Prezentacja Łuparki do drewna Scheppach HL760LS 7t

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 28 окт 2024

Комментарии • 14

  • @przemysawprzeradzki355
    @przemysawprzeradzki355 5 месяцев назад +1

    Mam belki ze starej stodoły. Są pocięte na 30 cm klocki. One są dość twarde, wiadomo, stare drewno. Czy ten sprzęt da radę rozłupać te klocki?

    • @strefatestowmarcina4118
      @strefatestowmarcina4118  5 месяцев назад +1

      Myślę że tak

    • @przemysawprzeradzki355
      @przemysawprzeradzki355 5 месяцев назад

      @@strefatestowmarcina4118
      Łuparka dotarła w ekspresowym tempie :) Nie miałem czasu, aby ją złożyć i wypróbować. Może za tydzień uda się znaleźć czas?
      Dobra, prezentację na filmiku mamy. Przydałby się suplement w którym byłaby mowa o montażu łuparki, bo wielu może mieć z tym problem. Mamy sporo śrubek i nie każdy musi to ogarniać.
      Info dla użytkowników. Na końcu broszurki, strona 223, jest rysunek, który może się przydać. Warto wydrukować w powiększeniu.
      Druga sprawa. Jak sprawdzić olej, gdzie znajduje się prętowy wskaźnik? Znalazłem coś, ale to chyba śruba odpowietrzająca. Czy olej jest już wlany czy nie? Wydaje mi się, że coś w środku się przelewa, bo słychać bulgotanie.
      Trzecia sprawa, o co chodzi z tą śrubą odpowietrzającą? Rozumiem, że musi być ona lekko popuszczona w trakcie pracy łuparki, a podczas magazynowania i transportu dokręcona? Tak pisze w instrukcji.

  • @jacaj1744
    @jacaj1744 9 месяцев назад +2

    Mam. Polecam ale ma her.. ci to gów... Z siatki na górze

  • @erkipernik
    @erkipernik 5 месяцев назад

    Remove that rabbit cage, make the legs about 20-25 cm shorter and make the control one-handed. This way, this blank becomes a pretty good tool. I did it myself and you can see my wood splitter in my videos.

  • @ukip515
    @ukip515 8 месяцев назад

    A jak w niej sprawdzić lub wymienić olej?

    • @strefatestowmarcina4118
      @strefatestowmarcina4118  8 месяцев назад

      łuparka w pionie, do odkręcenia rączka transportowa, i pod nią znajduje się bagnet wykręcany do kontroli poziomu oleju.

  • @dariuszwojcicki244
    @dariuszwojcicki244 7 месяцев назад

    Może by Pan Marcin zrobił na własny użytek test jak się zachowuje przedłużacz na bębnie nierozwinięty napędzający silnik 2,2 kw. Moim zdaniem taki tester to brak profesjonalizmu i cienizna.

  • @acerchrombook-l4c
    @acerchrombook-l4c Месяц назад

    Moim zdaniem łuparki tego typu produkują chyba producenci pomp ciepła i fotowoltaiki, po to żeby właściciel takiej łuparki po kilku minutach łupania powiedział: "P...dole tą łuparkę" i zamówił pompe ciepła. Prędkość tylko dla emerytów i to takich zamulonych serialami że praca z nią to wartka akcja.
    Według mnie porażka. Może jako prasa do czegokolwiek zdałaby lepiej egzamin.
    Jeśli już, to polecam kinetyczną. Jeszcze są drogie bo nowość ale wolę wydać 2 razy więcej żeby nie spędzić reszty życia na łupaniu drewna.

  • @andrzejtymoszuk2886
    @andrzejtymoszuk2886 2 месяца назад

    Porażka co za tempo żółwia

  • @EmGi53
    @EmGi53 3 месяца назад +1

    Następna prymitywna prezentacja. Czy wszyscy muszą oglądających traktować jak debili. Ja wolę usłyszeć podstawowe informacje techniczne, cenowe, obsługa - podstawowe czynności związane z obsługą.

    • @strefatestowmarcina4118
      @strefatestowmarcina4118  3 месяца назад

      Dziękuję za komentarz

    • @EmGi53
      @EmGi53 3 месяца назад

      @@strefatestowmarcina4118 Nie ma za co.
      Mam 70+ i stoję przed wyborem łuparki. Siekierą już się na machałem. Czytam opinię 40+ zwolenników Siekierą jak to szybciej załatwią temat Friskasem niż poziomym/pionowym Cedrusem lub Cormakiem, MacAlisterem
      Oglądam różne typy łuparek. Wg. Mnie 15 min filmy i prezentacje łupania drzewa niczego nie dają. Wolę informacje techniczne, cenowe, obsługi, szybkość pracy oraz opinie własne nt. Wad i zalet prezentowanego sprzętu. Mnie wystarczy pięciominutową prezentacją różnych pociętych drzewo, ale nie tych prostych typu brzoza, olcha, topola, sosna, itp, tylko tych o średnicy 70-80 cm oraz z sękami lub bez głowy przepilowanych (nie pod kątem prostym i z konarami).