Пане Кирил, дуже дякую за таке гарне введення у світ "літію" глядачів. Скажу так: мені здалося, що ви - святий! 😇 Адже лише свята людина може давати такі, цілком правильні, як за підручником, рекомендації. Є щоправда деякі зауваження до наданої інформації: 1) немає нічого смертельного в розряді літію нижче 3в. В залежності від специфікації і "хімії" елементів, нижня межа лежить в диапазоні 2,5-2,7в; 2) навіть у глибокій розрядці (навіть нижче 2в) є шанс, що акум ще можна оживити (точно не варто його одразу викидати). Перше, що варто спробувати: зарядити його дешевим китайським низькострумовим зарядником (у вас на відео присутній). Далі перевірити наступне: - чи не падає напруга зарядженого "на очах"? - чи не нагрівається він аж надто при заряджанні? Якщо ні - жити буде. Процесс деградації літію не миттєвий. Все залежить від того, наскільки глибоко разряджений елемент і як довго він перебував у цьому стані.
Класно все пояснив! TP4056 з контролером розряджає до 2,5В, це норм. Та і більшість контролерів так роблять. Хоч більшість інформації мені було вже відомо, але цікаво було освіжити інформацію. Дуже доступно все подано і ще й в одному відео, дякую!
Все так, але ідеальний стан літієвого аккумулятора, це коли він не знаходиться в режимі максимального, або мінімального заряду. А заряд 50-70% можна вважати режимом зберігання аккумулятора, при такому заряді він зможе служити Вам максимально довгий термін. Звісно, ніхто з користувачів літію таким на заморачується... Таму розряджати аккумулятор менше, я би сказав 3,3В, я би не рекомендував, нижче, це вже може позначитись на його ємності. Не одразу, з часом. І заряджати до 4,2 також в ідеалі не варто, крайні стани літій не дуже полюбляє, хоч іноді терпить навіть незначний перезаряд. Поліз в батарею ноута, поміряв напруги, а він її перезаряджає на 0,1В на кожну банку. Не знаю, чи то хитрість виробника, чи просто похибка електроніки... Псіханув і встановив програму яка обмежує максимальний заряд аккумулятора, благо, виробник це продумав заздалегідь.
Всі акумулятори та батарейки являються іонними, так, як в електролітах носієм струму являються іони, на відміну від металів, де носіями струму являються електрони. Курс фізики за середню школу.
@@ОлександрАнтонович-ф2з Зі знань. Все почалося з того, що кожен раз спостерігав за тим, що коли купуєш аккумуляторну техніку на базі літію, як правило аккумулятор заряджений не повністю. Процентів на 50-70. Стало цікаво чому так, почав шукати інфу і знайшов. Виявилось що це робиться не випадково. Це так званий "режим зберігання". Виробник не знає скільки його товар лежатиме на складі в очікуванні покупця, тому, щоб аккумулятор прослужив довше, його спеціально лишають в такому, напіврозрядженому стані.
Тільки ще прибрати русизми і англіцизми 😉, а при паралельному змінюється не потужність, а струм - потужність однакова незалено чи послідовне(компаудне) чи паралельне з'єднання 🙂
Внесу декілька поправок. LiFePO4 це різновид Li-ion. Виділяють його через нетипову напругу. І це не найсучасніші, найсучаснішими літієвими є LTO, але вони не для всього оптимальні. На Li-pol теж написані розміри і там теж є типові формати. Нуль в кінці означає десяті, але їх ніколи не використовують
Для мініпилки треба високострумові літій-іонки в такій кількості, щоб напруга була такою як і раніше. Обов'язково плата захисту, і інструкція зі збирання збірки в кінці відео.
Я решил разобрать свои вздутые 6 амперные литиевые ак. , но перед этим отпаял платы БМС и подключен для полной разрядки лампы накаливания ближний дальний свет автомобильные, когда полностью разрядил, без приключений разобрал аккумулятор. Литий возгораться когда в нем есть заряд, разряженные, можно спокойно разбирать, только в перчатках.
5:45 Максимально не згодний з твоєю думкою. Акб 18650 ,яким більше 10 років з акб ноутбуків, нормально залітають у саморобні ліхтарики і інші прилади яким не потрібно луже батато потужності. Служать далі, незважаючи що піднімав з глубокого розряду.
@@andriy_11 Так як і ви зношені АКБ використовую в фонариках та ін. З власного досвіду, такі АКБ після глибокої розрядки та зберігання в такому стані частіше за все не відновляться. А акумулятори з ноутів (18650) траплялось, що сильно починали грітись при зарядці через певний час експлуатації (в моєму випадку кілька міс) . Тож використовувати б\в акумулятори бажано дуже обережно.
@@Sanio-888 тестуйте ємність, міняйте струм заряду і не буде нічого перегріватись. Було, що акум з ноута мав 500мАг(+-), зробив з нього міні дриль і через деякий період (+- рік користування) перетестував акумулятор, він вже має більше 1200мАг(+-).
Пропустили літій-тітанат . По безпеці та циклах найкращі, через це ціна в двічі вища за літій-залізо-фосфат, але кількість енергії накопичуе дещо менше ніж звічайний літій.
17:41 коли у вас у робочому стані так закріплені проводи, то знайте що рузький мир вже близько. Надійно затискайте провід, якщо він многожильний, використовувайте або пайку або кінцевий обтискач, у такі колодки треба вставляти моножилу, а пайка або обтискач роблять моножилу, тоді з'еднання буде надійним.
Так, дуже цікаве питання про буферний режим роботи. Але як бачимо автор відео цього не розуміє. Наприклад, мобільний телефон під час зарядки працює в буферному режимі.
1.У базарних баб і електриків - різні одиниці вимірювання ємності. У перших Ампер•години, які без напруги нічого не говорять. У других Ват•години, які говорять про все. 2.Так зване "балансування" в паралельній збірці - процес зарядки слабіших акумуляторів від сильніших, нічого хорошого в цьому немає. Нічого хорошого, що в цій збірці більше навантаження падає на сильніші акумулятори. Я використовував діодні розв'язки для кожного акумулятора. Зрозуміло, бажано з мінімальним падінням напруги, діоди Шотткі.
Після слів 5:46 просто викиньте його... - вимкнув це відео... Ці акумулятори не можна викидати, а необхідно здавати у пункти збору для утилізації! І взагалі, будь які батарейки не можна викидати з побутовим сміттям - це вказано на етикетці на кожній батарейці!!!
Цікаве відео Кириле. Я про літієві акумулятори і так багато знаю. Цікаво буде відео про літій- титанаті, а також про те як зробити зварний пристрій для акумуляторів, їх е кілька видів.
2:14 рухається двигун в корпусі шурупокрута, так не повинно бути. Метабо випустило цілу купу дефектних шурупокрутів, раджу звернутись на сервіс усунути цей недолік.
Ємність акумулятора не кількість струму яка пішла на його зарядку, а струм, який віддасть батарея ПОВНІСТЮ РОЗРЯДИВШИСЬ до мінімально допустимого порогу.
Для високострумових акумуляторів це близькі показники. Бо внутрішній опір літієвих акумуляторів дуже низький і на нагрівання там енергії практично не витрачається - майже все іде на хімію - тобто на заряд. А потім майже все на розряд.
@МиколаКузьмич-й2к я маю на увазі що з кожною новою паралельною банкою збільшується потужність збірки. Тобто є одна банка 4.2 В і 3 Аг, максимальний струм 10А, якщо її об'єднати у паралельну збірку зі ще одною такою самою, то буде ємність 6 Аг, і макс. струм 20А
Найбільші переваго lto: Довговічність 30000-50000 циклів Малий вн. опір Робочі температури від -50⁰ до 60⁰ Можливість заряду і розряду струмом 10-15с Дуже безпечні і надійні Недоліки: Висока вартість Низька густина енергії. Збирав батареї на їх базі. Дуже сподобались. Працюють безподобно навіть по-при те, що вони були з 2016 року. З заявлених 40А*год віддали 41-42. Але навіть вживані досить дорогі((. І батарея масивна получається.
Дякую за Вашу працю. Важливий, потрібний і якісний контент.
Хай квітне український RUclips!
Стисло і змістовно , навіть людина далека від цього все зрозуміє. 100% лайк
Супер відео., дякуємо вам, ви проводите світло не лише в побуті, а й в мізки наших співгромадян, окрема подяка за українську!!
Пане Кирил, дуже дякую за таке гарне введення у світ "літію" глядачів.
Скажу так: мені здалося, що ви - святий! 😇 Адже лише свята людина може давати такі, цілком правильні, як за підручником, рекомендації. Є щоправда деякі зауваження до наданої інформації:
1) немає нічого смертельного в розряді літію нижче 3в. В залежності від специфікації і "хімії" елементів, нижня межа лежить в диапазоні 2,5-2,7в;
2) навіть у глибокій розрядці (навіть нижче 2в) є шанс, що акум ще можна оживити (точно не варто його одразу викидати). Перше, що варто спробувати: зарядити його дешевим китайським низькострумовим зарядником (у вас на відео присутній). Далі перевірити наступне:
- чи не падає напруга зарядженого "на очах"?
- чи не нагрівається він аж надто при заряджанні?
Якщо ні - жити буде.
Процесс деградації літію не миттєвий. Все залежить від того, наскільки глибоко разряджений елемент і як довго він перебував у цьому стані.
Супер, дуже круте пояснення, я не дарма втратив 18 хвилин , дякую 😁
Дякую,за таке гарне розтлумачення про аккомулятори!
Класно все пояснив! TP4056 з контролером розряджає до 2,5В, це норм. Та і більшість контролерів так роблять.
Хоч більшість інформації мені було вже відомо, але цікаво було освіжити інформацію. Дуже доступно все подано і ще й в одному відео, дякую!
Все так, але ідеальний стан літієвого аккумулятора, це коли він не знаходиться в режимі максимального, або мінімального заряду. А заряд 50-70% можна вважати режимом зберігання аккумулятора, при такому заряді він зможе служити Вам максимально довгий термін. Звісно, ніхто з користувачів літію таким на заморачується... Таму розряджати аккумулятор менше, я би сказав 3,3В, я би не рекомендував, нижче, це вже може позначитись на його ємності. Не одразу, з часом. І заряджати до 4,2 також в ідеалі не варто, крайні стани літій не дуже полюбляє, хоч іноді терпить навіть незначний перезаряд. Поліз в батарею ноута, поміряв напруги, а він її перезаряджає на 0,1В на кожну банку. Не знаю, чи то хитрість виробника, чи просто похибка електроніки... Псіханув і встановив програму яка обмежує максимальний заряд аккумулятора, благо, виробник це продумав заздалегідь.
@@ОлександрБурда-в1лЗвідки у вас такі дані?
Всі акумулятори та батарейки являються іонними, так, як в електролітах носієм струму являються іони, на відміну від металів, де носіями струму являються електрони. Курс фізики за середню школу.
@@ОлександрАнтонович-ф2з Зі знань. Все почалося з того, що кожен раз спостерігав за тим, що коли купуєш аккумуляторну техніку на базі літію, як правило аккумулятор заряджений не повністю. Процентів на 50-70. Стало цікаво чому так, почав шукати інфу і знайшов. Виявилось що це робиться не випадково. Це так званий "режим зберігання". Виробник не знає скільки його товар лежатиме на складі в очікуванні покупця, тому, щоб аккумулятор прослужив довше, його спеціально лишають в такому, напіврозрядженому стані.
@@ОлександрБурда-в1л акумулятор створено для того щоб ним користуватися, навіщо обмежуєте собі ємність і час роботи від одного заряду.
Цiкава i потрiбна iнформацiя. Менi сподобалося. Продовжуйте
Вподобайка за україномовний просвітницький контент + в кадрі гарний дриль-шуруповерт 😊👍
Гарний просвітницький матеріал для школярів! Бо вивчення це краще ніж бовтатись по дворам!
відео сподобалось, за можливості використовуй кольорові кабелі для навчальних відео
🙏Дякую за Українську...👍
Тільки ще прибрати русизми і англіцизми 😉, а при паралельному змінюється не потужність, а струм - потужність однакова незалено чи послідовне(компаудне) чи паралельне з'єднання 🙂
@@by7569 "компаудне" - це англіцизм? а "паралельне" - це шо?
@@by7569 Щось ви собі суперечите. Якщо струм виріс вдвічі, то при тій же напрузі вдвічі виросла і потужність. UI ще не відмінили :)
@@VolodymyrPetrov-p7x так для таких професорів, закон Ома, це русизм 😂😂😂
Вподобайка каналу. Вітання Кірілу із Козацького Запоріжжя ! Слава Україні ! путін Хуйло тричі !!! 💛💙🇺🇦
Дякую за корисний україномовний контент,
Молодець!Доступно і все ясно!Дякую!Слава Україні!
@@ВолодимирБабій-у4ь героям слава!
Змістовно, чітко, доступно, - супер відео !
Дякую !
Все чудово пояснено та показано.
Дякую за чудову роботу.
Контент просто вогонь! Тепер я знаю як їх розрізнити )))
Дотепно, розумно, корисно...👌👍
Внесу декілька поправок. LiFePO4 це різновид Li-ion. Виділяють його через нетипову напругу. І це не найсучасніші, найсучаснішими літієвими є LTO, але вони не для всього оптимальні. На Li-pol теж написані розміри і там теж є типові формати. Нуль в кінці означає десяті, але їх ніколи не використовують
Дякую за таку корисну інформацію лише в одному відео.
яка приємність чути не касапське гавкання..))
просто и понятно. велике дякую.
Все чітко і по суті. Дякую!
Дякую за науку
Дякую за корисну інформацію лише в цьому відео.
Дякую за відео.
Хороше відео, інформація вже знайома, але приємно було подивитися.
Добре що є приклад! Покажи, якщо є можливість, як замінити, та де придбати акумулятори для мініпилок.
Для мініпилки треба високострумові літій-іонки в такій кількості, щоб напруга була такою як і раніше.
Обов'язково плата захисту, і інструкція зі збирання збірки в кінці відео.
Дякую за інформацію
Бомба дякую!💎👑🥂
Не бомба, а бімба😉
Дякую, все супер, хоча є певні не суттєві зауваження. Чекаю нові відео.
Чудовий відос. Круто пояснив, я в основному все й так знав, але структурована подача доповнила прогалини.
Дякую, це було коротко та корисно
Про надійність і безпечність збірки лише час надасть інфо) бо буває багато браку, який лише згодом дасть про себе знати.
Ура Про Одноразки Видео!
Молодець. Розвивай канал.
Я решил разобрать свои вздутые 6 амперные литиевые ак. , но перед этим отпаял платы БМС и подключен для полной разрядки лампы накаливания ближний дальний свет автомобильные, когда полностью разрядил, без приключений разобрал аккумулятор. Литий возгораться когда в нем есть заряд, разряженные, можно спокойно разбирать, только в перчатках.
Дякую, все зрозуміло
З задоволенням подивився і послухав. Ні добавити, ні відняти- все чітко за винятком маленьких дрібниць
Дякую 🙏
Бачу оце Кіріл і йду геть
BMS , - може бути і без функції балансування. Це загальна назва
Цікаве відео, дякую!
Топ
Дякую
Занадто поверхнево і базово, як на мене
@@Vic-Ukraine ну я ж не як деякі, коли їх питають, що таке транзистор, а вони з ходу про пн-переходи, протони, мосфети, джифети, діоди
якраз нормально хто повний 0 тому це корисна інфа, хто вже на 80 левелі тому це не цікаво.
на 5:45 каже просто викинути аккумулятор. Біда.
BMS - Battery Managment System
monitoring + control = managEment
@@sepic5407 no way
5:45
Максимально не згодний з твоєю думкою.
Акб 18650 ,яким більше 10 років з акб ноутбуків, нормально залітають у саморобні ліхтарики і інші прилади яким не потрібно луже батато потужності. Служать далі, незважаючи що піднімав з глубокого розряду.
Ще замітив, що деякі такі зношені акумулятор з часом частково відновлюють ємність. Їм також є практичне застосування.
@@andriy_11 Так як і ви зношені АКБ використовую в фонариках та ін. З власного досвіду, такі АКБ після глибокої розрядки та зберігання в такому стані частіше за все не відновляться. А акумулятори з ноутів (18650) траплялось, що сильно починали грітись при зарядці через певний час експлуатації (в моєму випадку кілька міс) . Тож використовувати б\в акумулятори бажано дуже обережно.
@@Sanio-888 тестуйте ємність, міняйте струм заряду і не буде нічого перегріватись. Було, що акум з ноута мав 500мАг(+-), зробив з нього міні дриль і через деякий період (+- рік користування) перетестував акумулятор, він вже має більше 1200мАг(+-).
+ Я зараз користуюся акумуляторами зі свого першого ноутбука, якому вже двадцять років, і вони втратили не більше 20% ємності.
@@Sanio-888 перегрівається тому що має великий опір, такі акб вже у мусор точно.
Дякую!
Єдине зауваження - "шпички/голки" припою бажано не залишати після пайки.
Як варіант їх трохи згодом, як охолонуть, обережно знімати паяльником.
добавте флюсу і не буде у вас шпичок.
@@Влад_С
)))
@olexande
Єдине зауваження - бажано навчитись паяти, а не розповідати, як там "холодні шпички знімати паяльником" )))
подивився... і підписався
Кирило дякую!
Є з випуклим + , а є ні. Низькострумові теж можуть бути без випуклого +
Підскажи будь ласка як обігритись лампою уфо з допомогою пристрою на таких ємностях як Li fepo4 та як зібрати збірку?
Пропустили літій-тітанат . По безпеці та циклах найкращі, через це ціна в двічі вища за літій-залізо-фосфат, але кількість енергії накопичуе дещо менше ніж звічайний літій.
Все прикольно але я користуюсь LTO аккумуляторами ,чимось схожі на lifepo4, но дорожчі та ще довговічніші .
Подобається
Головне не засунути собі в дупу акум заряджений до 4.5v😅
👍
Слава Українцям!...
Героям Шана!...
Підписався👍
Так можна робити різні збірки, але простіше купити акумулятор на 12В, навіщо купляти розібраний і потім його збирати?
якщо зібраний є. частіше його нема, а є купа запчастин з розбірки, чому не зробити собі аккум?
Класне і корисне відео. Підписався за укаїнську мову!
Коли в Україні буде 3 державні мови - теж будете підписуватися?
@@elalex9817😂😂😂😂😂
Якщо людина не може розуміти іншої мови, то як він може зрозуміти єлектріку або єлектроніку?
Окей а шо тоді робити наприклад з ліхтариками на 18650 в яких є розєм для зарядки, теж не заряджати від звичайного блочка?
@@maksimksta USB роз'єм?
@@Kiril_youtuber так, тайп сі або мікро юсб
Можна, там перетворювач простецький з 5 до 4.2 В
@@Kiril_youtuber зрозумів дякую 🫶
Очпуітєльно!
Підписака лайка шара коментар на вісім слів для просування Укратюба ❤
Про літій тітанат забув друже )
Цікаво і інформативно.
17:41 коли у вас у робочому стані так закріплені проводи, то знайте що рузький мир вже близько. Надійно затискайте провід, якщо він многожильний, використовувайте або пайку або кінцевий обтискач, у такі колодки треба вставляти моножилу, а пайка або обтискач роблять моножилу, тоді з'еднання буде надійним.
Чи можна тримати літієві батареї у буферному режимі заряду?
@@АлександрБаско-н9э це як?
@@Kiril_youtuber це коли на батарею постійно подається напруга, навіть коли сам заряд закінчився
@@АлександрБаско-н9э:
Контролер заряду не пускає ту напругу до зарядженого акумулятора.
У мене в планшеті постійний струм підзарядки 2мА.
Так, дуже цікаве питання про буферний режим роботи.
Але як бачимо автор відео цього не розуміє.
Наприклад, мобільний телефон під час зарядки працює в буферному режимі.
1.У базарних баб і електриків - різні одиниці вимірювання ємності.
У перших Ампер•години, які без напруги нічого не говорять.
У других Ват•години, які говорять про все.
2.Так зване "балансування" в паралельній збірці - процес зарядки слабіших акумуляторів від сильніших, нічого хорошого в цьому немає.
Нічого хорошого, що в цій збірці більше навантаження падає на сильніші акумулятори.
Я використовував діодні розв'язки для кожного акумулятора.
Зрозуміло, бажано з мінімальним падінням напруги, діоди Шотткі.
Добре
🤝👏👏👏💙💛💪😎👍✊
Ціна за посиланням просто вдвічі більше від ринку) не можна так
Мабуть, мої нерви не в порядку, бо щоразу від цих пікань у тиші між розділами підстрибую.
@@olegshikan8020 добре що я грім не вставив)
Після слів 5:46 просто викиньте його... - вимкнув це відео... Ці акумулятори не можна викидати, а необхідно здавати у пункти збору для утилізації! І взагалі, будь які батарейки не можна викидати з побутовим сміттям - це вказано на етикетці на кожній батарейці!!!
Не все живут в Киеве где есть пункты сбора аккумов..
Я бы зжыгал в печи чтоб не выбрасывать на свалку..
@AA-ld1gc Я живу в Кам'янці - Подільському, і в атб у нас є кошик для батарейок
@@Kiril_youtuber Так у вас рынок по круче Киевских..Даже эпицентр есть.
выбрасывать их абсолютно можно ! А лучче - приносите их мне !
Думаю автор мав на увазі викинути в спеціальний бак для них, зазвичай такі є в АТБ/Новусі/Епіцентрі
Цікаве відео Кириле. Я про літієві акумулятори і так багато знаю. Цікаво буде відео про літій- титанаті, а також про те як зробити зварний пристрій для акумуляторів, їх е кілька видів.
Трушний паяльник. Тільки хардкор)
2:14 рухається двигун в корпусі шурупокрута, так не повинно бути. Метабо випустило цілу купу дефектних шурупокрутів, раджу звернутись на сервіс усунути цей недолік.
З чого Ви взяли?
чому у вас бмс добре відпрацьовує захист від короткого замикання а у мене зразу згорає
@@Макс-ф8ф8 згоріти може тільки бмс на 1 акум (4.2 в), бо там нема силових транзисторів
@@Kiril_youtuber чому у мене горить?
Акуми не дуже люблять нагрівання...паяльник
Пане Кіріл, можна з вами якось за'язаьись, маю кілька хороших ідей
Які у вас ідеї?
@@Kiril_youtuber або ще створити на патріоні сторінку
Ідеї так розкажіть, бо я ні з ким не ділюсь особистими даними
Ємність акумулятора не кількість струму яка пішла на його зарядку, а струм, який віддасть батарея ПОВНІСТЮ РОЗРЯДИВШИСЬ до мінімально допустимого порогу.
Для високострумових акумуляторів це близькі показники. Бо внутрішній опір літієвих акумуляторів дуже низький і на нагрівання там енергії практично не витрачається - майже все іде на хімію - тобто на заряд. А потім майже все на розряд.
А якщо високотокові банки спаяти під цю діодну стрічкку?
@@DirexDirex-u3l а нічо
Струмовіддача - це показник максимального струму для акумулятора, і споживання струму від цього не залежить
@@Kiril_youtuber у вашому випадку ємність 3 спаяних послідовно банок дорівнює одній?
@@DirexDirex-u3l так, якщо всі однакові.
Якщо різні - то ємність дорівнюватиме ємності найменшої
@@DirexDirex-u3l:
У базарних баб дурне визначення ємності в Ампер•годинах.
@elalex9817 А чого тоді на кожному акумуляторі пишуть "Ампер (міліампер)-годин"???
Чого не у фарадах?
В заряднику м4 є недолік, що не можна 21700 заряджати
А чому Кіріл, а не Кирило?
@@SurycatSamsung бо по паспорту я Кіріл
@@Kiril_youtuber ну добре, як скажеш.
Не ображайся.
Класне відео, гарна українська мова.
Не знайшов посилання на ак !
@@КОЗАК-и9х зараз виправлю:
9:11 при збільшенні емності збільшується потужність?Це за рахунок чого.
@МиколаКузьмич-й2к я маю на увазі що з кожною новою паралельною банкою збільшується потужність збірки.
Тобто є одна банка 4.2 В і 3 Аг, максимальний струм 10А, якщо її об'єднати у паралельну збірку зі ще одною такою самою, то буде ємність 6 Аг, і макс. струм 20А
Не важливо, який блок живлення має милу струму, збірка більше не візьме ніж потрібно)
А як же LTO?😢..
непогано, але заміни мікрофон, або використовуй звуковий компресор...
Усе ніби й непогано, але паяти не бажано, або зварювання, або в тримач із контактами.
З мене 👍 і 📝!
А де літій-титан?
А літій-титанат ???
@@nikolaymikus2854 ці акумулятори ще на стадії розробки
@@Kiril_youtuber рік назад вже бачив... В OLX - валом...
@@Kiril_youtuberна ринку вони давно,років з десять.
Вони в рази дорожчі ніж lifepo4 , тому неособливо користуються попитом, але показники ще більші.
Найбільші переваго lto:
Довговічність 30000-50000 циклів
Малий вн. опір
Робочі температури від -50⁰ до 60⁰
Можливість заряду і розряду струмом 10-15с
Дуже безпечні і надійні
Недоліки:
Висока вартість
Низька густина енергії.
Збирав батареї на їх базі. Дуже сподобались. Працюють безподобно навіть по-при те, що вони були з 2016 року. З заявлених 40А*год віддали 41-42. Але навіть вживані досить дорогі((. І батарея масивна получається.
Подробно
Samsung e35 не високострумовий
А чому не сказали нічого про літій-титанатні акуми?
@@cadefoster5853 бо їх тільки винайшли, і широкого застосування вони ще не мають
прросто викиньте ? А куди, не підкажете
А паяльник вроде на 25vt
@@ВикторФедоров-р6х ні, на 60
В 25 жало як голка
@@Kiril_youtuber размер не всегда привязан к мощности.
Размер жала больше зависит от конструктивных особенностей паяльника и сферы применения.