Раніше було багато контурів , налаштування змінним конденсатором .С антени на підсилювач та фільтр потім гетеродин , знову підсилювач і фільтр , для АМ амплітудний детектор а для ФМ частотний . Для стерео декодер. А зараз на одній мікросхемі KT0936MB9 та трохи інший принцип роботи . Сигнал крім аналогової обробки має і цифрову.
2 частина після свята. Два три дні не можна паяльник вмикать. А взатра вийде випуск про те як я зробив супер ліхтарик ! Мій рекорд по яскравості. Порівняв з аналогічним штатним та дальнім світлом Фольксвагена. Заміряв люксметром. Такого більша частина людства не бачила !
Дякую. Я не ставлю в ціль максимум переглядів та підписників. Тому тільки рідною мовою. Знаю не одного українського майстра які роблять свої випуски російсьеою мовою щоб було більше переглядів , щоб і росіяни дивились і бувших союзних.
Вітаю пана майстра! Дуже цікаво дивитися Ваші випуски! Стосовно пошуку україномовних радіостанцій та україномовних трансляцій. Вам би не завадило інтегрувати цифровий частотомір.Зараз доступно немало і доволі компактні,щоб вирізати в корпус замість тієї шкали-"приблизометру"😁! До Вашої уваги деякі спостереження по частотах. На частоті 1386 кГц з Литви працюють: 5:30-5:50 (Пн-Пт) Радіо Японії рос. 6:00-7:00 Радіо Польщі білорус. 7:00-7:30 Радіо Польщі укр. 17:00-17:10 (Пн-Пт) Радіо Японії рос. 17:25-17:30 (Пн-Пт) Радіо Японії рос. 18:00-18:30 Радіо Польщі рос. 19:30-19:50 Радіо Японії рос. 20:00-20:30 Німецька хвиля рос. 20:30-23:00 Радіо Свобода рос. служба 23:00-5:30 Українське радіо 1557 кГц 17:30-23:30 Радіо Лента (з Литви) Новини українською мовою транслюють румунські суспільні радіостанції Радіо Сігед - 11 та 14-та години Радіо Яси та Радіо Констанца - 9, 14 та 18 година Радіо Кишинів - 10, 15 та 20-та година
Ні , це не реально.! Не тому що коштує він як сам приймач. Не тому що частота ФМ вища 50 мгц а вони до 50. Не тому що не вистачить розмаху сигналу. З антени не поміряєте а все решта всередині мікросхеми. Виводи на кварц і вихід на підсилювач. Всередині все і аналогова частина і цифрова обробка. Тому ніяк .
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Тут я маю на увазі частотомір лише для середніх хвиль .Якщо не помиляюсь,то можна вимірювати резонанс на магнітній антені,яка єдина в приймачі.
@@ur3qoi931 Не має куди підключати його. Магнітна антена не має змінного конденсатора як було раніше і на ній не має ніякого резонансу а далі все сховано всередині мікросхеми. Припустимо що є можливість а шкалу куди ? Вона потрібна. А живлення ? Частотомір від 2,8-3 вольта не працюватиме. Frequency meter Impossible !!! За таку доробку в такому приймачу забудьте ! І є просте рішення - частотомір коштує 400-500 грн. які можна докласти і купити зразу готового приймача з цифровим налаштування , без шкали а з циферками !
В таких і подібних приймачах, я замість трансформатора впаюю кабель зарядки від телефона + якесь зарядне стареньке, слабеньке і є діду радість 😁. Молодь таким не користується 🖐️
Хыба шо старе зарядне з Нокії. Там трансформатор і 5 - 5.5 вольт на виході. Коли я налаштовував короткі хвилі були сильні завади поки не вимкнув з розетки БЖ для настольної лампи. Він імпульсний. Від приймача лежав за пів метра. Молодь не рористується а рибаки беруть на рибалку і щоб акум гарний був. Колхозити то не моє.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA а чому тільки з нокії. Зовсім ні. Що буде якщо замість змінного, там буде постійний 5В. Нічого. Працює собі. Я звісно так не зоморочуюсь, можливо як Ви. Але стільки часу виділити... Не кожен має. До речі, моєму такому приймачу вже років з п'ятнадцять. Іноді ще користуюсь. І він ні разу не ремонтувався. А в людей, котрі його з розетки ніколи не вимикають - вигорають трансформатори. Не кожному й доведеш - що це потрібно робити.
@@poshuk_po_zhyttiu З старої нокії підходить по напрузі але малуватий струм. Біля 850 мА максимальний. То сказано образно. Я буду шукати трансформатор з струмом мінімум 1 А а змінна напруга 4 вольта бажано. Скоріше за все перемотаю вторинну обмотку. Трансформатори вигорають подібні такому як в приймачі стоїть. Якщо трансформатор "правильний" та намотаний мідним дротом то працює також роками не виймаючи з розетки. Звісно не китайський. від 9 вольт в мене є кілька японських але їх важко розібрати для пересотки. Заморачиваюсь ? Так ... такий я по життю.
Зі Святом! На 9.39 😁Я знімав не 100 а 99 раз точно цю ручку і усі пиптикі а вірніше штирькі цілі. Просто потрібно витягувати першим малий штирьок і буде ок. На все добре друже.
Вже нові моделі можна ставити навіть від телефона зарядку йому байдуже старші моделі вони боялись наводок і старіші моделі були менш енергоемні батарейок вистачало на більше часу роботи
Там на середні та короткі хвилі завади йдуть не тільки по живленню а і від випромінювання БЖ високочастотних завад. Це треба не тільки фільтр а і повне екранування та не факт що допоможе. Тратити час та матеріали на таке не раціонально. Підберу нормальний трансформатор. Мені потрібен 1 А . 0,5 А на зарядку , решта приймач і невеличкий запас.
Блок живлення можна зробити зовнішнім, а в радіо вставити гніздо наприклад5.5*2,5. А по стабілізації поставить ЛМ7805 а потім ТР4056 з захистом для 18650. Якщо блок живлення не потужний= 500мА можна без ТР4056, поставить тільки 7805 і захист на 18650
Все це я робив сотні раз. За півметра від приймача імпульсний блок давав завади на СХ та КХ , при чомуживив тільки настольну лампу.Завади йдуть не тільки по живленню а і від випромінювання БЖ .Зовнішній імпульний відпадае , зовнішній трансформатор то колхоз вже. За 7805 думав як запасний варіант , якщо TP5100 підійде то лишу ,ні то або 7805 або є і інші напрацювання. 7805 при зарядці 500 мА треба на радіатор та і ККД не радує. Через пару днів продовжу і побачим.
Імпульсний блок дає завади (до речі ТР5100 теж може). Яби знайти стару трансформаторну зарядку від мобілки ( ідеально від моторола С115- компактна й там стоїть 7805 з заводу). Можна й від нокіїї 3310 але там напруга близько 10в й струм слабкіший 350мА.
@@andreyfm4128 за 5100 знаю , там перетворювач але перевірю . Є в мене і ТР5000 . З мобілок всі слабі , мені потрібно 1А довготривало . У мотороли С115 короткочасно не більше 800 мА а довготривало біля 500 . Не піде. Приніс купу трансформаторів з свого складу і буду зараз приміряти . Вторинну перемотаю.Найменьший 10 Вт. Треба 1А довготривало і щоб не грілось. 7805 поставити не проблема , правда с радіатором треба.
@@andreyfm4128 Переміряв з десятор трансформаторів. Совдеповські жоден не влазить. Два штуки влазять Ш-образні буржуйські. Один зразу в сторону бо пластіни сварним швом на торці скріплені а другого почав розбирати...пока тільки три пластіни витяг бо трохи на клею вони. Буду перематувати, навіть і 2 А вийде. Площа 2,6 кв.см. то чесні 10 Вт гарантовані.Години 3-4 піде на нього на жаль але буде супер !То не китайщина , дроти 100% мідні бо витяг край та зачистив і залудив .
Зараз в розетці 220в імпульсних перешкод більше ніж на виході більш менш нормально імпульсного блоку живлення. Ставити трансформатори немає сенсу. Зараз є багато маленьких і потужних імпульсних БЖ.
Завтра продовження випуска і там я просто в резетку вставляв імпульник не з дешевих. Він живив настольну лампу і навіть зп півметра до приймача були завади . А на ФМ не діє , все чисто. Я вже поставив трансформатор і все тепер чудово. Перематував імпортного з чесними 10 Вт. Вторинну намотав дротом 0,71 мм.Пробував контролер TP5100 і від нього завади. Напруга зараз дозволяє поставити TP4056 . Зараз поставлю його та акум , закрию кришку і взавтра випуск продовження.
На СХ працює УР-1 1278 кГц з Одеської обл. чути після заходу сонця. 1386 кГц (з Литви) 21-21:30 Німецька хвиля рос. мова, 21:30-00:00 Радіо Свобода рос. мова, 00:00-6:30 Укр. радіо міжнародне, 7-8 Польське радіо білоруська мова 666 кГц (з Литви) радіо Сигнал для Білорусі, рос мова 1557 кГц (з Литви) радіо Лєнта рос мова КХ актуальні 49, 41, 31, 25, 22, 19 м 49 м 5910 кГц радіо Румунії 18-18:30, 20-20:30, 22-22:30 укр. мова
Я ловив на СХ українське мовлення але воно не цілий день а по годинам. То є то нема. Це вже почав приймати як замінив резистор з 780 ом на 1,18 кОм. Після свята вже займусь живленням.
TP4056 розрахована на вхдну напругу 4.5 - 5.5 В. А після моста буде 6-7 вольт. Я поставлю TP5100 . В неї вхідна 5-15 В. Акуми стануть тільки нові бо не для себе роблю.
Так. Я таке теж робив але є геморой щоб і поставити ручку на місце. Також є ризик що людина буде нести за ручку і приймач відпаде та розіб'ється . Винуватим зроблять мене . В моєму випадку без ручки я не буду винен якщо хтось випустить з рук його. Перестраховка )))
Сейчас эти приёмники по качеству стали хуже,у некоторых нет даже трансформаторов,знаю даже на своём Golon Rx-1412.Ставил акум с телефона,и плату с зарядки,и всё,так как от сети работы не люблю,так и от работы акума достаточно,акум достался с телефона мейзу про 7..
Питание через балансный конденсатор это вообще нонсенс ! Может служить только для зарядки так как не хватит тока питать приемник от сети. Так же по мере старения аккума напряжение будкт расти из за увеличения внутреннего сопротивления. И самое главное нет гальванической развязки от сети 220 и при зарядке прикоснувшись к примеру гнезду USB ( у Golon он бывает ) может ударить током ... особенно во влажной обуви или босиком ! Такие Golon продавать нельзя а продавцов и поставщиков наказывать ! Чирез час выйдет финальный выпуск по приемнику.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Может и меня бы ударило током хз,достался он мне с умершим акумом,внутри транса небыло,я так понял что небыло от слова совсем,акум с контроллером,и плата от зарядки,4 года норм работает,минус динамик лучшего качества не влазит,и ещё в некоторых местах было очень мало олова,добавлял сам,заметил что схема зарядки такая же как и в дешовых фонариках,и такой же дешовый акумулятор..
@@АндрейКнязев-л7р В фонарика зарядка через конденсатор только портит аккум и может электролит разорвать по там нет возможности прикоснуться к чему то связанному с сетью 220. Вышло продолжение...2 выпус в эфире сейчас.
українські станції на СХ 1278кГц , 1375 кГц, Радіо Свобода навпіл з українською станцією ділить єфір на 1386 кГц , 1557 кГц радіо Лента на йазику але це радіо з Литви
Шуткуєте ? Там втонинна 0,2 А а приймач споживає вдвічі більше. Просадка з 7 вольт на 3,5 при середній гучності. З конденсвтором просадка буде до того коли приймач вже відмовиться робити . А чим заряджати акум ? Імпульсний навіть вмикнутий не для приймача а іншого на короткі хвилі дає завади хоч і не рядом лежить а за півметра. Колхозити не будкм , нормальний трансформатор зроблю хоч і намотаю.
Дякую за цікавий випуск. Пам'ятаю в мене колись був такий приймач, тільки компонентів в ньому було набагато більше і мікросхема sony
Раніше було багато контурів , налаштування змінним конденсатором .С антени на підсилювач та фільтр потім гетеродин , знову підсилювач і фільтр , для АМ амплітудний детектор а для ФМ частотний . Для стерео декодер. А зараз на одній мікросхемі KT0936MB9 та трохи інший принцип роботи . Сигнал крім аналогової обробки має і цифрову.
Дякую за нове відео! Ви як завжди на висоті. Чекаю частини 2.
2 частина після свята. Два три дні не можна паяльник вмикать. А взатра вийде випуск про те як я зробив супер ліхтарик ! Мій рекорд по яскравості. Порівняв з аналогічним штатним та дальнім світлом Фольксвагена. Заміряв люксметром. Такого більша частина людства не бачила !
Слава Україні! З Великоднем!
Героям Слава ! Дякую за привітання ! Взаєм.
Лайк за українську мову. Дякую!
Дякую. Я не ставлю в ціль максимум переглядів та підписників. Тому тільки рідною мовою. Знаю не одного українського майстра які роблять свої випуски російсьеою мовою щоб було більше переглядів , щоб і росіяни дивились і бувших союзних.
Вподобайка 👍
Вітаю пана майстра!
Дуже цікаво дивитися Ваші випуски!
Стосовно пошуку україномовних радіостанцій та україномовних трансляцій.
Вам би не завадило інтегрувати цифровий частотомір.Зараз доступно немало і доволі компактні,щоб вирізати в корпус замість тієї шкали-"приблизометру"😁!
До Вашої уваги деякі спостереження по частотах.
На частоті 1386 кГц з Литви працюють:
5:30-5:50 (Пн-Пт) Радіо Японії рос.
6:00-7:00 Радіо Польщі білорус.
7:00-7:30 Радіо Польщі укр.
17:00-17:10 (Пн-Пт) Радіо Японії рос.
17:25-17:30 (Пн-Пт) Радіо Японії рос.
18:00-18:30 Радіо Польщі рос.
19:30-19:50 Радіо Японії рос.
20:00-20:30 Німецька хвиля рос.
20:30-23:00 Радіо Свобода рос. служба
23:00-5:30 Українське радіо
1557 кГц 17:30-23:30 Радіо Лента (з Литви)
Новини українською мовою транслюють румунські суспільні радіостанції
Радіо Сігед - 11 та 14-та години
Радіо Яси та Радіо Констанца - 9, 14 та 18 година
Радіо Кишинів - 10, 15 та 20-та година
Ні , це не реально.! Не тому що коштує він як сам приймач. Не тому що частота ФМ вища 50 мгц а вони до 50. Не тому що не вистачить розмаху сигналу. З антени не поміряєте а все решта всередині мікросхеми. Виводи на кварц і вихід на підсилювач. Всередині все і аналогова частина і цифрова обробка. Тому ніяк .
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA
Тут я маю на увазі частотомір лише для середніх хвиль .Якщо не помиляюсь,то можна вимірювати резонанс на магнітній антені,яка єдина в приймачі.
@@ur3qoi931 Не має куди підключати його. Магнітна антена не має змінного конденсатора як було раніше і на ній не має ніякого резонансу а далі все сховано всередині мікросхеми. Припустимо що є можливість а шкалу куди ? Вона потрібна. А живлення ? Частотомір від 2,8-3 вольта не працюватиме. Frequency meter Impossible !!! За таку доробку в такому приймачу забудьте ! І є просте рішення - частотомір коштує 400-500 грн. які можна докласти і купити зразу готового приймача з цифровим налаштування , без шкали а з циферками !
В таких і подібних приймачах, я замість трансформатора впаюю кабель зарядки від телефона + якесь зарядне стареньке, слабеньке і є діду радість 😁. Молодь таким не користується 🖐️
Хыба шо старе зарядне з Нокії. Там трансформатор і 5 - 5.5 вольт на виході. Коли я налаштовував короткі хвилі були сильні завади поки не вимкнув з розетки БЖ для настольної лампи. Він імпульсний. Від приймача лежав за пів метра. Молодь не рористується а рибаки беруть на рибалку і щоб акум гарний був. Колхозити то не моє.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA а чому тільки з нокії. Зовсім ні. Що буде якщо замість змінного, там буде постійний 5В. Нічого. Працює собі. Я звісно так не зоморочуюсь, можливо як Ви. Але стільки часу виділити... Не кожен має.
До речі, моєму такому приймачу вже років з п'ятнадцять. Іноді ще користуюсь. І він ні разу не ремонтувався. А в людей, котрі його з розетки ніколи не вимикають - вигорають трансформатори. Не кожному й доведеш - що це потрібно робити.
@@poshuk_po_zhyttiu З старої нокії підходить по напрузі але малуватий струм. Біля 850 мА максимальний. То сказано образно. Я буду шукати трансформатор з струмом мінімум 1 А а змінна напруга 4 вольта бажано. Скоріше за все перемотаю вторинну обмотку. Трансформатори вигорають подібні такому як в приймачі стоїть. Якщо трансформатор "правильний" та намотаний мідним дротом то працює також роками не виймаючи з розетки. Звісно не китайський. від 9 вольт в мене є кілька японських але їх важко розібрати для пересотки. Заморачиваюсь ? Так ... такий я по життю.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA здоров'я, наснаги і успіхів! 🖐
@@poshuk_po_zhyttiu На взаєм !
Зі Святом!
На 9.39 😁Я знімав не 100 а 99 раз точно цю ручку і усі пиптикі а вірніше штирькі цілі. Просто потрібно витягувати першим малий штирьок і буде ок. На все добре друже.
Вдячний за пораду !Нехай панують у вашій родині любов і доброта, здоров’я і щастя.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Навзаєм!
лайк
Вже нові моделі можна ставити навіть від телефона зарядку йому байдуже старші моделі вони боялись наводок і старіші моделі були менш енергоемні батарейок вистачало на більше часу роботи
Ця модель ловить завади від імпульсних БЖ нетільки по живленню а і по ефіру на СХ та КХ . На ФМ не має завад.
Імпульсні на середніх хвилях можуть зробити можливо якісь фільтри треба ставити .Булоб цікаво як забрати високо частотні шуми .
Там на середні та короткі хвилі завади йдуть не тільки по живленню а і від випромінювання БЖ високочастотних завад. Це треба не тільки фільтр а і повне екранування та не факт що допоможе. Тратити час та матеріали на таке не раціонально. Підберу нормальний трансформатор. Мені потрібен 1 А . 0,5 А на зарядку , решта приймач і невеличкий запас.
Це ж скільки треба мати терпіння підбирати діапазони.
хвилин 40-50 .
Блок живлення можна зробити зовнішнім, а в радіо вставити гніздо наприклад5.5*2,5. А по стабілізації поставить ЛМ7805 а потім ТР4056 з захистом для 18650. Якщо блок живлення не потужний= 500мА можна без ТР4056, поставить тільки 7805 і захист на 18650
Все це я робив сотні раз. За півметра від приймача імпульсний блок давав завади на СХ та КХ , при чомуживив тільки настольну лампу.Завади йдуть не тільки по живленню а і від випромінювання БЖ .Зовнішній імпульний відпадае , зовнішній трансформатор то колхоз вже. За 7805 думав як запасний варіант , якщо TP5100 підійде то лишу ,ні то або 7805 або є і інші напрацювання. 7805 при зарядці 500 мА треба на радіатор та і ККД не радує. Через пару днів продовжу і побачим.
Імпульсний блок дає завади (до речі ТР5100 теж може). Яби знайти стару трансформаторну зарядку від мобілки ( ідеально від моторола С115- компактна й там стоїть 7805 з заводу). Можна й від нокіїї 3310 але там напруга близько 10в й струм слабкіший 350мА.
@@andreyfm4128 за 5100 знаю , там перетворювач але перевірю . Є в мене і ТР5000 . З мобілок всі слабі , мені потрібно 1А довготривало . У мотороли С115 короткочасно не більше 800 мА а довготривало біля 500 . Не піде. Приніс купу трансформаторів з свого складу і буду зараз приміряти . Вторинну перемотаю.Найменьший 10 Вт. Треба 1А довготривало і щоб не грілось. 7805 поставити не проблема , правда с радіатором треба.
@@andreyfm4128 Переміряв з десятор трансформаторів. Совдеповські жоден не влазить. Два штуки влазять Ш-образні буржуйські. Один зразу в сторону бо пластіни сварним швом на торці скріплені а другого почав розбирати...пока тільки три пластіни витяг бо трохи на клею вони. Буду перематувати, навіть і 2 А вийде. Площа 2,6 кв.см. то чесні 10 Вт гарантовані.Години 3-4 піде на нього на жаль але буде супер !То не китайщина , дроти 100% мідні бо витяг край та зачистив і залудив .
Зараз в розетці 220в імпульсних перешкод більше ніж на виході більш менш нормально імпульсного блоку живлення. Ставити трансформатори немає сенсу. Зараз є багато маленьких і потужних імпульсних БЖ.
Завтра продовження випуска і там я просто в резетку вставляв імпульник не з дешевих. Він живив настольну лампу і навіть зп півметра до приймача були завади . А на ФМ не діє , все чисто. Я вже поставив трансформатор і все тепер чудово. Перематував імпортного з чесними 10 Вт. Вторинну намотав дротом 0,71 мм.Пробував контролер TP5100 і від нього завади. Напруга зараз дозволяє поставити TP4056 . Зараз поставлю його та акум , закрию кришку і взавтра випуск продовження.
На СХ працює УР-1 1278 кГц з Одеської обл. чути після заходу сонця.
1386 кГц (з Литви) 21-21:30 Німецька хвиля рос. мова, 21:30-00:00 Радіо Свобода рос. мова, 00:00-6:30 Укр. радіо міжнародне, 7-8 Польське радіо білоруська мова
666 кГц (з Литви) радіо Сигнал для Білорусі, рос мова
1557 кГц (з Литви) радіо Лєнта рос мова
КХ актуальні 49, 41, 31, 25, 22, 19 м
49 м 5910 кГц радіо Румунії 18-18:30, 20-20:30, 22-22:30 укр. мова
Я ловив на СХ українське мовлення але воно не цілий день а по годинам. То є то нема. Це вже почав приймати як замінив резистор з 780 ом на 1,18 кОм. Після свята вже займусь живленням.
Можно напротив самореза просверлить в ручке отверстие под отв'ртку!?
Так.Дякую. Я до цього не дотумкав. Буду знати .
ставив тр 4056 замість тих батарейок акуми від ноута стане на пару років і захист
TP4056 розрахована на вхдну напругу 4.5 - 5.5 В. А після моста буде 6-7 вольт. Я поставлю TP5100 . В неї вхідна 5-15 В. Акуми стануть тільки нові бо не для себе роблю.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA зрозумів
В ручці замість зломаного піптика я заганяв паяльником невеличкій шуруп.
Так. Я таке теж робив але є геморой щоб і поставити ручку на місце. Також є ризик що людина буде нести за ручку і приймач відпаде та розіб'ється . Винуватим зроблять мене . В моєму випадку без ручки я не буду винен якщо хтось випустить з рук його. Перестраховка )))
Сейчас эти приёмники по качеству стали хуже,у некоторых нет даже трансформаторов,знаю даже на своём Golon Rx-1412.Ставил акум с телефона,и плату с зарядки,и всё,так как от сети работы не люблю,так и от работы акума достаточно,акум достался с телефона мейзу про 7..
Питание через балансный конденсатор это вообще нонсенс ! Может служить только для зарядки так как не хватит тока питать приемник от сети. Так же по мере старения аккума напряжение будкт расти из за увеличения внутреннего сопротивления. И самое главное нет гальванической развязки от сети 220 и при зарядке прикоснувшись к примеру гнезду USB ( у Golon он бывает ) может ударить током ... особенно во влажной обуви или босиком ! Такие Golon продавать нельзя а продавцов и поставщиков наказывать ! Чирез час выйдет финальный выпуск по приемнику.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Может и меня бы ударило током хз,достался он мне с умершим акумом,внутри транса небыло,я так понял что небыло от слова совсем,акум с контроллером,и плата от зарядки,4 года норм работает,минус динамик лучшего качества не влазит,и ещё в некоторых местах было очень мало олова,добавлял сам,заметил что схема зарядки такая же как и в дешовых фонариках,и такой же дешовый акумулятор..
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA И да,спасибо.👍.
@@АндрейКнязев-л7р В фонарика зарядка через конденсатор только портит аккум и может электролит разорвать по там нет возможности прикоснуться к чему то связанному с сетью 220. Вышло продолжение...2 выпус в эфире сейчас.
українські станції на СХ 1278кГц , 1375 кГц, Радіо Свобода навпіл з українською станцією ділить єфір на 1386 кГц , 1557 кГц радіо Лента на йазику але це радіо з Литви
Дякую. Иак і є але не цілодобово.
Постав конденсатор на вхід трансформатора і грітись не буде.
Шуткуєте ? Там втонинна 0,2 А а приймач споживає вдвічі більше. Просадка з 7 вольт на 3,5 при середній гучності. З конденсвтором просадка буде до того коли приймач вже відмовиться робити . А чим заряджати акум ? Імпульсний навіть вмикнутий не для приймача а іншого на короткі хвилі дає завади хоч і не рядом лежить а за півметра. Колхозити не будкм , нормальний трансформатор зроблю хоч і намотаю.