Candida, antibiotikumok, immunrendszer - Gondolatok az életről 5. rész

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 24 май 2019
  • Ebben a videóban folytatjuk a candida kérdést. Beszélek arról, nálam mi lehetett a probléma gyökere. Beszélünk az immunrendszer fontosságáról is. És persze sok más témát is érintünk ismét.
    190525
  • НаукаНаука

Комментарии • 13

  • @naturecalls3465
    @naturecalls3465 5 лет назад +1

    Szuper gondolatok! Nagyon értékesek ezek a videók, köszönöm neked, hogy ilyesmivel foglalkozol. Az tudja igazán értékelni az egészséget, aki egyszer elveszítette azt.

  • @bacsizoli8023
    @bacsizoli8023 5 лет назад

    Gratulálok!!! Ismét (ahogy ,megszokhattuk) egy rendkívül jó, tartalmas videó! NAgyon szeretem a csatornádat, Ezek, illetve a vályogos-barkácsolós videók ill. az elektromos autós videók a kedvenceim!!! Így tovább!

    • @nepazarolj
      @nepazarolj  5 лет назад

      Nagyon köszönöm a pozitív visszajelzést! Ezért érdemes videókat készítenem. :-)

  • @ugandai
    @ugandai 5 лет назад

    A szakember szeglet ember. Nekem még ezt tanították. :)

  • @Martenzbakancs
    @Martenzbakancs 5 лет назад

    Várjuk a folytatást! :)

  • @robertreszler8230
    @robertreszler8230 5 лет назад +2

    Kombucha gombát próbáltad már? Én nemrég szereztem be, sok dolog mellet elvileg a bélflórára is nagyon jótékony hatással van.

  • @csaladficsor4130
    @csaladficsor4130 5 лет назад

    Kedves László!
    Nagyon megérintettek érzelmileg és lelkileg a videóid, szeretnék a hallani, látni a candida gomba (daganatok kialakulásával kapcsolatosan) és a lelki háttér, érzelmekkel kapcsolatos betegség megjelenéssel kapcsolatos rendszer felépítésről videót, úgy gondolom fontos kulcskérdést boncolgatnál adott helyzetben, mivel az élet arra sodort, hogy Te legyél a nyitja a "zárnak". Mint említetted komplexen érdemes látni az életet, nincsenek véletlenek de ezt Te is tudod. Sok sikert a csatornádhoz és tiszta gondolatokat kívánok ami az emberek egészségét szolgálja.

  • @leventeimre
    @leventeimre 5 лет назад +1

    Annyira okos dolgokat szoktál mondani, de ezt most komolyan mondom. De a példád a méhekkel az kicsit padlóra vágott. Egy nyári szezonban a dolgozók max 2 hónapot élnek, de a téli időszakban is csak fél évet. Szóval a következő évben már az új generáció megy ki, akik még nem láttak repcét. Ennek fent kellett volna akadnia a "szűrődön". :)

    • @nepazarolj
      @nepazarolj  5 лет назад

      Kedves Imre!
      Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmem. Gyanús volt Nekem is a dolog, azért is mondtam, hogy remélem helytálló az infó. De egy olyan ember szájából hangzott el, aki hiteles volt eddig számomra. A nevét pont ezért nem is említem. Na de mindenki tévedhet. :-) Minden tudományt emberek találtak ki, mint tudjuk, vannak amiket olyan sokan elfogadtak, hogy ma már nem is kételkedünk benne. Pedig lehet kellene! :-)

    • @robertreszler8230
      @robertreszler8230 5 лет назад +1

      Nem értek a méhekhez, de ettől függetlenül még teljesen logikus, hogy olyan genetikai állomány öröklődik, amivel a következő generáció is hasonló testfelépítéssel rendelkezik, tehát nem alkalmas a hosszútávú repülésre, mivel nincs értelme, hogy alkalmas legyen.
      Abba most ne menjünk bele, hogy ezt milyen módon adják át a méhkirálynőnek, biztos meg van oldva, azt halottam hogy a méhkirálynőnek adott táplálékkal tudják befolyásolni a petéket, úgyhogy erre is biztos van módszer.

    • @leventeimre
      @leventeimre 5 лет назад

      @@robertreszler8230 Szia. Nem szeretnélek megbántani. Nem értesz a méhekhez és válaszod alapján a genetikához sem. Amiről írsz az valójában az evolúció. Az pedig hosszabb folyamat. Egyes fajoknál években is mérhető, hiszen nagyon szapora, de másoknál akár évezredek is lehetnek. Példával szemléltetném, hogy mire gondolok.
      Ha valaki, ráveszi magát, hogy hosszútáv futó lesz, akár a maratont is lefutja, attól még az utódja nem lesz alkalmas a maraton futásra. Egyrészt azért, mert két forrásból szerzi meg a génjeit, másrészt azért, mert a genetikai állománya egy élőlénynek (hacsak nincs valami durva dolog, ami ráhatással van, mondjuk egy atomkatasztrófa) nem fog megváltozni.
      Az evolúciós kiválasztódás bizonyos tényezőktől függ. Teszem azt, jön egy rendszeres tűzvész és néhány példány túléli, mert gyorsabban regenerálódik, akkor ez lesz az új út. Amelyek nem tudtak regenerálódni, az a genetikai ág kihal. Vagyis a rendszerességen van a hangsúly.
      Tehát ha a méhek mindig csak példának felhozva 20 métert kell repülniük az élelemért akkor (előre nem meghatározható idő után) olyan egyedek lesznek a dominánsak, amelyeknek csak 20 métert kell repülni. De ez generációk, nem pedig egy-két év. Ugyanis az egyik örökítő anyag a méhkirálynő, akinek a genetikai állománya nem változik.
      Tehát változás csak sok generáció után lehetne, hiszen egy méhkirálynő 3-5 évet él.