Картинка схожа на бінокль Barska 30×80.Маю barska і celestron skymaster 15×70.Celestron кращий і по оптиці, і по зручності для спостережень зоряного неба.
SATURN. Лінійне поле зору 2, але окулярне хороше, 2град×30крат=60град, тобто ефекту "замочной скважины" нема. Хроматичні аберації при такій кратності неминучі і це недоліки об'єктиву. Або повітряний проміжок між двома лінзами об'єктиву, або третя лінза в обєктиві- апохромат, цю проблему зменшують на порядок. Також заміна ВАК4 на Вк7 при такій кратності теж зменшує хроматизм відповідно трохи зменшуючи ефективне світлове поле вихідної зіниці. Дисторсія і розфокус від центру- відсутність вирівнюючої лінзи в окулярі, або велика діафрагма перед окуляром. Але зменшення діафрагми приведе до зменшення окулярного поля зору, хоч буде чіткість по краю поля. Короче, бінокль періоду часу, коли зменшували собівартість в конкурентній боротьбі Европи та Азії.В такій конфігурації є ще Helios, Opticron. Зображення таке собі.... До речі, яке скло стоїть ВАК4 чи Вк7? Який код заводу по виготовленню скла: J-B...? Хоча його може і не бути. Чи стоїть поруч з made in Japan буква Т в трикутнику?
зіниця маленька важко точно сказати, швидше за все бк7. напису що виготовлено в японії немає, є тільки наклейка, якби наклейки і не було, з власного досвіду скажу що на 100% бінокль з японії. клейма заводу теж немає.
Буде зрозуміло по картинці коли в ньому переглянете місяць і нам покажете! Цей бін мабуть лише для місяця,комет та з фільтрами плями на сонці порозглядати.
Опа, оптичний сомель'є , можете підсказати які вообщне біноклі існуют з максимально великими лінзами і максимально малим збільшенням, по типу 10х70 якшо таке існує вообще ..
співвідношення кратність/діаметр не повинен перевищувати 7мм, так як людська зіниця не здатна розширитись більше, можливо і є випадки 8мм, але з того що я знаходив в інтернеті то в дорослої людини максимум 7мм, і любий більший діаметр вихідної зіниці в біноклі буде просто не мати сенсу, так як інформація (світлові промені) не будуть попадати на сітківку ока. ТЗК 10х80 Josef Schneider WWII 10 X 80 є китайські біноклі 28ч110 Fujinon 10x70 Helios Stellar 11x80
Спасибо за обзор
Картинка схожа на бінокль Barska 30×80.Маю barska і celestron skymaster 15×70.Celestron кращий і по оптиці, і по зручності для спостережень зоряного неба.
мабуть тому що вихідна зіниця більша
@@StOKRATzoom Так і оптика в окулярів гіршої якості.
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@@19chief53 дякую
SATURN.
Лінійне поле зору 2, але окулярне хороше, 2град×30крат=60град, тобто ефекту "замочной скважины" нема.
Хроматичні аберації при такій кратності неминучі і це недоліки об'єктиву. Або повітряний проміжок між двома лінзами об'єктиву, або третя лінза в обєктиві- апохромат, цю проблему зменшують на порядок. Також заміна ВАК4 на Вк7 при такій кратності теж зменшує хроматизм відповідно трохи зменшуючи ефективне світлове поле вихідної зіниці.
Дисторсія і розфокус від центру- відсутність вирівнюючої лінзи в окулярі, або велика діафрагма перед окуляром. Але зменшення діафрагми приведе до зменшення окулярного поля зору, хоч буде чіткість по краю поля.
Короче, бінокль періоду часу, коли зменшували собівартість в конкурентній боротьбі Европи та Азії.В такій конфігурації є ще Helios, Opticron. Зображення таке собі....
До речі, яке скло стоїть ВАК4 чи Вк7?
Який код заводу по виготовленню скла: J-B...? Хоча його може і не бути. Чи стоїть поруч з made in Japan буква Т в трикутнику?
зіниця маленька важко точно сказати, швидше за все бк7.
напису що виготовлено в японії немає, є тільки наклейка, якби наклейки і не було, з власного досвіду скажу що на 100% бінокль з японії.
клейма заводу теж немає.
Буде зрозуміло по картинці коли в ньому переглянете місяць і нам покажете!
Цей бін мабуть лише для місяця,комет та з фільтрами плями на сонці порозглядати.
@@3ua217 не получається нормально відзняти місяць через телефон
Опа, оптичний сомель'є , можете підсказати які вообщне біноклі існуют з максимально великими лінзами і максимально малим збільшенням, по типу 10х70 якшо таке існує вообще ..
співвідношення кратність/діаметр не повинен перевищувати 7мм, так як людська зіниця не здатна розширитись більше, можливо і є випадки 8мм, але з того що я знаходив в інтернеті то в дорослої людини максимум 7мм, і любий більший діаметр вихідної зіниці в біноклі буде просто не мати сенсу, так як інформація (світлові промені) не будуть попадати на сітківку ока.
ТЗК 10х80
Josef Schneider WWII 10 X 80
є китайські біноклі 28ч110
Fujinon 10x70
Helios Stellar 11x80