ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН | РОСЛИНИ ДЛЯ ТІНІ. СТВОРЮЄМО ТІНЬОВИЙ САД

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 дек 2024

Комментарии • 110

  • @ІннаСергіївна-и4ф
    @ІннаСергіївна-и4ф Год назад +6

    Не знала, що манжетка має назву приворотень - дякую за просвіту

  • @ВікторіяКіблик
    @ВікторіяКіблик Год назад +6

    Дякую! Все, як завжди, гарно, приємно, цікаво... До Вас на канал йду по гарний настрій.

  • @СвітланаГоробець-р5р

    Дуже подобається Вас дивитися. Надихають Ваші роботи. І пізнаю багато нового!!! У Вас дуже цікавий підхід!!

  • @СакураПугачева
    @СакураПугачева Год назад +10

    Дуже цікаво виходить, я теж повторюючи рослини хаотично, поміж брунерами, насіваю однорічні кожен рік різні, бажано голубий або синій колір , цей рік додала поміж них дельфініум синій, позаду теж росте старе дерево, все разом дивиться з різних ракурсів, Дуже цікаво, наче мандруеш в далечінь бо клумбах немає геометричної форми, невинності її початок та кінець, вона з усіх сторін наче переходе в інші масиви, враження нескінченності, мені подобається. Дуже гарні в вас прийоми висадки. Дякую за відео.

  • @оляп-ш9я
    @оляп-ш9я Год назад +9

    Дякую Вам! Дуже хотілось би, щоб, коли називаєте рослинки, з'являлась на екрані не тільки назва, а й вигляд її. Даруйте, але хочеться уявляти, як виглядатиме, коли підросте. Із задоволенням дивлюсь Ваш канал, звичайні рослинки створюють магію💙💛. Це чудово❤️!

  • @ЛіліяДмитренко-о6ы

    Чудовий куточок вийшов. Я чула, що берези впливають дуже позитивно на людський організм. Навіть якщо болить голова, то притулитись до стовбура берези, все проходить.
    Прекрасний асортимент рослин. Піт Удольф теж любив саджати масивами. Воно ж і в природі так росте. Бажаю, щоб усі рослинки успішно прижилися. Щиро дякую за відео! Бажаю розвитку Вашому каналу.

  • @Marigold_daisy1
    @Marigold_daisy1 7 месяцев назад +2

    Дякую за відео. В нас будинок у лісі. Теж чула багато порад від сусідів усі дерева вирубити і саджати садок і город. Але ми купили цю ділянку саме через дерева! А також багато порад, что під деревами нічого рости не буде... Що вони "мусорні" дерева. Багато всякого... Але в нас 13 березі, ще більше сосен, декілька дубів, дві вільхи і багато горобини як підлісок, також як нижній ярус жимолость, дрок, ожина, малина. З трави - папороть, суниця, Вероніка дубравна, очітки грунтопокривні. Ділянка цілина. Тобто багато порості прибирали. Єдине що видалили - осина, бо давала багато порості і дуже негарне листя чорне восени. Але через це звільнилася ділянка для невеличкого саду на 8 дерев і декілька грядок (десь 2 сотки). Сосны максимально намагаємось зберегти. Тож свою ділянку я довго обдумувала, планувала, багато взяла ідей з європейських садів, але якось інтуїтивно мені завжди сподобався пейзажний стиль. До того ж щоб гарно виглядало у лісі. Врешті решт прийшла до поєднання рослин у природному стилі, але зонами, як то кажуть садовими кімнатами. Є лісова ділянка з рододендронами, азаліями, папоротями, вересом... Є скажімо так газон, але в лісі його я не хотіла робити по правилах, то ж у мене це скоріше галявина. Є зона, що навкруги тераси - там троянди з хостами і низькорослі хвойні. Є бордюр з лаванди на самому сонці. Бо ґрунт пісок, і там мало що росте, а їй подобається. І парадна Колумба, маю на увазі на вході, така як ви тут показали. Королеви там - гортензіі волотисті , але багато хост, гецхер, брунер. Роботи ще багато, десь 30 відсотків ділянки під тимчасовими спорудами. А живемо там 3й рік. Ще й на рік тікали від війни. Але очі бояться, руки роблять. Найбільша проблема - бурьяни з лісу і деякі невідомі мені хвороби і шкідники, але я просто початківець, бо все життя до переїзду жила у місті.

  • @ТетянаКлименко-я8я

    Вітаю! Мені дуже подобається як виглядає у тіні волжанка.Вона як величезна астільба.А хости люблю за їх невибагливість.

  • @lilium253
    @lilium253 Год назад +6

    Мені сподобалось, дуже цікаво глянути як буде виглядати сад пізніше.

  • @НаталіяЄрмак
    @НаталіяЄрмак Год назад +6

    Дякую! Слухаю і дивлюся вас для натхнення)) Завжди після перегляду ваших відео дізнаюся багато нового, виникає купа ідей! Це чудово! Не знала, що манжетка українською приворотень! Захоплююче))

  • @nagayna5908
    @nagayna5908 6 месяцев назад +1

    Боже, для мене це вища математика)) Але як же я вдячна вам за це відео, і взагалі за ваш канал. Чим більше дивлюсь, тим більше розумію, про що ви розповідаєте. І мені це дуже імпонує. Дякую ❤

  • @stepsuhovyi5318
    @stepsuhovyi5318 Год назад +18

    Затишний вийде куточок. Цікаво побачити його восени.

  • @ЛіліяКорнійко
    @ЛіліяКорнійко Год назад +5

    Дуже цікаво побачити як буде виглядати цей куточок місяців за два - думаю буде дуже гарно. А ще, коли ви розповідаєте про зміну геометрії ділянки дуже хочеться побачити план - можливо це моя особливість сприйняття, але думаю це було б цікаво)

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Вітаю. В попередніх відео я наводив плани ділянок

  • @ОльгаФедосеева-ж7р

    Потрібно одне - побільше води! Кажуть, кожній березі потрібно 60 л води, астільба теж дуже любе пити. Березовий гай не темний, більше затіняє паркан. Біла Церква - берези висихають одна за одній. Але в нас зона лісостепу, ближче до Києва дощей більше - зона мішаних лісів.

  • @ЛіліяКорнійко
    @ЛіліяКорнійко Год назад +5

    І дуже вдячна, що детально розповідаєте про асортимент рослин, я для себе відкрила цілу групу яку можна виявляється використати на тіньових ділянках

  • @иринапаладий-ф9д
    @иринапаладий-ф9д Месяц назад

    Чудово! Саме потрібно створити тіньовий квітничок, дякую ❤️

  • @ОльгаКарабинская-г3е

    Дякую Андріє) на жаль нічого не напишу бо в мене тільки одне дерево... буду чекати на квітник на сонці і ще в піщаному грунті)

  • @ТетянаІгнатенко-е5с

    Дякую за відео. Дуже цікавий контент. Як раз зараз думаю що саме посадити на свою тіньову клумбу

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      А ми Вам підказки приготували :)

  • @Bliznayshka
    @Bliznayshka Год назад +4

    Після втановлення нового даху в нас зявився велика ділянка тіньова майже цілий день, використала брунеру , медунку і хосту) садила в перші місяці великої війни, тож брала те що знайшла у сусідів, дякую що ви ще подали багато ідей що можна додати)

  • @natali9046
    @natali9046 Год назад +6

    Я б ще рекомендувала дицентру. Обожнюю іі, прекрасна весняноквітуча рослина!

  • @ЛюдмилаЯрослав-в5ш

    Черпаю натхнення у вас! Так вчасно вийшло ваше відео🥰

  • @olexandravologina640
    @olexandravologina640 Год назад +4

    Дякую ❤як завжди одне задоволення спостерігати за процесом творення нової краси! Я цього року додала в свій тіньовий сад гейхери з бордовим забарвленням, за рекомендаціями з попередніх відео, також є астільба. Буду нарощувати асортимент))) папороть гарно у вас дивиться, потрібно і собі досадити. А ще намалювати на листочку і попересаджувати все за вашими рекомендаціями))))

  • @alexilin7757
    @alexilin7757 Год назад +8

    Я би ще герань садову добавила.А вцілому мені підбір рослин сподобався.

  • @ВалюняВалюня-и3ь
    @ВалюняВалюня-и3ь Год назад +4

    Добрий день. Дивлюся вас не так давно. І от щоб зрозуміти ваш стиль ,ваш смак ,я передивилася до 10 ваших відео , тепер розумію про що ви говорите. Все сподобалося. Багато рослин знаю . Теж маю тіньовий сад : хоста, бруннера , бузульник, астільба, купена, папороть, фіалка лісова, гортензія, флокси, гейхера. Хочу дицентру та вже немає куди.
    За межами Львова в Сокільниках відкрився епіцентр, там біля центрального входу групами ( а не в рядок як раніше) посаджена лавада та декоративні трави, відразу згадала вас. Єдине що кольоровою корою вони це все засипали неприродньо.

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад +1

      Це так приємно читати такі відгуки!!!!

  • @noitschrystia
    @noitschrystia Год назад +3

    Дякую за вашу працю 💚 Багато корисного дізнаюся з ваших відео.

  • @ПростоДворик
    @ПростоДворик Год назад +3

    Через пару років, як рослини розростуться ,буде дуже затишний тіньовий садок!
    Єдине , чого мені не вистачає, у Вашому садку ,серед злаків ,так це невеличкої водойми ,( звичайно ж без водоспадиків , кувшинів , )в природному стилі ( з серйозним підходом і професійним втіленням )!

  • @nevirkovetsmyroslava4460
    @nevirkovetsmyroslava4460 7 месяцев назад +1

    Дуже цікаво і актуально, дякую! Хай добре росте 😊

  • @larisakonovalova2168
    @larisakonovalova2168 Год назад +4

    Мне все понравилось) Мне оч. нравятся белые цветы и белые березы - в тени цвета "проваливаются", а белый сияет)
    Я добавила бы: плющ на забор - на его фоне стволы берез оторвутся от забора и он не такой агрессор, как девичий виноград; на задний план группы можжевельников средних, не низких - не хватает среднего яруса; гортензий стронг анабель - она в тени прекрасно цветет, чего не скажешь о метельчатых. На передний план посадила бы много белых тюльпанов 1ого сорта - хосты и метельчатые гортензии очень поздно стартуют и до середины травня будет голая земля, листьев весной мало - солнца хватит)
    У меня на участке несколько теневых мест, все они оформлены одинаковым набором: можжевельники, тисы, папороть страусник, хосты 2-х видов, гортензии древовидные, бересклеты стелящиеся вечнозеленые, фиалка белая - не знаю сорт, живучка - сама откуда-то взялась) !Можжевельники и тюльпаны стала сажать недавно - а то с листопада по травень было пусто-голо. + Выращиваю крупнолистные гортензии в горшках (зимуют в холодном сарае под спанбондом) - летом для акцента ставлю в разные места, они у меня 2 сортов и цветов - белые и розовые (от розовых избавляюь потихоньку - дарю соседям).

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Дякую Вам, за те, що ділитесь своїм досвідом

  • @lanalana7983
    @lanalana7983 Год назад +2

    Дякую за цікаву розповідь! Дуже цінно , що показали початок створення саду) Шкода, що не показали, як готували ділянку, боролися з бурянами. Це моя болюча тема)) У мене теж є тіньовий садок, під старою розлогою липою та живоплотом з грабу: улюблені хости, брунера, папороть, плющ, який маскує вертикальні труби, барвінок, бадан і чистець.

  • @АленаНикулина-Федорова

    Дякую! Багато гарних ідей, мені зараз це знагодиться! ❤❤

  • @MaxBaxUa
    @MaxBaxUa Год назад +4

    В мене є куток тіньового саду, складається з хвойних, хост та папоротей. І думаю досадити місцями люпин, він наче добре в затінку росте.

  • @NatalieKukharuk
    @NatalieKukharuk Год назад +3

    Дякую за відео. В мене квітник в тіні + це схил + це вхідна група. Передня частина сонцем більше обігріта. Зараз в процесі підбору рослин. Поки що такий перелік: конвалії, брунера, хости, анемони, герань крупнокор.,папароть, півонії (вже є), весняні цибулині, чемерник, лаванда. З кущів вейгела, чубушник(вже є), спірея, гортензія. Ще сосна буде та ялівці горизонтальні

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад +1

      Дуже у Вас гарний асортимент !!!!

  • @ТетянаІгнатенко-е5с

    Якби ви ще показали на аркуші паперу як ви все це розкреслюєте. Було б дуже корисно подивитись

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад +2

      Колись я це покажу - зніму про це відео

  • @СвітланаВихованець-т6ж

    В холодку ростуть горобинник, гортензії, аспленіум і водозбір. Ще колись були хости, та їх взимку з'їли якісь ховрашки, більше не садимо.
    Горобинник взимку ніякий, проте цієї зими 'сад тримали' сухостої гортензій і водозбір, він залишився разом із весняними примулами як зелень.
    Мріяла додати ще плакучу вербу, нею загородитись від сусідського вікна. Люблю її за світлість, сонячність і динамічність, взимку у неї красивий колір і ефектна крона. Але на 1.5 сот вже є дерева і кущі, не можу її втулити.

  • @SIS_17_SIS
    @SIS_17_SIS Год назад +5

    Дякую

  • @oneflower3080
    @oneflower3080 Год назад +2

    Колись читала, що на своій ділянці бажано посадити прстих непдодоносних, гарних, простих, дерев,. Вони ніби заспокоюють(липа, клен і т.)

  • @АняГончаренко-д7к
    @АняГончаренко-д7к Год назад +2

    Дякую за відео. Дуже цікаво. В мене у сусідів під березою росте ялівець і спіреї - чудово себе почувають. Така форма доріжки візуально розширює площу ділянки - круте рішення.

  • @AnastasiiaDiduk
    @AnastasiiaDiduk Год назад +3

    Дякую. Ти мене мотивуєш 😊

  • @sonyashnyk
    @sonyashnyk Год назад +2

    Щиро дякую за Вашу працю 🌻

  • @yuriys.6352
    @yuriys.6352 Год назад +3

    Дуже актуально ☝️

  • @garrykim4792
    @garrykim4792 Год назад +2

    дуже цікаве рішеня ! Дякую вам

  • @nataliafedotova4201
    @nataliafedotova4201 Год назад +8

    Саме хотіла написати про манжетку,а це ,виявляється,-приворотень!
    Кожен ваш садок-це маленька перемога!
    Критикувати-це найлегше,а от зробити красу-це справжнє діло!

  • @ТетянаШемигон-э1б
    @ТетянаШемигон-э1б Год назад +1

    Маю тіньовий квітникЯ б додала бузульник і лілійники.Дякую ,пане Андрію.

  • @1979rigik
    @1979rigik Год назад +5

    Незвичне розміщення за висотою рослин, серед трав'янистих зараз найвищі папороті. Звичніше, коли високі позаду, можливо, ще не повний ріст. Або розраховано на інший кут зору. До речі, Ви не мульчуєте? Як боротись з бур'янами? Чи у подальшому усе розростеться і проблема відпаде?

  • @valentynasilnitska736
    @valentynasilnitska736 6 месяцев назад

    У моєму саду тіньове місце створюють вишні, ялина, молоді горіхи і два калинових кущі. Хочеться й доступ мати до плодових дерев, і разом з тим озеленити землю. Зараз є хоста і розростається барвінок. Приглядаюсь до запропоновпних вами рослин, можливо, щось з вічнозелених підберу. Дякую за відео!

  • @Ukrayinochka_ya
    @Ukrayinochka_ya Год назад +3

    Гарно! 💛💙

  • @ЕхТаняТаня
    @ЕхТаняТаня Год назад +3

    Дуже цікаво подивитись як усе розростеться, гадаю зона відпочинку влітку буде просто райська ☺️
    Я б ще висадила біля паркану барвінок, щоб були зелені подушки під деревами. А ще чамерник для такого саду просто незамінний, дуже безпроблемна рослина.
    А має бути якась мульча на квітах? Бо поки рослини розростуться, спостерігати затоптану сіру землю насолоди мало 🙄
    І ще запитання: медунка гарно виглядає навесні коли цвіте або влітку, якщо рослина молода. 2-3-річні кущ після цвітіння виглядають ну зовсім несимпатично. Що з цим робити? Пересаджувати кожного року не дуже цікаво... В мене медунка сіється і ходить по клумбі. Іноді залишаю де насіялась, іноді пересаджую в більш підходяще місце.

  • @ІринаК-ф1ш
    @ІринаК-ф1ш Год назад +4

    Дякую, дуже цікаво ❤
    Розкажіть якось про те, як доглядаєте за своїм садком, чим підживлюєте, чим обробляєте від шкідників?

  • @YOlkhova
    @YOlkhova Год назад +1

    Покажіть як ця ділянка виглядає тепер, вкінці літа. Дуже цікаво! Дякую.

  • @Олексій-г1в
    @Олексій-г1в Год назад +2

    Зробіть відео-коллабу за ЕкоСтав. Дуже цікаво як би ви ставок облаштували.

  • @vytcrexyj
    @vytcrexyj Год назад +2

    В мене є такий тіньовий кут, але без берез, просто паркан і у сусідів високорослі дерева. там я вже багато років намагаюся створити тіньовий сад, але навіть тіньвитривалі рослини там дуже погано розвиваються. зараз я теж хочу встановити куточок для відпочинку. навколо меблів я б спробувала посадити, наприклад, рододендрони, в мене ще калина та бузина, тис.... був кущ бузку, але він загинув... ще росте самшит... хости та астільби там рости не хотять. а ще від сусідів по паркану росте плющ. який я ненавиджу, але все одно залишаю місцями для пейзажу)))

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Завжди потрібно експериментувати та щось змінювати :)

  • @hannamikhailova8111
    @hannamikhailova8111 Год назад +3

    Я би ще додала флокс шиловидний почпопокривний, навесні довго квітує, а потім гарний зелений килим

  • @ОленаКоваленко-о8о

    Цікавий вийшов квітник.
    Я б додала чемерник, гарне структурне листя в нього і плюс квітне найпершим майже,

  • @warm.k.k
    @warm.k.k Год назад +1

    "Зараз не таке сумне, на жаль" 😁

  • @levko...gala...s
    @levko...gala...s Год назад +2

    Дякую за відео.
    Чи не хотіли б ви додати в цей садочок весняних цибулинних...і вже хтось писав чемерник...?

  • @НадеждаБеляеаа
    @НадеждаБеляеаа Год назад +2

    Спасибо.

  • @user-kucheryaviysad
    @user-kucheryaviysad Год назад +2

    Два слова про стан магонії після пересадки. Стикалась кожного разу. Магонія скидала листя і кілька місяців здавалась зовсім мертвою. І кожного разу майже готова була викопати і викинути скелетик, бо здавалось, що цього разу таки вона пропала, але щось стримувало в далі кожного разу магонія дивним чудом відновлювалась. Отаке

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  Год назад

      Ви знаєте, це правда. Із 20 шт. Тільки одна загинула, а стояли всі із голими гілками

  • @y.b.1525
    @y.b.1525 Год назад +4

    покажіть цей сад у вересні, будь-ласка

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      вітаю - так, цей шматочок потрапив на відео, але взинку :)
      ruclips.net/video/ZuR2s2au-z0/видео.html

  • @tanyafan5594
    @tanyafan5594 Год назад +5

    Куточок вийшов дуже гарний.
    Підкажіть будь ласка, як розмножити папороть. В мене росте більше десяти років і не дає ніякої порослі.

    • @larisakonovalova2168
      @larisakonovalova2168 Год назад

      Мы как-то брали папороть из леса - она тоже сидела сиднем и не хотела расти) Потом подруга дала папороть - страусник пару розеток, так он так буяет, что раздаю всем соседям)) Я думаю, что дело в сорте папороти -1. Если у вас таки страусник, то создайте умови - рыхлый кислый грунт. Привезите несколько мешков хвойного опада с леса и смешайте с садовой землей, добавьте песку - и через 1-2 года все будет супер))

    • @tanyafan5594
      @tanyafan5594 Год назад

      @@larisakonovalova2168 дякую за пораду. Треба спробувати. Мабуть в мене папороть з лісу, як ви пишете. Колись купила на базарі.

    • @larisakonovalova2168
      @larisakonovalova2168 Год назад

      @@tanyafan5594 мы свою папороть сами копали в лесу, так что у нас без вариантов))

  • @OlenaPrytula
    @OlenaPrytula Год назад +5

    Доброго дня, виправте, будь ласка, жимолость шапошна, а не запашна. І монтажер явно не знає рослини - коли ви розповідаєте про осоки, показує манжетку. Але це деталі - ваші відео приносять багато корисного і тим, хто тільки знайомиться із світом рослин, і тим, хто з живе садами давно. Дякую вам ❤

  • @natali9046
    @natali9046 Год назад +2

    Анемона через пару років буде у вас всюди))) Ох вона і насіюється!

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Так, я чув про це :), але, дякую

  • @elenaprekrasnaja6531
    @elenaprekrasnaja6531 Год назад +2

    Гарно, я би ще добавила гейхер, тіарел.

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Тіарелла вері є, а гейзери я не люблю

  • @ОленаКоваленко-о8о

    А ще сьогодні якісь нові назви злаків прозвучали, це ті злаки, що тінь люблять?

  • @pseudoplatanus6855
    @pseudoplatanus6855 Год назад

    Для тіньових ділянок використовую варіегатний японський карликовий бамбук (Sasaella masamuneana 'Albostriata'). Круглий рік зберігає кольоровий ефект. Можна формувати кущі будь-якої висоти.

  • @tetianabudanova8065
    @tetianabudanova8065 Год назад +1

    Як не приживеться магонія (я посадила з другої спроби: дуже потребує полив підчас посадки/пересадки), то подивіться у бік мікробіоти. Звісно, вона не замінить магонію по декоративних якостях (в неї немає таких квіток/ягідок), але це теж вічнозелена і цікава рослина. І середній ярус буде заповнений

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      Дякую за пораду, але вона невисока - більше сланка, на відміну від магонії :)

  • @ОленаІгнатенко-д1п

    Дякую,завжди повчально.
    Питання- брунера чудова,але вона зникає у кінці літа .
    Що будете робити,якщо вона групою?
    Не можна ж допустити лисину

    • @ВалюняВалюня-и3ь
      @ВалюняВалюня-и3ь Год назад

      Добрий день. В мене не зникає😮.

    • @ОленаІгнатенко-д1п
      @ОленаІгнатенко-д1п Год назад

      @@ВалюняВалюня-и3ь цікаво
      Це може бути пов‘язано з посухою?

    • @ВалюняВалюня-и3ь
      @ВалюняВалюня-и3ь Год назад

      @@ОленаІгнатенко-д1п думаю що посуха впливає, бо коли спека кінчики підсихають, можливо це самозахист , не знаю🙄

  • @juliannatitova5621
    @juliannatitova5621 Год назад +1

    Ще можна використати герань крупнокорнивищну, гарно виглядає та добре розрастається

  • @NatalyaRozdobudko
    @NatalyaRozdobudko Год назад +3

    💛💙🥰

  • @ОксансАноним
    @ОксансАноним Год назад +1

    👍

  • @artmediaacademy
    @artmediaacademy Год назад +8

    Невже у Вас можуть бути хейтери?? Чекаємо відео з нетерпінням!!!

    • @JuliaWalter
      @JuliaWalter Год назад +1

      Це не хейтери, просто наші люди так спілкуються.

  • @scifi85
    @scifi85 Год назад +3

    Здається канал хтось прорекламуваа і тепер набігла купа "профі" :))) Ну нічого, для росту це нормально.

  • @ОльгаГеращенко-л8ь

    Андрію, дякую за чудовий контент. Успіхів і натхнення Вам!
    Я передивилася багато ваших відео, у мене буде ще зауваження. Ви дуже любите перовскію, але чому вона лебедолиста? Нічого спільного її листя з лебедем не має. Натомість латинська назва вказує, що вона, очевидно, лободолиста🙃 Отак російська лебеда пробралася в українську назву.

    • @KARANDA_LANDSCAPE
      @KARANDA_LANDSCAPE  11 месяцев назад

      О, дякую, я гляну ще раз як її правильно називати :)

  • @svetlanagilenok5106
    @svetlanagilenok5106 Год назад +3

    +

  • @Мотря-ч3ч
    @Мотря-ч3ч Год назад +1

    Зона відпочинку біля межі? Буде постійне відчуття, що коли ти з кимсь бісідуєш, сусідам все чути.

  • @maxikkabaksik9232
    @maxikkabaksik9232 Год назад

    Без балди, но це фігня а не сад!!! Я без осіти дизайнера ланшафтів лупанув собі сад біля дому, родичам і воно в 1000 разів краще чим тут!!!

    • @elenalinetskaya3641
      @elenalinetskaya3641 Год назад +3

      нажаль, в Україні тільки створюється культура сприйняття ландшафту. Те, що подобається Вашим родичам, звісно, прекрасно, але не Вам судити людину с освітою і практичним досвідом, як пан Андрій, це - ясно.

    • @ПростоДворик
      @ПростоДворик Год назад +5

      Напевно альпійська гірка з водоспадом , це завжди в тренді)))!

  • @xxoz
    @xxoz Год назад +3

    берези в якості загорожі невдале рішення. Це рослини які самі з собою конкурують і більш розвинене дерево сильно глушить менші. Тим більше для такого невеликого саду з такою щільною посадкою.