8 міфів про розкоксовку двигуна! Все, що ви хотіли знати про процедуру!

Поделиться
HTML-код

Комментарии • 6

  • @ІванСафрон-ы7ъ
    @ІванСафрон-ы7ъ Месяц назад

    Вірю, повірив. Мені такі самі грамотні вграли мотора, був пассат б3 з двигуном 1.8 на моноінжекторі. Так ось компресія не дивлячись на роки там була по 11-12 очок в кожному циліндрі, але був трішки розхід оливи моторної. Трішки це літра, бувало півтори на 10к кілометрів. Чудо майстри з чудо розкоксовкою начесали мені за сажу, кіптяву і іншу дічь, давай розкоксуємо і т.д і т.п.
    Якби я знав, що після розкоксовки у мене компресія в циліндрах впаде з 12 на 8 очок, то не підпустив би цих дов6ойо6ів геть близько до власного авто.
    На старих авто взагалі ця процедура протипоказана. Не ведіться на ці розводи, можна не тільки не отримати результату, а і погіршити стан двигуна.

  • @АлександрИванов-б7ш9ь

    Зі свого досвіду- якщо автівка на газу працює (пропан-бутан) - знімаєшь клапанну кришку- все дуже добре!!! Бруду немає, все як нове блищить!!!

  • @Romario-tp5nl
    @Romario-tp5nl Месяц назад

    ну хоч би показав чим розкоксовку робили, який вибір є на ринку

  • @udi3991
    @udi3991 Месяц назад +1

    Ой Божечки, скільки всього дурного.
    Про старі авто.
    В часи механічних карбюраторів, ваносів і іншої дичини - стехіометрична суміш досягалася в узкому діапазано певних обертах, на які налаштовувалася вся схема(2500-3000). Тому діди правильно казали - дай машині просратися, бо зазвичай на малих обертах суміш була багата(коптила), а на високих бідна. Тому і на високих якраз вигорала вся кіптява.
    Були навіть інструкції, що забороняли довго мотор тримати на низьких обертах.
    Так от, в ті часи, коли із за кіптяви клинило мотор, бо дурні водії його не крутили - то з'явилися всі ці способи розкоксовки. Хоча ті хто розуміли, просто крутили мотор частіше і ніякої кіптяви в циліндрах, між капіталками в 60К)))
    Тепер про сучасні авто
    Сучасний авто, прогрітий і технічно справний, не під час розгону, або гальмування - а в робочому спокійному режимі, наприклад трасса, чи рух містом зі швидкістю 50км/год. В діапазоні обертів від 700 до 4500(у когось більше у когось менше), буде тримать стехіометричну суміш автоматично.
    А це значить - що жодного граму кіптяви в циліндрах не буде! Паливо буде горіти повністю, не залишаючи жодних слідів в моторі.
    А на холостих блок буде біднити по максимуму(і якась там кіптява догорить), а в режимі розгону, і прогріву - багатить, щоб машина круто іхала.
    Тому, звичайному користувачу, що їздить містом, і час від часу трасою - жодних "раскоксовок", присадок, промивочного масла, і прочих "разводів" на СТО - не треба!!!
    Інженери, ще з часів перших примітивних калькуляторів палива і моновприску - з цією проблемою порішали, повністю. Як і порішали з прогрівом(сучасне авто гріти 20хв на ХХ навпаки шкідливо).
    А от хто постійно ганяє що дурнє, або стоїть прогріває по півгодини авто на ХХ, або має технічно не справний авто(сцать форсунки, сцить масло, задіри, раковини від детонації) - то буде там і розхід кінський, і ввідповідно кіптява. Але це вже розкоксовкою не вирішити))))
    Тому вся ця хімія, якщо не шкідлива, то точно безглузда - їздіть, і ремонтуйте вчасно авто, не слухайте розводів на СТО і не буде проблем!

    • @udi3991
      @udi3991 Месяц назад +1

      І да, сучасним авто з електронним блоком керування мотором - давать часто "просратися", мінімум безглуздо, максимум шкідливо)

  • @efrtgdr
    @efrtgdr 2 месяца назад

    Всему виной качество топлива...