FINAL -4 Κ18 ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ , ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ,ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΕΡΒΕΡ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΧΛΙΑΣ

• Опубликовано: 21 июн 2024
  • Ολοκληρώθηκε η τελική φάση του Παννεληνίου πρωταθλήματος Αγοριών Κ18 που πραγματοποιήθηκε το τριήμερο 19-21 Ιουνίου 2024 στην Πάτρα και το κλειστό γυμναστήριο «Κ. Πετρόπουλος».
    Για μια ακόμη φορά ο ΑΣΑ Εβρος Σουφλίου στο βάθρο των νικητών που κατέκτησε την 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ18!
    Πρωταθλήτρια ομάδα αναδείχθηκε ο Μίλωνας καθώς πέτυχε το απόλυτο έχοντας 3 νίκες στα 3 παιχνίδια που έγιναν με συνολικά 9 βαθμούς.
    Την 2η θέση κέρδισε ο Έβρος Σουφλίου με 6 βαθμούς ακολούθησαν ο ΠΑΟΚ στην 3η θέση με 3 βαθμούς και στην 4η ο οικοδεσπότης Άθλος Πατρέων με 0 βαθμούς.
    ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ :
    1) Μπαρμπούδης Δημήτρης , 7)Μπουγαδάκης Ευάγγελος, 6) Σταματόπουλος Ιωάννης , 17)Τσιομπανούδης Αναστάσιος, 11)Μούχλιας Σταύρος, 14)Κιούσης Ιωάννης, 9)Καπετανίδης Γρηγόρης,15)Καλλινάκης Θεόδωρος, 2)Ζιώγας Στυλιανός , 2)Τασίου Πορφύριος, 10)Κύρτσιος Δημήτρης, 12)Παπαδόπουλος Παναγιώτης, 16)Σαρδανίδης Στυλιανός.
    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :Νίκος Μούχλιας
    Ο Σταύρος Μούχλιας αναδείχθηκε ο MVP της τελικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18 που ολοκληρώθηκε στην Πάτρα το απόγευμα της Παρασκευής 21/6.