REZUMAT: FC Botoşani - Dinamo 2-1. Meci NEBUN. Repriza 1 a durat 61 de minute. Gol în prelungiri

• Опубликовано: 22 апр 2024
  • Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - bit.ly/2ZBdIPw
  • СпортСпорт

Комментарии • 125

• @marianpantilimon
    @marianpantilimon Месяц назад +12

Fotbalul ăsta de maidan , este exact oglinda societății în care trăim.

• @fanelsidorof7719
    @fanelsidorof7719 Месяц назад +32

Sunt dinamovist de 61ani dar la cum joaca Dinamo si cum gestioneaza ultimile minute de joc chiar nu merita sa ramana in prima liga!!!

• @andreixpro2334
      @andreixpro2334 Месяц назад +4

Merita, nu merita, nici noroc nu aveti..greseli elementare ale fundasilor centrali...nici la sport la școală nu se greșea in felul asta..

• @cristianluca2020
    @cristianluca2020 Месяц назад +40

Sa salvezi Botosani cu Ducan in poarta e ca si cum ai castiga Champions League cu Moldovan portar..

@cristianluca2020 Месяц назад

@Alexandru-Football nu l-as vedea in vreun fel vinovat pe el. Sa nu uitam ca in Iarna a adus un croato-bosniac care a jucat ceva prin Kazachstan si Georgia, dar e tinut rezer rezerva de Andone. Pai daca e mai spab decat Ducan inseamna ca cine a facut transferul fie e incompetent total, fie a avut in interes.

• @Directorul795
    @Directorul795 Месяц назад +34

Forța Fc Botoșani!

• @florinanonim2855
    @florinanonim2855 Месяц назад +3

Din comentariile pe care le fac ''jurnalistii'' astia sigur sunt dinamovisti! Ce mult ma bucur de acest rezultat! Poate la anul se duc unde le este locul, adica la matinal!!! Si daca tot nu stiu fotbal dinamovistii ar trebui sa se apuce de sporturi de contact , pentru ca se pricep sa bage oameni in spital!!!

• @danielbastek6988
    @danielbastek6988 Месяц назад +8

Bravo Botoşani, Bravo Bogdan Andone!

• @Dan-sz5qf
    @Dan-sz5qf Месяц назад +72

Domnilor comentatori sportivi de la Prima Sport ati vrea sa fiti in pielea lui Bogdan Andone ??? In cate meciuri echipa din Botosani a pierdut puncte din cauza arbitrilor care te duc la exasperare prin deciziile pe care le dau ? Si nu numai echipa din Botosani ci si multe din echipele aflate acum in play out ?! Cati arbitri au " directive " sa-i salveze pe Dinamo ??? Vreti sa va spun de pe acum rezultatul final al unui meci care va avea loc in etapele urmatoare ?! Dinamo - UTA , echipa bucuresteana sigur va castiga acest meci. Pentru ca asa vor mai marii FRF si LPF.

@user-vr9ex7sj9r Месяц назад +1

În ce tara trăiești dacă orașu Sibiu e sat?

@bpcuaie Месяц назад +4

Acum aproximativ 16 ani jucam la o echipa din divizia D. Cam asa erau si meciurile alea.

@Acvsdfe3245a Месяц назад +6

am avut mare dreptate cand am spus recent ca baleanu cosmescu si fotbalul romanesc trebuie neaparat sa dispara. pentru ca ei comenteaza si joaca ruibi!!! ce vedem noi meci de meci nu e fotbal. e ruibi!!! ❤❤❤❤😂😂😂

@danir8953 Месяц назад

Hai ca asta a fost un meci interesant. Sunt unele meciuri unde nu ai din ce face rezumat

• @GabiUngureanu-gw7se
    @GabiUngureanu-gw7se Месяц назад +11

Comentatorii sunt fani Dinamo!!😅😅

• @cretupaul1585
      @cretupaul1585 Месяц назад +1

Dar le ar măsura cu dinamometru ar bubui aparatul:)))

@19RocknRolla88 Месяц назад +6

A vrut sa zica : Cand e sa se aleaga praful... :))

• @IonutBotirca
    @IonutBotirca Месяц назад +8

Merital Liga 2 hai sa nu ne mai chinuim degeaba .. e al 4 meci când Dinamo o repriză are DCt un șut pe poartă și o repriză 0 cum să bati pe cineva așa ... Slabi rău Copici du-te tati de unde ai venit

• @gabrielgogu.rostroe5819
    @gabrielgogu.rostroe5819 Месяц назад +6

zici ca a fost fotbal pe coclauri :))) vai mama....

• @ovidiubalaci2011
    @ovidiubalaci2011 Месяц назад +11

:))))))))) MULȚUMESC DINAMO...MI-AȚI FĂCUT DIN NOU SEARA FERICITĂ...! VĂ IUBESC....NIMIC NU JUCAȚI ! :))))))))) MIAAU....:)))))))))))))))))))) HAIDEȚI...SUPORTERII....SĂ V-AUZIM...:)))))))))))))))))))))))))))) ACUM 2 ETAPE PARCĂ LUASERĂȚI TITLUL...AȘA SĂRBĂTOREAȚI......! VAI DE FOTBALUL VOSTRU......RUȘINEA CAMPIONATULUI ! IAR SE DEFECTĂ LIFTUL....:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• @romeostanescu2708
    @romeostanescu2708 Месяц назад +4

comentatori dinamovisti . Felicitari Botosani. Poate ne scapam de cancerul dinamovist. Forza UTA!

• @danmuntianu
    @danmuntianu Месяц назад +1

Dacă nu se face ceva cu sistemul VAR,in Romania meciurile vor dura 180 de minute.

@schlomoshekelstein4309 Месяц назад

Tii cu csa presupun ca vad ca ai inimi ros albastre in comentariu? Wcsb are inregistrate galben si albastru la ligă.

@florinnicolescu4268 Месяц назад

@@schlomoshekelstein4309 Nu mă interesează ce crezi tu bă omule, chiar nu îmi pasă ce crezi tu eu îmi țin părerea mea tu pe a ta eu nu sunt un microbist ci doar îmi place echipa FCSB , dar voi pentru fotbal faceți orice ce înjurați, vă bateți, etc și așa mai departe.

@@schlomoshekelstein4309 Eu știu că tu ai încercat să mă stârnești la ceartă dar nu pot omule pentru un fotbal să stau să mă contrazic cu tine.

@fiveshoots Месяц назад +3

hamdalah pitpalac sau cum ii spune lu asta care e cu gandul la cele 77 de fecioare sau feciori din rai este jucator de divizia a3-a maxim

• @andreinasturneac6567
    @andreinasturneac6567 Месяц назад +1

Au ajuns la Dinamo tot felul de așa ziși jucători de fotbal care nu știu nici sa lovească mingea corect doar capurile adversarilor le lovesc corect,cazul cu Iașiul acum cu Botoșani

• @user-kp1sp8he3y
    @user-kp1sp8he3y Месяц назад +2

E basina de cosmescu comentator

• @carron979
    @carron979 Месяц назад +2

cand e prea buna centrarea nu mai tii cont ca e poarta ta, dai gol ca nu te poti abtine :-))))

• @catalinsultan6911
    @catalinsultan6911 Месяц назад +2

Comentatorii de 2,5 lei.Specialiști😂😂😂

• @cristitintila1575
    @cristitintila1575 Месяц назад +2

Arbitrii 0 , chir stiu sa sparga un meci. Zici ca au arbitrat din staful lui dinamo. Comentatorii jalnici, si cei de la digi la fel au comentat ,ziceai ca comenteaza suporterii lui dinamo. Ducan de la botosani...portar de judeteana plus inca 1 ,2 jucatori la fel ca la fcu craiova cu aceleasi probleme, portar varza si 1, 2 jucatori sub acoperire plus arbitrajul impotriva lor. Televiziuni +arbitrii=❤

• @Juventinos
    @Juventinos Месяц назад +1

Ce face nr 8 de la dinamo la primu gol?
    voi ati mai avzut vreodata asa ceva? :))))) uite te cum topaie 1:11

• @user-xr3iv5lz9p
    @user-xr3iv5lz9p Месяц назад +2

Sunt prea slabi pt super liga nu stiu sa tina de un meci pe mina lor retrogradeaza Dinamo nu ai cum multe meciuri le au pierdut din gafele lor nu au nici o treabā

• @nicolaemarian7009
    @nicolaemarian7009 Месяц назад +3

....Au noroc cei din Botoșani....in echipa lor existâ și jucâtori care știu sâ joace fotbal....”cu cap” !,.....

• @andreimitrica6525
    @andreimitrica6525 Месяц назад

Nu tin cu Dinamo dar totusi imi doresc sa rămână in superliga, însă la cum joacă nu stiu ce sa zic..