Hasznos videó volt, de engem még érdekelnének az olyan beállítások amik tényleg zabálják az fps-t, teszem azt: Ambient Occlusion, Post FX, Shadow Cache, Shader quality, Particle quality pl.: a Red Dead Redemption 2, vagy Cyberpunk 2077 tele van olyan beállításokkal, amikkel az úgymond kisebb volumenű játékok nincsenek azokból is lehetne csemegézni.:)
Igen, érdekes, hogy többnyire olyan beállításokat mutogattak (motion blur, film grain), amik 1 fps-t sem esznek a teljesítményből... Az Ambient Occlusion, vagy AO azt talán "árnyékolás"-nak lehetne fordítani. Az egész képnek lesz egy "mélysége", a tárgyaknak látszanak az árnyékai, belső terekben is. A falakon pl. jobban kivehetők a repedések, mivel az AO által látszanak a tepedések közti árnyékok is. Ha kikapcsolod az effektet, az egész játék olyan élettelenné, fakóvá válik. Eszi a gépet a rendesen. :) A Post FX azt talán simán csak filternek lehetne hívni. Rádob a képre egy filtert, amitől drámaibb, szebb lesz a kép. Szerintem nulla gépigény, talán a nagyon régi gépeknél fordulhat elő frame drop. A Shadow Cache-ben nem vagyok biztos, szerintem előre eltárolja a játék az árnyékokat, hogy könnyebben be tudja tölteni, ez valószínűleg eszi a gépet. A Shader inkább a csillogás a fém felületeken, vagy a földön pl. amikor süt a Nap akkor látszik a nap tükröződése. Ha forogsz egy fegyverrel és magas beállításon van a shader akkor akár tükröződhet is a fegyveren a környezet, szépen fénylik, halad rajta pl. a Nap vagy egy lámpa fénye. Értelemszerűen ez is tudja enni a gépet. A Particle Quality meg a részecske effektek. Pl. por, füst, ilyesmi. Magasabb beállításon egy homokvihar csak úgy fújja a szemcséket, nem látsz semmit, alacsonyabb beállításon pedig lehet, hogy teljesen eltűnik az effekt és mondjuk csak a képernyőd válik vörösessé, meg a látóhatár nullázódik.
Ez a videó hihetetlenül nagy segítség nekem. Én nem beszélek angolul egyáltalán és az ilyen beállításokhoz mindig is ostoba voltam. Most ennek hatására azt hiszem újra leszedem pl. a GTA V-öt, hátha képes leszek ezekkel újra nem 10 fps-el játszani rajta. Illetve szerintem végigmegyek jó pár kedvencemen is, lehetséges, hogy végre azok sem fognak 30 fps-el futogatni.
imádtam a Dishonored 2ben azt hogy amikor bementél az advanced beállításokba és rámutatál valamire akkol kiírta hogy az a beállítás mit csinál illetve hogy mennyire gépkímélő.
13:40 Sziasztok. A jelenséget fotózásnál az objektív vonal rajzolásának a sűrűségének hiánya okozza. Egy canon fix 50mm obi 1.8f (30-50e) értéken ezt produkálja, míg egy sigma art 50mm (150-250e) objektívra nem jellemző, a minőségbeli különbség miatt.
Remekül elmagyaráztátok a beállításokat., ha van kedvetek készíthetnétek egy videót, az NVidia filterekről is. Én majdnem mindig használom őket, amikor csak engedi az adott játék. Nagyon sokat tud dobni a kinézeten.
Annyira furcsa én mindig is azt hittem, hogy ha bekapcsolva hagyom azokat a beállításokat amik valamilyen módon elmossák/homályosítják a képet, az plusz FPS-t ad, hisz nem kell annyira élesen feldolgoznia a gamet a gépnek. És bazze pont ellenkezőleg....köszönöm. 😃
Na meg persze van a játék optimalizáció csúcsa, amikor teljesen mindegy, hogy mit állítasz, ugyanannyi fps-ed lesz lowon is mint high-on. Azokat imádom.
Leet Hungary XBOX Series S-en van olyan hogy Fidelity FX CAS ami nekem ONra van állítva és alatta van olyan hogy Fidelity FX Cas Strenght ami a csúszkán 0 és 100 között állítható ami nekem 100-on van, amúgy ez mit eredményez ?. Legfelül meg van olyan hogy On-Demand Texture Streaming ami szintén ONra van állítva, alatta van olyan hogy Allocated texture cache size ami nekem Large van állítva ez mit eredményez játékon belül ?. Ezeket magam állítottam be de tanácsra, azt mondták hogy ezek mind a grafikát és látványt javítják, ezért vannak bekapcsolva és ezekre az értékekre állítva.
Ehhez hasonlóan megcsinálnátok a játékokban használt angol kifejezésekre is? Gondolok itt pl. az MMO játékokban használt dodge, parry aggro stb. kifejezésekre😁
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy az Anti-Aliasing-nél a TAA és az SMAA mit jelent?! Mi a különbség (amennyiben van) ezek között és a videóban felsoroltak között?
Nekem valaki azt a jelenséget magyarazza meg hogy miért van az hogy például egy játéknak egyaltalan nem kellene indulni mert meg a minimum követelmenyeknek sem felelmeg a gépem de mégis elindult és mediumon meg ha felrakom high-ra akkor is és csak picit szaggatnak.... meg van az amikor elindul egy játék és lowon meg mediumon szaggat de ultran nem... meg van olyan jelenség is konkretan 4 jateknal tapasztalom hogy belépek és szaggat a jatek akadozik de ha kilépek és vissza lépek megy rendesen ultran is és itt sincs meg a rendszer kovetelmeny... ezeket évek ota tapasztalom érdekes
A GSYNC és a FREESYNC-nél szerintem van még valami, mert nekem van egy "Asus MG248QE" monitorom és ebben van valami olyan beállítás, hogy "Adaptive Sync" az melyikhez tartozik? Mellesleg ugyanúgy screentearing-el, ha be van kapcsolva és kevesebb az FPS vagy több 144-nél 😅😅(Ha be van kapcsolta a "GSYNC kompatibilitás" mód is, ha nincs) Már nagyon rég nem használom az ilyen beállításokat, de nem is nagyon veszem észre a tearinget, MAX 140 fps-re lockoltam a játékokat és teljesen jó
Sziasztok! Ez tényleg nagyon hasznos videó volt, de nem tudnátok csinálni egy ilyesmit xboxra is? (tudom hogy kb. ugyan az de azért négis egy kicsit más)
Ez mind szép és jó, de a mai napig nem értem azt, hogy ha pl.: League of Legendsnél uncapped van 140+ fps-em, de mivel 60Hz monitorom van ezért le kéne zárolnom hatvanra egy sima FPS cappel mert egyszerűen hihetetlenül durva a screen tearing, jobban szaggat mint anélkül. Ja, és a VSync ki van zárva a késleltetés miatt. :D Ilyenkor mi a teendő? (Free/GSync-et nem támogatja a monitorom)
A Chromatic Aberration magyarul kromatikus aberráció így fordítják.
2 года назад
Nem vagyok szakértő és nem is kötözködésből írom, csupán pontosítás miatt, de a ray tracing magyarázatánál az, hogy kiszámolja a gép, hogy ha ez a fény sugár innen indulna, akkor hova és hogyan érkezne el, nem teljesen igaz. A renderelés fordítva működik, azt számolja ki, hogy az adott pixelre érkező fénysugár honnan indult. Gondoljunk bele, nem mindegy, hogy akár csak egy pontszerű fényforrásból, pl. egy lámpából elinduló összes fénysugarat ki kéne számolni (ami már eleve nehezen értelmezhető, mert végtelen irányba indulhatnak fénysugarak), vagy a vetítési felületen (a szemünk/a monitor képe) lévő pontokon (a szemünkben fényreceptorok, a monitoron pixeleken) számoljuk ki, hogy honnan és hogyan jött az a adott pixelre érkező fénysugár. De a témában jártas profik nyugodtan cáfoljanak vagy erősítsenek meg, vagy egészítség ki! Egyébként nagyon jó a videó, örülök, hogy ilyen tech jellegű tartalom is van! :)
Az a kép szakadás a program hibája ott volt egy grafikai hiba és rossz texturát töltött be vagy nem töltötte be időben a kijavította rá. Több FPS-t nem tud ki küldeni mert a VGA GPU-ja kezeli a képfrissítéseket az az a Vertical Synic-t Tehát ez a feltételezés hogy a Fraps mutatja hogy van 150FPS a gépben az azt jelenti hogy Van ki használatlan 90FPS tehát a játék nem fogja ki használni a GPU 100%-át.
lehetne a következő video témája az hogy a legjobb fps ek ilyen toplista szerü kb olyanra gondolok hogy olyan fps ek amik tettek azért hogy ott legyunk ahol most
"MSAA, ami csak a vonalakat simítja, így ez sem zabál a gépből" - Bro, ez az egyik legjobban GPU intenzív beállítás... A többi élsimítás alig használ, mivel Post-Process effektek (pl. a TAA, FXAA).
Sziasztok, csináltok majd egy olyan videót, amiben majd azt dolgozzátok fel, hogy egy ember miért idegesíti fel magát egy játékban, esetleg még le is törli, de később visszatölti és folytatja?
Fuuu basszus..... ilyenek nem voltak rég, Fsaa meg jdhdbdjaaaaaa... aaaanyám borogass....😱😱😱 Régen úgy volt bekapcsoltad és rohadt jó volt. grafikailag is meg m8ndenhogy. Még akkoriban.....
Ha jól tudom a mosion blure az nem feltétlen kell, ezért lehet kikapcsolni, mivel az csak annyit csinál, hogy mikor forogsz, akkor elmosódik a kép. Ez azért van, hogy még egy kicsit "valósághűvé" tegyék a játékot, bár szerintem teljesen felesleges, és idegesítő is.
Bár rengeteg hasznos infó van a videóban, viszont rengeteg pontatlanság és számos nettó baromság is elhangzik benne... Kérlek szépen titeket, hogy ha valamiről videót készítetek, legalább egy Google keresést ejtsetek meg szegmensenként! Jó dolog az empirikus tudás, de ezen az egyébként nem túl magas szinten már bőven kevés. A 100+ ezer feliratkozó nem egy kapcarongy, hanem felelősség! Tessék ezt komolyan venni!
Ezeket a beállításokat csak a mai fiatalság nem ismeri, aki DOS korszakba kezdte az általában mindent megtanult a PC-ről. Manapság csak annyi van a fiatalokba, hogy jáccunk má jáccunk má jáccunk má... Konzol való ezeknek amin semmit nem lehet állítani nem PC.
Személy szerint úgy gondolom, hogy a film graint és a Motion blur-t be kéne tiltani a francba. Nem értem minek kell eröltetni. A motion blur egy autó versenyzős játéknál még jól nézhet ki, ahogy ti is mondtátok, de a film graint aki kitalálta... nem normális. XD
Vagy még ott van az, hogy van egy jó RTX-es kártyád és szar a processzorod ami bottleneck-i és ez által nincs normális FPS-ed vagy csak azokban a játékokban amikben inkább a videókártyát használja jobban.
Hasznos videó volt, de engem még érdekelnének az olyan beállítások amik tényleg zabálják az fps-t, teszem azt: Ambient Occlusion, Post FX, Shadow Cache, Shader quality, Particle quality
pl.: a Red Dead Redemption 2, vagy Cyberpunk 2077 tele van olyan beállításokkal, amikkel az úgymond kisebb volumenű játékok nincsenek azokból is lehetne csemegézni.:)
Igen, érdekes, hogy többnyire olyan beállításokat mutogattak (motion blur, film grain), amik 1 fps-t sem esznek a teljesítményből... Az Ambient Occlusion, vagy AO azt talán "árnyékolás"-nak lehetne fordítani. Az egész képnek lesz egy "mélysége", a tárgyaknak látszanak az árnyékai, belső terekben is. A falakon pl. jobban kivehetők a repedések, mivel az AO által látszanak a tepedések közti árnyékok is. Ha kikapcsolod az effektet, az egész játék olyan élettelenné, fakóvá válik. Eszi a gépet a rendesen. :) A Post FX azt talán simán csak filternek lehetne hívni. Rádob a képre egy filtert, amitől drámaibb, szebb lesz a kép. Szerintem nulla gépigény, talán a nagyon régi gépeknél fordulhat elő frame drop. A Shadow Cache-ben nem vagyok biztos, szerintem előre eltárolja a játék az árnyékokat, hogy könnyebben be tudja tölteni, ez valószínűleg eszi a gépet. A Shader inkább a csillogás a fém felületeken, vagy a földön pl. amikor süt a Nap akkor látszik a nap tükröződése. Ha forogsz egy fegyverrel és magas beállításon van a shader akkor akár tükröződhet is a fegyveren a környezet, szépen fénylik, halad rajta pl. a Nap vagy egy lámpa fénye. Értelemszerűen ez is tudja enni a gépet. A Particle Quality meg a részecske effektek. Pl. por, füst, ilyesmi. Magasabb beállításon egy homokvihar csak úgy fújja a szemcséket, nem látsz semmit, alacsonyabb beállításon pedig lehet, hogy teljesen eltűnik az effekt és mondjuk csak a képernyőd válik vörösessé, meg a látóhatár nullázódik.
Ez egy fantasztikus videó volt, tanultam belőle, pontosítani a tudásom. Köszönöm nektek!
Ez a videó hihetetlenül nagy segítség nekem.
Én nem beszélek angolul egyáltalán és az ilyen beállításokhoz mindig is ostoba voltam.
Most ennek hatására azt hiszem újra leszedem pl. a GTA V-öt, hátha képes leszek ezekkel újra nem 10 fps-el játszani rajta.
Illetve szerintem végigmegyek jó pár kedvencemen is, lehetséges, hogy végre azok sem fognak 30 fps-el futogatni.
Nagyon király, informatív videó lett! :) Köszönöm az említést!
köszönjük a sok hasznos és érdekes videót :)
imádtam a Dishonored 2ben azt hogy amikor bementél az advanced beállításokba és rámutatál valamire akkol kiírta hogy az a beállítás mit csinál illetve hogy mennyire gépkímélő.
Hiánypótló tartalom!
Kiegészítés: A chromatic aberrationt magyarul simán kromatikus aberrációnak szokták hívni
13:40
Sziasztok.
A jelenséget fotózásnál az objektív vonal rajzolásának a sűrűségének hiánya okozza.
Egy canon fix 50mm obi 1.8f (30-50e) értéken ezt produkálja, míg egy sigma art 50mm (150-250e) objektívra nem jellemző, a minőségbeli különbség miatt.
Na ez igazán hasznos volt tényleg! Köszi szépen! El is mentem, később is még jól jöhet
A fényerős dolgokat nagyon jól elmagyaráztad. Nekem ötletem sem volt hogy, hogy működnek
Na ez nagyon hasznos video lett! Koszi sracok!
Remekül elmagyaráztátok a beállításokat., ha van kedvetek készíthetnétek egy videót, az NVidia filterekről is. Én majdnem mindig használom őket, amikor csak engedi az adott játék. Nagyon sokat tud dobni a kinézeten.
nagyon örülök ennek a videónak, mert én m8ndig is kevertem hogy mi micsoda. így már egy fokkal jobban tudom, köszi
Köszönjük, hasznos videó
Annyira furcsa én mindig is azt hittem, hogy ha bekapcsolva hagyom azokat a beállításokat amik valamilyen módon elmossák/homályosítják a képet, az plusz FPS-t ad, hisz nem kell annyira élesen feldolgoznia a gamet a gépnek.
És bazze pont ellenkezőleg....köszönöm. 😃
Na meg persze van a játék optimalizáció csúcsa, amikor teljesen mindegy, hogy mit állítasz, ugyanannyi fps-ed lesz lowon is mint high-on. Azokat imádom.
köszi. A végére megfájdult a fejem :)
Nagyon jólet a vidó imádtam
Leet Hungary XBOX Series S-en van olyan hogy Fidelity FX CAS ami nekem ONra van állítva és alatta van olyan hogy Fidelity FX Cas Strenght ami a csúszkán 0 és 100 között állítható ami nekem 100-on van, amúgy ez mit eredményez ?. Legfelül meg van olyan hogy On-Demand Texture Streaming ami szintén ONra van állítva, alatta van olyan hogy Allocated texture cache size ami nekem Large van állítva ez mit eredményez játékon belül ?. Ezeket magam állítottam be de tanácsra, azt mondták hogy ezek mind a grafikát és látványt javítják, ezért vannak bekapcsolva és ezekre az értékekre állítva.
köszi, hasznos videó
Ehhez hasonlóan megcsinálnátok a játékokban használt angol kifejezésekre is? Gondolok itt pl. az MMO játékokban használt dodge, parry aggro stb. kifejezésekre😁
tényleg egy jó videó ötlet volt
Hasznos vidinyó, köszi!
13:44 Bizonyos Visszapillantó tükrökben is előfordul.
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy az Anti-Aliasing-nél a TAA és az SMAA mit jelent?! Mi a különbség (amennyiben van) ezek között és a videóban felsoroltak között?
Nekem valaki azt a jelenséget magyarazza meg hogy miért van az hogy például egy játéknak egyaltalan nem kellene indulni mert meg a minimum követelmenyeknek sem felelmeg a gépem de mégis elindult és mediumon meg ha felrakom high-ra akkor is és csak picit szaggatnak.... meg van az amikor elindul egy játék és lowon meg mediumon szaggat de ultran nem... meg van olyan jelenség is konkretan 4 jateknal tapasztalom hogy belépek és szaggat a jatek akadozik de ha kilépek és vissza lépek megy rendesen ultran is és itt sincs meg a rendszer kovetelmeny... ezeket évek ota tapasztalom érdekes
Csúb is utálja a Motion Blurt, mindig kikapcsolja, kivéve, ha nem lehet, vagy a játék azt hazudja, hogy ki van, közben meg nem.
A GSYNC és a FREESYNC-nél szerintem van még valami, mert nekem van egy "Asus MG248QE" monitorom és ebben van valami olyan beállítás, hogy "Adaptive Sync" az melyikhez tartozik?
Mellesleg ugyanúgy screentearing-el, ha be van kapcsolva és kevesebb az FPS vagy több 144-nél 😅😅(Ha be van kapcsolta a "GSYNC kompatibilitás" mód is, ha nincs)
Már nagyon rég nem használom az ilyen beállításokat, de nem is nagyon veszem észre a tearinget, MAX 140 fps-re lockoltam a játékokat és teljesen jó
13:34 "Kromatikus aberráció", grafikai suliban így hívtuk, azóta sem használom 😂
Sziasztok! Ez tényleg nagyon hasznos videó volt, de nem tudnátok csinálni egy ilyesmit xboxra is? (tudom hogy kb. ugyan az de azért négis egy kicsit más)
Kösz az infót sokat segített
14:31-nél mi a címe a játéknak?
Uncharted. Nem tudom, melyik része.
Uncharted 4
Valamikor most fog megjelenni PC-re. Vagy már meg is jelent? Nem tudom biztosan. Ha érdekel nézz utána nagyon jó játék!
A filmgray az egyik legjobb opció, alien isolation-nél az alapból hangulatos, analóg jövőképnek rettentő jól áll!
A filmgrain az egyik első dolog, amit kikapcsolok. Engem nagyon zavar. 🙈
@@BubiRUclips rettenetesen zavart, amíg nem tudtam mitől ilyen rossz a kép
Ez mind szép és jó, de a mai napig nem értem azt, hogy ha pl.: League of Legendsnél uncapped van 140+ fps-em, de mivel 60Hz monitorom van ezért le kéne zárolnom hatvanra egy sima FPS cappel mert egyszerűen hihetetlenül durva a screen tearing, jobban szaggat mint anélkül. Ja, és a VSync ki van zárva a késleltetés miatt. :D Ilyenkor mi a teendő? (Free/GSync-et nem támogatja a monitorom)
A Chromatic Aberration magyarul kromatikus aberráció így fordítják.
Nem vagyok szakértő és nem is kötözködésből írom, csupán pontosítás miatt, de a ray tracing magyarázatánál az, hogy kiszámolja a gép, hogy ha ez a fény sugár innen indulna, akkor hova és hogyan érkezne el, nem teljesen igaz. A renderelés fordítva működik, azt számolja ki, hogy az adott pixelre érkező fénysugár honnan indult. Gondoljunk bele, nem mindegy, hogy akár csak egy pontszerű fényforrásból, pl. egy lámpából elinduló összes fénysugarat ki kéne számolni (ami már eleve nehezen értelmezhető, mert végtelen irányba indulhatnak fénysugarak), vagy a vetítési felületen (a szemünk/a monitor képe) lévő pontokon (a szemünkben fényreceptorok, a monitoron pixeleken) számoljuk ki, hogy honnan és hogyan jött az a adott pixelre érkező fénysugár. De a témában jártas profik nyugodtan cáfoljanak vagy erősítsenek meg, vagy egészítség ki! Egyébként nagyon jó a videó, örülök, hogy ilyen tech jellegű tartalom is van! :)
De mi az a Resolution?
Az a kép szakadás a program hibája ott volt egy grafikai hiba és rossz texturát töltött be vagy nem töltötte be időben a kijavította rá. Több FPS-t nem tud ki küldeni mert a VGA GPU-ja kezeli a képfrissítéseket az az a Vertical Synic-t Tehát ez a feltételezés hogy a Fraps mutatja hogy van 150FPS a gépben az azt jelenti hogy Van ki használatlan 90FPS tehát a játék nem fogja ki használni a GPU 100%-át.
Négy jel megy át a monitorba Red Green Blue és a Vsyinic! Ha nincs Vsynic kép alkotás sincs.
Már nagyjából tudom, de van olyan még amit nem ismerek!
lehetne a következő video témája az hogy a legjobb fps ek ilyen toplista szerü kb olyanra gondolok hogy olyan fps ek amik tettek azért hogy ott legyunk ahol most
A chromatic a színréteg eltolást jelenti kb. Fordítádsal
*Samu Q80T-n tolom bekapcsolt G-Sync-el és tökéletes pedig nincs benne semmiféle G-Sync chip.*
"MSAA, ami csak a vonalakat simítja, így ez sem zabál a gépből" - Bro, ez az egyik legjobban GPU intenzív beállítás... A többi élsimítás alig használ, mivel Post-Process effektek (pl. a TAA, FXAA).
Hali. Mi ez a sok videó a fifa 23 bugjairól? Ennyire elsz.rták a játékot? Tudnál erről beszélni kicsit?
6:10 Ez az! Starcraft! A játék ami megérdemel egy videót. Sőt egy videót a sztorijárol is! Szerintem egy jó videó lehet
a játék 3d modellekből áll ami polygonokból épül fel nem pedig textúrákból ezt mindig mindenki összekeveri:(
Én rendesen felb4szom magam rajta 😃 Még a "nagy" gaming csatornák/streamerek is sz4rul tudják/használják.
Nvidia gtx 1030-al csak ámulok...
Sziasztok, csináltok majd egy olyan videót, amiben majd azt dolgozzátok fel, hogy egy ember miért idegesíti fel magát egy játékban, esetleg még le is törli, de később visszatölti és folytatja?
Timestamp hasznos lenne, ha esetleg valaki majd vissza akarja nézni
Fuuu basszus..... ilyenek nem voltak rég, Fsaa meg jdhdbdjaaaaaa... aaaanyám borogass....😱😱😱
Régen úgy volt bekapcsoltad és rohadt jó volt. grafikailag is meg m8ndenhogy. Még akkoriban.....
Egy olyan videó is kell, hogy mire kell a mosion blure
Ha jól tudom a mosion blure az nem feltétlen kell, ezért lehet kikapcsolni, mivel az csak annyit csinál, hogy mikor forogsz, akkor elmosódik a kép. Ez azért van, hogy még egy kicsit "valósághűvé" tegyék a játékot, bár szerintem teljesen felesleges, és idegesítő is.
Lehetne a ping -ről is videó.
ötlet:Valamelyik játék loreját nem akarnátok elmesélni. A.K.A:Fnaf?
szívesen megnézném
Az elejére még odafért volna szerintem a DLAA is.
Ennyire éhínség van nálatok, hogy energiaitalat reklámoztok, nem érzitek ezt szánalmasnak? A videó remek volt, de ahh... szomorú vagyok.
A motion blur arra van, hogy legyen mit kikapcsolni... XD
Silent Leet? XD
Van magyar fordítása: Kromarikus aberráció
Anizotróp filtering
Bár rengeteg hasznos infó van a videóban, viszont rengeteg pontatlanság és számos nettó baromság is elhangzik benne... Kérlek szépen titeket, hogy ha valamiről videót készítetek, legalább egy Google keresést ejtsetek meg szegmensenként! Jó dolog az empirikus tudás, de ezen az egyébként nem túl magas szinten már bőven kevés. A 100+ ezer feliratkozó nem egy kapcarongy, hanem felelősség! Tessék ezt komolyan venni!
Ezeket a beállításokat csak a mai fiatalság nem ismeri, aki DOS korszakba kezdte az általában mindent megtanult a PC-ről.
Manapság csak annyi van a fiatalokba, hogy jáccunk má jáccunk má jáccunk má...
Konzol való ezeknek amin semmit nem lehet állítani nem PC.
Személy szerint úgy gondolom, hogy a film graint és a Motion blur-t be kéne tiltani a francba. Nem értem minek kell eröltetni. A motion blur egy autó versenyzős játéknál még jól nézhet ki, ahogy ti is mondtátok, de a film graint aki kitalálta... nem normális. XD
Vagy még ott van az, hogy van egy jó RTX-es kártyád és szar a processzorod ami bottleneck-i és ez által nincs normális FPS-ed vagy csak azokban a játékokban amikben inkább a videókártyát használja jobban.
Egy ilyet Xbox okoknak meg ps -s éjnek 😂😂😂😂
Atya isten mennyi betű egyben😂
csá megjelent a gta6 demo majd kripobálod? elöre is közi
Mi a halálról beszélsz? Dehogy jelent meg. Még csak egy leak volt az early development státuszú buildről.
@@BubiRUclips Dezsőke jobban tudja
már letölthető ncore-ról az egész játék is. xD
.
Ja. Mindet ismerem. És mindet leveszem lóra mert a magyarok lowon játszanak.
úgy érzem ez a videó nyugerreknek készült