Квартал Respublika з Олександром Поповим

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 сен 2024
  • У новому відео запрошую відвідати живий квартал Respublika у Києві. Безпека, комфорт і естетика - всі ці якості поєднує житло від компанії Archimatika. Нашим гідом вже вдруге стане співзасновник і директор компанії Олександр Попов, з яким ми нещодавно оглядали гімназію A+.

Комментарии • 88

  • @VitaliySubbotskyy
    @VitaliySubbotskyy 4 года назад +26

    решітки-плейсхолдери на кондюки дуже рятують ситуацію, невже це так дорого щоб бути стандартом у всіх новобудовах..

  • @bun4uk
    @bun4uk 4 года назад +43

    Сходіть ще на Рибальський. Дуже цікавить ваша думка щодо цього ЖК. Там не буде парканів. Закриті лише самі квартали.

    • @kira6783
      @kira6783 4 года назад +3

      Поддерживаю! Он ещё строится, но выглядит многообещающе

    • @frederikfrancis1010
      @frederikfrancis1010 3 года назад +2

      Теж підтримую !
      ЖК Рибальський дуже перспективний, сучасний, прогрессивний, правильний, європейський ЖК.

    • @olegpuninskyi8352
      @olegpuninskyi8352 4 месяца назад

      Республіка краще. Тут є простір, є торгцентр чудовий під тою назвою. А на Рибальскому затісно, шоссе під вікна, навкруги одна промзона. Немає ніякого порівняння.

    • @bun4uk
      @bun4uk 4 месяца назад

      @@olegpuninskyi8352 розглядав республіку для покупки. Не сподобалось 3 моменти.
      1) локація на окраїні Києва
      2) стіни з газобетону
      3) не переношу морально парканізацію

  • @DeksterPredator
    @DeksterPredator 3 года назад +3

    Дякую пане Юліане за цікавий матеріал. Архіматика одна з моїх улюблених архітектурних студій столиці. Їх підхід до створення цікавих і корисних просторів захоплює уяву і надихає на пошук.

  • @vitalslav
    @vitalslav 4 года назад +10

    Kан та Архіматика - створюють сучасну архітектуру і однозначно на фоні інших гетто-будів в Kиєві є кращими. А стосовно заборів, в країні де немає порядку на вулицях, повній відсутності права, та великій кількості неосвідченого та бидлуватого населення, рішення абсолютно правильне.

  • @olgavarnava7137
    @olgavarnava7137 3 года назад +1

    Обожнюю проєкти Архіматики! У них завжди дуже стильні та продумані будинки. І око радують системним підходом до житлових комплексів, які вони створюють.

  • @olgasolovei8222
    @olgasolovei8222 4 года назад +5

    Обожаю все, что делает Архиматика. Именно с них начались изменения в эстетике столицы.

  • @onecore6674
    @onecore6674 4 года назад +29

    Цікаво було б ще почути вашу думку про Файна Таун та Tetris Hall.

    • @ISTREBITL
      @ISTREBITL 4 года назад +14

      і рибальський від SAGA

    • @АндрійГордієнко-м1з
      @АндрійГордієнко-м1з 4 года назад

      Я, авжеж, не Юліан, але все таки висловлю свою думку про Файна таун. З самого початку мені ну дуже подобався цей проект, але я помилявся. Коли нам показували будинки окремо - це виглядало дуже стильно, дорого і по європейські, але це був лише пил у очі, бо якщо подивитися на генплан усього району - все виглядає одноманітно і дешево. Паркінг і велосипедні доріжки розставлені халатно. В цьому набагато краще є ЖК Республіка і ЖК Рибальский, на мою думку.

  • @daneelolivaw8833
    @daneelolivaw8833 4 года назад +14

    Придбаю житло тільки в тому комплексі, який зможе викликати в мене ті ж емоції, як в пана Юліана на 7:07

  • @ігоргнесь
    @ігоргнесь 4 года назад +8

    Дякую Юліане за Ваші блоги. Від самого початку за ними слідкую, а віднедавна рекомендую і студентам для обов'язкового перегляду. Так що де-факто Ви вже позаштатний лектор Львівської політехніки.

  • @OleksaShkliar
    @OleksaShkliar 4 года назад +12

    Наприкінці відео позаду майорять скалічені дерева, обрізані по стовбурах. Зле.
    Зовнішній частині комплексу, як на мене, бракує ще більшого озеленення. Але так, те що воно взагалі передбачене на стоянці - огень!
    І та, при загальному космічно-крутезному підході до реалізації проєкту, смітники - то дно.
    Пішохідні переходи опустили до рівня проїжджої частини, автомобілецентричність детектед. Імовірно взимку буде слизько, сходячи з хідників. А автомобілі не матимуть органічних перешкод, і перевищуватимуть швидкість. Що в сукупності зменшує загальну безпеку комплексу.
    Якщо вести мову про безпеку та нищення майна, то силами осбб можна встановити камери спостереження, максимально освітлити сенсорними ліхтарями територію та найняти патрульну охорону.
    Якщо загальне охолодження здорожчує вартість квадратного метра тільки на 2500,00 гривень, то навряд чи це є критичною сумою. Переплатити 8%, але у майбутньому не витрачати ці ж кошти на придбання, встановлення та регулярне очищення кондиціонера - є значно вигіднішим.

  • @vladmaksymchouk8942
    @vladmaksymchouk8942 3 года назад +5

    Мне кажется, что сейчас это самый красивый ЖК в Киеве

  • @sorokin1981
    @sorokin1981 4 года назад +5

    Центральних холод і тепло це для багатих.

  • @slavikmishcheriakov2832
    @slavikmishcheriakov2832 4 года назад +2

    Останнім часом погоджуююсь з паном Юліаном - у нас тоді буде урбаністика, коли з'являться гроші за неї заплатити. Звісно крадуть, корупція, у нас ціни дешевші, але є якась мінімальна вартість.
    Щоб масово почали будувати якісне житло, необхідна така ж масовість людей з грошима, котрих не "піджимає" і які мають змогу спокійно обирати.

  • @ДмитрийМир-щ5я
    @ДмитрийМир-щ5я 4 года назад +7

    Единственный застройщик у которого реальность соответствует рендеру

  • @Khorunzhiy
    @Khorunzhiy 4 года назад +4

    Паркан - це театр безпеки. Безпечно, там де завжди є люди. Люди купують житло в гарних комплексах, а перетворюють їх на спальники. З яких виїжають щодня на роботу, тим сами роблячи комплекси пустими. Замість того, щоб зробити їх відкритими, де може бути купу бізнесу, офісів, людей з навколишніх районів, які просто гуляють чи користуються бізнесом.

    • @olgavarnava7137
      @olgavarnava7137 3 года назад

      от, власне! повністю погоджуюся з Вами! Якби централізовано готували та продавали комерційні приміщення не для жителів ЖК, а так, щоб був потік клієнтів, то й не було б потреби закриватися. Принаймні, вдень

  • @NadiiaArtemieva
    @NadiiaArtemieva 4 года назад +2

    Гарний приклад продуманості дизайну. Була там на екскурсії в серпні минулого року - за місяць до здачі першої черги. По самому комплексу: величезним плюсом є виведення парковок за межі житлової зони та облаштування окремої гостьової парковки. "Прохідність" комплексу в певних часових рамках, як на мене, теж великий плюс, адже комплекс по суті відділив парканом жителів Теремків від Кільцевої і всіх об'єктів, які там знаходяться (Епіцентр, Метро, зупинки громадсього транспорту, той самий ТРЦ Республіка, коли він відкриється). Збентежили 2 моменти: 1) пане Юліане, Ви зазначили у відео, що діти з сусідніх будинків будуть навмисне нищити майданчики, бо в них такого нема - чи зустрічались вам якісь дослідження з поведінкової психології з цього приводу? (без сарказму); 2) пан Попов зазначає, що при встановленні центрального кондиціонування-опалення вартість площі зростає на 100-200 у.о. - звідки такі цифри?

  • @bugliam1
    @bugliam1 4 года назад +10

    Що ви думаєте про новий генплан Києва? Там дуже цікаві є рішення)

  • @nephaisurlo
    @nephaisurlo 4 года назад +6

    Побачив якісні двори і майданчики на 1:20 - одразу лайк)

  • @ВладЮкиш-м8р
    @ВладЮкиш-м8р 4 года назад +3

    Дійсно, доволі солідний та креативний житловий комплекс: видно, що архітектори сумлінно працювали над цим проектом. На жаль, паркани -- це панацея для більшості українських ЖК. Якщо міська влада не буде створювати нові відкриті публічні простори та зелені зони, то така сегрегація між населенням одного міста призведе до ще більшої злочинності та актів вандалізму (це лише питання часу).

  • @necolas104
    @necolas104 4 года назад +7

    Почему бы , следуя логике жителей жк и архитектора, не обнести забором все кварталы в городе? Или например центральную часть?

  • @sergiigrogozhnyk1941
    @sergiigrogozhnyk1941 4 года назад +3

    Хотів би запитати вашу думку відносно Містечка Підзамче.Як можна віддавати реалізацію такого об'єкту компанії яка жодного проекту не здає вчасно, має дуже низьку якість будівництва та не дотримується жодного з своїх рендерів?Чим це пояснити як не дружбою власника компанії Ріел та пана Садового?

  • @YARUK15
    @YARUK15 4 года назад +6

    Скаржилася мені моя подруга, що у них зробили бокс для сміття з кодовим замком в дворі. І люди просто почали лишати сміття біля боксу біля дверей. Пара-пара-пам.

    • @YARUK15
      @YARUK15 4 года назад

      @Andy не зрозумів питання, сорі

    • @hwfcup1344
      @hwfcup1344 2 года назад

      @Andy може ще й головоломку додати на смітники?

  • @byljakis6701
    @byljakis6701 4 года назад +3

    От хочу відзначити продуманість нюансів в призначенні гром. простору. У відео про школу також. Всюди є різні "загашнички", де можна якось цікаво провести час. Особливо крутезна штука отой навіс над столиками. Таке бракує на наших дит.майданчиках. Щоб і від дощу і від сонця. Скільки коштує така штука і чи можливо її здешевити(в міру) і спростити (можливо інша конструкція), щоб по місту була можливість розставляти? І не тільки на дит. майданчики.

  • @OleksandrLypovyi
    @OleksandrLypovyi 4 года назад +8

    Я згоден, що паркани на вулицях це зазвичай просте марнування грошей, але все ж можна зрозуміти бажання людей убезпечити себе й свою власність. І мені здається, що це проблема не людської жадібності, ментальності чи обмеженості, а нерозуміння девелопером і містом принципу квартальної "забудови". В радянських мікрорайонах ми бачимо "квартал" території, на якій розташовані кілька будинків. В ЖК ми фактично маємо один будинок-бублик. В обох прикладах уся внутрішня територія є спільною, за неї платять усі мешканці разом, що нівелює поділ території на мою і не мою й ускладнює кооперацію мешканців між собою. Якщо ж подивитися на спосіб формування класичних кварталів, то ми зустрінемо певної форми територію, обмежену деякою кількістю різних (!) домоволодінь, що блокуються між собою, внутрішня територія яких також поділена між собою та огороджена парканами. Тобто кожен будинок/під'їзд в кварталі разом із своєю частиною двору є незалежним від інших, а головні фасади відкриті на вулицю, яка є громадською територією. Завдяки подібній "диверсифікації" пдівищується якість взаємозв'язків між мешканцями одного будинку, а також збільшується гнучкість та розмаїття забудови території (кожен дім може бути незалежно перебудований чи знесений та побудований інший). А зважаючи на те, що сам будинок і слугує певним "огородженням" з боку вулиці, немає місця божевільним ідеям огородити парканами весь житловий комплекс (особисто я взагалі не сприймаю житлові комплекси, як прийнятний спосіб урбанізації середовища).

  • @Pavlo_dzen
    @Pavlo_dzen 4 года назад +2

    Цікаве відео , хотілось би ще продовження огляду різних хороших ЖК
    Коли бачиш , що в Україні будують якісне житло , з’являється радість і надія , але чому до цього часу продовжують будувати жалюгідні коробки , котрі намагаються замаскувати малюючи їх різними строкатими кольорами ,без нормального благоустрою , коли це припиниться , і залишаться лише добросовісні забудовники ?

  • @4etvirka.architects
    @4etvirka.architects 4 года назад +4

    + Юліану, що не підключив рекламу!

  • @ВіталійЖуковський-х4й

    Дякую.

  • @spageti85
    @spageti85 4 года назад +2

    Чудовий приклад, як можна спаплюжити чудовий проект, доречі від тої самої Архіматики, у Львові - леополь таун. Плануєте огляд?

    • @nickletoon9854
      @nickletoon9854 4 года назад +1

      а що з ним не так?

    • @sergiigrogozhnyk1941
      @sergiigrogozhnyk1941 4 года назад +3

      І я не розумію що не так з цим об'єктом..... називається аби щось ляпнути

    • @spageti85
      @spageti85 4 года назад

      @@sergiigrogozhnyk1941, по ньому можна робити меми "неперевершений огигінал і жалюгідна пародія"
      Там досить сильні відходження від проекту

    • @ВіталійЖуковський-х4й
      @ВіталійЖуковський-х4й 4 года назад

      @@spageti85 наприклад?

  • @Alone1again1
    @Alone1again1 3 года назад

    київміськбуду сподобався Квартал Республіка, що вони вирішили будувати жк Абрикосовий

  • @AndriyViyt
    @AndriyViyt 3 года назад +1

    на 5:50 ви Юліан злукавили про дітей з поганого середовища, які обов'язково мають стати вандалами на гламурних дитячих майданчиках.

  • @maxivantsiv4975
    @maxivantsiv4975 4 года назад +2

    Забудовник пропонує, але не завжди виконує свої обіцянки. Рендер залишається рендером, а наявний жк після закінчення будівництва стає твоїм кошмаром в якому тобі треба буде трошки пожити ще. Мешкаємо в ЛеопольТаун. Зі Стрийської може він і привабливо виглядає, але коли живеш і бачиш, що девелопер економить на всьому що можна, то серце болить...

    • @nickletoon9854
      @nickletoon9854 4 года назад

      можете детальніше, бо думав там брати?

  • @yaroslavakoval2764
    @yaroslavakoval2764 2 года назад

    Смітнмчки так оформлюють і в Словаччині, під плющом, з шлангом та водою.. Щоб потім все помити..

  • @miron2798
    @miron2798 4 года назад +1

    Очень интересно

  • @yura1717
    @yura1717 4 года назад

    Like!

  • @ігоргнесь
    @ігоргнесь 4 года назад +3

    Дійсно добра архітектура, облаштування території - три жирних плюси: проектантам, девелоперу і виконавцям
    Цікаво, що ні засклення лоджій, ні консолі для кондиціонерів, жодним чином не псують фасади, скорше навпаки - урізноманітнюють архітектуру. Безумовний плюс і парковкам, якщо їх достатньо буде.
    Але є кілька дискусійних моментів:
    1 - грубий підрахунок показує, що в одному кварталі буде мешкати не менше 300 сімей, а може і під 400. Така кількість завелика для утворення сусідської спільноти (соціологи кажуть, що максимальна кількість, коли сусіди будуть знати один одного - не більше 100 сімей). А сусідська взаємодія - це і психологічний комфорт, і взаємодопомога, і колективні дії, і багато чого іншого доброго. Та головне, що в сусідських спільнотах виникає феномен так званої "солідарної безпеки", коли мешканці відразу вичисляють чужинця і відповідно контролюють його дії. А це яка дозволяє відмовитись від огорож;
    2 - ще питання, чи вистачить та 4 таких квартали одного спортивної зони? І коли вона стане до ладу? Чи до того часу хлопчаки не витопчуть цей дійсно класний благоустрій?
    3 - є побоювання, що людське навантаження на дворову територію може бути надмірним - все таки понад 1 тис. мешканців;
    4 - варто було б організувати водовідведення з літніх приміщень, тим більше, що поруч проходять водостічні труби;
    5 - якщо вже без огорож ніяк, то може варто було б зробити їх цікавішими;
    6 - наступний квартал (19,52 хв) в процесі опорядження, але ще без обрамлень, виглядає як мінімум не гірше викінчених.
    Цікаво було б ще узнати, в якій якості будуть використовуватись нижні нежитлові поверхи, особливо ті приміщення, що орієнтовані до дворового простору. А також як планується утримання і двору, і зовнішніх прибудинкових територій. І звісно буде дуже цікаво відвідати цей квартал через 3-4 роки. Принаймі для себе такі відвідини я вже запланував.

  • @sumyurban
    @sumyurban 4 года назад +3

    В відео було сказано, що треба дивитися що будує забудовник. Так ось є проблема, вона стосується регіонів. В регіонах грошей небагато. Як вже було сказано, що це піднімає вартість житла до 8%, як мінімум. Якщо для великих міст некритично, то для регіонів це може бути проблемою. Суттю проблеми є сукупність факторів, які склалися в Україні. У регіонах нічого цікавого не пропонують, бо то коштує грошей і чималих. Бо зазвичай в регіонах багато грошей не водяться. І тому в регіонах будується те що будується. Хоча порада Чаплінського дійсно доречна. Але її(пораду) можна застосувати лише у великих містах, де можеш вибрати, якщо є гроші. А от у регіонів тупо немає вибору, крім одного - приватний сектор, за умови якщо вибирати між життям у людяшниках і нічим, бо в регіонах немає такого типу Respublika. Так що ми бідняцька країна, як мінімум. І масового житла типу Respublika, поки, не світить. Sad, but true.

    • @watchitruning
      @watchitruning 4 года назад +1

      @Andy я погоджуся з цим тільки якщо ми говоримо про навороти. Основною проблемою сучасної забудови є не відсутність центральної системи кондиціонування повітря, а тотальна відсутність смаку. І тут не про гроші. Що заважає робити так (www.google.com/maps/@59.4434299,24.7848068,3a,75y,167.32h,98.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipOMhFExuKofVwS-OWQOEdjiJiZACM3HkOIHLTFo!2e10!7i5760!8i2880) замість цього www.google.com/maps/@50.4053212,30.3366978,3a,75y,266.17h,100.75t/data=!3m6!1e1!3m4!1sM1llics6V8YlbSQpAm_yyw!2e0!7i13312!8i6656

  • @ІгорЛитвин-с6ж
    @ІгорЛитвин-с6ж 4 года назад

    красиве житло

  • @ofgrid
    @ofgrid 4 года назад

    ❤️

  • @bugliam1
    @bugliam1 4 года назад +3

    О, цікаво. Доречі недобудовані будини, які зараз просто в сірому кольорі виглядають краще).

  • @DmytroRakov
    @DmytroRakov 4 года назад

    Дякую за цікавий випуск!

  • @successful9229
    @successful9229 4 года назад

    Гарний дизайн

  • @ІнженернаДумка
    @ІнженернаДумка 4 года назад +1

    "Нічого святого нема" 😆😆😆👏👏👏

  • @Qwerty13146
    @Qwerty13146 4 года назад +6

    Цікаво, що фаховий архітектор вважає, що дві складові безпеки - камери і патрулі. А я чогось думав, що ще одним загальновизнаним чинником є eyes on the street. Ну да ладно, коли місто зміниться на краще, паркани знести буде так само просто, як поставити. ІМХО головне щоб архітектура не диктувалася закритістю (як є, наприклад, у White Lines тієї ж архіматики, ось там вже так просто не виправиш).

  • @IVWOR
    @IVWOR 3 года назад

    +

  • @denyssmile4703
    @denyssmile4703 4 года назад +2

    Как для Украины очень хорошо, но... строить межквартирные перегородки из газобетона жлобство, звукоизоляция плохая, корзины с кондиционерами жлобство.

    • @addddmin
      @addddmin 4 года назад +4

      Ну на самом деле все упирается в цену. Например тот же КАН строит из кремблока UNIT home, и делает небольшие французкие балкончики для кондишенов(это конечно не центральльный климат контроль но там явно комфортрее. Но цена значительно выше заметно. Специально взял как пример того же застройщика.

  • @K.M.I
    @K.M.I 4 года назад +4

    Дизайн класний і архітектура сучасна, проте ізольованість, навіть з аргументацією від архітектора, мені не довподоби!

  • @Lesja-i1b
    @Lesja-i1b 3 года назад

    Не побачила затишку, якось напружено все: і архитектура і ландшафт.

  • @igronDC
    @igronDC 3 года назад +1

    Ужасный звук/монтаж.

  • @OleksiiChernykh
    @OleksiiChernykh 4 года назад +30

    Очередной пример украинского жлобсва, обгородится забором и сидеть там... Но при этом человек во дворе проводит очень немного времени. А выйдя за тереторию комплекса, приходится ходить по сплошным коридорам из заборов и дорог. А так же, приходится ходить в обход целых кварталов, в три-четыре раза дольше.
    Страшно представить что будет через лет десять с таким жлобским подходам застройщиков.
    Такая же, у нас ситуация и в частном секторе.
    Во всей европе такого не встретишь, но зато девелоперы называют это "европейским подходом"
    Печально...

    • @juliaivanova4895
      @juliaivanova4895 4 года назад +4

      Особливо сподобалося про чужих, неадекватних дітей від яких необхідно відгороджувати майданчики парканом. То може почати будувати цікаві майданчики всюди, а не те убожество, яке завдяки Вашим погодженням, було побудовано у Львові?

    • @drfasser
      @drfasser 4 года назад +5

      Подскажите, где в Европе можно ходить напрямик через землю в частном секторе?

    • @OleksiiChernykh
      @OleksiiChernykh 4 года назад +6

      @@drfasser 1. Во многоквартирных домах - везде. Не в одной стране Европы, не видел огражденого квартала с закрытым входом
      2. В частном секторе - естественно ходить нельзя. Но в большинстве стран, на законодательном уровне, регулируется максимальная высота забора (как правило она ниже роста человека). Кто хочет закрытости, сажают высокие кусты, вместо забора, или же строят дом на передней части участка (получается перед домом небольшой открытый дворик, а за домом закрытый двор).
      И поверьте ходить по улочкам (с низкими заборами или зелёными заборами или с открытыми передними двориками) значительно приятнее, чем по длинным коридорам с трехметровыми заборами

    • @Ms74Biker
      @Ms74Biker 4 года назад +3

      @@juliaivanova4895 Не пишіть тут ідіотських звинувачень,якщо не розумієте механізма видачі містобудівельних умов і взагалі повноважень гол. архітектора.

    • @OleksiiChernykh
      @OleksiiChernykh 4 года назад +3

      @Andy Благосостояние здесь не причем, в любой стране могут обворовать. Но при этом для жилых комплексов, вполне достаточно камер видеонаблюдения, пунктов охраны на входах, шлагбаумов для автомобилей. Но при этом остатся свободным вход и выход на территорию людей (не зависимо от места проживания).
      То есть ограждение может быть, но пеший вход и выход при этом свободный.
      Это оставит безопасность на высоком уровне, но даст возможность прохода (не проезда - это важно!!!) через территорию жилого комплекса, всех людей кому это надо.
      Ниже два моих примера:
      1) Я имею свободный вход на территорию ЖК Комфорт Таун, да мне удобно. Но представляю как тем людям которым приходится обходить эту громадину
      2) ЖК Пражский Квартал на Петропавловской Борщаговка. Там тоже приходится бывать. И для того что бы сходить в магазин, приходится идти по дороге, так как тротуар огражден и находится на закрытой территории жк Пражский Квартал 1.

  • @user-fo4xp4zx9k
    @user-fo4xp4zx9k 3 месяца назад

    Не можу слухати вашого співрозмовника в 2024 му 🤮🤮🤮 робіть дубляж українською...

  • @cyberballer
    @cyberballer 4 года назад +1

    Выглядит бодро. Единственный момент, все эти корзины для кондеров все равно выглядят очень плохо и почти нифига не скрывают . Белый контрастный кондер видно сбоку и сквозь металлическую сеточку...

  • @dmytrolubunych1504
    @dmytrolubunych1504 4 года назад +2

    Я живу в Італії в Мілані то ніодному дворі не бачив дитячих площадок

  • @yevhenpolishchuk4327
    @yevhenpolishchuk4327 4 года назад +1

    Якщо відверто то фігня розмальована.Нічого концептуально нового я не побачив. За 5 років зашарпається і буде майже як типовий совковий двір.

  • @akselanderson2493
    @akselanderson2493 4 года назад

    Непогано. Навіть добре. Хотів би нагадати про значення історико-географічного контексту України і Києва. На Сході України більшість назв присвячені Ранку і Богині, яка зачинає День (Святій Богородиці Пирогощій - Провідній зорі),, а на Заході - Вечору і Богині Молитви (Оранті, або Літо, Лато) - Артеміді, як богині Місяця. Центральна Україна зберігає присвяти богині Землі, цвітіння, урожаю, загалом розвитку флори і фауни. Такі ж присвяти були і є у Києві, Так, "Хрещатик" - Шлях до Оранти (Хресний шлях), Боричів узвіз (Андріївський) несуть присвяту Богиня Місяця (християнське ім'я - Марія, - "Віща" і "Морська"). Стрибог - Посейдон, бог вітрів, і океану, як Числобог і Мислич, крім всього, "веде" календар тому йому підвладні 12 місяців року. У Києві, Галичі і Львові мали би бути 12 назв всіх місяців року. Тому у Києві назви мають нагадувати про "Землю Трояню" (Україна - Земля Віри), як у назві "Троєщина", про Землю-Роду та Софію-Оранту. Звісно, через образи. Так, богиня місяця Квітня - "Барвіха", або ж, "Флора" (Флоренція, Флорида, Флорешти). Богині Молитви прсвячені назви у Львові: Полтва, Христинопіль, Лемберг "Гора Молитви" (бо грецьке "λημ", "λημα" - просити, молити, як і назва "анти" від грецького "αντη" - молитва (християни). Все має бути у міру і делікатно. Назви "Файна Таун" чи "Республіка" теж можна розглядати як присв'яти: перша - Богині Молитви, а друга - Державній Богоматері. Але, не впевнений, що самі архітектори здогадуються про таку їм підказку (з небес).

  • @firmhand
    @firmhand 3 года назад +1

    CANactoins >>> KAN. просто абсурдная идея про заборизацию. мало того что за решеткой живешь так еще и платишь за ето

  • @noangelnoangel
    @noangelnoangel 4 года назад

    интересно этот блогер так обсырает все что есть в городе а тут прям идеальный жк :-)))

    • @ІванМадика
      @ІванМадика 3 года назад +1

      Он адекватно критикует,а не обсерает

  • @addddmin
    @addddmin 4 года назад

    Хорошая реклама !!!

  • @igorprm2000
    @igorprm2000 4 года назад +2

    Де субтитри?нічого не зрозуміло.

  • @notexpert2024
    @notexpert2024 4 года назад +4

    Та воно ніби навіть і правильно - відгороджуватись парканом від "електорату зеленського") Якщо це поможе, звичайно...

    • @II-go6gh
      @II-go6gh 4 года назад

      Ivan Chopyk 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • @yegorshalamai6716
    @yegorshalamai6716 4 года назад +1

    К сожалению, в Киеве есть только две надежды- Комфорт Таун, и Республика. Все остальное бред бизнесменов

  • @rudni4ok
    @rudni4ok 4 года назад

    Чому перекрасили дома? ИЗначально более веселые цвета были и не было 2х домов одного цвета подряд. Почему от этого ушли?