти перед вигнанням Ромео - це альба🤔
Дякую за чудову лекцію, ТПГ, ви - неймовірні!😘
Спочатку думала зупинити відео на пів слові, та зазначити, що були середньовічні твори, які описували платонічне кохання («Трістан та Ізольда», «Божественна комедія», «Роман про Троянду»). Проте додивилася до кінця, подумала, і мене просвітило. Тут не все так однозначно.
14:42 - спершу здалося, що то написано "Флюгеґейхаймен" якоюсь германською. Було б в тему. А відео, включно з інтеграцією клас:) Високу планку берете, не спиняйтеся далі!
Scotty doesn't know?!
Не перестаю дивуватись розмаїттю тем, які ви підіймаєте у своїх відео. Чи не було ідеї відео про ввдзеркалення сучасності у літературі (космос, ШІ, нейроінтерфейси і все таке).
Коли перейдемо до сучасної літератури - поговоримо і про це.
19:25. Питання до перекладу, чи там треба справді використовувати слово "коханий"? В нас воно асоціюється також з сексуальним поривом, відповідно цьому тексту суто це слово дає більшого еротичного відтінку для сучасника. Чесного кажучи, я не бачу, що "притиснення", "повне задоволення", "розчинятися в комусь" є обов’язково сексуальним в характері. Цілком може бути, що ми самі вкладаємо в ті слова самі свій зміст, через те, що живемо в інші часи з іншою культурою, а не розуміємо текст у тому значенні, що намагався подати автор.
На відміну від української мови, в латині було тільки одне слово. Переклад покликаний відображати контекст ориґіналу.
@@pidpilnahumanitarka Якщо можна, підкажіть яке саме слово було використане в оригіналі? І з якого власне твору була ця цитата.
Дуже цікаво! Вдячність автору за нові знання)
Дякую за надану інформацію. Додайте більше відео(можна і фільми) по даній темі і лайки Вам "потичуть рікою"!!!. Успіхів Вам в Вашій праці!!!.
Японцы 1000 лет назад не были такими целомудренными в описании своих чувств. Их любовная лирика тех лет, как правило написанная женщинами, достойный драгоценный камень в ожерелье мировой литературы.
дякую за цікаве відео) порадила подивитись мамі)
Ютуб знає що мені треба на вечір 👌
Які правильні рекомендації в мене )))
Який мудрий доктор цей Жерар 😎
Головне що таке лікування можна без рецепту прописувати)
🙏дякую за цікаве відео 👍💛💙
Скажіть вашим рекламодавцям, що вони або lovespace.UA або *"первый* секс шоп"...
Невже неможна зробити нормально?
Судячи з кількості переглядів в цьому відео, треба слово «секс» додавати в кожний заголовок 😂
Як завжди цікаве відео! Дякую!
Висновок: одні з перших гейських фанфіків були написані у середньовіччі :D
у античності, якщо точніше.
Ага і ще з участю Бога 😰😰😰
@@Bubochkabulochka ну можна вважати що Іісус у той час був як Марті Сью )
@@Ксана-х6р аааа, вау!😂 Джесус - Марті Сью
@@Ксана-х6р Та ні, він же програв у фіналі. А про воскресіння -- це нотатки для спін-офу, який так і не написали.
Окрема вподобайка за промокод😄. Дуже дякую за відео! Чекаю на нові)
Про lovespace це продактплейсмент? Це щось досить таки оригінально було!
Так, це рекламна інтеграція.
А що з приводу ювілейного відео? Чому його немає на каналі більше? Подивився до середини відео й воно зникло. Дуже прикро.
Довго не дивилася цей ролік, бо що цікавого можна у моєму віці дізнатися про почуття, якого ще й до того не було? Аж виявляється приблизно ВСЕ нове. Особливо вразила ідея кохання як хвороби у давніх греків. І це вони геть нічого не знали про фізіологію мізків!
Дякую. Дуже цікаво
На щастя, не всі церковники були настільки відірваними від життя, аби поділяти думку про одну-єдину дозволену позу. Один теолог 13 століття, здається, Альберт Магнус, склав ранжир поз за ступенем прийнятності, зокрема передбачалися пози для огрядних людей. Також він писав застереження чоловікам, аби ті не кидалися на жінок просто одразу, а для початку їх хоча би збуджували. Щодо перевірки готовності жінки - то вона описувалася у таких висловах і подробицях, що мимоволі закрадається думка: "Я зараз європейську Камасутру читаю чи то все ж працю середньовічного монаха?"
Аплодисменти. Підписка. Пішов у подорож по каналу, бо, як бачу, цікавих тем у вас вдосталь. Щасти!
Краща рекламна інтеграція у світі ))
Дякую! Як завжди цікаво 👍👍👍
Ой, навіть у відео з 2020 року Остап говорить що ми давненько не бачились 💔
Дуже годно 💪🏻💪🏻💪🏻👍🏻👍🏻👍🏻🔥🔥🔥
Мені згадалася українська народна пісня "Ішов Козак Потайком ". Там вже на світанні дівчина козакові каже:
"- Ой, козаче утікай
Та й на мене славоньки не пускай"
Чим не альба це?
Так, цілком.
А частина, де "Ой дівчино, відчини,
Своє-моє серденько звесели!" то, певно, серенада)))
Фраза про Фрейда - супер 👍😊
Прикольно. Воно (майже) завжди так. Що більше щось забороняєш, то популярнішим воно стає. Добре, що церква тих часів цього не розуміла.
Йооой. Нічого собі аббати Ісуса любили.
Тема чудова, і подана не менш цікаво! Як мало ми знаємо про минуле...
Дуже цікаво. Дякую авторам👍👏
Дуже слушна згадка про народні пісні. Там ви знайдете хоч секс, хоч оспівування жіночих принад тощо. Простолюдини були менш "закомплексоавні". :)
Загалом так, але пуритани з вами не згодні)
@@irynavlasova5959 Пуритани й з природою не згодні.
Тааа цікавий випуск вийшов, ще більше усвідомлюється величина впливу літератури, а в нас час, ще й відео, на формування світоглядів людини.
В Умберто Еко є роман «Ім’я Рози» (аудіокнига є на Толоці українською), де целібат постає під іншим кутом зору, не зрозумілим нинішнім людям, бо це була загроза для здоров’я монаха.
Дууже цікаве відео 🥰
Чітко. Якісно. Бімба. ДякуЮ 😉☺️😉
Сексуальність і хіть була створена Богом, щоб люди мали особливі відносини і прив‘язаність до своєї дружини, чи чоловіка. Проблеми виникають, коли секс стає не інструментом догоджання своїй половинці, а ціллю в житті.
Хіть -- то інструмент статевого добору, а він і є біологічною ціллю життя. Природі до сраки ваші другі половинки, головне розповсюдження генів. Ми мавпи з айфонами, яким продають релігійний сурогат. Gott ist gestorben, Gott Selbst ist tot.
Ervin Alden мавпи займаються сексом без кохання!) Не будьте мавпом!)
@@ervinalden jedem seine
@@lytskij так люди цим же і займаються весь час свого існування, ні?
@@ervinalden природі може й до сраки, але особливості роботи нашого мозку, які дають нам можливість мислити певним чином і надавати речам інколи досить складні значення теж "від природи". У мавп все трішки простіше.
18:44 Де саме про ці еротичні стосунки католицьких святих 11-14 сторіччя з потойбіччям можна прочитати? Чи є якась книга/статті які цю тему розкривають детально?
Щонайменше - вказані в описі джерела.
@@pidpilnahumanitarka зрозуміло, а саме в якій з книг? Чи усюди є потрішки інформації ? Я думав саме про якусь спецалізовану інформацію тільки на цю тему.
@@skyblindness здебільшого в Дінцельбахера, плюс його бібліографія.
@@pidpilnahumanitarka спасибі за відео та швидку відповідь.
Приємно чути українську, а ще приємніше що це не про політику чи якісь жовті нісенітниці ))))
Дякую велике за відео!
Яке щастя жити в ці часи.)
Чудова тема 😎👍
Дякую за відео!
Дуже цікаво! Дякую!
Дуже цікаво. Не думав, що релігійні тексти можуть бути просякнуті таким шаленим еротизмом
Дякую за цікаву інформацію. Чекаємо на аналіз любовних стосунків у дохрестіянські часи.
Навіщо чекати? Почитайте Сатирикон.
Дякую
За згадку Фройда вподобайка!
Дякую, було цікаво. Непогане доповнення до знань після відвідання музею секса та сексуальних культур світу у Харкові.
Дякую!
Дякую за відео і за корисні рекламні інтеграції!
Цікаво, коли з'явилася фраза "місіонерська поза" і з чим саме пов'язана така назва...
Дякую за ролик. Чи буде випуск про переклади?
Уточніть які монахи якого напрямку,чи якоі секти?
Не мучте автора такими тонкощами.
А як щодо східних цивілізацій?
Рекламна інтеграція просто божественна ∠( ᐛ 」∠)_
Дякую, Остапе!
Особливо сподобалось те, як описано секс Ланселота і Джіневри (до речі, а ми так українською говорим - "Джіневра"?) - вишуканенько так ;)
А ще я от маю православне виховання ( з елементами деякими ПГМ) і звичку читати літературу не за віком, тож якось як мала була, читала всяку псевдоправославну макулатурку, з якої довідалась, що св. Тереза і їй подібні... ммм... єретики і не дуже здорові люди. Через то католики - теж єретики. (Ну не тільки через те). А тут Ви розповідаєте, що зокрема католицькій містиці ми і зобов'язані Прекрасними Дамами. Цікаво!
але про які терени йдеться? як було в середньовічній Україні?
Теж доволі нетабуйовано. На жаль, придворної поезії з тих пір майже не збереглося, тому ми знаємо тільки, що секс був більш-менш нормальною темою для обговорення.
Почитайте книгу Морозова "Весёлая эрата, секс и любовь в мире русского средневековья". Там, насколько я помню (давно читал), акцент делается на землях Московского царства, но и эпоха киевской Руси (и территория Украины соответственно) затрагивается.
Анекдоти та реклама, на які ми заслужили
Рада зустрісі
Зустрічі
Реклама посеред відоса - це свідчення популярності !
Дякую,дуже цікаво.,👍
❤ Дякуємо і най Вам щастить Все буде Україна
Про Павла ви помиляєтесь
І не тільки про Павла. І здається, всі помилки, які тут є, - вже наслідок основної помилки.
чому стрім "Нам півроку" заприватили??_🤔🙄
Бо стріми, на жаль, дуже сильно зарізають перегляди наступних відео.
@@pidpilnahumanitarka А я не встиг додивитися :/
@@pidpilnahumanitarka
А можна для чайників - що значить "зарізають перегляди наступних відео"?
@@Roman_H7 стріми не дивляться до кінця, і алгоритм ютубу вирішує, що контент не цікавий і наступне відео не пропонується на такому ж рівні як попереднє.
@@Wyraxx
Зрозумів. Дякую.
Дуже цікаво
Тереба було назваати відео "Секс-фанфики з Іісусом Христом та середньовіччя", тодіб перглядів було більше🤣
О так, цікаве і пізнавальне відео :)
Хотілося б доповнити ще про народну творчість (пісні, приказки і т.д.), яка, напевно, у всіх народів теж сповнена прямими описами далеко не платонічного кохання :)
В нашого народу це сороміцькі пісні
@@tanya.borealis звичайно :) Наприклад у наших краях є така:
Йой, вучарю, вучарику, дай ми брынзы їсти,
Та будеш ми по вечери на черево лізти.
А є ще дуже багато не таких м'яких :)
@@Yuriy_Markush болить мені головонька та межі плечима, треба мені дохторика з зеленими очима. :-)
0:58 з чого почалася Троянська війна?
===========================
Впевнитись у цім дуже легко можуть
Всі, хто хоче, бо між жінок найкраща
Чарівна Єлена свого лишила
Славного мужа.
Поплила по сивому морю в Трою,
Батька-матір рідних, дочку єдину -
Всіх забула, всіх, в дурмані любовнім
Розум згубивши.
Бо жінок, які у житті сприймають
Легко все, привабити також легко.
Остапе, а можна про поезію в різних мовах якийсь цикл зробити? Бо якось тексти поетів іноді ніц не схоже на вірші. От би розібратися що до чого
Ну конкретно тут ми навели підрядники, бо середньовічними мовами в нас мало хто володіє.
Це ваша перша рекламна інтеграція?
Так.
@@pidpilnahumanitarka символічно, як для першої )))
@@yarynahodakiv531 символічно-збочинно?
@@antonkornishuk3446 фу на вас!
@@yarynahodakiv531 краще вже "фу", аніж такі фалічні символізмом!)
Багато чув про нібито цілковиту ідентичність української мови з санскритом. Можете зробити аналіз подібного твердження як філолог ?
Так попробуй почитать на санскрите)
Стефан уже дав вам хорошу пораду, я ж хіба доповню: це абсолютна маячня.
плюс та подяка
Наступного разу за промокодом Альба потрібно давати 10% знижку, а за промокодом як на 14:42 ще й подарунок при замовленні на певну суму. Тому що для пересічного нефілолога добряче так потрібно покохатися щоб його написати.