Противники української мови мотивували свою позицію тим, що вся технічна література написана російською. Вам прекрасно вдається це спростовувати,! Так тримати, друже!
Дякую, гарна доповідь! Чому їх так мало літає - тому що запчастини російські, їх знімають з тих, що стоять. Отакі справи. А при Кучмі у 2001 порізали цідий полк, стрийський, у БЦ, на жаль. Не потрібні були...
@@knoglyad Я вибачаюсь, але у 1991 в Стрию стояли саме вони. Потім їх переганяли в Гайок і різали, там на той час була авіабаза ліквідації АТ. От такі справи. Ту-16 гайківські на той час вже були порізані на місці
Як завжди цікаво. МіГ 27 були перекинуті зі Стрия на Львівщині на ЛАРЗ, Львів який авіаремонтний. Великим замовником був Бангладеш. Я багато раз бачив як випробовували в 2000 их роках над Львовом. Мій знайомий пілот випробовувач Олександр Харісов і Іван Бойко. Нажаль, пан Одександр переніс інсульт. Хоча вніс велику лепту в розвиток військової авіаці, особливо штурмової на су25. Він ще й однокашник Василя Нікіфорова.
Дякую за ціквий і лаконічний контент, про ці літаки не знав навіть, Хочу доповнити що дуже подібна історія і з міг29 та су 27. Коли "випадково" з'явились дві подібні машини, майже без прототипів, та щей дуже схожі на планер від North American Aviation для конкурса F-15, І ще гірший варіант су25 та A-10 thunderbolt
@@sergeypawlyshyn5353Просто наша техніка стояла на складах і раз на рік її фарбували для показу начальству, а західна активно використовувалася. Щодо ремонту, то жигулі простіше ремонтувати, аніж мерседес, але це не значить що жигулі кращі від Мерседеса.
В сысысыр был огромный дефицит приборов, просто не понимали зачем они нужны. А в руководстве,было много лётчиков, кто воевал в ВОВ, и думали так же,как и в те времена. А запад внедрял электронику,автоматизацию,усилители и тд.В советской армии недостатки конструкции, прикрывали демагогией,что советский человек и должен преодолевать все тяготы и лишения.отсюда самолёты из которых нихрена не видно,танки,в которых невозможно сидеть, и тд.
Доброго дня. Люблю Ваш канал, сам я виріс на військових аеродромах. Чому ви не згадали що на міг 27 було по два двигуна? І що основним замінником су 7б був су 17 ( су 22 для імпорта). Су 17 цікава модернізація су 7. Дивний час був в авіабудуванні СРСР тоді, грошей багато, та багато було сирих не доведених машин. Завдяки вам люди узнають якім був СРСР на справді. Чого вартий тільки розповідь про Масандра і шпагу! 😂
Там ещё МиГ-23 с какими-то индексами буквенными был - с носовым обтекателем, как у МиГ-27. Вроде бы буква "П" там присутствовала. Просто недавно в спор я встрял, и сильно доказывал, что товарищ ошибается... В итоге таки выяснилось, что ошибался я сам. Спасибо за труды! +1
Були ще також аналогічні за призначенням Су-17М3, Су-17М4. Поставлялись на експорт як Су-22 з іншими двигунами. Є розвитком Су-7Б з крилом змінної геометрії.
И ещё: при капитализме господствует рыночная экономика и конкуренция на базе испытаний. Один или другой самолёт побеждает и остаётся как единственная конструкция. А может и обе конструкции отвергает Пентагон и ЮС Айр Форс. Конструируйте дальше. В СССР - же принимали обе конструкции, денег не жалко, конкуренции нет. Оба конструкторских бюро вместо конкуренции ещё и помогут друг другу протолкнуть на вооружение заведомо неудалые конструкции. Конструктора в СССР не могли уволить. Расстрелять в 30тые- 53 годы могли, а вот уволить - нет. А потом и не увольнялии не расстреливали, даже если конструктор полный тюхтий. Для партийной интеллегенции сойдёт. Чем красивее болтал человек о победе коммунизма, тем больше руководил всем этот чиновник. Раз в месяц подходит к кульману, вносит небольшие изменения и уходит. Всё. Пропагандисты поют песни про лучшие самолёты, а лётчики понимают,что им дали аэролайно. Слава ЗСУ и слава Украине! Теперь у воинов будут качественные литаки. Радянска техника отходит в прошлое.
Чув колись давно розповідь про те, як в "совку" копіювали західний комбайн (сільськогосподарський). Міряють, креслять, роблять аналоги деталей. Але механізми з таких самих деталей не витримують і раз по раз ламаються. Ну що будеш робити - доводиться робити деталі банально більшими. Адже деталь-то «можем повторіть», а ось повторити якість самих сплавів і їхньої обробки - тут уже руки зі сраки. Ось і виходила у "совка" вся техніка важча за західні аналоги.
@@OperatorCN бачили скільки на дорогах в провінції автомобілів із "совєцких сплавів"? У мене в селі тьма Жигулів, Москвичів і Волг, а тепер подивіться на сучасних корейців як не задіри в циліндрі, то вкладиш проверне, і мотор йде в сміття. Хоча ці старі совєцкі автівки ніколи не бачили якісного обслуговування, а новенькі корейці обслуголуються на всяких СТО де на них не шкодують грошей, а воно всеодно не ходить - бо все імпортне зараз зроблено із гавна і палок.
@@sergeypawlyshyn5353 в цьому питанні рекомендую панові звернути увагу на наступні обставини. 1. На певному етапі розвитку комп'ютерної техніки й автоматизації конструкторських робіт виробники отримали можливість точних розрахунків, зокрема і для уникнення зайвих затрат. Тобто закладати надмірний запас міцності чи витривалості вони вже не будуть, якщо це потягне за собою вкладення додаткового долара. 2. Середній європеєць на своїй легковушці їздить 20-30 тисяч км на рік. Він безтурботно проїздить років 5-6 і недорого скине на вторинний ринок, а ми вже будемо висотувати рештки ресурсу і, можливо, ремонтувати вузлами з розборок. У мере німецьке авто "сімейного" типу з пробігом більше 300 тисяч. Ні я, ні тим більше в Європі капремонт не робили (там це вийде дорожче за вживане авто). У мого діда (до якого все село по технічну допомогу зверталось) був "Москвич", на той час - 20-річний. За ці роки проїхав тисяч 80, а зберігався в гаражі. Там схилятись над двигуном було звичайною процедурою, а зрештою ще й головка блоку тріснула посередині... Та й лопнуті піввісі на тракторах для мене не дивина. 3. Щодо корейців не знаю, як вони там проектують, але зараз одне авто може комплектуватися різними двигунами і серед них можуть бути як вдалі моделі, так і потенційно проблемні. Про них варто шукати відгуки перед вибором.
Служив строкову в авіації рад.армії . На аеродромі базувалося два авіаполки , що відносились до різних дивізій . В одному міг-23(дві учбові спарки) і міг-27(решта літаків) . Другий полк - су-24 . Я служив біля мігів , добре пам'ятаю їх , хоча часу пройшло майже 40 років . Служив в 724-му ОБАТО , якщо це комусь щось говорить .
6:34 Міг-23БН постачався за кордон в Чехію Болгарію. Який переназвали в Міг -27 попередньо замінивши впускні пристрої та забрали форсажну камеру. Поставили гармату шести ствольну з корабля.
Дякую Вам , це перший літак в Світі, який мог автоматично огибати місцевість при польоті над нею. Наші скопіювали гідромашину перекладки крила з Ф-111 для Су-24. У Ветнамі ПВС США втрати два літаки, а наші скопіювали. Нам в ІВВАІУ викладачі казали, що і двигун АЛ-21 скопіювали з американського. Кресло К-36д забезпечує катапультування швидкість і висота 0.
Дякую пане Леоніде за вашу працю, сам авіатор ,та було дуже цікаво.На літаках су 7 стояло крісло Кс 4небезпечне крісло, а з моделі су 17 ,су 24 було крісло для катапультування ка 36 дм,це краще крісло.
Ще десь на початку 80-х я чув приказку старих пілотів: - Как лєтал я на Су-два - моґ і раз я, моґ і два... А лєтаю на Су-сємь - нє моґу тєпєрь совсєм!!! 😂🎉
Пане Леоніде, булоб від вас цікаво, як би ви давали в кінці ролику, як би то вікторини. Наприклад: Хто звідки, чи бачили те, чи інше. Це і деяким глядачам цікаво, і коментарії збільшаться
Пане Леоніде, велике прохання до Вас! Розкажіть будьласка, скільки було знищено в Україні, або передано росії радянського озброєння, військових літаків та іншої військової техніки кожним українським президентом, починаючи з кравчука? Нехай український народ знає своїх "героїв".((
Васильківське ВАТУ 1977 - 1980 , вивчав Су- 7Б , стажування м.Єйськ каторга для техніка , але служити на ньому не прийшлось слава богу , кому цікаво подпрбиці - все під моєю аватаркою.
Було би добре, як би США передали нам літаки F-111. Наши пілоти дуже швидко навчились би літати на ньому і його використовувати. Після посадкової швидкості у 280 км на годину, сидати на швидкості 200. це як пересісти з автомобіля на велосипед. Та льотні характеристики схожі і навіть краще, ніж у Су-24. Та F-111 ще можуть літати на малій висоті с огибанням рельєфу. Тоді наши льотчики могли би знищувати цілі аж на Уралі і повертатись. Я впевненний, що вони могли би обходити їх ППО і повертатись. На жаль недолуга політика не дразнити ведмедя дуже обмежує наші спроможності.
Флаттер - це момент коли починає дрижать обшивка літака, по суті літак починає розвалюватись, планер не витримує супротиву повітряних мас. Якщо не зменшувати швидкість або не набирати висоту то може і хвоста відірвати і крила повідривати .... страшна штука ... коли ти розвалоюєшся в повітрі на швидкості 1М +
@@knoglyad Так, але на старих відрах з крилами дуже небезпечна штука. Дуже дивно коли Су-7Б в документації може набрать 2М але на висоті 3 чи 4 тисячі метрів, а якщо нижче - то розвалиться ))))) Ото наконструктили )))))
Так Су-24 чи Су-17 бо ці літаки відносились до різних родів авіації. Так Су-24 це фронтовий бомбардувальник, а МіГ-27 як і МіГ-23БМ це винищувач - бомбардувальник.
У МіГ-27 та Су-24 "схожість" закінчується на тому, що вони обидва мають перемінну стріловидність... А так: перший - однодвигунний, другий має два двигуна; і взагалі другий набагато більший й прямим аналогом його є FB-111, а для першого... ну, десь з натягом Су-25, та ще з більшим натягом A-10A...
"приземляли" випадково зарубіжні літки на своії території і барахолили, типу сбитий розвідник U-2 коло Свердловска, двигун з якого послужив основою для дуже багато чого
Першім у світі літаком зі змінною геометрією крила - Мессершмитт Р.1101 (1944), вивезений амеріканцями до себе пістя другої світової війни. F-111 був першим *серійним* літаком зі змінною стріловідністю.
Прикольно саме те , що Пентагону не сподобався F -111.....дуже дорогий. А моряки , то ті взагалі відмовились від нього. Дивно....машина то класна. Хоча в США є з чого вибирати.
@@ТетянаБродасюк-й2щ дорогие вiн у виробнитствi! А коли iх вироблено багато тисяч , то можна i подiлитись! Моряки вiдмовились бо специфiка не та вiн для авiаносця здоровый!!!
До 87 року, втрачено, як нам розповідали на перепідготовці, не менше 5 F111: 3 у В'єтнамі, з-за відмови огинання рельєфу, 2 у Лівії, збиті С125,казав командир цього комплексу. Були втрати, поки розібралися з огинанням рельєфу. Ціна у нього...
на заміну одного невдалого Су7Б зробили відразу два невдалих літаки - Су17 та МіГ27 на диво незрозумілі машини. Служити на них, на щастя не довелося, але в училищі вивчали їх "до гвинтика". на диво дурні апарати з інженерної точки зору
95 на зберіганні не тому шо не треба, а тому шо треба... запчастини для тих що літають. Су-24 окрім нас в Європі ні в кого нема. Сотню машин канібалять заради 10-15 справних.
Дякую авторові за цікавий матеріал. Як завжди фахово і одночасно простою мовою пояснено технічні особливості.
Дякую вам.Радий,що сподобалось моє відео.
Противники української мови мотивували свою позицію тим, що вся технічна література написана російською. Вам прекрасно вдається це спростовувати,! Так тримати, друже!
Дуже дякую за вашу роботу та цікаві історії
У автора дуже гарно виходить розповідати про складні речі просто і зрозуміло.
На мою думку один із найкращих RUclips площадок про військове озброєння.
Особливо - про авіацію. Леонід дуже любить тему авіації і добре знає свій предмет
Вітаю. Дякую Вам шановний пане Леоніде за вашу працю. Наснаги та витримки. Лайк 👍.
Слава Україні !!! 🇺🇦💙💛 🇺🇦❤🖤
Дякую. Навзаєм.
Дякую, гарна доповідь! Чому їх так мало літає - тому що запчастини російські, їх знімають з тих, що стоять. Отакі справи. А при Кучмі у 2001 порізали цідий полк, стрийський, у БЦ, на жаль. Не потрібні були...
Су-24 не стояли в Стрию і в Білій Церкві. Там були Ту-16.
@@knoglyad Я вибачаюсь, але у 1991 в Стрию стояли саме вони. Потім їх переганяли в Гайок і різали, там на той час була авіабаза ліквідації АТ. От такі справи. Ту-16 гайківські на той час вже були порізані на місці
А що було в Стрию?
І правда що там сідав Руслан?
@@romanpavlovskyi7116 Військовий аеродром. Руслан міг сдати на багатьох аер. То не Мрія, він значно менший.
Так Кучма все здав.😢😢😢
Дякую захисникам України за мужність і героїзм, дякую автору за працю.
Дякую.
Я слышал и более замысловатые сравнения. Но! Здесь просто и доступными выражениями. Не перегружая терминами и измышлениями . Класс! Уважение. Киев.
Люблю цого дядька!
Його обзоры та розкладки...!😊😊
Дякую Вам за працю!!!
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪
Херсон Дякує ЗСУ!!!
Севастопіль - це Україна!!!
Слава Україні!!!
Героям Слава!!! Слава Нації!!!
І Пизд. . . .ць російZькій федерації!!!
Люблю Вашi вiдео де не просто розповiдаете про озброення , але й порiвнюете з iншими аналогами! А також розповiдi, iсторii про службу .
Дякую вам.
Пане Леоніде, вдячний Вам за Вашу роботу 👍🇺🇦
Як завжди дякую вам за відео 😊
дякую за цікавий україномовний контент
дякую за вашу цікаву і необхідну працю !!!
Як завжди цікаво. МіГ 27 були перекинуті зі Стрия на Львівщині на ЛАРЗ, Львів який авіаремонтний. Великим замовником був Бангладеш. Я багато раз бачив як випробовували в 2000 их роках над Львовом. Мій знайомий пілот випробовувач Олександр Харісов і Іван Бойко. Нажаль, пан Одександр переніс інсульт. Хоча вніс велику лепту в розвиток військової авіаці, особливо штурмової на су25. Він ще й однокашник Василя Нікіфорова.
Дякую за ціквий і лаконічний контент, про ці літаки не знав навіть,
Хочу доповнити що дуже подібна історія і з міг29 та су 27.
Коли "випадково" з'явились дві подібні машини, майже без прототипів, та щей дуже схожі на планер від North American Aviation для конкурса F-15,
І ще гірший варіант су25 та A-10 thunderbolt
Подяка автору за ролік.Слава Україні!
Дякую за вашу працю, кожне відео дуже цікаве і інформативне, все "доступною мовою" навіть для тих хто далекий від того)😉
Щиро Дякую Вам за Вашу якісну роботу.
✌️❤️🇺🇦
Дякую, дуже цікаво.
❤ дякую, цікаво.
дуже інформативно дякую
Дякую за Вашу роботу, шановний пане Леоніде!
як завжди цікаво. Дякую!
Дякую за Вашу працю. Успіхів Вашому каналу
Дякую, пане Леонід! Дуже цікаво! Вам би преподом бути у якомусь військовому виші...
Дякую, як завжди приємно слухати
Україна - це величезна сила! Слава нашій Україні!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую!
Дуже цікаво розповідаєте!
Леонід, дякую за випуск, ви обіцяли і швидко випустили. Було цікаво саме про Міг 27.
Подяка!
Автору-респект! Слава Україні! Слава ЗСУ!💙💛 вподобайка україномовному!
Дякую
Доброго здоров'я пане Леонід! Цікава розповідь, дякую.
Дякую Вам за відео
Як тільки мова заходить за моторесурс , всі переваги совкової техніки сходить нанівець .
дивлюсь канал Добрий рембат - каже що наша техніка часів СССР значно краще по надійності та ремонтопридатності ніж західна техніка.
@@sergeypawlyshyn5353 так , як запорожець і мерседес .
Бронетехніка можливо надійніша , але ресурс літака це трохи інше. Тому і стоять в рядочку на аеродромах.
@@sergeypawlyshyn5353Просто наша техніка стояла на складах і раз на рік її фарбували для показу начальству, а західна активно використовувалася.
Щодо ремонту, то жигулі простіше ремонтувати, аніж мерседес, але це не значить що жигулі кращі від Мерседеса.
Так,різниця в ресурсі дуже велика.
Вподобайку встановлено і коментарі до розвитку каналу і подяка за інформацію 🎉🎉
Дякую Вам за Вашу працю…❤😂🎉😢😮😅❤❤❤
В сысысыр был огромный дефицит приборов, просто не понимали зачем они нужны. А в руководстве,было много лётчиков, кто воевал в ВОВ, и думали так же,как и в те времена. А запад внедрял электронику,автоматизацию,усилители и тд.В советской армии недостатки конструкции, прикрывали демагогией,что советский человек и должен преодолевать все тяготы и лишения.отсюда самолёты из которых нихрена не видно,танки,в которых невозможно сидеть, и тд.
Дурні правили в СРСР і це причина всіх бід держави.
@@knoglyadНу как руководят умные мы на примере украины увидели 😂😂😂
Как там танки Леоперд и Абрамс поживают?
@@user-ul9zt2ww6o да намного лучше чем ваши ырматы,су 57 и всякая аналоговнетная рухлять.
@@guydov4314 😂😂😂😂 горят они да, неплохо и в грязи тонут, как прекрасные Челленджеры.
Доброго дня. Люблю Ваш канал, сам я виріс на військових аеродромах. Чому ви не згадали що на міг 27 було по два двигуна? І що основним замінником су 7б був су 17 ( су 22 для імпорта). Су 17 цікава модернізація су 7. Дивний час був в авіабудуванні СРСР тоді, грошей багато, та багато було сирих не доведених машин. Завдяки вам люди узнають якім був СРСР на справді. Чого вартий тільки розповідь про Масандра і шпагу! 😂
Чудова робота від Вас
Подяка Вам ❤
Там ещё МиГ-23 с какими-то индексами буквенными был - с носовым обтекателем, как у МиГ-27. Вроде бы буква "П" там присутствовала. Просто недавно в спор я встрял, и сильно доказывал, что товарищ ошибается... В итоге таки выяснилось, что ошибался я сам. Спасибо за труды! +1
Вьі не ошибаетесь. Миг-23БМ (изделие 32-25/1). У него такой же нос как и у Миг-27, а воздухозаборники еще регулируемьіе как у истребителя.
МиГ-23 БМ, это и есть МиГ-27...
Дякую!
Були ще також аналогічні за призначенням Су-17М3, Су-17М4. Поставлялись на експорт як Су-22 з іншими двигунами. Є розвитком Су-7Б з крилом змінної геометрії.
Там змінного крила було пів метра.Самий кінчик.Дуже несуттєва змінна геометрія крила.І ТТХ також.
❤❤❤ лайк та коментар каналу і Автору.
Слава ЗСУ, Героям України Слава.
И ещё: при капитализме господствует рыночная экономика и конкуренция на базе испытаний. Один или другой самолёт побеждает и остаётся как единственная конструкция. А может и обе конструкции отвергает Пентагон и ЮС Айр Форс. Конструируйте дальше. В СССР - же принимали обе конструкции, денег не жалко, конкуренции нет. Оба конструкторских бюро вместо конкуренции ещё и помогут друг другу протолкнуть на вооружение заведомо неудалые конструкции. Конструктора в СССР не могли уволить. Расстрелять в 30тые- 53 годы могли, а вот уволить - нет. А потом и не увольнялии не расстреливали, даже если конструктор полный тюхтий. Для партийной интеллегенции сойдёт. Чем красивее болтал человек о победе коммунизма, тем больше руководил всем этот чиновник. Раз в месяц подходит к кульману, вносит небольшие изменения и уходит. Всё. Пропагандисты поют песни про лучшие самолёты, а лётчики понимают,что им дали аэролайно.
Слава ЗСУ и слава Украине! Теперь у воинов будут качественные литаки. Радянска техника отходит в прошлое.
Вітаю.Я з вами згоден.
Ты несешь бред, просто чешешь от балды свои фантазии, не имея ни малейшего представления о том что говоришь.
@@user-ul9zt2ww6oа ты кому чешешь? Пуйлу?
КБ цілком собі розганяли(Кочерігін, наприклад) і в 30ті,і пізніше. Були і розстріли
@@сашадєгтярьов после разгона не увольнение, а репрессии. Это не трудовая конкуренция.
Чув колись давно розповідь про те, як в "совку" копіювали західний комбайн (сільськогосподарський). Міряють, креслять, роблять аналоги деталей. Але механізми з таких самих деталей не витримують і раз по раз ламаються. Ну що будеш робити - доводиться робити деталі банально більшими. Адже деталь-то «можем повторіть», а ось повторити якість самих сплавів і їхньої обробки - тут уже руки зі сраки. Ось і виходила у "совка" вся техніка важча за західні аналоги.
Добре що в Україні тепер немає совка, тепер нічого немає. Такі речі говорять люди далекі від техніки.
@@sergeypawlyshyn5353 а, то я далекий від техніки? 🙂 Так може пан пояснить, що я технічно неправильно сказав?
@@OperatorCN бачили скільки на дорогах в провінції автомобілів із "совєцких сплавів"? У мене в селі тьма Жигулів, Москвичів і Волг, а тепер подивіться на сучасних корейців як не задіри в циліндрі, то вкладиш проверне, і мотор йде в сміття. Хоча ці старі совєцкі автівки ніколи не бачили якісного обслуговування, а новенькі корейці обслуголуються на всяких СТО де на них не шкодують грошей, а воно всеодно не ходить - бо все імпортне зараз зроблено із гавна і палок.
@@sergeypawlyshyn5353 в цьому питанні рекомендую панові звернути увагу на наступні обставини.
1. На певному етапі розвитку комп'ютерної техніки й автоматизації конструкторських робіт виробники отримали можливість точних розрахунків, зокрема і для уникнення зайвих затрат. Тобто закладати надмірний запас міцності чи витривалості вони вже не будуть, якщо це потягне за собою вкладення додаткового долара.
2. Середній європеєць на своїй легковушці їздить 20-30 тисяч км на рік. Він безтурботно проїздить років 5-6 і недорого скине на вторинний ринок, а ми вже будемо висотувати рештки ресурсу і, можливо, ремонтувати вузлами з розборок. У мере німецьке авто "сімейного" типу з пробігом більше 300 тисяч. Ні я, ні тим більше в Європі капремонт не робили (там це вийде дорожче за вживане авто).
У мого діда (до якого все село по технічну допомогу зверталось) був "Москвич", на той час - 20-річний. За ці роки проїхав тисяч 80, а зберігався в гаражі. Там схилятись над двигуном було звичайною процедурою, а зрештою ще й головка блоку тріснула посередині... Та й лопнуті піввісі на тракторах для мене не дивина.
3. Щодо корейців не знаю, як вони там проектують, але зараз одне авто може комплектуватися різними двигунами і серед них можуть бути як вдалі моделі, так і потенційно проблемні. Про них варто шукати відгуки перед вибором.
Так.
Служив строкову в авіації рад.армії . На аеродромі базувалося два авіаполки , що відносились до різних дивізій . В одному міг-23(дві учбові спарки) і міг-27(решта літаків) . Другий полк - су-24 . Я служив біля мігів , добре пам'ятаю їх , хоча часу пройшло майже 40 років . Служив в 724-му ОБАТО , якщо це комусь щось говорить .
Мы там все служили, таки же боты как ты.
Сам ти бот
Метьолкі
Як завжди лайно і палки😊
6:34 Міг-23БН постачався за кордон в Чехію Болгарію. Який переназвали в Міг -27 попередньо замінивши впускні пристрої та забрали форсажну камеру.
Поставили гармату шести ствольну з корабля.
Добра гармата була - безперервна черга в сто снарядів - літак на списання))
Дайте нам хоч таких штук 200
👍👍👍
Дякуєм !
👍🇺🇦
Дякую Вам , це перший літак в Світі, який мог автоматично огибати місцевість при польоті над нею. Наші скопіювали гідромашину перекладки крила з Ф-111 для Су-24. У Ветнамі ПВС США втрати два літаки, а наші скопіювали. Нам в ІВВАІУ викладачі казали, що і двигун АЛ-21 скопіювали з американського. Кресло К-36д забезпечує катапультування швидкість і висота 0.
Дякую пане Леоніде за вашу працю, сам авіатор ,та було дуже цікаво.На літаках су 7 стояло крісло Кс 4небезпечне крісло, а з моделі су 17 ,су 24 було крісло для катапультування ка 36 дм,це краще крісло.
Ще десь на початку 80-х я чув приказку старих пілотів:
- Как лєтал я на Су-два - моґ і раз я, моґ і два... А лєтаю на Су-сємь - нє моґу тєпєрь совсєм!!! 😂🎉
Супер
Пане Леоніде, булоб від вас цікаво, як би ви давали в кінці ролику, як би то вікторини. Наприклад: Хто звідки, чи бачили те, чи інше. Це і деяким глядачам цікаво, і коментарії збільшаться
Су-24 дуже красивий літак ❤
Літак красивий ,...технік вічно грязний і втомлений.😒
Як казав один технік су24 про "алею" сухого.
Конструктор/розробник сухий, а технік мокрий.
👍👍👍👍👍✌️✌️✌️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Пане Леоніде, велике прохання до Вас! Розкажіть будьласка, скільки було знищено в Україні, або передано росії радянського озброєння, військових літаків та іншої військової техніки кожним українським президентом, починаючи з кравчука? Нехай український народ знає своїх "героїв".((
Росії були передані ту95, ту 160 порізали на металобрухт, все решта було продано нашими доблесними керівниками в країни 3 світу.
❤
А "торнадо" то теж бомбардувальник ? От що краше , торнадо, F111, Чи Су 24?
🥇
F-111 епохальний, культовий літак. Жаль, що його зняли з озброєння і утилізували. Нам зараз він би дуже згодився.
Было бы идеально :) Русские непостеснялись бы Миг-15 задействовать от стыда за Украину.
👍
Нажаль ми не мало Су-24 втратили, і саме головне пілотів 😢
Саме тому і втратили, що їх мало залишилось😢
Це ж треба якi класнi лiтаки робили США навiть у тi роки! Вiн F111 навiть зараз мабуть кращий нiж росiйський сучасний Су 34 ??
Так.
Хорош
Васильківське ВАТУ 1977 - 1980 , вивчав Су- 7Б , стажування м.Єйськ каторга для техніка , але служити на ньому не прийшлось слава богу , кому цікаво подпрбиці - все під моєю аватаркою.
Добрый день! А кто у вас в ВАТУ ТРД преподавал?
@@ivanbaranov786 м-р Алексеев.
по кличке " струйка"
У меня отец там преподавал до 87 года п-п Баранов
@@ivanbaranov786 26 февраля 22го скрепомракобесы разбомбили это училище в пух и прах , в отличие от Липецка орлами Геринга.
Першим радянським літаком зі змінною геометрією був перероблений Су7Б. Від нього пішли Су17-20-22.дешеві і масові.
Було би добре, як би США передали нам літаки F-111. Наши пілоти дуже швидко навчились
би літати на ньому і його використовувати. Після посадкової швидкості у 280 км на годину, сидати на швидкості 200. це як пересісти з автомобіля на велосипед. Та льотні характеристики схожі і навіть краще, ніж у Су-24. Та F-111 ще можуть літати на малій висоті с огибанням рельєфу. Тоді наши льотчики могли би знищувати цілі аж на Уралі і повертатись. Я впевненний, що вони могли би обходити їх ППО і повертатись. На жаль недолуга політика не дразнити ведмедя дуже обмежує наші спроможності.
Флаттер - це момент коли починає дрижать обшивка літака, по суті літак починає розвалюватись, планер не витримує супротиву повітряних мас.
Якщо не зменшувати швидкість або не набирати висоту то може і хвоста відірвати і крила повідривати .... страшна штука ... коли ти розвалоюєшся в повітрі на швидкості 1М +
Флаттер-автоколивання,що виникають в конструкції літака.Після побудови теорії флаттера він перестав виникати,це прості конструктивні рішення.
@@knoglyad Так, але на старих відрах з крилами дуже небезпечна штука. Дуже дивно коли Су-7Б в документації може набрать 2М але на висоті 3 чи 4 тисячі метрів, а якщо нижче - то розвалиться ))))) Ото наконструктили )))))
Так Су-24 чи Су-17 бо ці літаки відносились до різних родів авіації. Так Су-24 це фронтовий бомбардувальник, а МіГ-27 як і МіГ-23БМ це винищувач - бомбардувальник.
У МіГ-27 та Су-24 "схожість" закінчується на тому, що вони обидва мають перемінну стріловидність...
А так: перший - однодвигунний, другий має два двигуна; і взагалі другий набагато більший й прямим аналогом його є FB-111, а для першого... ну, десь з натягом Су-25, та ще з більшим натягом A-10A...
13:14 де вони тоді брали американські двигуни, щоб їх скопіювати?
"приземляли" випадково зарубіжні літки на своії території і барахолили,
типу сбитий розвідник U-2 коло Свердловска, двигун з якого послужив основою для дуже багато чого
@@vlad_nedolko А скоро будуть приземляти ф16 і гріпени і буде база для нових двигунів
Миг29 и су27 тоже очень похожи по ттх. Расскажите за них.
Першім у світі літаком зі змінною геометрією крила - Мессершмитт Р.1101 (1944), вивезений амеріканцями до себе пістя другої світової війни.
F-111 був першим *серійним* літаком зі змінною стріловідністю.
Як завжди 👍👏
Запросіть на стрім якогось колегу давнього, щоб трохи дискусії було🎉
а ще про Су 7Б: самлёт Сухой - техник самолёта мокрый
Не тільки технік,пілот теж мокрий.
так і двигун су-24 - АЛ-21ф, також здертий із американського J-79. знятого із збитого "фантома".
Почему украина не скопировала русские самолеты? Можно было бы назвать Антонынко 27, а на фюзеляже написать "За Яйценюка!" и бомбить Москау!
Хай би США передадуть нам зараз списанi F 111 з консервацii, Аби на ходу були, та пiдремонтували нам. Тож набагато краше нiж Су!?
Прикольно саме те , що Пентагону не сподобався F -111.....дуже дорогий. А моряки , то ті взагалі відмовились від нього.
Дивно....машина то класна. Хоча в США є з чого вибирати.
@@ТетянаБродасюк-й2щ дорогие вiн у виробнитствi! А коли iх вироблено багато тисяч , то можна i подiлитись! Моряки вiдмовились бо специфiка не та вiн для авiаносця здоровый!!!
До 87 року, втрачено, як нам розповідали на перепідготовці, не менше 5 F111: 3 у В'єтнамі, з-за відмови огинання рельєфу, 2 у Лівії, збиті С125,казав командир цього комплексу. Були втрати, поки розібралися з огинанням рельєфу. Ціна у нього...
за Беленка розкажіть, якщо знаєте такого
Була така історія з Міг-25.Він перегнав його в Японію.
Клас! Куди бомби впали - один Бог знає!!! Так звісно ж...тобто пілот взагалі, як манікєн!
Куда УМПК попадет знает каждый захытнык.
У нас в училищі казали:"Если хочешь быть в гробЕ, плетай на Су-7Б"
Технічний прогрес у війні працює так : побачили, украли, вивчили і вдосконалили. Так роблять споконвіку
У Харкові, в ХАІ навпроти радіокорпусу, на постаменті стоїть СУ-7Б
Вообще замена Су-7Б был Су-17, последние модификации которого были лучше МиГ-27. Последний был заменой МиГ-23БН.
Я дуже невисоко оцінюю ТТХ Су-17 і його експортної модифікації Су-22.
Су-24 має передову технологію, невідому бездуховним буржуям, - підвісні "яйця"
Забули Су-17😢
Де були авіаційні бази зберігання літаків при союзі ?
Слава Україні!
Слава З С У!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
+❤
на заміну одного невдалого Су7Б зробили відразу два невдалих літаки - Су17 та МіГ27
на диво незрозумілі машини. Служити на них, на щастя не довелося, але в училищі вивчали їх "до гвинтика". на диво дурні апарати з інженерної точки зору
95 на зберіганні не тому шо не треба, а тому шо треба... запчастини для тих що літають. Су-24 окрім нас в Європі ні в кого нема. Сотню машин канібалять заради 10-15 справних.
Цікаво, дякую