Математичний тренажер. Похідна. Підготовка до НМТ
HTML-код
- Опубликовано: 9 ноя 2024
- В цьому відео повторюємо все, що пов'язано з темою "Похідна функції та її застосування ".
На прикладі одного з варіантів зі збірника В. Козири " Тематичний тренажер " розглянемо питання: техніка диференціювання, фізичний та геометричний зміст похідної. Застосуємо похідну для дослідження функції.
Усі математичні збірники видавництва "Астон" ви зможете знайти за лінком:
aston.te.ua/ca...
aston.te.ua/ca...
Пропонуємо разом з нами вивчити будь-яку тему з алгебри та геометрії 7-11кл , а також підготуватися до #НМТ та ЗНО www.matematich...
Підготуватися до іспиту якісно та швидко можливо за допомогою нашого курсу www.matematich...
Повні курси алгебри і геометрії 7-11 класів шукайте на нашому сайті: www.matematich...
Усі матеріали на сайті #МАТЕМАТИЧКА
Підписуйтесь на нас
Instagram: / matematichka.com.ua
Facebook: / butsykinan
#ЗНО
В цьому відео повторюємо все, що пов'язано з темою "Похідна функції та її застосування ".
На прикладі одного з варіантів зі збірника В. Козири " Тематичний тренажер " розглянемо питання: техніка диференціювання, фізичний та геометричний зміст похідної. Застосуємо похідну для дослідження функції.
Усі математичні збірники видавництва "Астон" ви зможете знайти за лінком:
aston.te.ua/catalog/matematyka-tematychnyj-trenazher-dlia-pidhotovky-do-dpa-i-zno-911-kl/
aston.te.ua/catalog/matematyka-pidsumkovyj-trenazher-dlia-pidhotovky-do-nmt2022/
Пропонуємо разом з нами вивчити будь-яку тему з алгебри та геометрії 7-11кл , а також підготуватися до #НМТ та ЗНО www.matematichka.com.ua/zno
Підготуватися до іспиту якісно та швидко можливо за допомогою нашого курсу www.matematichka.com.ua/ZNO/479
Повні курси алгебри і геометрії 7-11 класів шукайте на нашому сайті: www.matematichka.com.ua
Усі матеріали на сайті #МАТЕМАТИЧКА
Підписуйтесь на нас
Instagram: instagram.com/matematichka.com.ua
Facebook: facebook.com/butsykinan
#ЗНО
Щодо задачі 3 про рівняння дотичної... Рекомендував би хитріший метод розвязання без нагадування загального виду рівняння дотичної, що називається метод "дешево і сердито" для задач з варіантами відповіді.
По-перше, згадуємо, що значення похідної в точці - це кутовий коефіцієнт дотичної в цій точці. У нас в умові похідна(x0=1)=2, то ж кутовий коефіцієнт - 2, що відразу відмітає варіанти відповіді В і Г з кутовим коефіцієнтом 5 як невірні, а залишає А, Б і Д, в яких кутовий коефіцієнт 2. А далі перевіряємо в якому з цих трьох варіантів f(x0=1)=5, і бачимо, що це А, який і є правильний, бо в Б і Д підстановка x=x0=1 не дає y=5, як вимагає умова задачі.
ці завдання зрозуміліше робити через формулу загальну прямої. у=кх+в
В-2. 1. Д, 2.Д, 3.В, 4 .В, 5. А, 6. 1-в, 2-г, 3-д.
Учні , задачі про ділянку прямокутної форми коли дано периметр і коли потрібно знайти найбільшу можливу площу МОЖНА РОБИТИ БЕЗ ПОХІДНОЇ, бо це завжди буде квадрат . ТОБТО коли дано периметр 200 -одразу ділите на 4=50 тоді 50*50=2500😁😁😁 . Просто це екномить час на тестах. Такі є в 10 класі . А ЩЕ є подібне питання про діагональ найменшу . Діагональ найменша в прямокутнику КОЛИ ВІН КВАДРАТ
В фізиці швидкість - це похідна від координати.
задача в кінці НОМЕР 11 про дротяну сітку де 76 м. - це не весь периметр а виходить лише три строни. ЯК ЦЕ ВИРАЗИТИ? ЯК ТІ СТОРОНИ ВИРАЗИТИ . Якщо цю задачу робити логічно, знаючи що це має бути квадрат , то мжна б було 76/3 і це була би сторона. Але 76/3 не ділиться , Шкода що складніші не розвязали. Попередні були прості. Проте 76 ділиться на 4 , буде 19 . Може все ж цей деревяний паркан також треба сіткою обгородити 😁😁 .