Трамвайні маршрути які ми втратили. Київ.
HTML-код
- Опубликовано: 23 ноя 2024
- #київ #цікавімісця #історіякиєва #трамвай #трамвайкиєва
Трамвайні маршрути які ми втратили. Київ.
✨️Буду дуже вдячний за лайк та підписку на цей канал
🔷️Мій телеграмм
t.me/+1fRO1f4d...
💰 Підтримати автора донатом
www.privat24.u...
👑 Стати спонсором ютуб каналу
/ @Відкритийсвіт-ь1б
🎞 Інші відео:
• Дворик "Киев-Донбасс".... - дворик "Київ - Донбасс"
• Прогулка по Киеву. Под... - Прогулка Києвом. Поділ. Контрактова площа. Поштова площа. Річний вокзал.
• Прогулка по Киеву. Ули... - вулиця Глибочицька
• Золоті ворота .Прогуля... - Золоті ворота
Часто думаю, що Київ міг би мати багато трамваїв як, наприклад, Амстердам. А насправді Київ мав багато трамваїв як Амстердам...
у бідній Європі порахували і визначили, що трамвай самий ефективний і рентабельний (попри значні витрати на старті). І щороку розвивають трамвайний рух
Дякую, нагадали моє дитинство. За часів Омелченка відбулась ліквідація трамвайних депо, на їх місці тепер якісь потворні новобудови.
Це так серце щемить і плакати хочеться
@@NATALIIASHEVCHENKO-uf9xr не стримуй себе, візьми хустинку і поплач.
А старий Київ тим часом варварським чином знищується.
саме так.. омельченко почав, а донецькі зеки продовжили
Як раз таки є дивна тенденція, що всі старі або колишні території трамвайних або тролейбусних депо в місті так і не забудувались. Виключекнням є хіба що лук*янівське трамвайне депо, але там все одно довгобуд, який не добудується найближчим часом.
Дякую за дуже хорошу підбірку! Як шкода, що Омельченко знищив так багато трамвайних ліній! Трамвай - це історія Києва, не кажучи вже про те, що це зручний і чистий вид транспорту. ДЯКУЮ!
16 трамвай оболонський пам'ятаю від станції метро Героїв Дніпра ходив до Скляренка, де був пташиний ринок, а ще пам'ятаю 8 трамвайчик, в школу на ньому їздив , що ходив від Університету до вулиці Солом'янської, ці трамваї я би назвав підвищенної комфортності, бо доводилось бувати і в Амстердамі і Цюриху і Берліні і Празі і Кракові, але там все одно інші трамваї, але непогані трамваї в Вінниці. Хоча теж швейцарські. До чого я це пишу, бо хочу підкреслити, що в усіх європейських країнах зазвичай дбають про трамвайну мережу, рік тому їздив в Відні на трамваях ще початку двадцятого сторіччя, а в столиці України, де я народився і виріс трамваї скоротили майже вщент, окрім декілька ліній на Лівому березі.
16-й і зараз там їздить. І з пташиним ринком все норм.
8 трамвай м.позняки-м.лісова
@@night96light так, тепер в нього такий маршрут, їздив ним також, але в минулому 35 років тому він ходив на Соломенці, ццей маршрут,де тоді жив я і на ньому я їздив в школу
@@romannichik7710 ого.
Багато ліній знищив горе мер Омельченко! З того часу і пішла навала маршруток і місто перевторилося на місто маршруток, трц, та пробок! Сподіваюся хоча б частину цих маршрутів повернуть особливо на міст Патона!
Так так было задумано.
Частные маршрутки работают в черную и приносят миллионные барыши своим хозяевам.
А трамваи приносили мизер да и то в городскую казну.
Омелько суркіс кличко телеграф телеграфович. А " сінний" базар !? Омелько душогуб.
Якщо по Патона пустити трамвай міст просто не витримає.
Міст Патона вже втомився, він старенький. А новий побудувати клепки немає, бо гроші розкрадуть і він впаде. Там ще від старого буї залишились, може знадобляться цей підпирати, щоб не впав.
@@НаталияМ-т3х в планах там була реконструкція мосту Патона з розширенням тому я думаю трамвай теж можна повернути туди якщо буде політична воля и мозок! Але бачу ситуація така що чекаємо катастрофи
Народилася в Зайцева на Подолі,серце кров,ю обливається коли дивлюся,що з Києвом зробили
ДУшевно. Ностальгічно. Дуже вам дякую.
Маршрут №2. Это мое детство и юность. Омельченко обещал метро на Львовской площади... "Соврал"
И моё. Помню ещё Маршрут № 25 , №30,
Чудова підбірка! Приємно бачити ці старі трамвайні вагончики в часи їх молодості і найбільшої актуальності! Та й місто тоді було молодішим, зеленішим, просторішим, менш занедбаним і не таким захаращеним.
Та ну,тоді місто якраз більш занедбаним було ,як згадаю 90ті це жах просто , про комуністичні часи взагалі мовчу ,не місто в велике село брудне було,просто можливо ви не жили в Києві раніше
@@yarchunyarchun9075Тоді ставили палки в колеса в 90 роки бо комуняки не хотіли відавати свою владу,
Дуже гарна робота. Щиро дякую! Маленькі зауваження - є повтори. Нічого не сказано про маршрути по вул. Кірова (Грушевського), Хрещатику, Прорізній, Чкалова (Гончара), Володимирській (біля Золотих воріт) і т.д. Удачі в Вашій важливій праці!
Дуже добра підбірка. Дякую за Вашу працю!
По Брест-Литовскому ходил трамвай. Перед Олимпиадой убрали. Я вырос рядом с Военторгом, ещё помню.
Неймовірно чудова робота! Дякую!
Після відео,гостре бажання повІсити всіх мерів Киева,навіть тих кто вже помер.Автору респект.Сльози на очах.
Великолепная, душевная работа!
Дякую!
Багаті пересіли на іномарки, а у бідних забрали навіть трамваї. Трамваї найбільше мішали багатим. Омельченко виконав злочинну роботу по знищенню трамвайних маршрутів нашого міста - столиці України.
Дурні багатії стали в корках
Причем здесь богатые - бедные? В первую очередь он непрактичен! Непрактичен он во все, от транспортировки и до обслуживания. Он невероятно шумный, поверьте я раньше жил на Саксаганского и трамвай не только слышно но и ощущается пятой точкой. (В квартире все трясется). Я считаю правильно что их заменили на троллейбусы
@@SuperSonik10Во всем мире трамвай практичен,а в Украине не практичен вдруг стал .Самый дешёвый и экологичный из наземных видов транспорта .
@@SuperSonik10 а що мосту Патона і по набережній зараз тролейбуси ходять,очі відкрийте
@@NATALIIASHEVCHENKO-uf9xr то что с Патона убрали это правильно, его разгрузили от лишнего веса и расширили для пропускной способности авто транспорта. По набережной даже в хорошие времена особо не кто не ездил, да и много других улиц разгрузили. Троллейбусный и автобусный парк на много меньше и дешевле.
Ностальгічно! Приємно! Щодо сучасної ролі трамваїв - полемічно
Причіпний вагон до МТВ-82. Саме він викликає особливий спогад. Опускаю вікно, виставляю лікоть, ніби водій, дивлюся вниз і вперед. Зліва парк КПІ. Жовтий борт вагона розгойдується, як океанський лайнер на хвилях. Притискаюсь щільнише, щоб злитися з цим рухом. Відчуття, яке назавжди залишиться в пам'яті.
Стулки дверей. Вони особливі, відчиняються, а точніше розчахуються енергійно і абсолютно безшумно, як крила пугача, хоча пневматика мала б хоч якось звучати. Але ж ні! Досі картаю себе, що так ніколи і не притримав їх рукою, аби відчути цю м'яку силу.
Зараз наша спарка перетне по діагоналі Брест-литовський проспект, і колія проляже вздовж студії Довженка...
Наступна зупинка - завод Більшовик, де височіє гмах імперської пропаганди під циклопічним літерами "РАДЯНСЬКА УКРАЇНА". На цій зупинці у мій причіпний вагон впурхне ще одна хижа пташка - кондукторка із своєю шкіряною сумкою. Тримаю напоготові 3 копійки. На ці мої три копійки Володимир Щербицький розщедриться на квиток в один бік для Василя Стуса на смерть у мордовських таборах. І хоча той вагон для Стуса може й буде комфортнішим, ніж оцей мій, та Стус, невдячний, не оцінить його м'якого ходу та щедрот московського гауляйтера.
Як добре, те, що смерті не боюся
І не питаю, чи тяжкий мій хрест
Що перед вами, судді, не клонюся
В передчутті недовідомих верст.
Що жив, любив і не набрався скверни,
Ненависті, прокльону, каяття.
Народе мій, до тебе я ще верну,
Як в смерті обернуся до життя.
0:43 позаду трамвая триповерховий будинок, пологове відділення лікарні. Там я народився. Тепер його нема, знесений.
На всіх фото дороги і трамвайні колії в убитому стані. Це історична норма для нас
Ще було розворотне кільце після зупинки Березняки перед мостом над залізницею. Зараз там висотка стоїть.
Сколько зелени было! В моем детстве Киев гордился своими парками и зелеными улицами. А что сейчас? Улицы расширили, деревья срубили ((( В результате старые улочки в центре стали лысыми (((
Це так. Після того як де Голль побував у Києві, він сказав: я бачив багато парків у містах, але ніколи не бачив міста у парку
Київ, 1989, сраний Совок - вмер маршрут трамвая 8 ! А був такий зручний! Після вже, 9,10,27 та ін...😢 R.I.P., київські Трамваї!😢😢😢😢
Дякую за ностальгічне відео!
Вважаю, що ліквідація трамваїв - це злочин проти історії Києва!!!
Взимку, кілька років тому, коли було багато снігу, мені потрібно було під'їхати з метро "Лісової" 1 зупинку до вулиці Попудренка (зараз - Полуботка) до книжкового магазину "Богдан".
Трамваї не ходили, і мені чомусь здалося біля цього магазину, що навіть і колії демонтували.
Але зараз усе працює!!!
І контролери також!!!
Полюбляють найбільше "полювати" саме у трамваях)))
Наприклад на Набережному шосе трамвай можна відновити. На Поштовій площі буде реверсний відтинок від Пішохідного мосту до Подолу це всього 1 км.
Бульваром Міхновського пропоную пустити трамваї у крайній лівих смугах бульвару без зупинки від Либідської до лівого берега.
Трамвайний рух мостом Патона треба відновити.
Треба пустити трамвай з Лісової до Броварів і далі містом.
У центрі пустити трамвай на Либідську з Борщагівки вулицею Скоропадського, а далі у крайній лівій смузі Антовицькою (треба вагони з лівими дверима). Назад така само у крайній лівій смузі Великою Васильківською.
Пустити трамвай Володимирським узвозом, але посередині дороги з можливістю заїзду на колії автотранспорту.
Аж серце країться. От хазяї, що наробили!
Ломати мізків не треба. Споганили Київ, які маршрути були, парки.
У ботанічному саду їдальня була, у парку Примакова кафе, станції для човнів (роп), фонтани на русанівці, прокат човнів, як чудово було їздити по набережній Дніпра тим трамваєм, які краєвиди!
Ракети по Дніпру ходили, все споганили, хазяями на іномарках стали, розікрали, розпродали, села звільнили, господарі життя, що казати. Наче вчора всі ці трамваї їздили, але нові кияни цьог не пам'ятають. Шкода.
Дякую, що нагадали, адже багатьма з цих трамвайних маршрутів їздила з дитинства... Зворушили до сліз... Життя промайнуло, та залишились теплі світлі спогади! Пам'ятаю громіздкі жовті трамваї, що гуркотіли й дзеленчали гучно, вони мали високі сходи, й не всім було просто ними підніматись, а потім якось потроху цей транспорт почав зникати, трамвайні колії розбирали то там, то тут.
а в Будапешті трамвай досі їздить обома берегами Дунаю та є гордісю міста
Омельченко з дитинства боявся трамваїв, тому і прибирав їх.
😂
які в забитому колхозі трамваї?
Маршрутки приносят миллионные бабки своим хозяевам.
А трамваи ни хера.
Вот поэтому трамваи и замочили.
🎉🎉🎉
Сан Санич, дякуємо за знищення!
Сумно😢
Нічого не згадали за найдовший маршрут, транвай №25. Ходив з Пуща-водиця 14 лінія до Ж/Д Вокзалу.
Зато у нас иногда ходят маршрутки-ржавые консервные банки. Если повезет,то до 22 час. Это в Европе уютные милые трамвайчики до 12 ночи
Очень печально, раньше весь Киев можно было проехать трамваями, нет многих удобных маршрутов.
Зараз комунального транспорту бери не хочу. І якість вища, і є розклад руху, є gps трекери. Аби понити.
Мельникова(зараз Іл'єнка) навколо парку Котляревського розвертався....зостався тільки в пам'яті. Навіть світлин не зосталося
Трамвайні маршрути № 30, 35 та 27 - скільки ж на них кілометрів проїхала)
І я їздила N 27, 30, 35, біля нашого будинку була зупинка на вулиці Суворова, дуже зручно...
Сварной мост Патона был ошибкой.
Его съедает коррозия.
Таких мостов по-моему и раньше не сильно строили и сейчас тем более.
0:30 конкретно тут уже нет трамвая. Не знаю с какого времени, но очень давно. Трамвай к вокзалу подъезжает со стороны универмага Украина (1, 3, 15 и 18 маршруты).
А вот и ответ дальше: 1:06.
На 0:30 под предложением "трамвай тут ещё ходит" имеется ввиду момент на который было сделанно фото - 1985г.
Киев мой родной город.Я в нем родилась,выросла.Помню,как приятно было проехать трамвайчиком по набережной,на Соломенку,к вокзалу,даже вдоль Байкового кладбища.Понаехавшее быдло убило мой любимый город,начиная от трамваев ,заканчивая цветниками,парками.Переименовали улицы,что и не знаешь ,где это.Теперь я не живу,а проживаю в киеве.
Мы много чего втратили
А де саме знаходилось кільце на 8:50?
Поруч зі нинішньої станції "площа Перемоги". Біля мосту пішохідному великому (який вже не працює). Зліва на фото диспечерська , ця споруда там і зараз є - що там зараз замість диспечирської невідомо (якісь комерційні приміщення). Ну а сама ділянка обгороджена зеленим забором. Це біля ТРЦ "Україна" (зі сторони Велмаркету).
Кільце булі кінцевою для 3 трамваю, 1к (ще тоді він був саме 1к) - ходив до Старовокзальної. Потім після ліквідації цього кільця (вцілому реконструкції швидкісного трамваю) кільце прибрали, 3 продовжили до Старовокзальної, а 1к змінили на просто 1.
Також змінили рух для авто, проклали дорогу для авто у бік Борщагівки (раніше було двостороння дорога та що на фото )
.*Просто 1 трамвай до 2001 року ходив до Палацу Спорту
@@Відкритийсвіт-ь1б Точно, дякую!
Для маршруток дорогу зробили,товчіться,пхайтеся.. а прибуток великий ..
Сучасні урбаністи вже давно говорять про розвиток громадського транспорту та зменшення автомобілів. Спожіваюсь, що це майбутнє києва
Мрія сучасних урбаністів уже втілена в життя в одній із країн. Це Північна Корея. Там практично немає автівок, тільки громадський транпорт. Здебільшого електричний. Пропоную кожного урбаніста висилати туди на пару років для виховання. Хто не захоче їхати - нещадно пиз....ти до повного просвітління.
@@СергійМельниченко-п4з Його там недостатньо, ви бачили які натовпи у години пік у Пхеньяні на трамвай і в метро?
Ще трохи податків, законів, нормативних актів і ми будемо ходити пішки, як у Європі - шраф- штраф- штраф.
@@СергійМельниченко-п4з ніколи не були в кракові наприклад, чи у гданську?
Очень жаль
.как то хорошо было
Треба відновити трамвайні маршрути у києві бажання є то треба після війни піднімати це питання і всім загалом киян чернігів
😅
Все забудовано,- поділено. Це все одно що розпайовану землю скласти назад, крайнього не знайдеш.
Автор, на 9:34 не ст. Метро Кловская. На месте этой шахты теперь бизнесс центр Парус.
Метро Кловская дальше.
Ранее была правильная фотография.
Ні, автор правильно зауважила, це шахта майбутнього виходу з метро.
Її довго будували, стояла накрита так.
*Зауважив
Я він, а не вона. 😉
Вул. Мечникова біля Парусу рівна, а на фото по рейкам видно різкий напрямок вліво. Такий є біля Кловської. + там же навіть на фото видно букву "М" на заборі огороженної ділянки
Я прожил в Киеве всю жизнь и недалеко от этого места.
На фото шахта для строительства тоннеля между станциями Кловская и Дворец спорта. Здесь поднимали грунт с тоннеля.
Здесь было не ровно.
Когда влепили Парус, то землю убрали.
Станция Мечникова, позже Кловская построена на пересечении улиц Первомайского и Мечникова. Там тоже была подобная шахта и буквы М на деревянном заборе. Тогда металлических заборов не было.
Не спорте упрямо со мной.
Как говорил Высоцкий в фильме Место встречи... :Упрямство признак тупости
Буква М на заборе была при всех объектах Метростроя и она не обозначала станцию, а только место строительства метро.
Ещё. Посмотри уровень бульвара Леси Украинки и улицы Мечникова у Паруса.
И поймёшь кокой был перепад высот где эти две улицы сходятся.
В Европе это самый распространенный вид транспорта. Ходят через пять минут. И ничего не громыхает, так как трамваи бесшумные
Ви молодець
Дехто каже, що вам би під вікна ці трамваї, коли вони починали о п'ятій ранку тарахтіти під вікнами.
Торохтіли під вікнами о п'ятій ранку, а як же! Це був сигнал, що місто прокидається, ось і новий день, по вулицях починали їздити поливальні машини...
27 курсує на Троєщину
бывший 28 "Д"
Зараз це трішки не той 27 який він був раніше.
Раніше 27 ходив спочатку з Палацу Спорту - через міст Патона - і аж до бульв. Перова (він був доволі довгим маршрутом).
Потім його трішки змінили
Контрактова площа - міст Патона - ст. метро Лісова.
А вже після ліквідації цієї доволі довгої ділянки у 2004. його маршрут бів зміненний на той що є зараз.
Тогда 27 маршрут был одним из самых длинных в Киеве.
От конечной на Воскресенье до Дворца спорта 1 час.
Навіщо знищили трамвай на Набережному шосе?
Кому заважав?
Дяка Омельченку що прибрав це страхіття з під моїх вікон.
Вали в свой Мухосранск,там тихо
Трамваї з крутими сходинками - це жах!
Козлы! Это лучший транспорт Киева! Развивать его надо!
Трамвай по набережной и мосту Патона убрали чтобы пустить маршрутки, которые работают в черную и приносят баснословные барыши своим хозяевам.
А на трамваях такого и близко не зарабатываешь.
Можливо.. тому що Набережна одна з ключових автомобільних артерій і її не вистачало вже, в той час як трамвай займав ширину мінімум двох смуг? При цьому, що на Набережній немає якихось адміністративних чи промислових об'єктів і є метро на Поштовій і Контрактовій?
По набережній і мосту Патона багато людей їздили на роботу. Там було багато промислових підприємств, зараз їх немає.
Все кануло в лету.
Омельченко все знищив...
Вандали!!!все знищили
А Киев мог быть лучше Амстердама...
Проспект Берестейський???
Брест-Литовський!!!
Це минула назва, на всіх фото вказана назва вулиць яка є зараз.
shame on kolhan Omelchenko!
Омельченко єдиний мер при якому київ квітнув? При ньому продана вмя земля в центрі під забудови. Торгівельні центри на кожному кроці. Висотки свічки у кожному дворі в центрі, вікна дивляться одне в одне. В підземних переходах в центрі замість автостоянок магазини
всё для людей.как же сейчас хорошо.
В світі щось змінюється, і це природньо. У порівнянні з 90-ми роками набагато виріс трафік автомобільного транспорту. Ліквідація певних трамвайних маршрутів дозволило розширити вулиці, проспекти і поліпшити їх пропускну здатність. Якщо просто уявити, що ці маршрути зараз будуть відновлені, важко уявити які транспортні проблеми це може викликати. Наприклад, Набережне шосе розширене і має сучасні транспортні розв'язки. Вулиця Саксаганського розширена і має односторонній рух. Рух в протилежному напрямку здійснюється поруч по паралельній вулиці Жилянській. І це гарне рішення. По проспекту Перемоги зараз трамваї не їздять. Але проспект став більш широким. Сполучення в бік Академмістечка цілком задовольняють тролейбуси, автобуси, метро.
Колись трамвай ходив по Хрещатику. На Європейській площі був розворот і Володимирським узвозом трамвай спускався на Поділ. Чи не сумуєте Ви за цими часами?
На жаль, як мені здається, Ваша інформація дещо спекулятивна і тенденційна. Заради обсягу цього відео, Ви по декілька разів, іноді по три-чотири, повторюєте одну й ту ж саму інформацію щодо певного маршруту чи вулиці.
Розворотне кільце біля площі Перемоги було ліквідоване в зв'язку з реконструкцією транспортних шляхів. Але чи варто з цього приводу засмучуватися? Маршрути швидкісного трамваю були подовжені до вул. Старовокзальної, де вони зараз розгортаються. Це дуже гарне рішення. Зараз без пересадки пасажири з кінцевої дістаються до вокзалу. Так що за минулим розворотним кільцем сумувати не варто, бо зараз стало зручніше.
Щодо недобудови на кінцевій швидкісного на Борщагівці. Взагалі, торгівельний центр на адміністративній межі Києва - гарна футуристична сучасна ідея. Якщо цей центр буде "огортати" кінцеву зупинку - чом би й ні? Зараз у країни більш серйозні проблеми в зв'язку з війною, але прийдуть кращі часи, торговий центр добудують і він стане гарним об'єктом в інфраструктурі міста.
Закрили станцію швидкісного трамваю "Повітрофлотський шляхопровід". Ви аж двічі подали цю сумну інформацію як докір нерозумному рішенню влади. Дійсно, цієї зупинки не вистачає, але це рішення було вимушене. Поруч були зведені багатоповерхові будинки. При закладанні їх фундаментів був порушений підземний гідрологічний режим. Підземний перехід до станції "Повтрофлотський шляхопровід" був затоплений і, зважаючи на інтенсивність водоносного шару, не може бути відновлений. Цю зупинку закрили в зв'язку із аварійним станом. Закриття цієї станції - не примха влади, а вимушена необхідність.
Скорочення трамвайних маршрутів та реконструкція автомобільних шляхів відбувалися в основному за часів мера Олександра Омельченка, на адресу якого висловлене звинувачення. Все в світі змінюється, в мегаполісі доводиться вирішувати проблеми зростання трафіку. Ці проблеми якось треба вирішувати. Якби ж на місці Омельченка був би хтось інший, вірогідно, рішення було б таке ж саме.
Можливо, більш розвинуті трамвайні лінії були б не зайвими в сучасному місті. Але шлях відновлення в стилі ретро хибний, старі лінії вже не можна втиснути в сучасні магістралі. Але, якщо уявити багатоярусні рішення. Наприклад, трамвай у підземному туннелі. Або, на мосту, що другим поверхом прокладений над існуючою транспортною магістраллю.
Я добре пам'ятаю всі ці маршрути, про які нагадало це відео. Я застав ці часи.
Зараз все по іншому, і так має бути. Але замість ностальгії за минулим я б запропонував сучасне оновлення міста.
Це власне і є транспортною політикою сучасної Європи - відновлення трамваїв, звуження до максимуму полос для приватного транспорту і заборона парковок. Bienvenue a Genève!
"Закриття цієї станції - не примха влади, а вимушена необхідність" Ця необхідність виникла з дозволу влади на будівництво хмарочосів над Либідю, тобто всеж-таки примха.
@@uarhodesian Правильним рішенням влади було б щоб забудовник власним коштом відшкодував ненавмисні екологічні збитки, спроектував та збудував альтернативний вхід на станцію (якщо підземний неможливий, то зробити надземний, чому б ні)
Ого, накатав простирадло. А тепер порахуй, скільки чоловік їхало одним трамваєм і скільки автомобілів зараз вони вимушені використати щоб пересуватися тим самим маршрутом. Про загазованість міста тими автами, які на Заході відправляють на металобрухт, я взагалі не згадую
Колійнний електротранспорт тут в Онтаріо розвивають і докладають великих зусиль, бо сучасне місто забите автівками - це минуле. Жителі середмість навіть часто-густо не мають авто, а за потреби беруть напрокат, або користуються сервісом "car sharing".
Тоамваи оставить только там, где есть выделенные полноценные полосы, то есть скоростной на борщагу, транс-левобережка, бальзака на трое, отрадный-лукьяновка и пуща-куреневка. С Подола и др. необустроеннх мест убрать эти громыхающие чудища. Обрезать и убрать
А поставить современный трамвай на капремонтированные пути - нє?
Дивне відео. Трамвай з Вокзалу. Зараз немає.
А що за маршрут, його номер... Півхвилини і я виключила.
Дизлайк не ставлю, бо інформація про моє рідне улюблене місто і українською мовою.
Ну і коментар як подарунок)))
Прочитайте уважно назву відео. Фото підбірка трамвайний маршрутів яких вже немає. Які були знищенні, переважно у 90-х роках
@@Відкритийсвіт-ь1б А коли їх було знищено більше: тоді чи у 1920-80і роки?! Один лише бензотрамвай до Броварів чого вартий!
В Цюріхе трамваї один за одним їздять ,теж саме і в Празі.Як казав І.Христос домашні ваші вороги ваши.
кто не помнит историю у того нет будущего.
Це трамвай маршруту №2, Вокзал-Базар (Львівська площа).
З вокзалу ходили такі маршрути:
№2 (вже згадано)
№10 (до Автовокзалу)
№30 - Печерській міст
№35 - на Русанівку.
Іноді на вокзал заходив маршрут №9 (здається, від Автовокзалу на Поділ)
І ще маршрути на Відрадне, Контрактову площу і до Пущі-Водиці (раз на годину).
У шкільні роки я жив на розі Саксаганського / Горького (Антоновича). Одне з найбільш шумних перехресть.
Маршрути 27, 30, 35 прибрано за ініціативою черновецького, який тоді жив на Кріпосному провулку.
Відверто кажучи, я цьому в певній мірі зрадів, тому що це були мої автомобільні маршрути (Шота Руставелі, Мечникова і той самий Кріпосний провулок). Трамваї цих маршрутів предметно заважали.
Деталі: Стефан Машкевич, Памяти киевских трамваев.
По-перше, здебільшого показано 3-4 маршрути в різних місцях, по-друге, хто колись пересувався трамваєм з Контрактової до Дарниці навряд чи пожалкує, що його замінили автобусом, бо їхати треба було більше години. Єдина перевага - трамваї ходили кожні 5-10 хвилин, а автобус можна чекати роками. По- третє, трамвайні депо не є окрасою міста. І до чого тут Омельченко взагалі не ясно. Єдиний мер за якого Київ квітнув, з являлись станції метро і навіть пенсионерам давали надбавки. Можна пожалкувати про юність, яка минула, та місто, яке не буде таким як у минулому сторіччі. Але відсутність червоних трамваєв мабуть останнє, на що можна нарікати столичним владам усіх років незалежності..
Дарниця не була промисловим об'єктом і не був так розвинений тоді цей район, він був заселений приватними будинками і малосімейками. Так, було довго добиратися, але мені шкода що прибрали трамваї, особливо з Печерська і Подолу. Такої краси, якою можна б було насолоджуватися із вікон звичайного трамваю більше не буде, а маршрутки то таке, кругом- бігом. У кожного залишились свої спогади, і не те, що хтось сумує за моментами життя, я сумую за моментами краси, якої більше не буде. Тоді можна було дійсно відпочити, насолодитися природою з вікна, а зараз бігом додому в в інтернет.
Я вдячний Олександру Омельченку за те, що звільнив вулиці столиці від застарілої шумної загарусти. Навіть уявити важко що б зараз робилося на вулицях, якби ця залізяка ще човгалась та влаштовувала численні затори. Лишилося прибрати з Подолу та Лук'янівки. Маршрути на Оболоні, Автозаводській та на лівому березі нікому не заважають, тож нехай ще трохи погуркочуть. Швидкісні лінії - недоторкані, бо це те що приносить користь місту.
себе прибери
Хай себе прибере
Трамвай с набережной и моста Патона убрали чтобы запустить маршрутки с другой ценой проезда и работой в черную. Эти маршрутки принесли и приносят миллионные барыши своим хозяевам.
А ты, не далёкий человек, выгораживаещь эти воров.
@@dimondk27 динах
@@АлексейКалашников-с3р сожалею, но ничем помочь не могу. Это судьба, маршрутки тебя изведут...
Трамваї були жахливі, але їх потрібно було не знищувати, а заміняти сучасними.
Найкращий маршрут був 8-й - за 10 хвилин з Солом'янки опинявся у центрі міста
Нічого не вдіешь трамвай це транспорт сполучення місто-пригород Потрібні нові лінії і багато.
С этой мафией у власти мы ещё много что утратим
И напрасно
Трамвай должен идти в Бровари, Вишневое, Вишгород, Боярка, Ирпень, Борисполь, Украинка, Васильков.
А не скулить что его нет в центре где ЕСТЬ МЕТРО и трамвай НЕ НУЖЕН.
Метро на Солом'янці у вас давно є? І на Павлівській вулиці, і на Львівській площі? А на Печерських Липках? На Березняках є метро? Борщагівський трамвай йде до метро чи зупиняється за 500+м від нього (відстань однієї зупинки)?
Мы их не потеряли, мы, наконец-то, от них избавились!
Киев тоже не много потеряет, если "некоторые комментаторы" будут ездить не на Оболонь, а в Медведково или Черемушки.
@@Юра-д7о Езда по медведковым и черемушкам это твои проблемы. Мне в моем Киеве прекрасно без этих трамваев.
Телепень, от і дихай бензином маршруток.
На телеге Вам првычнее
@@АсяКитайгородская-у9ы Не знаю, что такое телега. Это у тебя в твоем мухосранске на маскалии такой вид транспорта? У нас трамваи убрали, потому, что весь народ на личные авто пересел, ужасные пробки и без трамвая!
це все омеля..ні один мєр нічого гарного не зробив для столиці..ВАНДАЛИ..
Говорят он трамваев боялся.
@@СтаниславПетренко-т2с как Сралин.