Цей активний балансир краще не ліпити на батарею, при дисбалансі він дуже добряче нагрівається, буде смажити комірку до якої приліплений, вона швидко вийде з ладу. Дякую за україномовний контент!
молодець! з таким акумом і ініертором у нас працює комп, або телевізор, або газовий котел... Повірте як нема світлв а прмитись треба щоб гарно виглядати _ незамінна річ. і заряджається 2 години. люди, не чекайте зими! вас таких багато! готуйте сани влітку.
@@Van35g о, для живлення компа то взагалі топ. Я використовував у саморобній зарядній станції, живив комп, телевізор, газовий котел. Виручає постійно. Хто вже має інвертор то такий акум просто бімба буде ... А вам дякую за активність на каналі. Постійно підтримуєте коментарем. Бережи Вас Бог, ваших близьких і рідних!
Дам один полезный совет-лежалые аккумуляторы первый раз заряжай и разряжай током не выше 0,2С. Это вообще рекомендуемый ток для максимально продолжительной их жизни,если не углубляться в химию и прочие.Я делаю 0.1C,если для себя что то собираю
Звідки інформація? В документації на LiFePo4 зазвичай вказують кількість циклів при 0,5С заряді-розряді, тобто це рекомендований режим роботи. А якщо заряджати їх струмом 0,1С, тоді взагалі нема ніякого сенсу переплачувати, це не свинець же, щоб по 10 год заряджати.
@@Workshop_UA из даташитов и опыта работы.плюс в в свое время занимался занимался закупкой разных батарей из Китая. Есть такое понятич-введение в експлуатацию-в него и входит первичный заряд и разряд низким током током,если не морочить голову всякими дендритовыми переходами Ну и плюсом-словосочетание long life в даташитах обозначает что возможные 6000 циклов возможно только при токе заряда и разряда 0,2с и температуре 25гр. Если будет 0,5С-соок службы сокращается вдво и тд. Увы-чудес не бывает,информация не с потолка,в свое время занимался закупкой всяких батареек из Китая,и на за заводе Бак мне так и посоветовали сами китайцы,потому что и брак случался и лежало долго иногда,и при жаре летом. В общем опыт-около 150к закупки всяких аккумов тразных химий и размеров. А так просто достаточно запомнить-в дташите указана ёмкость и срок жизни при токе заряда и разряда 0,2C и температуре 25градусов. 0,5С сокращает его вдвое и тд
@@kokanata7857 доброго дня. Паяльник gvda gd300, жало одне типу сокирки, одне найтовстіше і ще одне їде з китаю. один флюс китайський, одна каніфоль і жир для пайки, припій теж різний і з Китаю і з попередньої роботи. Теж зразу не виходило паяти, то приходить з часом, треба трохи набити руку. В мене і досі не виходить дуже ідеально, хоч і з кожним разом все краще.
@@kokanata7857 так, можна. В любій схемі 4s. Поки що не зрозуміло який він в роботі. Треба детальніше теститт. Тому що і плата БМС сама трохи балансує.
Скажіть будь ласка балансіровочні провода b1, b2 і b3 є різниця де підпаювати? Треба чітко над плюсом чи може бути над мінусом? Вониж між собою спаяні стрічкою нікілевою акумулятори
Не бачу сенсу в такій збірці. Ціна 32 елементів з доставкою буде десь 2200 грн. З нкону можна замовити cbak 32140 15ah 8 шт. ціна десь 2800 грн. Але це нові елементи, ємність збірки 384 вт/год, швидше збирати, менша вірогідність дисбалансу. Плюсів багато, а переплата всього 600 грн.
Хороші акуми, я topband 15Ah там взяв, дві збірки зробив 45Ah та 30ah, дейлі бмс на 60А + активний балансир який відпрацьовує до тисячних вольта. Ще й збірку на 30Ah вийшло в корпус пластиковий помістити за 100+грн)) взагалі як заводський варіант виглядає) До речі 8 елементів віддали 396Вт-год, а 12 - 603Вт-год. Успіхів у збірці 😊@@skept1ck
@@appbox8754 стрічку відривати важко і краще на кожній зварці свердлити чи підрізати болгаркою. А ще краще купуйте поштучно, дорожче, але і нервів менше і руки цілі.
На ноненьких проводах навантаження шалені втрати. Порівняйте проводи від батареї і в навантаження. Та ще й по тих проводах 11Ампер через дитячі крокодильчики)) Вони не грілися випадково? )) 5-6Ампер ще куди не йшло, але 11 через ті дротики - то, напевно, забагато.
@@YaroslavPastushenko не так то просто її порізати на такі шматки як ви кажете. Та планувались різні збірки, не тільки 4s8p. Взагалі скажу що досить важко їх розібрати. Про варені дуже товстою стрічкою. Якщо плануєте купувати собі для збірок то беріть краще вже розібрані елементи поштучно.
@@Sanya_Kovalchuk дремелем розрізати нікелеву пластину досить нескладно. Хіба що сам пластиковий корпус десь всередині має заварені ребра жорсткості. Сам недавно з аккума екофлоу 8S вирізав одну секцію щоб залишилося 7S під 24В інвертор. Шматок швидше вирізав з аккума ніж розділив 10 банок 18650 :)
@@єгорзап більше аніж у звичайних літій іон. Але і вага трохи більша. Тому у велосипедах використовують легші акуми, літій без заліза. От би зібрати мотик з такими елементами і запасом ходу 300+ км
@@ЮрийМоргачов доброго дня. Залежить від вашого зарядного пристрою. Рекомендовано 50% від ємності. Тобто за 2 години щоб акум прожив довго. Але інколи можна і 100% від ємності. Тоді за 1 годину. Але це не рекомендовано якщо хочете щоб акум жив якомога довше.
чому ваш акб вас трохи розчарував з ємністю? Тому. що треба кожен елемент окремо провіряти на ємність, і коли збираєте ряди, треба так їх фасувати, щоб ємність рядів була максимально близькою, тоді ваш акб буде віддавати максимальну кількість енергії! Надіюсь ви зрозуміли про що я говорю)) Гарне відео, нормальна робота, автору лайк!)
@@ІванГерасимчук-д3ш дякую за коментар, це дуже важливо для каналу. Перша зарядка мені не сподобалась. Далі гарний результат. Кожен заряд-розряд показував більшу ємність. Просто на кожному етапі тестів розповідав свої враження.
Чудовий аккум виходить за такі кошти...цікаво було б наглядно потестити ще для людей на скільки його вистачає в різних режимах використання з домашньою електронікою...і за який час повна зарядка. Дякую за відповідь.
@@ruzzofobia повна зарядка залежить від зарядного яким заряджати. Рекомендовано 50% від ємності, тобто 13А буде ідеально і за 2 години він повністю зарядиться. А от на скільки його вистачить залежить від навантаження. Запас ємності 330Вт/год. Сучасні телевізори споживають 40Вт або і менше. Отже олед телевізор може пропрацювати близько 8год. Але треба враховувати коефіцієнт корисної дії інвертора.
А як плата балансиру вибирає тип акумуляторів, Li Ion чи LiFePO4 ? І в описі до балансирів написано, що вони є BMS 3S-4S equalizer module. Так BMS з балансиром чи просто active balancer ? 🤔 🏅👍🏆 ✌ 🌎🔥⚡ 🇺🇦
@@Realman99991 коли ви вибираєте плату там треба вибирати 3,2В, це для LFP, а якщо вибрати 3,7В то це для li-ion. Балансир в платі є, але там дуже милі струми балансування щось біля 50мА якщо не помиляюсь. В принципі якщо комірки більш-менш зібрані з підбором по внутрішньому опору то цього вистачає на акумах 4s4p. Надіюсь відповів на ваше питання.
@@Sanya_Kovalchuk Добре розумію, що Li Ion а що LiFePO4 але за вашим посиланням бачу тільки вибір 3S чи 4S, вибора між типами акумів нема от і подумалось, може вибір автоматичний або є перемикач. Далі. В описі до чорної плати БАЛАНСІИРІВ написано, що вони є "BMS 3S-4S equalizer module", подивіться! Мабуть продавець "описався" 🤔
@@Realman99991 на білій БМС в посиланні під відео можна вибрати тип плати 3s,4s,5s і також напругу. Не розумію чому ви не можете обрати, а чорний балансир то просто балансир, там можна обрати 3s, або 4s
а проводились тести цього активного баланчиру? бачив тести такого ж балансиру, то вони майже всі невтішні. Думаю якщо б хтось зробив тест активних балансирів (бюджетних) то це б була корисна інформація для більшості + додатковий контент. і балансири вам знадобляться для майбутніх збірок, всі в +. знайшов тільки одне відео з ще одним активним балансиром (фіолетовий маленький конденсаторний наче, то він показав себе добре, ціна 70-120 грн)
Из таких банок такой емкостный акк лучше не собирать. Если он для нагрузки 20+А. Или если стартовые токи 40+А. Лучше использовать более емкостные, ИВИ или других вендоров, которые реально 2С могут.
А чому не використовуєте холдери для акумуляторів, коштують копійки, а збирати в них в рази приємніше, не треба ото гратися з двухстороннім скотчем, плюс охолодження краще, міцність конструкції і зовнішній вигляд. І ще одне, балансувальні дроти від БМС і активного балансира краще індивідуальні робити, щоб коли вмикався активний балансир не було просадок по напрузі для плати захисту. Через це БМС буде пізніше спрацьовувати по перевищенню напруги. Не критично, але такий нюанс є. Стосовно контакної зварки, була в мене колись схожа, не сподобалась, довгі імпульси потрібні і перегріває місця зварки. Зробив собі з титанату батарею невелику і платку для 12В зварки, так тепер аж іскри летять і коротких імпульсів достатньо для граного з'єднання.
@@Workshop_UA холдери не використовую тому що збірка з вживаних елементів і вона повинна бути максимально доступна для всіх. Я спробував lifepo4 і хочу щоб більшість відчула ці переваги порівняно з кислотниками. Тому хочу зробити дешево і якісно за мінімум грошей. Холдери+доставка+ інші дрібниці які в комплектації , все піднімає ціну як не крути
@@Sanya_Kovalchuk з таким підходом тоді треба не варити контактною зваркою і нікелем, а паяти мідним проводом, щоб ще дешевше було, бо не у всіх вона є. А щоб познайомитись з хімією достатньо зібрати мінімальну збірку на 12 вольт для роутера чи на заміну кислотного акума в дбж для пк.
@@Sanya_Kovalchuk ваші слова "збірка з вживаних елементів і вона повинна бути максимально доступна для всіх.", виходячи з ваших слів, це приклад максимально дешевої збірки для людей. Одже якщо хтось захоче зібрати собі таку, то в них скоріше за все не буде контактної зварки, і купувати її + нікелеву стрічку не дешево, тому доцільніше показати як це все можна спаяти.
Цей активний балансир краще не ліпити на батарею, при дисбалансі він дуже добряче нагрівається, буде смажити комірку до якої приліплений, вона швидко вийде з ладу.
Дякую за україномовний контент!
@@7G763svR6 дякую вам за коментар.
Комусь дістанеться чудовий акумулятор! Автору натхнення та більше підписників. 🤪
@@adminvolia413 дякую за коментар
Дійсно крута і корисна штука. Дякую за відео
@@sanja_180 дякую за коментар. Дуже важливо для молодого каналу. Дякую
молодець! з таким акумом і ініертором у нас працює комп, або телевізор, або газовий котел... Повірте як нема світлв а прмитись треба щоб гарно виглядати _ незамінна річ. і заряджається 2 години. люди, не чекайте зими! вас таких багато! готуйте сани влітку.
Краще і не опишеш нашу ситуацію в Україні.
Чудово! Чекаємо огляд нових збірок. 🎉
@@ArtV09 дякую за коментар
Ці акумт на ОЛХ 2017 року виготовлення.
Дякую за відео!
@@ВаняГода-з4в дякую за коментар)
Гарна робота, гарне відео. Як завжди
Дякую за активність на каналі. Дуже важливо для розвитку каналу
Дякую за відео. Відсутнє посилання на активний балансир.
@@АндрейШ-ы3ь ось
s.click.aliexpress.com/e/_EutGKJr
Дякую за відео. Підкажіть, будь ласка, яких розмірів використовуєте термозбіжну плівку для цієї збірки?
Вже побачив в іншому відео "Інструмент для створення акумуляторних збірок LiFepo4" 20см
@ivan-master все вірно. Вона там вдвоє складена.
Якщо будете щось подібне робити, може з іншими розмірами акумуляторів, то рахуйте периметр вашої збірки і беріть трохи більший розмір щоб помістилась.
Класний акум. Ставив в UPS до компютера liFePo4 працює класно нетошо той AGM до року і міняв
@@Van35g о, для живлення компа то взагалі топ. Я використовував у саморобній зарядній станції, живив комп, телевізор, газовий котел. Виручає постійно. Хто вже має інвертор то такий акум просто бімба буде ...
А вам дякую за активність на каналі. Постійно підтримуєте коментарем. Бережи Вас Бог, ваших близьких і рідних!
Гарна робота +++
@@СабарівськаГЕС дякую за коментар
Дам один полезный совет-лежалые аккумуляторы первый раз заряжай и разряжай током не выше 0,2С. Это вообще рекомендуемый ток для максимально продолжительной их жизни,если не углубляться в химию и прочие.Я делаю 0.1C,если для себя что то собираю
@@usmilos90 ок, дякую
Звідки інформація? В документації на LiFePo4 зазвичай вказують кількість циклів при 0,5С заряді-розряді, тобто це рекомендований режим роботи. А якщо заряджати їх струмом 0,1С, тоді взагалі нема ніякого сенсу переплачувати, це не свинець же, щоб по 10 год заряджати.
@@Workshop_UA из даташитов и опыта работы.плюс в в свое время занимался занимался закупкой разных батарей из Китая. Есть такое понятич-введение в експлуатацию-в него и входит первичный заряд и разряд низким током током,если не морочить голову всякими дендритовыми переходами Ну и плюсом-словосочетание long life в даташитах обозначает что возможные 6000 циклов возможно только при токе заряда и разряда 0,2с и температуре 25гр. Если будет 0,5С-соок службы сокращается вдво и тд. Увы-чудес не бывает,информация не с потолка,в свое время занимался закупкой всяких батареек из Китая,и на за заводе Бак мне так и посоветовали сами китайцы,потому что и брак случался и лежало долго иногда,и при жаре летом. В общем опыт-около 150к закупки всяких аккумов тразных химий и размеров. А так просто достаточно запомнить-в дташите указана ёмкость и срок жизни при токе заряда и разряда 0,2C и температуре 25градусов. 0,5С сокращает его вдвое и тд
Підкажіть будь ласка любителю. Яким припоєм користуєтесь, флюсом і пастою для паяння і якуй у вас жало і паяльник. Дякую
@@kokanata7857 доброго дня. Паяльник gvda gd300, жало одне типу сокирки, одне найтовстіше і ще одне їде з китаю. один флюс китайський, одна каніфоль і жир для пайки, припій теж різний і з Китаю і з попередньої роботи.
Теж зразу не виходило паяти, то приходить з часом, треба трохи набити руку. В мене і досі не виходить дуже ідеально, хоч і з кожним разом все краще.
@@Sanya_Kovalchuk Дякую. Можете будь ласка написати які іменно назву флюс, припой і тд., хітів би все разом заказати з алі.
Підкажіть будьласка, цей активний балансир можна використовувати в збірках 4s1p і 4s2p ? І як він вам в роботі?
@@kokanata7857 так, можна. В любій схемі 4s.
Поки що не зрозуміло який він в роботі. Треба детальніше теститт. Тому що і плата БМС сама трохи балансує.
Скажіть будь ласка балансіровочні провода b1, b2 і b3 є різниця де підпаювати? Треба чітко над плюсом чи може бути над мінусом? Вониж між собою спаяні стрічкою нікілевою акумулятори
@@Smachno2024 можете і над мінусом. Але чітко б1 на перший, б2 на другий...
@@Sanya_Kovalchuk дякую так і зробив
Не бачу сенсу в такій збірці. Ціна 32 елементів з доставкою буде десь 2200 грн. З нкону можна замовити cbak 32140 15ah 8 шт. ціна десь 2800 грн. Але це нові елементи, ємність збірки 384 вт/год, швидше збирати, менша вірогідність дисбалансу. Плюсів багато, а переплата всього 600 грн.
@@skept1ck то замовте, вони є в наявності?
@@Sanya_Kovalchuk є. на нконі через 3 дні відправка. Собі вже давно замовив :)
@@skept1ck я коли дивився останній раз то треба було чекати 50 днів
Хороші акуми, я topband 15Ah там взяв, дві збірки зробив 45Ah та 30ah, дейлі бмс на 60А + активний балансир який відпрацьовує до тисячних вольта. Ще й збірку на 30Ah вийшло в корпус пластиковий помістити за 100+грн)) взагалі як заводський варіант виглядає)
До речі 8 елементів віддали 396Вт-год, а 12 - 603Вт-год.
Успіхів у збірці 😊@@skept1ck
0:45 це вже питання техніки безпеки та відповідного інструменту. Цікаво чи не псується акум при розбірці, наскільки важко відривати стрічку?
@@appbox8754 стрічку відривати важко і краще на кожній зварці свердлити чи підрізати болгаркою. А ще краще купуйте поштучно, дорожче, але і нервів менше і руки цілі.
На ноненьких проводах навантаження шалені втрати.
Порівняйте проводи від батареї і в навантаження. Та ще й по тих проводах 11Ампер через дитячі крокодильчики)) Вони не грілися випадково? )) 5-6Ампер ще куди не йшло, але 11 через ті дротики - то, напевно, забагато.
@@Golden_Motorola не грілися. Тих дитячих проводів на навантаженні 2 на кожен крокодильчик. 150 Вт для них то не багато
А навіщо ви розбирали по-елементно всі банки? У вас же була готова збірка 16S8P - нарізаєте з неї 4 куска 4S8P, припаяли балансири і все готово.
@@YaroslavPastushenko не так то просто її порізати на такі шматки як ви кажете. Та планувались різні збірки, не тільки 4s8p. Взагалі скажу що досить важко їх розібрати. Про варені дуже товстою стрічкою. Якщо плануєте купувати собі для збірок то беріть краще вже розібрані елементи поштучно.
@@Sanya_Kovalchuk дремелем розрізати нікелеву пластину досить нескладно. Хіба що сам пластиковий корпус десь всередині має заварені ребра жорсткості. Сам недавно з аккума екофлоу 8S вирізав одну секцію щоб залишилося 7S під 24В інвертор. Шматок швидше вирізав з аккума ніж розділив 10 банок 18650 :)
Такі акуми можна і на електро вєл забацати, скільки вних циклів розряд заряд?
@@єгорзап більше аніж у звичайних літій іон. Але і вага трохи більша. Тому у велосипедах використовують легші акуми, літій без заліза. От би зібрати мотик з такими елементами і запасом ходу 300+ км
Доброго дня. За який час вони заряджаються повністю?
@@ЮрийМоргачов доброго дня. Залежить від вашого зарядного пристрою. Рекомендовано 50% від ємності. Тобто за 2 години щоб акум прожив довго. Але інколи можна і 100% від ємності. Тоді за 1 годину. Але це не рекомендовано якщо хочете щоб акум жив якомога довше.
Хочу запитати скажіть кращий буде варіант така самай акумулятор тільки з 21700 48в 19ач чи з таких як увас IiFePo4? 48в 19ач
чому ваш акб вас трохи розчарував з ємністю? Тому. що треба кожен елемент окремо провіряти на ємність, і коли збираєте ряди, треба так їх фасувати, щоб ємність рядів була максимально близькою, тоді ваш акб буде віддавати максимальну кількість енергії! Надіюсь ви зрозуміли про що я говорю)) Гарне відео, нормальна робота, автору лайк!)
@@ІванГерасимчук-д3ш дякую за коментар, це дуже важливо для каналу. Перша зарядка мені не сподобалась. Далі гарний результат. Кожен заряд-розряд показував більшу ємність. Просто на кожному етапі тестів розповідав свої враження.
Чудовий аккум виходить за такі кошти...цікаво було б наглядно потестити ще для людей на скільки його вистачає в різних режимах використання з домашньою електронікою...і за який час повна зарядка. Дякую за відповідь.
@@ruzzofobia повна зарядка залежить від зарядного яким заряджати. Рекомендовано 50% від ємності, тобто 13А буде ідеально і за 2 години він повністю зарядиться. А от на скільки його вистачить залежить від навантаження. Запас ємності 330Вт/год. Сучасні телевізори споживають 40Вт або і менше. Отже олед телевізор може пропрацювати близько 8год. Але треба враховувати коефіцієнт корисної дії інвертора.
@@Sanya_Kovalchuk дякую за відповідь
підкажіть будьласка де такій рукав широкій на акб мона притбати ??
@@user-pk9xv5jm5p брав у китайців
s.click.aliexpress.com/e/_ExutspF
А як плата балансиру вибирає тип акумуляторів, Li Ion чи LiFePO4 ?
І в описі до балансирів написано, що вони є BMS 3S-4S equalizer module.
Так BMS з балансиром чи просто active balancer ? 🤔
🏅👍🏆 ✌ 🌎🔥⚡ 🇺🇦
@@Realman99991 коли ви вибираєте плату там треба вибирати 3,2В, це для LFP, а якщо вибрати 3,7В то це для li-ion. Балансир в платі є, але там дуже милі струми балансування щось біля 50мА якщо не помиляюсь. В принципі якщо комірки більш-менш зібрані з підбором по внутрішньому опору то цього вистачає на акумах 4s4p. Надіюсь відповів на ваше питання.
@@Sanya_Kovalchuk Добре розумію, що Li Ion а що LiFePO4 але за вашим посиланням бачу тільки вибір 3S чи 4S, вибора між типами акумів нема от і подумалось, може вибір автоматичний або є перемикач.
Далі.
В описі до чорної плати БАЛАНСІИРІВ написано, що вони є "BMS 3S-4S equalizer module", подивіться!
Мабуть продавець "описався" 🤔
@@Realman99991 на білій БМС в посиланні під відео можна вибрати тип плати 3s,4s,5s і також напругу. Не розумію чому ви не можете обрати, а чорний балансир то просто балансир, там можна обрати 3s, або 4s
НА ЧОРНОМУ В ОПИСІ НАПИСАНО ШО ВІН Є "BMS 3S-4S".
Пусті балачки, забийте...
а проводились тести цього активного баланчиру? бачив тести такого ж балансиру, то вони майже всі невтішні. Думаю якщо б хтось зробив тест активних балансирів (бюджетних) то це б була корисна інформація для більшості + додатковий контент. і балансири вам знадобляться для майбутніх збірок, всі в +. знайшов тільки одне відео з ще одним активним балансиром (фіолетовий маленький конденсаторний наче, то він показав себе добре, ціна 70-120 грн)
@@romankorchevsky кондесаторні то найдешевші балансири. Проте дякую за ідею, можливо зніму такий тест.
Кулібін)) дрони коли будуть?))
@@ВікторГуршал та я акумуляторами цікавлюсь. Доречі до дрона акум міг би зробити. Тільки знати б параметри.
де взяти схему підключення?
@@liliiaurashko7066 БМС плати?
@@Sanya_Kovalchuk так
@@liliiaurashko7066 приєднуйтесь до чату в телеграмі скину картинку
Из таких банок такой емкостный акк лучше не собирать. Если он для нагрузки 20+А. Или если стартовые токи 40+А. Лучше использовать более емкостные, ИВИ или других вендоров, которые реально 2С могут.
@@Adamantin90 гляньте попереднє моє відео про тест інвертора. Там у мене пів заводської збірки
Вітаю ...
А якими розмірами вийшов АКБ ?
@@ОлексійПилипчук 22*6,5*10,5 см. Близько того. Виміри проводились лінійкою тому можливі відхилення. Вага 2кг 890гр.
@@Sanya_Kovalchuk Дякую ...
наскільки мені відомо збірка 8S це 24 V ,дивно як в вас 8S стало 12 V ,мабуть неправильно ви зібрали ,аби опис неправильний
@@ivanbest107 помилився в заголовку. Вже виправив, дякую
Посилання на аккуми не працює.😢
@@dimaydgin4809 зараз оновлю
@@dimaydgin4809 вже працює, ще тут продублюю
www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/li-fe-po-4-ifr26650-zalzofosfadn-akumulyatori-3400mah-IDWykXb.html
А чому не використовуєте холдери для акумуляторів, коштують копійки, а збирати в них в рази приємніше, не треба ото гратися з двухстороннім скотчем, плюс охолодження краще, міцність конструкції і зовнішній вигляд.
І ще одне, балансувальні дроти від БМС і активного балансира краще індивідуальні робити, щоб коли вмикався активний балансир не було просадок по напрузі для плати захисту. Через це БМС буде пізніше спрацьовувати по перевищенню напруги. Не критично, але такий нюанс є.
Стосовно контакної зварки, була в мене колись схожа, не сподобалась, довгі імпульси потрібні і перегріває місця зварки. Зробив собі з титанату батарею невелику і платку для 12В зварки, так тепер аж іскри летять і коротких імпульсів достатньо для граного з'єднання.
@@Workshop_UA холдери не використовую тому що збірка з вживаних елементів і вона повинна бути максимально доступна для всіх. Я спробував lifepo4 і хочу щоб більшість відчула ці переваги порівняно з кислотниками. Тому хочу зробити дешево і якісно за мінімум грошей. Холдери+доставка+ інші дрібниці які в комплектації , все піднімає ціну як не крути
@@Sanya_Kovalchuk з таким підходом тоді треба не варити контактною зваркою і нікелем, а паяти мідним проводом, щоб ще дешевше було, бо не у всіх вона є. А щоб познайомитись з хімією достатньо зібрати мінімальну збірку на 12 вольт для роутера чи на заміну кислотного акума в дбж для пк.
@@Workshop_UA а для чого паяти? Ну якщо я маю контактну зварку, щоб побільше помучитись? Не розумію вашої логіки
@@Sanya_Kovalchuk ваші слова "збірка з вживаних елементів і вона повинна бути максимально доступна для всіх.", виходячи з ваших слів, це приклад максимально дешевої збірки для людей. Одже якщо хтось захоче зібрати собі таку, то в них скоріше за все не буде контактної зварки, і купувати її + нікелеву стрічку не дешево, тому доцільніше показати як це все можна спаяти.
@@Workshop_UA щоб це все спаяти треба рівень 80+. Пайка це складно, припаятись провідником до мінусової клеми уже вимагає якихось навиків.
Внимательно смотри-указано 4s8р-4 последовательно. 3.2*4=12,8в соответственно
вже змінили
Як тільки ти прізвища назвав зупинив відео
@@Григорий-ц6н4д ти взагалі про що?