Арт-терапія вдома. Малюємо власні емоції. Емоційна та психологічна підтримка дитини.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 13 окт 2023
  • Проєкт «Добре, що ти ПОРУЧ» - спрямований на допомогу батькам психологічно та емоційно підтримати дитину де б ви не були. Вдома, на прогулянці чи навіть в бомбосховищі.
    Вправи з арт-терапії допоможуть вам налагодити емоційний контакт з дитиною у важкі життєві моменти і підтримати її.
    МАЛЮВАННЯ ВЛАСНИХ ЕМОЦІЙ
    Малювання своїх емоцій у арттерапії має декілька корисних аспектів для дітей. Ось деякі з них:
    - Вираження емоцій: Малювання є візуальним способом вираження емоцій, особливо для дітей, які можуть мати складнощі зі словесним вираженням своїх почуттів. Вони можуть використовувати кольори, форми, лінії та образи, щоб передати свої емоції і почуття.
    - Самовираження: Малювання дає дітям можливість виразити себе таким, які вони є, без страху або суджень. Вони можуть бути творчими і вільними у своєму виборі кольорів та образів, що допомагає їм виявити свою унікальність.
    - Саморегуляція: Малювання може бути способом саморегуляції емоцій. Дитина може використовувати цей час для зосередження на малюнку, заспокоєння своїх думок і знайдення внутрішньої гармонії.
    - Розуміння себе: Малювання своїх емоцій може допомогти дитині краще розуміти свої почуття і емоції. Вони можуть побачити свої емоції на папері і відобразити їх зовні, що може сприяти самопізнанню та самосвідомості.
    - Взаємодія з терапевтом: Малювання своїх емоцій у присутності терапевта може відкрити двері для спільного розмови про почуття та емоції. Терапевт може задавати питання, сприяти розумінню та підтримці дитини.
    Загалом, малювання своїх емоцій у арттерапії може бути корисним для дітей, допомагаючи їм виразити, розуміти та регулювати свої емоції.
    Малювати емоції ви (батьки) можете зі своїми дітьми вдома, говорити про них. Хто і що намалював (батьки теж малюють), що це за емоція, коли її відчуваю (батьки можуть теж ділитися своїм досвідом), як вона проявляється.
    Спільна справа з батьками для дитини дуже важлива та підтримуюча.
    Якщо вам корисний наш контент - ставте лайк та залишайте коментарі під відео!
    Телеграм канал проєкту: t.me/dobre_poruch
    Сайт: www.poruch.org.ua

Комментарии •