Дякую за випуск. З приводу програми "Аполлон", Антон помиляється у багатьох речах коли мова заходить про її можливості. Сатурни були поставлені на "конвеєр" і масово вироблялись, були плани для Місячної бази та спроможність їх виконати. Вартість програми "Аполлон" зумовлена в першу чергу тим, що все розроблялось з нуля і в дуже стиснені терміни. Але я повністю погоджуюсь у головному - намагання скопіювати ту саму "Аполлон" без використання нових технологій і можливостей не правильно і банально не логічно.
Привіт! Дякую за подкаст. Стосовно космічного сміття. Я ще не слухав про сміття у всесвітогляді але маю декілька запитань. 1 Все сміття ми зараз утилізуємо в атмосфері землі. А чи безпечно це для нашою атмосфери? Озонові діри та таке інше? 2 Наскільки я зрозумів мова іде про доволі великі уламки. А як планують вирішувати питання зі значно меньшими уламками? 3 Чи не розглядається можливість виводу на орбіту, як приклад, чогось подібного до робота від apple який розбирає телефони, щоб утилізувати сміття на орбіті а можливо за допомогою 3D-друку виготовляти з отриманих матеріалів щось корисне? Чи енергії від сонячних батарей занадто мало аби переробляти відходи у щось корисне? Дякую
Дякую за випуск, дуже цікаво! Чому не збирати цей мусор на орбіті, сортувати і потім використовувати для побудови на орбіті чогось нового. Це ж вже є на орбіті, за допомогою іонних двигунів можна помаленьку збирати його в купки і збільшувати орбіту.
Спасибо за новый выпуск! Слушаю вас из Франции уже 2-й год и очень рад , что вы продолжаете свою миссию.
Дякую Вам
Дякую за випуск. З приводу програми "Аполлон", Антон помиляється у багатьох речах коли мова заходить про її можливості. Сатурни були поставлені на "конвеєр" і масово вироблялись, були плани для Місячної бази та спроможність їх виконати. Вартість програми "Аполлон" зумовлена в першу чергу тим, що все розроблялось з нуля і в дуже стиснені терміни.
Але я повністю погоджуюсь у головному - намагання скопіювати ту саму "Аполлон" без використання нових технологій і можливостей не правильно і банально не логічно.
Коли я говорив про можливості, це в першу чергу про корисне навантаження на Місяць
Привіт! Дякую за подкаст. Стосовно космічного сміття. Я ще не слухав про сміття у всесвітогляді але маю декілька запитань.
1 Все сміття ми зараз утилізуємо в атмосфері землі. А чи безпечно це для нашою атмосфери? Озонові діри та таке інше?
2 Наскільки я зрозумів мова іде про доволі великі уламки. А як планують вирішувати питання зі значно меньшими уламками?
3 Чи не розглядається можливість виводу на орбіту, як приклад, чогось подібного до робота від apple який розбирає телефони, щоб утилізувати сміття на орбіті а можливо за допомогою 3D-друку виготовляти з отриманих матеріалів щось корисне? Чи енергії від сонячних батарей занадто мало аби переробляти відходи у щось корисне?
Дякую
🫶 спасибо, друг
Дякую за випуск, дуже цікаво! Чому не збирати цей мусор на орбіті, сортувати і потім використовувати для побудови на орбіті чогось нового. Це ж вже є на орбіті, за допомогою іонних двигунів можна помаленьку збирати його в купки і збільшувати орбіту.
Переживаю за людей в Старлайнер!
Можно пробовать делать видосики для ютьюба 😊
Класс
Просьба сделать выпуск о квазарах. Особенно интересует большая группа квазаров.
Как называется второй подкаст ?
Чтобы коронограф показал планеты типа Земли в зоне "обитаемости" у звезды типа Солнца нужно превысить контраст 1e+10
Сметана на Марсі😅
10:50
а сколько Ом сейчас у сопротивления?
А можно не телескоп делать а построить мне жилье. А то платят мне мало и мои налоги уходят на подобную хуету
А где ты живёшь?
@@Robert_Nik в путлеровской ебаной рашке
зачеееем зачем все впечатление портить вбросом про всу
Затєм, чтобьі отсєять таких конченьіх, как тьі