Нарешті я вас знайшов! Дякую за вашу роботу! Хворію на фотографію досить давно, але я значно молодший за вас. Тому глибина вашого досвіду просто заповнює та шліфує всі мої знання у фото, із задоволенням дивлюсь ваші відео. Дізнаюсь багато нового. Більше, глибше. Ваше пояснення про вплив розміру сенсора на малюнок просто чудове! На жаль, цей досвід я отримав купуючи та продаючи купу об'єктивів. Бо коли купую, показують мені скло на повному кадрі, а у себе вже чіпляв його на APSC. Одним із найулюбленіших об'єктивів є Fujinon 50 f/2.2. Для мене боке та малюнок краще ніж там важко уявити (смак такий:)). Але також у захваті від малюнку Super Takumar 50 1.4 та Юпітер 8. Сучасні об'єктиви також по-своєму чудові. Різкість, точність, автофокус. Чітке розділення між творчими об'єктивами та "вимірними приладами", як я називаю сучасні об'єктиви. Бездушні, чіткі та точні, що дає їм свій шарм. Підписався!
Дякую Вам, колего! Маєте рацію: кут, під яким більший або менший сенсор "бачить" крізь об'єктив, має значення. На жаль, досвід часто спирається на гроші, за які його купуєш. Це стосується фотографії, і відеографії: види мікрофонів, диктофони, штативи та штативні голови, тривісеві стабілізатори, постійне світло, і тд. Але при цьому безмежно радує можливість навчатися. Бо доки навчаєшся, доти й живеш повноцінним життям. Випуск про боке я не зробив би сам, бо не маю фізичної можливості скористатися потрібною кількістю різноманітних об'єктивів. Допомогли колеги, які з різних куточків України відгукнулися на прохання поділитися фотографіями й досвідом. Так що це - спільний випуск української фотогромади. Зичу Вам натхнення у Вашій творчості.
Дякую. Але якби не користувачі інтернету, які долучилися зі своїми фотознімками до випуску, не зробив би... принаймні у найближчі рік-два. Щоб набрати прикладів, потрібні час і вливання. Радію з того, що ентузіасти фотографії підтримують один одного в спільній справі.
Давно шукав щось подібне на теренах українського ютуба. Однозначно підписка та вподобайка) В даний час не вистачає творчого , зробленого з душею , контенту
Отримала це відео в рекомендаціях. Я у захваті, так гарно підібрана інформація і манера подачі матеріалу дуже цікава та приємна. Щиро дякую за пророблену роботу ❤
Дякую Вам за підтримку й схвальний відгук. Можливо, на каналі Вам ще щось сподобається: тут повний курс навчання для початківців, цікавинки для більш досвідчених фотографів, поради по роботі з відео та звуком. Зичу гарного дня!
@@photoukraine Дякую! Так, звісно я підписалась, фотографія це моє давнє хоббі. Проте я його закинула. Фотографую час від часу тільки квіти на заставки для телефону та комп'ютеру. До речі Геліос був моїм першим об'єктивом. А от портретним я так і не навчилась користуватись. Важко мені ця наука давалась. Але Ваша подача мені дуже сподобалась. Гарного Вам дня та натхнення!❤
Всі об'єктиви якоюсь мірою портретні: і ширококутні і з вузьким кутом, і короткофокусні і довгофокусні. Ті, що розмивають фон і ті що являють модель серед її речей та оточення, наприклад портрет пекаря на тлі пічі, свіжовийнятих з неї хлібів, та стіни на якій висять решета. Просто портрети різні за змістом, стилем і манерою виконання. Але кожна фотографія, котра оповідає про людину - це портрет... Проте є грань - не фотофіксує, а саме оповідає. На Ваш Геліос можна фотографувати дуже гарні портрети. Не полишайте цю справу. @@snowflake3884
@@photoukraine так соррі, мабуть потрібно було пояснити спершу. мій перший фотоаппарат був Nikon D3100. До ньог купили Києв 19 зарази обєктива Геліос 81 Н ( якщо я не помиляюсь) , до нього я і привчилась зразу. Бо грошей не було на той час. а це бу гарний варіант. І мені дуже сильно зайшло. Потім фотовпарат я змінила на нікон D 7000 і ще додатково придбала об'єктив yongnouo 50 mm. І вже потім мені пішло щось не так. В цілому останній фотоаппарат брала з розрахунком що підходить саме до мануальних обєктивів, проте саме його функціонал для мене складний . Бо я завжди все робила на відчуттях, а по уроках мені досить складно було розуміти технологію.
Дякую за гарний урок про боке. Колись світлосильна оптика робилась тільки для сутінкового чи недостатнього освітлення часу. Зараз, нажаль змінилися умови його використання. Почали використовувати його як шикарна картинка з боке. Ще одна особливість, є те що при зміні фокусного відстанні міняється розмір боке. Краще брати довгофокусну оптику, з нею буде цікаве боке. Так як ви говорили, що хмари різні. Я не раз колись знімав захід сонця з хмарами, такі явища я часто замічав і я думав, що в мене щось не так. А виявилось, що таке існує явище. Адже фікс оптика в порівнянні з китовим має гарну деталізацію і гарне світлопропускання.
Дякую за відгук, але стоп, стоп. Одне з прямих завдань світлосильної оптики - відокремити об'єкт від фону. А найкращим методом для освітлення сцени завжди було її... физичне освітлення. До електричних спалахів користувалися магнієвими. Магній підпалювали, він яскраво спалахував, і в цей момент робили знімок. Цю технологію можна й понині побачити у старих чорно-білих фільмах.
@@photoukraine за окремо спалахів з магнію я мовчу. Але ж суть в тому, що робили фікси для малого освітлення. Ну і ще компактність. Бо якщо зробити зум світлосильний приблизно по світлосилі самого фікса буде реально великий і важкий. На даний момент є випущений від виробника Canon RF 28-70 f2.0.
Нещодавно відкрив для себе ваш канал і я просто у захваті, переглянув усі відео про фотографування дуже сподобалась подача. Ніби все те саме чув вже 100 разів, але коли ви це розказуєте то слухаю як уперше. Бажаю успіхів у подальшому розвитку каналу та контенту.
Доброго ранку! Щиро дякую Вам за підтримку, і зичу творчого натхнення! Сподіваюся, що таки-дійдемо на каналі тих речей, про які більшість глядачів ще не чула )
@@SuperZieman є підстави згадати німецьке обладнання на наших теренах після 1945 ) З японцями цікавий момент: часто вони працювали для торгових марок США, як сьогодні Китай виробляє обладнання для Німеччини. Наприклад продукцію ТМ "Vivitar" виготовляло понад два десятки фірм та фірмочок, і характер їхніх виробів різнився. Якщо покопирсатися у цьому, буде цікаво, але півжиття піде )
Дякую, колего! Ви втішили мене, бо вчора сиджу в роздумах: чи помітив хтось що боке й малюнок на цифроматрицях - не самоціль випуску, а потужній творчий засіб фотографії, бо й писав, і кілька разів промовляв про "опуклості уваги". Цифрофіксація крізь вигадливе скло ще не є сама по собі фотографією.
За мову і роботу, звичайно плюс) Якщо можна, кілька зауваг. Про розмір матриці висновок правильний, але ілюстрація з проектором і дверима тут ні до чого - там звичайне укрупнення. Шпортун не на мобілку фотографував своїми обʼєктивами, а мобілкою фіксував готову проекцію зображення. Успіхів вам у цій нелегкій справі)
Дякую Вам за увагу і добрі побажання ) В математиці є "доказ від протилежного". Напевне, мав прокоментувати цими словами ілюстрацію з проектором. Зичу гарного спокійного дня!
Слухати одне задоволення, як і бачити таку збірку чудових фото у одному випуску. Тепер хочеться у якості реверансу у ваш бік зробити і собі випуск на подібну тему)
Дякую Вам за позитивний відгук і за участь. Тема неосяжна, буду щасливий побачити її розвиток. Це сприятиме нашій спільній українській школі фотографії. .... Але маю підозру, що, як побічний ефект, може підвищитися вартість мануальних об'єктивів )
Дякую, дуже круто вийшло. Приємно бачити власні фотографії у відео. Деінде ти не підписав марку обʼєктива, не впевнений що зберешся перезаливати відео, але якщо так - то можу вказати де що. Величезна робота, респект!
Денисе, дякую за допомогу та сприяння! Так, в ключових місцях підписав усе найпоказовіше, а наприкінці пустив здебільшого лише за авторством. Мене страшенно шокував той факт, що деякі об'єктиви можуть "не бачити" певних речей. Якось фотографував хмари: крізь один вони фіксувалися видовженими як соски у вовчиці, а крізь другий наче грайливе руно баранця ) І певні деталі були відсутні. Рецепт: творча лінза + лінза повітря. Фантастика.
Цікаво та змістовно. Тривалий час користуюсь старими мануальними =Юпітерами= . =Геліосами= та =Таїрами=.. Осоливо тішать Арсеналівські середньоформатні =Вега= та =Волна= на FX форматі. Якщо б не ця проклята війна...
Це Ви точно підмітили: до 2014 в Україні видруковували чудові... ні.... ЧУДОВІ фотожурнали, кожен як підручник, російські поруч не лежали, я журналіст, навмисне перевіряв. Зичу Вам успіху й натхнення на творчих теренах, а всім нам та нашим дітям з онуками обов'язково миру і достойного повноцінного життя.
Думаю, проблема не в зйомці, а в постобробці. Причому саме через маски світло-кольорової корекції. Мода яка прийшла з фільмів - руда трава, кислотно-синє небо, коричневого кольору шкіра європейців, імітація зерна й подряпин старої плівки. Мода дійшла до влогерів. Варто в ютубі набрати слово cinematic, як знову руда трава, кислотне небо, коричнева шкіра європейців. Двічі писав про це, та жодного разу не озвучив. Поки що.
У мене мильниця Leica Q3, професійні соні продав, три штуки мав але зрозумів вони не мої улюбленці 😊 Хочеться щось повнокадрове, дуже легеньке, світло сильне та багатопіксельне щоб міг кропати при потребі.
Він творчий. З характером. По-різному проявляє себе в різних умовах. Індустар 69 простий і передбачуваний. А Vivitar якийсь такий що й хочеться і колеться: на основний об'єктив не брав би його, хоча скрізь тягаю.
@@Олександр-ю4ы7ю Обидва фотоапарати достойні та гарні. 750 новіший, має кращий динамічний діапазон (хоча й меншу глибину кольору), більше точок автофокусу й площу покриття ними, набагато більший буфер кадрів (це прерогатива репортажників), при зйомці відео 60 кадрів проти 30, тобто можна уповільнювати відео без втрати якості, і робить 1230 знімків на одному акумуляторі проти 900 кадрів у D610. І кращий екран. Але, повторюся, обидва фотоапарати достойні. Я б дивився ще на стан, пробіг та ціну. І обов'язково почитав би форуми з враженнями користувачів.
Колись давно зробив перше відео... коли ще звук писав в один канал ) про мильниці й псевдодзеркалки. Було там і про тих, хто використовує старі мильниці для комерційної діяльності, бо є певний шарм у зображенні (у японців взагалі серйозна течія). Відтоді носився з ідеєю знайти немолоду й дешеву мильницю, котра фотографує в RAW, а може й компакт з більшою матрицею якщо хтось не знає справню ціну. Щоправда, відтоді як обзавівся Olympus pl1 (і зробив про нього огляд до великої війни... а цей олімпус уміщується в кишеню разом зі змінним об'єктивом), ідея про компакти й RAW-мильниці спливає вже рідше.
Обов'язково є. А на ранніх версіях 18-55 (без стабілізатора, йшли до Nikon d100, Nikon d50, Nikon d40), стоять низькодисперсні лінзи, і ті кіти закручують боке!
не переймайтеся. Просто стоять гарні лінзи. Кращі й дорожчі ніж у сучасних кітових об'єктивах. Бо далі розробники вирішили зекономити @@Олександр-ю4ы7ю
Дякую вам щиро. Гарний, цікавий матеріал, вельми якісна подача. 👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую Вам. Відео з'явилося завдяки своєчасній та зичливій допомозі фотографів з різних куточків України. Так що - за фахову солідарність! :)
дуже приємно дивитись такі теплі відео, дякую)
Дякую Вам за приязні слова, тут спільна робота багатьох українських фотографів, для мене честь долучитися до їхньої когорти
Дякую!
Дякую Вам за увагу!
Дякую. Цікаво! Прямо міні науковий фільм!
Дякую Вам за приязні слова! Старатимуся. Зичу Вам гарного дня і творчого натхнення!
Дякую. Класний відос. І ще світер, просто топ )
Дякую! Цей теплий светр мене просто рятує )
Дуже цікава подача інформації, дякую за українськомовний контент
Дякую Вам!
Гарно сказано про художників,що вони малювали те що бачили.
Одна з причин того, чим бувають цікаві самоучки: власне бачення )
Нарешті я вас знайшов! Дякую за вашу роботу!
Хворію на фотографію досить давно, але я значно молодший за вас. Тому глибина вашого досвіду просто заповнює та шліфує всі мої знання у фото, із задоволенням дивлюсь ваші відео. Дізнаюсь багато нового. Більше, глибше. Ваше пояснення про вплив розміру сенсора на малюнок просто чудове! На жаль, цей досвід я отримав купуючи та продаючи купу об'єктивів. Бо коли купую, показують мені скло на повному кадрі, а у себе вже чіпляв його на APSC. Одним із найулюбленіших об'єктивів є Fujinon 50 f/2.2. Для мене боке та малюнок краще ніж там важко уявити (смак такий:)). Але також у захваті від малюнку Super Takumar 50 1.4 та Юпітер 8. Сучасні об'єктиви також по-своєму чудові. Різкість, точність, автофокус. Чітке розділення між творчими об'єктивами та "вимірними приладами", як я називаю сучасні об'єктиви. Бездушні, чіткі та точні, що дає їм свій шарм. Підписався!
Дякую Вам, колего!
Маєте рацію: кут, під яким більший або менший сенсор "бачить" крізь об'єктив, має значення. На жаль, досвід часто спирається на гроші, за які його купуєш. Це стосується фотографії, і відеографії: види мікрофонів, диктофони, штативи та штативні голови, тривісеві стабілізатори, постійне світло, і тд. Але при цьому безмежно радує можливість навчатися. Бо доки навчаєшся, доти й живеш повноцінним життям.
Випуск про боке я не зробив би сам, бо не маю фізичної можливості скористатися потрібною кількістю різноманітних об'єктивів. Допомогли колеги, які з різних куточків України відгукнулися на прохання поділитися фотографіями й досвідом. Так що це - спільний випуск української фотогромади.
Зичу Вам натхнення у Вашій творчості.
Дякую. Давно ждав- те ,що треба. Молодець. Так держи. Лайк і підписка.
Дякую. Але якби не користувачі інтернету, які долучилися зі своїми фотознімками до випуску, не зробив би... принаймні у найближчі рік-два. Щоб набрати прикладів, потрібні час і вливання. Радію з того, що ентузіасти фотографії підтримують один одного в спільній справі.
Давно шукав щось подібне на теренах українського ютуба. Однозначно підписка та вподобайка) В даний час не вистачає творчого , зробленого з душею , контенту
Дякую Вам!
підписка та лайк за ураїнський контент!
Дякую! Гарного вечора!
Вітаю! Цікаві відео. Хороша, глибока подача. Підписався.
Дякую за підтримку!
🙏🙏🙏💙💛
Отримала це відео в рекомендаціях. Я у захваті, так гарно підібрана інформація і манера подачі матеріалу дуже цікава та приємна. Щиро дякую за пророблену роботу ❤
Дякую Вам за підтримку й схвальний відгук. Можливо, на каналі Вам ще щось сподобається: тут повний курс навчання для початківців, цікавинки для більш досвідчених фотографів, поради по роботі з відео та звуком. Зичу гарного дня!
@@photoukraine Дякую! Так, звісно я підписалась, фотографія це моє давнє хоббі. Проте я його закинула. Фотографую час від часу тільки квіти на заставки для телефону та комп'ютеру. До речі Геліос був моїм першим об'єктивом. А от портретним я так і не навчилась користуватись. Важко мені ця наука давалась. Але Ваша подача мені дуже сподобалась. Гарного Вам дня та натхнення!❤
Всі об'єктиви якоюсь мірою портретні: і ширококутні і з вузьким кутом, і короткофокусні і довгофокусні. Ті, що розмивають фон і ті що являють модель серед її речей та оточення, наприклад портрет пекаря на тлі пічі, свіжовийнятих з неї хлібів, та стіни на якій висять решета. Просто портрети різні за змістом, стилем і манерою виконання. Але кожна фотографія, котра оповідає про людину - це портрет... Проте є грань - не фотофіксує, а саме оповідає. На Ваш Геліос можна фотографувати дуже гарні портрети. Не полишайте цю справу.
@@snowflake3884
@@photoukraine так соррі, мабуть потрібно було пояснити спершу. мій перший фотоаппарат був Nikon D3100. До ньог купили Києв 19 зарази обєктива Геліос 81 Н ( якщо я не помиляюсь) , до нього я і привчилась зразу. Бо грошей не було на той час. а це бу гарний варіант. І мені дуже сильно зайшло. Потім фотовпарат я змінила на нікон D 7000 і ще додатково придбала об'єктив yongnouo 50 mm. І вже потім мені пішло щось не так. В цілому останній фотоаппарат брала з розрахунком що підходить саме до мануальних обєктивів, проте саме його функціонал для мене складний . Бо я завжди все робила на відчуттях, а по уроках мені досить складно було розуміти технологію.
Оооо, український фото контент . Респект!!! Підписався.
Дякую, заходьте, буду радий )
@@photoukraine без проблем
дякую ютубу, що вас порекомендував
і вам дякую :)
Вам дякую за підтримку!
Дякую за гарний урок про боке. Колись світлосильна оптика робилась тільки для сутінкового чи недостатнього освітлення часу. Зараз, нажаль змінилися умови його використання. Почали використовувати його як шикарна картинка з боке. Ще одна особливість, є те що при зміні фокусного відстанні міняється розмір боке. Краще брати довгофокусну оптику, з нею буде цікаве боке. Так як ви говорили, що хмари різні. Я не раз колись знімав захід сонця з хмарами, такі явища я часто замічав і я думав, що в мене щось не так. А виявилось, що таке існує явище. Адже фікс оптика в порівнянні з китовим має гарну деталізацію і гарне світлопропускання.
Дякую за відгук, але стоп, стоп. Одне з прямих завдань світлосильної оптики - відокремити об'єкт від фону. А найкращим методом для освітлення сцени завжди було її... физичне освітлення. До електричних спалахів користувалися магнієвими. Магній підпалювали, він яскраво спалахував, і в цей момент робили знімок. Цю технологію можна й понині побачити у старих чорно-білих фільмах.
@@photoukraine за окремо спалахів з магнію я мовчу. Але ж суть в тому, що робили фікси для малого освітлення. Ну і ще компактність. Бо якщо зробити зум світлосильний приблизно по світлосилі самого фікса буде реально великий і важкий. На даний момент є випущений від виробника Canon RF 28-70 f2.0.
Вітаю! Приємно слухати 👍🇺🇦📸
Дякую Вам, колего!
Нещодавно відкрив для себе ваш канал і я просто у захваті, переглянув усі відео про фотографування дуже сподобалась подача.
Ніби все те саме чув вже 100 разів, але коли ви це розказуєте то слухаю як уперше.
Бажаю успіхів у подальшому розвитку каналу та контенту.
Доброго ранку! Щиро дякую Вам за підтримку, і зичу творчого натхнення! Сподіваюся, що таки-дійдемо на каналі тих речей, про які більшість глядачів ще не чула )
Дякуємо Сергій за відео. Дуже багато праці вкладено сюди.😊👍
Трохи є ) ... Дякую Вам за увагу!
Дякую! Було дуже цікаво і надихаюче
Зичу Вам добра і творчих успіхів! Дякую!
Старі японські об'єктиви найкращі. Залізо і мануальний фокус!
Так, об'єктиви з металу і скла переживуть усі сучасні!
Дивлячись для чого кращі)
До речі сучасні китайські об'єктиви також "залізо та мануальних фокус"
Краще старих японських об'єктивів, тільки старі німецькі))
@@SuperZieman є підстави згадати німецьке обладнання на наших теренах після 1945 )
З японцями цікавий момент: часто вони працювали для торгових марок США, як сьогодні Китай виробляє обладнання для Німеччини. Наприклад продукцію ТМ "Vivitar" виготовляло понад два десятки фірм та фірмочок, і характер їхніх виробів різнився.
Якщо покопирсатися у цьому, буде цікаво, але півжиття піде )
@@paoinua в тому числі для кіно-відеовиробництва, давно облизуюся на них )
Дуже чекала новий випуск! І не даремно!!! Дякую за порцію натхнення ❤
Дякую Вам, зичу творчого натхнення і його реалізації!
Слушна думка. 👍💪💯
Дякую!
Як медом помастили. Справжня фотографія ще таки пручається у тенетах сучасної цифрографії. Дякую автору! Підписка без роздумів!
Дякую, колего! Ви втішили мене, бо вчора сиджу в роздумах: чи помітив хтось що боке й малюнок на цифроматрицях - не самоціль випуску, а потужній творчий засіб фотографії, бо й писав, і кілька разів промовляв про "опуклості уваги". Цифрофіксація крізь вигадливе скло ще не є сама по собі фотографією.
@@photoukraine Вам ще раз щиро дякую за чудову роботу та з нетерпінням чекатиму чогось новенько-старенького!
Який Ви класнючий! Дуже цікаво розповідаєте, Дякую
Дякую Вам! Заходьте будь ласка, буду радий )
Було цікаво. Розповідаєте добре.
Дякую Вам за увагу!
Супер! Дуже цікаво! Дякую!😊
Дякую Вам! Вже у пошуку нових цікавих тем :)
Убойне відео!!! Ви дуже прогресуєте у кадрі,дуже цікава подача!!!
А ще мої коряві фото потрапили у відео))))
Дякую Вам за те що долучилися із фотографіями до цього відео: сам би його не створив. Зичу Вам натхнення, працюватимемо надалі! )
Дякую! Було дуже цікаво! :)
Дякую, зичу Вам творчих успіхів!
Дуже цікаве відео, автор це щось! неповторна подача
Дякую, колего! Навзаєм зичу творчого натхнення!
Интересный выпуск , особенно понравились фотографии с самодельных объективов.
Через півтори години буде нормальна якість - фулашді, і 4к: ютуб "пережовує" )
Познавательно и интересно. Дзякуй.
Радий Вашій увазі. Зичу гарного дня!
благодарю вас за труд, чудесный выпуск.
Дякую Вам за схвальний відкук. Зичу творчого натхнення!
@@photoukraineувлекаюсь пейзажной сьемкой и я бы с радостью подкинул вам для ваших видео, своих работ для видео, морские пейзажи и длинная выдержка.
@@максимт-ф5щ цікава тема, дякую Вам за люб'язну підказку. Подумаю як це краще зробити :)
Дякуємо за відео, було дуже цікаво і корисно ❤
Дякую Вам за відгук і підтримку!
За мову і роботу, звичайно плюс)
Якщо можна, кілька зауваг. Про розмір матриці висновок правильний, але ілюстрація з проектором і дверима тут ні до чого - там звичайне укрупнення. Шпортун не на мобілку фотографував своїми обʼєктивами, а мобілкою фіксував готову проекцію зображення.
Успіхів вам у цій нелегкій справі)
Дякую Вам за увагу і добрі побажання ) В математиці є "доказ від протилежного". Напевне, мав прокоментувати цими словами ілюстрацію з проектором. Зичу гарного спокійного дня!
Слухати одне задоволення, як і бачити таку збірку чудових фото у одному випуску.
Тепер хочеться у якості реверансу у ваш бік зробити і собі випуск на подібну тему)
Дякую Вам за позитивний відгук і за участь. Тема неосяжна, буду щасливий побачити її розвиток. Це сприятиме нашій спільній українській школі фотографії. .... Але маю підозру, що, як побічний ефект, може підвищитися вартість мануальних об'єктивів )
Дякую, дуже круто вийшло. Приємно бачити власні фотографії у відео. Деінде ти не підписав марку обʼєктива, не впевнений що зберешся перезаливати відео, але якщо так - то можу вказати де що. Величезна робота, респект!
Денисе, дякую за допомогу та сприяння! Так, в ключових місцях підписав усе найпоказовіше, а наприкінці пустив здебільшого лише за авторством.
Мене страшенно шокував той факт, що деякі об'єктиви можуть "не бачити" певних речей. Якось фотографував хмари: крізь один вони фіксувалися видовженими як соски у вовчиці, а крізь другий наче грайливе руно баранця ) І певні деталі були відсутні. Рецепт: творча лінза + лінза повітря. Фантастика.
саамий ліпший об'єктосік для бавлянки ГеЛІОСС 44-2
Чудовий і демократичний об'єктив.
Цікаво та змістовно. Тривалий час користуюсь старими мануальними =Юпітерами= . =Геліосами= та =Таїрами=.. Осоливо тішать Арсеналівські середньоформатні =Вега= та =Волна= на FX форматі. Якщо б не ця проклята війна...
Це Ви точно підмітили: до 2014 в Україні видруковували чудові... ні.... ЧУДОВІ фотожурнали, кожен як підручник, російські поруч не лежали, я журналіст, навмисне перевіряв. Зичу Вам успіху й натхнення на творчих теренах, а всім нам та нашим дітям з онуками обов'язково миру і достойного повноцінного життя.
Як вам сучасна мода зйомки фільмів ніби через маску зварювальника?
Думаю, проблема не в зйомці, а в постобробці. Причому саме через маски світло-кольорової корекції. Мода яка прийшла з фільмів - руда трава, кислотно-синє небо, коричневого кольору шкіра європейців, імітація зерна й подряпин старої плівки. Мода дійшла до влогерів. Варто в ютубі набрати слово cinematic, як знову руда трава, кислотне небо, коричнева шкіра європейців. Двічі писав про це, та жодного разу не озвучив. Поки що.
:)
У сюжеті, як і в жінці, має бути загадка ;)
У мене мильниця Leica Q3, професійні соні продав, три штуки мав але зрозумів вони не мої улюбленці 😊 Хочеться щось повнокадрове, дуже легеньке, світло сильне та багатопіксельне щоб міг кропати при потребі.
У Вас велика перевага, бо знаєте чого хочете, чому і навіщо. У багатьох такої переваги немає: все досвід.
Розвивай цю тему.
Вибачте, коли чую щось на кшталт "додивіться це відео до кінця, ви будете вражені", я звичайно вимикаю це відео. Не люблю таке.
Дякую Вам за зауваження. Постараюся утримуватися від таких штампів.
На вівітар кращє виходе)
Він творчий. З характером. По-різному проявляє себе в різних умовах. Індустар 69 простий і передбачуваний. А Vivitar якийсь такий що й хочеться і колеться: на основний об'єктив не брав би його, хоча скрізь тягаю.
Дякую. Скажіть, що б ви обрали як свій перший повний кадр після кропа, Nikon D610 або D750 ? Обидва Б\В.@@photoukraine
@@Олександр-ю4ы7ю Обидва фотоапарати достойні та гарні. 750 новіший, має кращий динамічний діапазон (хоча й меншу глибину кольору), більше точок автофокусу й площу покриття ними, набагато більший буфер кадрів (це прерогатива репортажників), при зйомці відео 60 кадрів проти 30, тобто можна уповільнювати відео без втрати якості, і робить 1230 знімків на одному акумуляторі проти 900 кадрів у D610. І кращий екран. Але, повторюся, обидва фотоапарати достойні. Я б дивився ще на стан, пробіг та ціну. І обов'язково почитав би форуми з враженнями користувачів.
Дякую Вам за розгорнуту відповідь.@@photoukraine
А маєте бажання створити відеограй про компакти ?
Колись давно зробив перше відео... коли ще звук писав в один канал ) про мильниці й псевдодзеркалки. Було там і про тих, хто використовує старі мильниці для комерційної діяльності, бо є певний шарм у зображенні (у японців взагалі серйозна течія). Відтоді носився з ідеєю знайти немолоду й дешеву мильницю, котра фотографує в RAW, а може й компакт з більшою матрицею якщо хтось не знає справню ціну. Щоправда, відтоді як обзавівся Olympus pl1 (і зробив про нього огляд до великої війни... а цей олімпус уміщується в кишеню разом зі змінним об'єктивом), ідея про компакти й RAW-мильниці спливає вже рідше.
@@photoukraine також мав епл 1 з обʼєктивом геліос 44 м , але то не мій рівень . Я початківець і шоб брати такі апарати треба вчитися
У мене на кіті є боке на 55мм.
Обов'язково є. А на ранніх версіях 18-55 (без стабілізатора, йшли до Nikon d100, Nikon d50, Nikon d40), стоять низькодисперсні лінзи, і ті кіти закручують боке!
Боке є навіть на телефоні, питання у його характері
Я таких термінів навідь не знаю))) Покищо.@@photoukraine
не переймайтеся. Просто стоять гарні лінзи. Кращі й дорожчі ніж у сучасних кітових об'єктивах. Бо далі розробники вирішили зекономити @@Олександр-ю4ы7ю
Дивишся, як ніби казку слухаєш...
Дякую Вам. Такі вони і є об'єктиви: казкові та різні )
Ех блін а я уже думав що на фотографії де зникали хмари ви зняли на камеру якесь паранормальне явище!)
Весь фокус - в лінзах ;) Справді, так і є )