да за 5 тыс купи обычный кислотник на 140 ah, просто надо следить чтобы в хлам не разряжался, оставляем 40 ah, 100 используй, потребление 100 ват считай 10 часов, потом выключай, тогда акум долго проработает, а все эти гелевики баловство, а литиевые других денег стоят. Да и вообще хата же не сразу остывает, 3-4 часа - включил на полчаса, прогрел, так на акуме несколько суток можна сидеть.
Такі аккуми не пристосовані до повного розряду, вони тоді починають сульфатуватися. Є шанс його відновити, можливо знайдете в своєму регіоні толкового аккумуляторщика.
@@whitevasilykaя знаю як 100% выдновити! Береш ставиш на блоці живлення 13.7 вольт, спочатку ток 1-5 ампер, після того як повністю зарядиться, ставиш малий ток , близько 300 міліапер, і тримаєщ тиждень! Хоч пробуй хоч ні. Твої справи. Але метод провірений! Ємкість відновиться 💯
Проблема скоріш за все не в АКБ, а в його розташуванні. Рекомендована температура використання 25 (+-5) градусів. А біля котла в топочной думаю 40 точно. Додайте сюди температуру заряду, а також холод, коли є напруга вночі, а котел вже не робе. Також розряджати повністю не рекомендовано виробником. Всі АКБ свинцево-кислотні не можна більше ніж на 50% розряджати
40° 😂 та ви що цей котел взагалі тепло віддачі на зовні немає, в мене в підвалі біля котла звичайна кімнатна температура..а то що розряди в ноль то це було ☹️
@@whitevasilyka зрозумів, тоді купуйте більше ємності, щоб розряджати не більше 50%. Та зараз купувати самий час, в сезон відключень ціна вдічи виросте((
Треба відклеїти і відкрити кришки банок і шприцом долити в кожну банку по 20 мл дист. Води, потім зарядити 5 а до 16 вольт. Це лікування буде успішним і провірене!
Щойно заходив на ОЛХ так там такі уіни на камінни , печі , буржуйки що просто капец . Розумію вже почався бум на автономне опалення . Так як просвіту на краще у нас не намічається на ближчі роки , то треба робити якесь автономне опалення типу котел + гравітаційне опалення ( самотік ) щоб без насосів та ДЖБ
@@whitevasilyka золоте правило: до 50% допустимий розряд АКБ,і тільки тоді заявлені цикли стануть реальністю...але багато питань по графікам заряду(в безперебійнику відсутні потрібні графіки 100%заряду,на жаль,але факт
Щоб невтюхувати по10 тисяч на акамулятори потрібно придбати буферну ємнісьть і зробити правильну обвязку підкреслюю правельну тоді проблеми що котел закіпит або зірвеся небуде, залишися проблема бочка будинок тобто тепло в хаті, непотрібно брати Дбж Інвентори на 2 чи 5 кіловат які мають внутрішні споживання по пів кіловата а насосик котла споживає 50ват. В моєму випадку інвентор 300 ват звичайний акум з машини на ніч поклав зранку зняв поклав на авто без зарядки завів і пойхав.
То не гель а МультиГель на самом же аккуме написано нуууу.... MG в названии то шо значит? Это почти агм.. а агм очень нежные и если ты не заряжал его часто то он и сдохнет сразу. 10 лет то про идеальные условия.
@@whitevasilyka Зрозуміло. Ще одне питання: дбж розряджає до 10,5 ,а заряджає до скількох вольт? І був якийсь прчасовий графік відключення,чи по обстрілам хаотично?
На рахунок витрат трохи помилився насос 1 положення 50w турбіна 50% 45w+ інвертор не знаю скільки і+ автоматика котла 5w . І наскільки я зрозумів написано 12-65 MG якщо я добре прочитав це мульти гель , а не просто гель , а яка різниця?Повністю заряджений 12,75+- розряжений 12.20+- .я міряю мультиметром ставлю на 20 DCV розряд ішов по обстрілам дома нікого адекватного щоб слідкував не було так що бувало що під самий ноль розряд був
@@whitevasilyka Тепер зрозуміло. Якби не обставини,то він ще працював би. Навантаження на нього забагато ,розряд до нуля,та неповний заряд. Як на мене ,то можно не тратити кошти на відновлення. Дякую за відповідь.
Гелевих нормальних ви не знайдете! Всі кислотники майже однакові. За ними потрібен серйозний догляд. Я попередній блекаут використовував акб lifepo4 на 12А/г (для інтернету, відеонагляду) бувало що за добу він 2 рази повністю розряжався і заряжався. Місяць тому перевіряв його ємність як було біля 12 А/г так і залишилося!
@@whitevasilyka ні, це зовсім інша хімія акумуляторів. Lifepo4 - це літій залізо фосфатний акумулятор. Загугліть на ютубі по фразі lifepo4 там все розкажуть. Я після двох років використання lifepo4 взагалі відмовився від кислотних, gel, тягових і інших акб на основі свинця.
@@whitevasilyka літій ферум полімерні це щось накшталт акумуляторів в мобільних телефонах але значно потужніших! Їх або копувати готовою збіркою на 12 вольт або заморочуватись і все окремо (для тих хто шарить)
@@RassvetNOVA Не те, щоби вони були потужнішими, навіть більше - в них щільність енергії менша, ніж у звичайний літій-іонних, тобто акумулятор lifepo4 з такою самою ємністю буде більшим за Li-Ion, але якщо в останніх кількість циклів дорівнює 500, то в lifepo4 приблизно 5000-7000. Але літій там таки є, тому вони теж бояться холоду!
Так саме із машини, літом він стоіть на машині вантажній а на зиму я вантажівкою не користуюсь знімаю АКБ і на котел, взагалі користуюсь твердопаливним котлом з 2014 року і тільки кислотний АКБ.@@sergomogilno
Друже така сама біда у мене. 4-5 циклів розрада і викидай акум. Купляв раніше luxeon agm а в цьому році купив ventura gel, йому уже труба. Різниці 0. Я зрозумів що вони бояться глубокого розряду. Думаю купляти преобразователь 12-220 з чистим сінусом і звичайний авто акумулятор.
Бути такого не може. Або акумулятор брак, або розряд нижче 9 вольт. Потрібно використовувати дбж чистий синус, з автозарядом при появлені живлення, і відключені при 10,5 вольтах.
У мене на каналі є цегляний ТП котел з чавунної батареї в ковпаку не треба ні треходового клапана ні теплоакамулятора ні безперебойника + готуємо в ньому найрізноманітніші смоколикі!😊
ваш ИБП не подходит под аккумулятор небходимо поддерживать максимальные токи заряда и разряда конкретно для гелевого аккумулятора и разряжать его не глубле 20-30%, после чего заряжать полностью на 100% 90% ИБП это хлам
Ваша ДБЖ отключает режим заряда аккумулятора при достижении 14,4 вольта и переходит в буферный режим работы - следовательно при таких цикличных случаях недозаряда происходит сульфатация пластин с соотвествующей потерей ёмкости аккумулятора. К тому же - ваша ДБЖ отключает аккумулятор от разряда при достижении 10,5 вольт - режим выкачки в "ноль ёмкости" - и такой режим очень опасен - свинцовые аккумуляторы любой системы - наливные, AGM маты с электролитом, гелевые - очень часто одна из слабых банок из 6 в наборе не выдерживает и катастрофически теряет ёмкость из за почти необратимой сульфатации или "опрокидывается" - то есть меняет полярность пластин на обратную. Вообщем - несите ваш аккумулятор на ремонт - процентов 70-80 его восстановят.
Стандартная зарядка - зарядное устройство выдает ток в аккумулятор ограниченный вашими настройками, но напряжение в процессе всегда менее 14,4 вольта. Как только на аккумуляторе будет 14,4 вольта то зарядное устройство переходит в режим стабилизации напряжения и ток втекающий в аккумулятор уже начинает медленно уменьшаться. Когда величина тока станет примерно 0,3 Ампера ( для аккумулятора в 60 ампер час) считается что аккумулятор полностью заряжен. Это практика при исправном аккумуляторе.
В случае сульфатации пластин из за хронического недозаряда требуется несколько КТЦ - это уже считается ремонт аккумулятора. Видов работ при ремонте много. Найдите в Ютубе ролики с темами : " практика понижения сульфатации с помощью Кулон-820, Кулон -912, ЗУ Сорока 8, ЗУС 7, Бережок -1" , " ввод в эксплуатацию аккумуляторных батарей...". Там много полезной инфы.
Так же есть прекрасный канал " AKB Master .....", Просто и доходчиво рассказывает мастер по специфике этого интересного и все таки сложного дела - восстановление свинцовых аккумуляторов. Удачи!
Люксеон - знаю этот товарный знак на бесперебойниках с 2003 года - техника среднего уровня. Не АРС но и не Нонэйм. Ваши аккумуляторы хороши, но - увы- это как всякая иная техника - требует знаний для ее долгой и плодотворной работы на вашу пользу. Эти знания нам никто не даёт - иначе эта техника будет у нас надёжно работать и семь лет и более... Им выгодно чтобы мы по незнанию ее гробили и покупали новую взамен - а старую ( но которую можно исправить) выкидывали. Сейчас я новую AGM батарею восстановил с 15,7 ампер час уже до 64 ампер час - но ее паспортная 100 ампер час. Ее угробила неделя работы с ДБЖ по полчаса утром и вечером. Но я продолжу и далее КТЦ гонять ее - пока не будет хотя бы 80-90 ампер час.
За гелевые не скажу а вот обычный Веста са/са работает и периодически проверял его состояние я имею ввиду после зимы нормально себя чувствует 12.53 -12.49 вольта и после зимы ещё не заряжал его да купил его где то в ноябре прошлого года ближе к декабрю, почему именно Веста на УАЗе такой же 65 са/са Веста отработал 9.5лет и потом одна банка крякнула но ещё год без одной банки отработал на девятке и летом и зимой без проблем
В ноябре снял с машины 4-летнюю Весту 60 (уже туго крутила в холода, разряжалась и зарядка не помогала), поставил на инвертор питать ноутбук и лампочки, сначала емкость была всего 12-15Ач, и этого не хватало на 4-часовое отключение света. И начал ее гонять в хвост и гриву, три раза в день разряд 5А - заряд 10А, и иногда кипячение до 15,7 вольт. Весной (после нескольких сотен циклов разряд-зарядов) емкость дошла до 45-50 Ач, и я поставил эту АКБ на машину, и до сих пор она норм крутит, вот снял замерил емкость - разряд-заряд, 26Ач (мало, но уже не 15 как год назад), долил воды, поставил на сутки 15.7В кипятить, вроде емкость выросла - но второй раз не замерял. Короче обычный акум - бомба! Купил еще два новых 60 и 100, но использую их редко. Главный плюс - что они восстанавливаются, доливаешь воду и кипятиш, и акум десульфатируется, и домашние условия работы обычного АКБ в разы лучше чем на автомобиле. А гель это дерьмо маркетологов - очень нежный акумулятор с крайне низким сроком службы.
НІЯКОГО конструктиву... одне тільки - "говно! не беріть....". До якої напруги розряджав? Якою напругою заряджав? Як часто акум не дозаряджався? Яким струмом заряджав? Який струм розряду? який внутрішній опір?...... питань - КУЧА!!! НАХЕРА розводити паніку? Купляй собі третій акум - "за дурною головою і ногам нема покою!" (прислів'я)
там під кришкою є резинові клапанки де під час заряду виділяється газова суміш вона взривоопасна сірниками не світити можливо він вже сухий і треба просто доляти водички дистильованої і заряджати спочатку малим током потім вже по інструкції а у вас можливо був ток заряда максимальний тому усе там википіло у мене дуже хороший заряднік і гелієвий акум вже працює більше 15 років і той що в стороні там тоже можна спробувати долити водички удачі вам і не переживайте
@@whitevasilyka Гелевий - це практично той самий свинцевий кислотний акумулятор, просто в нього електроліт спеціально загущений задля безпеки. Я підтримую коментатора - поцікався про літій-залізо-фосфатні акумулятори, почитай про них, проконсультуйся зі спеціалістами, подивись відео... Це дорожче, звісно, але працювати будуть набагато довше, і зарядити їх можно за невеликі проміжки коли світло включать - набагато скорше, ніж заряджається автомобільний акумулятор, аби тільки була зарядка, яка здатна видати такий струм!
В середньому 5 місяців сезон 150 днів в блекаут получав розрят 1 раз ато інколи і два раза в день даже якщо кожен день по два розряда це тільки 300 а два раза не завжди було не добігає даже мінімум . Вот ти мене ще раз переконав акум шлак👎
Зима була важка, акумулятор своє відробив. 5-10 років, то термін служби в ідеалі, коли він довго заряджається, десульфатується і віддає ємність. В бекаути він працював на ізнос, рік за пять. Слід розуміти відмінності, між багаторічний термін роботи як рідке підживлення і щоденні відключення світла. В такому режимі дохнуть і 225А/ч акумулятори вагою 60 кілограм, навіть з паралельним підключенням 2-3 шт. Доречі в нежилих приміщеннях можна використати такі акумулятори з фур, лиш періодично їх треба буде окрамими зарядними дозаряджати щоб перемішати електроліт та відновити повну ємність
Короче я так зрозумів що при такому використанні як блекаут який би я не брав акум чи дорогий чи це лайно в середньому 5000 в рік мене все одно обійдеться...☹️😀
@@whitevasilyka Саме так, гелеві і AGM будуть трохи кращі. Чим більша ємність батарейки і нижче її розряд - тим більше циклів дасть. В мене 190 а/ч 45 кг акумулятор вижив, добавив в пару ще один такий. В цю зиму піду з 380 А/ч акумулятором.
така якість , люди хочуть дешевше , от тобі дешевше але з меншою кількістю циклів , по даташиту там 200-300 циклів , до втрати 20% емності а в реальності маєм таке , якщо брати CSB то там 5 років термін експлуатації в буферному режимі з температурою 25°С
Купи бешеву автозарядку з режимом відновлення з Китаю, за 15-20$ і періодично перевіряйте твоя система заряджає (підтримує) акум, не завжди винуваті акумулятори)))
Як завжди жлобство приводить до попадалова...вивчіть графіки заряду.ви увірені що це саме 'гель" а не агм? З нового ви їх вводили в експлуатацію? Дата виробництва АКБ? І ,з напругою 13.75- ви ніколи ніяке АКБ не зарядите ніяк- це е режим хранения,тобіш- було в 60%,10%ви використали і на 13,75в.у ньому і останеться 50,тільки і то що буде відсутній саморозряд...по другому нуніяк і ніколи не буде..
@@АлександрИванович-н2м5в ну коли купляв сказали гелі і все . Ось так на ньому пише це не чи ні LUXEON LX12-65MG [12V65AH/10HR] ПРАВИЛА ЭКСПЛУАТАЦИИ НАПРЯЖЕНИЕ ЗАРЯДА: В ЦИКЛИЧЕСКОМ РЕЖИМЕ: 14,6-14,88 В БУФЕРНОМ РЕЖИМЕ: 13,6-13,88 ОБЕРЕГАЙТЕ ОТ КОРОТКОГО ЗАМЫКАНИЯ БАТАРЕИ ПОСЛЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ПОЛНОСТЬЮ ЗАРЯДИТЬ ISO CE Условия хранения: При хранении батарея должна Диапазон температур: быть полностью заряжена Разряд: -30°С ... + 60°С Заряд: -20°С ... + 50°С не реже одного раз за шесть месяцев, при t +25°С Хранение: -30°С ... + 60°C
Що акумулятори ці так собі, я згоден. АЛЕ є така штука, як їх обслуговування, яка полягає в тому, щоб не допускати критичних режимів, серед яких є глибокий розряд і сульфатація після цього. Якщо ви всі собі думаєте, що покористувався зиму, а на літо навіть клеми не зняв з безперебійника, який навіть деякі вимкнені кнопкою розряджають акумулятор майже в нуль, то вибачте самі собі. Акумулятори такі вимагають підзарядки навіть коли не працюють, раз в місяць хоча б, бо є природній саморозряд, спочатку хоть поцікавтесь, з чим маєте справу, а потім робити висновки. В мене проробили на 100 а*год 11 років, взимку з насосами, влітку з інкубаторами, зараз ще зробив аварійне освітлення на світлодіодах 12в, і ще буде працювати.
Друже в тебе такої фірми акум? Щоб ти розумів акум в мене не стояв просто в куті він завжди був підключений до бесперебійника на нього завжди подавався ток , і так як ти говориш раз в місяць у два я йому давав розрядку і я так робив тому що це в мене другий з першим я так не робив і він прослужив на цьому котлу 3 роки , а за цим якраз я доглядав як книжка пише а він подох за рік зато я і злий .
@@whitevasilyka Дивись, друже, є крім недозаряду така штука , як перезаряд. Якщо ти не вимикав АКБ від безперебійника, і в нього нема вольтконтролю, а в дешевих нема, там постійно йде струм на батарею, так званий буферний, то в тебе тупо йшла "сушка" АКБ. Для того треба було заміряти струм при постійному включеному інверторі. Щоб не сушило, тобто не випаровувало воду з електроліту, струм має складати лишень 0,005 % від емності, тобто на 50 -ку тупо 25-30 мА., не більше! Все, що більше і постійно призведе до перезаряду. І ще одне. На інверторі то, що вказує ступінь зарядки, насправді просто типу вольтметр, який показує рівень напруги, но не ємність, тому чим дохліший АКБ, тим скоріше в тебе ті "галки" індикатора заповнені, хоча АКБ не заряджений, і з кожним циклом ти його вбиваєш. Тому або повний автомат контоль в інверторі, а то гроші, або бався вручну, але то поняття треба мати і тобі довго тут розказувати.. Вихід один для тебе і решту тут - купуйте 2 дешевша автомобільні стартерні акумулятори, один на зарядку, другий в роботі і перекидайте клеми з одного на інший. Отак якось буде більш менш. Те саме з гелевими, купуєте великої ємності, 90-100 А*год і так бавитесь + хороше зарядне в придачу в обох випадках. Як не користуєтесь, тупо заряджете і заряджений ставите на зберігання, раз в місяць заміряєте тестером напругу, коли нижче 11 в - на зарядку до 14,5. Не дякуй.
@@ОлегБурлака-й7м так звичайні ні тому що мене цілий день вдома немає бавитись жінка не буде 😀 Тай вони вибухають а це в домі. Це виходить що його треба було не підключати до бесперебійника а лише раз в місяць включати на до зарядку... 🤔? Я правильно зрозумів ....
Навчіться Українською Щирою без матюків.І буде ВАМ ЩАСТЯ.А на рахунок акумулятора-моя особиста думка що гелеві amg і тому подібні це гроші на вітер.Або звичайний автомобільний стартерний але ємністю біля 200 ампер годин за ті самі 65гелеві.(Можливо й дешевше)А в ідеалі хороша збірка на літій-залізно-фосфатному.
Ваш акумулятор вмер від циклів заряд/розряд, для таких батарей 300-400 є нормою. Хочете на довго і якісно беріть тільки LiFePO4, тільки обов'язково з активною системою балансування.
з тими відключеннями, що були минулого року, це ще нормально він у вас пропрацював. такі акумулятори (не важливо який виробник) швидко деградують, якщо їх НЕДОЗАРЯДЖАТИ. а з відключеннями 4х4 вони апріорі не встигають зарядитися. от вам і причина. люксеон тут ні до чого, хоч і акуми у них бюджетні. не хочете таких проблем - беріть літій-залізний, будете мати спокій
@@whitevasilykaЛітій 26 000 буде десь.Але без захисту по розряду теж можить здохнути.Треба і джб норм для літія,з щарядкою 20,30,50А.І щоб вимикав сам споживання акамулятора до критичної межі,регуліруєме.А рекомендації написані у паспорті дбж.
@@Александр-л9р9о 26+10 ДЖБ =35 літій теж більше 8-10 років робить не буде...35÷8 =4500 грубо це получаєтся 1 рік 4500 який резон, тоді кожен рік купляти це лайно що в мене за 5000 і вийде на одно. 🤔
@@whitevasilyka Так🙃.Нічого на шару не має.Можеш спробувати тягові кислотніки.Дешевші за гелеві,але якщо за ними дивитись,доливати воду,то вони довше і відпрацюють.Є TAB tabular,правда вже ціна на них теж полізла вгору.А можна просто літієві автомобільні,теж не погано працюють.Такі краще замовити з бмс під свої потреби,що б хтось збірку зробив. Варіантів дуже багато,тому коли стикаєся,то голова обертом йде.Тим паче в кожног свої вимоги до альтернативи.Я ось собі беру кислотники,EFB технології,мені буде достатньо на 4 години,+інвектор гібрид сонячний.Під параметри піджену.Опалення в мене перероблене вже,без світла працює так сказати частково,для мене не критично.Маю ще генератор газ/бензин,на випадок суточних відключень. Проблема,що всі акамулятори не люблять глибоких розрядів,треба щоб був такий джб,який це може контролювати,і не розряджати акамулятор до критичних меж.Все треба вирахувати,і купляти все під чіткі певні задачі.Збірників акумів в ютубі багато,звертайся до хлопців на пряму,там під відео вони залишають свої контакти або електронку. Є ще сімпро інвектори,дорогі,але супер працюють,там по настройках просто ВСЕ є.В мене такий працює один на об'єкті 6 років,умови жесть,пилюка,жара,відключки,а воно неубиваєме.
@@Александр-л9р9о ого ви наклоцали😀 так кислотні боюсь щоб не вибухнули , бо це в будинку , генератор бензиновий теж маю купив в двадорога того року ,перебудовувати систему самоточну це жесть ремонти всюди поробив рік тому немаю вже і терпіння нервів та й що там говорить і грошей 😀 як ви говорите голова обертом🙃 не знаю даже що і робить , знову таке гавно куплю..☹️
Із звичайним свинцем та сама фігня. На гелеві не було, тому взяв макс. ємності звичайний. типу я його таким чином не буду розряджати повністю і він так притримається довше. До того ж перед цим працював також звичайний стартерний 3 роки і втратив лише 50% ємності. Але цього разу така сама ситуація, як в тебе, - 1 година і все. Хоча перед зимою аж 1-2 рази він тягнув 12 годин легко. При цьому навантаження на нього не було взагалі - оті 2 рази і були усією роботою Решту часу він просто стояв у котельні підключений до такого ж інвертора на зарядці и показував 14.1В завжди.
@@whitevasilykalifepo4 це ідеал. між 60Аг та 200Аг свинця я кілька років використовую на хаті батьків під газ котел (а великий свинец то собі купував під ТП-котел). lifepo4 як тримав 3г так і тримає, ємність та сама, але мала. 20Аг всього. Коли його збирав то теж дорого було, десь 3х від звичайного, але того варте якщо є гроші. Головне щоби lifepo4 був не голий, а з платою балансировки. ТОді все ОК. Я сам збирав - просто з 4 банок прізматичних по 20Аг та плати БМС. Все вийшло, працює. Не гріється, не випаровується, воду доливать не треба, суцільне задоволення. 1 мінус тіки є - якщо відключиться по повному розряду, то треба скидати клему аби розірівати ланцюг та запустити процес заряду. Із звичайними АКБ цього не треба робити, інвертор автоматично одразу заряджає. МОжливо це просто така особливість плати БМС. Але це зовсім малий недолік. І після lifepo4 я купив свинець тільки тому що не було грошей, а треба було узяти за ціну цього свинця 200Аг любу ємність але lifepo4 . Головне не літій-іон, бо вони небезпечні, та щей по вольтажу не підходять під 12В інвертори.
@@whitevasilyka якщо йому кінець, то можно пропалити паяльником отвіри і подивитись, є відео, де показано, чому таке відбувається з аккумуляторами с дбж
@@whitevasilyka гелеві якщо брати то тільки плити з підстанцій ..вини ще е агм в мене був такий 100ач для лодки використовував прожив три сизони але лодка це велике споживання ..і не тримай гель біля котла більше 20 градусів для нього недобре висихає це не агм що можна додати води
@@Робота-о1г розумієш я би може теж так робив , але зато я і злий я був впевнений що в мене акум проробив одну зиму і чомусь я надіявся що хоча б три години буде тримати бо новий він в мене тримав 6 годин а він тільки пів години ,но це дуже мало для котла...
MUST EP20-0312PRO ось такого типу безперебійники треба а не оте гімно білого кольору, MUST має можливість налаштовувати напругу силу тока, на заряд там ціла купа параметрів в налаштуваннях, то убив акум не фірма херова а неправильне йього обслуговування.
да за 5 тыс купи обычный кислотник на 140 ah, просто надо следить чтобы в хлам не разряжался, оставляем 40 ah, 100 используй, потребление 100 ват считай 10 часов, потом выключай, тогда акум долго проработает, а все эти гелевики баловство, а литиевые других денег стоят. Да и вообще хата же не сразу остывает, 3-4 часа - включил на полчаса, прогрел, так на акуме несколько суток можна сидеть.
А может его убила белая коробочка справа? В буферном режиме держали? Какое напряжение в буфере?
Якщо ви маєте на увазі скільки вольт на акумі при повній зардці то це 12.75+-
ні, він має на увазі напругу на клемах АКБ коли дбж працює від мережі @@whitevasilyka
Такі аккуми не пристосовані до повного розряду, вони тоді починають сульфатуватися. Є шанс його відновити, можливо знайдете в своєму регіоні толкового аккумуляторщика.
Ага тут вже скоро взагалі людей не знайдеш а не спеців акамуляторщиків 😂
@@whitevasilykaя знаю як 100% выдновити! Береш ставиш на блоці живлення 13.7 вольт, спочатку ток 1-5 ампер, після того як повністю зарядиться, ставиш малий ток , близько 300 міліапер, і тримаєщ тиждень! Хоч пробуй хоч ні. Твої справи. Але метод провірений! Ємкість відновиться 💯
@@user-vc1pj8el4jні,чуда не буде з вашої рекомендації!
@@user-vc1pj8el4jЗ свинцево кислотним таке проканає?
Проблема скоріш за все не в АКБ, а в його розташуванні. Рекомендована температура використання 25 (+-5) градусів. А біля котла в топочной думаю 40 точно. Додайте сюди температуру заряду, а також холод, коли є напруга вночі, а котел вже не робе. Також розряджати повністю не рекомендовано виробником. Всі АКБ свинцево-кислотні не можна більше ніж на 50% розряджати
40° 😂 та ви що цей котел взагалі тепло віддачі на зовні немає, в мене в підвалі біля котла звичайна кімнатна температура..а то що розряди в ноль то це було ☹️
@@whitevasilyka зрозумів, тоді купуйте більше ємності, щоб розряджати не більше 50%. Та зараз купувати самий час, в сезон відключень ціна вдічи виросте((
@@signalbezpeka да це точно генератор в самий пік купляв 😭
Який акамулятор вибрали після Luxeon? Тоже підшукую що вибрати
Треба відклеїти і відкрити кришки банок і шприцом долити в кожну банку по 20 мл дист. Води, потім зарядити 5 а до 16 вольт. Це лікування буде успішним і провірене!
Акумулятор Люксеон 100а.год з ДБЖ Люксеон 300вт з 2-х контурним котлом проробив 10 років, в тому числі і 2022-2023 рік.
Ну походу у вас ідеальні умови... 😀
По поводу аккумулятора понятно, а что по поводу бесперебойника, были с ним проблемы?
Щойно заходив на ОЛХ так там такі уіни на камінни , печі , буржуйки що просто капец . Розумію вже почався бум на автономне опалення . Так як просвіту на краще у нас не намічається на ближчі роки , то треба робити якесь автономне опалення типу котел + гравітаційне опалення ( самотік ) щоб без насосів та ДЖБ
Ну я погоджуюсь але поки цей сизон тільки так..
@@whitevasilyka золоте правило: до 50% допустимий розряд АКБ,і тільки тоді заявлені цикли стануть реальністю...але багато питань по графікам заряду(в безперебійнику відсутні потрібні графіки 100%заряду,на жаль,але факт
@@АлександрИванович-н2м5в 400-600 циклів ага, ага...
Щоб невтюхувати по10 тисяч на акамулятори потрібно придбати буферну ємнісьть і зробити правильну обвязку підкреслюю правельну тоді проблеми що котел закіпит або зірвеся небуде, залишися проблема бочка будинок тобто тепло в хаті, непотрібно брати Дбж Інвентори на 2 чи 5 кіловат які мають внутрішні споживання по пів кіловата а насосик котла споживає 50ват. В моєму випадку інвентор 300 ват звичайний акум з машини на ніч поклав зранку зняв поклав на авто без зарядки завів і пойхав.
То не гель а МультиГель на самом же аккуме написано нуууу.... MG в названии то шо значит?
Это почти агм.. а агм очень нежные и если ты не заряжал его часто то он и сдохнет сразу. 10 лет то про идеальные условия.
Яка ємність АКБ ?
Яка потужність використовувалась, яке навантаження на АКБ?
Акамулятор 65 ,навантаження насос 1 швидкість 20w турбіна 50% 45w
@@whitevasilyka Зрозуміло. Ще одне питання: дбж розряджає до 10,5 ,а заряджає до скількох вольт? І був якийсь прчасовий графік відключення,чи по обстрілам хаотично?
На рахунок витрат трохи помилився насос 1 положення 50w турбіна 50% 45w+ інвертор не знаю скільки і+ автоматика котла 5w . І наскільки я зрозумів написано 12-65 MG якщо я добре прочитав це мульти гель , а не просто гель , а яка різниця?Повністю заряджений 12,75+- розряжений 12.20+- .я міряю мультиметром ставлю на 20 DCV розряд ішов по обстрілам дома нікого адекватного щоб слідкував не було так що бувало що під самий ноль розряд був
А мій попередній акум такий самий дохлий показує 10.09+-
@@whitevasilyka Тепер зрозуміло. Якби не обставини,то він ще працював би. Навантаження на нього забагато ,розряд до нуля,та неповний заряд. Як на мене ,то можно не тратити кошти на відновлення. Дякую за відповідь.
Гелевих нормальних ви не знайдете! Всі кислотники майже однакові. За ними потрібен серйозний догляд. Я попередній блекаут використовував акб lifepo4 на 12А/г (для інтернету, відеонагляду) бувало що за добу він 2 рази повністю розряжався і заряжався. Місяць тому перевіряв його ємність як було біля 12 А/г так і залишилося!
Lifepo4 це у вас гель так?
@@whitevasilyka ні, це зовсім інша хімія акумуляторів. Lifepo4 - це літій залізо фосфатний акумулятор. Загугліть на ютубі по фразі lifepo4 там все розкажуть. Я після двох років використання lifepo4 взагалі відмовився від кислотних, gel, тягових і інших акб на основі свинця.
@@whitevasilyka літій ферум полімерні це щось накшталт акумуляторів в мобільних телефонах але значно потужніших! Їх або копувати готовою збіркою на 12 вольт або заморочуватись і все окремо (для тих хто шарить)
@@RassvetNOVA ні не до мене , не шарю 😀 тільки все готове і налаштоване і так голова обертом від всієї інформації🙃
@@RassvetNOVA Не те, щоби вони були потужнішими, навіть більше - в них щільність енергії менша, ніж у звичайний літій-іонних, тобто акумулятор lifepo4 з такою самою ємністю буде більшим за Li-Ion, але якщо в останніх кількість циклів дорівнює 500, то в lifepo4 приблизно 5000-7000.
Але літій там таки є, тому вони теж бояться холоду!
Нельзя полностью разряжать. И нельзя постоянно подзаряжать.
Это касается любого акумулятора.
Така якість в цих АКБ ! ЮПС їх висаджує до 10.5 В і це для них є нормально.
Так мій старий акум що на полу в коробці розряд 10.5 ацей що підключений 12.20 розряд
они постоянно под напряжением работают от ДБЖ
В нас такий акум служить 6 років вже, перші роки тримав 5+ годин, на 5-6 рік вже тримає 2-2.5 годин.
У такого акб 400 циклів максимум і то при дотриманні режиму заряду для циклічного режиму.
Я думаю що 400 точно не було.А який тоді можна брати ?? Ато пів години для твердотопливника це дуже мало
@@whitevasilyka тільки lifepo4. Не пошкодуэте.але буферний режим треба 13.5 в йому.
@@ДенисГригорьевич-т9я буферний режим це як ???
@@whitevasilyka постійно діючий в ібп
Ого аналогічний моєму десь в радіусі 13000 ..
У мене на котлі стоіть звичайний кислотний 75 А. вже три роки, вистачае на вісім-десять годин, підключений тільки насос.
типа з машини?
Так саме із машини, літом він стоіть на машині вантажній а на зиму я вантажівкою не користуюсь знімаю АКБ і на котел, взагалі користуюсь твердопаливним котлом з 2014 року і тільки кислотний АКБ.@@sergomogilno
10 років - це ідеальні умови виробника - розряд пару разів у рік.... тому і 10 років, він вибрав свої цикли розряду та заряду...
які 10 років 4-5 і все, до 10 то вже кальцієві але на маю думку в буфері попрацюють так само або ще + рік, два максимум
А в мене новий акб попрацював 2 місяці і накрився мідним тазом. Це фірма ультрагель. Краще брати автомобільні.
Друже така сама біда у мене. 4-5 циклів розрада і викидай акум. Купляв раніше luxeon agm а в цьому році купив ventura gel, йому уже труба. Різниці 0. Я зрозумів що вони бояться глубокого розряду. Думаю купляти преобразователь 12-220 з чистим сінусом і звичайний авто акумулятор.
Бути такого не може. Або акумулятор брак, або розряд нижче 9 вольт. Потрібно використовувати дбж чистий синус, з автозарядом при появлені живлення, і відключені при 10,5 вольтах.
@@mironwitek7138 я думаю що розряд був 9в, дбж з чистим синусом.
У мене на каналі є цегляний ТП котел з чавунної батареї в ковпаку не треба ні треходового клапана ні теплоакамулятора ні безперебойника + готуємо в ньому найрізноманітніші смоколикі!😊
автору легше стало
ваш ИБП не подходит под аккумулятор
небходимо поддерживать максимальные токи заряда и разряда конкретно для гелевого аккумулятора и разряжать его не глубле 20-30%, после чего заряжать полностью на 100%
90% ИБП это хлам
На вашу думку який тоді можна брати бесперебійник ціна качество?
Avansa ніби нормальні а такий як у вас в мене новий без нагрузки поробив десь хв 5 згорів
Купи ще один. У наступному році знімеш відео. Буде - вогонь!
Да прикольно було б ,тільки не було б так печально... 😀
Ваша ДБЖ отключает режим заряда аккумулятора при достижении 14,4 вольта и переходит в буферный режим работы - следовательно при таких цикличных случаях недозаряда происходит сульфатация пластин с соотвествующей потерей ёмкости аккумулятора. К тому же - ваша ДБЖ отключает аккумулятор от разряда при достижении 10,5 вольт - режим выкачки в "ноль ёмкости" - и такой режим очень опасен - свинцовые аккумуляторы любой системы - наливные, AGM маты с электролитом, гелевые - очень часто одна из слабых банок из 6 в наборе не выдерживает и катастрофически теряет ёмкость из за почти необратимой сульфатации или "опрокидывается" - то есть меняет полярность пластин на обратную. Вообщем - несите ваш аккумулятор на ремонт - процентов 70-80 его восстановят.
Я провіряв повний заряд 12.75 розряд 12 20.
Стандартная зарядка - зарядное устройство выдает ток в аккумулятор ограниченный вашими настройками, но напряжение в процессе всегда менее 14,4 вольта. Как только на аккумуляторе будет 14,4 вольта то зарядное устройство переходит в режим стабилизации напряжения и ток втекающий в аккумулятор уже начинает медленно уменьшаться. Когда величина тока станет примерно 0,3 Ампера ( для аккумулятора в 60 ампер час) считается что аккумулятор полностью заряжен. Это практика при исправном аккумуляторе.
В случае сульфатации пластин из за хронического недозаряда требуется несколько КТЦ - это уже считается ремонт аккумулятора. Видов работ при ремонте много. Найдите в Ютубе ролики с темами : " практика понижения сульфатации с помощью Кулон-820, Кулон -912, ЗУ Сорока 8, ЗУС 7, Бережок -1" , " ввод в эксплуатацию аккумуляторных батарей...". Там много полезной инфы.
Так же есть прекрасный канал " AKB Master .....", Просто и доходчиво рассказывает мастер по специфике этого интересного и все таки сложного дела - восстановление свинцовых аккумуляторов. Удачи!
Люксеон - знаю этот товарный знак на бесперебойниках с 2003 года - техника среднего уровня. Не АРС но и не Нонэйм. Ваши аккумуляторы хороши, но - увы- это как всякая иная техника - требует знаний для ее долгой и плодотворной работы на вашу пользу. Эти знания нам никто не даёт - иначе эта техника будет у нас надёжно работать и семь лет и более... Им выгодно чтобы мы по незнанию ее гробили и покупали новую взамен - а старую ( но которую можно исправить) выкидывали. Сейчас я новую AGM батарею восстановил с 15,7 ампер час уже до 64 ампер час - но ее паспортная 100 ампер час. Ее угробила неделя работы с ДБЖ по полчаса утром и вечером. Но я продолжу и далее КТЦ гонять ее - пока не будет хотя бы 80-90 ампер час.
За гелевые не скажу а вот обычный Веста са/са работает и периодически проверял его состояние я имею ввиду после зимы нормально себя чувствует 12.53 -12.49 вольта и после зимы ещё не заряжал его да купил его где то в ноябре прошлого года ближе к декабрю, почему именно Веста на УАЗе такой же 65 са/са Веста отработал 9.5лет и потом одна банка крякнула но ещё год без одной банки отработал на девятке и летом и зимой без проблем
В ноябре снял с машины 4-летнюю Весту 60 (уже туго крутила в холода, разряжалась и зарядка не помогала), поставил на инвертор питать ноутбук и лампочки, сначала емкость была всего 12-15Ач, и этого не хватало на 4-часовое отключение света. И начал ее гонять в хвост и гриву, три раза в день разряд 5А - заряд 10А, и иногда кипячение до 15,7 вольт. Весной (после нескольких сотен циклов разряд-зарядов) емкость дошла до 45-50 Ач, и я поставил эту АКБ на машину, и до сих пор она норм крутит, вот снял замерил емкость - разряд-заряд, 26Ач (мало, но уже не 15 как год назад), долил воды, поставил на сутки 15.7В кипятить, вроде емкость выросла - но второй раз не замерял. Короче обычный акум - бомба! Купил еще два новых 60 и 100, но использую их редко. Главный плюс - что они восстанавливаются, доливаешь воду и кипятиш, и акум десульфатируется, и домашние условия работы обычного АКБ в разы лучше чем на автомобиле. А гель это дерьмо маркетологов - очень нежный акумулятор с крайне низким сроком службы.
і ще щолочний аккумулятор якщо твзяти новий то по мому прикладу у мене працює з 91 року а він з 82 року народження і ще в роботі
Наскільки я знаю якщо розряжали нижче 11 вольт то йому через рік хана. 10 вольт це 200 циклів, 11 вольт 1200
в 2023 році не для машин є всього два типи акумуляторів: літій-залізо-фосфатні і літій-титан-оксидні акумулятори. останнє сміття. викинуті гроші
Бери не кислотні а лужні( щелочні) вони не бояться ні розряду ні перезаряду і служать по 20 30 років
Повна назва акумулятора ?
@@ВсепроВсе-т1в НК28 нк80 і так дальше
НІЯКОГО конструктиву... одне тільки - "говно! не беріть....". До якої напруги розряджав? Якою напругою заряджав? Як часто акум не дозаряджався? Яким струмом заряджав? Який струм розряду? який внутрішній опір?...... питань - КУЧА!!! НАХЕРА розводити паніку? Купляй собі третій акум - "за дурною головою і ногам нема покою!" (прислів'я)
Все правильно сказано 👍я з вами згоден але акум гамно....👎
там під кришкою є резинові клапанки де під час заряду виділяється газова суміш вона взривоопасна сірниками не світити можливо він вже сухий і треба просто доляти водички дистильованої і заряджати спочатку малим током потім вже по інструкції а у вас можливо був ток заряда максимальний тому усе там википіло у мене дуже хороший заряднік і гелієвий акум вже працює більше 15 років і той що в стороні там тоже можна спробувати долити водички удачі вам і не переживайте
Але ж він не розборний ????
Води це в agm акумулятори
@@whitevasilyka тіп собі водички спиртованої долив і дурню пише)
Lifepo4 хоч і коштує дорогше але він прослужить не менше 5 років. А якщо за ним дивитись то всі 10. І заряжається від 0 до 100% за 2-3 години
Друже , дивитися це як втому розумінню , а то я трошки заплутався , я вроді і за цим дивився.
@@whitevasilyka кислотні акб не рекомендують розряжати більше ніж на 50%.
@@Виктор-ы1г5у ну так да це гель його можна зато і обирав гелеві..
@@whitevasilyka Гелевий - це практично той самий свинцевий кислотний акумулятор, просто в нього електроліт спеціально загущений задля безпеки.
Я підтримую коментатора - поцікався про літій-залізо-фосфатні акумулятори, почитай про них, проконсультуйся зі спеціалістами, подивись відео... Це дорожче, звісно, але працювати будуть набагато довше, і зарядити їх можно за невеликі проміжки коли світло включать - набагато скорше, ніж заряджається автомобільний акумулятор, аби тільки була зарядка, яка здатна видати такий струм!
А як правильно використовувати ліфер? Як щоб довго прослужив ?
Гелевые акб рассчитаны на 400-600циклов разряд заряд в среднем. Вот и считай сколько он прошёл
В середньому 5 місяців сезон 150 днів в блекаут получав розрят 1 раз ато інколи і два раза в день даже якщо кожен день по два розряда це тільки 300 а два раза не завжди було не добігає даже мінімум . Вот ти мене ще раз переконав акум шлак👎
Автор ролика, а що по твоєму означає розряд? Для свинцевих АКБ розряд нижче 12 В то є вже 0. Скільки разів розряджав до нуля за пів року?
Зима була важка, акумулятор своє відробив. 5-10 років, то термін служби в ідеалі, коли він довго заряджається, десульфатується і віддає ємність. В бекаути він працював на ізнос, рік за пять. Слід розуміти відмінності, між багаторічний термін роботи як рідке підживлення і щоденні відключення світла. В такому режимі дохнуть і 225А/ч акумулятори вагою 60 кілограм, навіть з паралельним підключенням 2-3 шт. Доречі в нежилих приміщеннях можна використати такі акумулятори з фур, лиш періодично їх треба буде окрамими зарядними дозаряджати щоб перемішати електроліт та відновити повну ємність
Короче я так зрозумів що при такому використанні як блекаут який би я не брав акум чи дорогий чи це лайно в середньому 5000 в рік мене все одно обійдеться...☹️😀
@@whitevasilyka Саме так, гелеві і AGM будуть трохи кращі. Чим більша ємність батарейки і нижче її розряд - тим більше циклів дасть. В мене 190 а/ч 45 кг акумулятор вижив, добавив в пару ще один такий. В цю зиму піду з 380 А/ч акумулятором.
Плохой инвертор! Там нужно его ещё смотреть! Может он перезаряжает АКБ а тот просто выкипает! А может не дозаряжает много нюансов
Повний заряд 12.7 розряд 12.2
така якість , люди хочуть дешевше , от тобі дешевше але з меншою кількістю циклів , по даташиту там 200-300 циклів , до втрати 20% емності а в реальності маєм таке , якщо брати CSB то там 5 років термін експлуатації в буферному режимі з температурою 25°С
Ха,у меня 2 по 200 а\ч аккумулятора SUNLIGHT греческих сдохли за сезон-вот тут жаба так жаба:)
Чоловіче? Якого дідька саме гелевий? Купуй AGM і май щастя.
AGM не такі стійкі до температурного режиму
Купи бешеву автозарядку з режимом відновлення з Китаю, за 15-20$ і періодично перевіряйте твоя система заряджає (підтримує) акум, не завжди винуваті акумулятори)))
Хочете сказати що це винуватий бесперебійника ? Є шанси китайщинов його відновити ? Якщо чесно все хотів таке зарядне прикупити , але все жлобився 😀
Як завжди жлобство приводить до попадалова...вивчіть графіки заряду.ви увірені що це саме 'гель" а не агм? З нового ви їх вводили в експлуатацію? Дата виробництва АКБ? І ,з напругою 13.75- ви ніколи ніяке АКБ не зарядите ніяк- це е режим хранения,тобіш- було в 60%,10%ви використали і на 13,75в.у ньому і останеться 50,тільки і то що буде відсутній саморозряд...по другому нуніяк і ніколи не буде..
@@АлександрИванович-н2м5в ну коли купляв сказали гелі і все . Ось так на ньому пише це не чи ні LUXEON
LX12-65MG [12V65AH/10HR]
ПРАВИЛА ЭКСПЛУАТАЦИИ
НАПРЯЖЕНИЕ ЗАРЯДА:
В ЦИКЛИЧЕСКОМ РЕЖИМЕ: 14,6-14,88
В БУФЕРНОМ РЕЖИМЕ: 13,6-13,88
ОБЕРЕГАЙТЕ ОТ КОРОТКОГО ЗАМЫКАНИЯ БАТАРЕИ ПОСЛЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ПОЛНОСТЬЮ ЗАРЯДИТЬ
ISO CE
Условия хранения:
При хранении батарея должна
Диапазон температур:
быть полностью заряжена
Разряд: -30°С ... + 60°С Заряд: -20°С ... + 50°С
не реже одного раз за шесть
месяцев, при t +25°С
Хранение: -30°С ... + 60°C
@@АлександрИванович-н2м5в да був новий
Дата 210118
@@whitevasilyka на вашем бесперебойнике АКБ приходило 14.8 в.-?- какой ток вначале? Окончание заряда?
Що акумулятори ці так собі, я згоден. АЛЕ є така штука, як їх обслуговування, яка полягає в тому, щоб не допускати критичних режимів, серед яких є глибокий розряд і сульфатація після цього. Якщо ви всі собі думаєте, що покористувався зиму, а на літо навіть клеми не зняв з безперебійника, який навіть деякі вимкнені кнопкою розряджають акумулятор майже в нуль, то вибачте самі собі.
Акумулятори такі вимагають підзарядки навіть коли не працюють, раз в місяць хоча б, бо є природній саморозряд, спочатку хоть поцікавтесь, з чим маєте справу, а потім робити висновки. В мене проробили на 100 а*год 11 років, взимку з насосами, влітку з інкубаторами, зараз ще зробив аварійне освітлення на світлодіодах 12в, і ще буде працювати.
Друже в тебе такої фірми акум? Щоб ти розумів акум в мене не стояв просто в куті він завжди був підключений до бесперебійника на нього завжди подавався ток , і так як ти говориш раз в місяць у два я йому давав розрядку і я так робив тому що це в мене другий з першим я так не робив і він прослужив на цьому котлу 3 роки , а за цим якраз я доглядав як книжка пише а він подох за рік зато я і злий .
@@whitevasilyka Дивись, друже, є крім недозаряду така штука , як перезаряд. Якщо ти не вимикав АКБ від безперебійника, і в нього нема вольтконтролю, а в дешевих нема, там постійно йде струм на батарею, так званий буферний, то в тебе тупо йшла "сушка" АКБ. Для того треба було заміряти струм при постійному включеному інверторі. Щоб не сушило, тобто не випаровувало воду з електроліту, струм має складати лишень 0,005 % від емності, тобто на 50 -ку тупо 25-30 мА., не більше! Все, що більше і постійно призведе до перезаряду. І ще одне. На інверторі то, що вказує ступінь зарядки, насправді просто типу вольтметр, який показує рівень напруги, но не ємність, тому чим дохліший АКБ, тим скоріше в тебе ті "галки" індикатора заповнені, хоча АКБ не заряджений, і з кожним циклом ти його вбиваєш. Тому або повний автомат контоль в інверторі, а то гроші, або бався вручну, але то поняття треба мати і тобі довго тут розказувати.. Вихід один для тебе і решту тут - купуйте 2 дешевша автомобільні стартерні акумулятори, один на зарядку, другий в роботі і перекидайте клеми з одного на інший. Отак якось буде більш менш. Те саме з гелевими, купуєте великої ємності, 90-100 А*год і так бавитесь + хороше зарядне в придачу в обох випадках. Як не користуєтесь, тупо заряджете і заряджений ставите на зберігання, раз в місяць заміряєте тестером напругу, коли нижче 11 в - на зарядку до 14,5.
Не дякуй.
@@ОлегБурлака-й7м так звичайні ні тому що мене цілий день вдома немає бавитись жінка не буде 😀 Тай вони вибухають а це в домі. Це виходить що його треба було не підключати до бесперебійника а лише раз в місяць включати на до зарядку... 🤔? Я правильно зрозумів ....
@@whitevasilyka в принципі так.
@@ОлегБурлака-й7м пі...дец☹️ і знов попандос на 5.5 косарів .. 😭
Навчіться Українською Щирою без матюків.І буде ВАМ ЩАСТЯ.А на рахунок акумулятора-моя особиста думка що гелеві amg і тому подібні це гроші на вітер.Або звичайний автомобільний стартерний але ємністю біля 200 ампер годин за ті самі 65гелеві.(Можливо й дешевше)А в ідеалі хороша збірка на літій-залізно-фосфатному.
Все вірно...
Так все вірно а в квартирі де нежаль немає балкона де поставити свинцевий АКБ
А до якої напруги ти його розряджав?
Якщо менше 10.5В то може здохнути
Заряджається до 12.75+-розряд 12.20-+
Треба дивитися на цикли заряду
Ваш акумулятор вмер від циклів заряд/розряд, для таких батарей 300-400 є нормою.
Хочете на довго і якісно беріть тільки LiFePO4, тільки обов'язково з активною системою балансування.
Я вже за ці lifepo4 чую багато .... Активна система балансування це що і скільки коштує. 😀
@@whitevasilyka невелика плата електроніки, яка дозволяє однаково заряджати всі банки акумулятора. Взагалі вони то хороші але і коштують не дешево
+ - 1-2-3 тисячі?😀
@@whitevasilykaдоларів
@@user-vc1pj8el4j та ні це дешевше кожен рік таке лайно як в мене купляти 😀
з тими відключеннями, що були минулого року, це ще нормально він у вас пропрацював. такі акумулятори (не важливо який виробник) швидко деградують, якщо їх НЕДОЗАРЯДЖАТИ. а з відключеннями 4х4 вони апріорі не встигають зарядитися. от вам і причина. люксеон тут ні до чого, хоч і акуми у них бюджетні. не хочете таких проблем - беріть літій-залізний, будете мати спокій
Вот скільки коштує аналогічний моєму літій ?
@@whitevasilykaЛітій 26 000 буде десь.Але без захисту по розряду теж можить здохнути.Треба і джб норм для літія,з щарядкою 20,30,50А.І щоб вимикав сам споживання акамулятора до критичної межі,регуліруєме.А рекомендації написані у паспорті дбж.
@@Александр-л9р9о 26+10 ДЖБ =35 літій теж більше 8-10 років робить не буде...35÷8 =4500 грубо це получаєтся 1 рік 4500 який резон, тоді кожен рік купляти це лайно що в мене за 5000 і вийде на одно. 🤔
@@whitevasilyka Так🙃.Нічого на шару не має.Можеш спробувати тягові кислотніки.Дешевші за гелеві,але якщо за ними дивитись,доливати воду,то вони довше і відпрацюють.Є TAB tabular,правда вже ціна на них теж полізла вгору.А можна просто літієві автомобільні,теж не погано працюють.Такі краще замовити з бмс під свої потреби,що б хтось збірку зробив.
Варіантів дуже багато,тому коли стикаєся,то голова обертом йде.Тим паче в кожног свої вимоги до альтернативи.Я ось собі беру кислотники,EFB технології,мені буде достатньо на 4 години,+інвектор гібрид сонячний.Під параметри піджену.Опалення в мене перероблене вже,без світла працює так сказати частково,для мене не критично.Маю ще генератор газ/бензин,на випадок суточних відключень.
Проблема,що всі акамулятори не люблять глибоких розрядів,треба щоб був такий джб,який це може контролювати,і не розряджати акамулятор до критичних меж.Все треба вирахувати,і купляти все під чіткі певні задачі.Збірників акумів в ютубі багато,звертайся до хлопців на пряму,там під відео вони залишають свої контакти або електронку.
Є ще сімпро інвектори,дорогі,але супер працюють,там по настройках просто ВСЕ є.В мене такий працює один на об'єкті 6 років,умови жесть,пилюка,жара,відключки,а воно неубиваєме.
@@Александр-л9р9о ого ви наклоцали😀 так кислотні боюсь щоб не вибухнули , бо це в будинку , генератор бензиновий теж маю купив в двадорога того року ,перебудовувати систему самоточну це жесть ремонти всюди поробив рік тому немаю вже і терпіння нервів та й що там говорить і грошей 😀 як ви говорите голова обертом🙃 не знаю даже що і робить , знову таке гавно куплю..☹️
То інвертор його вбив. Треба було води додавати.
Із звичайним свинцем та сама фігня. На гелеві не було, тому взяв макс. ємності звичайний. типу я його таким чином не буду розряджати повністю і він так притримається довше. До того ж перед цим працював також звичайний стартерний 3 роки і втратив лише 50% ємності. Але цього разу така сама ситуація, як в тебе, - 1 година і все. Хоча перед зимою аж 1-2 рази він тягнув 12 годин легко. При цьому навантаження на нього не було взагалі - оті 2 рази і були усією роботою Решту часу він просто стояв у котельні підключений до такого ж інвертора на зарядці и показував 14.1В завжди.
І який висновок ви зробили собі , мені тут радять брати lifepo4 за 16000 К трошки дороговато як на мене...😭
@@whitevasilykalifepo4 це ідеал. між 60Аг та 200Аг свинця я кілька років використовую на хаті батьків під газ котел (а великий свинец то собі купував під ТП-котел). lifepo4 як тримав 3г так і тримає, ємність та сама, але мала. 20Аг всього. Коли його збирав то теж дорого було, десь 3х від звичайного, але того варте якщо є гроші. Головне щоби lifepo4 був не голий, а з платою балансировки. ТОді все ОК. Я сам збирав - просто з 4 банок прізматичних по 20Аг та плати БМС. Все вийшло, працює. Не гріється, не випаровується, воду доливать не треба, суцільне задоволення. 1 мінус тіки є - якщо відключиться по повному розряду, то треба скидати клему аби розірівати ланцюг та запустити процес заряду. Із звичайними АКБ цього не треба робити, інвертор автоматично одразу заряджає. МОжливо це просто така особливість плати БМС. Але це зовсім малий недолік. І після lifepo4 я купив свинець тільки тому що не було грошей, а треба було узяти за ціну цього свинця 200Аг любу ємність але lifepo4 . Головне не літій-іон, бо вони небезпечні, та щей по вольтажу не підходять під 12В інвертори.
Короче дешево не обійдеться ...зальот.
Скільки циклів зарядки
А я звітки знаю я галочки на нього не ставив😁
@@whitevasilyka подивись всередині мати, може вони сухі
@@user-mc2xq8fb6e так він не розбірний..
@@whitevasilyka якщо йому кінець, то можно пропалити паяльником отвіри і подивитись, є відео, де показано, чому таке відбувається з аккумуляторами с дбж
Десять років😅 краще агм варта 100ач за рік на котлі втратив 6 процентів емкості
💸💸💸скільки
Я не хочу 10 але заявлено стільки , но але і 1 рік якось маловато но хоча 3
@@whitevasilyka гелеві якщо брати то тільки плити з підстанцій ..вини ще е агм в мене був такий 100ач для лодки використовував прожив три сизони але лодка це велике споживання ..і не тримай гель біля котла більше 20 градусів для нього недобре висихає це не агм що можна додати води
Лишній раз переконався, що вчинив правильно, що замовив минулого року літієвий акум. 🙂
Да це супер але є одне але💸
@@whitevasilyka10600 грн 100а/год, 6000 циклів
Потрібно брати lipo 4
Да мені всі вже за нього пишуть 😀
@@whitevasilyka і якого висновку дійшли? Що взяли і який результат?
Так це ж не гелевий акумулятор. Тому так швидко і вийшов із ладу.
Ти не читаєш правила експлуатаціїї. Розряжав в 0 от і отримуєшь. Хтів дешево ось і отримав. Він звичайний кіслотник. Розбирайся.
Купи програмируемый ибп
сезон не атопітєльний, блін, а ОПАЛЮВАЛЬНИЙ!!!))))
І що від цього міняється 🤔
Друже, LiFePO4 форевер! Ти за три роки вже вклався як один 100А LiFePO4.
Так я з тобою згоден але це потрібно відразу такі кошти , а це по трохи ☹️
@@whitevasilyka Я це планував цілий рік, замінив цей гребаний свинець на LiFePO4
@@Робота-о1г розумієш я би може теж так робив , але зато я і злий я був впевнений що в мене акум проробив одну зиму і чомусь я надіявся що хоча б три години буде тримати бо новий він в мене тримав 6 годин а він тільки пів години ,но це дуже мало для котла...
Такі акб не можна лишати на літо підключеними до безперебійника,це їх вбиває
Ну бачите а хтось пише що потрібно... ☹️
Справа в тому шо твій безперебійник вбив твої акб
На каком языке вешаешь?
Ну якщо ти не розумієш , то для чого воно тобі.знати одну російську тобі хвате...
розпиляй його там буде не гель а агм даю 100% от і він і здох
Купляй 100 А RedHorse третій рік працює на 3 насосах (на 2) тримає до шести годин! До того їздив на пижику 2 роки зарядка що 3 тижні на 5А!!! літом
ruclips.net/user/shortsIys3DmtI0s0?feature=share
Привіт це в тебе 100 акум ,зарядне вроді таке як в мене, і воно нормально його заряджає?
Я правильно зрозумів в тебе заряджається на 5 амперах?
MUST EP20-0312PRO ось такого типу безперебійники треба а не оте гімно білого кольору, MUST має можливість налаштовувати напругу силу тока, на заряд там ціла купа параметрів в налаштуваннях, то убив акум не фірма херова а неправильне йього обслуговування.
З якого ви міста?
А яка різниця?
@@whitevasilyka хотів допомогти,а раптом ми з одного міста,питання б вирішилось...
@@whitevasilyka я описав у коментарі первинні питання до вас по акб
@@АлександрИванович-н2м5в західна Україна я думаю ви ближе до центру 😀
@@whitevasilyka так,у Львові та Івано-Франківську раз на місяць буваю...може созвонимось?
не труси телефоном василь
@@Шакал-о8у друже вобще пофіг не кіно знімаю 😀