Досить просто. Є два способи - простий та не дуже безпечний і складніший, але безпечний. Простий - зробіть кабель вилка - вилка і знайдіть основний автомат, яким вимикається усе світло у вашій квартирі та вимкніть його і заклейте його скочем поверх з написом "не вмикати допоки не вимкну кабель з екофлоу" , тоді можете цей кабель увімкнути у будь яку вільну розетку у квартиру, а другу сторону в екофлоу. Все. Але запам'ятайте, якщо ви усеж таки увімкнете в такому форматі автомат, коли з'явиться міське світло і не вимкнете кабель з екофлоу, то ви спалите свій екофлоу. Другий спосіб - купити автоматичний перемикач двох ліній. Самий простий має два входи і один вихід. Тобто вхід перший це фаза і нуль міста і вхід другий це те саме тільки це ваш екофлоу, а вихід - це усі споживачі вашої квартири. У момент зникнення світла - він автоматично буде перемикати на лінію 2 і назад на лінію 1, коли світло від міста з'явиться. Якось так
@@ArtOfActiveLifeавтоматично, це мабуть якийсь автомат з автоматичним авр, а так я так зрозумів просто трьохпозиційний автомат і вручну перемикати при зникнені і появі світла!?
Мій досвід. В мене приватний будинок, опалення газ, плитка газ, підігрів води газовий котел. Купив таку батарейку у 2022 році взимку по завищеній ціні зрозуміло. Батарейка підключена для живлення всього будинку і вмикається автоматично, коли зникає світло. З 2022 року вона постійно підключена до будинку в розетку, тобто підживлюється сама коли їй потрібно. Тримаю до 80%. При відключенні світла вистачає десь на 15-20 год користування за спокійних умов. За минулий рік додались ще деякі пристрої, котрі потребують постійного живлення (відеокамери, тощо), тому купив ще одну таку батарейку (сама додаткову батарею теж на 3.6 кВт). Загалом зараз 2 батарей по 3.6 кВт вистачає десь на 30-35 год. Будинок потребує постійно мінімум 150 ват/год (камери, холодильник, wi-fi, двуконтурний котел). Стосовно шуму: кулери чутно добре, тому потрібно заздалегідь подумати про зону розміщення. Але коли вмикається сусідський генератор десь метрів за 50-70 від мого будинку, чую я його набагато краще ніж ці батарейки, котрі розміщені в моєму будинку. Фінансова сторона: батарейка річ недешева, але я якось рахував генератор + паливо і з урахуванням відключень 2022/2023 років вийшло те саме, що і ця батарейка. Але батарейка продовжує і далі працювати, а генератор потребує постійного доливу палива, яке і зараз вже недешеве. Для кого підійде ця батарейка: для будинків/квартир де на електрику не завʼязане абсолютно все. Якщо опалення і плитка на газу, якщо воду гріє газовий котел, а не бойлер. Але якщо все на електриці, то треба купляти генератор, бо інакше цієї батарейки буде вистачати на 2-4 години, або практично не вмикати потужні електро пристрої. А електричний котел і взагалі вона не витягне. Сама батарея спокійно витримує дрель, перфоратор, кавову машину, фен, пральну/посудомийну машину та інші потужні прилади. Якщо користуватися за звичайних умов не в режимі економії то однієї Delta Pro має вистачати десь 8-10 годин. Але в кожної родини «звичайні умови» свої. Тому треба сідати і рахувати скільки потребують ваші прилади і скільки часу вони працюють на протязі доби. Точно не жалкую, що купив батарейки, а не генератор. Немаю головного болю з постійним контролем палива в генераторі. Також не відчуваю відключення світла, батарейка вмикається практично відразу і жоден прилад не перестає працювати у момент переключення світла з мережі на батарейку. Більшість генераторів віддають постійних 2-3 кВт/год, ця батарейка може віддавати максимум 7.2 кВт, хоч це і буде всього хвилин 20-30 😂, але чи потрібна вам така постійна потужність.
@@ВолодимирПопович-о3к мені електрик поставив автоматичний перемикач і грамотно підключив до будинку. Налаштовано так, що екофлоу завжди підключений в одну розетку на зарядку, і в дві розетки на живлення будинку. Коли зникає міська мережа то перемикач спрацьовує і вмикається екофлоу на живлення будинку. Коли зʼявляться мережа, то екофлоу переходить в режим заряджання. Все працює коректно, без проблем і без мого втручання. Декілька разів «тупив» сам екофлоу і потрібно було вручну натиснути кнопку на ньому, щоб він почав віддавати живлення на будинок. Загалом все працює автономно і навіть якщо нікого нема вдома, все коректно працює і не переживаю, що наприклад холодильник чи камери не будуть працювати. Послуги електрика і матеріали обійшлись десь у 10-15т грн, точно вже не памʼятаю.
@@ВолодимирПопович-о3келектрик поставив від щитка автоматичний перемикач. До екофлоу завжди підключений кабель зарядки. Від екофлоу два кабелі в розетки для живлення будинка. Як воно працює в деталях не опишу. Але судячи з відео в ютубі, не рекомендую просто підключати в розетку, бо є ризик спалити павербанк. Робота електрика і матеріали обійшлись десь у 10-15 тисяч грн.
@@ВолодимирПопович-о3к електрик налаштував все. Працює через автоматичний перемикач. Екофлоу завжди підключена в розетку для зарядки і в дві розетки на живлення будинку. Робота з матеріалами обійшлась десь у 300 дол.
@@ВолодимирПопович-о3к електрик налаштував все. Працює через автоматичний перемикач. Батарея завжди підключена в розетку для зарядки і в дві розетки на живлення будинку. Робота з матеріалами обійшлась десь у 300 дол.
Дякую за відео, дуже цінна інформація. Power Delivery v3.0 по специфікації максимум може видавати 20 вольт, тому 21 це схоже с запасом бо при навантаженні напруга просідає.
В мене є рідний сонячний кабель довжиною 5 метрів. Від китайського суттєво відрізняється - він мідний і достатньо товстий. Для сонця це важливо. Як варіант можна зібрати такий кабель смаостійно.
Дякую за огляд, не можу собі відповісти на питання - чи треба зараз її собі купувати після зниження цін, якщо маю River 2 max та 2 генератори, здатних заряджати останню. Цікаво що далі буде з ціною на Дельту
Варто. З 1 травня халява закінчиться і ціни виростуть. Бо Повідомляємо, що 1 травня 2023 року скасовується постанова, що дозволяє ввозити товари для енергозбереження, без накладення мита та податку. ▶ Нагадуємо, що з грудня 2022 року фізичні особи мали можливість ввозити без сплати ПДВ та ввізного мита товари, що покращують енергозбереження (генератори, павербанки, акумуляторні батареї, інвертори, cистеми для очищення води, тощо). Після завершення дії постанови, при ввезенні таких товарів на суму більше ніж 150 євро, на вантаж буде накладено мито. Переглянути офіційну інформацію можна за посиланням zakon.rada.gov.ua/laws/show/2837-20#n2
Повідомляємо, що 1 травня 2023 року скасовується постанова, що дозволяє ввозити товари для енергозбереження, без накладення мита та податку. ▶ Нагадуємо, що з грудня 2022 року фізичні особи мали можливість ввозити без сплати ПДВ та ввізного мита товари, що покращують енергозбереження (генератори, павербанки, акумуляторні батареї, інвертори, cистеми для очищення води, тощо). Після завершення дії постанови, при ввезенні таких товарів на суму більше ніж 150 євро, на вантаж буде накладено мито. Переглянути офіційну інформацію можна за посиланням zakon.rada.gov.ua/laws/show/2837-20#n2
Дякую за гарний контент на рідній мові !! Найбільшій недолік у EcoFlow про який всі мовчать, то NCM - литий-ионный аккумулятор, який при низьких температурах дуже сильно просідає. На противагу є станції із літій-железофосфатом, і за рахунок цього вони не бояться низьких температур. Також ліфер є в зарядних станціях BLUETI )) Ну і EcoFlow також має пару модель із ліфером. Прочитав що саме ця модель " EcoFlow Delta 2" має - LFP - литий-железо-фосфатный аккумулятор, тому мій коментар переважно до інших моделей відноситься
@@oleksiykobernik6626 Зате у Bluetti є захист від ввідного струму, це коли ти підключаєш станцію до квартири по проводу вилка-вилка і забуваєш опустити повзунок ввідного автомата, а EcoFlow від ввідного струму горять, ще й до того ж жахлива взаємодія з клієнтами (не відповідає сервісний центр), та у Bluetti кращий софт (більш функціональний)
@@Romavodila Так само горять. Тут є відоси про такі випадки. А взагалі вмикати станцію в такий спосіб - ідіотизм. Один дурень показав на трубі і всі повторюють. А є такі, що й сонячні інвертори в такий спосіб колхозять. 100 штук на станцію є, а штуки на автомат виходить немає? Вибачте але дивна претензія :) Я не захищаю Екофлоу, в них свої косяки. Проте на роботі маю EB55, в якого зовнішній БП, що заряджає повільно та дивний індикатор заряду - якась архаїка в порівнянні з Ріверами. Ціна, як за Рівер 2 max, який є також на роботі (живить мої сервери). Останній виграє в усьому. Хіба доволі шумний, а це не дуже добре в невеликій квартирі. От EB3A мені сподобався, годний девайс, користуюсь вдома паралельно з Delta 2.
@@oleksiykobernik6626 Маю EB55 вже 8 місяців, ніяких проблем. Чим EB3A настільки кращий, що ви його рекомендуєте - в нього ємність в 2р менша, ціна за 1Wh набагато більша. Які переваги це перекриють? Додаток і фунцкіональніший екран на пристрої функція якого - включив і користуєшся, виключив і заряджаєш? Ну не знаю, це тільки робить пристрій складнішим у ремонті.
Так це абсолютно нормально що в "бацпас" режимі не працюють USB-порти. Тому що що режим "бацпас" це режим "протікання" через себе струму! Я який тип струму заходить "на вхід" станції? Відповідь 220v змінного струму (220v AC), а на USB портах який струм? Відповідь: постійний струм 5v чи 9v чи 12v (в залежності від протоколу). Саме тому постійний струм і буде братися саме із батареї, а не в режимі "байпас". Бо для підтримки байпас режиму 220v AC потрібно "на льоту" конвертувати в 5v DC.
Звичайно, що це нормально для цього девайсу. І нормально те, що він не має подібних перетворювачів "на льоту", але про це потрібно знати. Набагато простіше знімати потужності з батареї у вигляді постійного струму і використати лише не дорогий перетворювач DC-DC , чим заморочуватися з повноцінним перетворювачем "на льоту" AC-DC (як у тих же ноутбучних зарядок)
Дякую за огляд! Стосовно PowerDelivery. За стандартром PD3.0 максимальна потужність складає 100W при напрузі 20В і струмі 5А. Верхня межа напруги в PD3.0 складає 21В (із використанням технології PPS). Більше ніж 20В забезпечують пристрої стандарта PD3.1, але це вже специфікація не 100W, а 240W і вище. Тому якщо написано PD 100W то це PD3.0 і це також означає максимум 20В (21В PPS).
bypass режим включається автоматично чи його окремо потрібно включати? якщо я правильно розумію він не розряджає акумулятор і якщо є 220 на вході то тоді 220 на вихід пускає в обхід акумулятора чи ні? bypass присутній в RIVER 2 ?
@@ArtOfActiveLife як знати чи він є в RIVER 2? я помітив, що акумулятор таки розряджається на 1-2% і потім станція включається періодично, щоб його дозарядити. я думав якщо є живлення на в ході 220 то акумулятор зовсім не повинен розряджатись при використанні 220.
Коли будете купляти кабель на Алі, майте на увазі що у Екофло трохи інший роз'єм. На Алі масово продають кабелі (чи самі роз'єми) XT60, матеріал кабелю - алюм., а у Еко роз'єм ХТ60і, матеріал - мідь. У ХТ60і є ще центральний контакт. На нього дублюється чи "+" чи "-" в залежності від способу зарядки - сонячні панелі чи прикурювач авто (але це не точно :-) ). Дельта це контролює. Але і простий ХТ60 повинен працювати. Робота в режимі ДБЖ. До Дельти 2 Мах приєднано комп 220В - 160 Вт, роутер 12В - 4 Вт. Дивлюсь в додатку Забирає та Віддає по 220 В однаково 160 В. Вихід загальний більший на споживання роутера - 164 Вт. Тому вирішую, що поповнення батареї здійснюється не постійно, а по розряду до якоїсь межи. Внутрішні потреби інвертора в додатку не відображаються, чи просто в режимі ДБЖ він не використовується.
Type C, USB порти розряджають акум, (коли він під'єднаний до живлення 220В), а потім він підзаряджається, це не режим байпас, для байпас режиму потрібно щоб був в обхід акумів реалізований варіант живлення типу має бути ще аля блок живлення вбудований AC to DC , з можливістю моментального переключення на акум, якщо струм від 220В зникає, а такого нема.
Перевірити дуже просто. Втикаєтет навантаження у юсб тайп сі або юсбі А, і заходите у додаток, там буде input та output, на output буде йти навантаження, а на input - ні, а в байпасі мало би! От і все. І акум дельти з часом розряджаєтся, незважаючи на те, що він підключений до 220В., а потім, коли на 1-2% розрядиться, то починає підзаряджатися
Вы еще учтите, что 1024 ватта сама по себе батарея вам не отдаст, это её ёмкость, а есть еще КПД и он не 100%, так что получите на 20% примерно меньше. Например с повербанка в 10000мАч вы получите около 6000 и это часто пишут на самих повербанках. Delta/Delta Max это минимум что стоит брать для квартиры. Дельта хорошее сочетание цена/вес/возможности, потому что макс версия уже около 25кг весом, а обычная дельта около 13. По большому счету всё что есть в квартире обычная дельта спокойно потянет, но также не забываем, что 1800 Вт это не на каждую розетку, а на все вместе. Если в квартире газ есть я бы рекомендовал обычную дельту, если всё на электрике то может и стоит взять макс версию. Котлы и прочее это уже в сторону PRO версий надо смотреть.
@@ArtOfActiveLife Тобто, якщо станція під'єднана до розетки квартири і при можливому високому стрибку напруги під час ввімкнення світла спрацює захист? Їй нічого не загрожує? Просто люди пишуть, що станція виходить з ладу із-за цього.
Люди пишуть? Може це ті люди, які підключають цю станцію через вилка - вилка і у розетку, щоб забезпечити електрикою усю оселю, а потім забувають, що вони її так підключили і вмикають вхідний перемикач на щитку, далі відбувається згорання станції. Ми про це говоримо? Бо я не чув, щоб від перепадів напруги згоріла ця станція, просто якщо вона увімкнена на зарядку.
@@ArtOfActiveLife Про систему вилка - вилка знаю і так не роблю. Мені електрик встановив перекидний рубильник і з щитка під'єднав станцію. На одній лінії - світло з міста, яке іде на квартиру і станцію. При перемиканні на другу лінію - відсікає світло з міста і станція дає світло по всій квартирі. Просто при ввімкненні світла по місту станція починає водночас заряджатись і роздавати по квартирі. Із-за цього питаю, бо світло зникає на секунду в такий момент і переживаю, щоб не було перенапруги на станцію. Я іду і перемикаю рубильник на світло з міста і заряджання станції. Розказав, як зміг) Дякую, що відповіли і сказали, що там запобіжник і все норм з захистом.
Порадьте, будь ласка. Хочу придбати даний пристрій для котла, так як світло е годину/дві потім 7-8 годин немає, та підключити його на постійній основі - прилад в розетку, котел в прилад. Які установки потрібно виставити в меню? Рівень заряду/розряду? Час вимкнення пристрою? Час вимкнення змінного струму? Якщо Х-Буст мені не потрібен, краще в меню його відімкнути? Якщо в меню виставити час відключення пристрою наприклад 5 годин, коли світло пропаде, пристрій сам підключиться і почне живити котел? Якщо рівень заряду/розряду поставити наприклад 10-90, чи прилад після досягнення 90 відсотків почне живити котел від мережі, а не від батареї? Заздалегідь вдячний усім за поради!
З деякими котлами, додатково землю "прокидувати" потрібно. У Вашому випадку можна просто залишити в режимі бай-пас (упс), тоді дельта2 завжди буде заряджатися, коли є "світло" і живити котел не розряджаючи батарейку, а коли нема світла - живити собою котел чи, що Ви там підключите. Х-буст можна не вимикати. У байпас режимі, при наявності "світла" - пристрій не використовує батарейку, якщо навантаження підключено через розетки змінного струму. Про таймери, я розповідав у відео - працює (у мене на крайній прошивці) лише варіант з 2 годинами, до двох годин - не працює, більше 2 - не пробував, можете спробувати самі. Щодо автоматичного вимкнення: автоматичне вимкнення можливе лише якщо девайс не підключено до розетки 220В, ( або підключено, але нема "світла" ) і немає ніякого навантаження на сам девайс. Щодо усіляких "фіч": У крайній прошивці є функція яка дозволяє увімкнути інвертор 220, як тільки включать "світло" . Тобто Уявімо наступний сценарій: Ви поставили таймаут на 2 години, девайс вимкнувся (бо не було "світла" і навантаження на сам девайс), але оскільки він залишився підключеним до мережі, то як тільки у цій мережі з'явиться струм - девайс увімкнеться і автоматично увімкне інвертор з 220В.
я так станцію спалив, з тими додатковими нулями... Х-буст потрібен робити вогонь сильніше. а в режимі юпс(байпасс) він не працює. Тож тільки підтримувати воду гарячою в системі. Помити посуд - ні
У мене байпасс працює (але він працює лише до навантаження у 1800ват) В інструкції вказано, що X-Boost не доступний в байпасс режимі. (Інструкція по девайсу, пункт 3.9 , підпункт 2)
@@ArtOfActiveLife ми ж китайські станції понакупляли, а китайську не вчили. Байпасс працює, так. Я писав що без х-буст котел тільки на підтримання температури працює. Принаймні я з дельти 2 запустити не зміг.
@@ArtOfActiveLife Добрий день. Дякую за поради, придбав станцію, поставив у Байпас режимі, працює, але є не зрозумілі для мене моменти. При зарядженій на 100 відсотків станції все одно на табло - Input 128 ват, Output 114 ват. Виходить струм все одно йде не в обхід батареї, а через батарею? Так і повинно бути? На іншій станції, River 2 Mах, все працює коректно, при 100 відсотковій зарядці батареї та підключеному живленні на табло - Input /Output при підключених приладах - нулі. Також хочу запитати, чи не розібралися Ви ще з новою прошивкою? І скажіть, навіщо ви поставили смарт розетку, чи потрібна вона мені, якщо прилад працює постійно в режимі Байпас? Нажаль я з технікою на Ви. Дякую за поради!
@@ArtOfActiveLife ну десь так і є, дякую... бо думав, що це тільки у мене таке... Коли вперше почув, подумав, що вже щось там подихає в середині... бо в розетки станції нічого не втикав, а звук присутній...
Так, є. Досить чутний високочастотний. Так інвертор це і є прилад який синусоїду будує за рахунок високочастотного сигналу зазвичай, котрий вирівнюється різними способами.
Підкажіть чи у всіх так. Купив нову станцію Дельта 2. Помітив, шо у вимкненому стані йде саморозряд. Десь втрачае 3-5 відсатки на добу. Щось це дуже багато. Це все відключене. В дожатку вона вимкнена. В мене ще є Блюєтті, так там пів року простою і показує 100%.
Топ канал! Маю сонячну панель ecoflow (160 W), при підключенні до Delta 2 не працює, яку мінімальну потужність має видавати панель для його заряджання?
Якщо одночасно буде все працювати то на межі можливостей своїх дельта 2 буде працювати, дивіться в сторону дельта про,, там потужність і ємність більша.
як вважаєте, розумне рішення для будинку де газ.котел, газова плита, взяти з розрахунку для графіків відключень, екофлоу дельта про 3.6квт?? для економного використання під час відсутності електрики(прасувати і пилососити не плануємо), маю на увазі чи вистачить потужності, умовно світло, холодильник, камера, сигналка, котел, вода??? ( по грошах вигідніше ніж генер. вже порахував, окупиться за півроку-рік, а далі в плюс) дякую
Ну як вам сказати. Особисто я вважаю, що велика станція екофлоу - вона невиправдано дорога, тобто якщо 1кВт модель ще так, бо вона легка у переміщенні, то вже рахуйте навіть 2квт, буде важити під 18кг і її так легко не перенесеш куди потрібно. Для стаціонарного рішення я би використовував інвертор та декілька LiFePO4 акумуляторів , але це лише на мій погляд, я нікого не агітую. Доречі, постараюся зняти відео про такий сетап, бо у мене для будинку куплено вже три акуми по 2.5квт (24В 100А) і інвертор на 3 чесних кВт, а також деяке обладнання для моніторингу емкості збірки від Victron Energy
@@ArtOfActiveLife дякую за швидку відповідь, цікавлюсь в плані чи вистачить 3.6квт, бо спочатку думав про 2квт, але це точно мало, бо по грошах це початкові перевитрати, як і з електрокаром, а потім в плюс, на відміну від генератора, який буде їсти +-300грн в день і за півроку рік програє в ціні зарядній станціі
Залежить, що у вас за споживання планується. Ось на будинок планую на початок мати 7.5кВт по акумуляторах і гадаю на 3-4 дні без сонця мало би вистачати.
@@ArtOfActiveLife базове:освітлення, сигналка, камери, холодильник, телік(не принципово), котел, насос на воду короткочасно зовсім. Розрахунок на графіки відключень, тобто 4-8 годин без електрики поспіль
Вопрос батарея лифо 4 в нем стоит и на какое напряжения сам инвертор розшитан 24 вольта, на какое напряжения контролер от солнечных панелей максимкльное входное напряжения от панелей
48v (51.2) напруга батарей (збірка), відповідно інвертор має бути на 48в, з панелей максимум можна максимум знімати 15А і вольтаж має бути від 11v до 60v. Але більше 500Ватт з solar port зняти не вийде., Обмеження MPPT контролера
При роботі холодильника в 120Вт, показує, що ~8 годин 30хв зможе у такому режимі.... Зауважив, що через тиждень використання починає не вірно показувати залишок роботи у годинах при включеному АС інверторі без підключення навантаження. Потрібно розрядити і зарядити станцію на потужності десь 400Вт і дати вистигнути, тоді починає показувати значення у 70-72 години.
Вiтаю, придбав таку ж модель і у мене виникли підозри, що bypass режим не працює. Справа в тому, що станція також шумить від мережі як і при роботі автономно. Також мене збентежили індикатори input output які видають на вході на 15-20 % більше напруги ніж на виході. Куди зникла різниця? Хіба в режимі UPS станція має видавати 2 показники? Чи я себе накрутив? Підкажіть як перевірити?
Так, наприклад, Ви підключили монітор, він бере 15Ват, дельта2 - заряджена, інпут буде показувати ~30, аутпут ~15. Оскільки, як я вже казав, на роботу самого інвертора потрібно тих 15Ват, тому він 30 і показує. Тобто, щоб Ви не підключили, воно всеодно на інпут буде на тих 15ват більше показувати, бо це +15 для роботи самого інвертора
@@ArtOfActiveLife Добрый день.Спасибо за обзор. Дельта 2 на 1кВт Вам уже не хватает вообще никак или просто как у всех. Всегда хочется большего? (Сейчас у меня Экофлоу на 500вт, хватает на роутер, холодильник и ноут часов на 8.)Присматриваюсь к Дельта 2 на 1кВт. И тут вы пишите, лучше 2кВт. Ожидаете ухудшение ситуации со светом, поэтому на 2кВт рекомендуете?
Так, усе вірно. У мене на 1квт, + на 500 Ватт годин додатковий акумулятор підключено через xt60 порт, тому всього 1,5квт зараз, на поточні відключення - вистачає (до 10 годин)
Доброго дня! Хтось стикався з ледве чутним потріскуванням під час роботи станції, це не шум кулерів, а такий ніби електричний тріск у верхній частині корпусу, ближче передньої частини. Сама станція працює справно, раніше здається не помічав цього тріску
Еще проблема оценки заряда. Если я правильно понимаю то оценка идет по потрелению и оценивается не точно. Если выставить органичения 15%-90%, то после нескольких циклов он до 15 не дотянет. Как вариант всегда заряжать до 100%.
Так, є таке, і ще, при виставлені кастомних значень нижнього та верхнього порогів розряду-заряду, орієнтований час зарядки рахується не вірно, девайс всеодно думає, що зарядка йде до 100% і розраховує час до 100%, замість того щоб розрахувати час до 90%
@@ArtOfActiveLife Що робити коли через декілька циклів заряд зупиняється на 80%, потім на 70%, і так як зараз зупинилось на 47% і все. Хоча може і на 1% робить часа 2. Є думка до цього?
Або не перегріється. Коли залишається мало заряду, а навантаження дико пре далі, то йде сильний перегрів акумів, потім годин 4 прийдеться чекати поки охолонуть
@@ArtOfActiveLife Як я бачу зараз, воно розряжає з 100 до 96% і потім знову заряжає на 100%. і так безперервний процес. В мене перед екофловом був звичайний павербанк від ксяомі, він так здувася через 1.5міс. але там була літіоіона батерея і казали що це занадто велике навантаження на неї, от я переживаю чи цей екофлов також не вийде зладу?
Роутер, бере не більше 10-15Watt, це те саме, що просто увімкнути інвертор 220 і не використовувати його. У мене з увімкненим інвертором десь 4 місяці працював - усе ок. ( На випадок якщо електрика зникне і автомат вводу резерву підключить усе навантаження на екофлоу) Потім вимкнув, бо електрика поки не зникає
@@ArtOfActiveLifeна мій погляд ідея що інвертор працює від акумулятора тріхи не логічна, бо якщо там є байпас який працює з навантаженням в обхід акуму, то чому без навантаження він не працює через байпас для власного живлення інвертору?
~20 годин у мене. 25% за 5 годин 30хв роботи холодильника. Тобто за 11 годин буде 50%, всього має вистачити десь до ~22 години Але це залежить від споживання Вашого холодильника. Мій бере: пусковий 400Ватт (це 1 секунда), далі хвилин 5 - 139 Ватт, далі -125Ватт і поступово падає до 120Ватт, працює пів години і вимикається на годину і так по циклу
Могли поставити простий перетворювач який працює напряму, а у разі зникнення живлення від 220В, перемикаєттся на живлення від батарей і буде простий байпас для юсб і пд, Лол?
1:00 X-Boost не дає ніякої додаткової потужності. В цьому режимі, щоб запобігти перевантаженню та уникнути вимкнення обладнання, EF знижує напругу, щоб залишитись в межах своєї потужності. Тобто, якщо ви вмикаєте чайник на 1700 Вт до вашого EF на 1300 Вт (чи скільки він там), EF віддає ті самі 1300 Вт і не більше. Чайник просто споживає меншу потужність, бо працює на зниженій напрузі, у відповідності до закону Ома. Якщо не вірите, перевірте тестером.
У станції по боках 4 місця для кулеоів, огляньте свою уважно, і скажіть скільки у вас кулерів по факту, бо у мене 3 наприклад. На четвертому місці там пусте місце і видно начинку через решітку.
5:04 це ще норм. Delta Max десь 30 Вт (але це не точно, тому як при 100% замість 99 год показує 60 год, тобто 2000/60 =~ 30 Вт в режимі простою при увімкненому AC). Це не критично, але живити 30 Вт ноут не оптимально
@@ПавлоСкрентович-г5ч слідкуй за словами, і ззаду станціі натисни верхню кнопку а потім розказуй про 99 годин, якщо ти не знаєш що значить "при увімкненому AC"
Ці штуки не для цього режиму на мій погляд створені. Не для постійного навантаження всієї квартири чи будинку в такому режимі. Я собі хоча і використовую для всієї квартири (через окрему лінію та перемикач I-0-II на ввід у квартиру), але постійно перемикаю з підзарядки на використання, вручну. Вважаю це більш безпечним хоча й трохи некомфортним. Якщо хочеться постійного підключення, то краще вже дивитись на настінні універсальні сонячні інвертори, которі менеджать декілька ліній (місто, генератор, сонячні панелі) та окремі батарейні блоки на 2+ кВт/годину до них.
@@ЯрославЛях-ч6й Так, мабуть. Ну тоді все ж краще на мій погляд все одне перемикати вручну, без режиму bypass. Кожен сам собі вирішує. Для мене ключовим фактором було саме те що в режимі bypass ти собі лімітуєш жорстко максимальну потужність завжди.
@@ЯрославЛях-ч6й Так, мабуть. Ну тоді все ж краще на мій погляд все одне перемикати вручну, без режиму bypass. Кожен сам собі вирішує. Для мене ключовим фактором було саме те що в режимі bypass ти собі лімітуєш жорстко максимальну потужність завжди.
Добрый день! спасибо за обзор...а как вы смогли подключить станцию к интернету? у меня значок вай-фая просто мигает и ничего не происходит...сколько я раз не нажимала ресет - и все без толку((( соответственно, не могу подключиться к станции через приложение - потому как ее не видно((
Там відразу два типи підключення є, через блютуз і через вайфай. Відкрив додаток, відразу показало, що доступний девайс, клікнув додати і все. Ще ніби пароль від вайфай вносив
5:39 Вище 20 вольт це вже стандарт Power Delivery 3.1 (до 48 вольт, 5 ампер), який наразі не дуже поширений за доступними цінами. Хоча в таку дорогу станцію могли б і додати.
Саме так. Пару разів бачив коменти, де експерди розповідали, що pd не може, ну не може і все, видавати більше 20В. Про себе поржав... Ну на те вони мабуть і екперди :D
Я з цим не заморочуюся, всеодно потрібно час від часу розряджати в нуль і заряджати до 100, для калібровки... Бо з часом починає не вірно відображати відсотки зарядку... Може бути, що з 1% буде 3 години працювати... Якщо довго не робити повного циклу... Та й це не той акум де на мою думку потрібно економити цикли
@@ArtOfActiveLife але ж без старого телефону як відвязати профіль? Більше того, якщо приміром забув пароль, пошту тощо, то все екофлоу можна викинути, чи є якійсь варіант тотального повернення до заводських налаштувань?
А якщо я його використовую так, що він постійно перебуває в розетці, до нього під'єднано ПК як до безперебійника, працюю, а потім під час різкого вимкнення світла я спокійно вимикаю комп'ютер, під'єдную до нього інше, світло невелике, телефон заряджаю і ноутбук, це нормально? оскільки він постійно в розетці й це мене непокоїть, я думаю, що я вимикатиму його з розетки одразу після вимкнення світла й чекатиму, коли воно з'явиться, потім уже наново вставлятиму й працюватиму через комп'ютер. Ця вся затія тільки щоб не вимикався різко комп'ютер, щоб уникнути втрати даних і виходу з ладу самих компонентів комп'ютера. Чи варто забути про це і купити окремий безперебійник?
Це нормальна робота пристрою. У мене він постійно під'єднаний до 2ї резервної лінії і як тільки зникає світло - уся критична електроніка починає працювати від 2ї лінії (автомат вводу резерву спрацьовує)
На мою думку, краще мати 100% і ні в чому собі не обмежувати :), аніж обмежувати і перейматися за якусь там батарею, яка і так років 10 прослужить у звірському режимі щоденного повного розряду та заряду, що звісно ж навряд чи буде, а тому скоріше за усе - прослужить значно довше.
@@garant-master4232 Зачем? Какой в этом смысл? У неё и так похоже заложен какой-то внутренний нижний порог помимо того что он показывает на своих индикаторах. В декабре во время одного продолжительного отключения после прилёта (порядка 8 часов) я сидел как раз на Delta 2. И оно такое уже мне показывает 1% после часов 5-6 умеренного использования, и пишет что тебе осталось 4-5 минут. Так вот на этом 1% я ещё прожил ещё час или полтора на потреблении от 10-20 ватт (пару ламп) до периодических 70-80 ватт (холодильник включался) и так и не долждался чтобы девайс вообще выключился. Я так и не понял как так вышло. Возможно я и вызвал глубокий разряд, но это уже устройству самому решать. Каких-то негативов от полной зарядки тоже не известно для этого типа батарей.
Доброго дня, хочу запитати на скільки вистачить EcoFlow Delta 2 для ноутбука який у максимальному навантаженні бере 120w (на адаптері написано (7,5 Вольт)) не можу знайти інформацію як розрахувати (delta 2 на 1000 ват годин то ноутбук протримається 1000\120? ) Вибачаюсь перед коментарями якщо це дуже дурне питання😅
У дельти 2 - 3000 циклів і самоспоживання інвертора ~15Вт/год, а у дельти - 800 циклів і більше самоспоживання інвертора, близько ~30Вт/год (тут десь писали люди), що там ще за різниця - не знаю. На мою думку - дельта 2 краще. Довше прослужить
Привет. Пытаюсь сделать первую калибровку пары Delta 2 + Delta 2 Extra Battery. Зарядил оба устройства до 100%, все показатели равны 0000. Потом отключил станцию от 220 и подключил к ней нагрузку около 100 Вт. По идее, и станция, и батарея должны начать отдавать энергию параллельно. Но на практике сначала батарея заряжает станцию, а станция питает холодильник. Сейчас у меня заряд батареи 90%, заряд станции - всё время 100%. Как быть в такой ситуации?
Там дуже багато що залежить в якості тригера який "замовляє" через Power Delivery потрібну напругу (на боці ноутбука), бо умовний павербанк ту напругу інколи спокійно віддає, але тригер не може віддати всю потужність яка заявлена. Тестував багато кітайскіх тригерів, на яких було заявлено 100 ватт і по ітогу більшість не відповідає навіть 60 ваттам.
Ребята, подскажите, у кого получилось подключить солнечную панельку к этому чуду. я Подключил (ХТ 60) , не видит ее и не заряжается, подключил на аккумулятор автомобильный отдельно стоящий, старенький но живой - тоже не видит. Оттащил этот девайс в гараж - подключил к авто -увидел и стал заряжаться - причем в приложении даже картинка изменилась с солнечной панели на авто - то есть он как то детектит что именно авто, как так, как то по вольтажу и сопротивлению? что там за алгоритм такой, чего не хватает ему?
у мене таке, думаю через останню прошивку. У мене не вмикалися через обмеження у розряді 10-90%. Поточний заряд був як раз 10%. AC не вмикався, поставив обмеження на 0% і спробував увімкнути AC - увімкнулося.
Як показує практика, краще не заморочуватися з тими обмеженням. Бо для нормальної роботи девайсу час від часу потрібно калібрування, шляхом повного розряду та повного заряду
Доброго дня. У мене така ж сомо станція, але вона не запускає холодильник. Не вже мій холодильник на піку бере 2500 Вт? Чи може щось не так? Підскажіть будь ласка.
Можете через ватметр спробувати дізнатися скільки він бере... Типу така розетка яка в розетку вмикається, а в неї вже навантаження. І ще в байпасс режимі спробуйте - дельта підключенаи до 220В і холодильник через неї
@@ArtOfActiveLife Все-таки я переробив на послідовно (як в інструкції). В мене дві сонячних панелей мають сумарно 13А 200W,,, кажуть якщо після панелей підключити звичайну лампочку то це зменшить ампетраж. Це вірно??? Як ще можна зменшити ампетраж??? В інструкції написано максимально 10А. Доречі цей пристрій трохи сліпо/тупо помічає панелі, лише коли ясне, ясне сонце. А інші пристрої (простіші) постійно показують заряд, навіть якщо пасмурно.
Біля порту xt60 написано яке обмеження. Кабель мусить бути або рідний для сонячних панелей, або зроблений Ось так ruclips.net/video/pctZPtx7aB8/видео.html
@@ArtOfActiveLife на моєму обмеження 75В постояного току і макс. 10А написано (максимальна потужність заряду 300Вт.) Я маю його рідний кабель для панелей (піключив дві панельки по 5,9А 17,1В тобто сумарно множимо на два), буде коректно робити??? Але я також його рідний кабель для прикурювача переробив на одну (гнучку) дорожню панель 5,9А 17,1 В (ще не пробував підключати) Буде і то , і то робити???
У всіх він не заряджається від мережі при вимкненому AC, чи тільки в мене так? Через це коли до 0% просадити - потрібно іти заряджати до 1% від авто, ну або сонячної панелі, щоб потім увімкнути AC і зарядитись від мережі.
Це не нормальна поведінка. Має заряджати. Надавно висадив у нуль теплопушкою на потужності 1850Ватт, девайс не хотів вмикати зарядку близько години, оскільки був перегрів - батарея мала близько 60°С, охолодження чекав, як вже сказав біля години, навіть трішки більше. Потім зарядка почалася.
Насосную станцию мощностью 1,1 кВт не тянет, начинает работать но как-то не корректно, не выбивает, но через пару секунд перестаёт работать/тянуть. И так бесконечно. На табло пиковую видел 2,2 кВт. Так что для скважины возможно не подойдёт.
Потрібно (про всяк випадок) переконатися, що у налаштуваннях додатка увімкнено режим XBoost, який робить можливим використовувати девайс з потужностями більше аніж 1800Ват (до 2400Ват), а також короткотермінові пікові значення збільшує до 2700Вт. Ще можливо, Ви не вимкнули саму станцію з розетки живлення 220В і насос, можливо, має високі пускові токи і він просто не зтягує у байпас режимі.... (треба від'єднати від 220В) Тестував з пральною машиною - спокійно тримає 1,81 кВт, на протязі 15 хв. (коли йде нагрів води), повний цикл прання на 30хв з'їв 35% заряду.
Дивно, бо я запускав будівельний порохотяг з потужністю двигуна 1,4 кВт, а пусковий ток станція показала майже 2,9 кВт. Все запустилось і нормально працювало.
Що по DC перетворювачу? ви не вкурсі скільки dc розетка споживає і який % втрати має? як я зрозумів якщо я заряджаю телефон його рідним блоком через AC розутку то втрати -15% і ще -15ват в годину. От цікаво, якщо я буду його заряджати через DC.
Так, заряджати телефон і ноут через АС не вигідно. DC втрати не тестував, але, якщо увімкнути DC, то таймер самого девайсу не змінюється на відміну від АС, де таймер падає до 70-72 Годин при 100% заряду. Щодо підключення через АС / DC , є багато відео де заміряють кпд.
У меня соеячна панель Ecoflow DELTA 220 ват 21 вольт?А укумулятои в екофло на 56 вольт.... Вопрос як вона зарядить аккумулятор на 56 вольт..... перетворювач там эсть или как
Скажіть будь ласка, ви не порівнювали вашу європейську дельту 2 з тими що у ваших друзів, дельту з таобао, пишуть що нібито ті що з китаю є слабші від європейських: а саме батерея і інвектор?
Як підключити екофло на всю квартиру коли вимкнено світло???
Досить просто.
Є два способи - простий та не дуже безпечний і складніший, але безпечний.
Простий - зробіть кабель вилка - вилка і знайдіть основний автомат, яким вимикається усе світло у вашій квартирі та вимкніть його і заклейте його скочем поверх з написом "не вмикати допоки не вимкну кабель з екофлоу" , тоді можете цей кабель увімкнути у будь яку вільну розетку у квартиру, а другу сторону в екофлоу. Все. Але запам'ятайте, якщо ви усеж таки увімкнете в такому форматі автомат, коли з'явиться міське світло і не вимкнете кабель з екофлоу, то ви спалите свій екофлоу.
Другий спосіб - купити автоматичний перемикач двох ліній. Самий простий має два входи і один вихід. Тобто вхід перший це фаза і нуль міста і вхід другий це те саме тільки це ваш екофлоу, а вихід - це усі споживачі вашої квартири. У момент зникнення світла - він автоматично буде перемикати на лінію 2 і назад на лінію 1, коли світло від міста з'явиться. Якось так
@@ArtOfActiveLife цей автоматичний перемикач має бути в щитку де зубри встановлені? А куди тоді включати екофло, в розетку?
@@ArtOfActiveLifeавтоматично, це мабуть якийсь автомат з автоматичним авр, а так я так зрозумів просто трьохпозиційний автомат і вручну перемикати при зникнені і появі світла!?
Сьогодні випущу відео, де це покажу
Автоматично перемикає, Ви навіть не зрозумієте, що зникло світло
Дякую. Дійсно, цікава інформація, про яку раніше не чув в інших відео 👍
Зверху там де гріється, то місце для кота 😅. Це секретна фішка, про яку ніхто не пише 😊
Мій досвід. В мене приватний будинок, опалення газ, плитка газ, підігрів води газовий котел. Купив таку батарейку у 2022 році взимку по завищеній ціні зрозуміло. Батарейка підключена для живлення всього будинку і вмикається автоматично, коли зникає світло. З 2022 року вона постійно підключена до будинку в розетку, тобто підживлюється сама коли їй потрібно. Тримаю до 80%. При відключенні світла вистачає десь на 15-20 год користування за спокійних умов. За минулий рік додались ще деякі пристрої, котрі потребують постійного живлення (відеокамери, тощо), тому купив ще одну таку батарейку (сама додаткову батарею теж на 3.6 кВт). Загалом зараз 2 батарей по 3.6 кВт вистачає десь на 30-35 год. Будинок потребує постійно мінімум 150 ват/год (камери, холодильник, wi-fi, двуконтурний котел). Стосовно шуму: кулери чутно добре, тому потрібно заздалегідь подумати про зону розміщення. Але коли вмикається сусідський генератор десь метрів за 50-70 від мого будинку, чую я його набагато краще ніж ці батарейки, котрі розміщені в моєму будинку. Фінансова сторона: батарейка річ недешева, але я якось рахував генератор + паливо і з урахуванням відключень 2022/2023 років вийшло те саме, що і ця батарейка. Але батарейка продовжує і далі працювати, а генератор потребує постійного доливу палива, яке і зараз вже недешеве. Для кого підійде ця батарейка: для будинків/квартир де на електрику не завʼязане абсолютно все. Якщо опалення і плитка на газу, якщо воду гріє газовий котел, а не бойлер. Але якщо все на електриці, то треба купляти генератор, бо інакше цієї батарейки буде вистачати на 2-4 години, або практично не вмикати потужні електро пристрої. А електричний котел і взагалі вона не витягне. Сама батарея спокійно витримує дрель, перфоратор, кавову машину, фен, пральну/посудомийну машину та інші потужні прилади. Якщо користуватися за звичайних умов не в режимі економії то однієї Delta Pro має вистачати десь 8-10 годин. Але в кожної родини «звичайні умови» свої. Тому треба сідати і рахувати скільки потребують ваші прилади і скільки часу вони працюють на протязі доби. Точно не жалкую, що купив батарейки, а не генератор. Немаю головного болю з постійним контролем палива в генераторі. Також не відчуваю відключення світла, батарейка вмикається практично відразу і жоден прилад не перестає працювати у момент переключення світла з мережі на батарейку. Більшість генераторів віддають постійних 2-3 кВт/год, ця батарейка може віддавати максимум 7.2 кВт, хоч це і буде всього хвилин 20-30 😂, але чи потрібна вам така постійна потужність.
Тобто у Вас зявляється світло від екофло просто вставивши його в розетку? Чи у Вас подвійна розетка?
@@ВолодимирПопович-о3к мені електрик поставив автоматичний перемикач і грамотно підключив до будинку. Налаштовано так, що екофлоу завжди підключений в одну розетку на зарядку, і в дві розетки на живлення будинку. Коли зникає міська мережа то перемикач спрацьовує і вмикається екофлоу на живлення будинку. Коли зʼявляться мережа, то екофлоу переходить в режим заряджання. Все працює коректно, без проблем і без мого втручання. Декілька разів «тупив» сам екофлоу і потрібно було вручну натиснути кнопку на ньому, щоб він почав віддавати живлення на будинок. Загалом все працює автономно і навіть якщо нікого нема вдома, все коректно працює і не переживаю, що наприклад холодильник чи камери не будуть працювати. Послуги електрика і матеріали обійшлись десь у 10-15т грн, точно вже не памʼятаю.
@@ВолодимирПопович-о3келектрик поставив від щитка автоматичний перемикач. До екофлоу завжди підключений кабель зарядки. Від екофлоу два кабелі в розетки для живлення будинка. Як воно працює в деталях не опишу. Але судячи з відео в ютубі, не рекомендую просто підключати в розетку, бо є ризик спалити павербанк. Робота електрика і матеріали обійшлись десь у 10-15 тисяч грн.
@@ВолодимирПопович-о3к електрик налаштував все. Працює через автоматичний перемикач. Екофлоу завжди підключена в розетку для зарядки і в дві розетки на живлення будинку. Робота з матеріалами обійшлась десь у 300 дол.
@@ВолодимирПопович-о3к електрик налаштував все. Працює через автоматичний перемикач. Батарея завжди підключена в розетку для зарядки і в дві розетки на живлення будинку. Робота з матеріалами обійшлась десь у 300 дол.
Дякую за відео, дуже цінна інформація. Power Delivery v3.0 по специфікації максимум може видавати 20 вольт, тому 21 це схоже с запасом бо при навантаженні напруга просідає.
Дякую за цінну інформацію
дякую. Афігенний розбір!
Дякую за відео, корисна інформація.👍
В мене є рідний сонячний кабель довжиною 5 метрів. Від китайського суттєво відрізняється - він мідний і достатньо товстий. Для сонця це важливо. Як варіант можна зібрати такий кабель смаостійно.
загалом цікаво бцло б допиляти систему охолодження на Delta 2. Цікаво чи влізуть туди вентилятори noctua 60x60x25 ?
Дякую за науку
так байпасс для 5,9,20 вольт не дуже то і потрібно, бо до портів як правило підключаються девайси в яких є свої акумклятори.
Дякую за огляд, не можу собі відповісти на питання - чи треба зараз її собі купувати після зниження цін, якщо маю River 2 max та 2 генератори, здатних заряджати останню. Цікаво що далі буде з ціною на Дельту
Теж чекаю, може ще впаде ціна. По 20к американська версія зараз.
Варто. З 1 травня халява закінчиться і ціни виростуть. Бо
Повідомляємо, що 1 травня 2023 року скасовується постанова, що дозволяє ввозити товари для енергозбереження, без накладення мита та податку.
▶ Нагадуємо, що з грудня 2022 року фізичні особи мали можливість ввозити без сплати ПДВ та ввізного мита товари, що покращують енергозбереження (генератори, павербанки, акумуляторні батареї, інвертори, cистеми для очищення води, тощо).
Після завершення дії постанови, при ввезенні таких товарів на суму більше ніж 150 євро, на вантаж буде накладено мито. Переглянути офіційну інформацію можна за посиланням zakon.rada.gov.ua/laws/show/2837-20#n2
Не впаде ціна, а виросте
Повідомляємо, що 1 травня 2023 року скасовується постанова, що дозволяє ввозити товари для енергозбереження, без накладення мита та податку.
▶ Нагадуємо, що з грудня 2022 року фізичні особи мали можливість ввозити без сплати ПДВ та ввізного мита товари, що покращують енергозбереження (генератори, павербанки, акумуляторні батареї, інвертори, cистеми для очищення води, тощо).
Після завершення дії постанови, при ввезенні таких товарів на суму більше ніж 150 євро, на вантаж буде накладено мито. Переглянути офіційну інформацію можна за посиланням zakon.rada.gov.ua/laws/show/2837-20#n2
@@ArtOfActiveLife буде нова постанова, або продовжать
Дякую за гарний контент на рідній мові !! Найбільшій недолік у EcoFlow про який всі мовчать, то NCM - литий-ионный аккумулятор, який при низьких температурах дуже сильно просідає. На противагу є станції із літій-железофосфатом, і за рахунок цього вони не бояться низьких температур. Також ліфер є в зарядних станціях BLUETI )) Ну і EcoFlow також має пару модель із ліфером. Прочитав що саме ця модель " EcoFlow Delta 2" має - LFP - литий-железо-фосфатный аккумулятор, тому мій коментар переважно до інших моделей відноситься
В delta 2 та river 2 вже LifePo4
блуєтті гірші. Краще б вони замість ліхтарика та бездротової зарядки зробили вбудований БП та wi-fi. Викючення EB3A, теж його маю - норм девайс
@@oleksiykobernik6626 Зате у Bluetti є захист від ввідного струму, це коли ти підключаєш станцію до квартири по проводу вилка-вилка і забуваєш опустити повзунок ввідного автомата, а EcoFlow від ввідного струму горять, ще й до того ж жахлива взаємодія з клієнтами (не відповідає сервісний центр), та у Bluetti кращий софт (більш функціональний)
@@Romavodila Так само горять. Тут є відоси про такі випадки. А взагалі вмикати станцію в такий спосіб - ідіотизм. Один дурень показав на трубі і всі повторюють. А є такі, що й сонячні інвертори в такий спосіб колхозять. 100 штук на станцію є, а штуки на автомат виходить немає? Вибачте але дивна претензія :)
Я не захищаю Екофлоу, в них свої косяки. Проте на роботі маю EB55, в якого зовнішній БП, що заряджає повільно та дивний індикатор заряду - якась архаїка в порівнянні з Ріверами. Ціна, як за Рівер 2 max, який є також на роботі (живить мої сервери). Останній виграє в усьому. Хіба доволі шумний, а це не дуже добре в невеликій квартирі. От EB3A мені сподобався, годний девайс, користуюсь вдома паралельно з Delta 2.
@@oleksiykobernik6626 Маю EB55 вже 8 місяців, ніяких проблем. Чим EB3A настільки кращий, що ви його рекомендуєте - в нього ємність в 2р менша, ціна за 1Wh набагато більша. Які переваги це перекриють? Додаток і фунцкіональніший екран на пристрої функція якого - включив і користуєшся, виключив і заряджаєш? Ну не знаю, це тільки робить пристрій складнішим у ремонті.
Так це абсолютно нормально що в "бацпас" режимі не працюють USB-порти. Тому що що режим "бацпас" це режим "протікання" через себе струму! Я який тип струму заходить "на вхід" станції? Відповідь 220v змінного струму (220v AC), а на USB портах який струм? Відповідь: постійний струм 5v чи 9v чи 12v (в залежності від протоколу). Саме тому постійний струм і буде братися саме із батареї, а не в режимі "байпас".
Бо для підтримки байпас режиму 220v AC потрібно "на льоту" конвертувати в 5v DC.
В чому проблема конвертації "на льоту"? :)
Мабуть в економії на супер-якісних перетворювачах, так?
Звичайно, що це нормально для цього девайсу. І нормально те, що він не має подібних перетворювачів "на льоту", але про це потрібно знати. Набагато простіше знімати потужності з батареї у вигляді постійного струму і використати лише не дорогий перетворювач DC-DC , чим заморочуватися з повноцінним перетворювачем "на льоту" AC-DC (як у тих же ноутбучних зарядок)
15 Вт для синусного інвертора у простої, це просто відмінний результат
Так, подібний по потужності logicpower їсть 50Вт мінімум
всё что ты сказал можно применять и к остальным экофлоу, спасибо, всё по фактам.
Дякую за огляд!
Стосовно PowerDelivery. За стандартром PD3.0 максимальна потужність складає 100W при напрузі 20В і струмі 5А. Верхня межа напруги в PD3.0 складає 21В (із використанням технології PPS). Більше ніж 20В забезпечують пристрої стандарта PD3.1, але це вже специфікація не 100W, а 240W і вище.
Тому якщо написано PD 100W то це PD3.0 і це також означає максимум 20В (21В PPS).
Газда, ти красава!
Дуууже дякую!
bypass режим включається автоматично чи його окремо потрібно включати?
якщо я правильно розумію він не розряджає акумулятор і якщо є 220 на вході то тоді 220 на вихід пускає в обхід акумулятора чи ні?
bypass присутній в RIVER 2 ?
Усе вірно, працює автоматично.
@@ArtOfActiveLife як знати чи він є в RIVER 2?
я помітив, що акумулятор таки розряджається на 1-2% і потім станція включається періодично, щоб його дозарядити.
я думав якщо є живлення на в ході 220 то акумулятор зовсім не повинен розряджатись при використанні 220.
У мене немає простого "рівер 2", тому не можу сказати. Подивіться ттх.
@@ArtOfActiveLife в мене на дельті 2 теж рлщрґджаєтьсґ на 2 відсотка десь. Думаю це просто саморозряд.
дуже дякую
Автор красава!!! Спасибо друг, реально четко и очень информативно 💪💪💪💪
Коли будете купляти кабель на Алі, майте на увазі що у Екофло трохи інший роз'єм. На Алі масово продають кабелі (чи самі роз'єми) XT60, матеріал кабелю - алюм., а у Еко роз'єм ХТ60і, матеріал - мідь. У ХТ60і є ще центральний контакт. На нього дублюється чи "+" чи "-" в залежності від способу зарядки - сонячні панелі чи прикурювач авто (але це не точно :-) ). Дельта це контролює. Але і простий ХТ60 повинен працювати.
Робота в режимі ДБЖ. До Дельти 2 Мах приєднано комп 220В - 160 Вт, роутер 12В - 4 Вт. Дивлюсь в додатку Забирає та Віддає по 220 В однаково 160 В. Вихід загальний більший на споживання роутера - 164 Вт. Тому вирішую, що поповнення батареї здійснюється не постійно, а по розряду до якоїсь межи. Внутрішні потреби інвертора в додатку не відображаються, чи просто в режимі ДБЖ він не використовується.
Про XT60i є відео на каналі
На алі купують - дурні
Лайк за огляд. Підкажіть, як що дивитися на станцію обличчя в обличчя, по яку руку вдувається по вітря? дякую
Спасибо! И тебе тоже!
Наверное самый честный обзор на Дельта 2, из всех что я смотрел. Спасибо! Но к сожалению альтернативы нет...
Небольшая поправочка: в режиме байпаса у меня работают все порты. Возможно дело в прошивке, поэтому у вас они не работают.
Type C, USB порти розряджають акум, (коли він під'єднаний до живлення 220В), а потім він підзаряджається, це не режим байпас, для байпас режиму потрібно щоб був в обхід акумів реалізований варіант живлення типу має бути ще аля блок живлення вбудований AC to DC , з можливістю моментального переключення на акум, якщо струм від 220В зникає, а такого нема.
Перевірити дуже просто. Втикаєтет навантаження у юсб тайп сі або юсбі А, і заходите у додаток, там буде input та output, на output буде йти навантаження, а на input - ні, а в байпасі мало би! От і все. І акум дельти з часом розряджаєтся, незважаючи на те, що він підключений до 220В., а потім, коли на 1-2% розрядиться, то починає підзаряджатися
@@ArtOfActiveLifeвыходит, что байпасс не совсем корректно работает или?
дякую за огляд!
смарт=розетка не перегрівається при довгій зарядці EcoFlow?
Вітаю! Ні, не перегрівається. Ага розрахована до 3.5кВт.
Спасибо за обзор. А если Дельта 2 работает в режиме bypass как бесперебойник, то ее аккумуляторы не разряжаются?
Так. Але лише з АС виходом 220В
1:01 важлива інформація. Про що магазини не говорять. Хотілося б реальний тест з розеткою лічильником! Скільки воно реально віддасть
Таких тестів є купа!
ruclips.net/video/1USXidtNqQE/видео.htmlsi=UhGjQbBaDKFAJ7Hx
Вітаю 👍. Цікавий огляд. 🔋⚡💡
Дякую за огляд !
Вы еще учтите, что 1024 ватта сама по себе батарея вам не отдаст, это её ёмкость, а есть еще КПД и он не 100%, так что получите на 20% примерно меньше. Например с повербанка в 10000мАч вы получите около 6000 и это часто пишут на самих повербанках. Delta/Delta Max это минимум что стоит брать для квартиры. Дельта хорошее сочетание цена/вес/возможности, потому что макс версия уже около 25кг весом, а обычная дельта около 13. По большому счету всё что есть в квартире обычная дельта спокойно потянет, но также не забываем, что 1800 Вт это не на каждую розетку, а на все вместе. Если в квартире газ есть я бы рекомендовал обычную дельту, если всё на электрике то может и стоит взять макс версию. Котлы и прочее это уже в сторону PRO версий надо смотреть.
Якщо екофлоу з американською виделкою - що потрібно для експлуатації? Розповідали про якись інвертор чи понижувач - не сильно зрозумів
Американський вам для України не підійде, там вольтаж інший, 110В
Добрий вечір. Підкажіть, для Дельта 2 потрібне реле від стрибків напруги чи там є захист від високих стрибків при ввімкненні світла?
Там є кніпка - запобіжник, який виб'є, якщо щось піде не так. Потім потрібно на неї натиснути
@@ArtOfActiveLife Тобто, якщо станція під'єднана до розетки квартири і при можливому високому стрибку напруги під час ввімкнення світла спрацює захист? Їй нічого не загрожує? Просто люди пишуть, що станція виходить з ладу із-за цього.
Люди пишуть? Може це ті люди, які підключають цю станцію через вилка - вилка і у розетку, щоб забезпечити електрикою усю оселю, а потім забувають, що вони її так підключили і вмикають вхідний перемикач на щитку, далі відбувається згорання станції. Ми про це говоримо? Бо я не чув, щоб від перепадів напруги згоріла ця станція, просто якщо вона увімкнена на зарядку.
Просто виб'є запобіжник на самій станції. На вхід (зарядку) у неї захист є. А от на вхід від зустрічного струму у вихідні розетки станції - ні
@@ArtOfActiveLife Про систему вилка - вилка знаю і так не роблю. Мені електрик встановив перекидний рубильник і з щитка під'єднав станцію. На одній лінії - світло з міста, яке іде на квартиру і станцію. При перемиканні на другу лінію - відсікає світло з міста і станція дає світло по всій квартирі. Просто при ввімкненні світла по місту станція починає водночас заряджатись і роздавати по квартирі. Із-за цього питаю, бо світло зникає на секунду в такий момент і переживаю, щоб не було перенапруги на станцію. Я іду і перемикаю рубильник на світло з міста і заряджання станції. Розказав, як зміг) Дякую, що відповіли і сказали, що там запобіжник і все норм з захистом.
добрий день!!! а стіралку теж підключаєте до неї???
Три цикли може витримати лише на самій дельті 2
Порадьте, будь ласка. Хочу придбати даний пристрій для котла, так як світло е годину/дві потім 7-8 годин немає, та підключити його на постійній основі - прилад в розетку, котел в прилад. Які установки потрібно виставити в меню? Рівень заряду/розряду? Час вимкнення пристрою? Час вимкнення змінного струму? Якщо Х-Буст мені не потрібен, краще в меню його відімкнути? Якщо в меню виставити час відключення пристрою наприклад 5 годин, коли світло пропаде, пристрій сам підключиться і почне живити котел? Якщо рівень заряду/розряду поставити наприклад 10-90, чи прилад після досягнення 90 відсотків почне живити котел від мережі, а не від батареї? Заздалегідь вдячний усім за поради!
З деякими котлами, додатково землю "прокидувати" потрібно.
У Вашому випадку можна просто залишити в режимі бай-пас (упс), тоді дельта2 завжди буде заряджатися, коли є "світло" і живити котел не розряджаючи батарейку, а коли нема світла - живити собою котел чи, що Ви там підключите. Х-буст можна не вимикати.
У байпас режимі, при наявності "світла" - пристрій не використовує батарейку, якщо навантаження підключено через розетки змінного струму.
Про таймери, я розповідав у відео - працює (у мене на крайній прошивці) лише варіант з 2 годинами, до двох годин - не працює, більше 2 - не пробував, можете спробувати самі.
Щодо автоматичного вимкнення: автоматичне вимкнення можливе лише якщо девайс не підключено до розетки 220В, ( або підключено, але нема "світла" ) і немає ніякого навантаження на сам девайс.
Щодо усіляких "фіч":
У крайній прошивці є функція яка дозволяє увімкнути інвертор 220, як тільки включать "світло" . Тобто Уявімо наступний сценарій: Ви поставили таймаут на 2 години, девайс вимкнувся (бо не було "світла" і навантаження на сам девайс), але оскільки він залишився підключеним до мережі, то як тільки у цій мережі з'явиться струм - девайс увімкнеться і автоматично увімкне інвертор з 220В.
я так станцію спалив, з тими додатковими нулями... Х-буст потрібен робити вогонь сильніше. а в режимі юпс(байпасс) він не працює. Тож тільки підтримувати воду гарячою в системі. Помити посуд - ні
У мене байпасс працює (але він працює лише до навантаження у 1800ват)
В інструкції вказано, що X-Boost не доступний в байпасс режимі. (Інструкція по девайсу, пункт 3.9 , підпункт 2)
@@ArtOfActiveLife ми ж китайські станції понакупляли, а китайську не вчили.
Байпасс працює, так. Я писав що без х-буст котел тільки на підтримання температури працює. Принаймні я з дельти 2 запустити не зміг.
@@ArtOfActiveLife Добрий день. Дякую за поради, придбав станцію, поставив у Байпас режимі, працює, але є не зрозумілі для мене моменти. При зарядженій на 100 відсотків станції все одно на табло - Input 128 ват, Output 114 ват. Виходить струм все одно йде не в обхід батареї, а через батарею? Так і повинно бути? На іншій станції, River 2 Mах, все працює коректно, при 100 відсотковій зарядці батареї та підключеному живленні на табло - Input /Output при підключених приладах - нулі. Також хочу запитати, чи не розібралися Ви ще з новою прошивкою? І скажіть, навіщо ви поставили смарт розетку, чи потрібна вона мені, якщо прилад працює постійно в режимі Байпас? Нажаль я з технікою на Ви. Дякую за поради!
Підскажіть будь ласка якщо автомат вимкнутий не на вході , а в квартирі а також стоїть Рубіж, нічого не станеться? У рубіжа пауза 3хв
А що має статися? Ви про що питаєте?
Топовий оглядач))) Спочатку хоча б характеристики вивчив)) Не дизинформуй людей.
Давай до побачення, або по суті
Підкажіть, коли вмикаєте блок розеток (на задній панелі), у Вас потім є незначний постійний писк від станції, чи повна тиша (наче станція виключена)?
Не зовсім писк, це неначе струм тече, потріскування (як в усіх трансформаторах), але воно чути лише от якщо вухо до розетки прикласти, а інакше - ні.
@@ArtOfActiveLife ну десь так і є, дякую... бо думав, що це тільки у мене таке... Коли вперше почув, подумав, що вже щось там подихає в середині... бо в розетки станції нічого не втикав, а звук присутній...
це напевно, так працює інвертор
у меня есть небольшой писк, но когда прогреется, то пропадает
Так, є. Досить чутний високочастотний. Так інвертор це і є прилад який синусоїду будує за рахунок високочастотного сигналу зазвичай, котрий вирівнюється різними способами.
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, вы не замеряли через ваттметр, сколько он отдает при работе в сеть из завяленных 1000 ватт?
Вітаю! Є купа відосів , де це тестують, тому я не робив цього. Десь близько 900ватт віддає
Підкажіть чи у всіх так. Купив нову станцію Дельта 2. Помітив, шо у вимкненому стані йде саморозряд. Десь втрачае 3-5 відсатки на добу. Щось це дуже багато. Це все відключене. В дожатку вона вимкнена. В мене ще є Блюєтті, так там пів року простою і показує 100%.
Так, це не нормально. Зверніться у сервіс
Та я у сірих продавців купив, тому гарантії немає. Коли купив був заряджений на 30%. У вас було більше ? Я його ще тестую тільки 2 день.
Топ канал! Маю сонячну панель ecoflow (160 W), при підключенні до Delta 2 не працює, яку мінімальну потужність має видавати панель для його заряджання?
Має працювати, може Ви щось у налаштуваннях виставили (аля приоритетність зарядки змінили) від 15-20Ватт вже має йти заряд
Дуже цінне відео ! Скажіть будь ласка для газового котла двухконтурного вісман і свого водяного насоса на опалення на скільки часу буде робити ???
Якщо не трьох фазний то буде, але я ж знаю скільки воно бере Ватт у вас
@@ArtOfActiveLife одна фаза у нас на дачі, котел 600 насос 1,4
Якщо одночасно буде все працювати то на межі можливостей своїх дельта 2 буде працювати, дивіться в сторону дельта про,, там потужність і ємність більша.
@@ArtOfActiveLife дякую вам за відповідь !
як вважаєте, розумне рішення для будинку де газ.котел, газова плита, взяти з розрахунку для графіків відключень, екофлоу дельта про 3.6квт?? для економного використання під час відсутності електрики(прасувати і пилососити не плануємо), маю на увазі чи вистачить потужності, умовно світло, холодильник, камера, сигналка, котел, вода??? ( по грошах вигідніше ніж генер. вже порахував, окупиться за півроку-рік, а далі в плюс)
дякую
Ну як вам сказати. Особисто я вважаю, що велика станція екофлоу - вона невиправдано дорога, тобто якщо 1кВт модель ще так, бо вона легка у переміщенні, то вже рахуйте навіть 2квт, буде важити під 18кг і її так легко не перенесеш куди потрібно.
Для стаціонарного рішення я би використовував інвертор та декілька LiFePO4 акумуляторів , але це лише на мій погляд, я нікого не агітую. Доречі, постараюся зняти відео про такий сетап, бо у мене для будинку куплено вже три акуми по 2.5квт (24В 100А) і інвертор на 3 чесних кВт, а також деяке обладнання для моніторингу емкості збірки від Victron Energy
@@ArtOfActiveLife дякую за швидку відповідь, цікавлюсь в плані чи вистачить 3.6квт, бо спочатку думав про 2квт, але це точно мало, бо по грошах це початкові перевитрати, як і з електрокаром, а потім в плюс, на відміну від генератора, який буде їсти +-300грн в день і за півроку рік програє в ціні зарядній станціі
Залежить, що у вас за споживання планується. Ось на будинок планую на початок мати 7.5кВт по акумуляторах і гадаю на 3-4 дні без сонця мало би вистачати.
@@ArtOfActiveLife базове:освітлення, сигналка, камери, холодильник, телік(не принципово), котел, насос на воду короткочасно зовсім. Розрахунок на графіки відключень, тобто 4-8 годин без електрики поспіль
@@ArtOfActiveLife екофлоу на 3.6квт потягне глибинний насос 0.55квт??
Дякую. А як кулери себе поводять при тривалому навантаженні (від батареї, та в bypass режимі)? Не ревуть як скажені?
Ревуть :D
Чи підійде до EcoFlow Delta 2 додаткова батарея EcoFlow DELTA 2 Max Extra Battery ?
чи до неї підходить тільки EcoFlow DELTA 2 Extra Battery ?
Гляньте відоси, наскільки я пригадую так
Вопрос батарея лифо 4 в нем стоит и на какое напряжения сам инвертор розшитан 24 вольта, на какое напряжения контролер от солнечных панелей максимкльное входное напряжения от панелей
48v (51.2) напруга батарей (збірка), відповідно інвертор має бути на 48в, з панелей максимум можна максимум знімати 15А і вольтаж має бути від 11v до 60v. Але більше 500Ватт з solar port зняти не вийде., Обмеження MPPT контролера
у вас нормально рахує час до повної розрядки? в мене при 80% заряду батареї і споживанні 200w показує час до повного розряду 2години.
При роботі холодильника в 120Вт, показує, що ~8 годин 30хв зможе у такому режимі.... Зауважив, що через тиждень використання починає не вірно показувати залишок роботи у годинах при включеному АС інверторі без підключення навантаження.
Потрібно розрядити і зарядити станцію на потужності десь 400Вт і дати вистигнути, тоді починає показувати значення у 70-72 години.
Вiтаю, придбав таку ж модель і у мене виникли підозри, що bypass режим не працює. Справа в тому, що станція також шумить від мережі як і при роботі автономно. Також мене збентежили індикатори input output які видають на вході на 15-20 % більше напруги ніж на виході. Куди зникла різниця? Хіба в режимі UPS станція має видавати 2 показники? Чи я себе накрутив? Підкажіть як перевірити?
Ватт метром, всі ці станції неправильно рахують аутпут потужність, занижують її
Так, видає два показники. На вхід (зарядку) і на вихід. Усе вірно, на вхід має бути більше показник, бо станція ж заряджається ще (наприклад)
@@ArtOfActiveLife То якщо в мене 100 % заряду, воно ма€ заряджатись у байпасс режимi ?
Так, наприклад, Ви підключили монітор, він бере 15Ват, дельта2 - заряджена, інпут буде показувати ~30, аутпут ~15.
Оскільки, як я вже казав, на роботу самого інвертора потрібно тих 15Ват, тому він 30 і показує.
Тобто, щоб Ви не підключили, воно всеодно на інпут буде на тих 15ват більше показувати, бо це +15 для роботи самого інвертора
@@ArtOfActiveLife дякую
Доброго дня. Як на данный час на нього актуальна ціна. Ціни дуже різні. Або порекомедуйте де краще замовити. Дякую
Вітаю! Та я не слідкую за цінами. Зараз би радив дивитися на 2ох кіловатну модель Delta 2 Max
@@ArtOfActiveLife Добрый день.Спасибо за обзор. Дельта 2 на 1кВт Вам уже не хватает вообще никак или просто как у всех. Всегда хочется большего? (Сейчас у меня Экофлоу на 500вт, хватает на роутер, холодильник и ноут часов на 8.)Присматриваюсь к Дельта 2 на 1кВт. И тут вы пишите, лучше 2кВт. Ожидаете ухудшение ситуации со светом, поэтому на 2кВт рекомендуете?
Так, усе вірно. У мене на 1квт, + на 500 Ватт годин додатковий акумулятор підключено через xt60 порт, тому всього 1,5квт зараз, на поточні відключення - вистачає (до 10 годин)
@@ArtOfActiveLife доброго дня підскажіть , маю гелевий АКБ 130ah , підскажіть його реально підключити через xt60? До delta 2
Доброго дня! Хтось стикався з ледве чутним потріскуванням під час роботи станції, це не шум кулерів, а такий ніби електричний тріск у верхній частині корпусу, ближче передньої частини. Сама станція працює справно, раніше здається не помічав цього тріску
Є таке, це коли інвертор увімкнений, то чути, якщо вухо притулити
@@ArtOfActiveLife Дякую за відповідь!
А за скільки брали? Тому що зараз вони від 31000 до 64000. І не зрозуміло у чому різниця.
В гарантії і версії. Ні в якому разі не беріть версію США
Еще проблема оценки заряда. Если я правильно понимаю то оценка идет по потрелению и оценивается не точно. Если выставить органичения 15%-90%, то после нескольких циклов он до 15 не дотянет. Как вариант всегда заряжать до 100%.
Так, є таке, і ще, при виставлені кастомних значень нижнього та верхнього порогів розряду-заряду, орієнтований час зарядки рахується не вірно, девайс всеодно думає, що зарядка йде до 100% і розраховує час до 100%, замість того щоб розрахувати час до 90%
@@ArtOfActiveLife
Що робити коли через декілька циклів заряд зупиняється на 80%, потім на 70%, і так як зараз зупинилось на 47% і все. Хоча може і на 1% робить часа 2. Є думка до цього?
Зніміть обмеження по зарядці та розрядці в апці і роздядіть в нуль, поки не вимкнеться, а потім зарядіть до 100
підкажіть, яка у вас розумна розетка?
У мене екосистема Tuya і розетка по ZigBee протоколу, WiFi розетки би не радив
@@ArtOfActiveLife дякую!
@@ArtOfActiveLifeинтересно почему?
Газовий котел протерм буде працювати від цвєї станції???
Трьох фазний без заморочок - ні. Треба городити город
@@ArtOfActiveLife звичайний двохфазний протерм ягуар
@AcademyCL тоді має працювати без проблем
Коли сама станція на зарядці і не дає напругу на підключенні пристрої. Що це може бути ? Заводський брак? Чи прошивка? Чи щось інше?
пробували включити?
Скажіть будь ласка. Якщо підключити сонце(або якийсь акб). І плкоючити мережу 220. Потім увімкнути споживача. Тоді який пріорітет - сонце чи мережа?
Мережа 220 у приоритеті, але у lab features можна увімкнути приоритет solar charging
@@ArtOfActiveLife дякую
Скільки часу він працює в режимі x boost ?
Поки не розрядиться :D
@@ArtOfActiveLife кеп очевидность !
Або не перегріється. Коли залишається мало заряду, а навантаження дико пре далі, то йде сильний перегрів акумів, потім годин 4 прийдеться чекати поки охолонуть
Я раз тестував, більше не хочу
офігенній нагрів, до 27 градусів =))
Іди попий чаю, якщо нічого іншого сказати нема що :D
@@ArtOfActiveLife добре, тілки підігрію до 27 градусів 🤣
Давай давай, любитель тепла :D
дуже влучно!
Скажіть будь ласка. Якщо підключити роутер на постійні основі до 12в(де НЕмає байпаса) що станеться? він вийде зладу швидко?
Чому ж це? Ні, буде собі спокійно працювати від акумуляторів
@@ArtOfActiveLife Як я бачу зараз, воно розряжає з 100 до 96% і потім знову заряжає на 100%. і так безперервний процес. В мене перед екофловом був звичайний павербанк від ксяомі, він так здувася через 1.5міс. але там була літіоіона батерея і казали що це занадто велике навантаження на неї, от я переживаю чи цей екофлов також не вийде зладу?
Роутер, бере не більше 10-15Watt, це те саме, що просто увімкнути інвертор 220 і не використовувати його. У мене з увімкненим інвертором десь 4 місяці працював - усе ок. ( На випадок якщо електрика зникне і автомат вводу резерву підключить усе навантаження на екофлоу) Потім вимкнув, бо електрика поки не зникає
@@ArtOfActiveLife зрозумів. Дякую!!
@@ArtOfActiveLifeна мій погляд ідея що інвертор працює від акумулятора тріхи не логічна, бо якщо там є байпас який працює з навантаженням в обхід акуму, то чому без навантаження він не працює через байпас для власного живлення інвертору?
Доброго дня , підскажіть скільки буде працювати холодильник якщо підключити цю станцію
~20 годин у мене.
25% за 5 годин 30хв роботи холодильника. Тобто за 11 годин буде 50%, всього має вистачити десь до ~22 години
Але це залежить від споживання Вашого холодильника. Мій бере: пусковий 400Ватт (це 1 секунда), далі хвилин 5 - 139 Ватт, далі -125Ватт і поступово падає до 120Ватт, працює пів години і вимикається на годину і так по циклу
@@ArtOfActiveLife дякую
Вони всі гріються, це не страшна температура)
Так його можна використовувати для ПК, як дбж і в нього є стабілізатор напруги (AVR)?
Можна
Цінна інформація, дякую. А яке споживання у delta mini при ввімкненому інверторі без споживачів?
+- таке саме буде, у мене river2 використовую як бесперебійник, за день при постіному підключенні, десь на 7% розряджае батарею а потім заряджае.
27°C - це "нагрів"?)) яка ж температура у Вашому будинку? якщо в будинку 22-24°С, то "зайвий нагрів" складає 3-5 градусів)))
Ага! Саме так
греется инвертер - это ожидаемо, bypass нигде не работает для usb. У вас на вход 220, какой байпас для usb lol ?
Могли поставити простий перетворювач який працює напряму, а у разі зникнення живлення від 220В, перемикаєттся на живлення від батарей і буде простий байпас для юсб і пд, Лол?
1:00 X-Boost не дає ніякої додаткової потужності. В цьому режимі, щоб запобігти перевантаженню та уникнути вимкнення обладнання, EF знижує напругу, щоб залишитись в межах своєї потужності. Тобто, якщо ви вмикаєте чайник на 1700 Вт до вашого EF на 1300 Вт (чи скільки він там), EF віддає ті самі 1300 Вт і не більше. Чайник просто споживає меншу потужність, бо працює на зниженій напрузі, у відповідності до закону Ома. Якщо не вірите, перевірте тестером.
Вірю вірю, я про це знаю, дуже вам дякую за коментар, він дуже потужний як і інвертор екофлоу ;)
Перед экофлоу надо еще зубр поставить (от скачков напруги)😊
Так поставив, свіже відео гляньте
Доброго дня. Чому все ж холодильник Samsung вимикає Delta2 ? Невже такий пусковий ток? І є запасна батарея.
Це щось дуже дивне у Вас.
У станції по боках 4 місця для кулеоів, огляньте свою уважно, і скажіть скільки у вас кулерів по факту, бо у мене 3 наприклад. На четвертому місці там пусте місце і видно начинку через решітку.
5:04 це ще норм. Delta Max десь 30 Вт (але це не точно, тому як при 100% замість 99 год показує 60 год, тобто 2000/60 =~ 30 Вт в режимі простою при увімкненому AC). Це не критично, але живити 30 Вт ноут не оптимально
Не бреши, в мене Макс 2000, при повній зарядці показує 99 год.
@@ПавлоСкрентович-г5ч слідкуй за словами, і ззаду станціі натисни верхню кнопку а потім розказуй про 99 годин, якщо ти не знаєш що значить "при увімкненому AC"
@@ПавлоСкрентович-г5ч все, з'їв?
Привіт, баг з таймером вже пофіксили?
Так, вже пофіксили
Скільки годин працює газовий котел ??
Вітаю. У мене нема газового котла
От і відповідь, чого котел не гріє при byPass. і з часом падає з помилкою. Дякую.
Ці штуки не для цього режиму на мій погляд створені. Не для постійного навантаження всієї квартири чи будинку в такому режимі. Я собі хоча і використовую для всієї квартири (через окрему лінію та перемикач I-0-II на ввід у квартиру), але постійно перемикаю з підзарядки на використання, вручну. Вважаю це більш безпечним хоча й трохи некомфортним.
Якщо хочеться постійного підключення, то краще вже дивитись на настінні універсальні сонячні інвертори, которі менеджать декілька ліній (місто, генератор, сонячні панелі) та окремі батарейні блоки на 2+ кВт/годину до них.
@@АнтонБреусов але ж це не варіант для орендованих квартир:(
@@ЯрославЛях-ч6й Так, мабуть. Ну тоді все ж краще на мій погляд все одне перемикати вручну, без режиму bypass. Кожен сам собі вирішує. Для мене ключовим фактором було саме те що в режимі bypass ти собі лімітуєш жорстко максимальну потужність завжди.
@@ЯрославЛях-ч6й Так, мабуть. Ну тоді все ж краще на мій погляд все одне перемикати вручну, без режиму bypass. Кожен сам собі вирішує. Для мене ключовим фактором було саме те що в режимі bypass ти собі лімітуєш жорстко максимальну потужність завжди.
@@АнтонБреусов в режимі байпас не потрібно вночі йти включати станцію, а потім виключати. Я просто сплю)
Добрый день! спасибо за обзор...а как вы смогли подключить станцию к интернету? у меня значок вай-фая просто мигает и ничего не происходит...сколько я раз не нажимала ресет - и все без толку((( соответственно, не могу подключиться к станции через приложение - потому как ее не видно((
Там відразу два типи підключення є, через блютуз і через вайфай. Відкрив додаток, відразу показало, що доступний девайс, клікнув додати і все. Ще ніби пароль від вайфай вносив
5:39 Вище 20 вольт це вже стандарт Power Delivery 3.1 (до 48 вольт, 5 ампер), який наразі не дуже поширений за доступними цінами. Хоча в таку дорогу станцію могли б і додати.
Саме так.
Пару разів бачив коменти, де експерди розповідали, що pd не може, ну не може і все, видавати більше 20В.
Про себе поржав... Ну на те вони мабуть і екперди :D
Если выключили центральное электричество и не работает мобильный и домашний интернет можно будет пользоваться приложением управления для EcoFlow?
так, він працює через блютуз
Підкажіть, є сенс ставити розрядку/зарядку 5%-95%. Це зберігає ресурс станції Дельта 2 чи норм використовувати 0%-100%?
Я з цим не заморочуюся, всеодно потрібно час від часу розряджати в нуль і заряджати до 100, для калібровки... Бо з часом починає не вірно відображати відсотки зарядку... Може бути, що з 1% буде 3 години працювати... Якщо довго не робити повного циклу... Та й це не той акум де на мою думку потрібно економити цикли
забей болт, 99% что сломается что-то другое, чем серьезно деградирует батарея
Нафіг не потрібно... Там за 3000 циклів лише трішки деградує, а це майже 10 років
Підкажіть, якщо припустимо щось сталось з телефоном, то як змінити налащтування на екофлов без телефону, без додатка???
Залогінитися в додаток з іншого телефону ;-)
@@ArtOfActiveLife але ж без старого телефону як відвязати профіль? Більше того, якщо приміром забув пароль, пошту тощо, то все екофлоу можна викинути, чи є якійсь варіант тотального повернення до заводських налаштувань?
А якщо я його використовую так, що він постійно перебуває в розетці, до нього під'єднано ПК як до безперебійника, працюю, а потім під час різкого вимкнення світла я спокійно вимикаю комп'ютер, під'єдную до нього інше, світло невелике, телефон заряджаю і ноутбук, це нормально? оскільки він постійно в розетці й це мене непокоїть, я думаю, що я вимикатиму його з розетки одразу після вимкнення світла й чекатиму, коли воно з'явиться, потім уже наново вставлятиму й працюватиму через комп'ютер. Ця вся затія тільки щоб не вимикався різко комп'ютер, щоб уникнути втрати даних і виходу з ладу самих компонентів комп'ютера. Чи варто забути про це і купити окремий безперебійник?
В чому проблема що цей девайс постійно підключений до розетки?
Це нормальна робота пристрою. У мене він постійно під'єднаний до 2ї резервної лінії і як тільки зникає світло - уся критична електроніка починає працювати від 2ї лінії (автомат вводу резерву спрацьовує)
Как думаете до 100% заряжать или поставить ниже порог, чтобы продлить жизнь аккумулятору?
На мою думку, краще мати 100% і ні в чому собі не обмежувати :), аніж обмежувати і перейматися за якусь там батарею, яка і так років 10 прослужить у звірському режимі щоденного повного розряду та заряду, що звісно ж навряд чи буде, а тому скоріше за усе - прослужить значно довше.
Сегодня как раз дельту 2 получил, поставил ограничение до 97% и нижний порог до 10%. Думаю это продлит и так долгую жизнь этой батареи).
@@garant-master4232 Зачем? Какой в этом смысл?
У неё и так похоже заложен какой-то внутренний нижний порог помимо того что он показывает на своих индикаторах. В декабре во время одного продолжительного отключения после прилёта (порядка 8 часов) я сидел как раз на Delta 2. И оно такое уже мне показывает 1% после часов 5-6 умеренного использования, и пишет что тебе осталось 4-5 минут. Так вот на этом 1% я ещё прожил ещё час или полтора на потреблении от 10-20 ватт (пару ламп) до периодических 70-80 ватт (холодильник включался) и так и не долждался чтобы девайс вообще выключился. Я так и не понял как так вышло. Возможно я и вызвал глубокий разряд, но это уже устройству самому решать.
Каких-то негативов от полной зарядки тоже не известно для этого типа батарей.
@@АнтонБреусов він калібрується повним розрядом до 100% і зарядкою на 100%. У мене перша дельта там так само.
@@ArtOfActiveLife згоден я так роблю навіть з першою дельтою, якщо порахувати то ті додаткові цикли роботи, як раз і будуть тими втраченими 20%.
Доброго дня, хочу запитати на скільки вистачить EcoFlow Delta 2 для ноутбука який у максимальному навантаженні бере 120w (на адаптері написано (7,5 Вольт)) не можу знайти інформацію як розрахувати (delta 2 на 1000 ват годин то ноутбук протримається 1000\120? )
Вибачаюсь перед коментарями якщо це дуже дурне питання😅
Вітаю. Орієнтовно на 7.5 годин якщо буде підключений через АС 220
І десь 8,5 - якщо через вихід від 12В чи паверделівері
Якщо підключено до 220 розетки то ~900Ват.год / на Ваших 120Ватт і маємо тих 7.5 годин.
~900 Ват годин, це приблизно та кількість Ват годин яку може видати дельта2 через АС вихід, оскільки решту енергії з'їсть перетворення інвертора.
Скільки часу триває заряд станції
Поставив обмеження 500Ватт , до 2ох годин +/-, якщо треба то можна поставити 1200Ватт
Шо краще вибрати зара: дельта чи дельта 2? У дельти є на 25% більше ємність і ціна 45к. Але у дельти 2 LFP батерея при ціні 50к
У дельти 2 - 3000 циклів і самоспоживання інвертора ~15Вт/год, а у дельти - 800 циклів і більше самоспоживання інвертора, близько ~30Вт/год (тут десь писали люди), що там ще за різниця - не знаю.
На мою думку - дельта 2 краще. Довше прослужить
Беріть за кордоном і тоді ціна буде не 50к
@@ArtOfActiveLife мені от цікаво. Якщо я буду використовувати по 50 циклів в рік. То як довго вони тоді протягнуть? А за інфу про 30вт дякую!!!
звідки інфа що 15ват? Ви перевіряли це?@@ArtOfActiveLife
Так, перевіряв
Подскажите где купить смарт розетку?
На сайті rozetka, наприклад. Є купа брендів. Та, що у мене на відео - Broadlink
Привет. Пытаюсь сделать первую калибровку пары Delta 2 + Delta 2 Extra Battery. Зарядил оба устройства до 100%, все показатели равны 0000. Потом отключил станцию от 220 и подключил к ней нагрузку около 100 Вт. По идее, и станция, и батарея должны начать отдавать энергию параллельно. Но на практике сначала батарея заряжает станцию, а станция питает холодильник. Сейчас у меня заряд батареи 90%, заряд станции - всё время 100%. Как быть в такой ситуации?
Ніяк - це так і працює.
где тест режима UPS - время переключения от сети на батарею - удержит ли ПК и прочие девайсы ?
Таких тестів купа, особливо англомовних, лол
Тримає, все ок
6:26 там більше справа не в вольтах, тому як у всіх ноутах вони 19-20 (більше не бачив), а в амперах
Там дуже багато що залежить в якості тригера який "замовляє" через Power Delivery потрібну напругу (на боці ноутбука), бо умовний павербанк ту напругу інколи спокійно віддає, але тригер не може віддати всю потужність яка заявлена. Тестував багато кітайскіх тригерів, на яких було заявлено 100 ватт і по ітогу більшість не відповідає навіть 60 ваттам.
@@igor1239 ну я брав тригер на 100W у приватної особи, за словами якої вона їх перевіряє, і на 65w ноутбуці працює нормально
Ребята, подскажите, у кого получилось подключить солнечную панельку к этому чуду. я Подключил (ХТ 60) , не видит ее и не заряжается, подключил на аккумулятор автомобильный отдельно стоящий, старенький но живой - тоже не видит. Оттащил этот девайс в гараж - подключил к авто -увидел и стал заряжаться - причем в приложении даже картинка изменилась с солнечной панели на авто - то есть он как то детектит что именно авто, как так, как то по вольтажу и сопротивлению? что там за алгоритм такой, чего не хватает ему?
У вас є таке що кнопки блоків output (AC, 12V, USB) трохи туплять? Іноді по 2-3 або більше разів тиснеш їх поки вмикнеться.
Не спостерігав такого..
у мене таке, думаю через останню прошивку. У мене не вмикалися через обмеження у розряді 10-90%. Поточний заряд був як раз 10%. AC не вмикався, поставив обмеження на 0% і спробував увімкнути AC - увімкнулося.
Як показує практика, краще не заморочуватися з тими обмеженням. Бо для нормальної роботи девайсу час від часу потрібно калібрування, шляхом повного розряду та повного заряду
Є таке, якщо одразу після включення станції включати кнопки output. Я чекаю 10 сек, і потім включаю кнопку - тоді не тупить, зразу спрацьовує.
Доброго дня. У мене така ж сомо станція, але вона не запускає холодильник. Не вже мій холодильник на піку бере 2500 Вт? Чи може щось не так? Підскажіть будь ласка.
Мій холодильник має стартову потужність 400 + / - Ват.
Може у Вас якась старенька модель? Перевірте чи увімкнено хбуст
@@ArtOfActiveLife х-буст включений. Холодильник не новий йому десь 10 років.
Можете через ватметр спробувати дізнатися скільки він бере... Типу така розетка яка в розетку вмикається, а в неї вже навантаження.
І ще в байпасс режимі спробуйте - дельта підключенаи до 220В і холодильник через неї
@@ArtOfActiveLife дякую. Спробую
Сонячні панелі до нього треба лише послідовно підключати чи можна паралельно???
(в інструкції написано про послідовне підключення)
Всеодно як. Головне не перевищувати 60В та 15А
@@ArtOfActiveLife
Все-таки я переробив на послідовно (як в інструкції).
В мене дві сонячних панелей мають сумарно 13А 200W,,, кажуть якщо після панелей підключити звичайну лампочку то це зменшить ампетраж.
Це вірно???
Як ще можна зменшити ампетраж???
В інструкції написано максимально 10А.
Доречі цей пристрій трохи сліпо/тупо помічає панелі, лише коли ясне, ясне сонце.
А інші пристрої (простіші) постійно показують заряд, навіть якщо пасмурно.
@@ArtOfActiveLifeв моїй інструкції пише щоб на виході панелі не перевищувало 75в
Біля порту xt60 написано яке обмеження. Кабель мусить бути або рідний для сонячних панелей, або зроблений Ось так ruclips.net/video/pctZPtx7aB8/видео.html
@@ArtOfActiveLife на моєму обмеження 75В постояного току і макс. 10А написано
(максимальна потужність заряду 300Вт.)
Я маю його рідний кабель для панелей (піключив дві панельки по 5,9А 17,1В тобто сумарно множимо на два), буде коректно робити???
Але я також його рідний кабель для прикурювача переробив на одну (гнучку) дорожню панель 5,9А 17,1 В (ще не пробував підключати)
Буде і то , і то робити???
В мене river max теж зверху нагрівається...стояв на зарядці
У всіх він не заряджається від мережі при вимкненому AC, чи тільки в мене так? Через це коли до 0% просадити - потрібно іти заряджати до 1% від авто, ну або сонячної панелі, щоб потім увімкнути AC і зарядитись від мережі.
Це не нормальна поведінка. Має заряджати. Надавно висадив у нуль теплопушкою на потужності 1850Ватт, девайс не хотів вмикати зарядку близько години, оскільки був перегрів - батарея мала близько 60°С, охолодження чекав, як вже сказав біля години, навіть трішки більше. Потім зарядка почалася.
@@ArtOfActiveLife дякую за відповідь, записав відео з симптомами в саппорт. Подивимось, що відповідять на цей рахунок.
Насосную станцию мощностью 1,1 кВт не тянет, начинает работать но как-то не корректно, не выбивает, но через пару секунд перестаёт работать/тянуть. И так бесконечно. На табло пиковую видел 2,2 кВт. Так что для скважины возможно не подойдёт.
Потрібно (про всяк випадок) переконатися, що у налаштуваннях додатка увімкнено режим XBoost, який робить можливим використовувати девайс з потужностями більше аніж 1800Ват (до 2400Ват), а також короткотермінові пікові значення збільшує до 2700Вт.
Ще можливо, Ви не вимкнули саму станцію з розетки живлення 220В і насос, можливо, має високі пускові токи і він просто не зтягує у байпас режимі.... (треба від'єднати від 220В)
Тестував з пральною машиною - спокійно тримає 1,81 кВт, на протязі 15 хв. (коли йде нагрів води), повний цикл прання на 30хв з'їв 35% заряду.
@@ArtOfActiveLifeувімкнено…
Дивно, бо я запускав будівельний порохотяг з потужністю двигуна 1,4 кВт, а пусковий ток станція показала майже 2,9 кВт. Все запустилось і нормально працювало.
А яка саме насосна станція?
@@sc1petrol optima jet100s 1100w
Що по DC перетворювачу? ви не вкурсі скільки dc розетка споживає і який % втрати має? як я зрозумів якщо я заряджаю телефон його рідним блоком через AC розутку то втрати -15% і ще -15ват в годину. От цікаво, якщо я буду його заряджати через DC.
Так, заряджати телефон і ноут через АС не вигідно. DC втрати не тестував, але, якщо увімкнути DC, то таймер самого девайсу не змінюється на відміну від АС, де таймер падає до 70-72 Годин при 100% заряду. Щодо підключення через АС / DC , є багато відео де заміряють кпд.
@@ArtOfActiveLife дякую!
У меня соеячна панель Ecoflow DELTA 220 ват 21 вольт?А укумулятои в екофло на 56 вольт....
Вопрос як вона зарядить аккумулятор на 56 вольт..... перетворювач там эсть или как
так, там перетворювач фотонів в електрони.
Гріється до 27°?
Ага, опалюю хату, вже батареї опалення демонтував
@@ArtOfActiveLife27° це ж не гріється
Скажіть будь ласка, ви не порівнювали вашу європейську дельту 2 з тими що у ваших друзів, дельту з таобао, пишуть що нібито ті що з китаю є слабші від європейських: а саме батерея і інвектор?
Ні такого не чув. Є просто ще дельта міні. Не порівнював. Коробка одинакова, ттх одинакові
Заміри по потужності не проводив
@@ArtOfActiveLife Дякую!