Jakim LIDEREM jesteś? 3 cechy SKUTECZNEGO szefa

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 окт 2024

Комментарии • 12

  • @danielchaba8425
    @danielchaba8425 Год назад +1

    świetny materiał - jak każdy, zawsze z uwagą słucham i staram się wprowadzać rady w kierowaniu moim zespołem :)

  • @piterbryks5272
    @piterbryks5272 Год назад +1

    Fajnie mówisz, a na raczej nie często słucham innych. 😅👍

    • @FirmazGlowa
      @FirmazGlowa  Год назад

      Doceniam zatem i dziękuję 😎🙏

  • @Harper-k9m
    @Harper-k9m 7 месяцев назад

    The Will-Skill Matrix and Management styles please! Poważnie, myśle ze to jest ciekawe. Over to you (oczywiście, No pressure). Pozdrawiam 👋🏻😀

  • @mati8874
    @mati8874 Год назад

    Cześć, na angielskich podcastach znalazłem takie wyrażenie "qiuet quitting", myślę, że to baaaaaaardzo popularna moda wsród pracowników... niektórzy chcą ładnie nazwać i mówią work life-balance ;) nie mniej, myślę, że to super teraz dla Ciebie na podcast z Twoim komentarzem i analizą :)

  • @borch3280
    @borch3280 Год назад +1

    Świetny materiał. Na dwa pierwsze pytania odpowiedziałem B, a na ostatnie A. Sam przekonałem się na własnej skórze jak ciągłe stosowanie stylu dyrektywnego obniża morale. Szczególnie połączone z kulturą obwiniania. Co jest głównym czynnikiem decydującym o wartości potencjalnego lidera na rozmowie o pracę?

    • @FirmazGlowa
      @FirmazGlowa  Год назад

      Pytasz jako osoba zatrudniająca liderów? Czy chcesz wyeksponować swoje liderskie atuty?

    • @borch3280
      @borch3280 Год назад

      @@FirmazGlowaDziękuję za odpowiedź. Jestem młodym liderem, bez studiów w tym kierunku. Interesuje mnie pokazanie moich atutów i wyznaczenia sobie kierunku rozwoju.

    • @FirmazGlowa
      @FirmazGlowa  Год назад +1

      Dwie ważne podpowiedzi masz w odcinku. Eksponowałbym konsekwencje w działaniu (np. dążysz do jakiegoś celu i realizujesz go już od dawna, masz różne kłopoty, ale podnosisz się i idziesz dalej). Może masz jakieś doświadczenia sportowe albo grasz na instrumencie? Jedno i drugie wymaga cierpliwości i wytrwałości. Coś co wymaga regularnego treningu i rozwoju umiejętności. Druga kwestia umiejętność rozwiązywania problemów i sposób podejmowania decyzji ( w jaki sposób do nich podchodzisz, jak analizujesz, jak szukasz opcji rozwiązań i w jaki sposób wybierasz najlepszą opcje). Trzecia kwestia to dogadywanie się z ludźmi, czyli komunikacja :-).
      Oczywiście ważne są też kompetencje merytoryczne, czyli to w czym się specjalizujesz.
      Bardzo ważna jest umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy. Generalnie ludzie którzy wierzą, że potrafią się nauczyć różnych rzeczy i to robią mają łatwiej :-)
      To tak na szybko, ale to fajny pomysł na odcinek ze specjalistą, specjalistką rekruterem. Bo rekruterzy, rekruterki szukają różnych kompetencji, a ja napisałem co moim zadaniem jest bardzo ważne z mojej perspektywy. Dobrego!

    • @borch3280
      @borch3280 Год назад

      @@FirmazGlowa To fantastyczna odpowiedź. Naturalnie podejmuję decyzję, wręcz podświadomie. Nie spodziewałem się że głębsza analiza jak to robię może mieć takie znaczenie. Może spodoba Ci się pomysł na film.
      O tym, jak naginanie i łamanie zasad, oraz ideałów dla szybkich kożyści, w dłuższym czasie wpływa negatywnie na zespół i firmie.

  • @FirmazGlowa
    @FirmazGlowa  Год назад

    Dajcie znać do jakiego stylu zarządzania Wam najbliżej :)