Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Logistyka paneli fotowoltaicznych - jak się z nimi obchodzić?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 17 авг 2024
  • 🚛 📦 Logistyka magazynowa i transport międzynarodowy - omega-pilzno.c...
    🤝 Partner odcinka: aviasolarbyuni...
    00:00:00 - Wstęp
    00:01:28 - Produkcja paneli fotowoltaicznych
    00:07:07 - Transport i składowanie paneli fotowoltaicznych
    Tym razem Na palecie poświęciliśmy w całości logistyce paneli słonecznych i procesowi ich wytwarzania! Wspólnie z naszym Klientem - firmą AVIA Solar - omawiamy najważniejsze wyzwania, które wiążą się z transportem i składowaniem delikatnych modułów fotowoltaicznych.
    Zarówno gotowe panele, jak i komponenty służące do ich produkcji, sprowadzane są w zasadzie z całego świata. Logistyka takiego ładunku niesie za sobą wiele wyzwań. Co tu jest najważniejsze? Odpowiedź w odcinku.
    Panele słoneczne produkowane są w fabryce AVIA Solar w Sędziszowie Małopolskim, gdzie mogliśmy podejrzeć ten proces. Wytwarzane tam moduły trafiają do farm w całym kraju. Są również montowane w ramach indywidualnych instalacji, które możemy mieć na dachach naszych domów.
    *
    Na Palecie to kanał RUclips prowadzony przez firmę Omega Pilzno - jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce. Poprzez nasze filmy chcemy pokazać jak kluczowe w prowadzeniu działalności jest skupienie się na udoskonalaniu i optymalizacji produkcji towarów, ale także odpowiedni dobór partnera do obsługi logistycznej. Kanał skierowany jest przede wszystkim do osób pracujących w branży TSL lub w działach logistycznych. Nasze filmy mogą jednak zainteresować także kierowców zawodowych czy osoby ciekawe organizacji procesów produkcyjnych i logistycznych w przedsiębiorstwach.

Комментарии • 3

  • @pawekkkk5700
    @pawekkkk5700 9 месяцев назад

    Czy powinny być spinane panele słoneczne pasami transportowymi?

  • @Laskuna
    @Laskuna 10 месяцев назад +2

    Montaż paneli na północnych szerokościach w kontekście globalnej walki z redukcjami co2 to nieporozumienie, u nas te panele wydajnie pracują ze 2 miesiące latem, a zimą gdy dzień jest krótki w 20%. Niby lepiej było by je bardziej na południu instalować, ale wtedy na przesyle byśmy tracili.

  • @skisly1100
    @skisly1100 10 месяцев назад +1

    Materiał ogólnie ciekawy i przekazuje dość dużo informacji, ale w 5:55 gdy narrator mówi o etapach żywotności i mówi po polsku a nagle recykling już ciężko ? W naszym języku to brzmi gorzej czy jak?