Доброго дня, Дуже цікаво про Ту95. Стрибок технологій совка був за рахунок крадіжки технологій у німців та союзників. Раскажіть ще буд ласка про Міг 27 та Су24. Здається вони дуже схожі по задачах. Навіщо було робити 2 подібних літаки? В чьому сенс? Міг дешевша альтернатива з одним двигуном до Су де їх два?
До чього тут взагалі амеріканці? Таємниці звісно вивчали, але не вивозили цілковиті заводи, не воровали вчених та інженерів разом із сім'ями. Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun відомий вчений, на Місяць людину доставив, а про Корольова, котрого ледве не вбили у тюрмі, та щелепу нквдешні потвори зламали, дізналися тільки після його смерті.
Міг-29 зробили раніше і він пішов на озброєння.А перший варіант Су-27 ,заводський шифр Т-10,виявився невдалим.Не показав ТТХ по тех завданню.А двигун вже зробили.Тоді КБ провело зменшення масштабу розмірів на 10% і змогло зробити ефективний літак.Саме тому зараз двигуни Су-27 виглядають позаду на декілька метрів.Це видно одразу.Після цього він показав кращі ТТХ ,ніж у Міг-29.Так і літають 2 типи літака,схожі між собою.
@@knoglyad Вертикальное оперение смещено вперёд относительно стабилизатора для вывода его из зоны аэродинамической тени от крыла и стабилизатора на больших углах атаки.Точно также сделано на американских F/A-18 и Супер Хорнет.Скажите где я не прав.
@@JimRaynor-h6y Может потомучто у них не было пол страны разрушено ? А самый главный бой это высодка в нормандии где у немцев которые уже знали что проиграли осталось сто единиц техники включая мотоцыклы...
Вітаю. сересер крав усе що можна та що не можна. Але ту-95 хочь і вдалий літак, він "бледная тень" від B-52. Дякую Вам пане Леоніду за працю. 👍👍👍 👍👍👍 Слава Україні !!! 🇺🇦💙💛 🇺🇦❤️🖤 Слава ЗСУ !!! 🇺🇦💪 👍 Слава Героям !!! 🇺🇦❤️ Смерть ворогам !!! 😡💀☠️
про копіювання В-29 розповів у 1989 році Кербер - зам Туполева по приладам, там ще й про особливості амеровської документації, де використовувались сленгові поняття, що приходилось довго розбирати і розшифровувати, про підставку для кави та інші деталі
В Полтаву літали B-17 "Flying Fortress" з аеродромів Південної Італії. Це були операції Френтік -І та Френтік -ІІ. Але B-29 однозначно кращій літак Другої Світової, це точно!
Шановний пане Леоніде! До Вашої дуже, як завжди, цікавої, розповіді, маю декілька уточнень. Наприклад, Латинська конференція була не в 1944-му, а на початку 1945-го р. ТБ-7, насправді, звався АНТ-42. АНТ-24 - то сумнозвісний відомий "максім Горькій", втрачений совєтами по-дебільному. Чкалов розбився на І-180, на якому стояв двигун М-88. На І-185 стояв М-71. АШ-73 - його подальший розвиток. З повагою...
Дуже цікаво. Аргументовано . Актуально і сьогодні. Змушує думать, порівнювать та робить висновки. Може, ці уроки минулого допоможуть правильно зорієнтуваться в сучасному.
З бомбардувальниками похибка. В Полтаві,Миргороді та Пирятині використовували лише B-17, та операція «Франтік» і радянське ППО епічно обісралось, коли німці вистежили де базуються американські літаки. B-29 воював лише на тихому океані.
Дядя Лёня, вы как всегда красавчик и вас приятно слушать ❤💪. Очень интересные истории. У меня как у человека который увлекается авиаций возникают вопросы. Ту 95 летает 70 лет, но если мы посмотрим на современные самолёты то там технологии не особо развиваются, я имею ввиду малую и частную авиацию. Там тоже используются технологии(двигатели на карбюраторах,конструкция) которым уже по 30-50 лет и ничего не меняется десятилетиями и стоит это счастье по несколько сотен тысяч долларов.Плюс как не крути дорогие эксплуатационные расходы.Я понимаю, что в авиации все зависит от надёжности ,но в тоже время в мире автомобилей за этот период времени столько всего нового было произведено и столько всего усовершенствовано,я имею ввиду двигатели и агрегаты в целом. Вам не кажется, что мир авиации искусственно стоит на месте и доступен только для избранных? Ведь давно нужно пользоваться готовой коммуникацией ввиде воздушного пространства и спокойной перемещаться , и это должно быть доступно каждому прям как перемещаться на автомобиле. Ведь дорогу нужно строить, а воздушное пространство уже построено , бери и летай. Интересно услышать вашу мысль по этому вопросу.✌
Щоб зробити чи побудувати станки - треба дуже багацько терпіння, наполегливості, людей, часу тощо! Ще й не гребувати вимогами до створення для цього технічних умов.
Доброго дня! Дякую! Контент прикольний. Ви як авіаційний дід Панас. Дуже невимушено і добре. Нам зараз такого потрібно. Але є одне прохання: багато нічим непідтвердженої інформації використовуєте. На рівні пліток. Якщо будуть діти слухати, то будуть погано історію знати. А так - прикольно. І до речі, підписався на Вас.
Цікаве відео пане Леоніде! Дякую за відео! Лайк! Мені робітник КБ на КРЗ, ще на початку 80х років розповідав що верстати з ЧПУ які виробляли у срср почали свое існування ще у гітлеровській Німеччині. Тоді ще не існувало транзисторів, і система керування була зроблена з використанням реле. Верстати працювали пошагово, вже була перфострічка, і їм не було потрібно багато майстрів. Робітник виставляв у верстат заготівку, перфостічку перематував на початок та запускав верстат. Електроніку до верстатів серії Н22 виробляли на КРЗ, вони були подальшім розвитком верстатів скопійованих з німецьких . Хто був розробник верстатів Н22- токарні, та Н33- фрезерні мені невідомо, скоріше за все десь у рсфср, Н33, на КРЗ не виробляли, ці верстати були зроблені на мікросхемах К155 серії. Я на КРЗ працював з середини 1979 року. Пане Леоніде, ваше відео буде більш цікавим якщо зробити як у Марка Солоніна, у нього відео про технологію та техніку має попередньу назву "Технікум Марка Солоніна". Ще раз дякую за відео, велика подяка! Слава Україні!
На підпиємстві, де я працюю є такі станки: токарний Niles, строгальний Сincinatti, сверлильний ще старіший з універсальним шкивом під широкий ремінь на кшталт пожежного рукава...
Вітаю. Дякую за своєрідний історичний екскурс. Хоча мої дитинство і юність минули за радянських часів, спогади про ту країну у мене викликають лише злість і огиду. Для розуміння- в дитинстві на новий рік чи 9 травня ми запускали не феєрверки, а "трасери" від ПКТ, виміняні за пляшку горілки у якогось із "дємбєлів"... Нехай все буде добре.
Такий стояв на Миколаївському авіаремонтному заводі. Ходив слух, что росіяні відправили нам його на ремонт і не заплатили, тож він так на заводі і стояв, але то не точно. Но один такий справний у нас був
На НАРПі там дійсно стояв але не Ту-95 а Ту-142 - його протичовнова модифікація, він ще з часів базування в Кульбакіно залишився, але годився тільки в музей... А ще в Полтаві є, також в музеї.
Доброго здоров'я пане Леонід! Гарний огляд. Мені здається що путлер копіює гітлера,як срср все остальне. Дуже добре виходить аналоговнонетное. Дякую Вам за працю.
Вітаю! Дякую за відео. В началі відео Ви розповідаєте про операцію френтік (Operation Frantic). Про ці операції написано в книзі українського історика Сергія Плохій «Забуті покидьки східного фронту», а також в циклі статей в журналі "Авиация и Время". Наскільки памʼятаю там були B-17 не B-29.
Трохі ні так. Операція Франтик припускала переліт з Англії до аеродромів в Південній Італії, а вже з Італії до Полтави,а потім знов в Велику Британію. Такім чином вони тричі бомбили фашістів- перший раз при перельоті до Італії , другий- нафто переробні заводи та аеродроми у Румунії і Угорщині третій- заводи у Польщі та знов у Немечіні
Німці відслідкували аеродром в Полтаві і бомбордували його. На цьому операція і закінчилась. А скопіювали В-52, який вимушено приземлився на Далекому Сході.
По поводу дырочки в фюзеляже и лючка я слышал раньше,это известная история советского головотяпства и бездумного копирования.А ещё был смешной момент по легенде когда все эти первые скопированые борта комплектовались фотокамерами в кабине пилотов.Когда стали узнавать а нахера,то оказалось что в оригинальном американском самолёте лётчик забыл свой фотоаппарат,ну и совкодёры всё скопировали,но правда камеры кажется были совковые😂!Автору респект за интересную тему.
Мені здається, ви трохи помилилися. Під Полтаву прилітали В-17 та В-24. В-29 потрапив в СССР тільки після того, як американці почали бомбити Японію на Далекому Сході в 44, 45 роках і декілька літаків аварійно сідали на територію Союзу. З них Туполєв і зробив Ту-4.
Дякую пане Леоніде за таку цікавинку,а від себе ще під кажу , що Нікопольский завод випускав труби на космічну,авіаційну галузь,цей завод запустили чи у 1967 році,брехати не буду,дуже малий був так ось 7цех запускала моя мама і тато,от вам і німці,бо уся лінія була німецька
@@Сергей-л4ъ2т Бандеры них не делая да на пенсию выходят на 5 лет раньше вас ипанутых сизифотрудяшихся россиян. Кстати за одинаковую с рашкой оплату на передовой примерно в 2000 долл США в Украине ещё уговаривать приходится пойти в армию. В Рашке же очереди в военкоматы из голодных дятлов. Думай немытый, если есть чем.
Доброго дня,
Дуже цікаво про Ту95.
Стрибок технологій совка був за рахунок крадіжки технологій у німців та союзників.
Раскажіть ще буд ласка про Міг 27 та Су24. Здається вони дуже схожі по задачах. Навіщо було робити 2 подібних літаки? В чьому сенс? Міг дешевша альтернатива з одним двигуном до Су де їх два?
Почему не сказать о том, что США также вели ,,охоту,, на немецкие разработки и немецких учёных?
До чього тут взагалі амеріканці?
Таємниці звісно вивчали, але не вивозили цілковиті заводи, не воровали вчених та інженерів разом із сім'ями.
Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun відомий вчений, на Місяць людину доставив, а про Корольова, котрого ледве не вбили у тюрмі, та щелепу нквдешні потвори зламали, дізналися тільки після його смерті.
Міг-29 зробили раніше і він пішов на озброєння.А перший варіант Су-27 ,заводський шифр Т-10,виявився невдалим.Не показав ТТХ по тех завданню.А двигун вже зробили.Тоді КБ провело зменшення масштабу розмірів на 10% і змогло зробити ефективний літак.Саме тому зараз двигуни Су-27 виглядають позаду на декілька метрів.Це видно одразу.Після цього він показав кращі ТТХ ,ніж у Міг-29.Так і літають 2 типи літака,схожі між собою.
@@knoglyad Вертикальное оперение смещено вперёд относительно стабилизатора для вывода его из зоны аэродинамической тени от крыла и стабилизатора на больших углах атаки.Точно также сделано на американских F/A-18 и Супер Хорнет.Скажите где я не прав.
@@JimRaynor-h6y Может потомучто у них не было пол страны разрушено ? А самый главный бой это высодка в нормандии где у немцев которые уже знали что проиграли осталось сто единиц техники включая мотоцыклы...
Вітаю. сересер крав усе що можна та що не можна. Але ту-95 хочь і вдалий літак, він "бледная тень" від B-52. Дякую Вам пане Леоніду за працю.
👍👍👍 👍👍👍
Слава Україні !!! 🇺🇦💙💛 🇺🇦❤️🖤
Слава ЗСУ !!! 🇺🇦💪 👍
Слава Героям !!! 🇺🇦❤️
Смерть ворогам !!! 😡💀☠️
про копіювання В-29 розповів у 1989 році Кербер - зам Туполева по приладам, там ще й про особливості амеровської документації, де використовувались сленгові поняття, що приходилось довго розбирати і розшифровувати, про підставку для кави та інші деталі
Пiдставка для пляшок Pepsi Cola...
Вітаю, шановний Леоніде! Дякую за цікаве відео. Німці породили Ту-95, - німці і знищать їх у місцях базування.
Дякую. Сьогодні дуже цікавий огляд. Літачки - це ваша тема👍(хоча ракети та бронетехніка теж гарно заходить).
Дякую,незабаром друга частина про шляхи модернізації Ту-95 і В-52.
@@knoglyad цікаво. Дякую.
Пане Леонід, Бажаю міцного, дякуємо за працю!)
Щиро вам дякую.
Вітаю, дякую за працю. Рідко слухаю знаючих людей. Дуже приємно вас чути.
Вітаю! Дякую за цікаве відео, Слава ЗСУ !!! Вподобайка на підтримку !
В Полтаву літали B-17 "Flying Fortress" з аеродромів Південної Італії. Це були операції Френтік -І та Френтік -ІІ. Але B-29 однозначно кращій літак Другої Світової, це точно!
«Совок» - він завжди залишиться таким: крадіжки, шпіонаж, брехня, ганьба! Пану Леоніду подяка за гарні розповіді.
Дякую, пане Леоніде, за чудовий змістовний огляд. Дуже подобаються ваші історичні факти.
Також ви гарно виглядаєте.
Бувайте здорові.
Слава ЗСУ!
💛🇺🇦💙
Шановний пане Леоніде! До Вашої дуже, як завжди, цікавої, розповіді, маю декілька уточнень. Наприклад, Латинська конференція була не в 1944-му, а на початку 1945-го р. ТБ-7, насправді, звався АНТ-42. АНТ-24 - то сумнозвісний відомий "максім Горькій", втрачений совєтами по-дебільному. Чкалов розбився на І-180, на якому стояв двигун М-88. На І-185 стояв М-71. АШ-73 - його подальший розвиток. З повагою...
Яка латинська конференція???
Вітаю! Дякую за Вашу працю! Хвала Пану Богу! Слава Україні!! смерть ворогам!!!
Дякую вам за комент.
Пане Леоніде, дякую Вам за Вашу роботу 👍🇺🇦
Дякую, за інформативне і розлоге повідомлення. Саме головне,що ми бачимо і ваше відношення, засноване на особистому життєвому досвіді.
Дякуємо, Пане Леоніде. Не зупиняйтеся. Бережіть себе.
Дякую.
Дуже цікаво. Аргументовано . Актуально і сьогодні. Змушує думать, порівнювать та робить висновки. Може, ці уроки минулого допоможуть правильно зорієнтуваться в сучасному.
Дякую.
З бомбардувальниками похибка. В Полтаві,Миргороді та Пирятині використовували лише B-17, та операція «Франтік» і радянське ППО епічно обісралось, коли німці вистежили де базуються американські літаки. B-29 воював лише на тихому океані.
👍👍👍
Дядя Лёня, вы как всегда красавчик и вас приятно слушать ❤💪. Очень интересные истории.
У меня как у человека который увлекается авиаций возникают вопросы.
Ту 95 летает 70 лет, но если мы посмотрим на современные самолёты то там технологии не особо развиваются, я имею ввиду малую и частную авиацию. Там тоже используются технологии(двигатели на карбюраторах,конструкция) которым уже по 30-50 лет и ничего не меняется десятилетиями и стоит это счастье по несколько сотен тысяч долларов.Плюс как не крути дорогие эксплуатационные расходы.Я понимаю, что в авиации все зависит от надёжности ,но в тоже время в мире автомобилей за этот период времени столько всего нового было произведено и столько всего усовершенствовано,я имею ввиду двигатели и агрегаты в целом. Вам не кажется, что мир авиации искусственно стоит на месте и доступен только для избранных?
Ведь давно нужно пользоваться готовой коммуникацией ввиде воздушного пространства и спокойной перемещаться , и это должно быть доступно каждому прям как перемещаться на автомобиле. Ведь дорогу нужно строить, а воздушное пространство уже построено , бери и летай.
Интересно услышать вашу мысль по этому вопросу.✌
Щиро Вам Дякую за Вашу якісну роботу.
✌️❤️🇺🇦
Честь! Слава Україні! Слава Нації смерть ворогам! Дякую Вам пане Леонід! Дякую Вам за Вашу працю. Супер, просто супер! 🇺🇦🖤❤️🇺🇦✌️😉✌️🇺🇦💛💙🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Щиро дякую за невтомну працю!
Щоб зробити чи побудувати станки - треба дуже багацько терпіння, наполегливості, людей, часу тощо!
Ще й не гребувати вимогами до створення для цього технічних умов.
Доброго дня! Дякую! Контент прикольний. Ви як авіаційний дід Панас. Дуже невимушено і добре. Нам зараз такого потрібно. Але є одне прохання: багато нічим непідтвердженої інформації використовуєте. На рівні пліток. Якщо будуть діти слухати, то будуть погано історію знати. А так - прикольно. І до речі, підписався на Вас.
Я радий,дякую.
Як завжди дякую вам за відео.
Дуже цікаво, дякую вам за працю, буду чекати з нетерпінням на нові випуски
Вітаю пане Леоніде. Дякую вам за цікаве відео! Здоровʼя вам. Усім нам перемоги.
Дякую Вам за цікаву інформацію!
Дякую за Вашу роботу
Дякую за Вашу роботу, шановний пане Леоніде!
Навзаєм.
Дякую !
Україна це величезна сила, слава нашій Україні!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Так.
+
Дякую Вам за відео
Как всегда интересно.
Вітаю пане Леоніде. Дякую вам за цікаве відео! Успіхів Вам І здоров"я .Слава Україні!!
Героям слава.
клас, справді ціквао, дякую за Вашу роботу
Вподобайку встановлено і коментарі до розвитку каналу і подяка за інформацію 🎉🎉
Слава Україні!
Героям Слава!🔱🇺🇦
Слава Нації!!
Смерть ворогам!
Цікаве відео пане Леоніде! Дякую за відео! Лайк!
Мені робітник КБ на КРЗ, ще на початку 80х років розповідав що верстати з ЧПУ які виробляли у срср почали свое існування ще у гітлеровській Німеччині. Тоді ще не існувало транзисторів, і система керування була зроблена з використанням реле. Верстати працювали пошагово, вже була перфострічка, і їм не було потрібно багато майстрів. Робітник виставляв у верстат заготівку, перфостічку перематував на початок та запускав верстат.
Електроніку до верстатів серії Н22 виробляли на КРЗ, вони були подальшім розвитком верстатів скопійованих з німецьких . Хто був розробник верстатів Н22- токарні, та Н33- фрезерні мені невідомо, скоріше за все десь у рсфср, Н33, на КРЗ не виробляли, ці верстати були зроблені на мікросхемах К155 серії. Я на КРЗ працював з середини 1979 року.
Пане Леоніде, ваше відео буде більш цікавим якщо зробити як у Марка Солоніна, у нього відео про технологію та техніку має попередньу назву "Технікум Марка Солоніна". Ще раз дякую за відео, велика подяка! Слава Україні!
Лайк і комент у підтримку каналу! Дякую за цікавий контент
Супер дуже цікаво
На підпиємстві, де я працюю є такі станки: токарний Niles, строгальний Сincinatti, сверлильний ще старіший з універсальним шкивом під широкий ремінь на кшталт пожежного рукава...
Так.
Як завжди цікаво!!!
Дя-ку-є-мо! Дуже цікаво!
Б29 не над джунглями. цікаво та познавально як завжди. дякую
Переможемо 🇺🇦!
Дуже цікаво
Дякую, цікаво ❤.
Дякую. Ця інформація про переговори Молотова з Ріббентропом у 1942 році я почув вперше.
Це знають всі ,крім громадян бувшого СР СР.
Вітаю. Дякую за своєрідний історичний екскурс. Хоча мої дитинство і юність минули за радянських часів, спогади про ту країну у мене викликають лише злість і огиду. Для розуміння- в дитинстві на новий рік чи 9 травня ми запускали не феєрверки, а "трасери" від ПКТ, виміняні за пляшку горілки у якогось із "дємбєлів"... Нехай все буде добре.
робить відновлювання звуку двигунів технік це зоохотить молодь, от зароз ми почуємо... дяка, лайк залік
Дуже дякую за відео Леонід
Супер!!!!! Віват!!!❤❤❤
Автор цікаво розказує цікаві речі.
Дякую, пане Леоніде, за розвінчування радянської брехні!
Підтримуємо канал! Слава Україні!🔱🇺🇦
В 70-х роках довелось працювати на німецьких верстатах випуску 36-39 р.р.
Дякую Леоніде. Дуже цікаво!
Такий стояв на Миколаївському авіаремонтному заводі. Ходив слух, что росіяні відправили нам його на ремонт і не заплатили, тож він так на заводі і стояв, але то не точно. Но один такий справний у нас був
Ту-95 прилітали на ремонт в Білу Церкву.
На НАРПі там дійсно стояв але не Ту-95 а Ту-142 - його протичовнова модифікація, він ще з часів базування в Кульбакіно залишився, але годився тільки в музей... А ще в Полтаві є, також в музеї.
Супер
спасибі за інтересні факти...є багато невідомого...
Доброго здоров'я пане Леонід! Гарний огляд. Мені здається що путлер копіює гітлера,як срср все остальне. Дуже добре виходить аналоговнонетное. Дякую Вам за працю.
Дяка!
Як завжди пізнавальне відео з гумором, дякую. Не знав що США не хотіли передавати B-29 , я думав що це ленд ліз
подяка!
Бажаю цьому каналу процвітання та популярності 🔱👍🇺🇦
Вподобайка 🔱🔱🔱
Вітаю! Дякую за відео. В началі відео Ви розповідаєте про операцію френтік (Operation Frantic). Про ці операції написано в книзі українського історика Сергія Плохій «Забуті покидьки східного фронту», а також в циклі статей в журналі "Авиация и Время". Наскільки памʼятаю там були B-17 не B-29.
У мене є така сама сорочка як у вас! Ви вже другий раз її одягайте!
Вітаю,радий за вас.
@@knoglyad в 93-му році мені мати її подарувала на випускний, ви теж тоді її купили?
Цікаве відео, дякую за працю!
Трохі ні так. Операція Франтик припускала переліт з Англії до аеродромів в Південній Італії, а вже з Італії до Полтави,а потім знов в Велику Британію. Такім чином вони тричі бомбили фашістів- перший раз при перельоті до Італії , другий- нафто переробні заводи та аеродроми у Румунії і Угорщині третій- заводи у Польщі та знов у Немечіні
Я в Сімферополі у 1979 році працював токарем на станку 1937 року...з Німеччини
В СРСР це була норма життя у всіх сферах.
9.30 я деякий час служив на цьому аеродромі в 1989 році.
В-29 ніколи в Європі не літав.Літав в-17.А в-29 був розроблений для боротьби з Японією
От там в Азії на Далекому Сході його і вкрали у США.
👍👍👍 🕊️ 👍👍👍
Пане Леоніде! Літаки Б-29 не використовувались в Європі. Вони працювали на Тихоокеанському ТВД. В Полтаву літали Б-17.
Командир корабля - Конрад Карлович Михельсон, второй пилот - Энгельс Гасанович Полихрониди... Как сейчас помню. Прекрасный экипаж, прекрасные люди!
???
@@knoglyad Просто шутка. Нравятся мне экзотические ФИО. Ещё больше - яркие их сочетания.
👍
Німці відслідкували аеродром в Полтаві і бомбордували його. На цьому операція і закінчилась. А скопіювали В-52, який вимушено приземлився на Далекому Сході.
Туролев дуже прислухався до слова сталіна… ))) дико регочу 😂😂😂
Туполев достатньо довго просидів в тюрмі-доля навчила.
Сергей Черносвитов рассказывает такие самые авиаистории с тем же смыслом,но своими словами.
Дмитрий Черносвитов.
👍🇺🇦
Не тільки Полтава, а три аеродроми один з яких і був Полтава. Я зараз не можу стверджувати але В-29 не літали з території СРСР.
Слава Україні!
Слава З С У!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Мені Хрещений розповідав про Ту -4 їх називали кирпичами Полтава -4 копії в СССР гірше ніж оригінальні машини
Полтава 💙💛
10:50 на понелях відтворюєтьця богато сучястно увлоштовуючих голограм
З приводу копіювання цього літака у Віктора Суворова є розповідь. Називається, здається "Цегляний літак".
Не читав...
По поводу дырочки в фюзеляже и лючка я слышал раньше,это известная история советского головотяпства и бездумного копирования.А ещё был смешной момент по легенде когда все эти первые скопированые борта комплектовались фотокамерами в кабине пилотов.Когда стали узнавать а нахера,то оказалось что в оригинальном американском самолёте лётчик забыл свой фотоаппарат,ну и совкодёры всё скопировали,но правда камеры кажется были совковые😂!Автору респект за интересную тему.
Вітаю. Де можна знайти відео з поважною людиною і станками 39го року?)
В - 29 в Європі?! Оце так несподіванка
От так вони і АК свій винайшли . Руками німецьких інженерів і спеціалістів. А потім призначили винахідником Калашнікова.
ПМ схоже таку ж долю мав.
А ще в кабінах Ту-4 були попільничка і тримач для залізної банки з напоєм, хоча совєцьким пілотам курити в польоті було заборонено
Так,копіювання було абсолютним.
Деякі екземпляри Антонов Ан-2 літають довше.
Мені здається, ви трохи помилилися. Під Полтаву прилітали В-17 та В-24. В-29 потрапив в СССР тільки після того, як американці почали бомбити Японію на Далекому Сході в 44, 45 роках і декілька літаків аварійно сідали на територію Союзу. З них Туполєв і зробив Ту-4.
Вы розовые пони))) ещё Южмаш обвините ?!? И главное расскажите о Вернера фон Брауна ... Очень занимательная история )))
Історія геніального вченого і кінченого нациста Вернера фон Брауна-можна розповісти.Я спробую.
@@knoglyad главное про программу Аполлон ... Хотя ?!? Кому это надо сейчас (((
Дякую пане Леоніде за таку цікавинку,а від себе ще під кажу , що Нікопольский завод випускав труби на космічну,авіаційну галузь,цей завод запустили чи у 1967 році,брехати не буду,дуже малий був так ось 7цех запускала моя мама і тато,от вам і німці,бо уся лінія була німецька
Fortress - наголос на перший склад.
классное старье)))
Скільки надзусиль совкових. А виявилось що все тільки заради надування щок...
З рештою до 1991р. щоки розтяглись, і надувати вже забракло сил.
А что ваши бандэры сделали? НИЧЕГО
@@Сергей-л4ъ2т
Бандеры них не делая да на пенсию выходят на 5 лет раньше вас ипанутых сизифотрудяшихся россиян.
Кстати за одинаковую с рашкой оплату на передовой примерно в 2000 долл США в Украине ещё уговаривать приходится пойти в армию. В Рашке же очереди в военкоматы из голодных дятлов.
Думай немытый, если есть чем.