В моїй сім'ї зберіглося фото моєї прабабусі Прісі Онопрієнко , та чудасія в тому, що моя бабуся, моя мати та я не просто схожі, а майже копія з неї... Дивлюся на свою дочку, яка з роками також міняється зовнішньо і розумію, наскільки в нас сильні гени по жіночій лінії.
Дуже цікаве відео, дякую. Я - Мазур, Волошина, Андрущенко, Бурса, Сурма, Крисько, Круць, Федорова, Гоцуляк. Моя прабабуся Оляна Гоцуляк частенько ночувала на городі під черешнею - щоб максимально працювати на ньому. Коли почалося повномасштабне вторгнення ми переїхали до будинку з садом, городом, … - і я памʼятаю ті відчуття, коли засмучено казала чоловіку: от би можна було на городі і вночі працювати. Отакі мені гени передалися😂
Супер! Дякую!!! Я знаю всіх з 4 коліна і декого з 5 Знаю дівочі прізвища 2 прабабусь. Цікаво, шо маю інформацію про прабабусь, що були мамами мам обох моїх батьків. А ті 2 прабабусі , що були мамами татів моїх батьків обидві померли рано, одна від хвороби, друга від побоїв у 33 році. Добре, що хоч імена їхні знаю Ось усі відомі мені прізвища прямих пращурів: Присяжнюк (це є моє прізвище, я залишила його в шлюбі) Сакада Губанов (дід по мамі етнічний чуваш) Озерський Першагуб Машевський
У мене виходить дуже цікаво .Я була дуже схожа на тата , на його рід по бабусі ( його мамі )Їі прізвище було Холод , люди називали Холодівна . Сестричка ( покійна ) була дуже схожа на маму , а мама була схожа на свого тата , його прізвище було Халабуда . Померла мама , померла сестричка і ядивним чином до 60 років стала дуже схожа на маму , навіть голос став як у неї . Мій чоловік, іноді дивиться на мене і говорить , що я раніше була копія тестя , а зараз я копія тещі , навіть голос дуже схожий .
Нарахував в себе рівно 30 родів (не беручи до уваги змін прізвищ типу Шевченко-Симоненко). Ну й ще парочку є під питанням. Все це дуже сильно залежить від збереженості документі, як кому пощастить.
Дякую вам за інформацію я вже я п'яте покоління Ніколаєвич з Чернівецької обл ,тато казав що ще три покоління було до него як можу я знати про свій рід
Дуже дякую за таке інформативне відео! Я теж знедавна займаюся генеалогією і можу перерахувати прізвище в роду: Коцько, Гаврашенко, Сушко, Сіренко, Бідник, Купач, Гиренко, Мишук, Шостак, Гаранжа, Жушма, Захаренко, Тур, Флак, Кенінф, Шабельников. Ви казали про прізвище Боднар. У мене в сестри пра(2)діда чоловік з прізвищем Боднар був. Є навіть старовинна фоторафія де вони одружуються. Цей Боднар з Австро-Угорщини.
@@CHGen Саме так! Мій пра(3)дід в 1915-му році тримав цих полонених Австро-Угорців. І дочка дідова попросила щоб він того Боднара Григорія відпустив і щоб вона женилась на ньому. Він дозволив і вони поїхали жити в Чернівецьку область. А все це відбувалося в роки Першої Світової війни в с. Василівка, Бахмутського району Донецької області.
Моє прізвище досі рідке.Комерженко. Сумська обл. Молодь є, а старших за мене, здається, немає. Було б цікаво дізнатися походження. Дуже дякую за цікавий контент!
Прадіда Сільвестра чомусь у селі всі звали Соловей. Пропив все, що було в хаті. Не можу сказати, щоб ще хтось з родичів хворів на алкозалежність, але з ДНК-тесту схильність до цього у нас є.
Зараз я Іванчук, в дівоцтві Делієргієва, моя мама Федорюк, мама мами Рубанець, папи мама Стоянова всьо більше не знаю. По татові предки переселенці з Болгарії які тікали від турків, а мама з Буковини яка часто переходила з рук у руки баба знала румунську як другу рідну
Дякую дуже. Мій дідусь 1885 року народження Осадчий Наум родився в Києвській губерніі Чигиринського повіту (я є його внучка по тату Леонтію). Мого дідуся брати і сестри виіали з цим прізвищем в Амурську обл в 20-х роках 20-го сторіччя. @@CHGen
Маю зворотній приклад. За церковними документами - Марчук, а у посімейних ревізіях - Гладкобріха. Міркував, що це так у 1795 році 'нагородили', але врешті зустрів це прізвище в метричних записах 18 ст. Поки не розгадав, як воно там так закрутилося.
Теж вивчаю свій родовід, проте мої результати поки значно скромніші за ваші (≈95 предків по прямій лінії). Із мого родоводу я знаю 22 прізвища: Роденко (власне, моє прізвище), Завальний, Рудь, Присіч, Юнак, Вольвач, Макаров, Заєць, Павловський, Ясенок, Білоковаленко, Якименко, Кольцов, Козіонний, Ситніков, Томилин, Чешенко, Шматок, Кулик, Онанченко, Мельник, Нагорний
Допоможіть будь ласка! Моє прізвище "Хвесь", я знаю, що є "Хвесько" та "Хвесюк", але в мене не так. Я чув, що людей із таким прізвищем дуже мало. Підкажіть, це говорить про моє неукраїнське походження чи про щось інше?
у нас щось подібне у родині є. Покійна бабуся мала дівоче прізвище Синяк, але люди називали Кодаковою або ж татаркою (у бабусі була смугла шкіра та відповідний розріз очей як у татарів)
Давно задумувались над своїм родоводом, але казалось, що це нереально. Не так давно натрапила на Ваш канал, і вирішили хоча б почати. Чоловіку цікава його лінія- Манько і Кіріченко, а я знаю точно, як звали мого прадіда- Любецький Опанас Феофанович. Знаю , де він помер, в Ізюмі, і приблизний рік смерті- 1981-1983, і де народилась моя бабуся- село Стадниця Київської області, можливо, прадід звідти. Планую почати пошуки з цих відомостей. А ще є запитання, може, хто підкаже- чи може бути російським прізвище на - ко? Моя бабуся вийшла заміж за росіянина, отримала прізвище Корнєєнко. Ми все життя спорили з дядьком, що Корнєєнко- це українське прізвище, може колись депортованих або просто переселенців- українців. А він доводив, що українське прізвище то Корнієнко, через "і", а раз через " є"- то російське. Але оскільки ніяких обгрунтованих аргументів ні в кого не було, ніхто нікому нічого не довів. Зараз і доводити нема кому- дядько помер, з двоюрідним братом з 2022 року не спілкуємося, але ж цікаво... Може хто знає?
так сталося, що у другій половині двадцятого століття у різних частинах радянського союзу зустрічали людей з таким же прізвищем як у мене -Лейбиченко і потім виявлялося, що це все рівно якимось чином родичі, бувають такі непоширені прізвища і чому так?
Я робила днк тест myheritage, і багато чого дізналася, що є балтійські, східно-європейські та єврейські корні, дуже цікава тема, але я шукала корені своєї прабабусі, яка мала розкосі очі і виглядала як монголка, але в цьому тесті не показало азіатські корні.
Я теж собі купила тест mh. Батькам чоловіка і татові зробила. В них типова українська картина - східна Європа, Балкани, Балти, трох єврен-ашкеназі. На жаль мами давно вже немає, саме її мама мала мигдалевидні очі із закритою верхньою повікою, була чорноволосою і білошкірою, чим відрізнялася від односельців. Мені це також нагадало монголоїдну і азіатську зовнішність. Хоча, коли запитувала у одній з профільних груп там застерегли не плутати фенотип з генотипом, і ще казали, що моя бабуся дуже схожа на Наталку Полтавку, що на Полтавщині і Чернігівщині таких багато. Але в наших краях це нехарактерний типаж. Ще й її прізвище Буʼрса. Видно від мого прадіда це все передалося, бо прабабця не схожа з дочкою на фото. Тепер чекатиму на свої результати тесту, можливо буде щось цікаве.
Прізвище не сильно змінилось. За 400 рокіа Zaniewicz через Zieniewicz стали або Зеневич, або Зіневич. В залежності від того де та як зафіксували у 19 та поч.20 ст.
У мене поки вийшов такий код: Цеберський-Карпець-Харчишин-Тутко-Кавінський-Шевелюк-Верекета-Мартинюк-Швед-Стецюк-Козачевський-Масловський-Хоптарчук-Мосюк-Галяс-Гора-Наконечний-Пашко-Пасічник-Коберник-Козак-Семшина-Романюк-Павлишин-Конопка-Боднар-Мокренський-Гаврилюк-Теслюк-Шимчук-Мельничук-Якимчук-Шнайдрук-Вилевчук-Лисак-Шостак-Зарицький-Вишневецький-Рожик-Голуб-Хоптар-Бойко-Процюк-Мазурчук-Ільчук-Микитюк-Мельничук-Самборський-Мирецький
Я уважно прослухала декілька ваших виступів. Я сподівалася почути щось схоже на прізвище моєї мами. ЇЇ прізвище Пудла і вона з Дніпровської області. Нажаль я не почула ничого схожого. Може це не українське прізвище? Підкажіть, як це можна узнать.
Я загуглила прізвище на сайт пошуку. Найдено більше 52 тисяч записів. Стала дивитись, багато людей мешкало в США в різних штатах. Брат мого діда теж виїхав до Америки у першу хвилю. Багато людей народилось у Польщі, Угорщині , Австрії та інших странах.
По маминій лінії прадіда записали не прізвище, а вуличною кличкою. Так утворилася окрема гілка в родин.(Гірчук-Пасєка) В чоловіковій родині в баби і діда були однакові прізвища (півсела мали прізвище Зощук) то на бабину гілку казали Горобці. Але чому так- невідомо
Мабуть через століття. Моя сестра була такою, що я не бачу, в кого вона пішла. А мусила ж, бо росла в сім"ї, де не могла взяти поганих рис. Або це не так характер, як такий, а успадкований від когось психотип, бо ж є "нарцизи" чи психопати (холодні" люди, що маніпулюють, брешуть і домінують) і тд. Але додідів і бабів - не бачу, може лише трохи.
Це слово згадує Грінченко, але точного визначення не дає: ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B0
Я і моя родина з Вінницької області, зробив генетичний тест MyHeritage. Результат 68,4% Східна Європа, 22,3% Балкани, і 9,3% північна і західна Європа.
Щиро дякую Вам пане авторе, Вашу титанічну просвітницьку роботу!
Дякую за підтримку!..
В моїй сім'ї зберіглося фото моєї прабабусі Прісі Онопрієнко , та чудасія в тому, що моя бабуся, моя мати та я не просто схожі, а майже копія з неї... Дивлюся на свою дочку, яка з роками також міняється зовнішньо і розумію, наскільки в нас сильні гени по жіночій лінії.
Мітохондріальна ДНК!)
Дуже цікаве відео, дякую.
Я - Мазур, Волошина,
Андрущенко, Бурса, Сурма,
Крисько, Круць, Федорова, Гоцуляк.
Моя прабабуся Оляна Гоцуляк частенько ночувала на городі під черешнею - щоб максимально працювати на ньому. Коли почалося повномасштабне вторгнення ми переїхали до будинку з садом, городом, … - і я памʼятаю ті відчуття, коли засмучено казала чоловіку: от би можна було на городі і вночі працювати. Отакі мені гени передалися😂
Супер!)
Жуть.А жити коли!
@@Lianochka2024 , мені така праця тільки в задоволення, обожнюю працю на землі біля рослин🌷🌳🍉
Я не міняла своє дівоче прізвище.Воно мені дуже подобається ,я їм пишаюсь.Я - Довженко.Ми з Полтавщини
Гарне і легендарне!)
Супер!
Дякую!!!
Я знаю всіх з 4 коліна і декого з 5
Знаю дівочі прізвища 2 прабабусь. Цікаво, шо маю інформацію про прабабусь, що були мамами мам обох моїх батьків. А ті 2 прабабусі , що були мамами татів моїх батьків обидві померли рано, одна від хвороби, друга від побоїв у 33 році. Добре, що хоч імена їхні знаю
Ось усі відомі мені прізвища прямих пращурів:
Присяжнюк (це є моє прізвище, я залишила його в шлюбі)
Сакада
Губанов (дід по мамі етнічний чуваш)
Озерський
Першагуб
Машевський
Дякую!
Як чудово. Я хотів би знати витоки мого прізвища. Skorobohaty. 🤩
Від прізвиська, з двох слів, людина, яка швидко розбагатіла...
@@CHGen Tak
Дякую !!!
Навзаєм!)
У мене виходить дуже цікаво .Я була дуже схожа на тата , на його рід по бабусі ( його мамі )Їі прізвище було Холод , люди називали Холодівна . Сестричка ( покійна ) була дуже схожа на маму , а мама була схожа на свого тата , його прізвище було Халабуда . Померла мама , померла сестричка і ядивним чином до 60 років стала дуже схожа на маму , навіть голос став як у неї . Мій чоловік, іноді дивиться на мене і говорить , що я раніше була копія тестя , а зараз я копія тещі , навіть голос дуже схожий .
Цікаво!)
Нарахував в себе рівно 30 родів (не беручи до уваги змін прізвищ типу Шевченко-Симоненко). Ну й ще парочку є під питанням. Все це дуже сильно залежить від збереженості документі, як кому пощастить.
Особливо, що стосується метрик 18 століття...
Дякую вам за інформацію я вже я п'яте покоління Ніколаєвич з Чернівецької обл ,тато казав що ще три покоління було до него як можу я знати про свій рід
Знаю 6, крім власного. Мої прабабуся і дідусь мали однакове прізвище
Теж є схожа ситуація: мої дід і бабуся 5-юрідні брат і сестра!..
Дуже дякую за таке інформативне відео!
Я теж знедавна займаюся генеалогією і можу перерахувати прізвище в роду: Коцько, Гаврашенко, Сушко, Сіренко, Бідник, Купач, Гиренко, Мишук, Шостак, Гаранжа, Жушма, Захаренко, Тур, Флак, Кенінф, Шабельников.
Ви казали про прізвище Боднар. У мене в сестри пра(2)діда чоловік з прізвищем Боднар був. Є навіть старовинна фоторафія де вони одружуються. Цей Боднар з Австро-Угорщини.
Так, на заході більш поширене Боднар, на сході - Бондар!..
@@CHGen Саме так! Мій пра(3)дід в 1915-му році тримав цих полонених Австро-Угорців. І дочка дідова попросила щоб він того Боднара Григорія відпустив і щоб вона женилась на ньому. Він дозволив і вони поїхали жити в Чернівецьку область. А все це відбувалося в роки Першої Світової війни в с. Василівка, Бахмутського району Донецької області.
Боднар - угорське прізвище, доволі поширене на Закарпатті.
Дуже дякую за Вашу таку необхідну роботу. Не могли б Ви пояснити походження прізвища Сарана.
ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0
Моє прізвище досі рідке.Комерженко. Сумська обл. Молодь є, а старших за мене, здається, немає. Було б цікаво дізнатися походження. Дуже дякую за цікавий контент!
Спробуйте запитати тут: facebook.com/groups/1622415604706647/?ref=share
@@CHGen дякую
Прізвище не міняла, бо дуже їм пишаюся - Дорошенко.
Дякую за ваш труд ! А скажIть, будь ласка, заIдик походить прIзвище Стеблюк.
Очевидно, від стебло...
Прадіда Сільвестра чомусь у селі всі звали Соловей. Пропив все, що було в хаті. Не можу сказати, щоб ще хтось з родичів хворів на алкозалежність, але з ДНК-тесту схильність до цього у нас є.
Так, може проявлятися через декілька поколінь...
Прізвище Лопуга.Поясніть будь ласка.
Є версія, що це теж саме, що лопух...
прямі предки по батьку:
Сохацькі
Гошовські
Франкль
Мюллер
Мартинович
Щупачинські
Якубишин
Ціхановські
Думні
Безкоровайні
Зоравецькі
Бачинські
Віржбицькі
Угринюк
Теслюк
Бариські
Парасинчук
Дмитрук
Костинюк
по матері:
Товстяк
Чук
Хомішак
Михлик (Михлишин)
Коваль
Кметик
Сова
Тершівські
Кравчащак
Терчак
Грицькі
Гурій
Верещак
Лівчак
Ляховин
Орищак
П'єх
Микитяк
Супер! Респект!)
Нічого собі, респект за знання свого древа!
Це супер, я маю дерево до 5 коліна, мрію ще дізнатися, ким була моя прабабуся
@@MariiaStal головне, щоб джерела були. Все інше - справа техніки!)
@@ДипРед чудова робота!..
Зараз я Іванчук, в дівоцтві Делієргієва, моя мама Федорюк, мама мами Рубанець, папи мама Стоянова всьо більше не знаю. По татові предки переселенці з Болгарії які тікали від турків, а мама з Буковини яка часто переходила з рук у руки баба знала румунську як другу рідну
Дуже цикаво. Будь ласка, пидскажить про призвище ДОДА и СОЛОДКИЙ. Мои ридни з Украини, Виницькои области. Дякую. ♥️
Я з міста Прилуки на чернігівщині. Хотівби взнати свій родовід та походження прізвища Пальоха. Буду дуже вдячний.
Думаю, той, хто палить, синонім до палій...
А конкретніше?
Напишіть закінчення в описах, бо важко кожен раз все передивлятись.
Цікавить -ич, -ій, -ай, -ська
Монастирська, Галич, Топчій, Нечай
Більшість з них я рроговорив тут: ruclips.net/video/K6cAx3r5Gfc/видео.htmlsi=izMPKj5B2UQLFOPY
Добрий день!
Допоможіть , будь ласка, цікавить походження прізвища Коліжук))
Тюркського? Половці?
Ніт, наше!) Син колія: hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/23635-kolij.html#show_point
Доброго дня а Осадчий як розкрити
sum.in.ua/s/osadchyj
Дякую дуже. Мій дідусь 1885 року народження Осадчий Наум родився в Києвській губерніі Чигиринського повіту (я є його внучка по тату Леонтію). Мого дідуся брати і сестри виіали з цим прізвищем в Амурську обл в 20-х роках 20-го сторіччя. @@CHGen
Прізвіще Богданець поясніть будь ласка.
Від імені Богдан, пестлива форма, наприклад малий син Богдана...
Маю зворотній приклад. За церковними документами - Марчук, а у посімейних ревізіях - Гладкобріха. Міркував, що це так у 1795 році 'нагородили', але врешті зустрів це прізвище в метричних записах 18 ст. Поки не розгадав, як воно там так закрутилося.
Всьому є якесь пояснення, але досі не можу розгадати походження деяких прізвищ...
Теж вивчаю свій родовід, проте мої результати поки значно скромніші за ваші (≈95 предків по прямій лінії). Із мого родоводу я знаю 22 прізвища: Роденко (власне, моє прізвище), Завальний, Рудь, Присіч, Юнак, Вольвач, Макаров, Заєць, Павловський, Ясенок, Білоковаленко, Якименко, Кольцов, Козіонний, Ситніков, Томилин, Чешенко, Шматок, Кулик, Онанченко, Мельник, Нагорний
Теж непогано!)
В вашому родоводі знайшла своє дівоче прізвище,тільки перша буква не О,а Ананченко,але вже в віці і не розуміюся,як те все шукать.
@@Любов-к6ф Цікаво, а з якого ви регіону? Я з Сум
Дякую за цікавий матеріал. Чи могли б Ви сказати, звідки походять прізвища Фесюк та Тищенко? Це наші родові фамілії
Фесюк - похідне від Феодосій, а Тищенко - син Тихона!..
Допоможіть будь ласка! Моє прізвище "Хвесь", я знаю, що є "Хвесько" та "Хвесюк", але в мене не так. Я чув, що людей із таким прізвищем дуже мало. Підкажіть, це говорить про моє неукраїнське походження чи про щось інше?
Думаю, це один із варіантів!
Колись у нас в Черкаській обл. на якусь балакучу дівчинку казали:"От,язиката Хвеська!"А що то була за Хвеська колись,ніхто не знає
@@valentinahayday2388 якась Феодосія!)
Моторна, Самойленко, Шевченко, Підлий, Савоцька, Нечипоренко це всі кого я знаю.
Доброго дня!
Чи має прізвище Клиндух українське коріння? Дуже цікаво яке має походження.
Дякую.
Дякую за Вашу працю! 🙏 пізнавально! А прізвище Салацький що про це прізвище можете сказати?
Це шляхта!..
@@CHGen дякую Вам! Успіхів та процвітання Вашому каналу!
Призвіще КУЗЬМИЧ походить з відки скажіть будь ласка. Дуже не хочеться, щоб з росії
Ні, наше!) Патронімічне, від власного імені Кузьма!..
Будласка розкажіть про призвище Павицька,якого воно походження.
Схоже на шляхетський рід, але мені не зустрічався. Треба перевіряти...
Дякую.@@CHGen
у нас щось подібне у родині є. Покійна бабуся мала дівоче прізвище Синяк, але люди називали Кодаковою або ж татаркою (у бабусі була смугла шкіра та відповідний розріз очей як у татарів)
Так, паралельні прізвищеві назви. Це було дуже поширеним явищем!..
Давно задумувались над своїм родоводом, але казалось, що це нереально. Не так давно натрапила на Ваш канал, і вирішили хоча б почати. Чоловіку цікава його лінія- Манько і Кіріченко, а я знаю точно, як звали мого прадіда- Любецький Опанас Феофанович. Знаю , де він помер, в Ізюмі, і приблизний рік смерті- 1981-1983, і де народилась моя бабуся- село Стадниця Київської області, можливо, прадід звідти. Планую почати пошуки з цих відомостей.
А ще є запитання, може, хто підкаже- чи може бути російським прізвище на - ко? Моя бабуся вийшла заміж за росіянина, отримала прізвище Корнєєнко. Ми все життя спорили з дядьком, що Корнєєнко- це українське прізвище, може колись депортованих або просто переселенців- українців. А він доводив, що українське прізвище то Корнієнко, через "і", а раз через " є"- то російське. Але оскільки ніяких обгрунтованих аргументів ні в кого не було, ніхто нікому нічого не довів. Зараз і доводити нема кому- дядько помер, з двоюрідним братом з 2022 року не спілкуємося, але ж цікаво... Може хто знає?
Форма прізвища українська. Багато прізвищ зазнавали спотворень у процесі русифікації...
@@CHGen Дякую за відповідь!
Пізнавально пройтись по кладовищу села своїх предків. Там вся палітра варіацій прізвища
А може ви мені підскажите, які коріння має прізвище Царицун? Хотілось би знати походження.
Можливо, зневажливе від "цариця"...
@@CHGen ,доброго дня вам. А чому "зневажливе"?
@@ИринаЦарицун вітаю! такий відтінок дає вказане закінчення. Але це лише версія...
так сталося, що у другій половині двадцятого століття у різних частинах радянського союзу зустрічали людей з таким же прізвищем як у мене -Лейбиченко і потім виявлялося, що це все рівно якимось чином родичі, бувають такі непоширені прізвища і чому так?
Син Лейбича. Або від лейбик (це лише версія): ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D0%B8%D0%BA
Я робила днк тест myheritage, і багато чого дізналася, що є балтійські, східно-європейські та єврейські корні, дуже цікава тема, але я шукала корені своєї прабабусі, яка мала розкосі очі і виглядала як монголка, але в цьому тесті не показало азіатські корні.
у мене подібне. + звідки з"явившиїся японські гени. Не монгольські, не китайські - японські . Де Україна а де та Японія!
На жаль, тест ДНК не дає відповіді на багато питань...
Можливо, це так званий фон. Досвічені дослідники кажуть, що серйозно треба розглядати, коли є мінімум 10 відсотків...
Я теж собі купила тест mh. Батькам чоловіка і татові зробила. В них типова українська картина - східна Європа, Балкани, Балти, трох єврен-ашкеназі. На жаль мами давно вже немає, саме її мама мала мигдалевидні очі із закритою верхньою повікою, була чорноволосою і білошкірою, чим відрізнялася від односельців. Мені це також нагадало монголоїдну і азіатську зовнішність. Хоча, коли запитувала у одній з профільних груп там застерегли не плутати фенотип з генотипом, і ще казали, що моя бабуся дуже схожа на Наталку Полтавку, що на Полтавщині і Чернігівщині таких багато. Але в наших краях це нехарактерний типаж. Ще й її прізвище Буʼрса. Видно від мого прадіда це все передалося, бо прабабця не схожа з дочкою на фото.
Тепер чекатиму на свої результати тесту, можливо буде щось цікаве.
@@Натуся77 удачі!)
Прізвище не сильно змінилось. За 400 рокіа Zaniewicz через Zieniewicz стали або Зеневич, або Зіневич. В залежності від того де та як зафіксували у 19 та поч.20 ст.
Так, майже без змін!)
Цікаво звідки походить прізвище Требус і що означає?
Можливо, від слова требувати: ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8
Доброго дня, на вашу думку фамілія Лавреха, має українське коріння? Дякую
Можливо, від імені Лаврин (Лаврентій)...
Мое призвеско Чіжевска по татові лінії я частково знаю що вона походить з польської мови розкажіть далі
Чижевські - це шляхетський рід, погугліть, має бути якась інфа!
Хотів би знати свій родовід. Як я можу бути впевненим,про достовірність мого родоводу якщо я замовлю цю послугу?
Майже 100%, бо генеалоги кожну особу чи факт знаходять в документальних джерелах, що є підтвердженням!..
У мене поки вийшов такий код:
Цеберський-Карпець-Харчишин-Тутко-Кавінський-Шевелюк-Верекета-Мартинюк-Швед-Стецюк-Козачевський-Масловський-Хоптарчук-Мосюк-Галяс-Гора-Наконечний-Пашко-Пасічник-Коберник-Козак-Семшина-Романюк-Павлишин-Конопка-Боднар-Мокренський-Гаврилюк-Теслюк-Шимчук-Мельничук-Якимчук-Шнайдрук-Вилевчук-Лисак-Шостак-Зарицький-Вишневецький-Рожик-Голуб-Хоптар-Бойко-Процюк-Мазурчук-Ільчук-Микитюк-Мельничук-Самборський-Мирецький
Ого, непогано!!))
А в мне пересічне українське призвище і в той час унікальне на теренах України. Варенчук.
Від "варити" чи "вареник"?)
Кращенко, Головань, Штефан, Матищук, Гонзур
Як ви вважаєте, етимологія прізвища Болхов, може бути пов'язана з Болохівською землею?
Як версія...
А пр1звище Совгиря разбирали? Або Корж?
Від стародавнього совгир - совгатися, соватися, ковзатися. Корж: ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B6
@@CHGen дякую !
Я уважно прослухала декілька ваших виступів. Я сподівалася почути щось схоже на прізвище моєї мами. ЇЇ прізвище Пудла і вона з Дніпровської області. Нажаль я не почула ничого схожого. Може це не українське прізвище? Підкажіть, як це можна узнать.
Можливо, від стародавнього слова пудло: ukrlit.org/slovnyk/%D0%BF%D1%83%D0%B4%D0%BB%D0%BE
Я загуглила прізвище на сайт пошуку. Найдено більше 52 тисяч записів. Стала дивитись, багато людей мешкало в США в різних штатах. Брат мого діда теж виїхав до Америки у першу хвилю. Багато людей народилось у Польщі, Угорщині , Австрії та інших странах.
@@ЛюдмилаСергєєва час робити ДНК-тест!)
По маминій лінії прадіда записали не прізвище, а вуличною кличкою. Так утворилася окрема гілка в родин.(Гірчук-Пасєка)
В чоловіковій родині в баби і діда були однакові прізвища (півсела мали прізвище Зощук) то на бабину гілку казали Горобці. Але чому так- невідомо
Якийсь предок по цій лінії мав прізвисько Горобець, напевно...
Яке походження прізвища Бомбушкар
Думаю, від бомбардувати, той, хто бомбардує. Можливо, народний варіант армійського терміну бомбардир...
Мабуть через століття. Моя сестра була такою, що я не бачу, в кого вона пішла. А мусила ж, бо росла в сім"ї, де не могла взяти поганих рис. Або це не так характер, як такий, а успадкований від когось психотип, бо ж є "нарцизи" чи психопати (холодні" люди, що маніпулюють, брешуть і домінують) і тд. Але додідів і бабів - не бачу, може лише трохи.
Призвіща закінчення на іт. Пустовіт Пройдисвіт
Призвище КОХАН это откуда, что означает, украинское или нет. Ответьте пожалуйста.
Українське! ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D0%BA%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%BD
Ізраел
@@Kom-yy4vp это еврейская фамилия вы хотите сказать. Это точно?
я Орест Семизалупських,ми з копачів Чорного моря..
Прізвища у моїх родах: Петренський (Ласий), Снісаренко (Джигирь), Скок (найбільш недосліджене мною, якщо хтось щось знає, напишіть будь ласка), Майстро (Малий, Вовк), Коваль, Харченко
Прещух пишіть українською абеткою рутенією❤
Ну і прізвища, наче матюки...От у нас,в Черкаській обл.,все просто і зрозуміло- Василенко,Петренко,Шевченко,Гончар,Ткач,Бондар,Журба,Сирота...
🙂
Живу в рб,мои продки з украины. Поможить разобратыся. Нам чомусь николи ни говорыли ,што мы и чому тут опынулись.
Джобулда - українське?
Це слово згадує Грінченко, але точного визначення не дає: ukrlit.org/slovnyk/hrinchenko_slovar_ukrainskoi_movy/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B0
Мого чоловіка Рускевич, не часто зустрічається.
ridni.org/karta/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Ви чули що сталось у Саутпорті?
Давай ще розказуй нам, що в Україну тре’ привезти мільйони працьовитих чорних бібізян, бо ми без них пропадемо!
Бібізян - не знаю, а робітники з Центральної та Південно-східної азії нам будуть дуже потрібні! Це реальність, від якої ви не втечете...
Головченко - Чернишенко - Бровченко - Гривачевський - Дорошенко. Більше не знаю.
Лівобережна?)
@@CHGen Черкаси і Корсунь-Шевченківський район
@@2ovob4ehko Центр України!) Все логічно, переважають прізвища на -енко...
У мене були родичі Головченки
В мене в діда призвіще Андріяш, а в бабусі Андронік. Цікаво походження призвіще Андріяш. Мабуть син Андрія?
По маминій лінії Колесник і Буракевич.
Я і моя родина з Вінницької області, зробив генетичний тест MyHeritage. Результат 68,4% Східна Європа, 22,3% Балкани, і 9,3% північна і західна Європа.
А по іншому тесту: Західні словʼяни 83%, 8% венгри, 7% Балтія.
Не обов,язково син, але точно від Андрія!..
Од куда пирогов.
Син Пирога, рос. форма...
Генекологія хлопці це не проста праця
🙂
ПЯТОПАЛ РІДКІСНЕ ПРИЗВИЩЕ НЕ ЗУСТРІІЧАЛА ПОЯСНІТЬ ПОХОДЖЕННЯ
Певно, від двох слів: п,ять і палати... Можливо, у Вашого предка 5 разів хата горіла, наприклад, і люди так назвали...
Прещуп😂
Дівоче прізвище Яровенко.
Канівці, Коваленки,Гаї, це те що я знаю.
А щодо прізвища Тітомир, наче має греціке коріння, як думаєте?
Від Богдана Тітомира😂
Від стародавнього слов,янського ім,я або спотворене від Татомир. Це руський, тобто український шляхетський рід...
@@ТатьянаПроченко-ъ4ъ ні)) не родич, мої прадавніше. І наголос інакший ТітОмир
@@CHGen Дякую 🙏прадід казав його предок був старшиною, Одеська обл. Наче тільки там зустрічається це прізвище, тільки там де жили родичі.