Звичайно гідна тематика. Як би це прикро не звучало але раніше подібні огляди та тести шукав на каналах москалоти😠. Дякую, що тепер потрібні відео знімають такі люди як ви. Продовжуйте, розвивайтеся! Все буде Україна✊
4:44 Друже, загальна ємність акумів 21600 при 3.7v, а розряджаєш ти їх при 5v. Якщо порахувати, то вийде приблизно те ж саме + ККД 21600mAh * 3,7V = 80 Wh 14469mAh * 5,13V = 74 Wh Дякую за україномовний контент
Ти перший, у кого я взагалі побачив відео про корпуси ❤️ Розглядав красивіші прозорі, але не наважився експериментувати, бо насправді мене цікавить значно вища потужність - 65 Ват, відповідно 20В, які пропонують тільки деякі дуже дорогі банки. Не втрачаю надії послухати розумних людей та зібрати такий самотужки. Бажано у гарній готовій коробці) Знімай більше про електроніку, будь ласка! Розкажи детальніше
Підписався. Дякую. Пристрій показує 73% що на 1шт що на 8-ми банках - тому що він це робить знімаючи показник напруги, а вона однакова у двох випадках. Всі павербанки на віддачу мають в мінус 30-35%, це норма. ККД в них 65-70%. З дешевими банками може бути й 5-10% на віддачу ).
Схожий купив в радіомагазині за 300 грн. Брав щоб заряджати 18650 котрі отримав від двох розібраних батарей ноутбуку. Ще купив дві касети(по три батареї) для 18650 та понижуючу плату. Таким чином отримав павербанк +зарядне+світло та саморобний павербанк з пониженням напруги з 12 до 9 вольт для роутера ). Одним словом дійсно хороша штука за свої гроші + дитина присутня на уроках.
Ну нарешті знайшов канал українською!😊 Дуже дякую автору, продовжуйте обовязково! Дуже не вистачає інформації на цю тему в українському сегменті ютуб. Та ще й так якісно і зі знанням діла. Шикардос)) Підписався😊
Щоб павербанк не защіпувався треба на защіпки приклеять скотч. Потім він легко відкривається. І ще якщо натиснути на кнопку павербанка і потримати десь 5 секунд, то він перезапуститься і буде показувати більш точний заряд.
Дякую за відео , було цікаво, і повчально. В додаток хочу запропонувати теми використання повербанка , не лишень для зарядки а в інших використаннях. Наприклад для освітлення квартири в нічний час , а із за ліні фактично круглодобово , для цього купуємо гірлянду з постійним свіченням і живленням від USB . Довжина порядку 5метрів . Розтягуємо її від кухні по коридору заходячи в туалет ванну і кімнати. В результаті маємо постійну підсвітку і в день і в ночі. Повербанк постійно включений на зарядку а енергії хватить на декілька тижнів - вибачаюсь не перевіряв... Також є досить не погані лампи потужністю 3-5 ватт з USB живленням , вони повністю замінять стаціонарне освітлення в разі відсутності електрики . З недоліків цих ламп дуже тонкий дріт при заміні його на провід січенням 0.75 мм2 довжиною 5 метрів виявилось що цей провід має менший опір ніж 1метровий штатний. Також такі рішення відсилали на фронт в складі сонячної батареї .
Спасибо за обзор! Давно поигрался такими корпусами. Гораздо лучше купить готовый повербанк. Вы правильно заметили -такие решения не дают возможность полностью забрать заряд аккумулятора. Ну а достоинство очевидно- всегда можно достать аккумулятор и использовать для других целей.
Дуже дякую. Багато чого дізнався нового, хоча давно використовую такі корпуси. Проблема тільки одна, що наші продавці, цінами на складуть цим корпусам..
Имею похожие павербанки, но на 6 аккумуляторов. Из неожиданного функционала - есть сквозная зарядка, но ток всего пол-ампера. Использую один такой как ночник-аварийное освещение: в него воткнута юсб-лампочка, а сам павербанк воткнут в розетку. При пропадании питания лампа автоматически начинает работать от аккумулятора.
Тема потрібна, дякую. Ну треба більш детально проробляти відео, бо хтось може не знає що і як а йому треба бистро і не дорого отримати добрий power bank,за нормальні гроші. Інструкція і матеріал повинні бути максимально прості і зрозумілі. Вдачі автору.Бережіть себе
Клас, контент українською! Ще й корисний) Я побоювалась гратись зі збором павербанка, але тепер закортіло спробувати. Але спершу скористаюсь вашою порадою і розряджу свій, нарешті, щоб протестувати. Дякую!
о, нормас, перший адекватний огляд на цю штуку. сам собі замовив такий на 21 банку.Сподіваюсь що pd роз'єм там буде нормально працювати і 20 вольт видавати, щоб можна було ноут заряджати, хоча б у вимкненому стані, бо, наче б то по специфікаціі максимальна потужність 12ват. Але ККД у 70% виглядає не дуже привабливо. Бо бачив на тому самому алі просто PD модуль заряджання-розряджання з заявленим коефіцієнтом у 96% Ну і вподобайка за солов'їну.
Гарний огляд! Я теж таких штук 10 зібрав, і ніяк не міг від них добитися нормального відображення відсотку заряду. Максимум шо мені вдавалося це зробити 3 тести розряд/заряд - але і їх не вистачило, як показував шо йому заманеться так і показував. Едине шо помітив, коли збираєш таку збірку оразу паяти чи варити всі акуми разом а потім підєднувати до плати, тоді процент заряду після першого циклу завжди показував вірно. По досвіду прийшов до того, що треба всі разом варити а потім підїєднувати до плати, тоді процент заряду він показує більш меньш норм. Не знаю можливо там мікроконтроллер якось виміряє опір елементів, і коли ми по одному вставляемо він спочатку прочитав один тай усе, інші йому не треба. Люди якім я зібрав подібні вже не один цикл пройшли, тай всеодно він показує щось не вірно. Дякую за відео, давно шукав подібне, не міг сам зрозуміти чому так, думав партія корпусів така.
Неплохая задумка использовать аккумуляторы без пайки. Можно делать выбраковку и заряжать на более подходящем устройстве, например LiitoKala Lii-500 или подобном на котором можно определить реальную емкость аккумулятора и установить бОльший ток зарядки, тем самым сократив время зарядки. Вопрос достаточно актуальный во всех отношениях. Разобрал PowerBank с заявленной емкостью 20000 мА/ч. Внутри 6 точно таких аккумуляторов в синей пленке. 4 запаяно, а 2 лежат просто так. При проверке оказались гильзами, наполнеными песком. 4 "рабочих" имели суммарную емкость 1730 мА/ч. Проверка внутреннего контроллера показала стабильный зарядный ток для аккумуляторов 300 мА, не зависящий от мощности зарядного устройства смартфона. Для 20000 мА/ч время зарядки составило бы 66,6(6) часов - почти трое суток!!! Полностью заряженый PowerBank добавлял моему Redmi Note 10 Pro аж 15% заряда. 🙂 Единственным "правильным" аккумулятором из представленного набора является салатовый фирмы Панасоник. Но и его емкость не может быть 3100 мА/ч. Реально достижимые значения емкости для типоразмера 18650 - 2100...2400 мА/ч. Все что пишут больше - от лукавого... Реальные цифры на всяких NoName аккумуляторах в разы завышены и вдобавок емкость стремительно деградирует с каждым зарядом/разрядом или при хранении. Например купленный вместе с фонариком аккумулятор типоразмера 26650 вместо 6800 мА/ч вначале имел емкость примерно 1200 и очень быстро добрался до 600-700 мА/ч. Панасоник того же типа 26650 имеет реально около заявленных 5000 мА/ч. Кстати Панасоники имеют очень низкий саморазряд и через год хранения теряют не больше 5% заряда.
@@bootuseua Согласен. Померял X-Balog типоразмера 18650 из комплекта фонарика - 78 мА/ч. Карл!!! А написано 8800... Правда валяется больше 2-х лет, но и новый не намного больше выдавал.
@@bootuseua - Багато років тому купив дорого на ali чотири Соні, дві з них працювали в ліхтарику, а дві через три роки знайшов в столі - було в них майже чотири вольти. Дуже мені сподобались LiitoKala (і у Вас на столі один помітив).
Еще добавлю реальный отзыв. Ставить исключительно одинаковые банки 18650 одной емкости, потому что разная емкость и сдохнет контролер заряда. Думал я такой рукожоп, но потом уже нашел проблему и решил ее перепайкой контролера питания, подобрав одинаковые банки и все гуд работало пока не подарил.
Ми миколаєвці робили павербанки для ЗСУ на 60 000 mAh. Може бачили квадратні з гербом України. Дві незалежні плати, 2 USB, 2 Type-C, 2 Micro-USB. PD, QC. На тесловських призматичних банках NiMnCo або на «пальцях» 18650. QC 2.0 QC 3.0 PD 2.0 Потужність плати = 18W. Їх там дві. У сумі = 36W. Можна заряджати одночасно із двох зарядних пристроїв. І при цьому заряд від 0 до 100% буде за 7 годин, якщо зарядні пристрої з підтримкою швидкої зарядки. Також можна заряджати відразу два гаджети одночасно за швидкою зарядкою (з різних вбудованих плат) або одночасно заряджати павер за швидким протоколом і заряджати телефон за швидким протоколом.
Переводится через мощность. Заявленную маркетинговую ёмкость надо умножить на 3,6 и разделить на 5. Получится теоретическая ёмкость. Надо ещё учесть что будут потери на преобразования и в итоге из него выйдет меньше.
@@bootuseua в общем - да, все эти корпуса имеют свой нижний предел. Из моего опыта 3,1В это ещё хорошо. Доводить до 2,6В я и сам бы не стал. Единственный нормальный способ оценить реальную ёмкость таких сборок это измерение разряда со 100 до 0 стандартным током, без быстрых зарядок. А если поменять ещё и заряд и поделить, то можно получить КПД банки. Если больше 85% - очень хорошо.
Ну я для такого користуюсь звичайним usb тестером з відео. Повребанк віддає 14500-15000 чесних мАг, тобто мАг, які витрачені на зарядку телефонів, тощо.
5В * 14,469Ач = 72.345Вт 72.345Вт \ 3.7В = 19,553Ач інше пішло в тепло Тому 4:50 нічого дивного, все переводьте у Ват/години і світ стане більш справедливішим
Ліиій іонні аккуми не бояться недозаряду, це не металгідрид і не ліфепошки. Але у мене і один на 4 і один на 8 буде з квікчарджем. А цей поїхав в село до тестя, там світло можуть дати на ніч, а потім дві доби світла може не бути зовсім.
не правильный ответ. Правильно ёмкость надо измерять в ваттчасах(вольты умноженные на амперы), так как в миллиамперах это абстрактно, и тогда как раз ёмкость будет совпадать, КПД преобразования должно быть 95-98%. Если 25% будет теряться на преобразование нафиг ни кому не нужна такая эффективность.
Чудове віде. У мене валявся старий повербанк на таких же акумуляторах, встановив нові акумулятори а пристрій теж показує заряд не правильно, надіюсь після кількох розряджань теж буде все ок!
рахувати тре не міліампергодини, а ватгодини. це раз. мінусова шина(з пружинками) звичайна сталюга і має великий опір. це-два. на ній може втрачатись до 10-15 відсотків енергії. тому рекомендую підсилити її мідним дротом.
самый большой минус этого повербанка не в защелках (на крайняк можно и клеем промазать, все равно элементы будут выниматься не чаще, чем раз за всю жизнь), а в отсутствии QC/PD. и что-то мне еще подсказывает, что там и 2А не будет на этих выходах.
теж вважаю, що 2А він не видасть, бо дросель якийсь замалий для такого струму, буде працювати на межі можливостей, дуже грітися і призовдити до зайвих втрат енергії.
@@АлександрМанелюк-ь5ц павербанки беріть готові, а замість заряджальної раджу купити дбж (інвертор+вихід на 12в батарею і зарядкою) та lifepo4 12v батарею у формфакторі автомобільної, із bms. якщо буде скрутно, можна буде будь-яку agm/gel/автомобільну прикрутити
Вони не пропали, вони не відображаються у видачі у пошуку, тому що в Україну нема доставки, а також мову не ставте Українську, багато товарів та розділів не доступні.
У вас низька самооцінка :D звісно в блекаути це не просто цікава інформація, це інформація корисніша ніж архіви фбр. Хочеться побачити огляд саморобних повербанків. Дивився в інтернет магазинах складові для виготовлення, а саме плати, акумулятори, хотів би спробувати сам, але для не-електрика це не проста задача.
Дуже цікаво та ємно розказано. Жодної критики, лише для автора інформація та для всіх інших, хто не знав. 18650 це формфактор акумулятору. Перші дві (18) діаметр, далі довжина в міліметрах (65) а нуль то хз до чого прив'язано. Є менші і на момент виходу цього коментаря з відомих мені були 23850 здається. Кожен формфактор має свою мінімальну та максимальну ємність. І так склалося історично (хоча джерела трошки різняться в остаточній інформації) але 18650 більше ніж 3600 мАг, принаймні серед літій іонних, не існує. Більшість джерел стверджують що максимум 2700. Наступний вже 19мм вони мають до 5400. І самі потужні, котрі зараз існують, мають (якщо не помиляюся) 10'000 мАг. У нас їх ще в продажу немає але на алібабі та аліекспресі наразі вже є.
Відхилився від теми. По великому рахунку з таким павербанком (на 8, 16 та більше акумуляторів) треба мати зарядний пристрій з незалежною зарядкою кожного акумулятора. Нажаль коштують вони не дешево. Від 30$. Але в разі довготривалого відключення світла маючи в наявності павербанк з акумуляторами в запасі на 20-100 тис мАг можна протриматися на зв'язку дуже довгий час.
Ну і для наших військових незручність таких павербанків лише в негерметичності корпусу. А все інше навпаки в умовах зими (для рукавичок, жилетів та інших аксесуарів одягу з підігрівом) якраз необхідна річ. І маючи запасний комплект акумуляторів та зарядний пристрій до них, або запас акумуляторів.... Коротше понесло мене...
Купив собі точно такий. Дійсно, найгірше в цьому корпусі, що він не розбирається. При відкритті кришки вже одну защіпку зламав. Заряджання в нього теж так собі, заряджати краще зарядкою типу Liitokala.
я собі також придбав таке чудо але на 4 акуми також зніму відос , тематика гідна контент також є повери з на 1 кум і до нього приєнують USB лампочку також ідея буде гарна і ціна приємна лампочка на алі 14грн повер без банки 45грн і всі в тебе є ліхтарик з приємним світлом)))
Звичайно гідна тематика. Як би це прикро не звучало але раніше подібні огляди та тести шукав на каналах москалоти😠. Дякую, що тепер потрібні відео знімають такі люди як ви. Продовжуйте, розвивайтеся! Все буде Україна✊
+1
+2)
і
++++
+
Огляд мені рально сподобався. У вас добре виходить. Ну і лайк звичайно за українську. Дякую
Ты перший в ютубі, хто говорить українською про електроніку. Раніше не було. Радий, що такий контент є. Дякую тобі.
раніше ще автошоу , огляди українською і по тб були , навіть НБА , Шоу Опри показували трохи ..
Підтримую! Лайк, підписка!
Та купа каналів є
З вашим голосом та дікцією потрібно новини вести, або на радио працювати. Дуже чітко, приємно)
Дякую за огляд. Маю три таких на 6 х 18650. Так тільки після пяти зарядок та розрядок індикатор почав показувати більш точно. Ідея про трігер корисно.
Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дуже актуальна тема. Дякую за Україномовний контент.
Комент для просунення україномовного контенту!
Ще один
Ну і ще один
Авжеж ще1)
+1
1
Нарешті! Дякую за контент! Така дрібниця, але про них у нас нічого не розповідає. Продовжуйте! 🔥
Так а захист від перезаряду ?
Там же все в паралель
4:44 Друже, загальна ємність акумів 21600 при 3.7v, а розряджаєш ти їх при 5v.
Якщо порахувати, то вийде приблизно те ж саме + ККД
21600mAh * 3,7V = 80 Wh
14469mAh * 5,13V = 74 Wh
Дякую за україномовний контент
Ти перший, у кого я взагалі побачив відео про корпуси ❤️
Розглядав красивіші прозорі, але не наважився експериментувати, бо насправді мене цікавить значно вища потужність - 65 Ват, відповідно 20В, які пропонують тільки деякі дуже дорогі банки. Не втрачаю надії послухати розумних людей та зібрати такий самотужки. Бажано у гарній готовій коробці)
Знімай більше про електроніку, будь ласка!
Розкажи детальніше
6-11$ стоят платки 65-100Вт
Дуже потрібна тематика. Автору велике дякую за українську мову❤❤❤
Дякую за гідний контент. Продовжуйте знімати, а ми підтримаємо вподобайкою та коментом!!!
Підписався. Дякую.
Пристрій показує 73% що на 1шт що на 8-ми банках - тому що він це робить знімаючи показник напруги, а вона однакова у двох випадках.
Всі павербанки на віддачу мають в мінус 30-35%, це норма. ККД в них 65-70%. З дешевими банками може бути й 5-10% на віддачу ).
Великий лайк за грамотне українське відео.дуже пізнавально.успіхів вашому каналу
Супер, дивлюся Ваш основний канал, супер корисний. А тут ще українською, дуже дякую!
о, дякую.
Де батарейки купував?
Контент під загрозою
@@ДмитректорСергей олх
@@bootuseua можна контакти?
@@vvinnikovv внизу під відосом
Дуже потрібна тематика. Дякую!
Потрібно, друже, потрібно.
Треба створювати нові тренди.
Доречі гарна дикція і подача інформації.
Дуже потрібна тематика
Дякую за якісний огляд. Якраз в тему для мене!)
дякую за Україномовний контент
Гарне відео. Дякую Вам! Ставлю вподобайку та пишу цей коментар для алгоритмів ютубу.
Хай квітне Український Ютуб ;)
Тоже на историю для дорослых подписан?
Який гарний контент на рідній мові! Дякую)
Купив точно такий алє на гвинтиках! Впер 5 банок які були в наявності, розряджається до 3,7 в і пише о%,думав бракований! Дякую за обзор!
Дуже дякую за контент. Сподіваюсь, що ви будете продовжувати, бо ви поки єдиний з українського сегменту на подібній темі. Підписався.
Ооо, ще один канал рідною мовою. Лайк і підписка. Оркийдутьусраку
Схожий купив в радіомагазині за 300 грн. Брав щоб заряджати 18650 котрі отримав від двох розібраних батарей ноутбуку. Ще купив дві касети(по три батареї) для 18650 та понижуючу плату. Таким чином отримав павербанк +зарядне+світло та саморобний павербанк з пониженням напруги з 12 до 9 вольт для роутера ). Одним словом дійсно хороша штука за свої гроші + дитина присутня на уроках.
Щиро вдячний,тематика дуже потрібна👍👏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦особлива подяка за солов'їну
Викладання і актуальність тематики на висоті
Квітне український RUclips 🎉🎉🎉🎉
Ну нарешті знайшов канал українською!😊
Дуже дякую автору, продовжуйте обовязково!
Дуже не вистачає інформації на цю тему в українському сегменті ютуб.
Та ще й так якісно і зі знанням діла.
Шикардос)) Підписався😊
Дякую за контент, було цікаво подивитись на це чудо китайської інженерії.
Дякую за цікаве відео. Замовив собі теж на 8шт. з quick charge та на 5шт. звичайний, ніяк не можу тепер з пошти забрати)
Щоб павербанк не защіпувався треба на защіпки приклеять скотч. Потім він легко відкривається. І ще якщо натиснути на кнопку павербанка і потримати десь 5 секунд, то він перезапуститься і буде показувати більш точний заряд.
Дякую за відео , було цікаво, і повчально.
В додаток хочу запропонувати теми використання повербанка , не лишень для зарядки а в інших використаннях. Наприклад для освітлення квартири в нічний час , а із за ліні фактично круглодобово , для цього купуємо гірлянду з постійним свіченням і живленням від USB . Довжина порядку 5метрів . Розтягуємо її від кухні по коридору заходячи в туалет ванну і кімнати. В результаті маємо постійну підсвітку і в день і в ночі. Повербанк постійно включений на зарядку а енергії хватить на декілька тижнів - вибачаюсь не перевіряв... Також є досить не погані лампи потужністю 3-5 ватт з USB живленням , вони повністю замінять стаціонарне освітлення в разі відсутності електрики .
З недоліків цих ламп дуже тонкий дріт при заміні його на провід січенням 0.75 мм2 довжиною 5 метрів виявилось що цей провід має менший опір ніж 1метровий штатний.
Також такі рішення відсилали на фронт в складі сонячної батареї .
Гарний огляд. Дякую за роботу
Супер. Дуже професійний підхід. Дуже доступро все прояснили. Дякую.
Дякую за україномовний контент!
Ну і тема на сьогодні актуальна.
Дякую за чудовий огляд.
Цікава тема, лайк у підтримку. 👍
Спасибо за обзор! Давно поигрался такими корпусами. Гораздо лучше купить готовый повербанк. Вы правильно заметили -такие решения не дают возможность полностью забрать заряд аккумулятора. Ну а достоинство очевидно- всегда можно достать аккумулятор и использовать для других целей.
Тому що вони обмежують розряд акума. Причому підозрюю, що більшість повербанків не дасть розрядити ниже 3В.
Дякую за відео. Дуже круто, я навіть і не уявляв що таке є і так можна. Дуже цікаво, давай ще відео на цю та подібні теми, лайфхаки.
Молодець.! Доступно, зрозуміло, без непотрібної полови. Дякую за українську.
Звіснош потрібна, тематика начасі особливо зараз. Дякую!
Дякую!
Актуальна тема, коротко і зрозуміло.
лайк та підписуюсь однозначно! 🇺🇦👍
Дуже дякую. Багато чого дізнався нового, хоча давно використовую такі корпуси. Проблема тільки одна, що наші продавці, цінами на складуть цим корпусам..
О контент який я люблю українською, лайк підписка. Слава Україні!
я думав, що це платі вже кінець, тепер зрозумів в чому причина, обов'язково попробую, дякую!!
Имею похожие павербанки, но на 6 аккумуляторов. Из неожиданного функционала - есть сквозная зарядка, но ток всего пол-ампера. Использую один такой как ночник-аварийное освещение: в него воткнута юсб-лампочка, а сам павербанк воткнут в розетку. При пропадании питания лампа автоматически начинает работать от аккумулятора.
Опа, так це крута функція. Приїде з квікчарджем - протестую на наявність.
Як ви дізналися, що сквозна?
Цікаво, маю три на 6 акумів та один на 16, треба буде теж потестувати.
сквозна зарядка то як?
@@Вадим-щ9ж1ъ Павер заряжается сам и одновременно питает(или заряжает) гаджет.Якось так відбувається.
Цікаво розповідаєте, послухала до кінця,на жаль для мене ще все дуже складно 😱Дякую за українську мову ♥️ так гарно розмовляєте. Підписка від мене 😁
Потрібно та актуально! Дякуємо.
Тема потрібна, дякую. Ну треба більш детально проробляти відео, бо хтось може не знає що і як а йому треба бистро і не дорого отримати добрий power bank,за нормальні гроші. Інструкція і матеріал повинні бути максимально прості і зрозумілі. Вдачі автору.Бережіть себе
Актуальний огляд! Дякую
Клас, контент українською! Ще й корисний) Я побоювалась гратись зі збором павербанка, але тепер закортіло спробувати. Але спершу скористаюсь вашою порадою і розряджу свій, нарешті, щоб протестувати. Дякую!
о, нормас, перший адекватний огляд на цю штуку. сам собі замовив такий на 21 банку.Сподіваюсь що pd роз'єм там буде нормально працювати і 20 вольт видавати, щоб можна було ноут заряджати, хоча б у вимкненому стані, бо, наче б то по специфікаціі максимальна потужність 12ват. Але ККД у 70% виглядає не дуже привабливо. Бо бачив на тому самому алі просто PD модуль заряджання-розряджання з заявленим коефіцієнтом у 96%
Ну і вподобайка за солов'їну.
Ккд 70 % при 20 v?
Гарний огляд! Я теж таких штук 10 зібрав, і ніяк не міг від них добитися нормального відображення відсотку заряду. Максимум шо мені вдавалося це зробити 3 тести розряд/заряд - але і їх не вистачило, як показував шо йому заманеться так і показував. Едине шо помітив, коли збираєш таку збірку оразу паяти чи варити всі акуми разом а потім підєднувати до плати, тоді процент заряду після першого циклу завжди показував вірно. По досвіду прийшов до того, що треба всі разом варити а потім підїєднувати до плати, тоді процент заряду він показує більш меньш норм. Не знаю можливо там мікроконтроллер якось виміряє опір елементів, і коли ми по одному вставляемо він спочатку прочитав один тай усе, інші йому не треба. Люди якім я зібрав подібні вже не один цикл пройшли, тай всеодно він показує щось не вірно.
Дякую за відео, давно шукав подібне, не міг сам зрозуміти чому так, думав партія корпусів така.
Є інший корпус. "найкращий". Знайдете відео на каналі. Там все приємніше.
Привіт, все супер! на зараз важлива штука!!!
Супер!!! Хотів купувати але після обзору сумніваюсь. Дякую за огляд даного павера.
Неплохая задумка использовать аккумуляторы без пайки. Можно делать выбраковку и заряжать на более подходящем устройстве, например LiitoKala Lii-500 или подобном на котором можно определить реальную емкость аккумулятора и установить бОльший ток зарядки, тем самым сократив время зарядки.
Вопрос достаточно актуальный во всех отношениях.
Разобрал PowerBank с заявленной емкостью 20000 мА/ч. Внутри 6 точно таких аккумуляторов в синей пленке. 4 запаяно, а 2 лежат просто так. При проверке оказались гильзами, наполнеными песком. 4 "рабочих" имели суммарную емкость 1730 мА/ч.
Проверка внутреннего контроллера показала стабильный зарядный ток для аккумуляторов 300 мА, не зависящий от мощности зарядного устройства смартфона.
Для 20000 мА/ч время зарядки составило бы 66,6(6) часов - почти трое суток!!!
Полностью заряженый PowerBank добавлял моему Redmi Note 10 Pro аж 15% заряда. 🙂
Единственным "правильным" аккумулятором из представленного набора является салатовый фирмы Панасоник. Но и его емкость не может быть 3100 мА/ч. Реально достижимые значения емкости для типоразмера 18650 - 2100...2400 мА/ч. Все что пишут больше - от лукавого...
Реальные цифры на всяких NoName аккумуляторах в разы завышены и вдобавок емкость стремительно деградирует с каждым зарядом/разрядом или при хранении. Например купленный вместе с фонариком аккумулятор типоразмера 26650 вместо 6800 мА/ч вначале имел емкость примерно 1200 и очень быстро добрался до 600-700 мА/ч. Панасоник того же типа 26650 имеет реально около заявленных 5000 мА/ч.
Кстати Панасоники имеют очень низкий саморазряд и через год хранения теряют не больше 5% заряда.
Нонейми не наш варінт зовсім. Лежить Bailong шмат лайна, тримаю тылько щоб показувати, що воно шмат лайна. Самсунги, лижы, панаси!
@@bootuseua Согласен. Померял X-Balog типоразмера 18650 из комплекта фонарика - 78 мА/ч. Карл!!! А написано 8800... Правда валяется больше 2-х лет, но и новый не намного больше выдавал.
@@bootuseua - Багато років тому купив дорого на ali чотири Соні, дві з них працювали в ліхтарику, а дві через три роки знайшов в столі - було в них майже чотири вольти.
Дуже мені сподобались LiitoKala (і у Вас на столі один помітив).
Хороші фірми вже багато років в типорозмірі 18650 випускають акумулятори з реальною ємність 3400 ма*г
Как павер банк назывался?
Дякую за українську в таких темах
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ІНФОРМАТИВНЕ ВІДЕО ТА ЩЕЙ НА РІДНІЙ МОВІ! МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я І МИРНОГО НЕБА! 👍🇺🇦💯💖ПІДПИСАВСЯ! ЧЕКАЮ НОВІ ВІДЕО!
Еще добавлю реальный отзыв. Ставить исключительно одинаковые банки 18650 одной емкости, потому что разная емкость и сдохнет контролер заряда. Думал я такой рукожоп, но потом уже нашел проблему и решил ее перепайкой контролера питания, подобрав одинаковые банки и все гуд работало пока не подарил.
Боже яка гарна солов"їна. Да і огляд гарний
Ми миколаєвці робили павербанки для ЗСУ на 60 000 mAh. Може бачили квадратні з гербом України. Дві незалежні плати, 2 USB, 2 Type-C, 2 Micro-USB. PD, QC. На тесловських призматичних банках NiMnCo або на «пальцях» 18650.
QC 2.0
QC 3.0
PD 2.0
Потужність плати = 18W.
Їх там дві. У сумі = 36W.
Можна заряджати одночасно із двох зарядних пристроїв. І при цьому заряд від 0 до 100% буде за 7 годин, якщо зарядні пристрої з підтримкою швидкої зарядки.
Також можна заряджати відразу два гаджети одночасно за швидкою зарядкою (з різних вбудованих плат) або одночасно заряджати павер за швидким протоколом і заряджати телефон за швидким протоколом.
Супер-контент, дуже цікаво та актуально! Продовжуй, я підписався! Лайк за україномовний контент👍👍👍
По больше бы схем, с лентами паверами. С теми же вариками что можно взять на али да бы осветить хату хоть как-то. Ну и про автономку по больше!
Так розвивай канал, роби відео. А це цікаво послухати про зарядні станції, про перетворювачі з 12 на 230
Емкость 18650 указана при напряжении 3.7в, а юсб выход 5в
При подсчете реальной ёмкости нужно использовать коэффициент, точно не помню, вроде как 0.75
Десь так, але ж захист плати не віддає частину заряду задля продовження життя акумів.
Переводится через мощность. Заявленную маркетинговую ёмкость надо умножить на 3,6 и разделить на 5. Получится теоретическая ёмкость. Надо ещё учесть что будут потери на преобразования и в итоге из него выйдет меньше.
@@miasik1000 і врахувати, що захист відключить акуми на 3.1В, а не на 2.6В
@@bootuseua в общем - да, все эти корпуса имеют свой нижний предел. Из моего опыта 3,1В это ещё хорошо. Доводить до 2,6В я и сам бы не стал. Единственный нормальный способ оценить реальную ёмкость таких сборок это измерение разряда со 100 до 0 стандартным током, без быстрых зарядок. А если поменять ещё и заряд и поделить, то можно получить КПД банки. Если больше 85% - очень хорошо.
Ну я для такого користуюсь звичайним usb тестером з відео. Повребанк віддає 14500-15000 чесних мАг, тобто мАг, які витрачені на зарядку телефонів, тощо.
Дякую, досить детально! Пішов дивитись які ще є відео на каналі
5В * 14,469Ач = 72.345Вт
72.345Вт \ 3.7В = 19,553Ач інше пішло в тепло
Тому 4:50 нічого дивного, все переводьте у Ват/години і світ стане більш справедливішим
Лайк.Актуально дуже. Відео зрозуміле,стисле і без зайвої інформації. Якщо можливо, порекомендуйте виробника або продавця цих акумуляторів
Я теж думаю краще 2х4 ніж 1х8. Заряджати бистріше в нинішніх умовах це критично.
Ліиій іонні аккуми не бояться недозаряду, це не металгідрид і не ліфепошки. Але у мене і один на 4 і один на 8 буде з квікчарджем. А цей поїхав в село до тестя, там світло можуть дати на ніч, а потім дві доби світла може не бути зовсім.
Дякую за інформацію. Корисно і цікаво.
На всех повербанках пишут Емкость при 3.7 вольт ! . К примеру повербанк на 20.000 выдаст 14-16 тыс . Остальное уйдет на переработку с 3.7 на 5 вольт .
не правильный ответ. Правильно ёмкость надо измерять в ваттчасах(вольты умноженные на амперы), так как в миллиамперах это абстрактно, и тогда как раз ёмкость будет совпадать, КПД преобразования должно быть 95-98%. Если 25% будет теряться на преобразование нафиг ни кому не нужна такая эффективность.
Чудове віде. У мене валявся старий повербанк на таких же акумуляторах, встановив нові акумулятори а пристрій теж показує заряд не правильно, надіюсь після кількох розряджань теж буде все ок!
рахувати тре не міліампергодини, а ватгодини. це раз. мінусова шина(з пружинками) звичайна сталюга і має великий опір. це-два. на ній може втрачатись до 10-15 відсотків енергії. тому рекомендую підсилити її мідним дротом.
Дуже дякую.Дякую за дуже цікаве, іформативне відео
Скільки ви платили за сині б/в акуми? Я брав LG б/в 2600-2700мАг по 60грн.
60 грн - це шара, по 100 грн купував. Ціни ростуть. :-(
А де брав?
@@VVelikan , брав на olx. Залишав вам посилання але RUclips його видалив.
@@ВадимТорба-ц7й зрозумів, дякую.
моє посилання на блок живлення на Алі теж видалено.🤷🏻
друже, дякую. потрібна тематитика.
самый большой минус этого повербанка не в защелках (на крайняк можно и клеем промазать, все равно элементы будут выниматься не чаще, чем раз за всю жизнь), а в отсутствии QC/PD. и что-то мне еще подсказывает, что там и 2А не будет на этих выходах.
@@Opposition17 всі щось почули про балансуванная, але розібратись вже не змогли. яке балансування при паралельному з'єднанні, геній електроніки?
теж вважаю, що 2А він не видасть, бо дросель якийсь замалий для такого струму, буде працювати на межі можливостей, дуже грітися і призовдити до зайвих втрат енергії.
купи за 20к грн. нормальную заряжальную станцию и всё тебе выдадут и даже больше! ))
@@EugeneRozanov ого! я б з задоволенням за 20к придбав, але зараз на зарядні станції ціна 27к і вище.
@@АлександрМанелюк-ь5ц павербанки беріть готові, а замість заряджальної раджу купити дбж (інвертор+вихід на 12в батарею і зарядкою) та lifepo4 12v батарею у формфакторі автомобільної, із bms. якщо буде скрутно, можна буде будь-яку agm/gel/автомобільну прикрутити
Дякую за контент! Заказав такий самий за тиждень до перегляду відео. Прийде, подивимося як він себе покаже.
Віддає він менше ніж бере. Будь який павер правда чим ліпший тим розбіжність менше
Це не не потрібна тематика, а життєво необхідна! Дякую за відео.
У групових покупках такі кейси є подешевше, але на Алі пропали акуми 18650 🙈
Походу китайці припинили нам їх продавати 🤷♂️
Навалом.
На скільки я знаю то це через те що зараз тільки авіадоставка.
@@bootuseua я вчора шукав і були тільки зелені в одного продавця... А зараз глянув і дійсно є. 😁
Вони не пропали, вони не відображаються у видачі у пошуку, тому що в Україну нема доставки, а також мову не ставте Українську, багато товарів та розділів не доступні.
@@anatoliyvinogradov8854 , тобто можна зараз замовити акумулятори чи ні? Проясніть будь ласка.
У вас низька самооцінка :D
звісно в блекаути це не просто цікава інформація, це інформація корисніша ніж архіви фбр. Хочеться побачити огляд саморобних повербанків. Дивився в інтернет магазинах складові для виготовлення, а саме плати, акумулятори, хотів би спробувати сам, але для не-електрика це не проста задача.
Як же приємно чути рідну мову, дякую👍
Дуже цікаво та ємно розказано. Жодної критики, лише для автора інформація та для всіх інших, хто не знав.
18650 це формфактор акумулятору. Перші дві (18) діаметр, далі довжина в міліметрах (65) а нуль то хз до чого прив'язано. Є менші і на момент виходу цього коментаря з відомих мені були 23850 здається.
Кожен формфактор має свою мінімальну та максимальну ємність. І так склалося історично (хоча джерела трошки різняться в остаточній інформації) але 18650 більше ніж 3600 мАг, принаймні серед літій іонних, не існує. Більшість джерел стверджують що максимум 2700. Наступний вже 19мм вони мають до 5400. І самі потужні, котрі зараз існують, мають (якщо не помиляюся) 10'000 мАг.
У нас їх ще в продажу немає але на алібабі та аліекспресі наразі вже є.
Відхилився від теми. По великому рахунку з таким павербанком (на 8, 16 та більше акумуляторів) треба мати зарядний пристрій з незалежною зарядкою кожного акумулятора. Нажаль коштують вони не дешево. Від 30$. Але в разі довготривалого відключення світла маючи в наявності павербанк з акумуляторами в запасі на 20-100 тис мАг можна протриматися на зв'язку дуже довгий час.
Ну і для наших військових незручність таких павербанків лише в негерметичності корпусу. А все інше навпаки в умовах зими (для рукавичок, жилетів та інших аксесуарів одягу з підігрівом) якраз необхідна річ. І маючи запасний комплект акумуляторів та зарядний пристрій до них, або запас акумуляторів.... Коротше понесло мене...
@@1Dimmedroll1 і подивіться мої відео про збірку акума для дбж.
Люкс, собі такий замовив
А потім подивися цей огляд
Не зовсім і мотлох, приємно)
Купив собі точно такий.
Дійсно, найгірше в цьому корпусі, що він не розбирається. При відкритті кришки вже одну защіпку зламав.
Заряджання в нього теж так собі, заряджати краще зарядкою типу Liitokala.
Дякую і продовжуйте
Нічого корисного в коментах не найшов,одне тільки дякуюю за український контент
Навіть для мене відеоролик був дуже цікавий, дякую
Дуже цікаво було слухати)
Дякую. Дуже актуально. Продовжуйте!
Дякую за контент, дуже цікаво.
дякую друже! дуже потрібна тематика
Дякую за огляд товару. Розповіли дуже корисні та неочікувані особливості цього павербанку. Обов'язково буду мати на увазі при замовленні товару
Дякую за відос! Пішов замовляти)
Цікаво, підписався. Автору подяка👍🏻
я собі також придбав таке чудо але на 4 акуми також зніму відос , тематика гідна контент також є повери з на 1 кум і до нього приєнують USB лампочку також ідея буде гарна і ціна приємна лампочка на алі 14грн повер без банки 45грн і всі в тебе є ліхтарик з приємним світлом)))