Zrobiłam wczoraj testowo barszcz z waszego przepisu plus uszka z własnoręcznie zbieranymi borowikami i podgrzybkami. Dziękuję za podzielenie się przepisem bo jest super. Barszcz jest pyszny i ma piękny kolor.❤ Teraz będę robić tylko z tego przepisu.
Gotuję czysty barszcz wigilijny a na końcu dodaję odwar po gotowaniu suszonych grzybów. Przyprawiamy by nabrał delikatnej ostrości. Taki barszcz pięknie pasuje do uszek. Pozdrawiam serdecznie z całego serca z Podkarpacia ♥️
@@perma-kultura Gotuję bez jabłek, tylko warzywa i na końcu wywar z grzybów. Można do gotowania do dodać parę grzybów, a na końcu wywar, no i dosmakowac . To po kresowiacku.❤
@@barbarasuder3082 wez pod uwagę, że to buraki Eco na cenę składa się też cena sloika, kartonu do opakowania, wypełnienia, trzeba też podrukować etykiety i zapakować, a potem dowieść do paczkomatu i tam jeden po jednym wysyłać. Nie wyveniajmy komuś pracy. Przepisem się podzielili i każdy może sam zrobić.
Cześć Małgosia. Właczam teraz yt na na moim tv (duży ekran) a tu twój film z barszcz czerwonym).Youtibe Cię reklamuje dosłownie teraz , to dobrze bo zrobię ten barszcz wg twojego przepisu. ŁADNIE TO OPOQIEDZIAŁAŚ.PIĘKNIE SIĘ UBRALAS POS KOLOR BARSZCZU 😊.
Na poczatku tez mnie zszokowała cena. Ale z drugiej strony...🤔 Kto umie i ma zasoby aby ugotować samodzielnie, zrobi to taniej. A kto nie ma czasu, a zależy mu na tradycyjnym i zdrowym barszczu, ten zapłaci. I już! Praca rzemieslnicza od zawsze była w cenie. 👌👍 Gratulacje pani Małgosiu.! Ps. Też odważyłam się w tym roku podnieść cenę swoich wyrobów ❤.
Ciekawa jestem jaki jest koszt takiego słoika barszczu. Pomijam oczywiście pracę i kalkulację zysku. 50 zł to wg mnie b..drogo za trochę buraków i kawałek jabłka z przyprawami.
@@barbarasuder3082 powiedziałabym że to jest dość impertynencka odpowiedź. Buraki sa tanie, jabłka też,przyprawy nie ma co mówić. Nawet jak na ten słoik barszczu wchodzi 1 kg to koszt naprawdę niewielki. Czyli cena za pracę i kalkulacja zysku zbyt wygorowana. Może się płaci za nazwę mistrzowski barszcz?
Koszt prądu ,słoik,opakowanie,podatek,praca . Poza tym to są ekologiczne buraki i też wyprodukowane pracą. Około 2/3 godzin gotowania rozlewania ,benzyna na dojazd ,by wysłać itd. Ktoś kto liczy same buraki i jabłka,to nie ma pojęcia co mówi.
Moj garnek nie chodzi na indukcji u nas barsz gotuję czasami z ukiszonych burakow a na wigilje ze swierzych cytryną zakwaszony bo o ctu moje dzieci nie lubia ale papryke w occie jablkowym jedza i lubia z fasola a pierogi to lubia oddzielnie tez z pieczarkami bo male wnuki teraz ddieci tylko odwiedzaja nas wiec wielu potraw i ciast nie robię czy wekow no ogorki to idą czy kiszony sok z buraka moj wnuk od malego pije z wnuczka pozdrawiam
O matko! Chyba kogoś pogięło. Rozumiem własne produkty. Też takie mam i nigdy by mi do głowy nie przyszła taka cena. A czy mistrzowski??? Ocena indywidualna
Nasza kuchenka nie jest indukcyjna, to stara kuchenka elektryczna. W poprzednim domu była kuchnia indykcyjna i też jej nie lubiłam. Najlepszy jest ogień do gotowania, ale jak się nie ma, co się lubi... Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Małgosiu, gotowałam już kilka razy barszcz według Twojego przepisu - mistrzostwo. Dzięki za przepis ❤
Wspaniale i serdecznie dziękuję 🙂
Zrobiłam wczoraj testowo barszcz z waszego przepisu plus uszka z własnoręcznie zbieranymi borowikami i podgrzybkami. Dziękuję za podzielenie się przepisem bo jest super. Barszcz jest pyszny i ma piękny kolor.❤ Teraz będę robić tylko z tego przepisu.
Bardzo się cieszę, bo barszcz jest naprawdę super. Smacznego 🙂
Ile wody?
Gotuję czysty barszcz wigilijny a na końcu dodaję odwar po gotowaniu suszonych grzybów. Przyprawiamy by nabrał delikatnej ostrości. Taki barszcz pięknie pasuje do uszek. Pozdrawiam serdecznie z całego serca z Podkarpacia ♥️
Może też spróbuję dodać grzybki? Serdecznie dziękuję 🙂
@@perma-kultura Gotuję bez jabłek, tylko warzywa i na końcu wywar z grzybów. Można do gotowania do dodać parę grzybów, a na końcu wywar, no i dosmakowac . To po kresowiacku.❤
Dziękuję ❤
Zasubskrybowałam wasz kanał.Życze Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎄🎄
I szlag trafił powiedzenie "Tani jak barszcz"😁
No według mnie cena mocno przesądzona, wiem co mówię sama gotuję, skąd taka cena.? Grubo przesadzone, to pobile uszka? 😮
@@barbarasuder3082 wez pod uwagę, że to buraki Eco na cenę składa się też cena sloika, kartonu do opakowania, wypełnienia, trzeba też podrukować etykiety i zapakować, a potem dowieść do paczkomatu i tam jeden po jednym wysyłać. Nie wyveniajmy komuś pracy. Przepisem się podzielili i każdy może sam zrobić.
@justynaksiazkiewicz2562 no niby tak. Skoro są chętni, to czemu nie, chociaż mnie to nie przekonuje do końca. Pozdrawiam
@@barbarasuder3082 oceniamy to z naszego punktu widzenia, ale są osoby które duzo wiecej zarabiają i naprawdę wolą kupic niż tracić czas gotujac😊
Ja tez jestem szczesliwa drugi raz Robbie ten barszcz jest mistrzowski👍
❤❤❤ Serdecznie Pozdrawiam wesołych świąt ❤❤❤
Witaj Super Dziekuje ❤
Cześć Małgosia. Właczam teraz yt na na moim tv (duży ekran) a tu twój film z barszcz czerwonym).Youtibe Cię reklamuje dosłownie teraz , to dobrze bo zrobię ten barszcz wg twojego przepisu. ŁADNIE TO OPOQIEDZIAŁAŚ.PIĘKNIE SIĘ UBRALAS POS KOLOR BARSZCZU 😊.
Чудове відео.які Ви є талановиті,креативні.Пісня дуже гарна ,мелодійна,обожнюю Ваш канал❤
Smacznego.🎁
Pozdrawiam serdecznie.
Pobziwiam pania ❤ serdecznie dziekuje ❤❤❤ 4:21
Na poczatku tez mnie zszokowała cena. Ale z drugiej strony...🤔
Kto umie i ma zasoby aby ugotować samodzielnie, zrobi to taniej. A kto nie ma czasu, a zależy mu na tradycyjnym i zdrowym barszczu, ten zapłaci. I już!
Praca rzemieslnicza od zawsze była w cenie. 👌👍
Gratulacje pani Małgosiu.!
Ps. Też odważyłam się w tym roku podnieść cenę swoich wyrobów ❤.
Witam serdecznie pozdrawiam ❤❤❤
Pozdrawiam serdecznie. EWA Z RZYMU.
Ciekawa jestem jaki jest koszt takiego słoika barszczu. Pomijam oczywiście pracę i kalkulację zysku. 50 zł to wg mnie b..drogo za trochę buraków i kawałek jabłka z przyprawami.
Sama sobie odpowiedziałaś. 😂
@@barbarasuder3082 powiedziałabym że to jest dość impertynencka odpowiedź. Buraki sa tanie, jabłka też,przyprawy nie ma co mówić. Nawet jak na ten słoik barszczu wchodzi 1 kg to koszt naprawdę niewielki. Czyli cena za pracę i kalkulacja zysku zbyt wygorowana. Może się płaci za nazwę mistrzowski barszcz?
@@DanaDabrowska Mistrzowski barszcz amatora, bo nie zawodowca. Żenujące😉
@DanaDabrowska może? Nie miałam zamiaru być impertynencka. Też uważam że jest to mocno przesadzone. Nawet chyba u Gesslerowej jest taniej. Pozdrawiam
Koszt prądu ,słoik,opakowanie,podatek,praca . Poza tym to są ekologiczne buraki i też wyprodukowane pracą.
Około 2/3 godzin gotowania rozlewania ,benzyna na dojazd ,by wysłać itd.
Ktoś kto liczy same buraki i jabłka,to nie ma pojęcia co mówi.
Witam robię tak samo, ale dodaję namoczone grzyby i zeszkloną cebulę z selerem.
Pycha
Moj garnek nie chodzi na indukcji u nas barsz gotuję czasami z ukiszonych burakow a na wigilje ze swierzych cytryną zakwaszony bo o ctu moje dzieci nie lubia ale papryke w occie jablkowym jedza i lubia z fasola a pierogi to lubia oddzielnie tez z pieczarkami bo male wnuki teraz ddieci tylko odwiedzaja nas wiec wielu potraw i ciast nie robię czy wekow no ogorki to idą czy kiszony sok z buraka moj wnuk od malego pije z wnuczka pozdrawiam
Jest przejściówka indykcyjna na garnki, które nie są przeznaczone na indukcję. A do smaków rodzinki trzeba się dostosować. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Gratuluje pomysłu na wysyłkę barszczu. Czy barszcz w słoikach pasteryzujecie?😊
Nie, barszcz zamykam gorący, odwracam do góry dnem i może stać bardzo długo. Mam barszczyk z zeszłego roku. Pozdrawiam serdecznie 🙂
O matko! Chyba kogoś pogięło. Rozumiem własne produkty. Też takie mam i nigdy by mi do głowy nie przyszła taka cena. A czy mistrzowski??? Ocena indywidualna
Dokładnie maksymalna cena powinna być 30 zł
OMG.50
Jakby mnie ktoś zapłacił połowę z tego to dzisiaj zwalniam się z pracy😂
@@barbarasuder3082 To do dzieła! Gotuj, sprzedawaj.
0,9 l za 50 zl? Tani to on nie jest
Zamiast majeranku trzeba dodać płatki złota za tą cenę😂😂😂😂
Straszna cena .
Czy ktoś w końcu może podać, ile wody?
Tyle wody, ile widać 😂. Aby zalać i całość przykryło
no cena zwala z nóg ale pewnie są tacy co kupią
Co to takiego wielkiego trochę buraków i jabłek plus przyprawy co to za.majstersztyk Ludzie całkiem was pogięło za taką cenę.
A gdzie warzywa ,grzyby?
Nie w tej wersji, ale każdy gotuje, co lubi 🙂
Jeśli można coś dodać: niestety gotowanie na indukcji to najgorszy wybór....
Nasza kuchenka nie jest indukcyjna, to stara kuchenka elektryczna. W poprzednim domu była kuchnia indykcyjna i też jej nie lubiłam. Najlepszy jest ogień do gotowania, ale jak się nie ma, co się lubi... Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Nie ma żadnego znaczenia na czym gotujemy.😂
@@piotropiela4436ma znaczenie i to b.duże😊
@@piotropiela4436 owszem MA !