Костянтине, я Вас в цілому поважаю і підписаний на Вас, але інколи Ви кажете сумнівні речі як очевидні, "наче по підручниику". А біг це не підручник, це живий процес. Оптимальний каденс 180, звідки ви це взяли, хто це довів? Треба ще знати хоч трохи біомеханіку або хоча б фізику, перш ніж оперувати цифрами. Окей, поясню: приблизно таку цифру (180) отримали на групі кенійців, зростом приблизно 175-180 см, вагою 55-60 кг, із сухими ногами, зокрема сухими гомілками, і своєрідною "кенійською" технікою бігу. Чи багато з нас (=вас аматорів-початківців) може похвалитися такими антропометричними даними? Якщо взяти такого ж "кенійця" і зменшити до 160 см, оптимальний каденс для нього буде вже близько 200. Для високого дебелого чоловіка, відповідно, 160-170. Отже, не існує "недостатнього" каденса (це ще нестійкий нейром'язовий пат(т)ерн) і тим більше не існує "занадто високого" каденса. Абебе Бікіла босоніж бігав марафон(!) із каденсом 210-220, і це цілком нормально для такого бігу. Дякую.
Дякую за укр канал, успіхів 😊 Щодо цього відео - дуже помітна профдеформація. І в тому, як ви пояснюєте, і в тому про які цифри каденсу говорите. Це ж канал для початківців, чи не так? 😂 Тоді про які 180 мова? Або, на початку, помилки у бігу з каденсом 150 і довжиною кроку у півметра)))) Я от хотів почути про оптимальний каденс для віку, поверхні, довжини дистанції, пульсу чи ще чого. Чи можна його міняти під час бігу, чи треба, і тому подібне А тут багато чисто тренерської подачі, для здорових молодих хлопців дівчат)))
Дуже дякую! Ніколи не думала, що в пробіжці є стільки нюансів😮. Бігаю через день хвилин по 30, з розминкою/заминкою в прав взутті...сьогодні звернула увагу, що в програмі є каденс і вирішила розібратися що то таке...мій каденс 92 кр/хв макс пульс 130 був сьогодні Але є особливість в моїх тренуваннях: я бігаю з малим, штовхаючи перед собою спец коляску доя бігу, заг масою 35/40 кг...може то норм каденс чи треба збільшувати? І нагадайте як зрозуміти свою пульсову зону! Буду вдячна за відповідь ❤
Добрий день, з ПК версії є кнопка спонсорувати і там ви зможете обрати відповідний план, якщо буде потрібна допомога напишіть нам на інстаграм або пошту
Просто як інформація ...Каденс.. для якого віку? якої будови тіла?. Мені 48 і я 180 можу пробігти 3 та 4 кілометри. Потім 150 - 160. Тому 180 це надто поверхнево. Я не бігаю професіййно. Для здоровя. Але дякую за відео.
як тільки починав бігати, постійно акцентував увагу на каденсі, але потім сам прийшов до того, що за каденсом є сенс слідкувати в швидкому темпі, а на легких пробіжках він у мене не перевищує 170
Крім того, сама порада "намагатися ставити кудись ногу", під себе чи поперед себе, неправильна. Цього результату досягають зовсім іншим способом, аніж вольове намагання.
Боже, Костя, як же ти гарно бігаєш, навіть, коли показуєш неправильну техніку!! :)
Те що треба! давно думав про це та що до чого) дякую
Дякую за відео)
Переконалась сьогодні що бігаю з правильним каденсом!
Костянтине, я Вас в цілому поважаю і підписаний на Вас, але інколи Ви кажете сумнівні речі як очевидні, "наче по підручниику". А біг це не підручник, це живий процес.
Оптимальний каденс 180, звідки ви це взяли, хто це довів? Треба ще знати хоч трохи біомеханіку або хоча б фізику, перш ніж оперувати цифрами.
Окей, поясню: приблизно таку цифру (180) отримали на групі кенійців, зростом приблизно 175-180 см, вагою 55-60 кг, із сухими ногами, зокрема сухими гомілками, і своєрідною "кенійською" технікою бігу. Чи багато з нас (=вас аматорів-початківців) може похвалитися такими антропометричними даними?
Якщо взяти такого ж "кенійця" і зменшити до 160 см, оптимальний каденс для нього буде вже близько 200. Для високого дебелого чоловіка, відповідно, 160-170.
Отже, не існує "недостатнього" каденса (це ще нестійкий нейром'язовий пат(т)ерн) і тим більше не існує "занадто високого" каденса. Абебе Бікіла босоніж бігав марафон(!) із каденсом 210-220, і це цілком нормально для такого бігу. Дякую.
Змістовно)
Навіть не відповів)))
@@jordanmj23 На що саме мені відповісти? Мені є чим зайнятись по життю, повірте. Особливо в Харкові і зараз.
@@СергійКотелевськийя думаю, мали на увазі Костянтина, який не відповів на ваш коментар.
Дякую за укр канал, успіхів 😊
Щодо цього відео - дуже помітна профдеформація. І в тому, як ви пояснюєте, і в тому про які цифри каденсу говорите. Це ж канал для початківців, чи не так? 😂
Тоді про які 180 мова? Або, на початку, помилки у бігу з каденсом 150 і довжиною кроку у півметра))))
Я от хотів почути про оптимальний каденс для віку, поверхні, довжини дистанції, пульсу чи ще чого.
Чи можна його міняти під час бігу, чи треба, і тому подібне
А тут багато чисто тренерської подачі, для здорових молодих хлопців дівчат)))
Дуже дякую! Ніколи не думала, що в пробіжці є стільки нюансів😮.
Бігаю через день хвилин по 30, з розминкою/заминкою в прав взутті...сьогодні звернула увагу, що в програмі є каденс і вирішила розібратися що то таке...мій каденс 92 кр/хв макс пульс 130 був сьогодні
Але є особливість в моїх тренуваннях: я бігаю з малим, штовхаючи перед собою спец коляску доя бігу, заг масою 35/40 кг...може то норм каденс чи треба збільшувати? І нагадайте як зрозуміти свою пульсову зону! Буду вдячна за відповідь ❤
Бігаю з метрономом, тому що стабільно десь після 15 хвилин каденс падає зі 180 до 165
Вітаю, дякую, не знав про каденс, сьогодні пробіг 4,5 км, подивився на годиннику каденс 151 кроків/хв, ці вправи підходять і для збільшення каденсу?
Для збільшення каденсу потрібні спеціальні вправи, а передусім зменшити м'язову масу ніг, зокрема гомілки.
Вітаю, підкажіть як замовити програму тренувань з бігу?
Добрий день, з ПК версії є кнопка спонсорувати і там ви зможете обрати відповідний план, якщо буде потрібна допомога напишіть нам на інстаграм або пошту
Каденс, складно, щось треба з цим робити/
Просто як інформація ...Каденс.. для якого віку? якої будови тіла?.
Мені 48 і я 180 можу пробігти 3 та 4 кілометри. Потім 150 - 160. Тому 180 це надто поверхнево. Я не бігаю професіййно. Для здоровя.
Але дякую за відео.
як тільки починав бігати, постійно акцентував увагу на каденсі, але потім сам прийшов до того, що за каденсом є сенс слідкувати в швидкому темпі, а на легких пробіжках він у мене не перевищує 170
150-180 . Рівномірно бігти не для всіх виходить, коли біжиш лісом з постійними перепадами висоти.
Маєте на увазі яку систему ЧСС: Polar, Garmin? Бо, здається вони рахуються по різному.
Крім того, сама порада "намагатися ставити кудись ногу", під себе чи поперед себе, неправильна. Цього результату досягають зовсім іншим способом, аніж вольове намагання.
Майстер спорту по спорту