Хотіла би попросити вас витратити дві хвилини свого часу для того, щоб підписати петицію про присвоєння статусу Героя України моєму знайомому, який пішов на фронт добровольцем та загинув близько двох місяців тому. Для мене це буде найкращою подякою за мою працю. Слава Україні! petition.president.gov.ua/petition/193848?fbclid=PAAaaScPKa--8h_Po-Mc_VwbeSfacpbDir3C8Wava8kEJe5tqGWsrLMb_9YZA
Звичайно, після закінчення війни і нашої перемоги, хотілось би почитати мемуари від наших військових, від Залужного, щоб прояснити все, що не можна було розказувати.
В мене є з подругами книжковий клуб, зустрічаємося раз на місяць, читали поки Фоєра, Павлюка і Кундеру. Поки що найскладніше - протримати розмову довше 30 хвилин, не скочуючись на плітки 😂
Сподіваюся, що мемуари Брітні Спірс все таки вийдуть. Реально цікаво дізнатися, що там буде 🤔 З українських знаменитостей я би почитала мемуари про життя Джамали. Ще й кримськотатарська тема, що останнім часом особисто мене дуже-дуже цікавить😊
Оо, я би також мемуари Джамали почитала 💕 І в мене є відчуття, що вона би написання книги не довірила ghost-райтерам, тому що є відчуття, що вона на максимум вкладається в усі свої проєкти.
Дуже хотілося б прочитати мемуари Віктора Морозова. Він не зовсім зірка, а просто крутий перекладач (переклав Гаррі Поттера), відроджує батярську культуру і націоналізм серед українців починаючи з 80-х років і просто дуже цікава людина. Дивилася його інтерв'ю недавно (в нього шикарне почуття гумору) і думала, що його історії можна згрупувати в дуже цікаву, місцями кумедну, місцями сумну книгу.
Від Ірми Вітовської було б цікаво почитати історію життя) Як на мене, то вона дуже крута і цікава жінка, і їй точно є що розповісти нам усім, а нам є чому у неї навчитися
ми з друзями влаштували свій книжковий клуб) кожен по черзі обирає книгу, раз на місяць зустрічаємося онлайн на обговорення. це найкращий формат для мене)
Дякую за чудове відео. У мене з подругою був книжковий клуб. По черзі обирали книжки і раз в місяць їх обговорювали. Останньою була книга "Подаруй мені зірку" Мойєс (російською). Ми повинні були обговорити її десь 25-27 лютого, але 25го моя подруга з сім'єю вже була на пів дорозі до Кам'янець-Подільського, а я сиділа в Запоріжжі і читала новини, а не книжки. Ми ще хотіли придумати назву для нашого клуба коли йому виповниться рік. Рік йому був би 1 березня. Ну і весь наступний рік читати щось взагалі було важко.
В мене свій книжковий клуб, в ньому я і мої полиці з книгами)) жоден клуб мені не подобається, бо з усіх книг, що вони читають, лише 1-2 можуть бути моїми жанрами. Інше не моє, то нащо там бути. У Емми Антонюк лише 1 книгу читала і була присутня на обговоренні онлайн, це За лаштунками імперії Віри Агеєвої. Все інше вже не на мій смак. Тому фрази типу Це найкраща книга року/місяця в якомусь клубі - для мене порожній звук. Я орієнтуюся лише на свій смак.
Мабуть я б почитала книгу від блогера Невгамовна Монро, от їй знайшлось б розказати. Думаю її життя і зараз не таке гладке, а в тодішньому суспільстві тим паче...і бажано б теж з іменами)))
Ходжу в приватний книжковий клуб з декількома подругами, дуже подобається. Проблеми в клубах знаменитостей не бачу, книжковий ринок також бізнес що має право на «рекламні ходи», хоча, в масштабних обговореннях, звісно, меньше місця на особисте осмислення.
Дуже цікава інформація 💛 Щодо книжкових клубів, то як на мене найкращий книжковий клуб, це невеличка групка людей, такі собі друзі, з якими більш менш співпадають смаки та інтереси. Так якщо в групі наприклад 7 людей, кожен з цих людей може запропунувати якусь книгу для читання, на свій смак. І це буде затишне обговорення, де кожен зможе висловитись, можна зустрічатись завжди в різних місцях: коли в бібліотеці, кафе, коли на природі, а коли вдома. І з такими людьми впринципі можна підлаштувати графіки, якщо не встигається прочитати. Це як на мене ідеально було би. Мемуари мені не надто цікаві, хіба що про якихось історичних особистостей.
"сподіваюсь, вас не тривожать нічні тривоги" - привіт з Києва, я востаннє висипалась в квітні) але не жаліюсь, головне, щоб країна вистояла. Була в одному книжковому клубі, але не довго відвідувала, бо зрозуміла, що на обговорення варто ходити з людьми, з якими у вас спільні цінності. Смаки на книги можуть бути різні, але цінності мають співпадати. Інакше мені не цікаво слухати їхнє враження
у нас з-за кордоном є книжковий клуб, де українські жінки голосуємо за книгу місяця і читаємо/обговорюємо. остання книга - "опівнічна бібліотека". мені сподобалась
У мене свій приватний книжковий клуб з подругою, бо в нас однакові смаки, тож завжди 100% попадання) А загалом мені більше подобається форматів відгуків (на ютубі, в тіктоці) і обговорення в коментарях. І спільні ефіри буктюберів зі спойлерними дискусіями, хоча їх рідше зустрінеш. Так усі учасники більш-менш на одному рівні, а не лише один-двоє ведучих діляться своїми враженнями. Не раз бачила в топі продажів книгарні Сенс книжки з клубу Емми, тут їй треба віддати належне, але після її висловів про "Гаррі Поттера", фанаткою якого вона себе подає, не можу сприймати її книжковий контент. Аналіз на рівні "от була б книжка написана від імені Джинні, це ж була б зовсім інша книжка, тому вона така багатогранна" чи "відкривання" аудиторії очей на прихований зміст слів Снейпа, якого там насправді немає (цей міф ходив у фандомі ще років десять тому, і фанати давно розвінчали його). Якщо вона так відповідально підходить до аналізу свого улюбленого ГП, то боюсь, що там ще може нааналізувати в інших. Узагалі це круто, що в нас теж розвивається культура книжкових клубів. Що більше їх - то більше шансів, що хтось знайде щось на свій смак.
Із Різ Візерспун кейс прикольний ще й тим, що вона ще перша купує права на екранізацію. І тому багато фільмів її продюсерської компанії - це книги із клубу (та ж "Велика маленька брехня").
Мені було б цікаво прочитати книгу від Монро)) про її життя, травми, тяжкий досвід булінгу і т.д. Вона про це розповідає і в відео, але книга може розкрити це глибше. Всі інші дійсно якісь нецікаві в плані мемуарів)
Мені здається,що це круто,що книжкові клуби провадять рекламну кампанію видавництв і книжок,нехай навіть за гроші. Зате це пропагує читання як вид відпочинку та отримання нового досвіду.
Петицію підписала. Співчуваю вашій втраті. Мій улюблений книжковий клуб - цей канал😅. Купила і прочитала декілька книжок після ваших оглядів чи за рекомендаціями в коментарях. Колись купила "Кактус", про неї розповідала Різ Візерспун в своєму книжковому клубі. З українських - лише КСД чула. Через зайнятість та нелюбов до спілкування з незнайомцями більше підходить буктюб, а не клуби😅😅😅 Дякую за цікаве відео❤
В книжкових клубах ніколи не перебувала, мабуть досі не відпускає травматичний досвід шкільних років, коли прочитав якийсь твір, а вчитель тобі потім буквально нав'язує "що нам хотів сказати автор" і тд. Маю надію, що в книжкових клубах не так все відбувається, але перевіряти не ризикую 😂 Найкращий варіант, як на мене, це рекомендації. Наприклад, я прочитала класну книгу, поділилась враженням з друзями, і вони також захотіли її прочитати. А вони, в свою чергу радять мені якісь цікавинки)
Стаю за вами у чергу за мемуарами Тейлор Свіфт 😊 А Книжковий клуб-то велика любов, завдяки якому я прочитала більше книг за півтора роки, ніж за попередні 10
У нашій області відкрили Книгарню Є і вони організовують книжковий клуб. Шкодую, що не мала змоги потрапити на перше обговорення((( У них гідний вибір книг. Не бачу проблеми у книжкових клубах знаменитостей. Ставлення до книг як до реліквії, про яку можна говорити тільки всерйоз і людям зі смаком шкодить бізнесу. Нехай в "селеб" і бездарні обговорення у тих клубах виходять, але якщо це підвищить шанси, що вийде крута цікава мені книга у видавництва - я тільки за. У Тані Микитенко дуже якісні обговорення.
Не маємо в планах ніяких контрактів з видавництвами, адже не збираємось обмежувати себе у виборі книжок. Та ж Лабораторія вочевидь часто фігуруватиме в нашому клубі, бо вони видають купу цікавого наукпопу, і це єдина причина) Хоча якщо видавництва, наприклад, будуть готові давати промокоди учасникам клубу - це інша тема, такі пропозиції ми б розглядали)
єдина книга, яку я читала в межах книжкового клубу, організованого моєю подругою - це "Мистецтво війни" Сунь цзи. Цікавий досвід. Особливо цікаво було порівнювати різні переклади цієї книги, адже у нас у всіх вони були різні.
Дякуємо за відео! Можливо, такий комплімент прозвучить дещо дивно, але саме під ваші відео у мене виходить класно концентруватися на роботі) те як і про що ви розповідаєте, ваш тембр і подача, вони неначе заспокоюють хаос в мозку і дають змогу налаштуватися... Хоч я і відносно мало читаю, але мені все одно цікаво і пізнавально бути тут)
Так хотвлося додати, що серед знаменитостей Різ Уізерспун також веде книжковий клуб, але добре що тут є. Бо я думаю там багато, що можна розповісти про її клуб
В мене є книжка "Дівчина онлайн" від Зоели😅 Мені її якось подарували, здається, на день народження, і я тільки зараз дізналась про те, що її написали ґост-райтери. Я ніколи не чула про Зоелу, і ніколи не цікавилась тим, хто написав книгу, тому хоч цей неприємно, але я не сильно розчарована в блогерці на відміну від фанів
З книг, які можна було б почитати від наших зірок у мене генеруються лише приколи по типу, Карпачов на пенсії міг би випустити мемуари з назвою "Як я окупував посаду психолога в проєктах СТБ", але якщо поставитися до питання серйозно... Ми на жаль не маємо такого ринку популярних зірок як за кордоном (принаймні мені так здається). Немає когось за ким українці слідкували б десятиліттями і хотіли б отримати відповіді на певні питання у мемуарах. Думаю популярними могли б стати мемуари Олени Зеленської, якби після закінчення війни вона описала свій досвід виходу на політичну арену. Але напевне, це не зовсім про зірок тож... Схиляюся до того, що наш шоубізнес, поки розвивається і час "мемуарного буму" не настав
Дуже хотілося б прочитати мемуари Віктора Морозова. Він не зовсім зірка, а просто крутий перекладач (переклад Гаррі Поттера), відроджує батярську культуру і націоналізм починаючи з 80-х і просто дуже цікава людина. Дивилася його інтерв'ю недавно (в нього шикарне почуття гумору) і думала, що його історії можна згрупувати в дуже цікаву, місцями кумедну, місцями сумну книгу.
А якщо серйозно - то я з 2016 року до 2023 вела Книжковий Клуб, певно, приватний, нас було там від 14 до 7 чоловік. І це майже завжди були приємні зустрічі. Також знайшла там кількох друзів. Але із війною читати стало надто тяжко, зараз оце можу лише глянути кілька оглядів і все. Дякую за Ваш канал! Успіхів у розвитку.
Дякую за відео :) Я приєдналась до офлайн книжкового клубу в нашій локальній бібліотеці. Він безкоштовний. Кураторка нашого клубу пристрасна читачка, і заражає оцим книжковим ентузіазмом всіх навколо. В нас теж по-більшості учасниці жінки і це шкода, адже чоловічий погляд теж цікавий. Після того як я приєдналась до нашого клубу, я збагнула що це для мене найкраща терапія. Раз на три тижні збиратись і триндіти про книжки :-) А щодо клубу Кмми Антонюк, то, мені здається книжки, які вони брали були не лише від Лабораторії. Вона більше за змістом і актуальністю обирає.
Мемуари загалом не жанр для усіх, тому теж є сенс подумати, а чи в нас є ті персони, що мають таку медійність для книги? Я б прочитала мемуари, якщо це авторство прямо, наприклад, музикантів, де є і вірші, і розповіді. Жадан, просинайся, тут є роботка)
у Жадана багато прози досить автобіогафічної, особливо з ранніх текстів)) А ще якось натикався на таку книжку як "Капітан смуток" яка є по суті автобіографією соліста групи Фіолет. Але вона мені не дуже сподобалась (ну я і музично теж не фанат).
Ех, були часи, я дуже довго сиділа у книжковому клубі на одному форумі. Він був доволі активний, ми самі пропонували книги в категоріях, потім голосували, потім читали та обговорювали протягом сезону. І на кожен сезон були свої ексклюзивні категорії, наприклад, влітку є категорія "новинки" куди автоматом набирали нові популярні книжки, восени наукпоп, взимку фантастика і тд. Це було дуже класно та лампово, бо можна було писати враження коли тобі зручно і цитувати відгуки інших, тож після цього мені складно призвичаїтися до нинішніх книжкових клубів, де тобі треба встигнути на конкретний час і день, обговорювати у незручному чаті або ж у коментарях. Про офлайн зустрічі взагалі страшно думати, але мабуть це класно, якшо у твоєму місті він є.
Я дуже рада, що з'являються книжкові клуби, та ще й різної тематики. Часом не знаєш що почитати, шукаєш відмовки, бо долученість до обговорення для мене чи не важливіша за саме читання - це можливість почути іншу точку зору, відмінну від власної. Мене це з толку не збиває, навпаки додає історії багатогранності. Шкода, що я не встигаю читати і вже кілька куплених книг лежать не прочитаними. Але я люблю слухати обговорення, і часто купляю книгу уже після, коли упевнюсь, що вона мені зрезонує. Важливіше створювати власні списки і план читання, щоб таки хоч повільно, але просуватися у читанні усього цього цікавого
Цікаве питання. Мемуари, напевно, хотілося би від Джамали, бо цікаво саме поєднання жінка з кримськотатарським корінням, мусульманка у шоу бізнесі. Ну і було б цікаво дізнатися про її дитинство, її сім'ю, їх традиції, принципи виховання, ідентичність, оце все. Нам потрібно більше книг про кримських татар. А так взагалі багато хто мені цікавий, але мемуари б їх не читала, бо мені здається, ніхто не наважиться бути відвертим.
Я в книжковому клубі Емми Антонюк. Доречі про Вас дізналася в її блозі, а тепер в вашому блозі чую про Емму. 😂 Згодна, що думка організатора клубу - фвгуруюча. Але, тим не менше мені цікаво чути думку Емми, порівнювати її зі своєю. За вашою рекомендацією прочитала "Намисто" і щойно купила "Місяцеве дитя". Дякую, книги класні)
Раніше, коли я заходила в книжковий магазин, я одразу виходила, бо не знала що дивитися, на що звернути увагу, як обрати. Зараз завдяки Тік току дуже багато обкладинок мені знайомі, я знаю, що навіть якщо мені просто обкладинка сподобалася - це ок взяти книгу за обкладинкою, або прочитати анотацію) тепер мені хочеться на весь день в книгарню якусь зайти❤
О, а я навіть не знала, що ми з одного міста, це приємно) Стосовно книжкових клубів, то мені ця тема цікава, але я зайнята роботою і тому це впливає на швидкість мого читання, на жаль. Про Гвінет Пелтроу можу сказати, що від цієї дами я б нічого не купляла, бо вона в мене викликає дуже багато запитань.
1. Від учора ви - мій улюблений буктюбер. Тому що: у вас чудова структурована звʼязна мова, говорите по ділу, оцінюєте обʼєктивно і розумно. 👍 2. Можливо, вже хтось сказав, але вимовляється «пІтятко» (наголос на «і», означає «курча» (закарпатський діалект). 3. Не знаходжу спонсорства… погано шукала чи у вас його немає? 4. Яке відео на цьому каналі найперше? Завжди люблю дивитись перші відео, а у вас його наче нема.. знову погано шукаю чи воно видалене?
Дуже цікавий до 24 лютого 2022 р. був "Клуб бібліофагів" (виник посеред пандемії ковіду) , де головувала Оксана Забужко. Просто таки зіркові гості-інтелектуали обговорювали книги видавництва "Комора". Кожну другу з них хотілося після ефіру прочитати. Тоді прочитала "Кривоклята' Яцека Денеля і "Мій дід танцював краще за всіх" Бабкіної
Вже двічі була на книжковому клубі Вівату в Києві, дуже мені заходить їх формат, та й взагалі магазинчик Віват - одне з моїх найулюбленіших місць 🥰 У Вівату на кожну книгу своя реєстрація і набір участників, але з дівчатами з обговорення «Іспанського любовного обману» ми настільки заметчились, що вже двічі збирались окремо самі на обговорення інших книжок 😂
З книжковими клубами мені не щастить. Ще жодна книга не зацікавила😅😢 Мемуари... радше художні біографії хотіла б прочитати. Із закордонних зірок - Бенедикт Камбербетч. Із українських - Оксана Забужко, Ростислав Семків та Ірма Вітовська. Зараз читаю біографію Толкіна. Неймовірна❤
в мене було сприйняття, що книжковий клуб -це минула епоха, десь 18 століття. І я відкрила для себе те, що книжкові клуби є і зараз ,завдяки Різ Уізірспун
Навіть не задумувалась про існування книжкових клубів.. тепер я загорілась ідеєю знайти собі, бо далі наукової фантастики нічого не читаю. А щодо мемуарів - точно хотіла б від Селени Гомез з поясненням всього що відбувається, бо я замахалась розбиратись хто/кого/шо/куди/як
Вже місяці три намагаюся потрапити на книжковий клуб і от, коли з'явився час, клуб взяв перерву у своїй діяльності 🤡 Мені щастить, так. В будь-якому випадку, у мене є подружки, з якими ми обговорюємо різні книги та які потерпають від моїх годинних голосових про різні книги 😅
я б прочитала мемуари Ірми Вітовської, Ярослави Гресь, Віталія Портнікова і Кирила Буданова (чи його жаби))). А просто книжку (не мемуари а взагалі по спеціальності) то від Володимира Стуса (той що цивілізаційний аналітик).Від Сергія Притули було б що, гадаю, також багато цікавого прочитати. І також хотілося б більше науково-популярно-посібникової літератури від українських митців.
Надаю перевагу заичайним книжковим клубам, бо там живі люди, смаки яких можна зрозуміти за 2-3 місяці спілкування. А от Опра чи Різ (круті звичайно), але наші книжкові смаки можуть сильно відрізнятися.
Битва світів: Клуб Емми Антонюк проти клубу Спартака Субботи ) Цікаво… До речі, Емма Антонюк начебто пише якась книжку. Але я, чесно кажучи, не знаю коли вона вийде, бо за Еммою вже більше не слідкую
Хотіла би попросити вас витратити дві хвилини свого часу для того, щоб підписати петицію про присвоєння статусу Героя України моєму знайомому, який пішов на фронт добровольцем та загинув близько двох місяців тому. Для мене це буде найкращою подякою за мою працю. Слава Україні!
petition.president.gov.ua/petition/193848?fbclid=PAAaaScPKa--8h_Po-Mc_VwbeSfacpbDir3C8Wava8kEJe5tqGWsrLMb_9YZA
+++
Звичайно, після закінчення війни і нашої перемоги, хотілось би почитати мемуари від наших військових, від Залужного, щоб прояснити все, що не можна було розказувати.
Є вже книжки від імені військових, або написані ними. Війна йде з 2014 року
В мене з дитинства якесь таке підсвідоме враження що Опра в американській медіакультурі була завжди. Ніби ще Колумб колись ходив на її шоу)))
В мене є з подругами книжковий клуб, зустрічаємося раз на місяць, читали поки Фоєра, Павлюка і Кундеру. Поки що найскладніше - протримати розмову довше 30 хвилин, не скочуючись на плітки 😂
Я ж навіть мемуари Спартака б почитала )) «Як я вам напиздюнькав»)
У вас завжди дуже гарні макіяжі, але сьогоднішній прямо в серденько 😍. Ну і звісно, дякую за цікаву інформацію 🥰
Сподіваюся, що мемуари Брітні Спірс все таки вийдуть. Реально цікаво дізнатися, що там буде 🤔
З українських знаменитостей я би почитала мемуари про життя Джамали. Ще й кримськотатарська тема, що останнім часом особисто мене дуже-дуже цікавить😊
Оо, я би також мемуари Джамали почитала 💕 І в мене є відчуття, що вона би написання книги не довірила ghost-райтерам, тому що є відчуття, що вона на максимум вкладається в усі свої проєкти.
Якщо у Спартака обговорення буде на рівні Титаніка або Поттера, то літературні вечори обіцяють бути "цікавими"
100%😂
@@Tetiana0104 горіти тому спартаку в пеклі
@@jojojojojojojojoj ваш коментар ідеально поєднується з аватаркою😂👍
@@КижрокКоболокен ахаха ви влучно помітили
Дуже хотілося б прочитати мемуари Віктора Морозова. Він не зовсім зірка, а просто крутий перекладач (переклав Гаррі Поттера), відроджує батярську культуру і націоналізм серед українців починаючи з 80-х років і просто дуже цікава людина. Дивилася його інтерв'ю недавно (в нього шикарне почуття гумору) і думала, що його історії можна згрупувати в дуже цікаву, місцями кумедну, місцями сумну книгу.
Я б теж хотіла б, до біса цікава і різностороння людина
Я так щоразу радію коли бачу, що у Вас нове відео😭Ви неймовірна. Дякую за роботу і старання!
Від Ірми Вітовської було б цікаво почитати історію життя)
Як на мене, то вона дуже крута і цікава жінка, і їй точно є що розповісти нам усім, а нам є чому у неї навчитися
ми з друзями влаштували свій книжковий клуб) кожен по черзі обирає книгу, раз на місяць зустрічаємося онлайн на обговорення. це найкращий формат для мене)
Дякую за чудове відео.
У мене з подругою був книжковий клуб. По черзі обирали книжки і раз в місяць їх обговорювали. Останньою була книга "Подаруй мені зірку" Мойєс (російською). Ми повинні були обговорити її десь 25-27 лютого, але 25го моя подруга з сім'єю вже була на пів дорозі до Кам'янець-Подільського, а я сиділа в Запоріжжі і читала новини, а не книжки. Ми ще хотіли придумати назву для нашого клуба коли йому виповниться рік. Рік йому був би 1 березня.
Ну і весь наступний рік читати щось взагалі було важко.
Я люблю читанку від Рагулівни. І її б мемуари я б почитала
В мене свій книжковий клуб, в ньому я і мої полиці з книгами)) жоден клуб мені не подобається, бо з усіх книг, що вони читають, лише 1-2 можуть бути моїми жанрами. Інше не моє, то нащо там бути. У Емми Антонюк лише 1 книгу читала і була присутня на обговоренні онлайн, це За лаштунками імперії Віри Агеєвої. Все інше вже не на мій смак. Тому фрази типу Це найкраща книга року/місяця в якомусь клубі - для мене порожній звук. Я орієнтуюся лише на свій смак.
Привіт) Я би купила і з задоволенням почитала мемуари Андрія Данилко❤
Тааак, мені здається, в нього цікавий життєвий шлях і багато чого є розповісти, про що в медіа він раніше не казав
Мабуть я б почитала книгу від блогера Невгамовна Монро, от їй знайшлось б розказати. Думаю її життя і зараз не таке гладке, а в тодішньому суспільстві тим паче...і бажано б теж з іменами)))
В неї вже є одна книга, але російською. Називається "Хорошо что я нє баба"
Ходжу в приватний книжковий клуб з декількома подругами, дуже подобається. Проблеми в клубах знаменитостей не бачу, книжковий ринок також бізнес що має право на «рекламні ходи», хоча, в масштабних обговореннях, звісно, меньше місця на особисте осмислення.
Дуже цікава інформація 💛 Щодо книжкових клубів, то як на мене найкращий книжковий клуб, це невеличка групка людей, такі собі друзі, з якими більш менш співпадають смаки та інтереси. Так якщо в групі наприклад 7 людей, кожен з цих людей може запропунувати якусь книгу для читання, на свій смак. І це буде затишне обговорення, де кожен зможе висловитись, можна зустрічатись завжди в різних місцях: коли в бібліотеці, кафе, коли на природі, а коли вдома. І з такими людьми впринципі можна підлаштувати графіки, якщо не встигається прочитати. Це як на мене ідеально було би. Мемуари мені не надто цікаві, хіба що про якихось історичних особистостей.
"сподіваюсь, вас не тривожать нічні тривоги" - привіт з Києва, я востаннє висипалась в квітні) але не жаліюсь, головне, щоб країна вистояла.
Була в одному книжковому клубі, але не довго відвідувала, бо зрозуміла, що на обговорення варто ходити з людьми, з якими у вас спільні цінності. Смаки на книги можуть бути різні, але цінності мають співпадати. Інакше мені не цікаво слухати їхнє враження
Щодо нічних тривог - щиро співчуваю ❤
беруші чудово допомагають. Звісно, якщо збивають у сусідньому дворі, то чути
Про тейлор свіфт підтримую 😅 дякую за відео, було дуже цікаво, ви чудова ❤
у нас з-за кордоном є книжковий клуб, де українські жінки голосуємо за книгу місяця і читаємо/обговорюємо. остання книга - "опівнічна бібліотека". мені сподобалась
У мене свій приватний книжковий клуб з подругою, бо в нас однакові смаки, тож завжди 100% попадання) А загалом мені більше подобається форматів відгуків (на ютубі, в тіктоці) і обговорення в коментарях. І спільні ефіри буктюберів зі спойлерними дискусіями, хоча їх рідше зустрінеш. Так усі учасники більш-менш на одному рівні, а не лише один-двоє ведучих діляться своїми враженнями.
Не раз бачила в топі продажів книгарні Сенс книжки з клубу Емми, тут їй треба віддати належне, але після її висловів про "Гаррі Поттера", фанаткою якого вона себе подає, не можу сприймати її книжковий контент. Аналіз на рівні "от була б книжка написана від імені Джинні, це ж була б зовсім інша книжка, тому вона така багатогранна" чи "відкривання" аудиторії очей на прихований зміст слів Снейпа, якого там насправді немає (цей міф ходив у фандомі ще років десять тому, і фанати давно розвінчали його). Якщо вона так відповідально підходить до аналізу свого улюбленого ГП, то боюсь, що там ще може нааналізувати в інших.
Узагалі це круто, що в нас теж розвивається культура книжкових клубів. Що більше їх - то більше шансів, що хтось знайде щось на свій смак.
Дуже подобається формат офлайн книжкових клубів і рада, що їх стає більше (особливо приватних, в них є якийсь особливий шарм)
Із Різ Візерспун кейс прикольний ще й тим, що вона ще перша купує права на екранізацію. І тому багато фільмів її продюсерської компанії - це книги із клубу (та ж "Велика маленька брехня").
Я б мемуари Жадана почитала 😅
Мені було б цікаво прочитати книгу від Монро)) про її життя, травми, тяжкий досвід булінгу і т.д. Вона про це розповідає і в відео, але книга може розкрити це глибше. Всі інші дійсно якісь нецікаві в плані мемуарів)
В неї є книжка, але вона вже навіть їй самій не подобається, бо там дофіга сексизму та мізогінії
@@yuliianikolaienko4762 тоді треба "частина 2. Переосмислення")
@@lirretcosplay Ви впевнені, що хочете другу частину книжки "харашо, что я нє баба. Переосмислення"?🙈😅
@@yuliianikolaienko4762 ахахаха, жостко 🤣
Мені здається,що це круто,що книжкові клуби провадять рекламну кампанію видавництв і книжок,нехай навіть за гроші. Зате це пропагує читання як вид відпочинку та отримання нового досвіду.
хочу зауважити що ця обкладинка на відео -просто новий рівень! дуже якісно та чітко
Петицію підписала. Співчуваю вашій втраті.
Мій улюблений книжковий клуб - цей канал😅. Купила і прочитала декілька книжок після ваших оглядів чи за рекомендаціями в коментарях. Колись купила "Кактус", про неї розповідала Різ Візерспун в своєму книжковому клубі. З українських - лише КСД чула. Через зайнятість та нелюбов до спілкування з незнайомцями більше підходить буктюб, а не клуби😅😅😅
Дякую за цікаве відео❤
В книжкових клубах ніколи не перебувала, мабуть досі не відпускає травматичний досвід шкільних років, коли прочитав якийсь твір, а вчитель тобі потім буквально нав'язує "що нам хотів сказати автор" і тд. Маю надію, що в книжкових клубах не так все відбувається, але перевіряти не ризикую 😂
Найкращий варіант, як на мене, це рекомендації. Наприклад, я прочитала класну книгу, поділилась враженням з друзями, і вони також захотіли її прочитати. А вони, в свою чергу радять мені якісь цікавинки)
Дякую вам величезне за цікаві й детальні випуски🙏❤🎉 Слухаю із великим задоволенням😊
Стаю за вами у чергу за мемуарами Тейлор Свіфт 😊
А Книжковий клуб-то велика любов, завдяки якому я прочитала більше книг за півтора роки, ніж за попередні 10
У нашій області відкрили Книгарню Є і вони організовують книжковий клуб. Шкодую, що не мала змоги потрапити на перше обговорення((( У них гідний вибір книг.
Не бачу проблеми у книжкових клубах знаменитостей. Ставлення до книг як до реліквії, про яку можна говорити тільки всерйоз і людям зі смаком шкодить бізнесу. Нехай в "селеб" і бездарні обговорення у тих клубах виходять, але якщо це підвищить шанси, що вийде крута цікава мені книга у видавництва - я тільки за.
У Тані Микитенко дуже якісні обговорення.
СаняСубота геть з котушок злетів, знайдіть йому дипломованого спеціаліста 🤣🤯😂
Мені ваш словоблуд і ют канал дуже подобаються т щ вони інтелектуальні і інформативні а тому цікаві. Я буквально підсіла на ва канал. Дякую!
Не маємо в планах ніяких контрактів з видавництвами, адже не збираємось обмежувати себе у виборі книжок. Та ж Лабораторія вочевидь часто фігуруватиме в нашому клубі, бо вони видають купу цікавого наукпопу, і це єдина причина)
Хоча якщо видавництва, наприклад, будуть готові давати промокоди учасникам клубу - це інша тема, такі пропозиції ми б розглядали)
Якщо раптом щось, я просто наводила приклад (може й невдало) 😅 Бажаю удачі з книжковим клубом ❤️
@@prolit_ прозвучало трішки як факт, але все ок)) дякую)
Хочу мемуари Monokate (Катерина Go_A), мені вона дуже імпонує, і думаю мемуари були б з цікавими філософськими думками та гумором одночасно.
єдина книга, яку я читала в межах книжкового клубу, організованого моєю подругою - це "Мистецтво війни" Сунь цзи. Цікавий досвід. Особливо цікаво було порівнювати різні переклади цієї книги, адже у нас у всіх вони були різні.
Відео просто чудесне✨
Наскільки я знаю, то на Промприладі відкрилася мійська читальня, і там проводять книжковий клуб
Дякуємо за відео! Можливо, такий комплімент прозвучить дещо дивно, але саме під ваші відео у мене виходить класно концентруватися на роботі) те як і про що ви розповідаєте, ваш тембр і подача, вони неначе заспокоюють хаос в мозку і дають змогу налаштуватися... Хоч я і відносно мало читаю, але мені все одно цікаво і пізнавально бути тут)
"В куточку заплакала Емма Антонюк"
- лайк за гумор))))
Доєднаюсь до коментаторів про макіяж. краса! і зачіска вогінь😍
Так хотвлося додати, що серед знаменитостей Різ Уізерспун також веде книжковий клуб, але добре що тут є. Бо я думаю там багато, що можна розповісти про її клуб
В мене є книжка "Дівчина онлайн" від Зоели😅 Мені її якось подарували, здається, на день народження, і я тільки зараз дізналась про те, що її написали ґост-райтери. Я ніколи не чула про Зоелу, і ніколи не цікавилась тим, хто написав книгу, тому хоч цей неприємно, але я не сильно розчарована в блогерці на відміну від фанів
Єє мемуари Тейлор🙌, про всі пасхалки!))❤
З книг, які можна було б почитати від наших зірок у мене генеруються лише приколи по типу, Карпачов на пенсії міг би випустити мемуари з назвою "Як я окупував посаду психолога в проєктах СТБ", але якщо поставитися до питання серйозно... Ми на жаль не маємо такого ринку популярних зірок як за кордоном (принаймні мені так здається). Немає когось за ким українці слідкували б десятиліттями і хотіли б отримати відповіді на певні питання у мемуарах.
Думаю популярними могли б стати мемуари Олени Зеленської, якби після закінчення війни вона описала свій досвід виходу на політичну арену. Але напевне, це не зовсім про зірок тож...
Схиляюся до того, що наш шоубізнес, поки розвивається і час "мемуарного буму" не настав
Я б через 20р мемуари від Портнікова почитала
Дуже хотілося б прочитати мемуари Віктора Морозова. Він не зовсім зірка, а просто крутий перекладач (переклад Гаррі Поттера), відроджує батярську культуру і націоналізм починаючи з 80-х і просто дуже цікава людина. Дивилася його інтерв'ю недавно (в нього шикарне почуття гумору) і думала, що його історії можна згрупувати в дуже цікаву, місцями кумедну, місцями сумну книгу.
Мемуари Тараса Чмута та Кирила Будвнова. Вони дійсно зірки.
А якщо серйозно - то я з 2016 року до 2023 вела Книжковий Клуб, певно, приватний, нас було там від 14 до 7 чоловік. І це майже завжди були приємні зустрічі. Також знайшла там кількох друзів. Але із війною читати стало надто тяжко, зараз оце можу лише глянути кілька оглядів і все. Дякую за Ваш канал! Успіхів у розвитку.
Дякую за відео :) Я приєдналась до офлайн книжкового клубу в нашій локальній бібліотеці. Він безкоштовний. Кураторка нашого клубу пристрасна читачка, і заражає оцим книжковим ентузіазмом всіх навколо. В нас теж по-більшості учасниці жінки і це шкода, адже чоловічий погляд теж цікавий. Після того як я приєдналась до нашого клубу, я збагнула що це для мене найкраща терапія. Раз на три тижні збиратись і триндіти про книжки :-)
А щодо клубу Кмми Антонюк, то, мені здається книжки, які вони брали були не лише від Лабораторії. Вона більше за змістом і актуальністю обирає.
Мемуари загалом не жанр для усіх, тому теж є сенс подумати, а чи в нас є ті персони, що мають таку медійність для книги? Я б прочитала мемуари, якщо це авторство прямо, наприклад, музикантів, де є і вірші, і розповіді. Жадан, просинайся, тут є роботка)
Чому ж лише для медійних персон? Зараз цікаво читати побутові спогади звичайних людей з минулих столітт.
у Жадана багато прози досить автобіогафічної, особливо з ранніх текстів)) А ще якось натикався на таку книжку як "Капітан смуток" яка є по суті автобіографією соліста групи Фіолет. Але вона мені не дуже сподобалась (ну я і музично теж не фанат).
Я ніколи не читала нічого за порадою клубу, все підбираю по тематиці.
Ех, були часи, я дуже довго сиділа у книжковому клубі на одному форумі. Він був доволі активний, ми самі пропонували книги в категоріях, потім голосували, потім читали та обговорювали протягом сезону. І на кожен сезон були свої ексклюзивні категорії, наприклад, влітку є категорія "новинки" куди автоматом набирали нові популярні книжки, восени наукпоп, взимку фантастика і тд. Це було дуже класно та лампово, бо можна було писати враження коли тобі зручно і цитувати відгуки інших, тож після цього мені складно призвичаїтися до нинішніх книжкових клубів, де тобі треба встигнути на конкретний час і день, обговорювати у незручному чаті або ж у коментарях. Про офлайн зустрічі взагалі страшно думати, але мабуть це класно, якшо у твоєму місті він є.
Будь ласочка додайте в свою рубрику 'я прочитала,тому вам не прийдеться' книгу "Брітт-Марі була тут" Фредріка Бакмана.
Мені це відео видалося надзвичайно цікавим👍👍👍👍👍 дякую Юліє!
Я дуже рада, що з'являються книжкові клуби, та ще й різної тематики. Часом не знаєш що почитати, шукаєш відмовки, бо долученість до обговорення для мене чи не важливіша за саме читання - це можливість почути іншу точку зору, відмінну від власної. Мене це з толку не збиває, навпаки додає історії багатогранності. Шкода, що я не встигаю читати і вже кілька куплених книг лежать не прочитаними. Але я люблю слухати обговорення, і часто купляю книгу уже після, коли упевнюсь, що вона мені зрезонує. Важливіше створювати власні списки і план читання, щоб таки хоч повільно, але просуватися у читанні усього цього цікавого
у Рагулівни є рубрика Читанка, створена 3р тому, теж типу книжкового клубу
Цікаве питання. Мемуари, напевно, хотілося би від Джамали, бо цікаво саме поєднання жінка з кримськотатарським корінням, мусульманка у шоу бізнесі. Ну і було б цікаво дізнатися про її дитинство, її сім'ю, їх традиції, принципи виховання, ідентичність, оце все. Нам потрібно більше книг про кримських татар.
А так взагалі багато хто мені цікавий, але мемуари б їх не читала, бо мені здається, ніхто не наважиться бути відвертим.
Для мене єдиний книжковий клуб який менi подобається -це "Читанка" Рагулівни, але у неї більше укр класики. Цеж уважається книжковим клубом?
Я думаю, що так.
Дякую, випуск дуже цікавий
Я в книжковому клубі Емми Антонюк. Доречі про Вас дізналася в її блозі, а тепер в вашому блозі чую про Емму. 😂 Згодна, що думка організатора клубу - фвгуруюча. Але, тим не менше мені цікаво чути думку Емми, порівнювати її зі своєю. За вашою рекомендацією прочитала "Намисто" і щойно купила "Місяцеве дитя". Дякую, книги класні)
Раніше, коли я заходила в книжковий магазин, я одразу виходила, бо не знала що дивитися, на що звернути увагу, як обрати. Зараз завдяки Тік току дуже багато обкладинок мені знайомі, я знаю, що навіть якщо мені просто обкладинка сподобалася - це ок взяти книгу за обкладинкою, або прочитати анотацію) тепер мені хочеться на весь день в книгарню якусь зайти❤
О, а я навіть не знала, що ми з одного міста, це приємно) Стосовно книжкових клубів, то мені ця тема цікава, але я зайнята роботою і тому це впливає на швидкість мого читання, на жаль. Про Гвінет Пелтроу можу сказати, що від цієї дами я б нічого не купляла, бо вона в мене викликає дуже багато запитань.
А ще ж є Читанка від Рагулівни, мені здається вона почала раніше ніж Емма, хоча я можу помилятися
Ні, не помиляєтесь
Дякую,цікава інформація❤
Безцінна ваша рекація на умовні мемуари Вакарчука Тільки сьогодні на вас натрапила, дивлюсь із розкритим ротом!
окремий цьомик за посилання на дослідження у наступному відео, дякую
Дуже цікаво, дякую
1. Від учора ви - мій улюблений буктюбер. Тому що: у вас чудова структурована звʼязна мова, говорите по ділу, оцінюєте обʼєктивно і розумно. 👍
2. Можливо, вже хтось сказав, але вимовляється «пІтятко» (наголос на «і», означає «курча» (закарпатський діалект).
3. Не знаходжу спонсорства… погано шукала чи у вас його немає?
4. Яке відео на цьому каналі найперше? Завжди люблю дивитись перші відео, а у вас його наче нема.. знову погано шукаю чи воно видалене?
Ой, пам’ятаю цю історію із Зоеллою!!
Дуже цікавий до 24 лютого 2022 р. був "Клуб бібліофагів" (виник посеред пандемії ковіду) , де головувала Оксана Забужко. Просто таки зіркові гості-інтелектуали обговорювали книги видавництва "Комора". Кожну другу з них хотілося після ефіру прочитати. Тоді прочитала "Кривоклята' Яцека Денеля і "Мій дід танцював краще за всіх" Бабкіної
Дякую за вашу працю чудове відео
Вже двічі була на книжковому клубі Вівату в Києві, дуже мені заходить їх формат, та й взагалі магазинчик Віват - одне з моїх найулюбленіших місць 🥰
У Вівату на кожну книгу своя реєстрація і набір участників, але з дівчатами з обговорення «Іспанського любовного обману» ми настільки заметчились, що вже двічі збирались окремо самі на обговорення інших книжок 😂
Мемуари Жадана було б цікаво, вже багато років творить, та й скандали є останнім часом))
Мемуари Жадана, я б почитала, із задоволенням, можливо вони вже існують)))
Мемуари Данилка про його Вєрку Сердючку.
Чекаю на книгу від Брітні ❤
Мені треба мемуари від Тейлор Свіфт де вона відкриває правду на те чи є вона авторкою того фанфіка по мародерах all the young dudes чи ні
музика на фоні - окремий вид мистецтва❤
29:06 Ви читали книги Кузьменка? Я думаю у нас у співаків/чок не споро мемуари будуть(ті у кого реально були цікаві життя продались росії чи померли)
дякую за відео.
🔥🔥🔥Цікаво!!! Дякую за твою роботу, Юль! Дуже люблю твої випуски!
З книжковими клубами мені не щастить. Ще жодна книга не зацікавила😅😢
Мемуари... радше художні біографії хотіла б прочитати. Із закордонних зірок - Бенедикт Камбербетч. Із українських - Оксана Забужко, Ростислав Семків та Ірма Вітовська.
Зараз читаю біографію Толкіна. Неймовірна❤
в мене було сприйняття, що книжковий клуб -це минула епоха, десь 18 століття. І я відкрила для себе те, що книжкові клуби є і зараз ,завдяки Різ Уізірспун
Мені здається, першим КК є "Читанка" Рагулівни
Я б хотіла аби Скрябін ще був живим та написав свої мемуари
Ви слухали про Берлін і Побєду чи Паштєт та армію?
Хороше відео, дякую за контент. Вас завжди приємно дивитися та слухати, проте музика, яку ви вставляєте на фон мене просто вбиває, болить голова :(
Як вас приємно слухати🙏
Навіть не задумувалась про існування книжкових клубів.. тепер я загорілась ідеєю знайти собі, бо далі наукової фантастики нічого не читаю.
А щодо мемуарів - точно хотіла б від Селени Гомез з поясненням всього що відбувається, бо я замахалась розбиратись хто/кого/шо/куди/як
Вже місяці три намагаюся потрапити на книжковий клуб і от, коли з'явився час, клуб взяв перерву у своїй діяльності 🤡
Мені щастить, так. В будь-якому випадку, у мене є подружки, з якими ми обговорюємо різні книги та які потерпають від моїх годинних голосових про різні книги 😅
Друзі, як ви ставитеся до мемуарів звичайних людей? І як навчитися правильно їх писати?
Хотілось би почитати мемуары Залужного
Дякую )
А як же Читанка Тетяни Микитенко? Вона зьявилася ще задовго до Антонюк
Я б почитала мемуари Ахметова. Сумнівна персона, але з цікавою біографією
Ви така гарна)) Дякую за відео♥
я б прочитала мемуари Ірми Вітовської, Ярослави Гресь, Віталія Портнікова і Кирила Буданова (чи його жаби))). А просто книжку (не мемуари а взагалі по спеціальності) то від Володимира Стуса (той що цивілізаційний аналітик).Від Сергія Притули було б що, гадаю, також багато цікавого прочитати. І також хотілося б більше науково-популярно-посібникової літератури від українських митців.
Я б навіть зараз прочитала мемуари Тейлор Свіфт. Про книжкові клуби чула тільки закордоном.
Надаю перевагу заичайним книжковим клубам, бо там живі люди, смаки яких можна зрозуміти за 2-3 місяці спілкування. А от Опра чи Різ (круті звичайно), але наші книжкові смаки можуть сильно відрізнятися.
Битва світів: Клуб Емми Антонюк проти клубу Спартака Субботи ) Цікаво…
До речі, Емма Антонюк начебто пише якась книжку. Але я, чесно кажучи, не знаю коли вона вийде, бо за Еммою вже більше не слідкую
Для мене Емма - це просто розчарування року(((
@@TheSynyciaа що вона зробила?
"Читанка" Рагулівни хіба не перша?
Дуже цікаві відео❤
6:53 звідки ця інфа?) Від самої Антонюк?) Тяня Микитенко задовго до того вже почала на Ют'юбі свою Читанку