POLSKA - HOLANDIA: OSTATNI TRENING BIAŁO-CZERWONYCH! HISZPANIA - CHORWACJA W HICIE DNIA

• Опубликовано: 14 июн 2024
  • EURO 2024: dzień drugi! Pokazujemy ostatnie przygotowania reprezentacji Polski do meczu z Holandią. Zapowiadamy mecze: Hiszpania - Chorwacja, Węgry - Szwajcaria, Włochy - Albania. Studio: Maciej Łuczak, Bożydar Iwanow, Mikołaj Kruk. Niemcy: Samuel Szczygielski z Hanoweru i Mateusz Święcicki z Dortmundu.
    📺 Partnerami Programu są Samsung i Media Expert; Wejdź na www.mediaexpert.pl/lp,20917-s... i skorzystaj z promocji na projektor Samsung The Freestyle gen. 2!
    #reprezentacjaPolski #EURO2024 #Holandia
    👉 Śledź nas również na TikToku, Facebooku, Twitterze i Instagramie.
  • СпортСпорт

Комментарии • 60

• @Gryzkir
    @Gryzkir 2 дня назад +1

Bożydar dla mnie najlepszy komentator uwielbiam go słuchać podczas meczu. Ale jako ekspert to czasem takie głupoty gada że słychać że mu za to płacą 🤣

• @wojciechwojcik1820
    @wojciechwojcik1820 3 дня назад +16

Probierz niech wystawia Urbańskiego w pierwszym składzie. Nie ma co się mazać

• @dommak127
      @dommak127 3 дня назад

Za kogo ?

Na zmianę za Szymańskiego około 60minuty wydaje się najlepszym rozwiązaniem , nie da się zmieścić wszystkich w pierwszej 11.
      Jego gaz będzie wielkim plusem w końcówce meczu

• @Jimmy-nl9if
      @Jimmy-nl9if 3 дня назад +1

Z Salamonem na środku dostaniemy większe lanie, niż wczoraj Szkoci.

• @pinmojo7670
      @pinmojo7670 3 дня назад

@@Jimmy-nl9if Salomon to ostoja , spierdalaj

• @miekkiszon2953
      @miekkiszon2953 3 дня назад +1

Salomon i Bednarek nie jestem wierzący ale miej nas w swojej opiece...

• @slawomirkazimierczak3560
    @slawomirkazimierczak3560 2 дня назад

A powiem ogólnie dla wszystkich drużyn żeby wgrać to trzeba strzelać bramki bardzo proste

• @xdgxgacha6475
    @xdgxgacha6475 3 дня назад +5

Meczyki biją na głowę kanał sportowy merytoryka, tutaj subskrypcja i łapa do góry, tak trzymać DZIĘKI. Oranje 3 : Polska : 0 😜 bd wysoko

• @RyuZawaii-nf2qf
      @RyuZawaii-nf2qf 3 дня назад

Zgadza sie ale ja lubię tez posłuchać Michniewicza na Kanale Zero.

@Jimmy-nl9if 3 дня назад

@@RyuZawaii-nf2qf Zgoda, nie lubię Stanowskiego i Rudzkiego, tamte programy to 2h reklam z przerwami na jakieś omówienia. Jednak Michniewicz robi świetną robotę.

• @jumbothompson
      @jumbothompson 2 дня назад

Lubię słuchać Wichniarka. Nawet stary dobry Borek pojawił się.

• @Gryzkir
      @Gryzkir 2 дня назад

Wichniarek to kanał sportowy a Michniewicz to kanał zero więc…

• @Gryzkir

Meczyki zawsze potrafią zgarnąć gościa który ma info ze środka kadry na MS był stanowicki co zna się z michniewiczem teraz mają Wiśniewskiego co zna się z piłkarzami :p

• @janekptasznik44
    @janekptasznik44 3 дня назад

Jaki trening? Basen, palemki i drinki :)

Panowie tak wygląda prawda I wszelkie spekulację nic nie pomogą

• @tomaszt1449
    @tomaszt1449 3 дня назад +2

Kozłowski, Kapustka, czy klątwa reprezentacji dopadnie i Urbańskiego?

• @Gryzkir

Nie bo tamci są opętani klątwa ekstraklapy a Urbański już gra za granicą 🎉

@tomaszt1449 2 дня назад

@@Gryzkir czyli bliżej mu do Modera i dłuższej przerwy od grania

Powiem tak Albania dla Włochów to pewni dawcy punktów 😅😅😅😅😅😅😅😅

I właśnie wszczy zawodniczy muszą wracać do obrony klucz numer jeden na Holandię

• @Gryzkir

Hmm a co z prawami autorskimi panowie oglądają mecz z polskim komentarzem 🙈🇵🇱

Mecz Hiszpania -Chorwacja będzie wyglądać tak jak wczorajszy Niemcy - Szkocja czyli gra do jednej bramki jednym słowem Hiszpania znokautuje Chorwację

Na Holendrów to Zalewski i Zieliński z drugiej linii pakować piłkę prosto do bramki

• @mioszgrabowski8001
    @mioszgrabowski8001 3 дня назад

Hahah meczyki potrafią w obyczajówkę, czarno biały Zalewski na okładce odcinka 🚀

@arasaras134 3 дня назад +2

Pierwsi stracimy bramkę, potem wyrównany na 1:1 i do 84 minuty będzie taki wynik się utrzymywał a potem strzelimy na 2:1 i idziemy do szatni z 3 punktami.

I co na to wszczy muszą wracać do obrony po stracie piłki bo mamy słabą obronę a w ilości to jest siła

• @Gryzkir

Ta Wasza ankieta podczas programu jest słaba - albo się bronimy i Wojtek nam uratuje remis 2 opcja Zalewski bo robił dużo zamieszania w ostatnich meczach towarzyskich (jedyny rozsądny do ankiety) Zieliński gdzie nie pamiętam kiedy był zawodnikiem meczu w reprezentacji z drużyną z top30 FIFA albo ze nikt nie będzie 🤷🏻‍♂️ ja uważam że zawodnikiem meczu może być Moder albo Piątek ale takich opcji nie ma

• @markcrockett647
    @markcrockett647 3 дня назад +1

Urbanski musi grać. Jak Probierz postawi na defensywe to dostaniemy lanie jak Szkocji. Buksa na szpicu!!

• @pawelk7817
    @pawelk7817 3 дня назад +3

Byle nie bednarek i piątek. Największe drewniaki i ślamazary z repry

• @texasek4854
      @texasek4854 3 дня назад

Ktoś chyba zwariował że chce wystawić Bednarka,kto kolwiek nie będzie gorszy niż on

I jeszcze raz powtarzam pakować piłkę prosto do bramki Holandii z drugiej linii tym bardziej jak mają słabego bramkarza

• @david-par
    @david-par 3 дня назад

Oj Panie Iwanow, nie ma co się tak chwalić tym niderlandzkim, bo połowa tych "trudniejszych" dla nas nazwisk to tak średnio poprawnie wybrzmiała. No offence.