Виправлення несумових помилок у ЄСВ-ЗВІТІ (12.08.2020) | Исправление несуммарных ошибок в ЕСВ-ОТЧЕТЕ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 17 окт 2024

Комментарии • 22

  • @receptik1
    @receptik1 4 года назад +4

    Большое спасибо за полезную информацию.

  • @ВалентинаНивинская

    Добрий день. В звіті по ЄСВ за 2012 рік( додаток 4, таблиця 6) не записано рік. Отримано 1 та 2 квитанції .Звіт прийнято. Зараз виявили, що в електронному кабінеті не видно звіт за цей період та працівникам за цей місяць не нараховано стаж. Що робити, як виправити?

  • @ТаняЛ-Г-ш2и
    @ТаняЛ-Г-ш2и Год назад

    Якщо помилково поставили категорію працівнику ( без трудової книжки) в д5..
    Потрібно як виправити на "працівник з трудовою книжкою категорія 1 в табл д5.? Не підкажете?
    Сприйняло як сумісника..
    Код помилки 01 в уточнюючому

  • @ВалентинаСчастливая-э9ц

    Підскажіть будь ласка, Я ФОП 1 група, звіт ЄСВ ФормаД5річна, в Таблиці в графе 4,в самому кінці, де "Усього", не написала підсумкову суму 38615,00, ячейка залишилась пуста. Як тепер діяти?

  • @ВадимКваша-р2о
    @ВадимКваша-р2о 3 года назад

    Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста. В отчете ЕСВ за октябрь попутала местами двух человек. Одного из них увольняла и указана сумма с компенсацией, а второй работает. Пытаюсь исправить через скасовуючу (просто поменять местами фамилии и ИНН, т.к. суммарно ничего не поменялось) и початкову. Но целый день долбаюсь и не принимает отчет, пишет код ошибки 11. Может я что-то неправильно делаю? Подскажите, пожалуйста. Или надо нарочно нести в налоговую для исправления? Заранее огромное спасибо))

  • @НаталяПасмурова
    @НаталяПасмурова 4 года назад +1

    Добрый день Лилия! Подскажите пожалуйста, как исправить отчет за апрель, в котором сотрудник был весь месяц на больничном и его забыли показать, так как начислений не было. А в отчете за май, когда он принес больничный лист, ему показали больничный за апрель, но забыли поставить количество календарных дней апреля в строке 15 таблицы 6. Надо как то исправить, что бы добавить человеку дни стажа в апреле. Но не знаю как. Из Вашего видео я поняла "забить и забыть" что таблицу 6 дополнить не возможно. Как быть. У человека в таком случае будет прерванный стаж за апрель или нет? Что посоветуете? ХОЧУ ИСПРАВИТЬ!!!

    • @ЛіліяУшакова
      @ЛіліяУшакова 4 года назад +1

      Добрый день! Как вариант, можете попытаться исправить данные таблицы 6 за май. То есть за май сделать (1) таблицу 6 "скасовуючу" , где повторить строку с больничными за апрель + (2) таблицу 6 "початкову", где указать строку с больничными за апрель с кол-вом дней в трудовых отношениях в апреле, + (3) к таблицам титульный лист "скасовуючий" . НО, скорей всего (99,9 %) программа не пропустит. Выдаст ошибку, что в графе 15 количество дней указано не за отчетный месяц. Выставлены контроли. Мой совет, если смотреть на ситуацию с точки зрения, "а не пострадает ли работник, если не исправить", то ответ нет. Трудовой стаж у нас исчисляют по трудовой книжке. Там важно начало-окончание труд.отношений. Для страхового стажа с 2011 года важна сумма уплаченного ЕСВ, а не количество дней в трудовых отношениях. То есть, даже если работник отработал 1 день, а ЕСВ уплачен в размере не ниже чем минимальный, в страховой стаж войдет весь месяц целиком. Если есть уплата ЕСВ за месяц, будет страховой стаж. А вот целиком или в определенной части этот месяц войдет в стаж, зависит от суммы уплаченного взноса

    • @НаталяПасмурова
      @НаталяПасмурова 4 года назад

      @@ЛіліяУшакова Спасибо огромное, каких только вариантов у меня не было, а Ваш в голову не пришел. Попробую. Если все пройдет, напишу в комментариях ниже.

  • @ОлесяВячеславівна
    @ОлесяВячеславівна 3 года назад

    Доброго дня!В першому кварталі не відкрила по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,як правильно подати звіт довідковий чи уточнюючий за І квартал з додатком 5

    • @ЛіліяУшакова
      @ЛіліяУшакова 3 года назад +1

      Подаєте уточнюючий звіт за І квартал, а саме титульну частину з заповненими рядками 01 - 06 та до неї додаток 5. В Д5 формуєте тільки один рядочок з забутую інформацією та в графі 20 ставите ознаку "0" - рядок на введення.

  • @РитаТелицькая
    @РитаТелицькая 2 года назад

    В звіті за 1 квартал 2021 року не подавали звіт за 1 та 3 місяці так як працівники були у відпустці за свій рахунок ( не знали як зробити). Питання як додати в звіт про працівників за 1 і 3 місяці? Пробували додати з позначкою О, звіт не прийнят

  • @ЯковО-щ1ч
    @ЯковО-щ1ч 4 года назад +1

    Спасибо😁
    Я бы всё-таки при исправлении до граничного срока в Электронном кабинете формировал початковий отчёт как "новий звітний" и изменением порядкового номера в периоде на единичку больше, чем в сданном ранее Додатке 4.
    В платной программе всё проще: просто скопировать этот отчёт в этом же периоде, внести исправления, проверить, подписать и отправить...

  • @РусланГоглев-ф7у
    @РусланГоглев-ф7у 4 года назад

    Добрый день. Ошибка произошла в марте. Было 2 работника. Уволили в феврале работника. Но в марте показали уволенного работника, а той который остался работать нет. Тоисть ситуация такая попутали работников. Помогите решить проблему. Спасибо.

    • @ЛіліяУшакова
      @ЛіліяУшакова 4 года назад

      Здравствуйте! У Вас по сути, суммовая ошибка: не указали базу начисления ЕСВ по имеющемуся работнику + ошибочно указали базу начисления ЕСВ по уволенному работнику. Порядок исправления такой ошибки иной, нежели рассматривался в Бухсоветах.
      Вашу ошибку следует исправить в отчете по ЕСВ за текущий отчетный месяц, например, за июль 2020 года, если Вы его еще не сдали.
      Предположим, что он еще не сдан. Тогда в таблице 6 за июль формируете дополнительно 2 строки.
      В одной - повторяете полностью информацию из мартовского отчета по ЕСВ на уволенного работника. При этом в графе 10 указываете код типа начислений "3" - уменьшены начисления (строка на выемку).
      В другой строке - указываете сведения за март по потерянному работнику, проставляя среди прочего в графе 10 код типа начислений «2» - доначислен ЕСВ (строка на введение), в графе 11 - месяц и год, за который проведено доначисление - 03.2020. Остальные показатели в общем порядке.
      В таблице 1 Отчета по ЕСВ проверяете, чтобы Ваши данные из таблицы 6 сели:
      - в корректировочные строки 4 (4.1, 4.1.1, 4.4, в строке «Зміст помилки» - кратко указываете, что в Отчете за март 2020 года…) и
      -в корректировочные строки 5 (5.1, 5.1.1, 5.4, в строке «Зміст помилки» - снова кратко указываете, что в Отчете за март 2020 года…).

  • @ДіанаМолдавчук
    @ДіанаМолдавчук 3 года назад

    Код помилки 09, що означає?

  • @СвятославаСлава
    @СвятославаСлава 3 года назад

    Как исправить в титульном листе кодефикатор

  • @МаксимРеу
    @МаксимРеу 3 года назад

    Така ситуація. Прийняли на роботу працівника, який пропрацював 6 міс та звільнився. Під час надання інформації про нового працівника до бухгалтерії кадровик переплутав, і подав не ту людину. Це виявилося через 3 місяці після звільнення. У працівника не той ід.код та ім'я по батькові, проте співпадають лише прізвище та власне ім'я. Як бути в даній ситуації, виправляти дані звітів з ЄСВ поки не беремось, бо первинна дія з оформленням працівника прив'язана до повідомлення про прийняття працівника на роботу, а його виправити не можна.

    • @ЛіліяУшакова
      @ЛіліяУшакова 3 года назад

      Вам потрібно виправити дані повідомлення про прийняття на роботу та Звіту з ЄСВ. Інакше можуть виникнути проблеми у вашого працівника з урахуванням до стажу (пенсійного та соціального) періоду роботи на вашому підприємстві. Крім того, після того, як запрацює електронна трудова книжка, виявиться невідповідність записів у трудовій книжці працівника та звітів з ЄСВ, поданих роботодавцем.
      Дані повідомлення про прийняття на роботу МОЖНА виправити. І жодної відповідальності таке виправлення за собою не потягне. Дієте так. Заходите в той період, в якому формували повідомлення з помилковими даними. Утворюєте 2 повідомлення. Одне - з позначкою скасовуюче. В ньому повторюєте рядочок з помилковими даними. Друге - з позначкою початкове, з вірними даними на працівника. Відправляєте податківцям.
      Переходимо до звіту з ЄСВ. Виправляєте дані таблиці 5. Також заходите в той період, в якому формували таблицю з помилковими відомостями. Формуєте титульний лист з позначкою скасовуюча + до нього таблиця 5 з позначкою скасовуюча (повторюєте рядочок з помилковими відомостями) + таблиця 5 з позначкою початкова (вірні дані на працівника). Відправляєте податківцям.
      Далі. Таблиця 6. Оскільки ви, по суті, зазначили іншу особу в звіті (основою формування відомостей щодо персональних даних є саме інформація щодо її ід.коду), то помилку виправляєте в Звіті з ЄСВ за поточний період. Тобто в таблиці 6 за поточний період повторюєте помилкові рядки з попередніх звітів, вказуючи в графі 10 код типу нарахувань «3». Далі формуєте рядки з вірним ідентифікаційним кодом та ПІБ, вказуєчи в графі 10 код типу нарахувать «2».
      Перевіряєте, щоб ця інформація відобразилася в таблиці 1 (відповідні рядки 4 та 5). + Обов’язково у рядку «Зміст помилки» за рядками 4 та 5 вказуєте, причину виправлень. Наприклад, «У звітах за лютий - липень 2020 року дані щодо працівника вказані в таблиці 6 з невіповідним реєстраціним номером. Суми зобов’язань з ЄСВ не занижені»

    • @МаксимРеу
      @МаксимРеу 3 года назад

      Дякую!

  • @ВадимКваша-р2о
    @ВадимКваша-р2о 3 года назад

    Код помилки 11
    Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 476407
    Результат обробки: файл відхилено.
    В файлі основного документу 21201959614133F3000412300000005411120202120.XML в розділі LINKED_DOCS зазначений файл з неприпустимим типом таблиці або їх кількість є неприпустимою для даного типу звіту.
    Вот такой ответ приходит.