Замість зарядного пристрою LitoKala я б рекомендував MIBOXER C4 , ця зарядка може такі акумулятори заряджати і з нуля. Ще є можливість виставити мінімальний струм заряду 100, 200 чи 300 mA, або більший аш до 1,5 ампера. Ще одна перевага-працює від 220 вольт, або від 12 вольт ( автомобіного прикурювача). А YR-1030, або YR-1035+ дійсно корисна річ, причому-дуже точна.
Зате літокала 500 може тестувати ємність на всіх 4 каналах, а не на одному і вміє бути павербанком зі змінними аккумами. Хоча шкода що вона не вміє працювати з LiFePo4 :(
Коли 18650 розряджається в нуль, то там проходять НЕЗВОРТНІ хімічні процеси, тобто формуються сполуки, які вже в зворотному порядку не розпадаються, і акумулятор не може нормально зарядитися, як у порівнянні з нормальним акумулятором. Так, частково акумулятор можна відновити і навіть заряджатися може, але то і близько не будуть робочі характеристики в порівнянні з нормальним акумулятором і експлуатувати такий типу "відновлений" акумулятор вже буде небезпечно по правилах експлуатації, бо всередині може утворитися чистий Літій і т.д., який коротить електроди і може бути ПОЖЕЖА.
Підтримуєм наше військо!Співаем разом, та поширюєм молитву на мелодію гімна України! Славсь во віки в Україні Ім'я Христове, Допомогу дай нам, Боже, В правді і в любові, Возроди нас Твоїм духом, Що б всім мудрість мати, Милість, щирість та й повагу, Людям віддавати. Сґинуть від Твоеї слави, Всі гріхи й страждання, І прийде до нас від тебе, Радість процвітання. С БОГОМ, ПЕРЕМОЖЕМО! 🥰
Якщо в літокалу вставити в нуль розряджений акумулятор, зарядне саме його штовхне, просто треба почекати. Самі перевірте тестером на літокалі, там буде підніматися напруга.
Так чомусь мало хто про це знає. Я дізнався коли поставив акуми, а воно не завелося і поки я гуглив "як штовхнути акумулятор" дивлюся а вони вже заряджаються 😁
@@Sobakak Якщо акуми були розряджені напругою менше ніж 2 вольта, здається, то їх ще треба буде пересмикнути в зарядному. Бо зарядка подумає, що то не той акум і покаже, що він вже заряджений. Якось так)
Добрый ролик хороший) Жаль не вышел месяца 3-4 назад) У меня 1 банка панасоник вышла из строя на 3400 мА. Хотя по факту я её пользовался раз 20 от силы. В вело фаре. Возможно из за того что лежала долго без зарядки. Что я только не делал. Но она так и не начала заряжатся. А корпусе заметил ещё подтеки электролита. Клапан вдавливал тоже не помогло. Прикуривал разряженым аккумулятором до 2.7 вольта. Зарядка шла через литокалу но вольтажа не было. Тоже самое с банки с ноута. Разобрал старую батарею которой более 10 лет. Там нашёл банки самсунг 2011 года. 2 пары по 2 банки оставил с клемами. Замерял вольтаж сходу показали 3.8 вольта! Ну и как итог можно сказать что повезло) Заряд разряд мин током и тесты прошли успешно) ёмкость 2х пар по 4500 мА. В сумме 9 А) Зарядить 1 раз полностью телефон хватит) А вот другие 2 банки показали 0 вольт. И тоже самое что с ними только не делал толку не было. Сдал в Атб на утилизацию.
Щоб "штвохнути" можна ще - "пустий" поставити в зарядний Літокалу і паралельно! (НЕ послідовно) проводками підключити короткочасно справний. Літокала розпізнала робочий акум і починає подавати заряд на розряджений (робочий вже відключили)
А якщо акумулятори високотокові, то на розряджений акумулятор із робочого почне валити 15 ампер. В мене так дроти почали плавитись. Краще робити як рекомендує автор відео.
@@chuchvych88 а як при такому паралельному з‘єднанні почне валити такий великий струм? А якщо Ви високотокові акуми ставити на зарядку в Літокалу - то теж не зарядка дає (наприклад 500 мА) а саме акум валить в зарядку 15А, так виходить?
Якщо паралельно підключити два акумулятори у літокалу то з нормального у розряджений буде перетікати великий струм. У літокалу нічого не піде, там всередині зарядного є розв'язка щоб такого не відбувалося. Рекомендація щодо плати зарядки: провідники товстіші і якомога коротші.
А по якій формулі можна вирахувати що в розрядженний акум піде 15А (ну якщо сам нормальний акум в піку звісно так може видати) чи піде 1А, чи 500мА? Є якийсь тут раціональний підхід чи це все здогадки?
Я би з радістю повірив, аби півроку тому не провів такі самі експерименти. Новий елемент 18650 ємністю 2400 куплений у магазині за 3$ через тиждень роботи в ліхтарику зайшов у глибокий 0. Аксіома перша: плата 4056 елемент 18650 з глибоким нулем не бачить. Від слова зовсім. Беру павербанк на 5000 підключаю через USB-тестер і дротяний резистор елемент і виставляю ток 0,3А. Чекаю добу. Змін ніяких. Виставляю 0,6А. Те ж саме. Виставляю 1А. О, почав грітися і зжер павербанк за пів дня. Результат той самий. 0. Аксіома друга: хоча і жаль 3$. та досвід важливіший - хімію не обдуриш.
@@ZSERGZ Спасибо за ответ. Может и так. Но это же не Panasonic на 3400 (кстати 6$ на ebay) Соль в том, что до этого там год работал (и теперь работает) бросовый китаец за 1$. Теперь стремно покупать за 8$. Может я такой невезучий, но напрягает.
чи не задорогуватий приборчик просто для сортування)? як що в обриві-не буде брати на себе струм,незалежно від напруги-на переробку(топимо за безпеку)) почав брати,мінімальним струмом 50ма+-До напруги 2-3в або весь цикл як що часу дофіга... є ще ті які не можуть заряджатися до 4.2в і нагріваються-в основному електроскутеновелосипедні-от з такими або повністю не заряджати,або в утиль. а приборчик для ремонтників батарей елінструменту,елтранспорту,інакше не відіб ється.
У мене таке питання: хочу реанімувати старий шурупокрут Blaucraft,який на нікель-кадмієвих акумуляторах. 18 вольт, лише 2 контакти: "+" і "-". Нікель-кадмієві елементи хотів би замінити на 18650. Чи можливо це?
НЕ МОЖНА заряджати акумулятори, що розрядились нижче 2В, це може призвести до самозаймання та спричинити пожежу, через виділення металічного літію, та можливого пробою сепаратора Якщо в вас лежать літієві акуми, що сіли нижче 2В, краще здайте в утилізацію. Або якщо любите ризикувати, то приготуйте хоча б відро з піском та не залишайте такі акуми без нагляду
Не можна спати на стелі, ковдра падає))) Це теорія на практиці такого не зустрічав + навіть відновлював контакт клапану, відпрацювали ще до останнього мА ємності!
@@ПётрРоманюк-м3п а в мене особисто був випадок, коли акум при зарядці малим струмом, з 1.8В дійшов до 4.05, потім на ньому різко просіла напруга, і він почав сильно грітись Я схопив його, вибіг на двір і кинув у сніг. На щастя він не вибухнув і не загорівся, але хто зна, якби він був без нагляду
@Alexander Petryaev Та ви що, серйозно? Дуже ви впевнені у людях, на ділі я бачу, що люди не то що відсортувати сміття не можуть, але і до смітника не доносять! Особливо на берегах річки усе в пляшках: пластик і скло. То що зробили, розумні люди? Я вважаю переважну більшість людей не далекими, все треба розказувать і показувать, бо нам залишилось тільки техногенну катастрофу створити, бо всі остальні біди вже в нас є.
Те, що автор відео сказав, вас якось зобов'язує саме викидати акумулятори? Кожен адекватний розуміє, що такі речі просто викидати не можна. І більшість коментаторів це підтверджує.
Паяете к металлическим шайбам и после просто налаживаете магнитик сверху после чего по контуру проливаете суперклей и он втягивается в шев между шайбой и магнитом, и магнит не портится! Так как вы его вовсе не грели! Для пайки используйте паяльную кислоту намазав ушной палочкой на шайбу и пролудив перед припаиванием провода
Чи можна через цю плату заряджати літій-полімерні та літій-іонні акумулятори? У мене в планшеті батарея пішла в перерозряд і треба її штовхнути. Напруга 1V і планшет заряджати не хоче. Дякую за крутий контент і сподіваюсь на відповідь =)
Я бы так спокойно не утверждал! Недавно "воскрешал акумы ёмкостью 67 т. И из 14 шт: 1 грелась и не поднялось нааряжение 6 шт зарядил без потери ёмкости и без саморазряда и 7 шт с повышеным саморазрядом.
Добрый есть вопрос. Вопрос) Вы не пробывали заряжать батареи любые, разными модулями. Например через 4056 плату и 134N3P із micro USB. Заряжать сборку из мобильных батарей ёмкостью например 10-15 А. Знаю что платка 4056 выдают ток 0.9-1 А. А вторая плата 0.6-0.8. Смогут ли нормально заряжатся такая сборка от двух плат и двумя зарядками соответсвенно? должно получится типо быстрая зарядка))) в 1.5-1.8 И за минимальные деньги) платки на олх покупал 4056 по 15 грн. А 134N3P із micro USB по 25 грн. Модули вместе не спаивать. Установить в корпус на расстояние что б не грели друг друга. И подключить к батареям. Или даже взять 3 модуль 4056. Тогда ток будет ещё больше по логике около 2.5 А. И вроде бы для сборки 10-15 А такой ток допустимый. А то через 1 модуль заряжать по 10-15 часов такие сборки не вариант. Проще тогда батареи разделить по 3 А ёмкости примерно и каждую сборку тогда отдельно заряжать за 3-4 часа. Но тогда это уже будут отдельные устройства питания) Или можете ещё посоветовать какие то платы не дорогие которые могут выдавать 2-3 А на зарядку. И заряжать двумя зарядками как вариант. Их можно тоже вместе использовать?
"Штовхнути" можна спробувати і без цього зарядного, а паралельно з'єднавши 2 батареї (цілу і розряджену) провідниками (дротиною чи проволокою), тільки дуже тонкого перерізу, десь 0.1-0.2мм2, через цей переріз не пройде струм більший, ніж може проводити цей провідник (струм, обмежений площею поперечного перерізу).
Фізика вийшла з кабінету .... Струм обмежений опором I=U/R, фізика 7 клас наче. А переріз проводу задає допустимий струм, який може пройти через нього, а не обмежує струм. І через такий провідник буде йти струм в рази більший, ніж може такий провідник витримати допоки провідник не перегорить. Тонкий провідник не обмежує струм, він просто згорить від перевантаження по струму. Так працює ЗАПОБІЖНИК, тонкий провід перегорає від перевантаження і не обмежує він струм ВЗАГАЛІ. Любителю вмикати зварювальний апарат на 1,5мм2 проводку не дадуть збрехати, що і 5кВт можна підключити на 1,5 мм2 провід, от тільки як довго можна буде зварювати вже питання і як швидко прогорить проводка. Перерізом обмежений ДОПУСТИМИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ, тобто той струм, який провідник може через себе пропустити. Якби було так як ви понаписали, то не було б стільки пожеж від перевантаження проводки, яку перевантажують і потім вона горить феєрверком.
@@TheVovaDen так, а в чому ж тут проблема? Той провідник, котрим ви обмежуєте струм саме для цього і призначений, щоб обмежити значення струму через провідник, якщо струм буде більший, то нехай перегорає, можна для надійності ще поставити запобіжник, хоч цим ви і збільшете, додатково, перехідний опір у місці кожного нового з'єднання на шляху струму, але суті використання провідника визначеного перерізу це не змінює.
нагрузи стабільним струмом наприклад 5 А акум і проміряй різницю напруги на акумі до навнтаження, і після. Акум повинен бути зарядженим. Ти матимеш дельту напруги і струм. за двома значеннями знайди третє. Якщо ти не здатен зрозуміти суть написаного, краще вбережи себе від опіків і можливох пожеж. Нажаль літійіонки найменш придатні для експериментів. Слава Україні!
Якби Георг Ом почув ствердження, що розірване коло живлення має нульовий опір то мабуть охуїв би. Решта 10 хвилин ні про що. Прев'юв нахабно найобує глядача.
а що мішало простим тестером опір поміряти ? - вам же точність ролі не грала... та і зарядні пристрої показують зпочатку що типу акумулятора нема но якщо заміряєте напругу на клемах то побачите що вона там буде - це якраз і є поступова зарядка яка не нищить сильно розряджені акумулятори - вона поступово піднімає на ньому напругу поки вона не стане достатньою що мозги зарядки побачили акум. Треба було просто вставити акуми в зарядку і почекати , хоть це і не завжди коректно працює (є такий момент коли напруга на акумі більше 1 вольта то зарядка подумає що це нікельметалгидрид і почне його заряджати до 1.6 вольт) але в більшості випадків всежтаки працює
@@mypaxa003 розряджений в 0 акумулятор , якщо в ньому не зпрацював захист , має низький опір який спокійно міряється звичайним тестером. Так якщо ви попробуєте продзвонити заряджений акум тонічого не вийде.
В большинстве случаев, эти аккумы мертвецы. В редких случаях он оживает с огромной потерей ёмкости и саморазрядом. И в редчайших он восстанавливается. Проверял неоднократно.
неможна заряджати аккуми котрі просо в 0 струмом більше 100 мілліампер! навіть коли в ньому 1 чи 1.5 вольт, то до напруги 2.5-2.7 вольт їх треба заряджати струмом 50-80 мілліампер! навіть сама проста зарядка на tp4056 це вміє! подруге: якщо акум пішов нижче критичних 2.5 то в нього зростає опір і падає ємність. Ще і саморазряд може з'явитися((( тим паче у вас аккуми з ноутбука а це самі небезпечні ICR літій-кобальт (це про струм заряду з 0)
Не ображайся але забашато води, Моя тобі порада викинь цей колхоз і купи нормадьне зарядне з функцією підйому акумів , i max b6, joinrun s4, opus 3100 ...
Давай порозказуй хуйні про під'єм батарей. А краще відео зніми і опублікуй. Ні в одному з таких приладів не зазначено цю функцію. Забери свої слова назад або докажи свою правоту.
@@ZSERGZ складывайте у себя, пусть директор села возит в областной центр и сдает если экология своего села неинтересна - кидайте конечно в обычный мусор, но потом не спрашивайте почему теленок родился с 2 головами ....
@@ZSERGZ много букв пишешь я что сказал, то и сказал - сам не выбрасываю батарейки, аккумуляторы в общий мусор, ношу в спецконтейнеры - это мой вклад в экологию. У меня есть работа, так что строить перерабатывающие предприятия у меня времени нет.
Если аккумулятор показывает 0, то его в любом случае нельзя использовать независимо от того, есть у него сопротивление или нет. Так что вот те все аккумуляторы что вы показали в начале видео, считаются негодными к эксплуатации.
@@VELAUTO1 что именно? Единственный тип аккумуляторов, который можно хранить разряженным в ноль, это никелевые. У литиевых после подобного увеличивается ток саморазряда, что особенно критично если он работает в составе батареи. При последовательном будет разбаланс, при параллельном может так выйти, что зарядное не будет отключаться и станет постоянно держать ток. Дальше возможен перегрев и фейерверк. Потому и совет, утилизируйте и тем более не рекомендуйте их восстанавливать.
@@Andrey_Kirich При последовательном соединении баллансинсир для того и нужен, что бы выравнивать заряд. При параллельном есть ньюансы, но в большинстве случаев уж точно все будет ок. ну и конечно же такие аккумуляторы, если в них осталась какая то ёмкость, можно использовать индивидуально в фонариках, каких то светильниках, и прочее. Ну уж точно не выбрасывать
@@VELAUTO1 У литиевых ниже 2в идет металлизация лития, и рост дендритов. При заряде может пробить сепаратор, и произойдет КЗ, со всеми вытекающими. Я пробовал поднять разряженный до 1в аккум, при заряде все шло нормально, но потом в какой то момент на акуме резко просело напряжение и вырос ток заряда, и он начал сильно греться, повезло что не загорелся. С тех пор не экспериментирую с глубоко разряженными банками
Та всі знають що ти не сцикун, не хизуйся, ми тебе навіть впізнаєм на вулиці, це ти той хлопець з одним оком і однією рукою з двома з половиною пальцями?
Нові акумулятори 18650:s.click.aliexpress.com/e/_DmmS5e3
Зарядний пристрій Litokala:s.click.aliexpress.com/e/_DEoxKKn
Тестер опору: s.click.aliexpress.com/e/_De9rL2x
USB тестер:s.click.aliexpress.com/e/_DmRn7vv
Плата заряду 18650:s.click.aliexpress.com/e/_DEzj2QX
Холдери:s.click.aliexpress.com/e/_DEp7TRV
Неодимові магніти:s.click.aliexpress.com/e/_DFFbjFz
А як цей пристрій називається?
@@ZSERGZ як думаєте це правда що можна літієві акомулятори восстанавлювати?
какую зарядку литокала лучше взять?
В очко себе затусуй свою рефералку.
Замість зарядного пристрою LitoKala я б рекомендував MIBOXER C4 , ця зарядка може такі акумулятори заряджати і з нуля. Ще є можливість виставити мінімальний струм заряду 100, 200 чи 300 mA, або більший аш до 1,5 ампера.
Ще одна перевага-працює від 220 вольт, або від 12 вольт ( автомобіного прикурювача).
А YR-1030, або YR-1035+ дійсно корисна річ, причому-дуже точна.
Зате літокала 500 може тестувати ємність на всіх 4 каналах, а не на одному і вміє бути павербанком зі змінними аккумами. Хоча шкода що вона не вміє працювати з LiFePo4 :(
Коли 18650 розряджається в нуль, то там проходять НЕЗВОРТНІ хімічні процеси, тобто формуються сполуки, які вже в зворотному порядку не розпадаються, і акумулятор не може нормально зарядитися, як у порівнянні з нормальним акумулятором. Так, частково акумулятор можна відновити і навіть заряджатися може, але то і близько не будуть робочі характеристики в порівнянні з нормальним акумулятором і експлуатувати такий типу "відновлений" акумулятор вже буде небезпечно по правилах експлуатації, бо всередині може утворитися чистий Літій і т.д., який коротить електроди і може бути ПОЖЕЖА.
Ничего там не происходит. Они боятся только перезаряда. Банально ставится на зарядку очень низким током на сутки, и всё в норме.
Дуже корисне відео. Дякую за інформацію.
Кілька тижнів тому тестували в лабораторії свою систему пожежогасіння і маємо попередні гарні результати гасіння літію
Дякую за корисну інформацію.
Дякую за корисну інформацію! Буду експериментувати😉
Підтримуєм наше військо!Співаем разом, та поширюєм молитву на мелодію гімна України! Славсь во віки в Україні
Ім'я Христове,
Допомогу дай нам, Боже,
В правді і в любові,
Возроди нас Твоїм духом,
Що б всім мудрість мати,
Милість, щирість та й повагу,
Людям віддавати.
Сґинуть від Твоеї слави,
Всі гріхи й страждання,
І прийде до нас від тебе,
Радість процвітання.
С БОГОМ, ПЕРЕМОЖЕМО!
🥰
Якщо в літокалу вставити в нуль розряджений акумулятор, зарядне саме його штовхне, просто треба почекати. Самі перевірте тестером на літокалі, там буде підніматися напруга.
Так чомусь мало хто про це знає. Я дізнався коли поставив акуми, а воно не завелося і поки я гуглив "як штовхнути акумулятор" дивлюся а вони вже заряджаються 😁
@@Sobakak Якщо акуми були розряджені напругою менше ніж 2 вольта, здається, то їх ще треба буде пересмикнути в зарядному. Бо зарядка подумає, що то не той акум і покаже, що він вже заряджений. Якось так)
Добрый ролик хороший) Жаль не вышел месяца 3-4 назад) У меня 1 банка панасоник вышла из строя на 3400 мА. Хотя по факту я её пользовался раз 20 от силы. В вело фаре. Возможно из за того что лежала долго без зарядки. Что я только не делал. Но она так и не начала заряжатся. А корпусе заметил ещё подтеки электролита. Клапан вдавливал тоже не помогло. Прикуривал разряженым аккумулятором до 2.7 вольта. Зарядка шла через литокалу но вольтажа не было.
Тоже самое с банки с ноута. Разобрал старую батарею которой более 10 лет. Там нашёл банки самсунг 2011 года.
2 пары по 2 банки оставил с клемами. Замерял вольтаж сходу показали 3.8 вольта! Ну и как итог можно сказать что повезло) Заряд разряд мин током и тесты прошли успешно) ёмкость 2х пар по 4500 мА. В сумме 9 А) Зарядить 1 раз полностью телефон хватит)
А вот другие 2 банки показали 0 вольт. И тоже самое что с ними только не делал толку не было. Сдал в Атб на утилизацию.
подтеки электролита это сразу в утиль, нельзя использовать акумы с нарушенной герметичностью корпуса
Щоб "штвохнути" можна ще - "пустий" поставити в зарядний Літокалу і паралельно! (НЕ послідовно) проводками підключити короткочасно справний. Літокала розпізнала робочий акум і починає подавати заряд на розряджений (робочий вже відключили)
А якщо акумулятори високотокові, то на розряджений акумулятор із робочого почне валити 15 ампер.
В мене так дроти почали плавитись.
Краще робити як рекомендує автор відео.
@@chuchvych88 а як при такому паралельному з‘єднанні почне валити такий великий струм? А якщо Ви високотокові акуми ставити на зарядку в Літокалу - то теж не зарядка дає (наприклад 500 мА) а саме акум валить в зарядку 15А, так виходить?
@@ZSERGZ Ок. Вас почув. Тоді по цій логіці (як писали вище) акум високотоковий своїх 15А буде віддавати в зарядний пристрій при підключенні, так?
Якщо паралельно підключити два акумулятори у літокалу то з нормального у розряджений буде перетікати великий струм. У літокалу нічого не піде, там всередині зарядного є розв'язка щоб такого не відбувалося.
Рекомендація щодо плати зарядки: провідники товстіші і якомога коротші.
А по якій формулі можна вирахувати що в розрядженний акум піде 15А (ну якщо сам нормальний акум в піку звісно так може видати) чи піде 1А, чи 500мА? Є якийсь тут раціональний підхід чи це все здогадки?
Дякую за актуальне відео.
Я би з радістю повірив, аби півроку тому не провів такі самі експерименти. Новий елемент 18650 ємністю 2400 куплений у магазині за 3$ через тиждень роботи в ліхтарику зайшов у глибокий 0. Аксіома перша: плата 4056 елемент 18650 з глибоким нулем не бачить. Від слова зовсім. Беру павербанк на 5000 підключаю через USB-тестер і дротяний резистор елемент і виставляю ток 0,3А. Чекаю добу. Змін ніяких. Виставляю 0,6А. Те ж саме. Виставляю 1А. О, почав грітися і зжер павербанк за пів дня. Результат той самий. 0. Аксіома друга: хоча і жаль 3$. та досвід важливіший - хімію не обдуриш.
@@ZSERGZ Спасибо за ответ. Может и так. Но это же не Panasonic на 3400 (кстати 6$ на ebay) Соль в том, что до этого там год работал (и теперь работает) бросовый китаец за 1$. Теперь стремно покупать за 8$. Может я такой невезучий, но напрягает.
СЛАВА УКРАЇНІ! смерть ворогам! ГЕРОЯМ СЛАВА!🔱🇺🇦💙💛
чи не задорогуватий приборчик просто для сортування)?
як що в обриві-не буде брати на себе струм,незалежно від напруги-на переробку(топимо за безпеку))
почав брати,мінімальним струмом 50ма+-До напруги 2-3в або весь цикл як що часу дофіга...
є ще ті які не можуть заряджатися до 4.2в і нагріваються-в основному електроскутеновелосипедні-от з такими або повністю не заряджати,або в утиль.
а приборчик для ремонтників батарей елінструменту,елтранспорту,інакше не відіб ється.
У мене таке питання: хочу реанімувати старий шурупокрут Blaucraft,який на нікель-кадмієвих акумуляторах. 18 вольт, лише 2 контакти: "+" і "-". Нікель-кадмієві елементи хотів би замінити на 18650. Чи можливо це?
здається навпаки має бути, якщо опір є то це гайки акуму, якщо опору немає то все добре можна заряджати
Нормас відос, без зайвої інфи
Дякі!)
Не зрозумів навіщо ставити акумулятори на протяг вони ж простинуть та захворіють)
Дякую.
Йомайо, а я вже хотів викидати свій ncr.
Побіг оживляти.
НЕ МОЖНА заряджати акумулятори, що розрядились нижче 2В, це може призвести до самозаймання та спричинити пожежу, через виділення металічного літію, та можливого пробою сепаратора
Якщо в вас лежать літієві акуми, що сіли нижче 2В, краще здайте в утилізацію. Або якщо любите ризикувати, то приготуйте хоча б відро з піском та не залишайте такі акуми без нагляду
Не можна спати на стелі, ковдра падає)))
Це теорія на практиці такого не зустрічав + навіть відновлював контакт клапану, відпрацювали ще до останнього мА ємності!
@@ПётрРоманюк-м3п а в мене особисто був випадок, коли акум при зарядці малим струмом, з 1.8В дійшов до 4.05, потім на ньому різко просіла напруга, і він почав сильно грітись
Я схопив його, вибіг на двір і кинув у сніг. На щастя він не вибухнув і не загорівся, але хто зна, якби він був без нагляду
Можна такі акумулятори в глибокому розряді вставити в корпус повер банк і вони зарядяться?
Що ви тут людям розказуєте, щоб викидали акумулятори? Краще б розказували, щоб здавали на переробку у спеціальні пункти збору.
Рогулі, сер.
Люто плюсую!
@Alexander Petryaev Та ви що, серйозно? Дуже ви впевнені у людях, на ділі я бачу, що люди не то що відсортувати сміття не можуть, але і до смітника не доносять! Особливо на берегах річки усе в пляшках: пластик і скло. То що зробили, розумні люди? Я вважаю переважну більшість людей не далекими, все треба розказувать і показувать, бо нам залишилось тільки техногенну катастрофу створити, бо всі остальні біди вже в нас є.
Я вважаю что автор відео оговорився. Він не мав на увазі у прямому сенсі викинути.
Те, що автор відео сказав, вас якось зобов'язує саме викидати акумулятори? Кожен адекватний розуміє, що такі речі просто викидати не можна. І більшість коментаторів це підтверджує.
Полезное видео.
В мене горить два світлодіода.Пробував зарядне 2а,1а,500ма.Чому?
возможно аккум в кз
Якщо напруга на аккумуляторі піднімаєця до 1.20 вольт, а потім повільно падає, шо робити в такому випадку?
Как вы присоединили магниты к проводам от модуля зарядки? У меня при пайке неодим сразу почти умирает и не клеится уже никуда.
Припаяв швидко
Паяете к металлическим шайбам и после просто налаживаете магнитик сверху после чего по контуру проливаете суперклей и он втягивается в шев между шайбой и магнитом, и магнит не портится! Так как вы его вовсе не грели! Для пайки используйте паяльную кислоту намазав ушной палочкой на шайбу и пролудив перед припаиванием провода
А можна звичайним мультиметром якось поміряти?
Чи можна через цю плату заряджати літій-полімерні та літій-іонні акумулятори?
У мене в планшеті батарея пішла в перерозряд і треба її штовхнути. Напруга 1V і планшет заряджати не хоче.
Дякую за крутий контент і сподіваюсь на відповідь =)
Если денег много можно выкидывать. Но их можно спокойно зарядить. Удачи.
Я бы так спокойно не утверждал! Недавно "воскрешал акумы ёмкостью 67 т. И из 14 шт: 1 грелась и не поднялось нааряжение 6 шт зарядил без потери ёмкости и без саморазряда и 7 шт с повышеным саморазрядом.
++++ Питання. А якщо просто підключтти до зрядки телефону і заряджати до 2 В ??
Яб также неробивби просто купи плату за 30 грн і все
Розкажіть як ви до магніту підпаялись ? бо ж він втрачає магнітні властивості при нагріві
придави просто магнитом дрота а ще простіше купи контейнер и не морочить собі сраку
@@viktorvs9704 просто затискати не з усіма прокатує бо вивода тоненькі, а універсальні контейнери під різні розміри (типу літокали ) не продають
Можна щє штовхнути сівший коли він вже в зарядному пристрої, паралельно нормальним акумом, короткочасним доторканням + до +, а мінус до мінуса.
а чем литий железо фосфат толкать с нуля ?
Що означає"опору не має"? Опір дорівнює нулю, чи безкінечно великий, тобто є розрив?
Розрив.
Навіщо давати посилання на аккумулятори, якщо зараз з Китаю вони не доставляються?
Хто сказав? Нормально вони їдуть з Алі.
добрвй день а чем отличается прибор 1030 от вашего 1035..только входом?..и какой именно набор посоветуете
Є на каналі огляд на 1035.
1035 може міряти напругу до 100вольт, контакти більш надійні.1030 до 28вольт десь так. Вибір набору залежить від задач
Добрый есть вопрос. Вопрос)
Вы не пробывали заряжать батареи любые, разными модулями. Например через 4056 плату и 134N3P із micro USB. Заряжать сборку из мобильных батарей ёмкостью например 10-15 А. Знаю что платка 4056 выдают ток 0.9-1 А. А вторая плата 0.6-0.8. Смогут ли нормально заряжатся такая сборка от двух плат и двумя зарядками соответсвенно? должно получится типо быстрая зарядка))) в 1.5-1.8 И за минимальные деньги) платки на олх покупал 4056 по 15 грн. А 134N3P із micro USB по 25 грн.
Модули вместе не спаивать. Установить в корпус на расстояние что б не грели друг друга. И подключить к батареям.
Или даже взять 3 модуль 4056. Тогда ток будет ещё больше по логике около 2.5 А. И вроде бы для сборки 10-15 А такой ток допустимый.
А то через 1 модуль заряжать по 10-15 часов такие сборки не вариант. Проще тогда батареи разделить по 3 А ёмкости примерно и каждую сборку тогда отдельно заряжать за 3-4 часа. Но тогда это уже будут отдельные устройства питания)
Или можете ещё посоветовать какие то платы не дорогие которые могут выдавать 2-3 А на зарядку. И заряжать двумя зарядками как вариант.
Их можно тоже вместе использовать?
Ip2313
Ого! 10-20А при ємкоті в 2-3А? Де такі є пререведіть міліампери в ампери і що отримаєте? Ролик вже насторожує тим що автор не знає що таке ампер/год
Я літокалою такі акуми заряджав. Спочатку ставиш його і наче нічого не відбувається але через декілька хвилин починається зарядка
Треба спробувати.
👍👍👍
А якщо я зарядив до 3,7 вольт,а потім. Він падає до 0 знову
В мене liitokala lii 600 і там є repair mode то він заряджає в 250 міліампер із глибокого розряду
"Штовхнути" можна спробувати і без цього зарядного, а паралельно з'єднавши 2 батареї (цілу і розряджену) провідниками (дротиною чи проволокою), тільки дуже тонкого перерізу, десь 0.1-0.2мм2, через цей переріз не пройде струм більший, ніж може проводити цей провідник (струм, обмежений площею поперечного перерізу).
Фізика вийшла з кабінету .... Струм обмежений опором I=U/R, фізика 7 клас наче. А переріз проводу задає допустимий струм, який може пройти через нього, а не обмежує струм.
І через такий провідник буде йти струм в рази більший, ніж може такий провідник витримати допоки провідник не перегорить.
Тонкий провідник не обмежує струм, він просто згорить від перевантаження по струму.
Так працює ЗАПОБІЖНИК, тонкий провід перегорає від перевантаження і не обмежує він струм ВЗАГАЛІ.
Любителю вмикати зварювальний апарат на 1,5мм2 проводку не дадуть збрехати, що і 5кВт можна підключити на 1,5 мм2 провід, от тільки як довго можна буде зварювати вже питання і як швидко прогорить проводка.
Перерізом обмежений ДОПУСТИМИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ, тобто той струм, який провідник може через себе пропустити.
Якби було так як ви понаписали, то не було б стільки пожеж від перевантаження проводки, яку перевантажують і потім вона горить феєрверком.
@@TheVovaDen так, а в чому ж тут проблема?
Той провідник, котрим ви обмежуєте струм саме для цього і призначений, щоб обмежити значення струму через провідник, якщо струм буде більший, то нехай перегорає, можна для надійності ще поставити запобіжник, хоч цим ви і збільшете, додатково, перехідний опір у місці кожного нового з'єднання на шляху струму, але суті використання провідника визначеного перерізу це не змінює.
А де плату замовити?
Всі посилання в описі під відео
а "обов'язково викинути" - це куди, собі на город чи сусіду?
І неодмінно обов'язково. Де ви такий обов'язок вичитали?
А цешкою опір поміряти?
нагрузи стабільним струмом наприклад 5 А акум і проміряй різницю напруги на акумі до навнтаження, і після. Акум повинен бути зарядженим. Ти матимеш дельту напруги і струм. за двома значеннями знайди третє. Якщо ти не здатен зрозуміти суть написаного, краще вбережи себе від опіків і можливох пожеж. Нажаль літійіонки найменш придатні для експериментів. Слава Україні!
Короче купу всього треба купити, щоб спочатку перевірити (не факт, що будуть виявлені живі акуми), а потім відновити ті, що виявляться живими.
ну, можна не відсортовувати, а просто ставити на зарядку і дивитися, чи це дає якийсь результат
а платка зарядку коштує кілька доларів
Аккумулятори з глибокого розряду заряджаються до 2.7В відновлювальним малым струмом. І 4056 це вміє
Якби Георг Ом почув ствердження, що розірване коло живлення має нульовий опір то мабуть охуїв би. Решта 10 хвилин ні про що. Прев'юв нахабно найобує глядача.
🤘🏼🇺🇦
Зазвичай у таких відновлених космічний саморозряд.
Ніфіга не треба відновлювати, а купити в мене нормальні акуми;)
Акумулятори потрібно не викидувати а здавати на утилізацію, відео лайно
а що мішало простим тестером опір поміряти ? - вам же точність ролі не грала... та і зарядні пристрої показують зпочатку що типу акумулятора нема но якщо заміряєте напругу на клемах то побачите що вона там буде - це якраз і є поступова зарядка яка не нищить сильно розряджені акумулятори - вона поступово піднімає на ньому напругу поки вона не стане достатньою що мозги зарядки побачили акум. Треба було просто вставити акуми в зарядку і почекати , хоть це і не завжди коректно працює (є такий момент коли напруга на акумі більше 1 вольта то зарядка подумає що це нікельметалгидрид і почне його заряджати до 1.6 вольт) але в більшості випадків всежтаки працює
Не про той опір мова. Внутрішній опір джерела живлення на аккумуляторах мультиметром коректно не заміряти. Хоча можно прозвоноти як діод.
@@mypaxa003 розряджений в 0 акумулятор , якщо в ньому не зпрацював захист , має низький опір який спокійно міряється звичайним тестером. Так якщо ви попробуєте продзвонити заряджений акум тонічого не вийде.
Не викинути а віднести в місце утилізації !
В большинстве случаев, эти аккумы мертвецы. В редких случаях он оживает с огромной потерей ёмкости и саморазрядом.
И в редчайших он восстанавливается.
Проверял неоднократно.
неможна заряджати аккуми котрі просо в 0 струмом більше 100 мілліампер! навіть коли в ньому 1 чи 1.5 вольт, то до напруги 2.5-2.7 вольт їх треба заряджати струмом 50-80 мілліампер! навіть сама проста зарядка на tp4056 це вміє!
подруге: якщо акум пішов нижче критичних 2.5 то в нього зростає опір і падає ємність. Ще і саморазряд може з'явитися(((
тим паче у вас аккуми з ноутбука а це самі небезпечні ICR літій-кобальт (це про струм заряду з 0)
Чому не можна заряджати більше 100ма? Поясніть.ну і що, icr мають загорілися при зарядів розряді?)
Акуми працюють і досі, регулярно та відмінно якщо що)
Не викидати акумулятори, а утілізувати!
Ніяк, це все від лукавого
НІЯК.
Не ображайся але забашато води, Моя тобі порада викинь цей колхоз і купи нормадьне зарядне з функцією підйому акумів , i max b6, joinrun s4, opus 3100 ...
Давай порозказуй хуйні про під'єм батарей. А краще відео зніми і опублікуй. Ні в одному з таких приладів не зазначено цю функцію. Забери свої слова назад або докажи свою правоту.
Щоб підштовхнути 4.7 Ома дешевше.)
Викидати акумулятор в Україні немає куди,підкажіть куди здавати літієві ці всі акумулятори.
хватает где сдать
в магазинах стоят коробки
@@ZSERGZ складывайте у себя, пусть директор села возит в областной центр и сдает
если экология своего села неинтересна - кидайте конечно в обычный мусор, но потом не спрашивайте почему теленок родился с 2 головами ....
@@ZSERGZ много букв пишешь
я что сказал, то и сказал - сам не выбрасываю батарейки, аккумуляторы в общий мусор, ношу в спецконтейнеры - это мой вклад в экологию.
У меня есть работа, так что строить перерабатывающие предприятия у меня времени нет.
@@ZSERGZ все сказало, оркодерьмо ?
сопи в свои 3 дырки в своем районе и не вякай больше
@@ZSERGZ гамно, не я начал с тобой так говорить
тон такой ты задал, потому и получай в ответ
Уразумело, падаль ?
Маю таких штук 100 з тесли, хто хоче гратися можу продати за бурбон
и как с вами можно связаться?
@@petrosirko9159пишите в личку
@@АлексейЧе-у8ж если бы она у вас была
@@petrosirko9159 не звертай уваги, звичайний HOMOпиздун, заїбала його тесля, вирішив на брагу проміняти...
@@petrosirko9159в коментах блокують контакти
Так-так в КОЖНОГО дома є тестер опору і мультиметр. 🧐😱🍌 Лол.
Навіть по два 😅
Если аккумулятор показывает 0, то его в любом случае нельзя использовать независимо от того, есть у него сопротивление или нет.
Так что вот те все аккумуляторы что вы показали в начале видео, считаются негодными к эксплуатации.
аргументуйте
@@VELAUTO1 что именно? Единственный тип аккумуляторов, который можно хранить разряженным в ноль, это никелевые. У литиевых после подобного увеличивается ток саморазряда, что особенно критично если он работает в составе батареи. При последовательном будет разбаланс, при параллельном может так выйти, что зарядное не будет отключаться и станет постоянно держать ток. Дальше возможен перегрев и фейерверк.
Потому и совет, утилизируйте и тем более не рекомендуйте их восстанавливать.
@@Andrey_Kirich При последовательном соединении баллансинсир для того и нужен, что бы выравнивать заряд. При параллельном есть ньюансы, но в большинстве случаев уж точно все будет ок. ну и конечно же такие аккумуляторы, если в них осталась какая то ёмкость, можно использовать индивидуально в фонариках, каких то светильниках, и прочее. Ну уж точно не выбрасывать
@@АндрейЦарь-н9я вот как раз при параллельном тоже могут быть проблемы.
@@VELAUTO1 У литиевых ниже 2в идет металлизация лития, и рост дендритов. При заряде может пробить сепаратор, и произойдет КЗ, со всеми вытекающими. Я пробовал поднять разряженный до 1в аккум, при заряде все шло нормально, но потом в какой то момент на акуме резко просело напряжение и вырос ток заряда, и он начал сильно греться, повезло что не загорелся. С тех пор не экспериментирую с глубоко разряженными банками
А чо не взять мелкую батарейку и от нее запустить
Жесть то се викинь..видно что зажирели если он долго лежало то се норм я их вовсе розбираю.сикун
Та всі знають що ти не сцикун, не хизуйся, ми тебе навіть впізнаєм на вулиці, це ти той хлопець з одним оком і однією рукою з двома з половиною пальцями?
зарядка норм але є дещо , вона неправильно показує внутрішній опір батареї а саме занижує....майте це на увазі.
А как вы через рашу заказываете эти товары? Это реально и без проблем?
Як відновити акумулятори 18650? Приблизительно как оживить труп в морге.