- Видео 198
- Просмотров 770 784
Виноградарство та сучасне домашнє виноробство
Украина
Добавлен 26 мар 2016
Олег. Ukraine, Компаніївка Кіровоградської обл.
099 962 43 66
099 962 43 66
Корки, особливості укупорювача. Дегустація молодих вин.
Корки, особливості укупорювача. Дегустація молодих вин.
Просмотров: 278
Видео
Анонс майбутньої дегустації та ковпачки з Китаю
Просмотров 8099 часов назад
Анонс майбутньої дегустації та ковпачки з Китаю
Дегустація та відправка: 40 - річне Ркацителі
Просмотров 1,3 тыс.14 часов назад
Дегустація та відправка: 40 - річне Ркацителі
40-річний Ркацителі. Можливість відкрити капсулу часу
Просмотров 1,3 тыс.День назад
40-річний Ркацителі. Можливість відкрити капсулу часу
Виноробство 2024, проміжкові результати
Просмотров 5 тыс.Месяц назад
Виноробство 2024, проміжков результати
Відверта розмова щодо перспектив домашнього виноробства
Просмотров 1,5 тыс.Месяц назад
Відверта розмова щодо перспектив домашнього виноробства
Балачки. Поточна робота на винограднику
Просмотров 2 тыс.2 месяца назад
Балачки. Поточна робота на винограднику
Швидке видалення води після миття скляних ємностей
Просмотров 1 тыс.3 месяца назад
Швидке видалення води після миття скляних ємностей
Оцініть свої вина на майбутньому конкурсі
Просмотров 1,1 тыс.3 месяца назад
Оцініть свої вина на майбутньому конкурсі
Виноробство 16 - 17 вересня. Червоні.
Просмотров 2 тыс.4 месяца назад
Виноробство 16 - 17 вересня. Червоні.
Виноробство 9 - 13 вересня 2024 р.
Просмотров 1,7 тыс.4 месяца назад
Виноробство 9 - 13 вересня 2024 р.
Закупівля технічного винограду для тих хто поряд. 800 кг.
Просмотров 1,8 тыс.4 месяца назад
Закупівля технічного винограду для тих хто поряд. 800 кг.
Пане Олег добрий вечір то якої висоти і ширини купувати корок щоб не дорогий і добрий був . Дякую.
Надзвичайно цікаво і пізнавально. Якісний контент. Дякую.
А я сьогодні тільки замовив корки в Касті виноробів. Пане Олеже,це вина 24 року,чи старіші?
Два з чотирьох 23-го.
А як на рахунок бугельного корка? Саме для власного споживання, а не для продажу
Писали досвідчені, що нормальний варіант. Але я не перевіряв.
@Виноградарствотасучаснедомашнє 0.7л винні бугельні дуже рідко зустрічаються. Переважно 1л та 0.5л. у наших краях літрові продають лише упаковками круглі 15шт, квадратні 12шт, ціна десь 37грн шт з пробкою. Чи буде заминання корка, якщо його нижню частину у момент закупорювання змочити?
А ми термозбіжні ковпачки феном звичайним усаджуємо, доволі непогано виходить.
Я все вже доступне перепробував. Зупинився на гарячій воді.
Як раз сьогодні наснилися корки. 🙂
Значить сон в руку. Тренуйте дану здатність, можливо це Ваше призначення, якого Ви ще не розпізнали.
Дякую,це все цікаво.гарні результати
Які сорти для лінивих? ВСІ СОРТИ ЗАГОРУЛЬКА - УКРИВНІ І ХВОРОБОИВІ!!! ЯКА НАДІЙНІСТЬ? ЛУЧИСТИЙ ЛИШЕ -20⁰! БРЕХНЯ!
Всім доброго здоров’я! Продегустував сьогодні 40-річне Ркацителі! Мої враження наступні: Колір особисто мені навіть дуже сподобався, якщо дати відпочити пляшечці, щоб осад весь сів, то вино майже ідеально чисте та прозоре; Аромат насичений, дуже потужний, після висихання бокалу, аромат ще досі вловимий. Перше що відчув, це сухофрукти, солодко-кисла груша, яблуко, пізніше густі, ніби як лікарські трави та горіх. Десь вловив кислинку чи то в ароматі чи в смаку, до кінця не міг зрозуміти. Смак схожий на описаний вище аромат, була мить, що вловив смак компоту з сухофруктів, що починає скисати, але він не зіпсував загальної картини. Після 10-15 хвилин після дегустації відчув, як Ркацителі "дало" в голову, при чому я до алкоголю ніби стійкий :))) Загальне враження. Я реально і приємно шокований, як сухе біле вино, могло зберегти такі гарні властивості через 40 років. Звісно мені немає з чим порівняти, бо нічого такого і близько, до цього віку вина, не куштував, але я радий, що зміг доторкнутись до виноробства тих часів і залишитись задоволеним. Якщо хтось бажає, можете переглянути відео про цю дегустацію на моєму каналі. А також велика вдячність пану Олегу за можливість цієї дегустації та його просвітницьку роботу зокрема!! ДЯКУЮ! З повагою, Ігор Пецух
Дякую, Ігор
Вітаю! Продегустував Ркацителі. Для 40 років це, мабуть, гарна кондиція, але ознаки деградації на лице. В ароматі нічого крім «узвару» не відчув. Був ще один тон, можливо навіть полутон, але неприємний, не можу чіткіше його охарактеризувати. В смаку вʼялені на сонці сухофрукти, які вже втратили сортові смакові ознаки. Післясмак неприємний. Якщо довго тримаєш ковток, рецептори відчувають окислення, я б навіть сказав ацетонові тона. Ще раз підтверджується думка, що після 10 років будь яке сухе вино втрачає майже все, за що ми любимо вино. Але досвід хороший, дякую Олегу.
Продегустував Ркацителі, охолодив до 10 °С, про колір вже говорили, аромат потужний, має виражений аромат горіха і легкий аромат меду. У смаку яскрава кислотність, смак недостиглої груші дички, щось із грейпфрута. Міцність скоріш за все на верхній межі вказаній на етикетки. Як на мене то це вино у своєму смаку з такою витримкою більше втратило ніж набуло. Але це моя думка, звичайного споживача вина. А щоб розвиватися необхідно більше дегустувти різних вин. За що і дякую пану Олегу.
Дякую за відео, що ділитися інформацію, дуже цікаво
Звіт прислали дві людини.Інші ,мабуть,хочуть потримати ще 40 років?😀
Яким чином забронювати у вас два зразка вина токай та новозеланське дякую
Вайбер або телеграм: 099 962 43 66
Пройшла дегустація Ркацителі 1985 року. Як не дивно, але це і досі ВИНО!!!. Дещо трохи занижена кислотність, але які роки!? В ароматі відчув якісь трави ( в хорошому сенсі), і як не дивно домашній яблучний сік 😊, по смаку вигадувати не буду ( я не сомельє ), але приємне на смак. Знаю що із білих вин Ріслінг Рейнський придатний до витримки, але і Ркацителі теж не розвалилась, мабуть завдяки своїй не малій кислотності у самому винограді. Дякую Олег за наданий зразок. Колись Болгарія вміла робити вина!!!
Вітаю Олеже! Дякую за відео! Можете дати посилання на сайт,де замовляли ковпачки?
Доброго дня і Вам, Віктор Володимирович! Ось ці ковпачки: at.joom.com/dl/uZ64sp1uPpwDDexg7
@Виноградарствотасучаснедомашнє Дякую!
Вчора отримав, ще не дегустував. Велика дяка Олегу за таку можливість.
Дякую, розкажить де берете корок і додайте інформацію по нього.
Вітаю, колего! Хочу забронювати місце на дегустацію Токаю.
Вайбер 099 962 43 66
Дякую Олеже за чудову своєчасну інформацію. Саме в найближчий час буду замовляти матеріали для розливання та зберігання вина, в т.ч. ковпачки. 👍
Доброго вечора ! Продегустував 40 річне Ркацителі (Болгарія): 1.Вино живе і його можно спокійно пити. Ніякого уксусу ,як дехто писав і близько не має! 2.Колір - оранж вайн ,як зараз по модному кажуть ,прозоре 3.Аромат - мед ,горіхи ,сухофрукти ,родзинки , нотки квітів 4.Смак- дуже і дуже нагадує Херес ,відчувається горіх ,інжир, родзинки. Здивування ,що гарна і приємна кислотність в цьому вині все ще є! Звісно ,що це моя суб'єктивна оцінка ,як звичайного споживача. Дякую за можливість доторкнутися до історії!
👍
На Мір Бір є.
👍💪✌️🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Чорний ковпачок ще на касті виноробів також відсутній. Мабуть, найбільш ходовий.
Навантаження кущів вражає.
Колись, у 1997 році, відкоркував пляшку Піно Грі Масандри. Купував саме в Масандрі у 1986 році. Вино було 1966 року врожаю. 25 карбованців за пляшку віддав тоді. Я досі пам'ятаю той незабутній смак та красу вина. Щось неймовірне.
Сухе, чи солодке? Масандра значною мірою спеціалізувалася саме на солодких. Тому, якщо це так і було, то нічого дивного. Якщо то було сухе вино, то значить був збіг обставин, що зберегли його: починаючи від фаху технолога, закінчуючи вологістю Вашого погреба. Але я вже гарантую, що Ваша історія цілком реальна.
@Виноградарствотасучаснедомашнє напівсолодке.
Чому прийняте таке дивне рішення - не відкривати і не дегустувати на камеру? Якось очікувалось інше....
Тю. Так сказано ж було!! І вірно було сказано! Щоб вино якнайменьше контактувало з повітрям!!! Ви знаєте, що для зберігання, повітря ворог вину?
@@EdvardGorsak Ну так те, що відправляти - розлити по пляшечкам і закупорити, а продегустувати самому - можна було б і нам показати..
Я розповів про свої враження, щоправда без звичних пасів келихом у руках. І навіть вказав цьому причину: розбив одну пляшку при розливанні, коли була заповнена більше ніж на половину. Звісно, що вона виявилась моєю. А жертвувати чужим вином, щоб помахати ним на камеру, я не захотів. Перед розливанням я, звісно, ковтнув того вина, і цього мені було достатньо щоб скласти враження про нього. Інші майбутні дегустуючі, маю надію, також розкажуть про свої емоції. Чекаємо, залишилося пару діб.
Доброго вам дня ! Я вам писав як відрізнити вина що до довгої витримки в пляжці під корком то вже побачив що с такою витримкою корок просто впав в пляшку то вже під сумнівом для мене цей зразок бо корок з довгою витримкою повинний бути промокший і разбухший на конус що не просто його відкоркувати думаю що хтось до вас цей зразок відкупорив і залив другий зразок вина хоча мабуть і смачне !
Невже Ви думаєте, що я не розумію таких прописних істин? Але у попередньому відео я наголосив, що пляшка була на зберіганні у серванті. Тобто вертикально. Значить корок не був мокрим. А цього незначного часу транспортування, за який пляшка була горизонтальною (півтори доби) було недостатньо щоб корок розбух та став еластичним. Вертикальна орієнтація пляшки свідчить про те, що продавець цього вина не являється бодай напівсерйозним колекціонером, тому і ціна на це вино досить невисока. Це по перше. По-друге: я досить добре орієнтуюсь у різноманітті сучасних корків для укупорювання вина. І точно знаю, що то не сучасний корок. По-третє: ковпачок. Зняти його і повторно поставити на місце неможливо. Там дуже щільний пластик. На відео навіть видно як я його зрізав. На ньому мається автентичне тиснення, зображення якого я додав до відео. Таким чином Ваші підозри безпідставні.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє А мене трішки бентежить "горлишко" пляшки зі зворотнім конусом.Така форма зовсім не в"яжеться з коркуванням.Зазвичай старе вино важко відкупорити(корок розривається),а тут ви тільки торкнули його і він упав.Яка тут може бути герметизація?
@ Та ради Богу не хай буде по вашому я тільки висловив свою точку зору і свій досвід ! Хоча в нас на малій Арнауцкій ще не таке пакують .
Віталій, мені здається Вас часто обманювали у житті. Тому підсвідомо Ви заперечуєте очевидні речі. Перечитайте мою відповідь і обдумайте що там написано.
Пляшка вина повинна знаходитись у горизонтальному положенні. У даному випадку вона стояла вертикально. Це причина проявів що відбулися. Я розумію, що Вам би було зручніше щоб у пляшці виявився оцет. Однак реальність виявилась іншою.
Дякую за відео, дуже цікаво! Пропозиція щодо книги: якщо є таке бажання та суспільний запит, зробити монобанку та туди скинути по парі гривень щоб пан Олег якомога швидше придбав її та відсканував. Пану Олегу залишиться оригінал, а всім іншим електронний варіант.
Підтримую
Болгарія не підвела якість є якість
Гарна ідея з дегустування відомих брендових вин
Дякую за відео. Цікава ідея проводити дигустацию колективно для тих хто хоче виробляти якісне вино. Мені подобається дегустувати різні вина і навіть ті які не вдалі. Так набираются досвіду і ставлю для себе планку до чого досягти. Доречі, спробувала ваше наступне вино Ландиш. Враження також получила як і від першого-шикардос! Вино пьется легко, я відчула запах ледяників(дюшесу і барбарису), а чоловік відчув квіткові нотки. Тепер маю планку до чого тягнутися. Залишилося на пробу вино Юпітер. Дуже вам вдячна.
Зовні вино нагадало популярне колись вино"Біле міцне"😀 Вражений тим .що вино до цього часу не окислилось,хоча зберігалося як попало.Була певна інтрига.Дякую.
Ознаки окислення у ньому очевидні - це зміна кольору від початкового золотавого до коричневого. Нічого дивного у цьому немає. Однак окислення у сенсі вина це не набуття кислоти смаку самого вина, в інші прояви хімічних процесів. Однак це вино не можна вважати здеградованим до неможливості його споживання. Я б навіть сказав би по іншому - це вино має свої певні переваги та особливості від звичних для більшості вин незначного періоду пляшкової витримки.
Напишіть марку вина з Нової Зеландії, котрий дегустувала пані Ковальська. Дякую!
Вибачте, чомусь вчасно не побачив: napoli.ua/uk/prod-466945-pa-road-sauvignon-blanc-2022-0-75-whs9421902639227?srsltid=AfmBOor4e6kjBZOQv3PmqqwA-e47C_LSqQtGbn3w6_A9Kr584Q9-N1Ob
@@Виноградарствотасучаснедомашнє Чудово, дякую!
Найкращий канал для домашнього виноробства в Україні! Дякую
Дякую за відео, дуже ціке і з научним підходом, а корок можите спробувати витягнути з бутилки.
Дякую за відео! У Вас оригінальний україномовний контент. Цікава і корисна інформація для виноградарів. Щодо книги, яку Ви плануєте придбати - може відкриєте карту на цю покупку. Там по 20-50-100 грн скинемось і Вам трішки легше буде.
Підтримую
Підтримую!
Підтримую
Вітаю, Олеже! Цікавий і корисний досвід! Особливо щодо дегустації топових або гарних сортових вин! Для виноробів аматорів дуже важливо знати, до чого прагнути! Я би взяв участь в таких складчинах по топових винах з сортів, наприклад, як Каберне Совіньйон, Сіра, Піно нуар, Туріга Національ, Мускат , Совіньйон блан, Шардоне і. т. п. відомих виробників. Тому підтримую вашу ініціативу і дякую за безліч корисних порад у Ваших відео!
Надзвичайно цікаве відео. 40 років - чималий пласт історії. Зміна держав,століть,тисячоліття. Дякую.
Вітаю з вдалим дегустуванням! Цікавий досвід!
👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Добрий вечер. Пластикова тара дуже вбирає в собе аромати збережених продуктів. Обережно з цією тарою .Можете отримати домашне фрігаліно.
Бачив що такі ємності-кеги герметизують і створюють тиск разом із вином, а потім вино наливать через краник, але це домашній варіант, коли не потрібно фасувати по пляшкам :)
Так, головне у ємності створити тиск на вино правильним для цього газом.
Добрий день, Олег. Вчора розпили вашу пляшку Рубіна. Що сказати...? Ульот фантазії! Вино дуже сподобалося, є кислотність, є колір насичений, є таніни, є спиртуозність, п'ється дуже приємно. Сьогодні будемо розпивати Ландиш. Чикаю получити незабутні враження. Обов'язково відпишусь. Сил і успіхів трудитися!
Добре що Вам сподобалось. Завжди переживаю за свій результат.
Доброго дня. Як можна у вас придбати вино?
099 962 43 66. Вайбер або телефонуйте.
Після відкриття пляшки вино може померти на протязі 40 хв.
Звісно може. Але ми цього ще не знаємо.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє Багато цікавого розкаже пробка.Вино могло бути випите 40 років назад і продається пляшка з відносно молодим вином.
Виключено. Це не така людина.
Такий кег в перевернутому стані, дещо доопрацьований, використовую в якості конічного танка, для приготування пива.
Дякую, чикаю наступне відео.
Але ж при бродінні утворюється не лише спирт, а й інші хімічні солуки, що можуть вступити в реакцію з цим пластиком