Konstrukcja geodetyczna W latach 30 Wallis opracował konstrukcję geodetyczną, która okazała się lepszą niż konstrukcja z wręgów i wzdłużników. Wcześniej stosowana w sztywnokadłubowych sterowcach, była nowatorstwem w samolotach. Zastosowana w Vickers Wellesley i Vickers Wellington wykazała swe zalety (wytrzymałość przy małej masie).
Airfix oferuje otwarty luk bombowy, dlatego podłoga jest ażurowa. Polecam mój film z budowy modelu Vickers Wellington Ic Airfix 🙂 PS. Konstrukcja Geodetyczna 😀
@@Kitmodeler-mag niechże doprecyzuję: Przeprowadzasz proces budowy modeli w sposób wysoce efektywny czasowo bez negatywnego wpływu na końcową jakość produktu.
...czyli na zasadzie : ja wiem,ty wiesz a inni nie muszą wiedzieć :)) Powodzenia.
Konstrukcja geodetyczna
W latach 30 Wallis opracował konstrukcję geodetyczną, która okazała się lepszą niż konstrukcja z wręgów i wzdłużników. Wcześniej stosowana w sztywnokadłubowych sterowcach, była nowatorstwem w samolotach. Zastosowana w Vickers Wellesley i Vickers Wellington wykazała swe zalety (wytrzymałość przy małej masie).
Airfix oferuje otwarty luk bombowy, dlatego podłoga jest ażurowa. Polecam mój film z budowy modelu Vickers Wellington Ic Airfix 🙂 PS. Konstrukcja Geodetyczna 😀
@@ktos337 trumpeter w wersji Ic też ma otwartą. Więc nie wiem czemu ten nie
@@Kitmodeler-mag tak ale w skali 1/48
👋
@@tomasz5717 dzięki
Fajna relacja! Tez go mam i kusisz :) czekam na kolejna relacje ?
@@ricco9566 a ja nie wiem czy czekasz? ;) a dalszą część relacji na pewno będzie jak postęp się wydarzy.
Eh, zapierdalasz jak mały samochodzik z tymi modelami.
@@konarlis robię najwolniej jak umiem. Żeby później nie było że świadczy to o tylko o niechlujstwie..
@@Kitmodeler-mag niechże doprecyzuję:
Przeprowadzasz proces budowy modeli w sposób wysoce efektywny czasowo bez negatywnego wpływu na końcową jakość produktu.
@@konarlis łoł. A to dobre. Dziękuję :D