Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Liqui Moly Ceratec Kullanımı | Nissan Xtrail T30 |

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 11 мар 2023

Комментарии • 11

• @cumhuronline
    @cumhuronline Год назад +1

Bir katkı vermek isterim.
    Bizim Xtrail QRDE motorlarda silindir compression (sıkıştırma) problemlerinde zaten motor arıza ışığı yanıyor. Silindirler arası ciddi basınç farkları olması durumunda da alarm üretiyor. Xtrail T30 alacak arkadaşların aracı sürme testi yapması çok önemli en geç 20 dk içerisinde sıfırlanmış alarm tekrar ikazı yakacaktır. Bazı uyanıklar alarmleri basit bluetooth ODB2 cihazı alarak siliyor.
    Genelde bizim araçlardaki en kronik problem külbülütör kapağından bujilere gelen yağdır. Bu kapağın doğru bir contası olmasına rağmen buji yuvalarının arka kısmında kapağın alt yüzüne takılan keçelerin orjinalleri bulunmamaktadır. Bunun için sıvı conta ile külbülütör kapağının iç yüzü keçe kısmı ve üst yüzeyi yuva kısımları sıvı conta ile sıvanarak çözüm üretilebilir.
    Buji değişimlerinde insanları ciddi olarak kazıklamaya çalışıyorlar. Bu NGK ve Denso çok iyidir bu araca uyumlusu budur diyerek setine 1.200 TL isteniyor. Bu tamamen yalan ötesi bir kazıklamadır.
    Ben tüm buji setlerini alarak bu testleri bizzat yaptım. Sakın arkadaşlar buna kanmasın. Bosch bujiler (NISSAN X-Trail 2.0 4x4 06.2001 - 03.2007 Nikel İtriyum Buji Takımı 4 adet) gayet yeterli ve problemsizdir. Ateşleme bobini olarak da aynı tuzak söz konusudur. Bosch marka alabilirler.

• @tugayserim1937
    @tugayserim1937 Год назад

👍 İçerik için teşekkürler.

• @erolsonmez6918
    @erolsonmez6918 Год назад

Yapıyorsun bu sporu 👍👏

• @ylmazugurlu3053
    @ylmazugurlu3053 7 месяцев назад

Merhaba. Bu aracı sizin kadar detaylı bilgi veren başka bir video görmedim. Bu aracı sevdim İlk sırada almak istediğinim. Ve olmazise CR-V 1999 2000'li kasası tercihim. Hasarsız az km yapmış olanı. Ama bütçe sınırlı elimde 2009 symbol expression var takas yada satıp almayı düşünüyorum. Bu konuda yardılarınızı beklerim.
    Ve bir sorum olacak. 300 bin km üzerinde bir araç aldık diyelim. İlerde sandık motor atılıp devam edilmesi bir sıkıntı olurmu? Sanırım en doğru bilgiyi sizden alırım. Şimdiden çok teşekkür ederim. Güle güle kullanın.
    Ve okuduğunuz için teşekkür ederim 🙏🏼🙋🏻‍♂️🏡🌆

• @AnlatanAdam1
      @AnlatanAdam1  7 месяцев назад

Merhaba Yılmaz bey, bugun bir video daha ekledim sanirim sorunuza cevap olacaktir. Iyi dileklerini, icin tesekkur ederim.

• @yusufmarap9942
    @yusufmarap9942 10 месяцев назад

Peki bu ürünü kullandıktan sonraki yağın rengi ne durumda oluyor veya ne zamana kadar o yağın rengi düzeliyor

• @muratbosver9729
    @muratbosver9729 Год назад

Ceratec in raf omru kac yil ?

• @AbuzerAyan
    @AbuzerAyan Год назад

Abi aynı arabaya sahibiz d konumunda dururken titremesi normal mi

• @AnlatanAdam1
      @AnlatanAdam1  Год назад +1

Titremeyenini gormedim.

• @AbuzerAyan
      @AbuzerAyan Год назад

Teşekkür ederek bir soru daha sormak istiyorum, klima motoru devreye girmiyor eski sahibi çalışıyor gazı olmadığı için devreye girmiyor diyor olabilir mi

• @ahmetyigit3092
    @ahmetyigit3092 Год назад

instagram adresinizi alabilirmiyim acilen görüşmem lazım sizinle