Молодець, Земляк! Голова і руки працюють як треба!!! Дуже якісна переробка своїми руками! Для себе, такі приймачі залишив у минулому! Користуюсь на потребі портативною блю-тус колонкою, в якій і є приймач, ще є гніздо ЮСБ, "аукс" і слот для картки пам*яті! Це зручно тим, що можна під час якихось робіт по господарству послухати цікаву аудіо-книжку, чи вибрати музикальну станцію на свій розсуд з інтернет-радіо в телефоні! Як раз недавно переробляв акумуляторний садовий оприскувач під "правильне" вимикання, то користувався колонкою.
Вдячний за відгук. Цей приймач для дідусів та бабусь . Налаштований на одну станцію новин а літом інколи на батареї чи на город чи на рибалку )) Звісно для молоді та продвинутих краще блютуз колонка. Правда рідко зустрічав щоб дуже гарно звучала та без недоліків. Хіба що самому з нуля зробити і бажано з фанери 12 мм. В мене свої є але потужні та живляться тільки від мережі бо акуми ни них обійдуться баксів 300.Акумуляторний садовий оприскувач на кислотному акумі 7 а/год.? Я маю теж садок але оприскую вручно накачав повітря. На 10 літрів спочатку 50 качків і пару разів по 20-30.Справляюсь. Мені більше 20 літрів на день не потрібно. У дворі в бесідці акустика 200 в канал та підсилювач плюс саб. Але не користуюсь бо війна.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дякую за відгук! Звісно, що ні такий приймач ні будь-яка блю тус МОНО колонка не дає якісний звук, але тут справа в можливості вибору варіантів прослуховування і потрібного контенту! Те ,що ви добре розумієтесь в звуковій апаратурі я зрозумів, побачивши тематику інших ваших відео! Я теж інколи займаюсь ремонтом та збіркою підсилювачів та зарядних пристроїв і іншої техніки. В тому році навчився самостійно ремонтувати бензо-інструменти. Бажаю Миру, здоров*я і нових цікавих відео!
@@SKIDROW-fe2uq Вам вдачі ! Захочете поспілкуватись - номер мобільного в описі. Якщо потрібна консультація - не відмовлю. Саморобна Hi-Fi блютуз колонка ободиться біля 500 баксів . 2 полярне живлення з перетворювачем...АБ клас 3 канали. 2 стерео плюс моно саб....аналоговий темброблок ...літієва збірка ...вага біля 8-10 кг.
Ключове слово був ...Чутливість стала меньшою , трансформатор урізали що почав сильно грітись ,в середніх та коротеих тільки шуми. Планую десь в травні ще одного переробити. Скоріше всього буду на вході підсилювач ліпить. Може хоть шось в коротких хвилях вловить.
Вітаю, таких приймачів я відремонтував декілька шт. Причина класична, погоріли трансформатори, бо вони постійно під напругою, коли вилка в розетці і навіть вимкнені по звуку. Поділюсь своїм досвідом.. Я нічого дуже не мудрив, а просто на барахолці в дядьків купив трансформаторну зарядку від старих Нокіа , "кубік" як казали в народі марка АСР-7Е, пише, що видає 3,7В 355мА, є купа подібних недефіцитних інших блочків, наприклад від радянських старих калькуляторів, тип Електроніка Д-0,1 на 5В 0,1А, за 50грн з відра вигріб 5 шт. Там дуже компактні і практично невбиваємі транси, які по габаритах може трішечки більші, але влазять нараз-два. Імпульсні такі як у вас не ставлю принципово, бо не такі надійні і фонять трохи. Ще в розрив після мережної колодки врізав невеличкий перемикач від якогось приймача з чорною клавою, вийшло як з заводу. Індикатор також маленьку неонку від чайника вже готову на 220в, горить при роботі. Все по фен шую, красиво, надійно, я запаяв, але можна і скрутити клемничками. Якось так. Успіхів і наснаги!
Вітаю. Там трансформатор під напругою навіть при вимкненому. Без навантаження він вже за півгодини гаряченний ! Я їх викидав бо з таким барахлом нічого толком надійно не робитиме. В мене трансформаори для мобілок старі ще є але штук 3 лишилось. А блоків імпульсних нових до 100 шт. Цей приймач не перший не останній переробляю. Тому стандартно ставлю імпульсний.Я демонстував переходячи з акума на мережу , ні фону ні завад не було. Залежить від частоти Шім , від виробника , від фільтрації. Для імпульсника перемикач не ставлю, роками працює . Індикація 2-х кольорова є. Ціль була не перевищити 300 грн. враховуючи всі комплектуючі та вартість роботи. Вдячний за пораду ! Успіхів вам !
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA я завжди висмикував штепсель із розетки, коли не слухаю. Потім набридло, поставив на провід вимикач від бра та й проблем не маю. Але він впав додолу та й рстрощився. Тепер на полиці розкладений на шматки лежить і працює. Мрію його у корпус від сгорілого "Альпініста" вставити.
Добре, правда при такій переробці вартість приймача збільшується вдвічі. Для себе не жалко, особливо, якщо все є. А відносно розтягування шкали - це ж можна вмикати і вимикати. При цьому збережуться всі діапазони (якщо на них щось є).
Я вам з практики скажу що це не перший пристрій перероблявся та люди які вміють рахувати гроші замовляють такі вдосконалення і не витрачаються на батарейки. Наприклад беруть рибаки на рибалку а для них 300 грн. порівняно з снастями та прикормкою то копійки. Якби на тих інших діапазонах шось би було то я моставив би мікроперемикач. Він вже був наготовлений. І такий що не виступав би за габаріти корпуса.
На ФМ імпульний завад не давав , я демонстрував включаючи мережу або акум. Можливо на СХ та КХ він би нашкодив але в даному приймачу я на акумі не впіймав жодної радіостанції на тих хвилях. Чого ? Всі питання до китайців )) підбирати резистор ? Головне налаштування по шкалі розтягнув а плюс минус якийсь мегагерц для нас неважливий. У місті ловить від 100.8 до 105.6. Повна вартість переробки включаючи комплектуючі та роботу 300 грн. ! Скажите еще ГКЧ и ГВЧ с осцилографом примінити а в добавку характеріограф з вимірювачем АЧХ ))) 300 грн. розумієте ? Віднімість вартість акума , БЖ , діодів , плати контролера зарядки , вартість дротів , припій , флюс та клей .Скільки чистими за роботу отримаєте ? Ви згодні за такі гроші працювати ?
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Там потрібні резистори з точністю 1%. Або ж підбирати збирання резисторів 64 Ом точним мультиметром. Резистора 64 Ом Ви ніколи не бачили, тому що такого резистора немає не тільки в ряді e24, але дже в ряді e192 його немає. Якщо опір не сильно відрізнятиметься від 64 Ом, то діапазон може виявитися іншим (не 88-108МГц)
відкриваєте даташит на мікросхему, там є таблиця опорів які треба впаяти на перемикач діапазонів щоб він приймав потрібні хвилі! ФМ можна виставити не з 64Мгц а з 88 так краще налаштовувати і КВ можна виставити від 2Мгц до 24Мгц в різних варіаціях піддіппазонів! на вході має бути підсилювач на транзисторі але китаццв часто економлять і його міняють на перемичку
Дякую . В наступному попробую шкалу зробити з 88.Підсилювач на транзисторі теж не є проблемою. З старих імпортних приймачів маю на розборку бо купляти зараз підробку то не діло.
@@ОлегГринчевський так, можна. Треба встановити правильний резистор на перемикачі. Дивитися даташит, там вказано який номінал резистора вмикає потрібний діапазон
Вже актульно зарядка на тайп сі. Ну і є плати з входом тайп сі і виходом юсб. Типу яу аварійний павербанк, а зважаючи, що там місця під батареї то можна зробити вічне радіо і непоганий павер. До речі пробував так само плату і батарею, то трохи помєхи при зарядці ідуть, я тоді вже це знайшов, коли було все зібрано, тому нічого з цим не робив, але можливо допоможе якийсь конденсатор по входу 5ти вольт
Приймач для дідуся пенсіонера чи бабусі. Всунув в розетку і не виймає. А літом як тепла пішов у двір з ним чи на рибалку. Більшість для сільских мешканців. А тим хто користується тайп сі треба або приймач з цифровим синтезатором частот та пам'ятью або гучний бум бокс з блютузом. Вставити в цей приймач плеер та блютуз як два пальці о .... але воно тому діду не потрібно. На ФМ в мене не має помєх а АМ та короткі і так нічого не приймають . По живленню я подвійну фільтрацію робив.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA можливо в моєму випадку не було фільтрації, а замість використання входу (мікро чи тайп сі) можна запаяти шнур з старої мишки або і геть блок живлення напряму, але тоді носити не так зручно буде
@@alexua3 залежить не тількі від фільтрації. Різні БЖ мають різні частоти , різну пульсацію , гармоніки . Також залежить від споживання. Я поставив 3 А БЖ але реально він не більше 2 А а споживаю максимум 1 А . Є великий запас і пульсації та різні викиди меньше , якби нагрузив по максимуму можливо були б завади. Осцилографом можна побачить як БЖ при більшому навантаженню бог зна шо викидає.Імпульсник для мобілок не приміняю. Дешеві підробки довіри не мають а дорогий купляти не раціонально.
Діапазони та частоти закладені в мікросхему. Там не має контурів і налаштування проходить змінюванням напруги на потенціометрі. Змінити частоти проміжну чи гетеродина не можливо. Пуста плата .
На приймачу короткі хвилі починаються з 5.8 мгц. В теорії спаяти конвертор на 3 мгц можливо але не варто для такоїї китайщини. Краще з нуля приймач спаяти .
будь який приймач 70-80 років ще краще працював ! Все йде з кожним роком на погіршення , на спрощення , на здешевшення. Де тут фільтр на вході , де гетеродин та змішувач , де фільтр проміжної частоти ..... все в одну дешеву мікруху впихнули. А в мене є в складі кілька магнітол з приймачами 90-тих років. Ті точно нормальні....колись доберусь до них.Новий Фірст точно бачив на полці в складі позавчора ))
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA У цій мікросхемі є аналоговий гетеродин, два змішувачі та АЦП. Подальша обробка - фільтрація ПЧ, демодуляція (частотна для FM та амплітудна AM) та інше там *МАТЕМАТИЧНІ* . Такий підхід дозволяє досягти не порівнянно кращих показників обробки сигналу. Просто в даному приймачі використовується максимально дешева (і проста) мікросхема, тому якість роботи гірша, ніж у хороших аналогових приймачів.
Привіт Ігоре🤝. Добре усе розповів та показав але для мене це темный ліс. Головне хотілось побачити скільки видає зарядка і як падає при включання на велику гучність. Іще нічого не розповів про відключення на штекері, бачу що проводів червоних стало меньше. Для мене незрозуміло навіщо контролер, зарядка ж сама сама усе контролює, це я так розумію. На все добре, та хай щастить.
Зарядка видає 5.1 в при любій гучності так як в мене вона з зворотнім зв'язком . На приймач поступає живлення через діод і воно стабільне біля 4.4 в. , меньше 3,4 в погаго бо на приймачі опорна напруга 3.3 в , та якщо подати меньше то налаштування на радіостанцію буде плавати. Щтерер відключений повністью бо комутація БЖ і акумулятор через діоди які не пропустять зворотній струм. Зарядка сама не контролює ні напруги і силу струму заряду для акумулятора. Контролер не дасть перезарядить акумулятор більше 4,2 в а також в моєму випадку стум заряду не перевищить 600 мА. Також контролер має захист , він відключить приймач коли напруга на акумуляторі впаде меньше 2,75 в , ще він має захист від короткого замикання. Наприклад вийшла з ладу мікросхема підсилювача звуку , пробило її та з'явилося коротке замикання . Контролер відключить нагрузку а без нього можуть і дроти поплавитись бо акум дасть на коротке велику силу струму.Телефон мій є , набирай , розкажу які в твоєму випадку були невірні дії та дещо поясню.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дуже дякую за таку обьємну та зрозумілу відповідь, питань немає. Я не спец у радіо та єлектрониці і тому як кажуть доходе трохи довго🤔Зробив усе по уму, та цівільно, респект та Повага. Успіху та хай щастить.
КПЄ не прокатить. Там і контурів не має. Все в одній мікросхемі а налаштування зміною напруги від 0 до 3.3 вольта. Навіть маю сумнів що в мікросхемі є варікап. Скоріш за все від напруги залежить частота гетеродину або ще шось простіше.Розширити діапазони не можна бо максимальна опорна напруга 3.3 в а там вже від 0 до 3.3.
Це номінальна ємність акума , показник скільки акум може віддати енергії за певний період часу. Вимірюється в ампер-годинах , може каркуватись і Вт-годинах.2000 мА/год ще не значить що акум може працювати 1 год віддаючи в нагрузку струм силою 2000 мА. Це тому що різні типи акумів мають зазначену ємність при номінальному навантаженні. Високострумові акуми можуть віддавати силу стуму в рази більшу від своєї ємністі а звичайні рекомендовано розряджати силою струму 0.5с , тобто в даному акумі 1000 мА. Він проробить 2 години віддаючи 1000 мА в нагрузку .Доречі кислотні можуть віддати свою ємність якщо струм не більше 10% його ємності. Приймач споживає в середньому 300 мА , це значить що мій акум проробить не меньше 6 годин до разряду.
Ви задали своє питання щоб перевірити мене бо самі є майстром і досвід роботи з акумами . В мене 50 років стажу і купа своїх розробок за життя . Я відповів вам в стилі як не для спеца майстра а для несвідомого користувача. Навмисно відповів в такому стилі. Якщо реально хочете щось взнати чи консультацію то номер мобільного в опису.
не можна ! в приймачеві частоту змінить не можливо а рації працюють на 27 МГц, та ще є і на 433 МГц і, 446 МГц. Поставити конвертор можна і тоді рації буде чути але як є хист розрахувати та спаяти конвертор то вже краще трохи добавити та вседіапазонний приймач з нуля зробити а не китащину примінять.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Ну є ж рації китайські, та ж сама кваншенг uv-k5(8), вона приймає і передає від 18 до 1300мГц, прошивкою розкривається, тільки звісно антену треба під потрібний діапазон окрему мати...
@@DISKRlM Quansheng UV-K5(8).Передача: 136-174МГц, 400-470МГц, (можливо розкрити 200-400МГц satcom через скрите меню) Не має смислу хімічити з приймачем так якготова рація до 1000 грн. коштує.
Вітаю, лайк. Цікаво, тема приймачів взагалі цікава. Як імпульсник не вносить завад в прийом?Минулого року теж переробляв тільки Golon. Зробив від usb-c, для батька, йому так зручніше коли все від одного шнура заряджається, але на заядці прийом погіршується.
Мій імпульник не вносить завад. На самому блоці ємкий конденсатор , потім дод і знову ємкий конденсатор , а за ним ще резистор до мікросхеми та знову правда невеликий конденсатор. Такий довгий ланцюг-фільтр і рятує від завад . Та і різні імпульсники бувають. Прості для телефона неорігінальні ясно що гірші.
@@ukrainehamradio Як би ці хвилі були працюючими то дросель фільтр та екранування з консервної банки від завад допомогли . Так в брендових фабричних пристроях роблять де є імпульсник.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLAНа середніх хвилях багато що цікавого є. Румунія гарні пісні передає, з чотири російські радіостанції, німецька, ще здається зо дві українські. На коротких - Китай, Іран, Франція. Правда це на великому GOLOні добрий прийом, але й KIPO повинен як мінімум хоча б половину з усього цього ловити, колись я багато таких продав, людям подобався бо сигнал стійкий, у порівняні з іншими приймачами.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Доброго дня. Для роботи із ФМ та із Li-On акб - імпульсник суперово, але завади будуть, хоч на фм малопомітно. А для АМ геть не підходять... Можна в певній мірі побороти їх - підібрати якісніший бж із рабочою частотою шим далекою від приймальних частот, але є й гармоніки. Спробувати додати екранування та інше. Для себе транс замінив на якісний, хоча довелось змінити схему зарядки, бо й акб замінив на літієві, але з 16 року працює. Знайомі ставлять імпульсники - дешевше за транс, але не підійде якщо ловите слабкі станції, і або в АМ діапазоні. Автору відео дяка!
Акумулятор супер, виробник 18650 акумулятора який. Думаю на LiFePO4 булоб ще краще, але немає на них ні плат захисту ні зарядки на один елемент. Такі поставив в УПС працює добре LiFePO4. Свинцеві скоро ємність втрачають
Я не назіваю виробника бо то реклама вже. LiFePO4 не підійде сюди ! Плати на LiFePO4 для 1 елемента є , і в мене вони є. Наприклад TP5000 . В УПС LiFePO4 добре йде бо збірка має однакову напругу. Чому не підходить в приймач ? Максимальна напруга LiFePO4 біля 3,6 в , середня 3,2 в а мінімальна 2 в. В приймачі опорна напруга для налаштування на радіостанцію 3,3 вольта і якщо меньше робити то буде але потрівбно по мірі розряду акума підстраювати приймач. Поки LiFePO4 не сяде до 3,3 в працює чудово а сяде він до цього значення швидко. Li-ion проробить до 3,3 в набагато довше а відключиться не при 2 в а при 2,75 в моєму випадку. Ще можна приміняти Li-polymer, правда при їхній кострукції треба ставити всередину а не в відсік батарейок.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLAпро Lio-po # вставляю акамулятори з Айфонів, але не всіх моделей в батарейний відсік влазять, Переваги # напруга повністю зарядженого акамулятора 4,35-4,38 що дозволяє заживлювати любим 5 вольтовим зарядним лише з додаванням діода з падінням напруги на ≈0,6 В. # Вбудований дость не поганий контролер заряда-розряда що обмежує струм заряду - розряду до 1 Ампера. # відсутність додаткових плат бо можна заряджать напрямк від зарядок потрібен лише роз'єм micro-USB або micro-USB-tape -C. Тож явна економія на деталях.
@@СеменСемен-х7в Я в ліхтарі ставив акуми з Самсунга 2000 мА.год. вони також 4,35-4,38 в. Було 10 шт. лишилось 2. Купляв нові по знижці , по 100 грн. Контроль заряда ставив але версію облегчену без захисту бо в батареї своя БМС. Нормально але не всюди влазить бо широкий.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA перевага поліиерних з телефонів в більш зручному форматі і вбудованому контролері. Не треба ні ТП4056, ні інших контролерів лище діод з падінням 0,6 вольта та люба зарядка на 5 вольт - все.
Якщо брати якісний дорогий високого рівня то в dsp краща стерео база та автоматична підстойка частоти. Якщо дішмановські типу Кіро то стврі аналогові версії цього Кіро працювали краще.
щоб трансформатор чуть довше пропрацював,в розрив проводу 220в запаяти резистор 200-300ом 0,25вт.заодно буде як запобіжник. І сказати пенсіонерам,щоб все вилку з 220 витягували.
воно то так але він настільки малопотужний що в залежності від гучності напруга на приймач просідає з 7 до 3.5 вольт. Це без резистора. Про заряджання літію не може бути і мови. Наступний приймач перероблю на транчформатор потужніший , перероблю примінивши зовсім інші технології , можливо через тижнів три бо почав кілька проектіа то їх закінчити треба.
Я демонстрував переключаючи з батареї на мережу і ніяких завад в ФМ не було...все чисто. А АМ та короткі він не приймає і від батареї , тільки шуми , тому не ясно на цих хвилях. Якщо на нормальний приймач ставити імпульсник то поставити дросель фільтр та вирізати з консервної банки смужки , спаяти повністю на весь БЖ екран. Все ж краще ніж з трансформатором бавитись. Я так скажу , якщо без акумів то трансформатор а акуми заряджати через контролер потрібно 5 в , що добавляє до трансформатора стабілізатор .... при чому лінійний , наприклад на 7805 з радиатором або LM317 .
За доплату в 3000 грн. Можу зробити запросто , тільки одночасно пиляти та слузати можуть бути завади . Попиляв 20 хв. , сядь перепочить и послухай радіо хвилин 10 , потім знову пиляй . Навіть акум буде загальний що в пилці . )) Можу вставити і диктофон і запис відео .... та шо хочте за доплату , навіть GSM з'язок та інтернет 4G. Там де шкала буде екран , добавиться інтернет радіо . ))
звук у відео поганенький. А сама тема покращення китайського лайна - цікава ! Самому доводиться переробляти під себе і приймачі і інше китайське лайно.
Це пародія не приймач приймач був років8 10 назад основні несправності тра нсформатор вимикач гніздо тлф імпульсн блок живлення помехи наводки контура тр пч немає в мене був2012 року з контурами до сих пір сер хвилі к хв фм працюють
Я в курсі хворих місць. Імпульсний БЖ на ФМ не дає ніяких завад. Середні та короткі не цікавили. В даній моделі контурів ПЧ не має. Зовсім контурів не має бо все робить одна мікросхема. В наступному відео про такий приймач я намотав новий трансформатор. Налаштував всі діапазони.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA там де я зараз живу, незнаю чи є ще радіостанції в УКХ діапазоні, там де жив - були, але на оцих нових приймачах дуже коротка шкала налаштування частоти...
Проблема св в тому, що імпульсні бп, дають дуже високочастотні перешкоди, на ФМ кой-як робитиме, на св, ні, нормально ні, це невипадково китайці туди ставлять трансформатор, хоча міді і металу на виготовлення більше іде, чим від той платки телефонний зарядного, і я бачу супер специ масово ставлять платки, він нормально робить не буде, хіба у вас дуже сильний прийом станцій у вашій місцевості, ну подумайте невже китайцям не було б дешевше туди платку всунуть, отож, на середніх хвилях воно з той платкой нічо незлове, скажують, так в телевізорі ж радіоканал був і імпульсний бп, так , але там радіоканал екранований, і антена далеко від телевізора, була, также і в т2, люди не розуміють чогось, може я дурак, але я пробував любими дроселями подавити ті помехи, нічо непомагае, трансформатор саме правильно,
Це я знаю. Конкретно цей приймач мав ціль ФМ. Далі є випуск де я встановив потужний трансформатор . Переналаштував дільниками діапазони. СВ та КВ почало приймати але там нічого цікавого. На КВ українських станцій не має. Зарубіжне та трохи рос. На Св українська станція по графіку а не постійно. Та її приймати не вистачає чутливості. Пізніше робив ще але без відео. Поставив імпульсний зовнішній і 2 метри провода. Добавив фільтр і завад на СВ та КВ майже не було. А відстань від БЖ 1.5 метра . Просто дроселі не допомагали бо завади були від самого імпульсного БЖ. Скоріше від його трансформатора.
ФМ нормас , не шумить а в АМ та коротких крім шуму дійсно нічого не ловить. Я кажу не ловить навіть від акума а не від мережі. На рахунок галімих версій згоден , по такій схемі на одному чіпі всі діапазони в китайців 99.9% всіх приймачів.Даний екземпляр сугубо для ФМ.
Як сказати .... Для себе так , я зробив би з іншого а на продаж всього на 300 грн. дорожче від базової ціни саме то ! Це не перший та не останній .Колись по замовленню ставив 2 акуми по 2400 кожний. Років 3 ще тому .
Прийом не стабільний коли живиться від напруги меньше 3.4-3.5 вольта тому що опорна напруга 3.3 в і якщо меньше то налаштування треба коректувати в залежності від розряду батареї. Від мережі на рідному трансформаторі напруга падає від просадки на гучності. На переробленому від мережі нормально і на батареї поки не спаде до 3.4 в , все ж краще чим на двох батарейках де 3 в.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA дякую, що поділилися інформацією. Шкода, що вона спізнилася. Перший такий приймач купив ще в кінці 2000-х. Навіть в зоні стабільного прийому не хотів працювати. З того часу їх змінилося у мене 3-4 шт. Корпуси різні, проблеми ті ж самі.
@@ivan6173g Я скоро буду ще один такий самий переробляти та хочу покращити чутливість прийому. Добавлю на високочастотному транзисторі на вхід підсилення радіосигналу та дещо ще.Дороблю 2-3 проекта які почав і тоді знову приймач.
От робити вам нічого, переробка тюнінг буде коштувати дорожче ніж його ціна. За таку нехай друг нормального собі купить, а цей у курнику, на городі. в туалеті поставить. За пляшку магазинної горілки такий приймач, це не серьозно. Навіть ремонтувати братись лише щоб чимой зайнятись від скуки, може тому і вирішив. А ту пляшку з другом потім під це радіо на новий рік усугубити :)
Я не вживаю горілку ! Сам вирішую до чого буде торкатись мій паяльник та коли. І в цінах розбираюсь не гірше вашого. З 1993р ФОП. А скуки в мене не має однозначно.
А смисл ставить в нього блютуз ? Приймач для якогось дідуся чи бабусі слухати новини на єдиній налаштованій радіостанції . Технічно можливість поставить блютуз є , це так легко як два пальці о....І живлення підходить і місце є і куштує копійки. Мені цікавіше вліпити блютуз у якийсь ліхтарь. Якщо попадеться великий корпус ліхтаря то туда і вставлю. Якийсь рибак чи сторож чи мандрівник буде слухати .
Молодець, Земляк! Голова і руки працюють як треба!!! Дуже якісна переробка своїми руками! Для себе, такі приймачі залишив у минулому! Користуюсь на потребі портативною блю-тус колонкою, в якій і є приймач, ще є гніздо ЮСБ, "аукс" і слот для картки пам*яті! Це зручно тим, що можна під час якихось робіт по господарству послухати цікаву аудіо-книжку, чи вибрати музикальну станцію на свій розсуд з інтернет-радіо в телефоні! Як раз недавно переробляв акумуляторний садовий оприскувач під "правильне" вимикання, то користувався колонкою.
Вдячний за відгук. Цей приймач для дідусів та бабусь . Налаштований на одну станцію новин а літом інколи на батареї чи на город чи на рибалку )) Звісно для молоді та продвинутих краще блютуз колонка. Правда рідко зустрічав щоб дуже гарно звучала та без недоліків. Хіба що самому з нуля зробити і бажано з фанери 12 мм. В мене свої є але потужні та живляться тільки від мережі бо акуми ни них обійдуться баксів 300.Акумуляторний садовий оприскувач на кислотному акумі 7 а/год.? Я маю теж садок але оприскую вручно накачав повітря. На 10 літрів спочатку 50 качків і пару разів по 20-30.Справляюсь. Мені більше 20 літрів на день не потрібно. У дворі в бесідці акустика 200 в канал та підсилювач плюс саб. Але не користуюсь бо війна.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дякую за відгук! Звісно, що ні такий приймач ні будь-яка блю тус МОНО колонка не дає якісний звук, але тут справа в можливості вибору варіантів прослуховування і потрібного контенту! Те ,що ви добре розумієтесь в звуковій апаратурі я зрозумів, побачивши тематику інших ваших відео! Я теж інколи займаюсь ремонтом та збіркою підсилювачів та зарядних пристроїв і іншої техніки. В тому році навчився самостійно ремонтувати бензо-інструменти. Бажаю Миру, здоров*я і нових цікавих відео!
@@SKIDROW-fe2uq Вам вдачі ! Захочете поспілкуватись - номер мобільного в описі. Якщо потрібна консультація - не відмовлю. Саморобна Hi-Fi блютуз колонка ободиться біля 500 баксів . 2 полярне живлення з перетворювачем...АБ клас 3 канали. 2 стерео плюс моно саб....аналоговий темброблок ...літієва збірка ...вага біля 8-10 кг.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дякую! Буду мати на увазі!
Молодець,дякую чудово працює.😊
Класний приймач👍був колись ще з початку нульових
Ключове слово був ...Чутливість стала меньшою , трансформатор урізали що почав сильно грітись ,в середніх та коротеих тільки шуми. Планую десь в травні ще одного переробити. Скоріше всього буду на вході підсилювач ліпить. Може хоть шось в коротких хвилях вловить.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA так він і так багато пережив його і роняли і кидали що тільки не було головна проблема була це ламалася антенка швидко .
Дякую за відео!
Вдячний за перегляд.
Вітаю, таких приймачів я відремонтував декілька шт. Причина класична, погоріли трансформатори, бо вони постійно під напругою, коли вилка в розетці і навіть вимкнені по звуку. Поділюсь своїм досвідом.. Я нічого дуже не мудрив, а просто на барахолці в дядьків купив трансформаторну зарядку від старих Нокіа , "кубік" як казали в народі марка АСР-7Е, пише, що видає 3,7В 355мА, є купа подібних недефіцитних інших блочків, наприклад від радянських старих калькуляторів, тип Електроніка Д-0,1 на 5В 0,1А, за 50грн з відра вигріб 5 шт. Там дуже компактні і практично невбиваємі транси, які по габаритах може трішечки більші, але влазять нараз-два. Імпульсні такі як у вас не ставлю принципово, бо не такі надійні і фонять трохи.
Ще в розрив після мережної колодки врізав невеличкий перемикач від якогось приймача з чорною клавою, вийшло як з заводу. Індикатор також маленьку неонку від чайника вже готову на 220в, горить при роботі. Все по фен шую, красиво, надійно, я запаяв, але можна і скрутити клемничками. Якось так. Успіхів і наснаги!
Вітаю. Там трансформатор під напругою навіть при вимкненому. Без навантаження він вже за півгодини гаряченний ! Я їх викидав бо з таким барахлом нічого толком надійно не робитиме. В мене трансформаори для мобілок старі ще є але штук 3 лишилось. А блоків імпульсних нових до 100 шт. Цей приймач не перший не останній переробляю. Тому стандартно ставлю імпульсний.Я демонстував переходячи з акума на мережу , ні фону ні завад не було. Залежить від частоти Шім , від виробника , від фільтрації. Для імпульсника перемикач не ставлю, роками працює . Індикація 2-х кольорова є. Ціль була не перевищити 300 грн. враховуючи всі комплектуючі та вартість роботи. Вдячний за пораду ! Успіхів вам !
теж ставив в старі колонки і радіо зарядки від мобілок, паяв на контакти батарейки, або після діодного моста, поки працюють
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA я завжди висмикував штепсель із розетки, коли не слухаю. Потім набридло, поставив на провід вимикач від бра та й проблем не маю. Але він впав додолу та й рстрощився. Тепер на полиці розкладений на шматки лежить і працює. Мрію його у корпус від сгорілого "Альпініста" вставити.
ДЯКУЮ.
Молодець
Добре, правда при такій переробці вартість приймача збільшується вдвічі. Для себе не жалко, особливо, якщо все є. А відносно розтягування шкали - це ж можна вмикати і вимикати. При цьому збережуться всі діапазони (якщо на них щось є).
Я вам з практики скажу що це не перший пристрій перероблявся та люди які вміють рахувати гроші замовляють такі вдосконалення і не витрачаються на батарейки. Наприклад беруть рибаки на рибалку а для них 300 грн. порівняно з снастями та прикормкою то копійки. Якби на тих інших діапазонах шось би було то я моставив би мікроперемикач. Він вже був наготовлений. І такий що не виступав би за габаріти корпуса.
чекаю🤓
Щоб переробити діапазон, там резистори конфігураційні підбирати треба, а не колхозити. Імпульсний блок, причому всередині приймача - це чисте зло )))
На ФМ імпульний завад не давав , я демонстрував включаючи мережу або акум. Можливо на СХ та КХ він би нашкодив але в даному приймачу я на акумі не впіймав жодної радіостанції на тих хвилях. Чого ? Всі питання до китайців )) підбирати резистор ? Головне налаштування по шкалі розтягнув а плюс минус якийсь мегагерц для нас неважливий. У місті ловить від 100.8 до 105.6. Повна вартість переробки включаючи комплектуючі та роботу 300 грн. ! Скажите еще ГКЧ и ГВЧ с осцилографом примінити а в добавку характеріограф з вимірювачем АЧХ ))) 300 грн. розумієте ? Віднімість вартість акума , БЖ , діодів , плати контролера зарядки , вартість дротів , припій , флюс та клей .Скільки чистими за роботу отримаєте ? Ви згодні за такі гроші працювати ?
В цьому приймачі для діапазона 88-108 треба поміняти резистор для FM діапазона на 64 Ома. Можна поставити паралельно резистори на 100 і на 180 ом.
@@shc75 Дякую за пораду . В наступному так і зроблю. На 64 ом ніколи не бачив а маю 67 ом. Скоріше за все 100 та 180 в паралель якщо 67 забагато.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Там потрібні резистори з точністю 1%. Або ж підбирати збирання резисторів 64 Ом точним мультиметром.
Резистора 64 Ом Ви ніколи не бачили, тому що такого резистора немає не тільки в ряді e24, але дже в ряді e192 його немає.
Якщо опір не сильно відрізнятиметься від 64 Ом, то діапазон може виявитися іншим (не 88-108МГц)
@@Torro_77 Далі є ще випуск де я підбирав резистори на всі його діапазони. Трохи краще стало. 64 ома міняти на 2 шт. на раз у 2 поверхи.
Підкажіть будь ласка де припаяти плюс і мінус відірвались .
Якщо від батарейок до плюс та мінус самого більшого лежачого конденсатора що внизу плати . Мінус на ньому позначений полосою на боку.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дякую!!!
@@романвасильків-д3л 👍
відкриваєте даташит на мікросхему, там є таблиця опорів які треба впаяти на перемикач діапазонів щоб він приймав потрібні хвилі! ФМ можна виставити не з 64Мгц а з 88 так краще налаштовувати і КВ можна виставити від 2Мгц до 24Мгц в різних варіаціях піддіппазонів! на вході має бути підсилювач на транзисторі але китаццв часто економлять і його міняють на перемичку
Дякую . В наступному попробую шкалу зробити з 88.Підсилювач на транзисторі теж не є проблемою. З старих імпортних приймачів маю на розборку бо купляти зараз підробку то не діло.
А чи не можна поділити наявний ФМ діапазон, наприклад 64 - 88 і 88 -108. Інші діапазони мене взагалі не цікавлять. Дякую за відповідь
@@ОлегГринчевський так, можна. Треба встановити правильний резистор на перемикачі. Дивитися даташит, там вказано який номінал резистора вмикає потрібний діапазон
Вже актульно зарядка на тайп сі. Ну і є плати з входом тайп сі і виходом юсб. Типу яу аварійний павербанк, а зважаючи, що там місця під батареї то можна зробити вічне радіо і непоганий павер. До речі пробував так само плату і батарею, то трохи помєхи при зарядці ідуть, я тоді вже це знайшов, коли було все зібрано, тому нічого з цим не робив, але можливо допоможе якийсь конденсатор по входу 5ти вольт
Приймач для дідуся пенсіонера чи бабусі. Всунув в розетку і не виймає. А літом як тепла пішов у двір з ним чи на рибалку. Більшість для сільских мешканців. А тим хто користується тайп сі треба або приймач з цифровим синтезатором частот та пам'ятью або гучний бум бокс з блютузом. Вставити в цей приймач плеер та блютуз як два пальці о .... але воно тому діду не потрібно. На ФМ в мене не має помєх а АМ та короткі і так нічого не приймають . По живленню я подвійну фільтрацію робив.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA можливо в моєму випадку не було фільтрації, а замість використання входу (мікро чи тайп сі) можна запаяти шнур з старої мишки або і геть блок живлення напряму, але тоді носити не так зручно буде
@@alexua3 залежить не тількі від фільтрації. Різні БЖ мають різні частоти , різну пульсацію , гармоніки . Також залежить від споживання. Я поставив 3 А БЖ але реально він не більше 2 А а споживаю максимум 1 А . Є великий запас і пульсації та різні викиди меньше , якби нагрузив по максимуму можливо були б завади. Осцилографом можна побачить як БЖ при більшому навантаженню бог зна шо викидає.Імпульсник для мобілок не приміняю. Дешеві підробки довіри не мають а дорогий купляти не раціонально.
Чи можливо перелаштувати даний радіоприймач на "Піонер" або 3 МГц?
Діапазони та частоти закладені в мікросхему. Там не має контурів і налаштування проходить змінюванням напруги на потенціометрі. Змінити частоти проміжну чи гетеродина не можливо. Пуста плата .
На приймачу короткі хвилі починаються з 5.8 мгц. В теорії спаяти конвертор на 3 мгц можливо але не варто для такоїї китайщини. Краще з нуля приймач спаяти .
Перші моделі кіпо 408 налаштовувались конденсатором і чудово працювали.
будь який приймач 70-80 років ще краще працював ! Все йде з кожним роком на погіршення , на спрощення , на здешевшення. Де тут фільтр на вході , де гетеродин та змішувач , де фільтр проміжної частоти ..... все в одну дешеву мікруху впихнули. А в мене є в складі кілька магнітол з приймачами 90-тих років. Ті точно нормальні....колись доберусь до них.Новий Фірст точно бачив на полці в складі позавчора ))
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA У цій мікросхемі є аналоговий гетеродин, два змішувачі та АЦП. Подальша обробка - фільтрація ПЧ, демодуляція (частотна для FM та амплітудна AM) та інше там *МАТЕМАТИЧНІ* . Такий підхід дозволяє досягти не порівнянно кращих показників обробки сигналу. Просто в даному приймачі використовується максимально дешева (і проста) мікросхема, тому якість роботи гірша, ніж у хороших аналогових приймачів.
Привіт Ігоре🤝. Добре усе розповів та показав але для мене це темный ліс. Головне хотілось побачити скільки видає зарядка і як падає при включання на велику гучність. Іще нічого не розповів про відключення на штекері, бачу що проводів червоних стало меньше. Для мене незрозуміло навіщо контролер, зарядка ж сама сама усе контролює, це я так розумію. На все добре, та хай щастить.
Зарядка видає 5.1 в при любій гучності так як в мене вона з зворотнім зв'язком . На приймач поступає живлення через діод і воно стабільне біля 4.4 в. , меньше 3,4 в погаго бо на приймачі опорна напруга 3.3 в , та якщо подати меньше то налаштування на радіостанцію буде плавати. Щтерер відключений повністью бо комутація БЖ і акумулятор через діоди які не пропустять зворотній струм. Зарядка сама не контролює ні напруги і силу струму заряду для акумулятора. Контролер не дасть перезарядить акумулятор більше 4,2 в а також в моєму випадку стум заряду не перевищить 600 мА. Також контролер має захист , він відключить приймач коли напруга на акумуляторі впаде меньше 2,75 в , ще він має захист від короткого замикання. Наприклад вийшла з ладу мікросхема підсилювача звуку , пробило її та з'явилося коротке замикання . Контролер відключить нагрузку а без нього можуть і дроти поплавитись бо акум дасть на коротке велику силу струму.Телефон мій є , набирай , розкажу які в твоєму випадку були невірні дії та дещо поясню.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Дуже дякую за таку обьємну та зрозумілу відповідь, питань немає. Я не спец у радіо та єлектрониці і тому як кажуть доходе трохи довго🤔Зробив усе по уму, та цівільно, респект та Повага. Успіху та хай щастить.
А якщо не змінний резистор, а КПЄ. Як розширити діапазон?
КПЄ не прокатить. Там і контурів не має. Все в одній мікросхемі а налаштування зміною напруги від 0 до 3.3 вольта. Навіть маю сумнів що в мікросхемі є варікап. Скоріш за все від напруги залежить частота гетеродину або ще шось простіше.Розширити діапазони не можна бо максимальна опорна напруга 3.3 в а там вже від 0 до 3.3.
а що взагалі значить міліампери ділені на годину? це швидкість наростання струму за одиницю часу?
Це номінальна ємність акума , показник скільки акум може віддати енергії за певний період часу. Вимірюється в ампер-годинах , може каркуватись і Вт-годинах.2000 мА/год ще не значить що акум може працювати 1 год віддаючи в нагрузку струм силою 2000 мА. Це тому що різні типи акумів мають зазначену ємність при номінальному навантаженні. Високострумові акуми можуть віддавати силу стуму в рази більшу від своєї ємністі а звичайні рекомендовано розряджати силою струму 0.5с , тобто в даному акумі 1000 мА. Він проробить 2 години віддаючи 1000 мА в нагрузку .Доречі кислотні можуть віддати свою ємність якщо струм не більше 10% його ємності. Приймач споживає в середньому 300 мА , це значить що мій акум проробить не меньше 6 годин до разряду.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLAвимірюється в ампергодинах, а написано ампери поділені на години
то мабуть, щоб спеціально людям забивати голову, інтернет-дрг
Ви задали своє питання щоб перевірити мене бо самі є майстром і досвід роботи з акумами . В мене 50 років стажу і купа своїх розробок за життя . Я відповів вам в стилі як не для спеца майстра а для несвідомого користувача. Навмисно відповів в такому стилі. Якщо реально хочете щось взнати чи консультацію то номер мобільного в опису.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA за 50 років так і не визначились ампери на години множити чи ділити?
@@JohnEl Ось так пишуть в вікіпедії .... Ємність акумулятора вимірюється в ампер-годинах А/г
а можно передати з рації на радіоприймач?
не можна ! в приймачеві частоту змінить не можливо а рації працюють на 27 МГц, та ще є і на 433 МГц і, 446 МГц. Поставити конвертор можна і тоді рації буде чути але як є хист розрахувати та спаяти конвертор то вже краще трохи добавити та вседіапазонний приймач з нуля зробити а не китащину примінять.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Ну є ж рації китайські, та ж сама кваншенг uv-k5(8), вона приймає і передає від 18 до 1300мГц, прошивкою розкривається, тільки звісно антену треба під потрібний діапазон окрему мати...
@@DISKRlM У кваншенг uv-k5(8) дуже висока частота передачі, Вона вище FM . Від 136-174 МГц . А на прийом від 50 МГц . Вона не передає від 18 мГц.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA передає на 27.130
@@DISKRlM Quansheng UV-K5(8).Передача: 136-174МГц, 400-470МГц, (можливо розкрити 200-400МГц satcom через скрите меню) Не має смислу хімічити з приймачем так якготова рація до 1000 грн. коштує.
Чи є сенс перестрояти з 88,6
Звісно є. Стало набагато легче налаштовувати на станцію. Було так що пару хвилин виловлювати по долі міліметру.
Вітаю, лайк. Цікаво, тема приймачів взагалі цікава. Як імпульсник не вносить завад в прийом?Минулого року теж переробляв тільки Golon. Зробив від usb-c, для батька, йому так зручніше коли все від одного шнура заряджається, але на заядці прийом погіршується.
Мій імпульник не вносить завад. На самому блоці ємкий конденсатор , потім дод і знову ємкий конденсатор , а за ним ще резистор до мікросхеми та знову правда невеликий конденсатор. Такий довгий ланцюг-фільтр і рятує від завад . Та і різні імпульсники бувають. Прості для телефона неорігінальні ясно що гірші.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA демонстрація на коротких та середніх хвилях покаже є завади чи ні.
@@ukrainehamradio Як би ці хвилі були працюючими то дросель фільтр та екранування з консервної банки від завад допомогли . Так в брендових фабричних пристроях роблять де є імпульсник.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLAНа середніх хвилях багато що цікавого є. Румунія гарні пісні передає, з чотири російські радіостанції, німецька, ще здається зо дві українські. На коротких - Китай, Іран, Франція. Правда це на великому GOLOні добрий прийом, але й KIPO повинен як мінімум хоча б половину з усього цього ловити, колись я багато таких продав, людям подобався бо сигнал стійкий, у порівняні з іншими приймачами.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Доброго дня. Для роботи із ФМ та із Li-On акб - імпульсник суперово, але завади будуть, хоч на фм малопомітно. А для АМ геть не підходять... Можна в певній мірі побороти їх - підібрати якісніший бж із рабочою частотою шим далекою від приймальних частот, але є й гармоніки. Спробувати додати екранування та інше. Для себе транс замінив на якісний, хоча довелось змінити схему зарядки, бо й акб замінив на літієві, але з 16 року працює. Знайомі ставлять імпульсники - дешевше за транс, але не підійде якщо ловите слабкі станції, і або в АМ діапазоні. Автору відео дяка!
Акумулятор супер, виробник 18650 акумулятора який. Думаю на LiFePO4 булоб ще краще, але немає на них ні плат захисту ні зарядки на один елемент. Такі поставив в УПС працює добре LiFePO4. Свинцеві скоро ємність втрачають
Я не назіваю виробника бо то реклама вже. LiFePO4 не підійде сюди ! Плати на LiFePO4 для 1 елемента є , і в мене вони є. Наприклад TP5000 . В УПС LiFePO4 добре йде бо збірка має однакову напругу. Чому не підходить в приймач ? Максимальна напруга LiFePO4 біля 3,6 в , середня 3,2 в а мінімальна 2 в. В приймачі опорна напруга для налаштування на радіостанцію 3,3 вольта і якщо меньше робити то буде але потрівбно по мірі розряду акума підстраювати приймач. Поки LiFePO4 не сяде до 3,3 в працює чудово а сяде він до цього значення швидко. Li-ion проробить до 3,3 в набагато довше а відключиться не при 2 в а при 2,75 в моєму випадку. Ще можна приміняти Li-polymer, правда при їхній кострукції треба ставити всередину а не в відсік батарейок.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLAпро Lio-po
# вставляю акамулятори з Айфонів, але не всіх моделей в батарейний відсік влазять,
Переваги
# напруга повністю зарядженого акамулятора 4,35-4,38 що дозволяє заживлювати любим 5 вольтовим зарядним лише з додаванням діода з падінням напруги на ≈0,6 В.
# Вбудований дость не поганий контролер заряда-розряда що обмежує струм заряду - розряду до 1 Ампера.
# відсутність додаткових плат бо можна заряджать напрямк від зарядок потрібен лише роз'єм micro-USB або micro-USB-tape -C.
Тож явна економія на деталях.
@@СеменСемен-х7в Я в ліхтарі ставив акуми з Самсунга 2000 мА.год. вони також 4,35-4,38 в. Було 10 шт. лишилось 2. Купляв нові по знижці , по 100 грн. Контроль заряда ставив але версію облегчену без захисту бо в батареї своя БМС. Нормально але не всюди влазить бо широкий.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA перевага поліиерних з телефонів в більш зручному форматі і вбудованому контролері.
Не треба ні ТП4056, ні інших контролерів лище діод з падінням 0,6 вольта та люба зарядка на 5 вольт - все.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA що до ціни - на аукіоні взяв 20 шт з Айфонів в середньому по 5 гривень з емностю 80-85% від початкової.
яка в нього ціна
Перероблений ? вже не має.
Можна підключити паралельно добавочному резистору вмикач і все буде ок.
Який смисл ? То там ТБ діапазон 1-5 канал. В країні трансляції там не має.
Какой лучше работает dsp или аналог ?
Якщо брати якісний дорогий високого рівня то в dsp краща стерео база та автоматична підстойка частоти. Якщо дішмановські типу Кіро то стврі аналогові версії цього Кіро працювали краще.
щоб трансформатор чуть довше пропрацював,в розрив проводу 220в запаяти резистор 200-300ом 0,25вт.заодно буде як запобіжник.
І сказати пенсіонерам,щоб все вилку з 220 витягували.
воно то так але він настільки малопотужний що в залежності від гучності напруга на приймач просідає з 7 до 3.5 вольт. Це без резистора. Про заряджання літію не може бути і мови. Наступний приймач перероблю на транчформатор потужніший , перероблю примінивши зовсім інші технології , можливо через тижнів три бо почав кілька проектіа то їх закінчити треба.
імпульсний блок живлення мабуть відчутні перешкоди дає на радіо...
Я демонстрував переключаючи з батареї на мережу і ніяких завад в ФМ не було...все чисто. А АМ та короткі він не приймає і від батареї , тільки шуми , тому не ясно на цих хвилях. Якщо на нормальний приймач ставити імпульсник то поставити дросель фільтр та вирізати з консервної банки смужки , спаяти повністю на весь БЖ екран. Все ж краще ніж з трансформатором бавитись. Я так скажу , якщо без акумів то трансформатор а акуми заряджати через контролер потрібно 5 в , що добавляє до трансформатора стабілізатор .... при чому лінійний , наприклад на 7805 з радиатором або LM317 .
...ще можливо до приймача ланцюг прикріпити ,щоб дрова пиляти на зиму 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
За доплату в 3000 грн. Можу зробити запросто , тільки одночасно пиляти та слузати можуть бути завади . Попиляв 20 хв. , сядь перепочить и послухай радіо хвилин 10 , потім знову пиляй . Навіть акум буде загальний що в пилці . )) Можу вставити і диктофон і запис відео .... та шо хочте за доплату , навіть GSM з'язок та інтернет 4G. Там де шкала буде екран , добавиться інтернет радіо . ))
В метровом диапазоне 1 тв мультиплекс работает
Можливо але не в нашому регіоні ! Якщо і в метровому то з частотами вище 170 Гц . Якщо дксь робить то можлива в цифпі .
звук у відео поганенький. А сама тема покращення китайського лайна - цікава ! Самому доводиться переробляти під себе і приймачі і інше китайське лайно.
Це пародія не приймач приймач був років8 10 назад основні несправності тра нсформатор вимикач гніздо тлф імпульсн блок живлення помехи наводки контура тр пч немає в мене був2012 року з контурами до сих пір сер хвилі к хв фм працюють
Я в курсі хворих місць. Імпульсний БЖ на ФМ не дає ніяких завад. Середні та короткі не цікавили. В даній моделі контурів ПЧ не має. Зовсім контурів не має бо все робить одна мікросхема. В наступному відео про такий приймач я намотав новий трансформатор. Налаштував всі діапазони.
Ти ба, вперше побачив дешевий приймач на 66МГц, клас побачив би такий кілька років тому ...
Чому кілька років ? Скоріше кілька дксятків років ?
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA там де я зараз живу, незнаю чи є ще радіостанції в УКХ діапазоні, там де жив - були, але на оцих нових приймачах дуже коротка шкала налаштування частоти...
@@bodyanone5156Дуже багато сучасних китайських приймачів легко переналаштувати в УКВ. Там тільки міняється резистор в дільнику.
3.3V/2=1.65V
Так . Я це після заміру поняв...Оговорився . Там вже не 100 кОм а 68 кОм.Перезнімати відео не хотілось.
Проблема св в тому, що імпульсні бп, дають дуже високочастотні перешкоди, на ФМ кой-як робитиме, на св, ні, нормально ні, це невипадково китайці туди ставлять трансформатор, хоча міді і металу на виготовлення більше іде, чим від той платки телефонний зарядного, і я бачу супер специ масово ставлять платки, він нормально робить не буде, хіба у вас дуже сильний прийом станцій у вашій місцевості, ну подумайте невже китайцям не було б дешевше туди платку всунуть, отож, на середніх хвилях воно з той платкой нічо незлове, скажують, так в телевізорі ж радіоканал був і імпульсний бп, так , але там радіоканал екранований, і антена далеко від телевізора, була, также і в т2, люди не розуміють чогось, може я дурак, але я пробував любими дроселями подавити ті помехи, нічо непомагае, трансформатор саме правильно,
Це я знаю. Конкретно цей приймач мав ціль ФМ. Далі є випуск де я встановив потужний трансформатор . Переналаштував дільниками діапазони. СВ та КВ почало приймати але там нічого цікавого. На КВ українських станцій не має. Зарубіжне та трохи рос. На Св українська станція по графіку а не постійно. Та її приймати не вистачає чутливості. Пізніше робив ще але без відео. Поставив імпульсний зовнішній і 2 метри провода. Добавив фільтр і завад на СВ та КВ майже не було. А відстань від БЖ 1.5 метра . Просто дроселі не допомагали бо завади були від самого імпульсного БЖ. Скоріше від його трансформатора.
Цікаво!
Дякую.
@ також бува такою дичиною займаюсь)) лиш на камеру не знімаю)
@@Kasik2094 З Новим роком колега !
короче це галіма версія переробки китайська підробка !!!! практично один шум нічого не приймає !!!! не купуйте ці версії !!!!
ФМ нормас , не шумить а в АМ та коротких крім шуму дійсно нічого не ловить. Я кажу не ловить навіть від акума а не від мережі. На рахунок галімих версій згоден , по такій схемі на одному чіпі всі діапазони в китайців 99.9% всіх приймачів.Даний екземпляр сугубо для ФМ.
Овчинка не стоит выделки. Витрачати свій час на це барахло не має сенсу.
Як сказати .... Для себе так , я зробив би з іншого а на продаж всього на 300 грн. дорожче від базової ціни саме то ! Це не перший та не останній .Колись по замовленню ставив 2 акуми по 2400 кожний. Років 3 ще тому .
Если час 100 дол. стоит тогда - да, а так это дешевый пафос.
Жахливий приймач. Не має стабільного прийому. Купив кращий а про цей забув.
Прийом не стабільний коли живиться від напруги меньше 3.4-3.5 вольта тому що опорна напруга 3.3 в і якщо меньше то налаштування треба коректувати в залежності від розряду батареї. Від мережі на рідному трансформаторі напруга падає від просадки на гучності. На переробленому від мережі нормально і на батареї поки не спаде до 3.4 в , все ж краще чим на двох батарейках де 3 в.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA дякую, що поділилися інформацією. Шкода, що вона спізнилася. Перший такий приймач купив ще в кінці 2000-х. Навіть в зоні стабільного прийому не хотів працювати. З того часу їх змінилося у мене 3-4 шт. Корпуси різні, проблеми ті ж самі.
@@ivan6173g Я скоро буду ще один такий самий переробляти та хочу покращити чутливість прийому. Добавлю на високочастотному транзисторі на вхід підсилення радіосигналу та дещо ще.Дороблю 2-3 проекта які почав і тоді знову приймач.
От робити вам нічого, переробка тюнінг буде коштувати дорожче ніж його ціна. За таку нехай друг нормального собі купить, а цей у курнику, на городі. в туалеті поставить. За пляшку магазинної горілки такий приймач, це не серьозно. Навіть ремонтувати братись лише щоб чимой зайнятись від скуки, може тому і вирішив. А ту пляшку з другом потім під це радіо на новий рік усугубити :)
Я не вживаю горілку ! Сам вирішую до чого буде торкатись мій паяльник та коли. І в цінах розбираюсь не гірше вашого. З 1993р ФОП. А скуки в мене не має однозначно.
Чем ближе к Киеву россияне с пистолетами , тем тише звучит «слава украине» )))
Трохи не зрозумілий ваш комент !
Дядьку та вліпіть туди того блютуза.
А смисл ставить в нього блютуз ? Приймач для якогось дідуся чи бабусі слухати новини на єдиній налаштованій радіостанції . Технічно можливість поставить блютуз є , це так легко як два пальці о....І живлення підходить і місце є і куштує копійки. Мені цікавіше вліпити блютуз у якийсь ліхтарь. Якщо попадеться великий корпус ліхтаря то туда і вставлю. Якийсь рибак чи сторож чи мандрівник буде слухати .