#РЕЖИМ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 15 ноя 2024
  • Привет, коллеги, друзья, будущие коллеги и просто все кто пришел меня поддержать в этом видео. Я очень жду ваших комментариев. Мне очень интересно знать ваше мнение. Я очень хотел донести в этом видео кратко о тахографе и очень сжато для всех начинающих.
    Приглашаю к просмотру других видео касающихся тахографа:
    Весь тахограф за реальные 5 минут.
    • ВЕСЬ ТАХОГРАФ за 5 минут.
    UA - 20.08.2020 - 003.001
    Цей текст слугує суто засобом документування і не має юридичної сили. Установи Союзу не несуть жодної відповідальності за його зміст. Автентичні версії відповідних актів, включно з їхніми преамбулами, опубліковані в Офіційному віснику Європейського Союзу і доступні на EUR-Lex.
    (До Розділу V "Економічне та галузеве співробітництво"
    Глава 7. Транспорт)
    РЕГЛАМЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 561/2006
    від 15 березня 2006 року
    про гармонізацію певного соціального законодавства стосовно дорожнього транспорту, внесення змін до регламентів Ради (ЄЕС) № 3821/85 та (ЄС) № 2135/98, і скасування Регламенту Ради (ЄЕС) № 3820/85
    Стаття 4
    «звичайний щоденний період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 11 годин. Як альтернатива, такий звичайний щоденний період відпочинку можна розділити на 2 періоди, з яких перший повинен безперервно тривати щонайменше 3 години, а другий повинен безперервно тривати щонайменше 9 годин.
    «скорочений щоденний період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 9 годин, але менше ніж 11 годин;
    (h) «щотижневий період відпочинку» означає щотижневий період, упродовж якого водій може вільно розпоряджатися власним часом, та охоплює «звичайний щотижневий період відпочинку» та «скорочений щотижневий період відпочинку»:
    «звичайний щотижневий період відпочинку » означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 45 годин,
    «скорочений щотижневий період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю менше ніж 45 годин, який можна, відповідно до умов, встановлених статтею 8(6), скорочувати до періоду з мінімальною тривалістю 24 години поспіль;
    (i) «тиждень» означає період між 00:00 у понеділок та 24:00 у неділю;
    (j) «час керування транспортним засобом» означає тривалість керування транспортним засобом, зафіксовану:
    #режим_труда_и_отдыха
    #весь_тахограф_за_5_минут
    #дальнобойщик
    #тахограф
    #стремление_плюс
    #aspiration-plus
    #aspiration_plus
    #aspirationplus
    #стремлениеплюс
    #стремление+
    #стремление_плюс
    #стремление-плюс
    #стремление
    #дальнобой
    #с+е
    #се
    #автошкола
    #международник
    #профессионал
    #профи
    #работазарулем
    #работапоевропе
    #работавевропе
    #школадальнобоя
    #stremlenieplus

Комментарии • 96

  • @aspiration_plus
    @aspiration_plus  Год назад +3

    Друзья и коллеги, на втором канале я опубликовал новое видео о ручном вводе, вот ссылка на видео ruclips.net/video/02_zU7R8oek/видео.html.

  • @trucksqueen477
    @trucksqueen477 8 месяцев назад +1

    Спасибо за видео!!!
    Тоже изучаю два языка одновременно
    Немецкий и английский!!!
    Удачи вам!!!

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  8 месяцев назад

      Спасибо за поддержу
      Удачи и Вам

  • @СветланаКозак-е2р
    @СветланаКозак-е2р Месяц назад +1

    Молодец, приятно слышать.

  • @aspiration_plus
    @aspiration_plus  Год назад +3

    Стаття 8
    1. Водій повинен використовувати щоденні та щотижневі періоди відпочинку.
    2. У межах кожного періоду тривалістю 24 години після завершення попереднього щоденного періоду відпочинку або щотижневого періоду відпочинку водій повинен використати новий щоденний період відпочинку.
    Якщо частка щоденного періоду відпочинку, який припадає на такий 24-годинний період, складає щонайменше 9 годин, але менше ніж 11 годин, тоді такий щоденний період відпочинку необхідно вважати скороченим щоденним періодом відпочинку.
    3. Щоденний період відпочинку може бути продовжений до звичайного щотижневого періоду відпочинку або скороченого щотижневого періоду відпочинку.
    4. Водій може мати щонайбільше 3 скорочених щоденних періоди відпочинку між будь-якими 2 щотижневими періодами відпочинку.
    5. Як відступ від параграфа 2, упродовж 30 годин від моменту завершення щоденного або щотижневого періоду відпочинку, водій, який керує транспортним засобом в екіпажі, повинен використати новий щоденний період відпочинку тривалістю щонайменше 9 годин.
    6. Упродовж будь-яких 2 тижнів поспіль водій повинен використовувати щонайменше:
    (a) 2 звичайних щотижневих періоди відпочинку; або
    (b) 1 звичайний щотижневий період відпочинку та 1 скорочений щотижневий період відпочинку тривалістю щонайменше 24 години.
    Щотижневий період відпочинку повинен розпочинатися не пізніше ніж в кінці шести 24-годинних періодів з моменту завершення попереднього щотижневого періоду відпочинку.
    Як відступ від першого підпараграфа, водій, який здійснює міжнародні перевезення вантажів, може, поза межами держави-члена осідку, використовувати 2 зменшені щотижневі періоди відпочинку поспіль за умови, що такий водій упродовж будь-яких 4 тижнів поспіль використовує щонайменше 4 щотижневі періоди відпочинку, з яких щонайменше 2 повинні бути звичайними щотижневими періодами відпочинку.
    Для цілей цього параграфа необхідно вважати, що водій здійснює міжнародні перевезення у випадках, коли водій розпочинає 2 скорочених щотижневих періоди відпочинку поспіль поза межами держави-члена осідку його працедавця та країни місця проживання такого водія.
    6a. Як відступ від параграфа 6, водій, який здійснює одиничне нерегулярне міжнародне перевезення пасажирів відповідно до визначення Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС) № 1073/2009 від 21 жовтня 2009 року про спільні правила доступу до міжнародного ринку для автобусних перевезень (-3), може відтерміновувати щотижневий період відпочинку упродовж щонайбільше 12 послідовних 24-годинних періодів після попереднього звичайного щотижневого періоду відпочинку, за умови, що:
    (a) перевезення триває щонайменше 24 години поспіль на території держави-члена чи третьої країни, до якої застосовується цей Регламент, окрім тієї держави-члена чи третьої країни, із території якої розпочалося перевезення;
    (b) після застосування відступу водій використовує:
    (i) 2 звичайних щотижневих періоди відпочинку; або
    (ii) 1 звичайний щотижневий період відпочинку та 1 скорочений щотижневий період відпочинку тривалістю щонайменше 24 години. Тим не менш, таке скорочення необхідно компенсувати еквівалентним неподільним періодом відпочинку, використаним повністю до завершення третього тижня після завершення періоду відступу;
    (c) після 01 січня 2014 року на транспортному засобі встановлено реєструвальне обладнання відповідно до вимог, зазначених у додатку IB Регламенту (ЄЕС) № 3821/85; та
    (d) після 01 січня 2014 року, у випадку керування транспортним засобом у період від 22:00 до 06:00, транспортним засобом керують в екіпажі, або ж період керування транспортним засобом, згаданий у статті 7, скорочено до 3 годин.
    Комісія повинна здійснювати ретельний моніторинг використання такого відступу для забезпечення збереження безпеки дорожнього руху за дуже суворих умов, зокрема шляхом перевірки неперевищення максимально припустимих меж сукупної кількості часу керування транспортним засобом упродовж періоду відступу. До 04 грудня 2012 року Комісія повинна скласти звіт із оцінкою наслідків такого відступу стосовно безпеки дорожнього руху, а також соціальних аспектів. Комісія повинна пропонувати внесення змін до цього Регламенту стосовно згаданих вище аспектів, якщо вважає це доцільним.
    6b. Будь-яке скорочення щотижневого періоду відпочинку необхідно компенсувати еквівалентним неподільним періодом відпочинку, використаним повністю, до завершення третього тижня після відповідного тижня.
    У випадку використання 2 скорочених щотижневих періодів відпочинку поспіль відповідно до третього підпараграфа параграфа 6, наступному щотижневому періоду відпочинку повинен передувати період відпочинку, використаний як компенсація за ці 2 скорочених щотижневих періоди відпочинку.
    7. Будь-який відпочинок, використаний як компенсація за зменшений щотижневий період відпочинку, необхідно додавати до іншого періоду відпочинку тривалістю щонайменше 9 годин.
    8. Звичайні щотижневі періоди відпочинку та будь-які щотижневі періоди відпочинку тривалістю більше ніж 45 годин, які використовують як компенсацію за попередні скорочені щотижневі періоди відпочинку; заборонено використовувати у транспортному засобі. Такий відпочинок повинен відбуватися у відповідному для кожної статі (гендеру) помешканні із належними умовами для сну та санітарною інфраструктурою.
    Будь-які витрати на проживання у помешканні поза межами транспортного засобу повинен покривати працедавець.

  • @noname-zi6wz
    @noname-zi6wz 3 месяца назад +1

    Коротко и доходчиво 👍

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  16 дней назад

      Спасибо.
      Приятно читать благодарность

  • @ВадимЗаворотний-я7г

    Спасибо за хорошее и полезное видео.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Спасибо что нашли время на благодарность 🙏

  • @ahactac2681
    @ahactac2681 3 месяца назад +1

    «ОТДЫХ - красивое платье, но его не будешь носить каждый день». Эти слова неизвестного автора точно показывают, насколько ценен отдых. Однако из них также следует, что отдых должен уравновешенно сочетаться с полезной деятельностью.
    Соломон, участвовавший в написании Библии, тоже затронул эту тему. Этот мудрый царь говорил, что следует избегать крайностей. Он писал: «Глупый сидит, сложив свои руки, и съедает плоть свою» (Екклесиаст 4:5). Действительно, лень может довести человека до обнищания. В итоге ленивец подвергает опасности свое здоровье и даже жизнь. С другой стороны, некоторые жертвуют всем ради работы. Соломон назвал их нескончаемый труд «суетой и томлением духа» (Екклесиаст 4:4).

  • @KungFury1998
    @KungFury1998 Год назад +2

    Спасибо большое за видео, очень полезно. Жду с нетерпением вторую часть. Удачи 🔥

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Привет.
      Спасибо за поддержку
      Вы первый раз на моем канале ?

    • @KungFury1998
      @KungFury1998 Год назад +1

      @@aspiration_plusМожно и так сказать) Искал видео по тахографу, и у вас нашёл именно то, что мне нужно было. Ещё хотелось бы подробнее разобраться с режимом паром/поезд, буду рад увидеть такое видео у Вас, имею ввиду с примерами, во время рабочих часов и во время разрыва паузы.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад +1

      @@KungFury1998
      Привет.
      Самое главное помнить что паром поезд ставить только на самом пароме или поезде.
      Я лично протестировал все возможные варианты и правильные и все выложил на канале в плейлист паром поезд и в плейлист на Ирландию и на Англию

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      @@KungFury1998 На Англию св вай 1ruclips.net/p/PLXT5R2kK7i8a5zQhgww3r7TjG90qCb8Ml
      Паром поезд ruclips.net/p/PLXT5R2kK7i8ak84niq5zQhf7j-0KxFjcn
      На Ирландию ruclips.net/p/PLXT5R2kK7i8bKI1lpWHeVFfkLDaJSJdKH

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      @@KungFury1998
      Готово уже и новое видео с разъяснениями оно выйдет в пятницу.

  • @Вайсман777
    @Вайсман777 Год назад +3

    Супер 👍👍👍

  • @НиколайПархоменко-и5ж

    Как всегда интересно и без воды, спасибо за такие обучоюшие видео.

  • @user-rb111
    @user-rb111 9 месяцев назад +1

    Красавчик, без мишуры все, всегда объясняешь 👍
    Когда мне кто-то задаёт вопросы по работе, делюсь твоими роликами 😉

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  9 месяцев назад

      Привет
      Спасибо большое за поддержку
      Напиши мне в телеграмм я отвечу в личку там попрошу твой адрес и с меня футболка от моего канала
      Любого цвета и материала.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  9 месяцев назад

      t.me/stremlenieplus

    • @user-rb111
      @user-rb111 9 месяцев назад +1

      У меня нет соц сетей. ) Спасибо за предложение. Я футболки в Турции покупаю, там цены демократические, даже на брендовые товар))). Катаю туда с рефом иногда.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  9 месяцев назад

      @@user-rb111
      Вау. Никогда там не был

  • @amazingchanne11
    @amazingchanne11 Год назад +3

    Отличный видос!

  • @genero9195
    @genero9195 Год назад +1

    Дякую за інформацію!

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Дякую за підтримку.
      Ваше дякую на грам золота.
      Бо сьогодні це так рідко ми кажемо один одному.

  • @xxx_5450
    @xxx_5450 Год назад +2

    Нормально, зачёт 👍

  • @БелыйСаня-о7в
    @БелыйСаня-о7в Год назад +1

    Все по делу! Коллега!

  • @user-maxmaximov
    @user-maxmaximov 7 месяцев назад +1

    Красавец"💪

  • @JekaManLee
    @JekaManLee Год назад +2

    Андрей отличное видео для начинающих,подробно и сжато )

  • @IHOR2001
    @IHOR2001 Год назад +2

    Коротко і ясно )🎉🎉🎉

  • @mir3744
    @mir3744 Год назад +1

    Молодец

  • @vitalii8602
    @vitalii8602 2 месяца назад +1

    Отличное видео для начинающих, ты лучше расскажи как быть со старым Тахо, там нет ничего

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  16 дней назад

      Старый тахограф отличный для начинающих
      Все ручкой в блокнот

  • @ededos1837
    @ededos1837 8 месяцев назад +1

    👍 + подписка

  • @aspiration_plus
    @aspiration_plus  Год назад +1

    8a. Транспортні підприємства повинні організовувати роботу водіїв таким чином, щоб водії мали змогу повертатися до оперативного центру працедавця, де розташована база водія та в якому розпочинається щотижневий період відпочинку водія, у державі-члені осідку працедавця, або повертатися до місця проживання водія у межах кожного періоду тривалістю 4 тижні поспіль для проведення щонайменше 1 звичайного щотижневого періоду відпочинку або щотижневого періоду відпочинку тривалістю більше ніж 45 годин, що використовується як компенсація за скорочений щотижневий період відпочинку.
    Тим не менш, у випадках, коли водій використав 2 скорочені щотижневі періоди відпочинку відповідно до параграфа 6, транспортне підприємство повинне організовувати роботу водія таким чином, щоб водій мав змогу повернутися до початку звичайного щотижневого періоду відпочинку тривалістю більше ніж 45 годин, що використовується як компенсація.
    Підприємство повинне документувати виконання цього обов'язку та зберігати таку документацію у своїх приміщеннях для подальшого їх надання контрольним органам на вимогу останніх.

  • @Александр-ы7к1ю
    @Александр-ы7к1ю Год назад +1

    👍👍

  • @JekaManLee
    @JekaManLee Год назад +2

    Андрей , спасибо,и ещё момент такой ,можешь снять ролик куда конкретно в какую сторону ,в какой момент крутит руль что бы загнать под рампу ,где есть фиксаторы колес блокировка ,с 2 камер ,хотя пока сам не поймёшь ,не узнаешь .

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад +1

      С 6ти камер сниму. ))
      Без проблем

    • @JekaManLee
      @JekaManLee Год назад

      @@aspiration_plus здорово ) со всех сторон короче ) и на сам руль )

    • @Mr_Demian
      @Mr_Demian Год назад +2

      *Мужик ты троллишь? Та хоть с 20ти камер будет снято ты не научился по видео!!! Только когда сам сядешь за руль,сам начнёшь ехать задним ходом и только тогда начнёшь понимать в какую сторону крутить руль*

    • @JekaManLee
      @JekaManLee Год назад

      @@Mr_Demian я знаю мужик что все познается на практике .

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад +1

      ​@@Mr_Demian
      С качественной теорией этот процесс будет быстрее.

  • @Oleksii-anker
    @Oleksii-anker Год назад +3

    Андрій доброго дня! Буде дуже цікаво, якщо ви зможете зняти відео своєї роботи з самого ранку-початку зміни. Коли ви завантажуєтесь або розвантажуютесь, пауза знову робота, пошук паркінгу ну і таке інше. Теоретично все зрозуміло якщо можна практичні відео. Дякую за вашу допомогу Нехай щястить вам в дорозі!

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад +2

      Привіт
      Дякую за пропозицією
      Так і зроблю

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад +2

      Привіт
      Запрошую на новий канал який я починаю вести українською мовою. ruclips.net/video/qTRR1KGeOYk/видео.html
      І чекаю на твою думку.
      Я знаю що моя українська ще потребує не один рік практики але не все одразу

  • @СержРоман-в2к
    @СержРоман-в2к Год назад +3

    Просто!! Доходчиво !!
    Толково !!!

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Спасибо большое
      И спасибо что поддерживаешь
      Спасибо что нашел минуту написать смс
      Пусть даже у меня кучу не отвеченных я не успеваю
      Но именно ваша поддержка помогает моему каналу
      Если каждый кто доволен поставит лайк под каждым видео что смотрит и напишет коммент то у меня будет больше возможности делиться ценной информацией. Что бы все организовать , я имею ввиду записать, отдать видео тому кто умеет монтировать обрезая «ааа, ээээ» то видео всегда будет кратными , ясным без воды. Но за это надо благодарить людей. Поэтому я благодарен вашему вниманию. И всегда ищу тех кто готов помочь с обработкой видео и информации. Если кто еще читает это смс и желает помочь то присоединяйтесь к t.me/stremlenie_plus

    • @СержРоман-в2к
      @СержРоман-в2к Год назад +1

      Сам думаю идти в эту профессию !!
      Вот изучаю пока теорию. И немного практики.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      @@СержРоман-в2к
      Какие цели проследуете если не секрет. ?

    • @СержРоман-в2к
      @СержРоман-в2к Год назад +1

      Наверное больше романтика.
      Люблю управлять автомобилем.
      Хочу посмотреть Европу. Поменять образ жизни. За 20 лет работа старая надоела.
      Хочется завершить один этап жизни. И начать новый.
      Думаю 45 лет для ещё будет нормально

  • @Sebastianpereira1433
    @Sebastianpereira1433 18 дней назад +1

    смотреть с 1:30

  • @aspiration_plus
    @aspiration_plus  Год назад

    9. Щотижневий період відпочинку, який припадає на 2 тижні, можна зараховувати до будь-якого з цих 2 тижнів, але не до обох тижнів.
    10. Не пізніше ніж 21 серпня 2022 року Комісія повинна провести оцінювання та відзвітувати перед Парламентом та Радою щодо можливості ухвалення відповідніших правил для водіїв, які здійснюють нерегулярні перевезення пасажирів, відповідно до визначення, наведеного у пункті 4 статті 2 Регламенту (ЄС) № 1073/2009.

  • @Oleg-j5e1o
    @Oleg-j5e1o 9 месяцев назад

    Спасибо , думаю начать изучать язык только не знаю какой начать изучать ( немецкий или английский), скоро исполнится 60 думаю выехать в Европу работать на фуре ( опыт на фуре маленький 11 месяцев) но думаю в какую страну трудоустроиться Польша, Литва..., или Германия.
    Есть планы в Германию но окончательно не решил. Что посоветуешь ( куда ехать на работу ???, и что начать изучать ).
    Заранее спасибо. Ни гвоздя ни жезла.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  9 месяцев назад

      Ваш выбор это только ваша ответственность.
      Ваш выбор будет сформирован исходя из той информации которую получите.
      Я ничего не знаю о работе в Германии.
      Даже лучше сказать так - я знаю только что польша платит в среднем 400 злотых сутки и это сегодня очень мало.
      Я не АС этом.
      Постарайтесь писать и задавать вопросы такого плана Толковым людям. Они вас приведут к успеху. А общение с дураками сведет с пути.
      Я честно пишу - я не знаю.

  • @aspiration_plus
    @aspiration_plus  Год назад

    «Водій» означає будь-яку особу, яка керує транспортним засобом навіть упродовж короткого періоду, або особу, яку перевозить транспортний засіб, і до обов'язків якої входить готовність до керування ним у разі потреби;
    «перерва» означає будь-який період, упродовж якого водій може не керувати транспортним засобом і не виконувати жодної іншої роботи, і який використовується винятково для відновлення;
    «інша робота» означає будь-яку діяльність, яку охоплює визначення «робочого часу» відповідно до статті 3.а Директиви 2002/15/ЄС, окрім «керування транспортним засобом», зокрема будь-яку роботу для того самого або іншого працедавця в межах або поза межами транспортного сектора;
    «відпочинок» означає будь-який безперервний період, упродовж якого водій може вільно розпоряджатися власним часом;
    «щоденний період відпочинку» означає щоденний період, упродовж якого водій може вільно розпоряджатися своїм часом, та охоплює «звичайний щоденний період відпочинку» та «скорочений щоденний період відпочинку»:
    - «звичайний щоденний період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 11 годин. Як альтернатива, такий звичайний щоденний період відпочинку можна розділити на 2 періоди, з яких перший повинен безперервно тривати щонайменше 3 години, а другий повинен безперервно тривати щонайменше 9 годин.
    - «скорочений щоденний період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 9 годин, але менше ніж 11 годин;
    «щотижневий період відпочинку» означає щотижневий період, упродовж якого водій може вільно розпоряджатися власним часом, та охоплює «звичайний щотижневий період відпочинку» та «скорочений щотижневий період відпочинку»:
    - «звичайний щотижневий період відпочинку » означає будь-який період відпочинку тривалістю щонайменше 45 годин,
    - «скорочений щотижневий період відпочинку» означає будь-який період відпочинку тривалістю менше ніж 45 годин, який можна, відповідно до умов, встановлених статтею 8(6), скорочувати до періоду з мінімальною тривалістю 24 години поспіль;
    «тиждень» означає період між 00:00 у понеділок та 24:00 у неділю;
    «час керування транспортним засобом» означає тривалість керування транспортним засобом, зафіксовану:
    - в автоматичний або напівавтоматичний спосіб за допомогою реєструвального обладнання, як визначено в додатку І та додатку IB Регламенту (ЄЕС) № 3821/85, або
    - вручну, відповідно до вимог, встановлених у статті 16(2) Регламенту (ЄЕС) № 3821/85;
    «час керування транспортним засобом на день» означає сукупну кількість часу керування від завершення одного щоденного періоду відпочинку до початку наступного щоденного періоду відпочинку, або між щоденним періодом відпочинку та щотижневим періодом відпочинку;
    «час керування транспортним засобом на тиждень» означає сукупну кількість часу керування упродовж тижня;
    «максимальна дозволена маса» означає максимальну дозволену експлуатаційну масу транспортного засобу за максимального навантаження;
    «регулярні пасажирські перевезення» означають внутрішні та міжнародні перевезення відповідно до визначення, закріпленого у статті 2 Регламенту Ради (ЄЕС) № 684/92 від 16 березня 1992 року про спільні правила міжнародних автобусних перевезень пасажирів
    «керування транспортним засобом в екіпажі» означає ситуацію, за якої, впродовж кожного періоду керування транспортним засобом між будь-якими 2 щоденними періодами відпочинку поспіль або між щоденним періодом відпочинку та щотижневим періодом відпочинку, у транспортному засобі перебуває щонайменше два водія для керування ним. Присутність іншого водія або інших водіїв не обов'язкова упродовж першої години керування транспортним засобом в екіпажі, але обов'язкова упродовж решти цього періоду;

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      керування транспортним засобом в екіпажі» означає ситуацію, за якої, впродовж кожного періоду керування транспортним засобом між будь-якими 2 щоденними періодами відпочинку поспіль або між щоденним періодом відпочинку та щотижневим періодом відпочинку, у транспортному засобі перебуває щонайменше 2 водія для керування ним. Присутність іншого водія або інших водіїв не обов'язкова упродовж першої години керування транспортним засобом в екіпажі, але обов'язкова упродовж решти цього періоду;

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      (q) «період керування транспортним засобом» означає сукупну кількість часу від моменту, коли водій починає керувати транспортним засобом після періоду відпочинку або перерви до моменту початку наступного періоду відпочинку чи перерви. Такий період керування транспортним засобом може бути як безперервним, так і перериватися;

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      ГЛАВА II
      ЕКІПАЖІ, ЧАС КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ, ПЕРЕРВИ ТА ПЕРІОДИ
      ВІДПОЧИНКУ
      Стаття 5
      1. Мінімальний вік для провідників повинен становити 18 років.
      2. Мінімальний вік для напарників водіїв повинен становити 18 років. Тим не менш, держави-члени можуть знизити мінімальний вік для напарників водіїв до 16 років, за умови що:
      (a) дорожні перевезення здійснюють у межах 1 держави-члена у радіусі 50 кілометрів від бази транспортного засобу, зокрема в місцевих адміністративних зонах, центр яких розташований у межах цього радіуса;
      (b) зниження віку здійснено з метою професійної підготовки; та
      (c) дотримано обмежень відповідно до національних правил держав-членів щодо питань зайнятості.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Стаття 6
      1. Час керування транспортним засобом на день не повинен перевищувати 9 годин.
      Тим не менш, час керування транспортним засобом на день можна продовжувати щонайбільше до 10 годин не більше ніж двічі на тиждень.
      2. Час керування транспортним засобом на тиждень не повинен перевищувати 56 годин; заборонено перевищувати максимальний час керування транспортним засобом на тиждень, встановлений Директивою 2002/15/ЄС.
      3. Сукупна кількість часу керування транспортним засобом упродовж будь-яких 2 тижнів поспіль не повинна перевищу вати 90 годин.
      4. Час керування транспортним засобом на день та на тиждень повинен охоплювати будь-яке керування транспортним засобом на території Співтовариства або третьої країни.
      5. Водій повинен записувати як іншу роботу будь-який час, витрачений на діяльність, описану в пункті (е) статті 4, а також будь-який час, витрачений на керування транспортним засобом, що використовується для комерційних операцій, на які не поширюється сфера застосування цього Регламенту, а також повинен фіксувати будь-які періоди готовності, визначені в пункті (b) статті 3 Директиви 2002/15/ЄС, відповідно до пункту (b) (ііі) статті 34(5) Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС) № 165/2014 (-2). Такі записи необхідно вносити в тахокарту або роздруківку вручну або шляхом використання функцій ручного введення, передбачених реєструвальним обладнанням.

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Стаття 7
      Після періоду керування транспортним засобом тривалістю 4,5 години водій повинен зробити перерву тривалістю щонайменше 45 хвилин безперервно, за винятком випадків, коли водій бере період відпочинку.
      Таку перерву можна замінити 2 перервами тривалістю щонайменше 15 хвилин та щонайменше 30 хвилин, розподіленими впродовж періоду керування відповідно до положень першого параграфа.
      Водій, який керує транспортним засобом в екіпажі, може зробити перерву тривалістю в 45 хвилин у транспортному засобі, яким керує інший водій, за умови що водій, який робить перерву, не допомагає водію, який керує транспортним засобом

  • @BYN1372
    @BYN1372 Год назад +1

    Привіт. Дякую за корисне відео. Нагадай будь ласка як тахограф нагадує про закінчення 90 годин.

  • @AK-ic4wn
    @AK-ic4wn Год назад +2

    Подскажите сколько можно максимум молотков при ручном вводе?

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  7 месяцев назад

      Берите оба в левую и правую

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  7 месяцев назад

      А если серьезно то, то я не понимаю о чем речь?
      Перед нами конкретный прибор который считает конкретное время и тут абстракции не могут дать нам точный результат

  • @SUMROK_
    @SUMROK_ 8 месяцев назад +1

    Коллега подскажи в ступор встал есть компенсация 19 часов отстоял 20 не пропала весит все равно

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  7 месяцев назад

      Тахограф всегда забирает то что ему надо сейчас.
      Если сейчас вам надо сделать минимум 11 часов то компенсация уйдет когда сделаете более 30 часов
      А если сейчас надо 45 то после 56 часов

    • @SUMROK_
      @SUMROK_ 7 месяцев назад

      @@aspiration_plus я ее привезал к 45 сделал 66 и все не горела больше компенсация

  • @behruzsolehov8298
    @behruzsolehov8298 10 месяцев назад +1

    Скажите пожалуйста нарушение в чипката через 28 дней удаляется или сохраниться, можете сказать

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  10 месяцев назад +1

      Все данные хранятся около года
      А ответственность пока что до 28 дней

    • @behruzsolehov8298
      @behruzsolehov8298 10 месяцев назад +1

      @@aspiration_plus спасибо большое

  • @mestnyzhitelminskmir8336
    @mestnyzhitelminskmir8336 5 месяцев назад +1

    В какой момент какое меню надо смотреть?

  • @dadshot5739
    @dadshot5739 Год назад +1

    Дополнительний пакет мобильности что ето такое, актуально оно ли на сегодня?

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  Год назад

      Да. Актуально.
      Уже готово новое видео где я расскажу как это повлияло на паром/поезд. И готовлю основную часть.

  • @russianbear6808
    @russianbear6808 2 месяца назад +1

    Такой бред придумали, лучше бы штрафы выписывали за режим и отдых не водителю, а транспортным компаниям...А отслеживали, да хер его знает как, но не этим бредом с тахографом должен заниматься водитель....Навыдумывали правил чтобы ободрать водителя, тут по правильному хер разберёшься...Миллион правил, слабо верится, что есть люди, у которых всегда всё чётко и никогда нет проблем с проверкой тахи.

  • @СергійПилипчук-е2с

    Привіт, все вірно але не всі тахографи такі розширені, цей тахограф 22 року

  • @goldentime3554
    @goldentime3554 8 месяцев назад +2

    Нихрена не понял!

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  7 месяцев назад

      Это очень хорошо
      Тогда у вас обязательно все получится

    • @goldentime3554
      @goldentime3554 7 месяцев назад +1

      @@aspiration_plus Ни разу не сомневался!

  • @Толячиж-ъ3ъ
    @Толячиж-ъ3ъ Год назад +1

    Красавец!))

  • @kolea9525
    @kolea9525 Месяц назад +1

    Какое время считается ночным?

  • @УланОрозбаев-я3ы
    @УланОрозбаев-я3ы Год назад +1

    Бляя всё этот гемор нельзя сделать автоматически?!

  • @РоманКосенко-л4и
    @РоманКосенко-л4и 4 месяца назад +1

    Почитай о том,кто у тебя на футболке...его изображением,только пол мьіть...

    • @aspiration_plus
      @aspiration_plus  4 месяца назад

      Привет. А что там было не так с этим человеком?
      В Испании они были очень популярны.

  • @ЖенишбекМамаев
    @ЖенишбекМамаев Год назад

    Андрей можете номер телефона