Як це ви не додумадись? Все дуже просто: берете найпотужніший батут, Віталіку в руки дронобойку(типу мухобойки), і до переду! Дрони розбігатимуться, як мухи од дихлофосу, лише вгледівши чемпіона на старті!))
@@ИванХарив-я1н можна виготовляти схожі набої або подібні до мисливських для наявних зарубіжних моделей. Проте власні засоби мають бути. Гранатометнику додасться клопоту...
Питання а чи можна таким дишевим дроном таранити дорого. Як камікадзе? Спробувати коли лежить на позиції готовий заряджений дрон і з укриття його запустити щоб на 500 м вистачало сигналу?.
Два дні тому мій племінник, що нині служить на нулі, попросив передати набої до рушниці, бо дрони ворожі набридли. Звісно, що там інформація різноманітна, тому він не міг визначитися з номером шроту. Я мисливець і споряджую набої з 1978 року сам, маю досвід великий в цій справі, тому і рекомендував йому № 3 - №1. І от Ви мені дали конкретну відповідь чим спорядити. Моя щира подяка Вам за експеримент!
Хлопці дуже дякую за цей відос.Я ще рік тому говорив своїм пацикам на позиціях брати з собою дробаш і збивати дрони/fpv бо з ним шансів більше ніж з калаша, а тут ще й на ваші тести натрапив, красавчики.
В армії США, дробовіки присутні, 1 на взвод, для різних потреб, навіть за тих часів, коли дронів ще не було. В наш час кинути дробаш в авто, чи на позиції, гарна ідея, тим паче вони часто полюють саме на техніку.
Всім доброго. Був мисливцем з 1982 по 2014 рік. Мав невелику практику стрільби зв'язанною картеччю (9 штук по 3-3,5 гр. порох 2,2 гр. "сокол"). По настильній летить метрів 150. Дуже кучно - нитки не дають розлітатися. При попаданні в кістку задньої ноги звичайної косулі перебиває її (зупиняв підранка). Заряди робив сам для ТОЗ-34 12/70, трішки клопітно, але результат того вартий. Робив стаканчик з бумаги діаметром 18мм, клав його на стіл і в нього зверху вниз закладав шрот а потім стропи, шарами з пересипкою крахмалом. Довжина стропів приблизно 200-250мм. Потім підготовлена і занаряжена гільза надівалась на цей стаканчик зверху вниз. Потім робилася закатка.
@@valerytuinovколись давно експериментував із свинцем в 308: а) нарізи засираються в момент і чистити сильно гєморно; б) при штатному заряді пороха прискорення розплющує свинець, геометрія того, що вилітає - як в кірпіча і балістика аналогічно. Висновок: коли люди вперше про таке подумали ( було в 18ст в США) то створили левери - крупнокаліберні 0,4-0,5 дюйма, тобто десь 12-12,7мм гвинтівки з багатьма (від 8 і до 20) пологими і неглибокими нарізами в каналі стола для мінімальної деформації свинцю, а також там була пряма форма гільзи для цієї ж мети і простоти спорядження, і ручна (важільна) система перезаряду/ досилання набоїв з магазину, як правило трубчастого. І ще вони працювали спочатку на повільних димних порохах, а з переходом на бездим навіски сильно зменьшили і V° там десь до 600м/с, але БК кулі низький, що компенсувалось її масою та стоп-ефектом. І тупа куля, бо гостра може здетонувати об капсуль верхнього патрона в магазині. Але це все екзотика і вестерни
Завжди було цікаво, чи можна збити дрон за допомогою дробовика🤔 І тут я знаходжу відео, яке дало на це питання відповідь👍🏻 Дякую вам за цей експеримент. Надіюся його результати зможуть використати наші військові задля боротьби з ворожими дронами!
Ми з побратимами як раз думали за такий метод збиття дронів. Дякую що провели такий експеримент і довели певні очікування. Тепер треба попробувати з МГ-43 ))))
Аяяяй яка файна у вас передача , найкраща у світі !!! 😂 Якщо щось дрон одразу до літунів полетить , на щось та й згодиться ! Але без приколів , ваша робота несе у люд правильну збройову культуру ! Всіх благ 🇺🇦
Дякую вам хлопці, за те що робите такі експерименти. Можливо хтось скаже, що то просто розваги. Але ні! Комусь, розуміння таких «розваг», може врятувати життя. До того ж багато наших воїнів використовують власну зброю на фронті. Не кажучи вже про звичайних мисливців, які боронили наші землі в перші дні повномасштабного вторгнення окупанта, своєю зброєю. Стосовно збиття дронів. Бачив давненько на одному відомому американському Ютуб каналі використання цікавих набоїв. Там щось типу кулі, яка в польоті розкривається на фрагменти, які в свою чергу звʼязані між собою тросиком. Зрозуміло, що в вашому асортименті такого нема, але не заборонено спробувати самому створити такий «мисливський» набій для полювання на птаха. Думаю, може бути ефективним. Тож, ще раз вам усім дякую. Тренуйтеся, розважайтеся, навчайте зацікавлених людей. Тарасу - терпіння, та міцної волі. Передавати свій досвід іншим - то має бути талант. Бережіть себе, та ваших близьких. Слава Україні!
На полюванні на гуся стандартний шрот, зазвичай, «двійка». Хоча досвідчений мисливець ніколи не витрачає патронів на висоті гуся більше 70 метрів. Ви молодці, що зробили цей наочний експеримент. Варто і нашим воякам тренуватися на таких іграшкових дронах. Волонтери, агов! І ще. Навіть якщо немає вітру, шрот прямо летить лише на 30-40 метрів. Потім йде по дузі. Це теж треба враховувати.
І ще , вітер на висоті десь з70-80м.висоти, вже появляется ,навіть якщо у землі штиль ,то буде десь-1.5...2м/с.Тому все ,вірно , треба поправка на вітер !😎
З власного боєвого досвіду: Певний час з однієї з позицій в околицях Бахмута ми з побратимами спостерігали як орки з своєї лінії окопів запускали феєрверки. Причому якоїсь системності і логіки в цих запусках не було взагалі, феєрверки бабахали на різних участках окопу і в різний час, навіть вдень. Вже потім, десь тижнів за 2, коли наш підрозділ з іншими союзними військами штурманули ті позиції і взяли парочку орків в полон, від них вдалось дізнатись, що при допомозі феєрверків вони намагались відігнати наші дрони, що зависали над їхніми позиціями.
💙💛 Поки Тарасяо служить. 💙💛 Ви не перестаєте робити гарний контент. Дуже велике дякую за вашу роботу,ви молодці. Колись може десь вас зустріну. З вас фото на пам’ять. 💙💛Слава Україні.💙💛
Доброго дня, дякую вам за гарне відео, дякую, що ви хлопці є в нас такі,робите гарну справу, нехай береже вас Бог!Пишу не за приз, просто давно хотів написати від чистого серця ❤😊
Особисто я чекав набагато кращого результату. Деяким побратимам (які влучно стріляють) вдавалося збивати дрони з АК. А зважаючи на те що ти несеш на собі 40-50 кг спорядження, додатково нести рушницю з набоями, то в ній немає сенсу. Краще вчитися влучно стріляти зі штатної зброї. Навіть коли ти починаєш стріляти по дрону то він втікає. Перевірено. За контен дякую! Було цікаво.
Давно шукав експерименти на подібну тематику. Уважно перечитав всі коменти. Мені теж здається шрапнельно-шротова тема для боротьби з дрібними повітряними цілями значно більш ефективною аніж кульова стрілкотня. Чисто статистично наситити ефективну площу однаковою кількістю металу у шрото-шрапнелі потрібно набагато менше пострілів/стволів аніж у будь якого кульової зброї. Швидкості, звісно незрівнянні, але, для виведення з ладу дронів достатньо просто зачепити лопать щоб викликати розбалансування високообертового гвинта і якщо не руйнування, то дестабілізацію польоту від вібрації, а це, у свою чергу не дасть виконати бойове завдання дрона. Будь яка вібрація і дестабілізація знизить шанси успішного прицілювання/скидання, а по-друге різко зменшить час в повітрі через збільшення енерговитрат на активну стабілізацію дрона автопілотом. Навіть сучасні зенітні ракети побудовані на принципі ураження цілі саме дрібними підготованими уламками, а це фактично і є шрот або шрапнель. Одна тільки різниця - дистанція! Зенітна ракета фактично доставляє "рушницю" впритул до цілі що на порядки збільшує ефективність застосування такого вражаючого механізму. Отже, до чого я веду - слід підвішувати стволи з 12м калібром на дорон-мисливець і піднімати їх впритул до мішені, принаймні на дистанцію метрів на 10-15. Тоді всі ефекти далекої дистанції пропадають. Тут вже можна мудрувати і з матеріалами, і зі зв'язаним шротом, і з стрільбою жмутами дроту, і всяке таке інше. Сучасні засоби підйому та керування дозволяють городити що завгодно на цю тему. Є лише одне але - віддача. Тут потрібно вже міркувати. Найпростіше мабуть орієнтувати стволи вниз щоб віддача підкидала мисливця вгору, але через те що ворог висить над нашими позиціями є ризик дружнього вогню. Більш органічно виглядає горизонтальне розташування, але віддача звісно дестабілізує або взагалі знищить мисливця. В цьому випадку потрібне радикальне збройове рішення для компенсації віддачі. Наприклад, враховуючи що стрілка за казенною частиною нема можна зробити щось типу компенсуючих псевдостволів обернутих в протилежну сторону від бойового напрямку ствола і заряджати їх більш потужним холостим зарядом із системою загального капсуля. Чи щось на зразок безвіткатної гармати. Загальне враження від сучасної війни дронів-антидронів, що технології відкотились десь до рівня початку 20го сторіччя, але без пілотів. Ті ж самі швидкості, ті ж самі засоби ураження. Пілоти брали із собою Маузери щоб вести повітряні дуелі із противниками) Вибачте за лонгрід, але тема муляла.
Дуже дякую вийшло дуже цікаво! Сподобався ваш підхід до створення контенту,спочатку так сказать теорія ну а потім і сама практика. Яка показала,що це можливо,а ще плюс в тому ,що пробували різні набої і багато з тих хто перегляне відео зрозуміє що саме потрібно закупити щоб мати більш-менш якийсь шанс. Ще раз дякую
@@pirogvideo Чирок - досить швидкий ) Або вальдшнеп. Просто, якщо вже пішли такі тести, то чому б ні? Може комусь до нагоди стануть навички цивільної стрільби на стенді ;-)
парни вы супер. это отличный тест который можно уже использовать как реальную инструкцию в войсках. я всю жизнь охочусь и тоже наверное стрелял бы нулем а тест отлично показал что тройка рулит. Отправьте ящик тройки на бахмут там дробовик и охотник наверняка найдётся. раздать в подразделения по пару пачек будет отличный результат.
Нужно заливать в контейнер парафином дробь,оно кучнее будет лететь. либо пробовать вязать картечь ,либо полукартечь в любом случае картечь разлетится и она связана ниткой будет либо картечь попадет либо всей цепочкой обмотает тобишь ниткой это как накидка получится но для этого нужно будет брать длинные гильзы что бы вязать картечь по шире тобишь больше нитки было ,что бы могла цепануть дрон.
Як завжди дуже інформативно та корисно) А починаючи знімати ролик слід було згадати відео де Антон Кудрін вчив нас стріляти по зайцям, трійочкою, трііійочкою, а не чимось більш крупним) Тут би це стало в нагоді) Дуже заль, що його з нами немає зараз...
Дуже класний дослід, але на мою думку треба було спробувати дрібніший шріт наприклад 5-ку 36г+ були б ще більші шанси на влучання. Ви суперові люблю вас дивитись:)
Здоров'я! Да хлопці... Жаль вашого колеги вже немає - Антона Кудріна, земля йому пухом. Він би і без тестів певно вам би, як мисливець розповів про можливості дробовика і мілкої дробі. Доречі думаю що з гусятниці (ствол 90 см) і на 150 можна ті жужалки знімати тільки на швидких порохах. Але то вже до Кульбицького, якщо він ще десь є. Ще б порадив для резкості бою взяти в 20 калібрі і з посиленим чоком! Да і варто пробувати 5-кою! Коменти про нарізну зразу веселять і свідчать про недосвідченість в стрілковій справі писак. Особливо повеселив комент про оптику! Про таке може писати лише людина яка ніколи ту оптику і в руки не брала!
Для точного влучання Віталія, треба до дрона прив'язати "бабушку" і зробити проходження через тунель Купера 😂. Дякую за відеобзор, дуже познавально і відкидає багато "експертних" до цього висновків. Більше Практики! Наснаги!✊️
Доброго дня. Дуже цікаве відео і гарна робота, дякую. Трошки зауважень від себе)). Ви проігнорували магнум навіску, вважаю, що саме ці набої в розмірі шроту від 1 до 3, на основі Ваших експериментів, мали б дуже великі шанси на збиття дрону, так як шроту в цих набоях буде побільше і енергії в шроту теж більше. Булоб цікаво побачити збиття дрону не під кутом 90°, а і під кутом 45-75°. Але Я розумію чому вибір пав саме на цій градус 90. Можливо було прив'язати до дрона якусь легку страйкбольну гранату, вийшов би дуже цікавий експеримент. Дякую за відео, успіхів!🎉
Классный эксперимент. Большинство видео со сбросами, что я видел - время полета заряда 5...6 секунд. Т.е. мы говорим о высотах более 100м. К предложению по стальной картечи и чоку предлагаю Магнум, чтобы было больше кинетической энергии. По силуэту на бумаге - кроме креста крепления нужно учитывать окружности лопастей.
дійсно 5сек це десь122м висоти, але ви не враховуєте супротив повітря при рохрахунку а для "хвостатого" вога це досить сильний чинник. Плюс це корелюється з тим що кажуть ті що скидають - 100м. про що в відео і згадується.
Лопасти правильно учтены. Лопасть не занимает одновременно всю окружность. в каждый момент времени она находится в определенном месте, а во всей остальной площади отсутствует. Вероятность попадания не меняется. Если бы велась стрельба стрелами, то да, надо было бы учитывать всю окружность.
Ми з побратимом посварилися щодо результатів ваших експериментів. Кожен знає як краще, бо де два козаки - там три гетьмана)). Але обидва прийшли до висновку, що ці експерименти для нас були корисні. Дякуємо! Всім добра!
Можно попробовать различные дульные сужения с портами, вроде Gemini. Американе увлекаются такими хитрыми чоками для охоты на гуся и индейку. Там у них бывают X-F чоки, вплоть до 1, 25мм. Также имеет смысл попробовать стальную дробь. У нее скорость выше будет, чем у свинцовой. А число дробин больше при той же массе снаряда. То есть, сноп дроби плотнее. Но к стальной дроби надо подбирать правильное дульное сужение. Опять двадцать пять, за рыбу деньги.
Имею опыт охоты на гуся. На свою МР-153 накручивал удлинитель ствола чек с напором. Гуся на 80 метров 0 и 00 брали запросто. Дробь была в контейнере и пересыпана крахмалом. Длина ствола в моей МР-153 710 мм, плюс удлинитель 120 мм, итого 830. А с МЦ 21-12, со стволом 750 мм товарищи били гуся 1 и 0, на такой же дистанции. Тут надо хорошо эксперементировать. Хотя бы для начала надувные шарики гелем и нить около 100 м. А то дроны жаль. Они еще службу послужат по уничтожению свинособак.
Колись давно у гармати заряджали ядра, які парами скріплені ціпком. Така штукенція зносила щогли кораблів та дерева. Можливо можна у рушницю заряджати щось подібне (більш мініатюрне) для збиття дронів.
Попробуйте использовать насадку на ствол, для увеличения дальности стрельбы. Это стандартная опция у многих производителей гладкоствольного оружия. Она повышает кучность и дальность выстрела, но сокращает срок службы механизма заряжания, поэтому предлагается как доп. оборудование.
Из АК-74, удавалось сбить дрон на дистанции примерно 50-70 метров, открывая огонь одновременно из 4-5 стволов, и то это было проблематично. Поэтому дробовик показывает большую эффективность, из за облака картечи.
Дякую, корисно. Наступного разу для мотивації стрільця дрон має скидати символічний припас. Є перспектива командних змагань і шоу у подібному форматі. Якщо зробите це першими - зірвете хайп ;)
Для початку треба взять контейнер для стального дробу. І потім зробити погоджувальні пласти шроту. І буде вам щастя і на 100 метрів і на 150. Є ще купа секретів але там нічого серійного. Доведеться мастирить самому.
Уявляю як хлопці після війні антидроновими пушками нелетально саджатимуть качок, фоткатимуться з трофеями та відпускатимуть тих у своїх качиних справах. Цікаве відео, думаю багато хто про це думав, але ви реалізували випробовування - дуже круто та респектно!
Дякую за відео. Мабуть було б доречніше стріляти не по дрону, який над вами завис (бо тоді вже мабуть не до стрільби), а по діагоналі (відстань і траекторія інша).
@@ВіталійПетрук-с2с за то є сенс полякати москалів і демаскувати їхні схованки.. можливо якийсь сполоханий дроном москаль побіжить кудись а в цей час його акуратно упакує на концерт до кобзона наш снайпер.. на все воля божа. все потрібно використовувати для оборони рідної богом даної землі...
Так як я зараз знахожуся на службі, на білоруському кордоні, то я вже неодноразово замислювався, над даним "антидроновим" методом😊 але так як зброя в мене нарізна, то можливості перевірити і не було... а тут, наче сам бог вас послав 😊 випуск крутезний і дуже інформативний👍 але, так як мавіків в нас зараз немає, то і така іграшка нам була б дуже корисна!😊 надіюсь хоч раз в житті пощастить та й виграю😁
@@roman0122ну є ж поплавок з хім.світлом, можливо можна і циліндричну шротину з таким маленьким всередині зробити, єдине шо вона канєшно легка буде, але вночі мабуть щось і можна побачити
можно было бы связать квадрат гнездовым способом группу надувных шариков легче воздуха и зафиксировать их по высоте, чтобы понять осыпь дроби пересыпать дробь цветным порошковым мелом, возможно будет видно пылевую тучу
Ролик в тему. Даже гуглил ТТХ дроби, и ролики с примерами выстрелов на дальность. Вы сделали очень важное дело, для наших военных. Можно подкинуть блогеры с большой аудиторией, на военную тематику.
Цікава історія полювання і тест на збиття. Але справді було цікаво і смішно, а головне , що три качки 🦆 були збиті. Дуже дякую за позитивний контент. =))))))
Тарас проґавив той момент, коли шмаляли в дрона. Віталій Педченко, спортсмен - спалив усі патрони. Та ось націлився з плеча й натис гачок Антоха, І похитнувся й стрімко впав китайський дрончик... трохи:) Сто метрів шротом - це не жарт, і по цю сторону екрану, Аплодували всі в азарт "експерти мамкині" з тактичного дивану. Та Ібіс трохи ще припас для тренування дронів І хлопці знову узялись до знищення... патронів:) А поки знову спромоглись зробить оте влучання, Щоб дрон крутнувсь, упав або розбивсь - пройшли добряче тренування. Мораль вистави тут така: майстерність досягається роками, А випадково можна збить і банкой з огірками!
Рад видеть вас живыми и здоровыми!!! Такой дрон на высоте 100 метров вряд ли будет опасен и сможет причинить урон, скорее всего только произвести фотосъёмку и только. Скорее всего он будет действовать на меньшей высоте на которой его можно будет сбить крупной дробью 0000 это 5,0 мм. в диаметре дробины. Однако не лишне перенять опыт у зенитчикоа которые охотятся на гусей, у них схожий с вашим случай.
вони ж спочатку розповідали, що дрон на 100 метрах стежить і корегує арту, а дрон на 50-75 метрах скидує щось. і в відео є розяснення що картечин мало, і вони можуть не влучити і що краще працює шрот 2 або 3 бо там багато дробинок і якась дай попаде. там достатньо пошкодити гвинт, або плату керування. там нетреба вирваних кусків. дивіться будь ласка відео перед тим як писати коментарі.
Офігезний відос, питав свого знайомого який служив таке питання ще у 2015 році. Тепер от отримав відповідь)) А мжна ще такий саме відос, тільки щоб рушниця була автоматиічна. Ну якщо це спрацює і можна чергою садонути хочаб 10-15 псотрілів -- так це досить нормальний засіб боротися з цією навалою))
Окей, якщо рушниця пристріляна горизонтально, з урахуванням падіння снаряду, то при пострілі вгору весь шріт піде сильно "над" точкою прицілювання. Нє?
Гадаю, для боротьби з дронами варто експериментувати з кустомізацією набоїв. Наприклад мідний дріт малого діаметру перерізу буде здатний витримати ствольне компресійне перевантаження і ефективно сплутати лопаті коптера. Потрібні експерименти... Зрештою, якщо вдасться "доставити" до цілі павутину або сплетіння з такого дроту, навіть при недостатній для механічного ураження енергетиці набою, ціль буде виведено з ладу через зупинку роторів. Слава Україні! Ворожим дронам - нелітної погоди, усіх негараздів, а їх операторам - полону!
Ідея цікава, але на 60-100 м. Коли(якщо) павутина буде розкриватись - траєкторія стане просто непередбачуваною. Проблеми картечного пострілу зменшуватимуться із зменшенням дистанції до цілі. Зенітні ракети фактично піднімають таку "рушницю" впритул до цілі, а далі постріл, і так- саме шрапнель та шрот.
мені здається що в цьому є сенс і дуже рад що на вашому каналі вирішили всетаки спробувати постріляти з рушниці по дронах. просто треба зробити патрон з трасуючим елементом щоб було видно куди приблизно летить шрот і влучань буде набагато більше. а це врятованні жіття на фронті. дякую за ваш єксперемент бо я вже давно кажу хлопцям що це варто спробувати. я б і сам це спробував але в мене нема такої можливості.
Показове відео, дякую, але шкода що не спробували набій "Тахо Антидрон" чи "в'язану картечь" (можу помилятись з назвою, де картеч зв'язана між собою, бачив в інтернеті набій такого плану Skynet Drone Defence)
Хлопці, Ваш задум є хорошим, борьбу з дронами мусимо найти. Планував також такий експеримент, но не доходять руки, тому моя думка така, спробуйте під розмір картеча "9шт" і дріб тройку замінити подібним розміром неодімовим магнітом "кулькові", но макс. пів-чок, краще циліндер, думаю, що результат буде кращим. С.У.🇺🇦
Не тільки у центр не прилітає. Шріт у цілому випадково розподіляється по площині. А тому влучання у цьому випадку, на всій площині, то виключно відсоток вдачі.
цікаве відео! кілька спостережень: 1) збиття, на мою думку, у всіх трьох випадках ставалося через влучання дробин у лопаті пропеллера. пошкоджена лопать -> дисбаланс на моторі -> "розколбас" усього дрона -> падіння. чи буде ставатися те саме у випадку більш технологічного мавіка - хороше запитання, особливо до його системи стабілізації 2) як вже зауважили в коментарях, теба було спробувати чоки. ІМХО це було б особливо ефективно при роботі по рухомій цілі, орієнтуючи рушницю чоком по напрямку руху цілі. це дало б більшу ймовірність влучання, на мою думку. 3) мені цікаво, чому ви не спробували стріляти жеканом? хіба його купність на відстані 100 м настільки погана? чи ви хотіли перевірити саме ефективність дробу?
Метров до 150 нормальная мелкашка-полуавтомат должна тоже подойти (с "быстрыми" патронами, типа cci velocitor). Отдачи нет (не теряешь цель после выстрела), прицел подойдёт почти любой китаец (можно red dot + магнифаер для ускорения прицеливания из неудобных положений), кучностьи убойность приемлимые на таком расстоянии.
@@querze483 1 адекватная оптика на АК сильно дороже, 2 АК ощутимо брыкается - сложнее несколько выстрелов подряд сделать. Так-то на 100-150 метров и с открытого прицела должно быть не особо сложно попасть, но вот испытывают же дробовики, зачем-то.
Будучи 300, дрон не сдался и решил уйти достойно! Странно только, что он увидел в машине более опасную и важную цель, нежели стрелки... Хотя если посмотреть на результаты стрелков...=)
Добре відео зробили! Чекаю на відео оптики, з допомогою якої, можно буде це ще буде робити вночі! Пнв на шолом чи теплік? Який саме краще буде на таку відстань, з урахуванням співвідношення необхідних характеристик прилада спостереження та пошуку цілі та розумної ціни?
Гарний експеримент , але справжній дрон зроблений значно якісніше і він потужніший. Поверталися навіть із дірками від АК. Але всеодно цікаво, дякую хлопцям за чудовий контент. Слава ЗСУ!!!
Треба на основі міни 60 мм зробити снаряд із великою кількістю картечі а також зробити приблуду до міномета яка б позволяла швидко крутити його та наводити на дрон. Може ще щось подібне. Теж мабуть варто конструкторам думати над автоматичним дробовиком із потужним патроном та великою кількістю картечі на зенітній станині.
Користуючись досвдом скажу. 3 дрони мені збили, і ще 2 підбиті вдалось повернути .Тобто якщо поставити за ціль то звичайним автоматом можна збивати і не треба додатково носити зброю і набої, які крім зивання дронів білше навряд чи знадобляться. Дякую вам за це інформативне відео.
хлопці, якщо хочете влучати на такої відстані, *споряджайте набої самі двійкою та використовуйте контейнер не розрізаючи пелюстки!* магазинне гівно тільки на зорі (коли качка низько йде) контент гарний. дяка :)
Канал проекту "Збройові Посиденьки": t.me/zbrpos
Канал Віталія Педченка про зброю та стрільбу: t.me/zbroya
Проти дронів треба виробляти аналог раіцянського ручного гранатомета ГМ-94. Калібр: 43×30 мм
Снаряди с кульками ідеальні проти малиї цілей
2:48 цікаво автори чули про Спеціальні патрони ТАХО "Антидрон" ? та чи є в них сенс ?
Як це ви не додумадись? Все дуже просто: берете найпотужніший батут, Віталіку в руки дронобойку(типу мухобойки), і до переду! Дрони розбігатимуться, як мухи од дихлофосу, лише вгледівши чемпіона на старті!))
@@ИванХарив-я1н можна виготовляти схожі набої або подібні до мисливських для наявних зарубіжних моделей. Проте власні засоби мають бути. Гранатометнику додасться клопоту...
Питання а чи можна таким дишевим дроном таранити дорого. Як камікадзе? Спробувати коли лежить на позиції готовий заряджений дрон і з укриття його запустити щоб на 500 м вистачало сигналу?.
Два дні тому мій племінник, що нині служить на нулі, попросив передати набої до рушниці, бо дрони ворожі набридли. Звісно, що там інформація різноманітна, тому він не міг визначитися з номером шроту. Я мисливець і споряджую набої з 1978 року сам, маю досвід великий в цій справі, тому і рекомендував йому № 3 - №1. І от Ви мені дали конкретну відповідь чим спорядити. Моя щира подяка Вам за експеримент!
Хлопці дуже дякую за цей відос.Я ще рік тому говорив своїм пацикам на позиціях брати з собою дробаш і збивати дрони/fpv бо з ним шансів більше ніж з калаша, а тут ще й на ваші тести натрапив, красавчики.
В армії США, дробовіки присутні, 1 на взвод, для різних потреб, навіть за тих часів, коли дронів ще не було. В наш час кинути дробаш в авто, чи на позиції, гарна ідея, тим паче вони часто полюють саме на техніку.
та і в бліндаж до @ідарів лупанути пару патронів-не буде зайвим.
Видео показало
Против Дрона нет приема
Только другой Дрон
Всім доброго. Був мисливцем з 1982 по 2014 рік. Мав невелику практику стрільби зв'язанною картеччю (9 штук по 3-3,5 гр. порох 2,2 гр. "сокол"). По настильній летить метрів 150. Дуже кучно - нитки не дають розлітатися. При попаданні в кістку задньої ноги звичайної косулі перебиває її (зупиняв підранка). Заряди робив сам для ТОЗ-34 12/70, трішки клопітно, але результат того вартий. Робив стаканчик з бумаги діаметром 18мм, клав його на стіл і в нього зверху вниз закладав шрот а потім стропи, шарами з пересипкою крахмалом. Довжина стропів приблизно 200-250мм. Потім підготовлена і занаряжена гільза надівалась на цей стаканчик зверху вниз. Потім робилася закатка.
Цікавий досвід🤙🏻👍🏻
Американці використовують таку "зв'язану картеч" для збиття дронів - називається "Skynet Net Gun".
А може є ідеї, як запхати в'язку в формат кулі 12,7?
А як самі картечини ви пов'язували між собою щось я не зрозумів? І з чого були самі стропи?
@@valerytuinovколись давно експериментував із свинцем в 308: а) нарізи засираються в момент і чистити сильно гєморно; б) при штатному заряді пороха прискорення розплющує свинець, геометрія того, що вилітає - як в кірпіча і балістика аналогічно. Висновок: коли люди вперше про таке подумали ( було в 18ст в США) то створили левери - крупнокаліберні 0,4-0,5 дюйма, тобто десь 12-12,7мм гвинтівки з багатьма (від 8 і до 20) пологими і неглибокими нарізами в каналі стола для мінімальної деформації свинцю, а також там була пряма форма гільзи для цієї ж мети і простоти спорядження, і ручна (важільна) система перезаряду/ досилання набоїв з магазину, як правило трубчастого. І ще вони працювали спочатку на повільних димних порохах, а з переходом на бездим навіски сильно зменьшили і V° там десь до 600м/с, але БК кулі низький, що компенсувалось її масою та стоп-ефектом. І тупа куля, бо гостра може здетонувати об капсуль верхнього патрона в магазині.
Але це все екзотика і вестерни
Завжди було цікаво, чи можна збити дрон за допомогою дробовика🤔 І тут я знаходжу відео, яке дало на це питання відповідь👍🏻 Дякую вам за цей експеримент. Надіюся його результати зможуть використати наші військові задля боротьби з ворожими дронами!
От з дробовика це вже інше питання, дуло коротше.
По телику сказали что бабуля банкой огурцов сбила. Они же врать не будут.
Если так пойдёт то банкой помидор танк т72 подорвут 😂😂😂
Величезна подяка вашій команді, за ту роботу яку ви робите! Бережи Боже захисників України! ❤️🇺🇦💪
Ми з побратимами як раз думали за такий метод збиття дронів. Дякую що провели такий експеримент і довели певні очікування.
Тепер треба попробувати з МГ-43 ))))
Оце часи настали... Качки тихо хіхікають в очереті, поки експерти з усіх сил луплять по дронах...
Бережіть природу - стріляйте по дронах :D
Тепер качки спокійно заживуть.
😂
Аяяяй яка файна у вас передача , найкраща у світі !!! 😂
Якщо щось дрон одразу до літунів полетить , на щось та й згодиться !
Але без приколів , ваша робота несе у люд правильну збройову культуру !
Всіх благ 🇺🇦
Дякую вам хлопці, за те що робите такі експерименти.
Можливо хтось скаже, що то просто розваги. Але ні! Комусь, розуміння таких «розваг», може врятувати життя.
До того ж багато наших воїнів використовують власну зброю на фронті. Не кажучи вже про звичайних мисливців, які боронили наші землі в перші дні повномасштабного вторгнення окупанта, своєю зброєю.
Стосовно збиття дронів.
Бачив давненько на одному відомому американському Ютуб каналі використання цікавих набоїв.
Там щось типу кулі, яка в польоті розкривається на фрагменти, які в свою чергу звʼязані між собою тросиком.
Зрозуміло, що в вашому асортименті такого нема, але не заборонено спробувати самому створити такий «мисливський» набій для полювання на птаха.
Думаю, може бути ефективним.
Тож, ще раз вам усім дякую.
Тренуйтеся, розважайтеся, навчайте зацікавлених людей.
Тарасу - терпіння, та міцної волі. Передавати свій досвід іншим - то має бути талант.
Бережіть себе, та ваших близьких.
Слава Україні!
Доречі також подумав про такий набій під час перегляду відео.
На полюванні на гуся стандартний шрот, зазвичай, «двійка». Хоча досвідчений мисливець ніколи не витрачає патронів на висоті гуся більше 70 метрів.
Ви молодці, що зробили цей наочний експеримент. Варто і нашим воякам тренуватися на таких іграшкових дронах. Волонтери, агов!
І ще. Навіть якщо немає вітру, шрот прямо летить лише на 30-40 метрів. Потім йде по дузі. Це теж треба враховувати.
Мазіла😂
Випадково побачив , Чесно кажучі думав що зі 100м.не зібьете, але молодці , довели що це моживо !👍 Дякую !🇺🇦
І ще , вітер на висоті десь з70-80м.висоти, вже появляется ,навіть якщо у землі штиль ,то буде десь-1.5...2м/с.Тому все ,вірно , треба поправка на вітер !😎
З власного боєвого досвіду:
Певний час з однієї з позицій в околицях Бахмута ми з побратимами спостерігали як орки з своєї лінії окопів запускали феєрверки. Причому якоїсь системності і логіки в цих запусках не було взагалі, феєрверки бабахали на різних участках окопу і в різний час, навіть вдень.
Вже потім, десь тижнів за 2, коли наш підрозділ з іншими союзними військами штурманули ті позиції і взяли парочку орків в полон, від них вдалось дізнатись, що при допомозі феєрверків вони намагались відігнати наші дрони, що зависали над їхніми позиціями.
Логіка в тому є, але судячи за все не дуже ефективно
От що значить , що нема Тараса.Ці двоє постійно роблять , якесь "демолішен ранчо". Мені подобається . 😊
Не надо обижать Тараса ),это человек с большой буквы! Без его тоже скучно!
Кішка з хати - миші в танок))
@@KostiantynMatsun ждём Тараса живым целым и как всегда на позитиве! Слава Украине Героем Слава!!!!! Рашку вон.!
Тільки от з Barret 50bmg, UZ та із Золотих Desert Eag не стріляли по іграшковим дронам 😃🤔)
@@АлександрАлександрович-д6у9ппіар менеджер Тараса ?
💙💛 Поки Тарасяо служить. 💙💛 Ви не перестаєте робити гарний контент. Дуже велике дякую за вашу роботу,ви молодці. Колись може десь вас зустріну. З вас фото на пам’ять. 💙💛Слава Україні.💙💛
Доброго дня, дякую вам за гарне відео, дякую, що ви хлопці є в нас такі,робите гарну справу, нехай береже вас Бог!Пишу не за приз, просто давно хотів написати від чистого серця ❤😊
Хлопці! Дякую вам за ваше "дослідження"! Хай живе канал ІБІС та Українська державність!
@@oleksandrmelnyk6424але є нюанс)
Особисто я чекав набагато кращого результату.
Деяким побратимам (які влучно стріляють) вдавалося збивати дрони з АК.
А зважаючи на те що ти несеш на собі 40-50 кг спорядження, додатково нести рушницю з набоями, то в ній немає сенсу.
Краще вчитися влучно стріляти зі штатної зброї.
Навіть коли ти починаєш стріляти по дрону то він втікає.
Перевірено.
За контен дякую!
Було цікаво.
Раніше була окопна мітла, часи змінилися, тепер це небесний віник. Дякую хлопці, заморочились, Слава Україні.
Давно шукав експерименти на подібну тематику. Уважно перечитав всі коменти.
Мені теж здається шрапнельно-шротова тема для боротьби з дрібними повітряними цілями значно
більш ефективною аніж кульова стрілкотня. Чисто статистично наситити ефективну площу однаковою
кількістю металу у шрото-шрапнелі потрібно набагато менше пострілів/стволів аніж у будь
якого кульової зброї. Швидкості, звісно незрівнянні, але, для виведення з ладу дронів достатньо просто
зачепити лопать щоб викликати розбалансування високообертового гвинта і якщо не руйнування, то
дестабілізацію польоту від вібрації, а це, у свою чергу не дасть виконати бойове завдання дрона.
Будь яка вібрація і дестабілізація знизить шанси успішного прицілювання/скидання, а по-друге різко
зменшить час в повітрі через збільшення енерговитрат на активну стабілізацію дрона автопілотом.
Навіть сучасні зенітні ракети побудовані на принципі ураження цілі саме дрібними підготованими уламками,
а це фактично і є шрот або шрапнель.
Одна тільки різниця - дистанція! Зенітна ракета фактично доставляє "рушницю" впритул до цілі що на порядки збільшує
ефективність застосування такого вражаючого механізму.
Отже, до чого я веду - слід підвішувати стволи з 12м калібром на дорон-мисливець і піднімати їх впритул до
мішені, принаймні на дистанцію метрів на 10-15. Тоді всі ефекти далекої дистанції пропадають. Тут вже можна мудрувати і з матеріалами, і зі зв'язаним шротом, і з стрільбою жмутами дроту, і всяке таке інше.
Сучасні засоби підйому та керування дозволяють городити що завгодно на цю тему. Є лише одне але - віддача. Тут потрібно вже міркувати. Найпростіше мабуть орієнтувати стволи вниз щоб віддача підкидала мисливця вгору, але через те що ворог висить над нашими позиціями є ризик дружнього вогню.
Більш органічно виглядає горизонтальне розташування, але віддача звісно дестабілізує або взагалі знищить
мисливця. В цьому випадку потрібне радикальне збройове рішення для компенсації віддачі. Наприклад, враховуючи
що стрілка за казенною частиною нема можна зробити щось типу компенсуючих псевдостволів обернутих в протилежну
сторону від бойового напрямку ствола і заряджати їх більш потужним холостим зарядом із системою загального капсуля.
Чи щось на зразок безвіткатної гармати.
Загальне враження від сучасної війни дронів-антидронів, що технології відкотились десь до рівня початку 20го
сторіччя, але без пілотів. Ті ж самі швидкості, ті ж самі засоби ураження. Пілоти брали із собою Маузери щоб вести
повітряні дуелі із противниками)
Вибачте за лонгрід, але тема муляла.
Дуже гарна ідея, корисне відео! Можливо саме воно врятує комусь здоров’я або життя. Молодці!
Стосовно вірогідності збиття, згадалось: Зустрічаються на гілці два лінивці, один іншого питає:
-слухаааай, а як ми розмножуємся?
-...випадкооово
Дуже дякую вийшло дуже цікаво! Сподобався ваш підхід до створення контенту,спочатку так сказать теорія ну а потім і сама практика. Яка показала,що це можливо,а ще плюс в тому ,що пробували різні набої і багато з тих хто перегляне відео зрозуміє що саме потрібно закупити щоб мати більш-менш якийсь шанс. Ще раз дякую
Ну... Давайте наступний тест: збити атакуючий FPV.
Має бути, як на полюванні на качку. 😊
У качки швидкість меньша.
@@pirogvideo Чирок - досить швидкий ) Або вальдшнеп. Просто, якщо вже пішли такі тести, то чому б ні? Може комусь до нагоди стануть навички цивільної стрільби на стенді ;-)
парни вы супер. это отличный тест который можно уже использовать как реальную инструкцию в войсках. я всю жизнь охочусь и тоже наверное стрелял бы нулем а тест отлично показал что тройка рулит. Отправьте ящик тройки на бахмут там дробовик и охотник наверняка найдётся. раздать в подразделения по пару пачек будет отличный результат.
Нужно заливать в контейнер парафином дробь,оно кучнее будет лететь. либо пробовать вязать картечь ,либо полукартечь в любом случае картечь разлетится и она связана ниткой будет либо картечь попадет либо всей цепочкой обмотает тобишь ниткой это как накидка получится но для этого нужно будет брать длинные гильзы что бы вязать картечь по шире тобишь больше нитки было ,что бы могла цепануть дрон.
) не на 100м дробью же ....
є такі патрони навіть, але на 100 метрів і так енергії не хватає щоб книппелями стріляти
идея норм, но это будет ручная или полу ручноя робота. И это зразу... нет!
То вже треба ловча сітка із картечинами по периметру, якіся кастом набої може є де замовити екзотику
@@ЛевБуш або спецпатрони Патрони ТАХО «Антидрон 110» якщо в них є сенс
Як завжди дуже інформативно та корисно) А починаючи знімати ролик слід було згадати відео де Антон Кудрін вчив нас стріляти по зайцям, трійочкою, трііійочкою, а не чимось більш крупним) Тут би це стало в нагоді) Дуже заль, що його з нами немає зараз...
Дуже класний дослід, але на мою думку треба було спробувати дрібніший шріт наприклад 5-ку 36г+ були б ще більші шанси на влучання. Ви суперові люблю вас дивитись:)
Як щодо енергії і термінальної балістики, тобто енергії що діє на ціль?
Здоров'я! Да хлопці... Жаль вашого колеги вже немає - Антона Кудріна, земля йому пухом. Він би і без тестів певно вам би, як мисливець розповів про можливості дробовика і мілкої дробі. Доречі думаю що з гусятниці (ствол 90 см) і на 150 можна ті жужалки знімати тільки на швидких порохах. Але то вже до Кульбицького, якщо він ще десь є. Ще б порадив для резкості бою взяти в 20 калібрі і з посиленим чоком! Да і варто пробувати 5-кою! Коменти про нарізну зразу веселять і свідчать про недосвідченість в стрілковій справі писак. Особливо повеселив комент про оптику! Про таке може писати лише людина яка ніколи ту оптику і в руки не брала!
Для точного влучання Віталія, треба до дрона прив'язати "бабушку" і зробити проходження через тунель Купера 😂.
Дякую за відеобзор, дуже познавально і відкидає багато "експертних" до цього висновків. Більше Практики!
Наснаги!✊️
Доброго дня.
Дуже цікаве відео і гарна робота, дякую.
Трошки зауважень від себе)).
Ви проігнорували магнум навіску, вважаю, що саме ці набої в розмірі шроту від 1 до 3, на основі Ваших експериментів, мали б дуже великі шанси на збиття дрону, так як шроту в цих набоях буде побільше і енергії в шроту теж більше.
Булоб цікаво побачити збиття дрону не під кутом 90°, а і під кутом 45-75°.
Але Я розумію чому вибір пав саме на цій градус 90.
Можливо було прив'язати до дрона якусь легку страйкбольну гранату, вийшов би дуже цікавий експеримент.
Дякую за відео, успіхів!🎉
Классный эксперимент.
Большинство видео со сбросами, что я видел - время полета заряда 5...6 секунд.
Т.е. мы говорим о высотах более 100м.
К предложению по стальной картечи и чоку предлагаю Магнум, чтобы было больше кинетической энергии.
По силуэту на бумаге - кроме креста крепления нужно учитывать окружности лопастей.
дійсно 5сек це десь122м висоти, але ви не враховуєте супротив повітря при рохрахунку а для "хвостатого" вога це досить сильний чинник. Плюс це корелюється з тим що кажуть ті що скидають - 100м. про що в відео і згадується.
Лопасти правильно учтены. Лопасть не занимает одновременно всю окружность. в каждый момент времени она находится в определенном месте, а во всей остальной площади отсутствует. Вероятность попадания не меняется. Если бы велась стрельба стрелами, то да, надо было бы учитывать всю окружность.
Стальная картеч это что такое ?
@@Thinking_Manбред
Дальнобойное автоматическое противо пехотное противодроновое ружье нужно
Бачив набої, як кніпелі, цікаво буде ефективним. Ще хотілось побачити правильну роботу з вибивним набоєм для дверей. Дякую за вашу працю
На наступних посиденьках Тарас буде вражений вашими новими пригодами)
Тарасяо буде в шоці🤪
Той тільки з дому - ці вже з тачки, по дронам гатять😂
Кіт із хати, миші пляшуть.
Ми з побратимом посварилися щодо результатів ваших експериментів. Кожен знає як краще, бо де два козаки - там три гетьмана)). Але обидва прийшли до висновку, що ці експерименти для нас були корисні. Дякуємо! Всім добра!
Можно попробовать различные дульные сужения с портами, вроде Gemini. Американе увлекаются такими хитрыми чоками для охоты на гуся и индейку. Там у них бывают X-F чоки, вплоть до 1, 25мм. Также имеет смысл попробовать стальную дробь. У нее скорость выше будет, чем у свинцовой. А число дробин больше при той же массе снаряда. То есть, сноп дроби плотнее. Но к стальной дроби надо подбирать правильное дульное сужение. Опять двадцать пять, за рыбу деньги.
стальная дробь быстрей теряет скорость чем свинец, та что на 100 метров это будет критично.
Имею опыт охоты на гуся. На свою МР-153 накручивал удлинитель ствола чек с напором. Гуся на 80 метров 0 и 00 брали запросто. Дробь была в контейнере и пересыпана крахмалом. Длина ствола в моей МР-153 710 мм, плюс удлинитель 120 мм, итого 830. А с МЦ 21-12, со стволом 750 мм товарищи били гуся 1 и 0, на такой же дистанции. Тут надо хорошо эксперементировать. Хотя бы для начала надувные шарики гелем и нить около 100 м. А то дроны жаль. Они еще службу послужат по уничтожению свинособак.
Колись давно у гармати заряджали ядра, які парами скріплені ціпком. Така штукенція зносила щогли кораблів та дерева. Можливо можна у рушницю заряджати щось подібне (більш мініатюрне) для збиття дронів.
оце важливі тести! Наче думається, що дробовики мали б зносити дрони 100%, але фізика вперта річ(
Попробуйте использовать насадку на ствол, для увеличения дальности стрельбы. Это стандартная опция у многих производителей гладкоствольного оружия. Она повышает кучность и дальность выстрела, но сокращает срок службы механизма заряжания, поэтому предлагается как доп. оборудование.
Так, тепер потрібно порівняти з нарізною зброєю!) Накидуйте лайки хто за!)
З нарізною навіть корисніше! Той же рем 700, у .308 або 223. Дуже цікаво
@@vse_po_planu Так, і арка, калаш теж цікаво. Особливо від людей які вміють стріляти)
Из АК-74, удавалось сбить дрон на дистанции примерно 50-70 метров, открывая огонь одновременно из 4-5 стволов, и то это было проблематично. Поэтому дробовик показывает большую эффективность, из за облака картечи.
З нарізної стріляти кудись вгору трішки хвилююче
Найкращє з 74 трасуючими
Дякую, корисно. Наступного разу для мотивації стрільця дрон має скидати символічний припас. Є перспектива командних змагань і шоу у подібному форматі. Якщо зробите це першими - зірвете хайп ;)
Для початку треба взять контейнер для стального дробу. І потім зробити погоджувальні пласти шроту. І буде вам щастя і на 100 метрів і на 150. Є ще купа секретів але там нічого серійного. Доведеться мастирить самому.
Уявляю як хлопці після війні антидроновими пушками нелетально саджатимуть качок, фоткатимуться з трофеями та відпускатимуть тих у своїх качиних справах.
Цікаве відео, думаю багато хто про це думав, але ви реалізували випробовування - дуже круто та респектно!
Антидронові пушки після війни будуть підсмажувати качок прямо в польоті.
Дякую за відео.
Мабуть було б доречніше стріляти не по дрону, який над вами завис (бо тоді вже мабуть не до стрільби), а по діагоналі (відстань і траекторія інша).
або такий що атакує людину
Якщо дасте таку можливість,то наш підрозділ виконає тестування цього дрона в бойовій обстановці і порівняємо його з більш "дорослими" пташками🙂
Камера там ніяка, можна вважати, що її нема. Вантажопідйомність теж ніяка, тому сенсу в ньому, окрім іграшки нема.
@@ВіталійПетрук-с2с за то є сенс полякати москалів і демаскувати їхні схованки..
можливо якийсь сполоханий дроном москаль побіжить кудись а в цей час його акуратно упакує на концерт до кобзона наш снайпер..
на все воля божа. все потрібно використовувати для оборони рідної богом даної землі...
То-так). Тіко кацапи цього знати не будуть... стрілкотнею видадуть свої позиції... та й увага їх буде спрямована на це нещастя)
Дякую за те що робите
Чому не брали для експерименту набої "антидрон" цікаво було б побачити
Дякую! -Чудовий аналітичний матеріал!
Антон, ви можете бути інструкторами по збиванню повітряних малих цілей, ви найкращі!!!
Так як я зараз знахожуся на службі, на білоруському кордоні, то я вже неодноразово замислювався, над даним "антидроновим" методом😊 але так як зброя в мене нарізна, то можливості перевірити і не було... а тут, наче сам бог вас послав 😊 випуск крутезний і дуже інформативний👍 але, так як мавіків в нас зараз немає, то і така іграшка нам була б дуже корисна!😊 надіюсь хоч раз в житті пощастить та й виграю😁
Дуже корисний і актуальний експеремент , дай бог щоб він допомагав на передовій хлопцям
на передовій хтось є з гладкостволкою?
Є
Хлопцы на передовой уже давно хатсанами на ланцеты полюють
Дякую за корисний експеримент. Репостнув відос своїм друзям військовим
Якби ще набої були трасуючими, щоб бачити куди летить заряд - було б взагалі чудово.
Трасуюча картеч, це щось цікаве
@@roman0122ну є ж поплавок з хім.світлом, можливо можна і циліндричну шротину з таким маленьким всередині зробити, єдине шо вона канєшно легка буде, але вночі мабуть щось і можна побачити
@@alexandrpreys3475це скоріше питання в щільності дробинок на м°2 чим в прицільності
Связанная картечь нужна
можно было бы связать квадрат гнездовым способом группу надувных шариков легче воздуха и зафиксировать их по высоте, чтобы понять осыпь дроби
пересыпать дробь цветным порошковым мелом, возможно будет видно пылевую тучу
Суперове та довгоочікуване відео - дякуємо за виділений час та демонстрацію результату
Ролик в тему. Даже гуглил ТТХ дроби, и ролики с примерами выстрелов на дальность.
Вы сделали очень важное дело, для наших военных.
Можно подкинуть блогеры с большой аудиторией, на военную тематику.
для наших тоже, спасибо))
@@SK-nx1qe 对我们来说
відео супер...ідея супер... молодці... ви справжні дронщики....добре що мій син не дивився це відео...він ще не дронить...
Цікава історія полювання і тест на збиття. Але справді було цікаво і смішно, а головне , що три качки 🦆 були збиті. Дуже дякую за позитивний контент. =))))))
Скажу зовсім не кумедно, але від серця: "Дякую за збережені життя наших хлопців !!!"
Чудовий експеримент . Дуже наглядний приклад використання зброї
Повага за добір підранка. Справжнього мисливця одразу видно. І трофеї виклали файно))))
Тарас проґавив той момент, коли шмаляли в дрона.
Віталій Педченко, спортсмен - спалив усі патрони.
Та ось націлився з плеча й натис гачок Антоха,
І похитнувся й стрімко впав китайський дрончик... трохи:)
Сто метрів шротом - це не жарт, і по цю сторону екрану,
Аплодували всі в азарт "експерти мамкині" з тактичного дивану.
Та Ібіс трохи ще припас для тренування дронів
І хлопці знову узялись до знищення... патронів:)
А поки знову спромоглись зробить оте влучання,
Щоб дрон крутнувсь, упав або розбивсь - пройшли добряче тренування.
Мораль вистави тут така: майстерність досягається роками,
А випадково можна збить і банкой з огірками!
Цікаво, а якщо зробити кастомні набої - звязані карбоновою ниткою? Треба працювати далі)
вони є і фабричні, відстань велика
На піратських кораблях сковували цепом два ядра, такий винахід робив на палубі смерч! Нанизати дробинки на жилку від газового троса як бісер!
@@4ori4orr так, але виглядає логічним робити нитку довшою, сантиметрів по 30-40
Дякую! Сам собі досить давно задавав таке питання і от нарешті знайшов відповідь.
Рад видеть вас живыми и здоровыми!!! Такой дрон на высоте 100 метров вряд ли будет опасен и сможет причинить урон, скорее всего только произвести фотосъёмку и только. Скорее всего он будет действовать на меньшей высоте на которой его можно будет сбить крупной дробью 0000 это 5,0 мм. в диаметре дробины. Однако не лишне перенять опыт у зенитчикоа которые охотятся на гусей, у них схожий с вашим случай.
вони ж спочатку розповідали, що дрон на 100 метрах стежить і корегує арту, а дрон на 50-75 метрах скидує щось. і в відео є розяснення що картечин мало, і вони можуть не влучити і що краще працює шрот 2 або 3 бо там багато дробинок і якась дай попаде. там достатньо пошкодити гвинт, або плату керування. там нетреба вирваних кусків. дивіться будь ласка відео перед тим як писати коментарі.
@@srp5402 ні, на 50м від робить трьох очкові скиди, на 100 і більше метрів скиди на піхоту, а розвідка - це ще вище, значно вище.
Офігезний відос, питав свого знайомого який служив таке питання ще у 2015 році. Тепер от отримав відповідь)) А мжна ще такий саме відос, тільки щоб рушниця була автоматиічна. Ну якщо це спрацює і можна чергою садонути хочаб 10-15 псотрілів -- так це досить нормальний засіб боротися з цією навалою))
Як жеж круто що українськю все у Вас.
Окей, якщо рушниця пристріляна горизонтально, з урахуванням падіння снаряду, то при пострілі вгору весь шріт піде сильно "над" точкою прицілювання. Нє?
Гадаю, для боротьби з дронами варто експериментувати з кустомізацією набоїв. Наприклад мідний дріт малого діаметру перерізу буде здатний витримати ствольне компресійне перевантаження і ефективно сплутати лопаті коптера. Потрібні експерименти... Зрештою, якщо вдасться "доставити" до цілі павутину або сплетіння з такого дроту, навіть при недостатній для механічного ураження енергетиці набою, ціль буде виведено з ладу через зупинку роторів. Слава Україні! Ворожим дронам - нелітної погоди, усіх негараздів, а їх операторам - полону!
Ідея цікава, але на 60-100 м. Коли(якщо) павутина буде розкриватись - траєкторія стане просто непередбачуваною. Проблеми картечного пострілу зменшуватимуться із зменшенням дистанції до цілі. Зенітні ракети фактично піднімають таку "рушницю" впритул до цілі, а далі постріл, і так- саме шрапнель та шрот.
Захищайте небеса за підтримки ІбісА!
Бажаю успіхів!
мені здається що в цьому є сенс і дуже рад що на вашому каналі вирішили всетаки спробувати постріляти з рушниці по дронах. просто треба зробити патрон з трасуючим елементом щоб було видно куди приблизно летить шрот і влучань буде набагато більше. а це врятованні жіття на фронті. дякую за ваш єксперемент бо я вже давно кажу хлопцям що це варто спробувати. я б і сам це спробував але в мене нема такої можливості.
Показове відео, дякую, але шкода що не спробували набій "Тахо Антидрон" чи "в'язану картечь" (можу помилятись з назвою, де картеч зв'язана між собою, бачив в інтернеті набій такого плану Skynet Drone Defence)
Хлопці, Ваш задум є хорошим, борьбу з дронами мусимо найти. Планував також такий експеримент, но не доходять руки, тому моя думка така, спробуйте під розмір картеча "9шт" і дріб тройку замінити подібним розміром неодімовим магнітом "кулькові", но макс. пів-чок, краще циліндер, думаю, що результат буде кращим. С.У.🇺🇦
Думка диванного експерта:
А якщо, знаючи той факт, що на 100 м у центр не прилітає нічого, цілитися вбік на половину ширини розльоту шроту/картечі?
Не тільки у центр не прилітає.
Шріт у цілому випадково розподіляється по площині. А тому влучання у цьому випадку, на всій площині, то виключно відсоток вдачі.
цікаве відео! кілька спостережень:
1) збиття, на мою думку, у всіх трьох випадках ставалося через влучання дробин у лопаті пропеллера. пошкоджена лопать -> дисбаланс на моторі -> "розколбас" усього дрона -> падіння. чи буде ставатися те саме у випадку більш технологічного мавіка - хороше запитання, особливо до його системи стабілізації
2) як вже зауважили в коментарях, теба було спробувати чоки. ІМХО це було б особливо ефективно при роботі по рухомій цілі, орієнтуючи рушницю чоком по напрямку руху цілі. це дало б більшу ймовірність влучання, на мою думку.
3) мені цікаво, чому ви не спробували стріляти жеканом? хіба його купність на відстані 100 м настільки погана? чи ви хотіли перевірити саме ефективність дробу?
Метров до 150 нормальная мелкашка-полуавтомат должна тоже подойти (с "быстрыми" патронами, типа cci velocitor). Отдачи нет (не теряешь цель после выстрела), прицел подойдёт почти любой китаец (можно red dot + магнифаер для ускорения прицеливания из неудобных положений), кучностьи убойность приемлимые на таком расстоянии.
легче на ак оптику поставить
@@querze483 1 адекватная оптика на АК сильно дороже, 2 АК ощутимо брыкается - сложнее несколько выстрелов подряд сделать. Так-то на 100-150 метров и с открытого прицела должно быть не особо сложно попасть, но вот испытывают же дробовики, зачем-то.
Мені дуже цікаво було подивитися це відео
Закусенець вверх 👍
треба робити картеч пов язану між собою тросом, щоб при вильоті снаряду він розкривався і летів такою собі сіткою
Траєкторія польоту такої "зв'язаної" картечі- непередбачувана
ЛЕТЯТ КУДА ХОТЯТ НО НЕ ТУДА. ИЗ 10 ВЫСТРЕЛОВ ОТ СИЛЫ 1 ПРИБЛИЗИТЕЛЬНО. ПРОВЕРЕНО МНОГОКРАТНО.
"Стріляй пьятачок"
Можна і треба пробувати.Дяка за експеримент.Треба валити.
Будучи 300, дрон не сдался и решил уйти достойно! Странно только, что он увидел в машине более опасную и важную цель, нежели стрелки... Хотя если посмотреть на результаты стрелков...=)
😂😂😂
Добре відео зробили! Чекаю на відео оптики, з допомогою якої, можно буде це ще буде робити вночі! Пнв на шолом чи теплік? Який саме краще буде на таку відстань, з урахуванням співвідношення необхідних характеристик прилада спостереження та пошуку цілі та розумної ціни?
Связанной картечью надо
и нитку подлиннее!
@@ВовчикМайстренко , можно и сетку
Дякую!Офігітельний відос,влучно і дотепно!
Для українських набоїв мішень повинна бути з триколором, тоді включається самонаведення і результат був би кращім.
Дякую за відео у такому форматі, будо цікаво !!!
Берете міномет (порох в них є), засипаєте кіло-другий дробу і вогонь
Миномет не стреляет прицельно.
@@ЛевБуш то ж я і пишу щоб дробу сипали і не шкодували, а не одною болванкою заряджали🤷
Крутезний тест, дуже дякую. Відповів для себе на багато питань
Гарний експеримент , але справжній дрон зроблений значно якісніше і він потужніший. Поверталися навіть із дірками від АК. Але всеодно цікаво, дякую хлопцям за чудовий контент. Слава ЗСУ!!!
Були великі надїї збивати фпв, але ви розвіяли цей міф) дякую, класний експеримент!
а чого розвіяли? наче ж вдалось збивати дрон з дистанції. а FPV ще ближче буде
Треба на основі міни 60 мм зробити снаряд із великою кількістю картечі а також зробити приблуду до міномета яка б позволяла швидко крутити його та наводити на дрон. Може ще щось подібне. Теж мабуть варто конструкторам думати над автоматичним дробовиком із потужним патроном та великою кількістю картечі на зенітній станині.
Дякую! Допомогли з вибором набоїв. Якраз є така потреба зараз
Дякую за інфу... Для тих хто під Авдіївкою дуже цікава інформація, а що це за дрон? Що за фірма, яка конкретно ціна й де купляли?
Побільше б таких цікавих експериментів
Дуже цікавий експеримент. Дякую!
Користуючись досвдом скажу. 3 дрони мені збили, і ще 2 підбиті вдалось повернути .Тобто якщо поставити за ціль то звичайним автоматом можна збивати і не треба додатково носити зброю і набої, які крім зивання дронів білше навряд чи знадобляться. Дякую вам за це інформативне відео.
Дякую за відео.Крайні два дні дуже цікавить це питання.
Дякую за вашу роботу! Дуже цікавило це питання. Тепер, завдяки вам, я знайшов відповідь на ньго.
Це найкрящий коментар! Мої вогнепальні друзі! Не дарма вам стільки лайків ставив))) і посиденьки дивився)))
хлопці, якщо хочете влучати на такої відстані, *споряджайте набої самі двійкою та використовуйте контейнер не розрізаючи пелюстки!*
магазинне гівно тільки на зорі (коли качка низько йде)
контент гарний. дяка :)
Дякую за цікавий та пізнавальний контент!
Корисне відео.
Хотів придбати помповик саме для дронів.
Бачу, що з АКС забагато результативніше.