О клас! накінець то зрозумію як QRкоди працюють з_середини ... подумав я. ...але з 19хвилини чайник закипів і 🤕кришечку зірвало! та всеодно дякую за переклад цікавого відео. 😉 ...хай квітне УЮ ))
Мене вразило наскільки чітко і зрозуміло перекладено всю інформацію. Мало хто її взагалі зрозуміти може, а так добре зробити переклад це взагалі топ. Молодчинка! Респект!🔥
тут дуже багато помилок. навіть не тільки у перекладі, а й у звичаній вимові деяких слів уже українською. Начебто переклад робила нейромережа, а не людина
Дякую за відео! Дуже цікава інформація, трошки було складно з розумінням щодо відновлення пошкодженої інформації та як визначаються та виправляюьться помилки. А тепер питання до людей котрі кажуть що математика їм в житті не знадобиться) Завдяки титанічній роботі і знанням таких людей як Масахіро Хара ми щодня бачимо що без знань ніякого прогресу не могло би й бути.
Це справді найцікавіше відео, яке я бачила останнім часом Мене вразило глибина викладу матеріалу, і наскільки практичними є знання, які ми зараз вивчаємо в університеті. На предметі математичного аналізу ми якраз досліджували поліноми для відновлення втрачених даних, і в цьому відео я змогла побачити їхнє реальне застосування(нарешті я зрозуміло шо то таке). Важко описати, наскільки це інноваційний і проривний винахід. Також вельми дякую за переклад!
А я взагалі математику не розумію, тому було досить складно, не знаю, може я один такий, але крім математики, без практики, просто дивлячись не розбираючи кожен момент, як це працює, досить складна інформація, тому після перегляду відео, я майже нічого з цього не пам'ятаю, ось в гугл можна згенерувати цей QR-code, досить легко, але щоб краще зрозуміти, це потрібно самому пробувати створювати та розбиратись.
От теж як айтішнік з величезним стажем про це постійно пишу, "покликання" не коректно з технічної точки зору. Нікуди воно не кличе, воно направляє, відсилає.
Дякую за переклад! Дуже цікава інформація, складно з моментом щодо відновлення пошкодженої інформації та визначення наявності помилок. Але це спонукає колись розібратися з математикою трохи краше.
Ого! Це справді крута інформація) я зрозуміла навіщо мені потрібна була математика)))) Дуже дякую за такий якісний переклад на українську. Ви справді штовхаєте вперед науку в Україні❤
А я взагалі математику не розумію, тому було досить складно, не знаю, може я один такий, але крім математики, без практики, просто дивлячись не розбираючи кожен момент, як це працює, досить складна інформація, тому після перегляду відео, я майже нічого з цього не пам'ятаю, ось в гугл можна згенерувати цей QR-code, досить легко, в пару натискань і потім роздрукувати, якщо потрібно, телефон все це зчитує, але як він розуміє, якщо QR дуже маленький, тобто камера все це розрізняє, купа запитань, але щоб краще зрозуміти, це потрібно самому пробувати створювати та розбиратись
Офігеть! Дуже круте відео. Було дуже цікаво дізнатись, скількі насправді математичної глибини в такій повсякденній речі, яка вже стала невід‘ємною частиною нашого життя!
Вау дякую тобі друже за те що переклав це відео я не міг зрозуміти певну частину слів а з цим відео я і зрозумів як кюар код взагалі працює. Велике тобі дякую.
Абетка Морзе - це справжня аудіоматриця, де замість падаючих китайоподібних ієрогліфів ви чуєте швидку лінію з коротких і довгих звуків, які в наступній версії можна було би модифікувати за допомогою тонів, аби спростити сприйняття однотонного звуку. Умовно класична абетка Морзе - чорно-білий малюнок, а оновлена - кольоровий.
Доречі так, пару років назад (господи, це було ще до ковіду😅) були відоси на ютубі про те як к'юаркоди вмерли і що це непотрібна технологія. А зараз це база, особливо на заправках де не треба шурувати й стояти в черзі поки комусь роблять хотдог, а можна оплатити сидячи в машині.
Таку фразу можна підставити, але насамперед визначили прості символи, які можна передати. Тобто набір символів являється первинним, а підстава фрази вже вторинна.
до винаходу 🆘 були інші сигнали, які дійсно було абревіатурами, але їх складніше було вимовити та мали не найкращі інтерпретації в азбуці Морзе, то обрали: SOS (· · · - - - · · ·) 😢
Суперовий випуск!!! Хоча, звісно, треба ще не раз буде передивитись, щоб усе в голові вклалося, але загальні принципи тепер зрозумілі. Які ж розумні були розробники цього всього, щоб так усі можливі ситуації передбачити!!! P.S. Однак усе одно здається дивним, коли QR-код містить дуже мало квадратиків, але об'єм інформації, що в ньому закодований, при розшифруванні опиняється значним. Але, як я зрозумів, може бути зашифроване посилання на сайт, а там, звісно, розміщуй інформацію, скільки завгодно?
Дякую за переклад. Однак вважаю "покликанням" не дуже хорошою альтернативою слова link. Покликатися можна на документи чи чиїсь слова, але коли мова про цифровий зв'язок, то саме посилання є більш правильним, логінчим варіантом. Бо посилання буквально відсилає вас вас на якусь сторінку. Ви можете покликатися на інформацію за посиланням) Я розумію, що деяким мовознавцям часто просто модно висмикнути якесь старе слово і впихнути у нього сучасне значення, але слово посилання цілком питомо українське.
@@martyniukbohdan дурня. Багато слів в українській і російській мають спільне походження. Давайте тепер всі викидати, які є в російській? Чудово, можна почати з слова "слово", адже в рашці теж слово є. Негоже!
20:53 і я взагалі втратив розуміння того що викладається👀 Треба за цим відео прям дуже детально слідкувати і повертатись до деяких моментів по кілька разів, щоб усвідомити суть. Але це не зменшує старання автора пояснити дане питання. Дякую✊️
Дяка вам за цікаве відео, але.... Нажаль люди починають плутатись, бо те що кажуть, не відповідає тому що відтворюється на екрані. Наприклад: 11:13, наголошується на 256 цифрах, але на екрані нумерація від 97 до 122. Ще раз дякую за Вашу працю.
О клас! накінець то зрозумію як QRкоди працюють з_середини ... подумав я.
...але з 19хвилини чайник закипів і 🤕кришечку зірвало!
та всеодно дякую за переклад цікавого відео. 😉 ...хай квітне УЮ ))
Вистачило до 22 хвилини)
Мене вразило наскільки чітко і зрозуміло перекладено всю інформацію. Мало хто її взагалі зрозуміти може, а так добре зробити переклад це взагалі топ.
Молодчинка!
Респект!🔥
14:42 "Binary" - це не "байти", це ознака двійкової системи, а інформація зберігається в бітах.
тут дуже багато помилок. навіть не тільки у перекладі, а й у звичаній вимові деяких слів уже українською.
Начебто переклад робила нейромережа, а не людина
топовий відос. Це реально цікава тема.
А японці, як завжди - філантропи, які роблять великий внесок у розвиток і роблять це безкоштовно
Дякую за переклад, дуже швидко зробили переклад за 10 днів від випуску наукового відео це неймовірно. Ви неймовірні ❤
Дякую за відео!
Дуже цікава інформація, трошки було складно з розумінням щодо відновлення пошкодженої інформації та як визначаються та виправляюьться помилки.
А тепер питання до людей котрі кажуть що математика їм в житті не знадобиться)
Завдяки титанічній роботі і знанням таких людей як Масахіро Хара ми щодня бачимо що без знань ніякого прогресу не могло би й бути.
Ого ви оперативні! 👍👍👍 лише трохи більше тижня як переглянув оригінал і - оп, дубльована версія тут як тут! Потрійна вподобайка за оперативність!
Це справді найцікавіше відео, яке я бачила останнім часом
Мене вразило глибина викладу матеріалу, і наскільки практичними є знання, які ми зараз вивчаємо в університеті. На предметі математичного аналізу ми якраз досліджували поліноми для відновлення втрачених даних, і в цьому відео я змогла побачити їхнє реальне застосування(нарешті я зрозуміло шо то таке). Важко описати, наскільки це інноваційний і проривний винахід. Також вельми дякую за переклад!
А я взагалі математику не розумію, тому було досить складно, не знаю, може я один такий, але крім математики, без практики, просто дивлячись не розбираючи кожен момент, як це працює, досить складна інформація, тому після перегляду відео, я майже нічого з цього не пам'ятаю, ось в гугл можна згенерувати цей QR-code, досить легко, але щоб краще зрозуміти, це потрібно самому пробувати створювати та розбиратись.
@@denzeroneYT Думаю для повного розуміння цього матеріалу, треба більше ніж шкільна програма. Це нормально не розуміти такі штуки)
Дякую вам щиро. Цікавий матеріал, якісна подача. 👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую за Український вміст.
Який же якісний контент, і як ясно 🙏🏻
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
дякую за точний переклад та озвучення за такий короткий час
Кайф😅 Тільки англійською подивився і вже дивлюсь українською😊
Дякую за відео, гарна робота. "Покликання" трохи ріже вухо)
Воно абсолютно недоречне.
Просто стало модним, але посилання є правильним і навіть більш логічним
@@mmiro покликання, то коли покликання на якусь статтю у своїй статті, а (гіпер)посилання - це якраз посилання
@@pavlo9367 саме так
От теж як айтішнік з величезним стажем про це постійно пишу, "покликання" не коректно з технічної точки зору. Нікуди воно не кличе, воно направляє, відсилає.
@@hell_p3022 так, абсолютне не розуміння, як це працює, на жаль 😔
На 26:03 хв, перебуваючи у бліндажі, я трохи перелякався. 😐😰 головне дивитися в навушниках на великій гучності)
❤
Теж дтивився в бліндажі))
Бережіть себе та побратимів, будь ласка!
Ну все, макітру знесло ще на 10-й хвилині....... Все одно підписка і лайк! Слава Україні!
Одеса вітає. Дякую за етер. Слава Україні!
Героям та Героїням Слава ❤
Привіт з Сум
Щиро дякую за працю! Було цікаво дізнатись про таку повсякденну річ , ніколи не задумуючись як це працює😅
Дякую за переклад! Дуже цікава інформація, складно з моментом щодо відновлення пошкодженої інформації та визначення наявності помилок. Але це спонукає колись розібратися з математикою трохи краше.
Дякую за переклад! Все чітко і зрозуміло, супер!
Дякую за відео, дуже цікаво та круто
Просто неймовірно!
Дуже цікавий випуск який вже давно хотів щоб зробили повноцінний розбір всіх складових QR кодів
Сподобалось. Буду дивитись і надалі👍👍👍
дякую за переклад
дякую за переклад, це було неймовірно цікаве відео
Дуже інформативно і пізнавально, дякую за переклад 👍🏻
Щоби було більше шансів попасти в рекомендації, я лишаю коментар ❤
А так, шикарна робота, буду чекати нові відоси
Спасибо. Очень круто!
Дякую за цікаву інформацію та якісний переклад!
Як насправді все просте зовсім не просте. А переклад топ😊
Дякую за чудовий переклад
Молодець! Дякую за відоси Веретасіума,! Так тримати!!
😉дуже цікаво
Дуже цікаво. Якісний переклад. Приємний голос для такого штибу відео. Дякую і за наш український ютуб.
Ого! Це справді крута інформація) я зрозуміла навіщо мені потрібна була математика))))
Дуже дякую за такий якісний переклад на українську. Ви справді штовхаєте вперед науку в Україні❤
А я взагалі математику не розумію, тому було досить складно, не знаю, може я один такий, але крім математики, без практики, просто дивлячись не розбираючи кожен момент, як це працює, досить складна інформація, тому після перегляду відео, я майже нічого з цього не пам'ятаю, ось в гугл можна згенерувати цей QR-code, досить легко, в пару натискань і потім роздрукувати, якщо потрібно, телефон все це зчитує, але як він розуміє, якщо QR дуже маленький, тобто камера все це розрізняє, купа запитань, але щоб краще зрозуміти, це потрібно самому пробувати створювати та розбиратись
Щиро дякую за вашу працю! Було дуже цікаво. З нетерпінням чекаю на наступні випуски.
Неймовірно цікаво, дійсно не розуміла принципу побудови коду. Дякую!
Дякую за Вашу працю. Важливий, потрібний і якісний контент.
Хай квітне український RUclips!
автору каналу повага, окремий лайк за український переклад, обожнюю науковї теми.
Дякую як завжди дуже гарна робота та якісний матеріал для озвучування 👍
Офігеть! Дуже круте відео. Було дуже цікаво дізнатись, скількі насправді математичної глибини в такій повсякденній речі, яка вже стала невід‘ємною частиною нашого життя!
Дякую за цікаве відео👍👍
Дякую за відео! 👍🏻
Бомбезне відео!
На моменті з математикою доволі складно, але то й таке)
Як завжди, неперевершений дубляж! Дякую за Вашу роботу!
32:31 я часто думав «як працює qr-код» але не настільки щоб полізти й читати. Дякую за розповідь
Дяка за гарний контент і лайк в підтримку каналу!
Дякую за здивування та емоції. Вау)
Дякую! Дуже пізнавальне відео) ❤
дякую за вашу круту роботу, і швидкий дубляж;)
На цей раз швидкіше аніж vert dider і voicepower , оце дійсно хороший результат
Ще досихпір кацапською дивитеся...шкода вас😢
Щось ще дивиться русню? 🫤
Швидше, бо вони сидять і думають, що робити з синьо-жовтими камінцями)))
А я відписався від них, і мені не важко почекати :)
@@Stremovskyy я на оригіналі дивлюся
Дякую за переклад хорошої лекції❤
Цікаве відео і пізнавальне. Дякую, що переклали рідненькою і озвучили❤
Як завжди шикарнюча озвучка❤
Ураааа я чекааав я чекав і дочекався перекладу.. тільки нікому не говори. Я не дивився оригінал... Тому що чекав твого перекладу.
Дякую за вашу роботу. Обожнюю відео верітасіуму)
ви робите життя кращим❤❤
Найкраще снодійне🥱
Вау дякую тобі друже за те що переклав це відео я не міг зрозуміти певну частину слів а з цим відео я і зрозумів як кюар код взагалі працює.
Велике тобі дякую.
Абетка Морзе - це справжня аудіоматриця, де замість падаючих китайоподібних ієрогліфів ви чуєте швидку лінію з коротких і довгих звуків, які в наступній версії можна було би модифікувати за допомогою тонів, аби спростити сприйняття однотонного звуку. Умовно класична абетка Морзе - чорно-білий малюнок, а оновлена - кольоровий.
Автору подяка за контент, а вам, за чудовий переклад:)
Дякую... дуже цікаво
3:13 what hath god wrought - що створив господь.
Якраз зараз вчу морзе)
Дякую за випуск Коментар для просування українського контенту
Дуже класний переклад! Там Верітасіум розродився великою кількістю відосів водночас, ото у Вас завал там 🫠
Дякую за переклад.
Я і не думав що QR код такий крутий. До речі, його ще можна зробити дизайнерським
Доречі так, пару років назад (господи, це було ще до ковіду😅) були відоси на ютубі про те як к'юаркоди вмерли і що це непотрібна технологія. А зараз це база, особливо на заправках де не треба шурувати й стояти в черзі поки комусь роблять хотдог, а можна оплатити сидячи в машині.
Чому ж "SOS" нічого не означає? Завжди думав , що це абравіатура "save our souls" - "врятуйте наші душі" - власне заклик про допомогу, хіба ні?
Таку фразу можна підставити, але насамперед визначили прості символи, які можна передати. Тобто набір символів являється первинним, а підстава фрази вже вторинна.
до винаходу 🆘 були інші сигнали, які дійсно було абревіатурами, але їх складніше було вимовити та мали не найкращі інтерпретації в азбуці Морзе, то обрали: SOS (· · · - - - · · ·) 😢
Перший заклик про допомогу в азбуці Морзе був занадто довгим і не практичним.
Ой, дуже цікаво було, дякую!
3:15: Радист з’їхав з глузду на концерті чечіточників
Навіть і не думала, що там закодовані букви) Надзвичайно цікаве відео)
Дуже круто придумали про цю систему корегування помилок
Дуже дякую за відео
Ай молодець, гарна мова, дуже гарна!
Дякую.
Щиро дякую,з мене вподобайка і комент.
3:37: Save Our Souls)))
ні, фейк
@@blackwolf_365 не виключено) чув те ще в минулому тисячолітті) багато літ з тих пір минуло, все могло змінитись…
Дякую за відео)
Мало що зрозуміло, але дуже цікаво))
крууутезний випуск!)
Круто дякую дуже цікаве відео
Тепер читаю QR-коди в ресторанах без телефона. Дякую!
Дякую!
Лишаю тут цей коментар для того, щоб у автора каналу було більше підписників та вподобайок)
SOS - Save our souls. Врятуйте наші душі.
Це вже натягування 🦉🌐
топчик
Суперовий випуск!!!
Хоча, звісно, треба ще не раз буде передивитись, щоб усе в голові вклалося, але загальні принципи тепер зрозумілі.
Які ж розумні були розробники цього всього, щоб так усі можливі ситуації передбачити!!!
P.S. Однак усе одно здається дивним, коли QR-код містить дуже мало квадратиків, але об'єм інформації, що в ньому закодований, при розшифруванні опиняється значним. Але, як я зрозумів, може бути зашифроване посилання на сайт, а там, звісно, розміщуй інформацію, скільки завгодно?
Дякую за переклад.
Однак вважаю "покликанням" не дуже хорошою альтернативою слова link.
Покликатися можна на документи чи чиїсь слова, але коли мова про цифровий зв'язок, то саме посилання є більш правильним, логінчим варіантом. Бо посилання буквально відсилає вас вас на якусь сторінку.
Ви можете покликатися на інформацію за посиланням)
Я розумію, що деяким мовознавцям часто просто модно висмикнути якесь старе слово і впихнути у нього сучасне значення, але слово посилання цілком питомо українське.
Сказала вчителька в бурсі шо то тіко в росії посилають. А у нас кличут.
Чай назес
@@martyniukbohdan дурня.
Багато слів в українській і російській мають спільне походження. Давайте тепер всі викидати, які є в російській?
Чудово, можна почати з слова "слово", адже в рашці теж слово є. Негоже!
Круто !
Дуже вдумливий коментар для просувпння
17:27Ооо...🇺🇦
Дякую
SOS = save our souls.
напевно, така розшифровка була придумана вже після винайдення самого коду SOS
20:53 і я взагалі втратив розуміння того що викладається👀
Треба за цим відео прям дуже детально слідкувати і повертатись до деяких моментів по кілька разів, щоб усвідомити суть. Але це не зменшує старання автора пояснити дане питання.
Дякую✊️
це була чудова промова.
ну як завжди було неймовірно цікаво. цікаво як в майбутньому куар коди еволюціонують і як будуть виглядати
Все супер ) єдине... Посилання😊
Дуже пізнавально! По доброму заздрю математикам:) Але для мене гуманітарія це якась дичина 🤪
Дяка вам за цікаве відео, але.... Нажаль люди починають плутатись, бо те що кажуть, не відповідає тому що відтворюється на екрані. Наприклад: 11:13, наголошується на 256 цифрах, але на екрані нумерація від 97 до 122. Ще раз дякую за Вашу працю.