Задонатьте Госпітальєрам, а потім все інше: www.hospitallers.life/needs-hospitallers 🚨 Повна аудіоверсія подкасту (2 години 15 хвилин) доступна для спонсорів проєкту: Buy Me a Coffee - www.buymeacoffee.com/bromance Patreon - www.patreon.com/bromancepodcast 💳 Монобанка на камеру: send.monobank.ua/jar/5rEcy7hMoM
мені подобається, що до обговорення памфіру хлопці одягнули тематичні костюми. треба робити ставки, хто буде маршрутчиком, а хто поліцейським під час обговорення люксембургу
Нарешті добралась до цього випуску. Нарімане, дякую, що розказуєш людям, як працює букінг і вцілому українська кінодистрибуція. Як людина, яка безпосередньо розписувала Памфіра, підтверджую кожне слово. І зараз, коли прокат завершився, і Памфір має неймовірні 11М, я відчуваю, що всі мої зусилля в переконанні кінотеатрів, що це моцне кіно, були недаремні.
Памфір крутий, мені дуже сподобався цей мікс з колориту, якоїсь такої містичності гуцулів і одночасно бандитизму 90х, він як наче наближає нас до тих реалій в яких ми живемо/жили. Дуже якійсний і цікавий фильм
Від Памфіра дуже неоднозначні емоції залишилися. Одночасно і люблю і ненавиджу. Після завершення пульс 120 і пішла перемити весь посуд, щоб вспокоїтися.. Однозначно атмосфера занурює, діалект, оці розриви між "картинками" та сутністю людей..підібрані актори, особливо дружина Памфіра, образ якої настільки яскраво виражає сутність.. Але загалом після фільму не покидала думка, що сам трейлер зробили занадто круто.
Ми з подругами ходили на Памфіра, а потім тим же складом на "Люксембург. Люксембург". Для розуміння контексту: одна з Дніпра, друга зі Сумщини, третя з Львівщини. Після першого фільму одна з нас не зрозуміла для чого субтитри були, а після другого фільму довго плювалась на те, яким суржом спілкувались персонажі 🤣
Часовий простір в фільмі ( 25:33 ) відбувається десь після 2014р. Бо згадувалось, що батько похресників головного героя, які побігли тягнути контрабас, загинув в АТО Власне і їх мотив тягнути контрабанду був в тому, що їх матері стало важко самій без чоловіка, а вони таким чином зароблять швидкі гроші.
Все завжди і водночас "Everything Everywhere All at Once" кіно яке вкрало моє серденько ❤ просто вау. Воно цікаве, емоційне, там є іронія, взагалі цей фільм суцільна іронія на блокбастери (я сподіваюся фільми, де всі б'ються, так називається), ця тема, що у людини є декілька потенціалів, які вона може реалізувати залежно від обставин - якщо подивитися фільм вдруге, можна помітити деталі, що головна героїня витрачала гроші на музичну установку, тому що хотіла співати і тд. Цей фільм про життя, про втрачені можливості з філософським питанням "а що, якби", науковою гіпотезою, гумором, розмахом фантазії і стильною, нетривіальною подачею, ні, я не з оскарівського жюрі 29:22
На щастя, у Львові було багато сеансів Памфіра. На сеансі о 18:20 зал був заповнений на 95%. Можу й помилятись, але виглядало ніби у Памфіра було більше сеансів ніж у Підземелля і Дракони. Сподіваюсь, фільм вийшов хоча б у плюс. Але й Підземелля й Дракони теж хороший фільм, я б його не звинувачував сильно)
Якщо бути в контексті прикордоння, Причорномор'я, то скажу вам, що то про сучасні часи, десь 2010ті. Ще додам, що ще один док.фільм "Красна Маланка" вже був виданий режисером після 2014 року.
Дякую за подкаст, хлопці. Мені цікаво було слухати. А зробіть епізод про історичне кіно. Бо, мені здається, що зараз в Україні дуже великий запит до історії, багато людей задаються питанням "чому так сталося?" у контексті повномасштабного вторгнення і шукають відповіді десь у минулому. Ну і в цілому, мені здається в Україні багато тем само-ідентифікації (регіональної / загально-української / стосунки з сусідами), становлення української нації, само-свідомості - ще знаходяться в процесі формування або шліфування (як кому більше подобається). І кіно / історичне кіно, як одна з форм сучасної культури має відігравати важливу роль у цьому. Та в той самий час, цікаво і бекграунд створення історичного кіно. Типу я припускаю, що напевно воно досить дороге та потребує великої інфраструктури.
Подкаст любов. Картинка і веселить і захоплює, дякую цікаво вас слухати. ⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵ ⏱ За часовий перебіг "Памфіру", там згадується про батька Колі,Толі (батько загинув в полоні в ДНРівців), тому можна рахувати що там часи після 14го року. Стосовно, бідності й привітань на ТВ, це є і сьогодні тому, навіть у рецензії Забужко, обурило це, бо селища які живуть бідно і "виїзджають" через заробітки закордоном нікуди не зникли. Особливе враження було бо дивився фільм на вербну неділю і вийшовши з кінотеатру в обід коли всі десь там родиною а всередині вирує враження від картини і це якийсь збій матриці))
Одне задоволення слухати, як ви тут триндите. Я також пробувала дивитися "Nothing else matters..", однак це мені не під силу. Добре, що "Памфір" і "Люксембург^2" ще в прокаті, планую нарешті переглянути.
Ааа, на такій ноті завершили, бро-жуки!😮 Про мову- єдиний варіянт, який я знаю і яким послуговуюсь, є близький до шкільно-літературного. Доводиться багато розмовляти, щоб звикнути і не збиватися подумки😊 Думаю, у деяких сценаристів та акторів та ж історія. Але то Київ, а мандруючи країною, почула купу говірок і кілька різних діалектів- це фантастика, ці природні регіональні фішки треба зберігать і плекать) Совок "спортив" багато, та дещо й до нашого часу дожило. Думаю, поступово, мова у кіно звучатиме все живіше. До речі, у Памфіра чудове звучання. Цікаво, що трапила на очі стаття-бурчання про Памфір пані Забужко, в якій вона вказує на деяку невідповідність у кіно, на шаблон. Дійсно, часові рамки, епоха, що показана, не зовсім зрозуміла- з одного боку, наче триндець такий, як у пізні 90ті, а ніби і наш час, наче безвіз. А ще я думаю, якби вони все одразу розповіли їй, чи змінився би фінал і як, Морда ж нікуди не подівся би... Кіно про конфлікт на кожному плані існування😢
Максимально офігенний подкаст, але тупо жаба давить 5 баксів. І так дофіга підписок, ще й на дрони закидувати треба. Чуваки, давайте хоч 3 бакса - тоді підпишусь.
Була на Памфірі під кінець вже прокату і в планеті кіно на поскоті (Одеса) було доволі багато людей. Дуже потішило. З дабл Люксембург, до речі, вийшло не так, але то вже для наступного випуску подкасту)
Все, всюди і водночас насправді класний фільм. І до речі ніфіга не супергеройський. Однак показує як за бюджет в 10 разів менший за марвелівський взути їх на їхньому ж полі. Мультивсесвіт божевілля здорової людини. Мені до речі сильно сподобались моменти з каменями, бо це прямі традиції Монті Пайтона, коли посеред пародії на життя Христа героїв викрадають інопланетяни перетворюючи все на кілька хвилин на пластиліновий мультик. Ну але не всі люблять фантастику, хай і пародійну
не дуже приємно слухати умовного експерта який відверто заявляє що не зрозумів досить просте кіно і росповідає шо він писав краще але не бачте не вийшло зняти
Не знаю, він наче і прикольний, але в нього всього напхали, що стає аж тяжко дивитись вже після години екранного часу. та і мораль: приймаймо друг друга які ми є, попри все лайно, що накоїли - ну, мені це не близько. всі дії мають якісь наслідки, але в фільмі в кінці як раз таки наслідків нема(
@@Shybzd та ні, я скоріш за те, що та дочка яка типу найкрутіша в мультивсесвіті така: ща всіх порішаю, буду ширити насилля і смерті, але моїм рідним на це буде начхати, бо мама ж не хотіла приймати мою гомосексуальність. мде.
При обговоренні українського кіно відчувається якась меншовартість у світовому плані. Мені здається воно настільки самобутнє, що його не варто під загальні категорії підбивати. Може це та ситуація коли потрібно вимикати «надивленість» і відчувати. *Моя суто суб‘єктивна абсолютно не експертна думка Ну і підтримувати українське кіно це база
Дуже важко забуте усе побачене і прочитане. Я прямо сиджу і часто не дивлюся а передбачаю по якому шляху зараз підуть події , а потім - цей момент злизаний ….. а цей злизаний …..
Я намагаюсь ходити на все укр.кіно, але щоразу їхати у Жовтень вдень, я не можу. Часто я не шкодую, не завжди у такому ж захваті,як всюди пишуть, але бувають розчарування. Я ходила на "Бачення метелика" , мене бомбило. Дуже не сподобалось, навіть не уявляю , що подумали про наших ветеранів іноземці, які бачили це кіно (у чоловіка гг вдома зберігається зброя і він ходить на погроми, готується до третього уже не мирного майдану, є натяки на домашнє насилля). мотивація героїні взагалі не зрозуміла чому вона пішла на війну, чому залишила дитину, вона просто мовчки страждає.
Погроми ромського табору - це погроми ромських таборів 2018го року "Національними дружинами", це наша реальність. Головна героїня не страждає а переживає і трансформує травму, а залишаючи дитину вона метафорічно від травми звільняєтся. Я так розумію що багато хтов впустив контекст що подіі фльму розгортаются в період десь між 2014м і 2020м роком, до початку повномасштабного вторгнення.
Ви знаєте, я розумію про що йшла мова, але я не розумію навіщо це показувати у фільмі? Для чого, що це дає для розкриття героїні? Виглядає так ,що просто "хлопці повернулись з війни і просто злі, пішли бити ромів". Героїні пережити травму допомогла психотерапія , вона вся проходить за кадром і потрапляє у часову склейку. Таке враження,що весь фільм міг би не статися якби люди вміли розмовляти словам через рот: вона сказала би що її згвалтувати, попросила би психологічної допомоги, аборт могла б робити , а могла б і не робити, але поговорити з чоловіком з батьками своїми. Те що вони не говорять, грає на руку людям, які полюбляють бачити і додумувати своє.
@@paulamersy а чому не показувати? за допомогою персонажа чоловіка піднімаєтся проблематика реінтеграції ветеранів в суспільство з якою нам ще доведется довго розбиратися. Мені здалося що ті ж нацдружини показані досить непогано і дають інсайт в їх мотивацію якого ззовні не видно. Що до того шо вона ротом не розказує що її згвалтували - ну так це всім присутнім і так зрозуміло. І хлопцю теж.
@@werenoodle мотивація нацдружин сказана двома реченнями і виглядає як "хтось десь чув, що така мотивація" , це смішно і схоже на висвітлення з боку випуску новин на г+г, ті речення нічого не розкривають. А то шо "і так зрозуміло" - це кому зрозуміло? ЇЇ чоловіку? посестрам ? мамі ? Вона сама себе не розуміє, не те шоб іншим щось казати. Інші не повинні здогадуватись.
@@paulamersy цей фільм оперує дуже чутливими темами і тому робить свідомий вибір не казати щось в лоб а працювати з контекстом і вайбами даючи глядачу можливість через нарратив зчитати (чи ні, як в вашому випадку) сенси які в лоб ротом розкрити важко без крінжі. Так само як не показують полон, як не показують процес згвалтування так і героня не проговорює ротом всі свої внутрішні переживання і трансформації. Насправді дякую вам я через цей діалог трохи більше подумав над фільмом і тепер він мені подобаєтся більше
26:43 Насправді час, у якому відбуваються події, більш-менш зрозумілий. З факту, що батько близнюків загинув в зоні АТО, та форми поліціянта, випливає, що це десь не раніше 2015-го.
це якась жесть. чим вони дивились фільм? наріман типу ж експерт, мав би мабуть вдумливо дивитись і помічати деталі. після таких провтиків якось можна цей подкаст слухати чисто як розмову двох менеджерів середньох ланки на кухні в пʼятницю ввечері а не як діалог режисера і сценариста з журналістом.
@@cats-hair-on-a-table, у мене таке враження, що грає роль якась заздрість чи щось таке) типу кіно дивилися через сраку, але обісрати його - святоє дєло, бо Наріман мега геній і як він (насправді неіронічно) писав про себе у одному твіті: «майбутнє українського кінематографу»😁
люблю вас і ваш проєкт, але цей випуск випуск - шляпа (крім візуалу, тут вогінь) ну типу) чим тре було дивитися, щоб не зрозуміти, які це +- роки, хз нашо далі слухати випуск відчуття ніби ви насправді не бачили фільму, чесно кажучи) але все одно чекаю на нові випуски. дякую
У Нарімана починає формуватися вайб експерта, який зняв щось 30 років назад, а далі розповідає, що все в кінематографі не ок, що всі сцени з його нереалізованих фільмів, і як він втомився від якихось штук в укр. кіно. Ще якийсь час це попрацює, тому що останній фільм з 2019 року, але десь через рік його оцінки будуть як у піонтковського, який служив так давно, що це вже не рахується. Якийсь постійний дисконект: він ніби все розуміє, і у всьому розбирається, але сам не робить.
О я сьогодні відписався від тих уйобків біендейч на ютубі, бо воістину заїбали своїми трейлерами. Тобто як трейлери, один трейлер порізаний на 13 шматків по 14 секунд і пізда... Вся стрічка ютуба в гівні під назвою форсаж 363 🤦
Задонатьте Госпітальєрам, а потім все інше: www.hospitallers.life/needs-hospitallers
🚨 Повна аудіоверсія подкасту (2 години 15 хвилин) доступна для спонсорів проєкту:
Buy Me a Coffee - www.buymeacoffee.com/bromance
Patreon - www.patreon.com/bromancepodcast
💳 Монобанка на камеру: send.monobank.ua/jar/5rEcy7hMoM
мені подобається, що до обговорення памфіру хлопці одягнули тематичні костюми.
треба робити ставки, хто буде маршрутчиком, а хто поліцейським під час обговорення люксембургу
повернись в коментарі сракадупи пажалуста
@@Thomas-hp8hd сракадупа нікчеми
@@Yagunitto ягунітто флюгєр
@@Thomas-hp8hd смачного. їж, не обляпайся
Як же я волаю з цього "прохання". Неможливо.
Нарешті добралась до цього випуску. Нарімане, дякую, що розказуєш людям, як працює букінг і вцілому українська кінодистрибуція. Як людина, яка безпосередньо розписувала Памфіра, підтверджую кожне слово. І зараз, коли прокат завершився, і Памфір має неймовірні 11М, я відчуваю, що всі мої зусилля в переконанні кінотеатрів, що це моцне кіно, були недаремні.
Памфір крутий, мені дуже сподобався цей мікс з колориту, якоїсь такої містичності гуцулів і одночасно бандитизму 90х, він як наче наближає нас до тих реалій в яких ми живемо/жили. Дуже якійсний і цікавий фильм
За весь фільм ні на секунду не було відчуття не правдивості історії чи чогось подібного. Хоч і історія стара як світ але від того не менш актуальна.
Дуже крутий подкаст, вподобайка та коментар для просування якісного українського контенту
КоляТоля сини воїна Ато ж, як нема прив‘язки до часу?(
Не уважні ви, панове
А так подкаст супер, дякую за контент :3
Та яка різниця, можна дивитись неуважно, а потім сказати, що кіно так собі вийшло😁
я прямо в "блокнотік" записав назви всіх перелічених фільмів, які варто подивитись, дякую
Від Памфіра дуже неоднозначні емоції залишилися. Одночасно і люблю і ненавиджу. Після завершення пульс 120 і пішла перемити весь посуд, щоб вспокоїтися.. Однозначно атмосфера занурює, діалект, оці розриви між "картинками" та сутністю людей..підібрані актори, особливо дружина Памфіра, образ якої настільки яскраво виражає сутність..
Але загалом після фільму не покидала думка, що сам трейлер зробили занадто круто.
В Памфірі є маркер часу. Це не про нульові. Батько Колі-Толі занигув в АТО.
Памфір - розйоб світового рівня, і ви не переконаєте мене в інакшому 😅😅😅
Ми з подругами ходили на Памфіра, а потім тим же складом на "Люксембург. Люксембург". Для розуміння контексту: одна з Дніпра, друга зі Сумщини, третя з Львівщини. Після першого фільму одна з нас не зрозуміла для чого субтитри були, а після другого фільму довго плювалась на те, яким суржом спілкувались персонажі 🤣
Там КоляТоля сини атовця, то вже після 14 року події
Тільки хотіла про це написати. Нарімакс неуважно дивилися і розказують, що "не люблю коли маркерів часу нема" 🥲
так, на момент закінчення заробіток памфіра, його сина ще не було а на момент фільму йому 16-17 років
@@ДаряІванова-г9я не зовсім зрозуміла до чого тут син Памфіра
@@daigual7450 до таймінгу історії
@@ДаряІванова-г9я КоляТоля похресники Памфіра, їх батько загинув в АТО. До чого тут син Памфіра в хронології я так і не зрозуміла
Часовий простір в фільмі ( 25:33 ) відбувається десь після 2014р. Бо згадувалось, що батько похресників головного героя, які побігли тягнути контрабас, загинув в АТО
Власне і їх мотив тягнути контрабанду був в тому, що їх матері стало важко самій без чоловіка, а вони таким чином зароблять швидкі гроші.
Запам'яталось, що їхню передачу від мами віджали люди Морди. Сцена де Віктор, близнюки і Леонід їли після копання криниці.
Все завжди і водночас "Everything Everywhere All at Once" кіно яке вкрало моє серденько ❤ просто вау. Воно цікаве, емоційне, там є іронія, взагалі цей фільм суцільна іронія на блокбастери (я сподіваюся фільми, де всі б'ються, так називається), ця тема, що у людини є декілька потенціалів, які вона може реалізувати залежно від обставин - якщо подивитися фільм вдруге, можна помітити деталі, що головна героїня витрачала гроші на музичну установку, тому що хотіла співати і тд. Цей фільм про життя, про втрачені можливості з філософським питанням "а що, якби", науковою гіпотезою, гумором, розмахом фантазії і стильною, нетривіальною подачею, ні, я не з оскарівського жюрі 29:22
Чи дивитеся ви фільми з кіновсесвіту марвел?
На щастя, у Львові було багато сеансів Памфіра. На сеансі о 18:20 зал був заповнений на 95%. Можу й помилятись, але виглядало ніби у Памфіра було більше сеансів ніж у Підземелля і Дракони. Сподіваюсь, фільм вийшов хоча б у плюс.
Але й Підземелля й Дракони теж хороший фільм, я б його не звинувачував сильно)
Цікаво і зручно слухати під плетіння маскувальних сіток. Дякую.
Якщо бути в контексті прикордоння, Причорномор'я, то скажу вам, що то про сучасні часи, десь 2010ті.
Ще додам, що ще один док.фільм "Красна Маланка" вже був виданий режисером після 2014 року.
Дякую за подкаст, хлопці. Мені цікаво було слухати. А зробіть епізод про історичне кіно. Бо, мені здається, що зараз в Україні дуже великий запит до історії, багато людей задаються питанням "чому так сталося?" у контексті повномасштабного вторгнення і шукають відповіді десь у минулому. Ну і в цілому, мені здається в Україні багато тем само-ідентифікації (регіональної / загально-української / стосунки з сусідами), становлення української нації, само-свідомості - ще знаходяться в процесі формування або шліфування (як кому більше подобається). І кіно / історичне кіно, як одна з форм сучасної культури має відігравати важливу роль у цьому. Та в той самий час, цікаво і бекграунд створення історичного кіно. Типу я припускаю, що напевно воно досить дороге та потребує великої інфраструктури.
Вауу, новий випуск . У хлопців новий вигляд неочікувано.Цікаво , що буде далі 😊😊😊
аххаха про Буковину: я подумала - Наріман озвучив))
[дивилася подкасти з Еммою і з Ідеєю]
Як з друзями на кухні поговорила. Кайф
Подкаст любов. Картинка і веселить і захоплює, дякую цікаво вас слухати.
⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵
⏱ За часовий перебіг "Памфіру", там згадується про батька Колі,Толі (батько загинув в полоні в ДНРівців), тому можна рахувати що там часи після 14го року.
Стосовно, бідності й привітань на ТВ, це є і сьогодні тому, навіть у рецензії Забужко, обурило це, бо селища які живуть бідно і "виїзджають" через заробітки закордоном нікуди не зникли. Особливе враження було бо дивився фільм на вербну неділю і вийшовши з кінотеатру в обід коли всі десь там родиною а всередині вирує враження від картини і це якийсь збій матриці))
Одне задоволення слухати, як ви тут триндите. Я також пробувала дивитися "Nothing else matters..", однак це мені не під силу. Добре, що "Памфір" і "Люксембург^2" ще в прокаті, планую нарешті переглянути.
Дякую, дуже цікаво було вас послухати!
Піксельний Наріман схожий на рум'яного януковича))
Плем'я - це така пушка. я був гіпервражений переглядом. недостатньо обділений увагою свого часу через Поводира
Ааа, на такій ноті завершили, бро-жуки!😮 Про мову- єдиний варіянт, який я знаю і яким послуговуюсь, є близький до шкільно-літературного. Доводиться багато розмовляти, щоб звикнути і не збиватися подумки😊 Думаю, у деяких сценаристів та акторів та ж історія. Але то Київ, а мандруючи країною, почула купу говірок і кілька різних діалектів- це фантастика, ці природні регіональні фішки треба зберігать і плекать) Совок "спортив" багато, та дещо й до нашого часу дожило. Думаю, поступово, мова у кіно звучатиме все живіше. До речі, у Памфіра чудове звучання. Цікаво, що трапила на очі стаття-бурчання про Памфір пані Забужко, в якій вона вказує на деяку невідповідність у кіно, на шаблон. Дійсно, часові рамки, епоха, що показана, не зовсім зрозуміла- з одного боку, наче триндець такий, як у пізні 90ті, а ніби і наш час, наче безвіз. А ще я думаю, якби вони все одразу розповіли їй, чи змінився би фінал і як, Морда ж нікуди не подівся би... Кіно про конфлікт на кожному плані існування😢
Топова графіка на відео,)
Максимально офігенний подкаст, але тупо жаба давить 5 баксів. І так дофіга підписок, ще й на дрони закидувати треба.
Чуваки, давайте хоч 3 бакса - тоді підпишусь.
Вітаю , підкажіть будь ласка де я можу знайти кіноклуб ? (Чудовий подкаст , спасибі 💙)
Най квітне український ютуб!💚
45:25 Кінокритик народився, славімо його.
з самого початку розйоб
Була на Памфірі під кінець вже прокату і в планеті кіно на поскоті (Одеса) було доволі багато людей. Дуже потішило. З дабл Люксембург, до речі, вийшло не так, але то вже для наступного випуску подкасту)
Хлопці! Це мій улюблений подкаст тепер! Але, камон! В мене немає грошей на птреон((
Чекаю, коли буде на такфліксі, бо ходити в зал на кіно я щось взагалі перестав сприймати.
Ору з ваших каламбурів з назвами😂
Лайк!
"Знизити градус Фаріонності" топ😅😅😅
Оскар за найкращий не/розйоб з усіх, які очі бачили.
тема підземеля в драконах не розкрита.
підписка однозначна
27:50 - Наріман і Макс їбуться
Чекайте розслідування
Все, всюди і водночас насправді класний фільм. І до речі ніфіга не супергеройський. Однак показує як за бюджет в 10 разів менший за марвелівський взути їх на їхньому ж полі. Мультивсесвіт божевілля здорової людини.
Мені до речі сильно сподобались моменти з каменями, бо це прямі традиції Монті Пайтона, коли посеред пародії на життя Христа героїв викрадають інопланетяни перетворюючи все на кілька хвилин на пластиліновий мультик.
Ну але не всі люблять фантастику, хай і пародійну
не дуже приємно слухати умовного експерта який відверто заявляє що не зрозумів досить просте кіно і росповідає шо він писав краще але не бачте не вийшло зняти
Не знаю, він наче і прикольний, але в нього всього напхали, що стає аж тяжко дивитись вже після години екранного часу. та і мораль: приймаймо друг друга які ми є, попри все лайно, що накоїли - ну, мені це не близько. всі дії мають якісь наслідки, але в фільмі в кінці як раз таки наслідків нема(
@@smileoez ну то вже смаки, цілком можна і так.
А щодо наслідків не погоджувався, бо там і дій толком не було ) Хіба що зайобувати себе і всіх навколо
@@Shybzd та ні, я скоріш за те, що та дочка яка типу найкрутіша в мультивсесвіті така: ща всіх порішаю, буду ширити насилля і смерті, але моїм рідним на це буде начхати, бо мама ж не хотіла приймати мою гомосексуальність. мде.
@@smileoez Зрозуміло. Хоча я ніяк не можу прикинути собі, а які наслідки це б мали бути
Подкаст, у якому відео тільки б усе зіпсувало. Вмикає фантазію по максимуму.
Дуже смішить анімація! Періодично розблоковую телефон - а там памфіри))))
При обговоренні українського кіно відчувається якась меншовартість у світовому плані. Мені здається воно настільки самобутнє, що його не варто під загальні категорії підбивати. Може це та ситуація коли потрібно вимикати «надивленість» і відчувати.
*Моя суто суб‘єктивна абсолютно не експертна думка
Ну і підтримувати українське кіно це база
Дуже важко забуте усе побачене і прочитане. Я прямо сиджу і часто не дивлюся а передбачаю по якому шляху зараз підуть події , а потім - цей момент злизаний ….. а цей злизаний …..
Одиниці вимірювання чистоти мови - Фаріон
Єбать ВВВ (відчуття власної важливості)
Я намагаюсь ходити на все укр.кіно, але щоразу їхати у Жовтень вдень, я не можу. Часто я не шкодую, не завжди у такому ж захваті,як всюди пишуть, але бувають розчарування.
Я ходила на "Бачення метелика" , мене бомбило. Дуже не сподобалось, навіть не уявляю , що подумали про наших ветеранів іноземці, які бачили це кіно (у чоловіка гг вдома зберігається зброя і він ходить на погроми, готується до третього уже не мирного майдану, є натяки на домашнє насилля). мотивація героїні взагалі не зрозуміла чому вона пішла на війну, чому залишила дитину, вона просто мовчки страждає.
Погроми ромського табору - це погроми ромських таборів 2018го року "Національними дружинами", це наша реальність. Головна героїня не страждає а переживає і трансформує травму, а залишаючи дитину вона метафорічно від травми звільняєтся. Я так розумію що багато хтов впустив контекст що подіі фльму розгортаются в період десь між 2014м і 2020м роком, до початку повномасштабного вторгнення.
Ви знаєте, я розумію про що йшла мова, але я не розумію навіщо це показувати у фільмі? Для чого, що це дає для розкриття героїні? Виглядає так ,що просто "хлопці повернулись з війни і просто злі, пішли бити ромів". Героїні пережити травму допомогла психотерапія , вона вся проходить за кадром і потрапляє у часову склейку. Таке враження,що весь фільм міг би не статися якби люди вміли розмовляти словам через рот: вона сказала би що її згвалтувати, попросила би психологічної допомоги, аборт могла б робити , а могла б і не робити, але поговорити з чоловіком з батьками своїми. Те що вони не говорять, грає на руку людям, які полюбляють бачити і додумувати своє.
@@paulamersy а чому не показувати? за допомогою персонажа чоловіка піднімаєтся проблематика реінтеграції ветеранів в суспільство з якою нам ще доведется довго розбиратися. Мені здалося що ті ж нацдружини показані досить непогано і дають інсайт в їх мотивацію якого ззовні не видно. Що до того шо вона ротом не розказує що її згвалтували - ну так це всім присутнім і так зрозуміло. І хлопцю теж.
@@werenoodle мотивація нацдружин сказана двома реченнями і виглядає як "хтось десь чув, що така мотивація" , це смішно і схоже на висвітлення з боку випуску новин на г+г, ті речення нічого не розкривають. А то шо "і так зрозуміло" - це кому зрозуміло? ЇЇ чоловіку? посестрам ? мамі ? Вона сама себе не розуміє, не те шоб іншим щось казати. Інші не повинні здогадуватись.
@@paulamersy цей фільм оперує дуже чутливими темами і тому робить свідомий вибір не казати щось в лоб а працювати з контекстом і вайбами даючи глядачу можливість через нарратив зчитати (чи ні, як в вашому випадку) сенси які в лоб ротом розкрити важко без крінжі. Так само як не показують полон, як не показують процес згвалтування так і героня не проговорює ротом всі свої внутрішні переживання і трансформації. Насправді дякую вам я через цей діалог трохи більше подумав над фільмом і тепер він мені подобаєтся більше
Та вже Люксембург, Люксембург вийшов, а вони ще про Памфір говорять 😢
Під Nothing else matters засинав тричі(!)
Така хуйня.
Нарешті ХПЗП говорять про кіно. Довго цього чекала.
26:43 Насправді час, у якому відбуваються події, більш-менш зрозумілий. З факту, що батько близнюків загинув в зоні АТО, та форми поліціянта, випливає, що це десь не раніше 2015-го.
це якась жесть. чим вони дивились фільм? наріман типу ж експерт, мав би мабуть вдумливо дивитись і помічати деталі. після таких провтиків якось можна цей подкаст слухати чисто як розмову двох менеджерів середньох ланки на кухні в пʼятницю ввечері а не як діалог режисера і сценариста з журналістом.
@@cats-hair-on-a-table, у мене таке враження, що грає роль якась заздрість чи щось таке) типу кіно дивилися через сраку, але обісрати його - святоє дєло, бо Наріман мега геній і як він (насправді неіронічно) писав про себе у одному твіті: «майбутнє українського кінематографу»😁
Чуваки, Памфір - це історія десь про 2015, бо там є згадка АТО
це байт на коментар.
@@bromance.podcast спрацювало 😅
в Миколаєві кінотеатри не працюють, за гроші онлайн теж не має пропозиції подивитись
ви у Львові в лісі 😂
де можна подивитись ,,зоряне підземелля,,?
Макс там що парить вейп на подкасті?
а чи є якісь рухи по законопроєктам що моглиб підтримати україньску кіно у контексті розписів у кінотеатрах? якесь квотування чи щось таке?
квоти по кіно це якась херня
бівіс і батхед повепнулися
брати Руссо не знімали Офіс, вони знімали Ком'юніті
ааагагагааа
26:21 Пацани, події у Памфірі це після 2014. Бо слідчий каже в одній сцені, що батька колі-толі вбили сєпари в ато
люблю вас і ваш проєкт, але цей випуск випуск - шляпа (крім візуалу, тут вогінь)
ну типу) чим тре було дивитися, щоб не зрозуміти, які це +- роки, хз нашо далі слухати випуск
відчуття ніби ви насправді не бачили фільму, чесно кажучи)
але все одно чекаю на нові випуски. дякую
Кому не подобаються довгі сцени, раджу подивитися фільм "1917", там весь фільм як одна довга сцена
Так в Памфірі часи вже після війни з рашкою. Бо там казали, що батька тих близнюків, сепаратисти вбили на війні.
4К, ого
У Нарімана починає формуватися вайб експерта, який зняв щось 30 років назад, а далі розповідає, що все в кінематографі не ок, що всі сцени з його нереалізованих фільмів, і як він втомився від якихось штук в укр. кіно. Ще якийсь час це попрацює, тому що останній фільм з 2019 року, але десь через рік його оцінки будуть як у піонтковського, який служив так давно, що це вже не рахується. Якийсь постійний дисконект: він ніби все розуміє, і у всьому розбирається, але сам не робить.
Таке 'В Вульвові', ніби ви там все життя живете)
О я сьогодні відписався від тих уйобків біендейч на ютубі, бо воістину заїбали своїми трейлерами. Тобто як трейлери, один трейлер порізаний на 13 шматків по 14 секунд і пізда... Вся стрічка ютуба в гівні під назвою форсаж 363 🤦
Хочеться піти і на Памфір, і на Мавку, і на Люксембург, але у нас новонароджена дитина. Сподіваюсь, що колись вони вийдуть на такфлікс
Ваш подкаст як так зрозумів мертвонароджений?((