чому у домашньому завданні з параметром правильна відповідь 12? у нас функція модуль х та х^4 є парними тому любий x підходить. але по одз виходить що a≥6 ; a≤18 і a≠12 і виходить що на цьому проміжку 13 цілих розв'язків
Скажу про діленння на нуль, чому воно неможливе і заборонене. А все через те, що арифметична операція ділення обернена операції множення, а операція множення на 0 особлива: будь-яке число помножене на нуль дає нуль! Припустимо, ми помножили 2 на 3, отримали 2*3=6, а потім чомусь якось забули, що у нас було 2, і що ми щось множили на 3 і у нас вийшло 6, 3x=6, і ми зясовуємо, яке ж невідоме число x потрібно помножити на 3 що вийшло 6? Відповідь дає операція ділення x=6/3=2. А тепер приустимо ми якесь число помножили на 0 і забули його і хочемо "відновити" з x*0=0, яке число x треба помножити на 0, щоб вийшов 0? Та яке завгодно! На місці x могло бути будь-яке число, віновити, що там було початково, встановити вже неможливо! Тобто зворотньої операці до множення на 0 не існує - тобто ділення на 0 не має змісту! Мноноження на нуль - це шлях в один кінець, з якого нема повернення! Множення на 0 безповоротньо стирає інформацію без можливості відновлення (принаймі звичними арифметичними операціями). Звідти й погроза "Та я тебе на нуль помножу!" Так само випадкове множення на 0 небезпечне і в програмуванні, якийсь там проміжний результат обробки даних при випадковому че множенні на 0 стирається і програма може бути аварійно завершена. І наостанок. Обережніше з заявками деяких "знавців", які почали учити вищу математиу, тупу "Та в університеті в вищій математиці можна ділити на нуль!" Це не правда! Такі заявки говорять про те, що люди доволі поверхнево розуміють математичний аналіз. Як убивчий аргумент наведу : яку оцінку за виконання завдання вам поставить викладач, якщо в остаточну відповідь до задачі ви напишите невизначеність (0/0) чи вираз типу 1/(нескінченість)?
Потрібно замість х у кожен варіант А і Б підставити 0,5. Обчислити значення логарифмів й вибрати від'ємне значення. У варіанти В-Д можна не підставляти, оскільки ці вирази завжди додатні.
Чудовий вчитель, таку обширну тему встигнути всього за годину та зрозумілим способом пояснити не кожен зможе. Дякую!
Дякую вам за теплі слова ❤
З нетерпінням чекаю наступного вебінару з вами❤
Пане Юрію❤ Дякую за такі цікаві заняття, з вами година проходить швидко, але завдання дуже легкі! Давайте більше акул!!!🥰
Дякую за відгук!😊
Добре, буду в басейн запускати більше акул.
Вам не буде лячно?😉
Дякую за ваші вебінари)❤
Дякую за відгук ❤
Дуже вам дякую🤗.Пояснення дуже прості для розуміння , дякую 🫶
Дякую за відгук ❤
Дякую за вебінари❤
Дякую за відгук 😊
ДЯКУЮ
Дякую за відгук ❤
Жарти, жартами, а я реально проводжу цю фізкультхвилинку щоб краще запам'ятати 😂
Чудово! Це означає, що ви креативна людина! У таких людей, як правило, успішне майбутнє!❤
чому у домашньому завданні з параметром правильна відповідь 12? у нас функція модуль х та х^4 є парними тому любий x підходить. але по одз виходить що a≥6 ; a≤18 і a≠12 і виходить що на цьому проміжку 13 цілих розв'язків
Коли ви рахували кількість, ви врахували число 12. А цього не треба було робити 😉
Міг би хтось пояснити питання с параметром у тесті?
Скажу про діленння на нуль, чому воно неможливе і заборонене. А все через те, що арифметична операція ділення обернена операції множення, а операція множення на 0 особлива: будь-яке число помножене на нуль дає нуль!
Припустимо, ми помножили 2 на 3, отримали 2*3=6, а потім чомусь якось забули, що у нас було 2, і що ми щось множили на 3 і у нас вийшло 6, 3x=6, і ми зясовуємо, яке ж невідоме число x потрібно помножити на 3 що вийшло 6? Відповідь дає операція ділення x=6/3=2.
А тепер приустимо ми якесь число помножили на 0 і забули його і хочемо "відновити" з x*0=0, яке число x треба помножити на 0, щоб вийшов 0? Та яке завгодно! На місці x могло бути будь-яке число, віновити, що там було початково, встановити вже неможливо! Тобто зворотньої операці до множення на 0 не існує - тобто ділення на 0 не має змісту! Мноноження на нуль - це шлях в один кінець, з якого нема повернення! Множення на 0 безповоротньо стирає інформацію без можливості відновлення (принаймі звичними арифметичними операціями). Звідти й погроза "Та я тебе на нуль помножу!" Так само випадкове множення на 0 небезпечне і в програмуванні, якийсь там проміжний результат обробки даних при випадковому че множенні на 0 стирається і програма може бути аварійно завершена.
І наостанок. Обережніше з заявками деяких "знавців", які почали учити вищу математиу, тупу "Та в університеті в вищій математиці можна ділити на нуль!" Це не правда! Такі заявки говорять про те, що люди доволі поверхнево розуміють математичний аналіз. Як убивчий аргумент наведу : яку оцінку за виконання завдання вам поставить викладач, якщо в остаточну відповідь до задачі ви напишите невизначеність (0/0) чи вираз типу 1/(нескінченість)?
Дякую!
Поясніть будь ласка 15 завдання з домашнього
Потрібно замість х у кожен варіант А і Б підставити 0,5. Обчислити значення логарифмів й вибрати від'ємне значення. У варіанти В-Д можна не підставляти, оскільки ці вирази завжди додатні.