Саперний подкаст #8

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 27 дек 2024

Комментарии • 25

  • @PoltavskaSi4
    @PoltavskaSi4 25 дней назад +16

    Полтавська Січ вітає всіх Братів і Сестер Козацького Роду

  • @АндрійСамборський-щ2х

    Дякую Вам за службу! Дуже потрібна і важлива інформація для військових та і цивільного населення також!

  • @ol4u708
    @ol4u708 25 дней назад +8

    Не вздумайте самі виготовляти вибухові гази або використовувати їх без супроводу інженерів що спеціалізуються на промисловій безпеці.
    Окрім як отримати важкі травми для особового складу нічого не буде.
    Водень, ацетилен є найнебезпечніші гази щодо небезпеки протоку і послідюючого вибуху. Вони є дуже чутливі до статики на одягу - тобто підрив відбудеться що до того як ви щось почнете робити з газом.
    Додавання кисню ще зменьшить енергію активації у порівнянні з повітрям, де кисень розбавлений.
    Засоби безпеки по роботі із вибуховими газами мають бути написані саме інженером по безпеці із досвідом у цьому, не будь яким.
    Не ризикуйте своїм життям і життям ОС. Вибохові речовини є стабільні і більше безпечні у застосуванні бо вони для цього саме розроблені. В той час як водень, ацетилен і інші гази розроблювалися саме для іншого застовування, як то зварювальні роботи, промислове/лабораторне використання водню. Безпека використання водню для заправки автомобілів є дуже суперечлива тема. Найдосвідчені інженери, вчені і дослідники працюють над воднем щоб зменьшити ризики що виникають при його використанні. Навіть ніби прості метан, пропан, бутан мають суттєву небезпеку.

    • @КостянтинПриходько-п5ж
      @КостянтинПриходько-п5ж 25 дней назад +1

      Не вздумайте самі виготовляти вибухові гази. - особливо вночі з гороху і квасолі!
      ЗАБУДЬТЕ НАХРІН про ГАЗИ - в дитинстві карбітом не награлись? Є готові промислові речовини, спеціально для цього призначені - потужно, безпечно, і головне - прогнозовано.

  • @pogoretskuy
    @pogoretskuy 24 дня назад +1

    Дякую за відео

  • @ОптАгро
    @ОптАгро 25 дней назад +3

    Дякую.

  • @sashimanu
    @sashimanu 25 дней назад +1

    25:00 гремучий газ- це стехіометрична суміш кисню та водню. А водень - дуже противна в плані промислового використання речовина: намагається просочитися через найменші щілини, проникає через пластмаси, викликає крихкість металів. При тому, чим більше тиск, тим гірші ефекти. Тому всі прожекти з воднем як альтернативним енегроносієм провалюються через ненадійність та небезпеку.
    30:34 ацетилен при простому стисканні дуже добре бахає, тому його і зберігають в ацетоні з заповнючачем, або ж раніше його виробляли на місці з карбіду кальцію та води. Зараз в цьому майже не лишилося потреби: є компактні електрозварювальні апарати, є пропан-кисневі різаки, а для більшої температури полум'я є МАПП/МАФ гази.

  • @Закат-я3д
    @Закат-я3д 20 дней назад

    I Вам доброго.

  • @gennadiykulev3998
    @gennadiykulev3998 25 дней назад +3

    Вам бы после войны- мультики народнi озвучивать )!

  • @КлимЧугункинцежбуловже

    👍👍👍

  • @АфриканСвиридович-к6м

    Обрав собі у якості захисту бронік 2 класу (не плитоноска, а саме бронік) + захист шиї, попереку, яєць й плечей. Варбелт або РПСку не ношу, бо незручно. Бронік непогано розподіляє вагу БК на ноги. В бойових умовах цей мій сетап вже витримав легкі уламки від скидів з дронів та якоїсь херні типу СПГ чи легкого міномету. Й важить небагато за що моя спина й коліна мені вдячні. Пробував різні збірки. Ця підійшла під мої умови бою найкпаще, але все залежить від того, де доведеться битись солдату. Під штурм моє не піде. Там хоч на груди треба буде засунути 6 клас плиту.

  • @ДімаХодарковский
    @ДімаХодарковский 18 дней назад

    Про гримучий газ 100%

  • @KwandikeUA
    @KwandikeUA 23 дня назад

    35:16 шедевр

  • @Денчик-э8э
    @Денчик-э8э 19 дней назад +1

    Зробіть будьласка відео по міні YM-1 що це таке та що з нею робити.

  • @DAVADIM
    @DAVADIM 25 дней назад +1

    Я пом'ятаю, що не треба під деревом позицію влаштовувати...там декілька нюансів. По-перше це орієнтир... По-друге крони ловлять агс, та вас посипає уламками. потретє.. ствол дерев пробивається аж бігом

  • @Splitterjuggernaut
    @Splitterjuggernaut 24 дня назад

    Яка шкода, що раніше не можна було вибирати військову спеціальність. Я би всьому цьому вчився б із задоволенням))))

  • @ol4u708
    @ol4u708 23 дня назад

    Доброго здоров"я! Підкажіть будьласка підривач двохконтактний МВД-62 та штирьовий МВШ-62, яка ймовірність ініціації підрива ударною хвилею взагалі? Наприклад, у разі МВД-62 виконується два скиди гранати по черзі з інтервалом в 0,5 сек. Інша опція, влучання 120 мінометним пострілом що влучає близько на відстані до 3х метрів? Скільки треба пострілів щоб влучити в радіус 3 м не обговорюємо.
    Друге питання, підривачі магнітного типу МВН-62, а також міни ПТМ-3, -4, яка ймовірність їх знешкодження підривом ударною хвилею, наприклад 120 мінометним пострілом в радіусі до 3х метрів? Чи спрацює цей магнітний детонатор якщо дрон скине осколочну гранату і чи уламки зможуть ініціювати магнітний підривач? Чи то дрон пролетить повз такої міни із підвішеним металевим предметом? Дякую!

  • @nazarmandziuk6454
    @nazarmandziuk6454 25 дней назад

    дякую за службу 🇺🇦
    система, про яку Ви згадали використовується у британських системах розвантаження VIRTUS.
    верхня частина бойової системи зʼєднується з бойовим поясом ззаду (на спині) рухомим шарніром.

  • @yevhenmoroz7338
    @yevhenmoroz7338 24 дня назад

    Система називається Source DWD Exospine System

  • @08Володимир80
    @08Володимир80 25 дней назад

    Так розумію що потрібно речовини /речовину з різними потенціалами, тоді хмара буде триматись купи... при наймі якись час...

  • @arturchuian9876
    @arturchuian9876 25 дней назад +1

    Бажаю міцного, натрапив я на такий відос, де мужик ховається від тепловізора за парасолею, цікаве ваша думка щодо використання такої штуки. Як на мене має право на життя, легко транспортувати, розкривати, ітд. ruclips.net/user/shortsgSDpovJmE-o?si=ek2TQ5Km-WsuZPxp

  • @DAVADIM
    @DAVADIM 25 дней назад +1

    Батя! Дозволь мені так тебе називати? Я кажу про саме твій підхід до навчання., а не про вік.. Дякую

  • @borkor8042
    @borkor8042 25 дней назад

    Вражений ерудицією автора! Не всі знають будову ацетиленового балона. Гадаю, що знаю звідкіля ці вибухові фантазії - десь зустрічав таблицю розліту уламків балонів різних зварювальних газів і там зазначалося, що ацетиленовий балон найнебезпечніший - до 2 км. Звісно це хіба дно або горловина долетить, а не тотальне знищення живої сили

  • @DAVADIM
    @DAVADIM 25 дней назад

    +++