Оце коменти тут, хтось і експерементував, хтось навіть знається достатньо. Але я оце просто, подивився, дізнався взагалі чимало про це, бо ніколи не задумувався. Ну Влад як завжди, суперякісно
Моєму Mi Play (бюджетний смартфон) уже 6 років. Носив без чехла і захисного скла. Дві царапинки на склі. Ну шо посипались ваші теорії змови про заплановане старіння матеріалів. Просто рівні руки і все 😅 Так він падав, але в рекламі ним горіхи трощили. Надійність і обережність дві запоруки довгого служіння гаджетів 😊
Ні разу не билися телефони, і так склалося що з 2014 року у мене всі телефони з скляним корпусом ззаду. І до речі, і падали вони часто, і лишилися цілі)
Ви просто часто їсте солону рибку під пиво і паралельно дивитесь відоси на телефоні і тому ваш екран іонізуваася калієм з солі! А ви собі понавигадували бознашо!
Просто повезло. Ось і все. У мене роки три скло ціле. А потім за півтора-два місяця двічі билося захисне. Тому що одного разу впав краєм екрану на металічне ребро, а вдруге - знову краєм скла на щебінь з асфальту.
Дякую за цікаве відео. По всьому світу люди щось створюють , вдосконалюють для того, щоб покращити життя людству. Але є ще на світі пoтвopи pyскоміровські, які ці технології крадуть, обманом здобувають і створюють збpoю, шоб знищити все і зруйнувати. Такі технології не повинні попадати в пазурі потвор. Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вчені б'ються над тим щоб скло було міцнішим, тим часом маркетологи б'ються над тим, щоб вліпити те скло туди, де воно не потрібне: задні кришки телефонів, можливо ще бокові панелі зі скла зроблять, щоб виключити варіант, коли телефон все-таки впав торцем і не розбився.
Дякую за цікаве відео і гарний переклад! Єдиним недоліком для мене являється ощвучка сміху і звуків здивування... Дуже "натягнуто" і неприродньо... Може якось не озвучувати ці моменти?
гадаю, що з цим відео ви значно піднаберете підписників, чого вам і бажаю - бо щоб робили ще більше якісних перекладів науково-популярного контенту. реально крутий переклад та озвучка Veritasium-у, хоча іноді я полюбляю дивитися його в оригіналі. може тому й можу порівнювати більш об'єктивно.
Вкінці дерек поеазує битий айфон😅 Але вони наче не співпрацюють з ґорілаґлас. В них власне скло керамікшилд котре більш стійке до подряпин але менш стійок до падінь. Це доречі цікаве питання про взаємозв'язок твердості та крихкості. Коротко кажучи вони взаємовиключні і їх мега складно поєднати
Дійсно цікаве, варто тільки глянути на діамант чи обсидіан, котрі неймовірно тверді, але, водночас, дуже крихкі. Проте деяким шановним коментаторам видніше, вони впевнені, що вже давно винайшли надміцне некрихке скло, але його не випускають в маси через "заплановане старіння" і що смартфони не мають бути вічними. Опустимо той момент, що саме акумулятори найлабша ланка смартфонів і що багато користувачів скоріше поміняють пристрій, ніж віднесуть його в сервіс на заміну батареї.
@@бот094 ну так, але не всім ці фішечки потрібні, хоча маркетинг вміє переконувати. Часто це на погратися кілька разів, а потім майже ніколи цим не користуватися.
удивительно, даже поразительно, ведь если бы стеклодув случайно не получил прозрачно не получил прозрачное стекло, пытаясь скорей всего получить новый цвет, мы бы до сих пор сидели максимум с книжками, ни о каких мониторах и речи быть не могло бы! кто то скажет есть же другие материалы, но они были получены намного позже и по сути только как поиск альтернативы, не понимая что искать их вряд ли полчили бы, интересное ощущение зависимости и благодарности людям которые стоят у истоков некоторых простых но незаменимых вещей!
Цікавезно було дізнатись як винайшли скло і як воно змінювало світ відкриваючи свої здібності. Здалось навіть, що відео якесь навіть коротеньке, не повне.
Антоні ван Левенгук створив свій перший мікроскоп завдяки власній майстерності в шліфуванні лінз. Він не винаходив саму концепцію мікроскопа - подібні пристрої існували до нього. Проте його інструменти значно перевершували попередні за якістю й збільшенням. Як саме він створив мікроскоп: 1. Шліфування лінз: Левенгук використовував маленькі шматки скла, які нагрівав і розплавляв у полум'ї. Потім він вручну шліфував ці шматочки, надаючи їм ідеально сферичної форми. Це дозволяло створювати лінзи з високою оптичною якістю. 2. Високоточне збільшення: Завдяки майстерності шліфування він отримував лінзи, здатні збільшувати зображення до 200-300 разів, що було неймовірним досягненням для його часу. 3. Монтаж мікроскопа: Левенгук використовував просту конструкцію: Лінза була вставлена між двома металевими пластинами. Гвинти дозволяли точно регулювати відстань між лінзою та об'єктом спостереження. Об'єкт (зразок) кріпився на шпильці перед лінзою. 4. Освітлення: Левенгук звертав особливу увагу на освітлення зразків. Він використовував природне світло, яке відбивалося від дзеркал або проходило через лінзу. Унікальність його мікроскопів: Простота конструкції у поєднанні з високою якістю лінз робила його мікроскопи дуже ефективними. Незважаючи на те, що мікроскопи Левенгука складалися лише з однієї лінзи (це фактично були лупи), вони були набагато потужнішими за складніші інструменти того часу. Саме завдяки наполегливості та увазі до деталей Левенгук зміг зробити революційні відкриття, які залишаються фундаментальними для науки.
@illusionist_mercury В його мікроскопі з 266-кратним збільшенням (з Утрехтского музею) використана сферічна линза диаметром 1,3 мм, в якій явно видно уламок тонкой склянної ніжки. Це в точності відповідає способу виготовлення лінз шляхом нагріву кінчика тонкой склянної ниті в вогні, запропонованому в 1678 році Робертом Гуком. Можете зазирнути в статтю "Neutron tomography of Van Leeuwenhoek’s microscopes" в журналі Sience Advances (14 May 2021 Vol 7, Issue 20).
@illusionist_mercury ...а ще були розмови про "тимчасові" мікроскопи, з лінзою з капельки меду... (Таким методом було зовсім не важко практично з'ясувати, який розмір лінзи-кульки потрібен.)
О? А куди подівся мій пост про те, що лінзи він виготовляв методо, що запропонував Роберт Гук - оплавленням кінця скляної нитки до формування з неї кульки? З посиланням на статтю, де описано дослідження музейного екземпляру на томографі?
Саме так! Колись читав про це в журналі "Наука та життя" а потім сам робив такі лінзи та роздивлявся клітини цибулини. Усі скляні рейсфедери поплавив 😊
Різницю міцності відчув, коли розбив скло на свому мобільному, але він впав з 2-х метрів на плитку, замінив але не оригінал. Нове скло прожило тиждень, розбилось коли впало на дерев'яне підвіконня з висоти 30 см.
будинки без металу можливі і будуть цілком придатні та комфортні для проживання. Будинки без скла теж цілком можливі, але комфортними для життя їх аж ніяк не назвеж :)
найбільше будь-яке гартоване скло (також і дисплейне/захисне до смартфона) боїться бокового удару, в торець 🙅🏻♂️ тому старайтесь бити саме так, як було показано у цьому відео 😉
Схоже що Дерек навмисно послав свого слабенького помічника для випробовувань цієї хваленої горіли, бо якби він сам поїхав то з легкістю розгатив би усі зразки - на своєму телефоні він же без проблем це зробив 😁
На IPhone використовується скло власної розробки Apple - Ceramic Shield. Так, воно створене в співпраці з Corning, але це все одно власна розробка Apple. Більш стійке до подряпин за рахунок більшої крихкості.
@@eksdriver гаразд, максимум, що я робив, це кидав телефон у воду, щоб перевірити IP68. А скло... Може цей Corning Gorilla Glass Victus 2, що у мене, захистить в випадку чого. Але сподіватися тільки на нього не буду, зверху на ньому ще є захистне скло. Ключі будуть якомога далі від телефону.
Бо падають на ребро чи з вигином - тому й лопають. Вигин часто зумовлений поганою посадкою скла на пристрій виробником, на ребро падає із певної ймовірністю
Боже, Боже! Спаси і сохрани мене від таких слів чи перекладів "небитке" скло....що це за слово - небитке... Господи , допоможи... Небитке - скло, яке НЕМОЖЛИВО РОЗБИТИ, СКЛО, ЯКЕ НЕ РОЗБИВАЄТЬСЯ. НАДМІЦНЕ СКЛО. МІЦНЕ СКЛО. 😢😢😢
Дубляж дійсно неймовірний. Раджу усім робити коментарі, щоб цей канал міг потрапити у списки рекомендованих RUclips. Бо це дуже якісний український контент. Дякую. Слава ВСУ та Українцями.
Дубляж - жахливий. Починаємо і закінчуємо словом (та чи слово це?!) НЕБИТКЕ .. Господи прости. Господи допоможи від цієї скверни. Небитке.... Що ще придумаєте?;
20:50 хоч я і люблю науково-дослідницькі відео, тим паче україномовні, але досі дратує оце невідмінювання слів, дат (близько 5600 років тому) та мір вимірювання (кг завжди у однині). Чому, заради Бога, ви всі це робите? "Приблизно п'ять тисяч шістсот років тому" або "близько п'яти тисяч шістсот років тому".
як мені здається, що це буде не вигідно для компаній, якщо телефони почнуть робити зі скла, яке не бʼється, люди почнуть менше купувати нові телефони і ремонтувати їх
Памятаю в нас в магазині було дві залізяки і шкрабачка. Одна нержавійка, а інша імітувала керамічне покриття мікрохвильовки. І як не дивно ту кераміку не можна було подряпати. Але мікрохвильовку дрчпати чомусь не давали 🤔🤷 так про що це я? Толку що вони щось там кидали і гнули, хай в магазині візьмут той айфон і намеього кинуть. Коротше вирізати ту рекламу айфонів з горілами і буде цікаве, пізнавальне відео.
зробити надміцне скло..... а під ним картонна матриця, яка тріскає від чхання. ото як би сама матриця дисплею робилася з більш стійкого матеріалу, то було би більш толку.
Топовий контент в топовій українській озвучці, так скло на телефонах зараз дуже міцне в порівняні зі старими
В старих сенсорних телефонах часто використовувалось не скло)
@GamesStreamsReplays а ти шариш)
Старі телефони з пластику переважно
Це неймовірно! Ніколи б не подумала, що буду дивитися про хімію з таким захватом. Щиро вдячна за вашу роботу!
шикарний дубляж! ) Вау! Я в захваті )
Дякуємо☺️
@@projektmova а мільйон років тому вже існували люди?
@@__Monaco первісне "скло" десь у тодішній Африці дубасили первісні люди іще 2,5 - 3 мільйони років тому 😉
Вам навіть від сміху в озвучці не коробить? Як на мене, то краще не озвучувати сміх, по дурному звучить.
А що сміх також дублювали???)
Неймовірно цікаво! Дякую за переклад!
Дякую Вам за як завжди дужжже класне, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!!
Інфа - бімба! 💣 Переклад чудовий, і сама подача матеріалу дуже зрозуміла. Так що навіть люди, далекі від хімії, чудово все зрозуміють. Дякую!
Дуже дякую за такі відео,на роботі слухаю та розвиваюсь))))
Приємна оперативність, хлопці
Ви молодці
Дякуємо🤝🏼
Надзвичайно цікаво, спасибі за переклади. Успіхів у подальшому розвитку каналу.
Яке цікаве відео. Давно не був таким вражений. 😊
Дякую за випуск Коментар для просування українського контенту Слава захисникам України
Як завжди все цікаво та корисно 👍
Хай квітне Український ютуб ❤❤❤
Дякую! Чудова робота!
Дякую, було дуже цікаво.
Дякую вам за таке актуальне відео продовжуйте і далі свою працю.
Дивлюся на своєму розбитому телефоні про нерозбиваєме скло сучасних телефонів😂
життєво 😁
В мене 10-й айфон вже десь 6 років і за цей час він таке переживав, що я вірю цьому відео)
При чому я ніколи не клеїв захисне скло, тільки хардкор
Супер якісна робота!
Дякуємо😊
Надзвичайно цікаво! Кожного разу з задоволенням дивлюсь ваші водео.
Дуже дякую за вашу роботу та топовий контент!
Дякую за Український вміст.
Виявлю свій захват цією шикарною озвучкою за допомогою посильного донату в ці нелегкі часи. Дякую
Це просто неймовірно❤
Доброго дня, дякую за Вашу працю
Дуже цікаво, чекаємо більше наукових тем для роликів!
Щиро дякую,з мене вподобайка і комент.
Дуже дякую за роботу.
Дякую за працю!!!
Дуже позитивний випуск, особливо сміх.
Дякую! 👍
Супер, дякую!
Класне відео і дуже історично наукове👍
Дякую за неймовірний дубляж та круту інфу✨️
Оце коменти тут, хтось і експерементував, хтось навіть знається достатньо. Але я оце просто, подивився, дізнався взагалі чимало про це, бо ніколи не задумувався. Ну Влад як завжди, суперякісно
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
Дякую вам за чудову озвучку класного відео!
Дякую за цікавий ролик 👍🏻
Дякую, дуже цікаво
Моєму Mi Play (бюджетний смартфон) уже 6 років. Носив без чехла і захисного скла. Дві царапинки на склі. Ну шо посипались ваші теорії змови про заплановане старіння матеріалів. Просто рівні руки і все 😅 Так він падав, але в рекламі ним горіхи трощили. Надійність і обережність дві запоруки довгого служіння гаджетів 😊
Ні разу не билися телефони, і так склалося що з 2014 року у мене всі телефони з скляним корпусом ззаду.
І до речі, і падали вони часто, і лишилися цілі)
Ви просто часто їсте солону рибку під пиво і паралельно дивитесь відоси на телефоні і тому ваш екран іонізуваася калієм з солі!
А ви собі понавигадували бознашо!
Просто повезло. Ось і все. У мене роки три скло ціле. А потім за півтора-два місяця двічі билося захисне. Тому що одного разу впав краєм екрану на металічне ребро, а вдруге - знову краєм скла на щебінь з асфальту.
@@gorek5762 в кухонній солі немає калію ))
@@gorek5762 Ношу в кишені джинсів, може з піт іонами його збагачує)))
дуже гарна озвука💎
дякую!
а найцікавішим є те, що завдяки цій технології ще у східній Німеччині виробляли склянки для барів аж півстоліття тому!
круто!
Лайк у підтримку автора каналу
Дякую за цікаве відео. По всьому світу люди щось створюють , вдосконалюють для того, щоб покращити життя людству. Але є ще на світі пoтвopи pyскоміровські, які ці технології крадуть, обманом здобувають і створюють збpoю, шоб знищити все і зруйнувати. Такі технології не повинні попадати в пазурі потвор. Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Де існує біле завжди буде чорне. На жаль це чорне надто близько до нас.
Дякую
Озвучка топ👍👍👍👍
Вчені б'ються над тим щоб скло було міцнішим, тим часом маркетологи б'ються над тим, щоб вліпити те скло туди, де воно не потрібне: задні кришки телефонів, можливо ще бокові панелі зі скла зроблять, щоб виключити варіант, коли телефон все-таки впав торцем і не розбився.
Дякую за цікаве відео і гарний переклад! Єдиним недоліком для мене являється ощвучка сміху і звуків здивування... Дуже "натягнуто" і неприродньо... Може якось не озвучувати ці моменти?
Як заажди - на "висоті"😮😮😮
Українцям потрібне таке скло.
гадаю, що з цим відео ви значно піднаберете підписників, чого вам і бажаю - бо щоб робили ще більше якісних перекладів науково-популярного контенту. реально крутий переклад та озвучка Veritasium-у, хоча іноді я полюбляю дивитися його в оригіналі. може тому й можу порівнювати більш об'єктивно.
ну, і + звісно, свіжа підписка від мене
Вкінці дерек поеазує битий айфон😅
Але вони наче не співпрацюють з ґорілаґлас. В них власне скло керамікшилд котре більш стійке до подряпин але менш стійок до падінь.
Це доречі цікаве питання про взаємозв'язок твердості та крихкості. Коротко кажучи вони взаємовиключні і їх мега складно поєднати
Дійсно цікаве, варто тільки глянути на діамант чи обсидіан, котрі неймовірно тверді, але, водночас, дуже крихкі. Проте деяким шановним коментаторам видніше, вони впевнені, що вже давно винайшли надміцне некрихке скло, але його не випускають в маси через "заплановане старіння" і що смартфони не мають бути вічними. Опустимо той момент, що саме акумулятори найлабша ланка смартфонів і що багато користувачів скоріше поміняють пристрій, ніж віднесуть його в сервіс на заміну батареї.
@Rameronos а ще звісно ж нові фішнчкі, кольори та інше. На сьогодні це ШІ, раніше були камери
@@бот094 ну так, але не всім ці фішечки потрібні, хоча маркетинг вміє переконувати. Часто це на погратися кілька разів, а потім майже ніколи цим не користуватися.
відос про те, чому мій телефон не міг розбитися, дякую))
Топ⭐, серед научпопу в моєму RUclips аккаунті 💡
удивительно, даже поразительно, ведь если бы стеклодув случайно не получил прозрачно не получил прозрачное стекло, пытаясь скорей всего получить новый цвет, мы бы до сих пор сидели максимум с книжками, ни о каких мониторах и речи быть не могло бы! кто то скажет есть же другие материалы, но они были получены намного позже и по сути только как поиск альтернативы, не понимая что искать их вряд ли полчили бы, интересное ощущение зависимости и благодарности людям которые стоят у истоков некоторых простых но незаменимых вещей!
У кінці так прикольно вийшло ніби далі озвучування йде 😀
Цікавезно було дізнатись як винайшли скло і як воно змінювало світ відкриваючи свої здібності. Здалось навіть, що відео якесь навіть коротеньке, не повне.
14:30 Левенгук не шліфував лінзи, а викоростовував скляні кульки. Просто "плавлені".
Антоні ван Левенгук створив свій перший мікроскоп завдяки власній майстерності в шліфуванні лінз. Він не винаходив саму концепцію мікроскопа - подібні пристрої існували до нього. Проте його інструменти значно перевершували попередні за якістю й збільшенням.
Як саме він створив мікроскоп:
1. Шліфування лінз:
Левенгук використовував маленькі шматки скла, які нагрівав і розплавляв у полум'ї. Потім він вручну шліфував ці шматочки, надаючи їм ідеально сферичної форми. Це дозволяло створювати лінзи з високою оптичною якістю.
2. Високоточне збільшення:
Завдяки майстерності шліфування він отримував лінзи, здатні збільшувати зображення до 200-300 разів, що було неймовірним досягненням для його часу.
3. Монтаж мікроскопа:
Левенгук використовував просту конструкцію:
Лінза була вставлена між двома металевими пластинами.
Гвинти дозволяли точно регулювати відстань між лінзою та об'єктом спостереження.
Об'єкт (зразок) кріпився на шпильці перед лінзою.
4. Освітлення:
Левенгук звертав особливу увагу на освітлення зразків. Він використовував природне світло, яке відбивалося від дзеркал або проходило через лінзу.
Унікальність його мікроскопів:
Простота конструкції у поєднанні з високою якістю лінз робила його мікроскопи дуже ефективними.
Незважаючи на те, що мікроскопи Левенгука складалися лише з однієї лінзи (це фактично були лупи), вони були набагато потужнішими за складніші інструменти того часу.
Саме завдяки наполегливості та увазі до деталей Левенгук зміг зробити революційні відкриття, які залишаються фундаментальними для науки.
@illusionist_mercury В його мікроскопі з 266-кратним збільшенням (з Утрехтского музею) використана сферічна линза диаметром 1,3 мм, в якій явно видно уламок тонкой склянної ніжки. Це в точності відповідає способу виготовлення лінз шляхом нагріву кінчика тонкой склянної ниті в вогні, запропонованому в 1678 році Робертом Гуком.
Можете зазирнути в статтю "Neutron tomography of Van Leeuwenhoek’s microscopes" в журналі Sience Advances (14 May 2021
Vol 7, Issue 20).
@illusionist_mercury ...а ще були розмови про "тимчасові" мікроскопи, з лінзою з капельки меду...
(Таким методом було зовсім не важко практично з'ясувати, який розмір лінзи-кульки потрібен.)
О? А куди подівся мій пост про те, що лінзи він виготовляв методо, що запропонував Роберт Гук - оплавленням кінця скляної нитки до формування з неї кульки? З посиланням на статтю, де описано дослідження музейного екземпляру на томографі?
Саме так! Колись читав про це в журналі "Наука та життя" а потім сам робив такі лінзи та роздивлявся клітини цибулини. Усі скляні рейсфедери поплавив 😊
Різницю міцності відчув, коли розбив скло на свому мобільному, але він впав з 2-х метрів на плитку, замінив але не оригінал. Нове скло прожило тиждень, розбилось коли впало на дерев'яне підвіконня з висоти 30 см.
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
в телефоні скло тріскається від удару об ребро, при падінні на площину - рідше
А я стільки айфонів розбив. Не знав, що я супермен!
Що бухий завжди?😂
@@pytler_hyiта ж ні. Зовсім не вживаю. Але айфону достатньо раз впасти - і як там казали - вуаля!
Мені здається, що матеріал, який є важливішим за скло, це метал. Просто метал використовується майже всюди. Навіть в тих речах в якіх немає скла.
будинки без металу можливі і будуть цілком придатні та комфортні для проживання. Будинки без скла теж цілком можливі, але комфортними для життя їх аж ніяк не назвеж :)
7:23 оператор трошки тупить 😅
Кого кличе покликання?
найбільше будь-яке гартоване скло (також і дисплейне/захисне до смартфона) боїться бокового удару, в торець 🙅🏻♂️
тому старайтесь бити саме так, як було показано у цьому відео 😉
👍👍👍
Якраз купив новий айфон і чекаю на доставку чохла)
Схоже що Дерек навмисно послав свого слабенького помічника для випробовувань цієї хваленої горіли, бо якби він сам поїхав то з легкістю розгатив би усі зразки - на своєму телефоні він же без проблем це зробив 😁
На IPhone використовується скло власної розробки Apple - Ceramic Shield. Так, воно створене в співпраці з Corning, але це все одно власна розробка Apple. Більш стійке до подряпин за рахунок більшої крихкості.
@@Rameronos Я розбивав і горіла глас(( Достатньо покласти ключі на екран і сісти зверху... Не раджу повторювати експеримент
@@eksdriver гаразд, максимум, що я робив, це кидав телефон у воду, щоб перевірити IP68. А скло... Може цей Corning Gorilla Glass Victus 2, що у мене, захистить в випадку чого. Але сподіватися тільки на нього не буду, зверху на ньому ще є захистне скло. Ключі будуть якомога далі від телефону.
З покупки нового телефону, скоро буде 2 роки!
Ні разу не роняв!
Як можна роняти,ви що безрукі?!😂
@@pytler_hyi витягни вже його з упаковки
І чому у мене всі ці горіли лопаються як мильні бульбашки?
Бо падають на ребро чи з вигином - тому й лопають. Вигин часто зумовлений поганою посадкою скла на пристрій виробником, на ребро падає із певної ймовірністю
Круте круте
Оминайте вас ракети 🤗
Швидше би вже нова версія, бо те скло, яке є, все ще бʼється і царапається.
Що за смартфон в Дерека? Замилений значок просто, не зрозуміло.
Дерек дуже вдячний Corning за те що у нього побився телефон))), але Corning «невпинно» працює)
Цікавий матеріал! Дякую за популяризацію україномовного контенту!
озвучка лайно
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍
19:26 не знаю із якої висоти вони скидають, але мій айфон випав із кишені і одразу пішла тріщина.
Боже, Боже! Спаси і сохрани мене від таких слів чи перекладів "небитке" скло....що це за слово - небитке... Господи , допоможи... Небитке - скло, яке НЕМОЖЛИВО РОЗБИТИ, СКЛО, ЯКЕ НЕ РОЗБИВАЄТЬСЯ. НАДМІЦНЕ СКЛО. МІЦНЕ СКЛО. 😢😢😢
Дубляж дійсно неймовірний. Раджу усім робити коментарі, щоб цей канал міг потрапити у списки рекомендованих RUclips. Бо це дуже якісний український контент. Дякую. Слава ВСУ та Українцями.
Дубляж - жахливий. Починаємо і закінчуємо словом (та чи слово це?!) НЕБИТКЕ .. Господи прости. Господи допоможи від цієї скверни. Небитке.... Що ще придумаєте?;
@@МайяМарусикгеть їди
20:50 хоч я і люблю науково-дослідницькі відео, тим паче україномовні, але досі дратує оце невідмінювання слів, дат (близько 5600 років тому) та мір вимірювання (кг завжди у однині). Чому, заради Бога, ви всі це робите?
"Приблизно п'ять тисяч шістсот років тому" або "близько п'яти тисяч шістсот років тому".
Вподобайка #175
скло , на основі Al²O³
Місьйо Небитке Франція знову в небезпеці...
Дисить смішно чути що в айфонах які розбиваются на раз використовуєтся горілаглес.
тестируют 3мм образци а на телефон ставят 0.1мм - 0.3мм мудаки
((((((((((((((((((
А зараз хто не в курсі, в айфоні не горілла гласс
Загуглив глас( скло) яка транскрипція. Виявляється глес по американськи...
19:55 лого замазано, щоб великі дядьки, зі самі знаєте якого офісу, не стукнули по головці?😁
Навіщо рекламувати якщо не платять?
@@mazdavorot погана реклама, якщо він показує товар зламаним
То був огризок!)))
як мені здається, що це буде не вигідно для компаній, якщо телефони почнуть робити зі скла, яке не бʼється, люди почнуть менше купувати нові телефони і ремонтувати їх
Терпіть не можу того снохача
А коли мій телефон випав з моєї кишені то Горіла глас розбилось як звичайне скло на жаль :(
Памятаю в нас в магазині було дві залізяки і шкрабачка. Одна нержавійка, а інша імітувала керамічне покриття мікрохвильовки. І як не дивно ту кераміку не можна було подряпати. Але мікрохвильовку дрчпати чомусь не давали 🤔🤷 так про що це я? Толку що вони щось там кидали і гнули, хай в магазині візьмут той айфон і намеього кинуть.
Коротше вирізати ту рекламу айфонів з горілами і буде цікаве, пізнавальне відео.
Дякую! 👍
Про історію...ще та казка...
хах, їм треба звернутися за тестуванням крихкості і стійкості до подряпин скла до того хлопця, який руйнує всі телефони, а не ці дитячі гойдалки.
зробити надміцне скло..... а під ним картонна матриця, яка тріскає від чхання. ото як би сама матриця дисплею робилася з більш стійкого матеріалу, то було би більш толку.
Мораль відео купуйте чохол
Цей монополіс вже викупив всіх конкурентів. Нажаль, ваше скло не має шансів стати кращим.
Як здогадатися насипати чорний попіл у скло, щоб воно стало прозорим ? 🤔😁